Říjen 2014

Emma and Andrew out and about in West Village (31.10.2014)

31. října 2014 v 22:06 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
A teď ještě ten druhý set fotek, který mě vlastně trochu nakopl přidat ty fotky ještě dnes, já bych si to jinak nechala na zítra. Ono teda nečekejte něco extra, to jen já mám vždycky radost, když tyhle dva vidím venku spolu, u ukládání fotek mám pokaždé takový poťouchlý úsměv....no, ale to jsem zase úplně odbočila, ehm :D. Tyhle fotky jsou z dnešního dopoledne, kdy byli Emma s Andrewem viděni ve West Village v New Yorku, Emma je tu opět hrozně krásně oblečená, stejně tak Andrew, haha (trochu připomenu, že Andrew, náš mladý Krakonoš, má ty vousy kvůli roli, abyste se pořád tak neděsili :D).
image host image host image host image host image host

Emma out in New York City (29.10.2014)

31. října 2014 v 21:58 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Dobrý večer přeji! Tak jsem se rozhodla, že sem ještě teď něco přidám, protože se objevily dva sety od paparazzi. Tenhle první je ještě z 29. října, kdy byla Emma viděna v New Yorku, je tady oblečená, jak jsme už zvyklí - nevím, jak bych to měla víc komentovat, však se podívejte sami - má akorát jiné boty, ještě jsem se nerozhodla, jestli se mi líbí nebo ne, zatím vám řeknu to, že jsem viděla horší :D.
image host image host image host image host image host

Photoshoot #9 - Indiewire (by Daniel Bergeron)

31. října 2014 v 9:27 | Posted by: Roxy |  Photoshoots • 2014
No, a nakonec tu pro teď mám první ukázku z nového photoshootu, který Emma fotila minulý víkend v Los Angeles a jehož autorem je fotograf Daniel Bergeron. Zatím teda nevím, pro jaké účely ten photoshoot je, ale to se asi brzy dozvíme, je pro Indiewire. Tahle první fotka je moc krásná :).
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox

GALLERY UPDATE • "Birdman" New Still

31. října 2014 v 9:17 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu také mám jednu novou nádhernou still fotografii z filmu Birdman
image host
GALLERY LINK:
[001x] Film Production > Birdman > Movie Stills

Emma arriving at rehearsals for Cabaret (29.10.2014)

31. října 2014 v 9:09 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Ve středu, 29. října, na Emmu opět paparazzi čekali před divadlem Roundabout, kam chodí na zkoušky, Emma tedy před nimi zvolila velmi rychlý úprk, ze kterého je i kraťoučké video, na které se můžete podívat tady. Jinak jí to tady slušelo, moc se mi líbí její svetr. :)
image host image host image host image host image host

Emma arriving/leaving rehearsals for Cabaret (28.10.2014)

31. října 2014 v 9:01 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Z 28. října tu mám ještě jedny fotky od paparazzi, tentokrát už bez Andrewa, poněvadž Emma mířila na zkoušky Cabaretu do divadla Roundabout. Fotky jsou z příjezdu i odjezdu.
image host image host image host image host image host


VIDEO: New trailer introducing Emma as Sally Bowles in 'Cabaret'

29. října 2014 v 8:51 | Posted by: Roxy |  • Videos - Cabaret
Objevila se tahle parádní reklama na broadwayský muzikál Cabaret, která představuje Emmu jako Sally Bowles. Video je sice kraťoučké, pouze 15 vteřin, ale i tak je super, ty záběry na Emmu jsou úžasné. Já se jen modlím, ať se potom objeví nějaká videa z show, hrozně bych to chtěla vidět.

Emma in New York City with Andrew Garfield (28.10.2014)

29. října 2014 v 8:46 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Mám tady nové fotografie od paparazzi ze včerejška, kdy byli Emma s Andrewem opět viděni v ulicích New Yorku. Nemám z těchhle fotek radost, Emmě tu viditelně přítomnost paparazziů vadila, celou dobu se před nimi skrývala pod svým kloboučkem, který na ní můžeme po delší době opět vidět. Jinak tu oba mají téměř totožný outfit, co předtím, Emma jen vyměnila boty a tričko, slušelo jim to.
image host image host image host image host image host

Taken By Fans / With Fans #23

29. října 2014 v 8:39 | Posted by: Roxy |  Taken By Fans / With fans
Objevila se jedna staronová fotka od fanouška, pocházející z letošního 17. června. Slečna si na Instagram chtěla vyfotit svoji zmrzlinu, ale nakonec jí do záběru vlezli Emma s Andrewem :D.

• Thought I was gonna Instagram my ice cream tonight but then Emma Stone and Andrew Garfield showed up. Hey guys! 👫🌈🍦 [x]

Emma Stone Talks ‘Birdman’ and Her Broadway Debut in ‘Cabaret’

28. října 2014 v 17:21 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Emma Stone si promluvila s Journal o 'Birdmanovi" a "Cabaretu," sociálních sítích nebo o paparazzi.

Hvězda Emmy Stone brzy zazáří na Broadwayi, kde bude debutovat s muzikálem 'Cabaret,' ale hereččiny nejnovější projekty jsou poněkud temnější, než její předchozí role v "The Amazing Spider-Man," "Easy A" nebo v "Magic in the Moonlight."

Ve filmu "Birdman," jehož režisérem je Alejandro G. Iñárritu, hraje Emma Sam, mladou ženu, která akorát vyšla z léčebny a je naštvaná na svého otce, Riggana Thomsona (Michael Keaton). Přesto souhlasí, že bude jeho osobní asistentkou, když on sám je posedlý svojí hrou na Broadwayi, příběhu Raymonda Carvera, ale potom se cítí být zanedbávána a odsunuta na plnění podřadnějších úkolů, jako je třeba dělání kafe.

Emma Stone (25) natáčela několik scén 'Birdmana' na střeše broadwayského divadla St.James Theater na 44th Street, jen 10 bloků od Studia 54, kde bude sama zářit ve své vlastní show 'Cabaret' už od 11. listopadu.

V 'Cabaretu' hraje Sally Bowles, zoufalou zpěvačku účinkující v Kit Kat Klubu v Berlíně v roce 1931. Režiséry muzikálu jsou Rob Marshall a Sam Mendes a hrají zde hvězdy Alan Cumming jako konferenciér nebo Michelle Williams, která v současnosti ztvárňuje právě Sally.

Sally je tragická postava, pro kterou je láska pomíjivá - a také role, kterou Stone chtěla hrát od svých 9 let, od doby, co viděla Natashu Richardson zpívat v 'Cabaretu.'

V "Birdmanovi" je Sam často jen na okraji scény, ale pak se stane středem nějakých klíčových věcí. Podařilo se ti využít to ve svůj prospěch, když jsi jí hrála?
To je dobrá otázka, protože ona tam často číhá, sedí a kouká do mobilu na okraji scén. Byl to jeden z těch špehovacích pocitů. Přijde mi, že hodně lidí se rozptylují koukáním do mobilu, ale pořád si jsou vědomi, co se kolem nich děje, což jim dává větší pohled na situaci, než se ve skutečnosti zdá.

Ve scéně, kdy se Sam pouští do svého otce, je to intenzivní, když na něj řve: "Ty neexistuješ!" ale také trochu legrační, protože ho kritizuje, že ho nezajímá Twitter a Facebook.
Protože to byl takový vrchol, myslím si, že když byla v léčebně, pravděpodobně si něco napsala do deníčku, jako třeba, co k němu cítila a nejspíš si to sama sobě přeříkávala milionkrát a tohle jí nabudilo mu to poprvé všechno říct. Podle mě to nakonec vyplynulo trochu jinak, než čekala. Nemyslím si, že to byla komedie nebo tragédie, tohle byla jen malá bomba pravdy, kterou na něj mohla konečně vyklopit.

Emma and Andrew out in New York City (27.10.2014)

28. října 2014 v 17:10 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Mám tady ještě několik fotek ze včerejška, kdy už byla Emma viděna zpátky v New Yorku, s Andrewem byli na procházce. Moc se mi tu líbila, má tady ten svůj krásný kabátek a úžasné boty, které po dlouhé době vytáhla, oba tu vypadají skvěle a hlavně v dobré náladě, což u paparazzi fotek zas tak často není.
image host image host image host image host image host

Emma out in Los Angeles (24.10.2014)

28. října 2014 v 16:58 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Zpětně se objevily fotky z víkendu, který Emma strávila v Los Angeles, tyhle jsou z 24. října, Emma je tu nádherná, má na sobě krásné šaty a lodičky. A všimněte si jejího prstu, který zdobí i dost možná zásnubní prstýnek. Ono se o zásnubách mluví už delší dobu, nic nebylo potvrzeno, a já z vysoka pochybuju, že nám k tomu Emma nebo Andrew něco poví, což naprosto respektuju, vlastně by mě hodně překvapilo, kdyby to prozradili :D. Nicméně, můžeme snít a doufat, že by na tom něco pravdy být mohlo. <3
image host image host image host image host image host

Andrew Garfield: Why I Won’t Talk About Girlfriend Emma Stone

26. října 2014 v 8:01 | Posted by: Roxy |  NEWS
Hlavně od Andrewa Garfielda nečekejte, že se s vámi podělí o intimní detaily jeho vztahu s Emmou Stone...

"Chápu, proč se lidé zajímají o soukromý život lidí, kteří jsou veřejně známí. Opravdu to chápu," řekl Garfield E!News exkluzivně na 2014 GQ Gentlemen's Ball, který se konal teď 22. října v New Yorku. "Mám pro to velké pochopení. Ale pro mě to není něco, co bych...nechci, aby to bylo součástí mého života, takže dělám vše pro to, abych se tomuto tématu vyhnul, řekl ne, protože podle mě si lidé pak akorát vymýšlí: 'Oh, tohle je můj život a tohle je tvůj život a to je zas tvůj život.'"
Dodal: "Někdy prostě musíte lidi zklamat a říct, 'No, ne. Děkuju. Děkuju za optání a děkuju za váš zájem ale ne.'".

No, když už se tu bavíme o soukromí, Andrew opět promluvil o "skandálu" uniklých nahých fotek mnoha hollywoodských osobností.

"Pro tohle neexistuje žádný argument - dva dospělí lidé sdílející intimní...je mi špatně i jen o tom mluvit. Intimita mezi dvěmi lidmi, teda pokud není záměrně sdílená se světem, není majetek světa," prohlásil. "A ten argument, že 'No, vybral sis být hercem, vybral sis, že se takhle vyfotíš, a vybral sis, že to pošleš své ženě, nebo příteli nebo tvému, to je fuk' ... Co to kurva? Tenhle argument mě mate a děsí, protože v tomhle sporu není žádná lidskost. Není tam žádný soucit. Připadá mi to tak prostoduché. Přitom to je o tom, že ty fotky prostě nejsou vaše, nepatří vám, nemáte na ně právo. Je to zneuctění, je to jen a jen zneuctění."


Personal Pictures #11

25. října 2014 v 19:16 | Posted by: Roxy |  Personal
A dnes ještě jednu věc, kterou jsou dvě osobní fotky, ta první je od Emminy vizážistky Rachel a ta druhá od fotografa Daniela Bergerona, se kterým Emma fotila nový photoshoot, což je i pravděpodobně hlavní důvod její návštěvy v Los Angeles. Tak jsem teda moc zvědavá na fotky! :)

Not sure how I got lucky enough to have these incredible women in my life but I'm grateful every day. Especially for our newest member the gorgeous miss Jack! [x]

danielbergeronphoto: Just wrapped a great shoot with the lovely Emma Stone. #EmmaStone

Taken By Fans / With Fans #22

25. října 2014 v 19:09 | Posted by: Roxy |  Taken By Fans / With fans
Z Los Angeles tu mám také jednu fotku s fanoušky, kteří se tam s Emmou potkaly, tahle je strašně zlatá <33

• I look like a big retard cheese ball but I don't care because I met Emma Stone and she took a selfie with me and @haleyelainemartin and she loved us. #emmastone #hollywood [x]

Emma arriving at LAX (23.10.2014)

25. října 2014 v 19:07 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Z 23. října tu mám ještě jedny fotky od paparazzi, tentokrát už ale z Los Angeles, kam Emma ten den přiletěla, tady jsou fotky z letiště, Emma tu měla ten samý outfit, co i na předchozích fotkách s Andrewem, slušelo jí to, no a na paparazzi neměla náladu, tak se kryla svojí (děrovanou) šálou.
imgbox imgbox imgbox imgbox image host

GALLERY UPDATE • "Cabaret" & "Birdman"

25. října 2014 v 18:41 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Jako další tu mám menší aktualizaci ke dvěma Emminým projektům. Tím prvním je 'Cabaret' a nová, naprosto úžasná fotka z promo photoshootu, Emma je na ní prostě sexy, úplně dokonalá! Druhým proejktem je film Birdman, ze kterého tu má novou fotku z natáčení. Emma je na ní společně s kolegou Edwardem Nortonem a režisérem Alejandrem Gonzálezem Iñárritu.
image host
GALLERY LINK:
[001x] Other Projects > On Stage > Cabaret > Promotional Photoshoot

image host
GALLERY LINK:
[001x] Film Production > Birdman > Behind the Scenes

VIDEO: Birdman B-Roll & Meet the Cast

25. října 2014 v 18:35 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Tak dneska začnu tam, kde jsem včera skončila. Mám tady dvě nová videa k filmu Birdman, to první je ze zákulisí z natáčení a druhé představení herců, obě jsou skvělá a obsahují spoustu zajímavých záběrů

The New York Times | Right This Way, Your Part Is Waiting

24. října 2014 v 13:47 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Tak a dnes nakonec tu mám ještě nový rozhovor, který Emma poskytla New York Times, mluví se zde hlavně o Cabaretu a problémy, které tomu, než roli opravdu dostala, předcházely. Jsem si vědoma, že je to trochu delší článek, ale nebudete litovat, velmi zajímavé počtení a prostě...budu ráda, když si to přečtete, když už jsem se namáhala s překladem :D.
Když bylo Emily Jean Stone 9 let - dávno předtím, než se zařadila mezi hollywoodskou elitu jako Emma Stone - šla se ona a její matka v roce 1998 podívat na broadwayský revival muzikálu 'Cabaret,' během jejich pravidelného divadelního výletu pryč z Arizony. Temné vykreslení show z doby před druhou světovou nevyvedlo slečnu Stone z míry; koneckonců její otec jí vychoval na vězeňském filmu "Vykoupení z věznice Shawshank." Ale zpěv změnil cestu, jakou si pro svoji budoucnost jako umělkyně představovala.

"Posloucháním Natashy Richardson jsem si uvědomila, že můžu být herečka v muzikálu, aniž bych měla perfektní hlas, jaký jsem slýchala z nahrávek hereckého obsazení," připomněla Stone někdejší hvězdu muzikálu.

"Nemám tenhle nádherný, nedotknutelný hlas a byla to právě Natasha, díky které jsem chtěla zkusit muzikál a jednou hrát Sally," dodala odkazujíc na Richardsonin výkon, který získal cenu Tony, jakožto citlivou a neustále zoufalou zpěvačku Sally Bowles.

Člověk by si pomyslel, že role Sally v současném broadwayském revivalu Cabaretu bude pro Stone, která přebírá roli po Michelle Williams a začíná 11. listopadu, šťastná zkušenost. A tak tu máme podzim. Během nedávné zkoušky ve Studiu 54 se Emma směje sama sobě, jak se snaží, bojuje a nakonec uspěje v učení Salliných rychlých kroků a kroucení v čísle "Don't Tell Mama."

Ještě v roce 2013 by byla role Sally a 'Cabaret' označena nízko v Emmině jinak okouzlující kariéře, kterou si jako nejpřátelštější It Girl své generace vybudovala svými výkony ve filmech jako "Easy A," nedávné sérii "Amazing Spider-Man" nebo nově v kritiky oslavovaném filmu "Birdman or the Unexpected Virtue of Ignorance."

Photoshoot #8 - New York Times (by Todd Heisle)

24. října 2014 v 13:39 | Posted by: Roxy |  Photoshoots • 2014
Včera jsem se přidávala malou ukázku, dneska se už objevilo 7 nádherných a krásně kvalitních fotek z nového photoshootu, který Emma nafotila pro New York Times během propagace filmu Birdman. Ty fotky jsou prostě úžasné, Emma je na nich nádherná <3
image host image host image host image host image host

Emma and Andrew out and about in New York (23.10.2014)

24. října 2014 v 13:34 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Dneska se objevilo několik novinek, bohužel to asi nestihnu přidat vše, takže prostě zbytek bude případně o víkendu. Začnu nejprve s novými paparazzi fotkami, ze kterých mám radost, ačkoliv toho na nich moc vidět není. Ale jde o STONEFIELD, takže juchám nadšením, protože se přes měsíc žádné společné fotky neobjevily (ani nevíte, jaký jsem z toho měla absťák :D), hlavně Andrew byl několik týdnů v LA, kde spolupracoval s nadací Youth Mentoring, takže ani nebyla šance. Nicméně..k fotkám. Včera New Yorku moc počasí nepřálo, pršelo, takže si Emma a Andrew každý nesl svůj deštník, což se perfektně osvědčilo proti paparazzi jako štít.
image host image host image host image host image host

Emma out and about in NYC (22.10.2014)

23. října 2014 v 10:30 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Nakonec tu mám ještě další candid fotky tentokrát ze včerejšího dopoledne, kdy byla Emma nakupovat v obchodě a paparazzi jí přistihli během odchodu, měla tu hezký, pohodlný outfit :).
image host image host image host image host image host

"The New York Times" Sneak Peek

23. října 2014 v 10:20 | Posted by: Roxy
Mám tady malou ukázku z The New York Times, ve kterých se objeví článek s Emmou v rubrice Art & Leisure již tuto neděli. Snad se tedy později dočkáme scanů, ta fotka je moc hezká - jejím autorem je Todd Heisle.

Emma with her fans in NYC (21.10.2014)

23. října 2014 v 10:14 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2014
Dneska tu mám také nějaké nové fotky! Tyhle jsou z úterka, 21. října, kdy Emmu potkalo několik fanoušků, tak se s ní vyfotili.
image host image host image host

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.