Květen 2015

VIDEO: Watch the First 8 Minutes of 'Aloha'

29. května 2015 v 16:00 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Na stránce Aol.com se můžete podívat na exkluzivní sneak peak nového filmu režiséra Camerona Crowea, Aloha. Jedna se rovnou o prvních skoro 8 minut filmu, takže asi spoiler alert pro všechny, kteří si nechtějí film kazit (žádný spoiler tam ale stejně není :D). Film jde mimochodem dneska oficiálně do kin (v ČR/SK až 3. září)!

A co jsem zatím tak koukala, recenze na film nejsou zrovna pozitivní - The Hollywood Reporter popsal film jako "težce zmatený" s "z největší části donucenou" chemií, Variety řekl, že to bylo "hodně zavádějící," a IndieWire to označil za "otřesně špatný" s "příšernými dialogy."

Emma and Andrew leaving the Arcade Fire concert (27.05.2015)

29. května 2015 v 10:14 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Tak jo, upřímně nechápu, proč sem tyhle fotky dávám, když jsem u nich včera tak strašně nasrala. Asi to potřebuju nějak ventilovat. I když nejde vyloženě o fotky, spíš o video - z fotek člověk nic nepozná...proto mi přijde směšné, když někdo soudí podle fotek. No Emma si s Andrewem ještě po losangelské premiéře (teda promítání) filmu Aloha zašla na koncert Willa Butlera z Arcade Fire do Troubador ve West Hollywoodu. Během odchodu je bohužel otravovali paparazzi - já tenhle typ fotek nesnáším, když je tma a celebrity odjíždějí z nějakého místa a u toho jsou ti parchanti, co je fotí s bleskama, takže ten danej člověk vidí úplný hovno...ne, mě z tohohle chytá strašná úzkost a frustrace a to ani nejsem u toho.

To video...sem ani nechci dávat, maximálně vám sem hodím link (což je prakticky to samé, jako bych to sem dávala, no dneska jsem hrozná), z toho jsem fakt znechucená. Nejdřív Andrew jede přeparkovat k požárnímu východu, kde čeká na Emmu. Jediný vtipný moment, kdy se ho tam paparazzi zeptá, jaký používá šampon. Jako.. :D :D. On i Andrew se tvářil v tuhle jedinou chvíli pobaveně. Pak už tam z vyjde i Emma, oba nastoupí do auta a snaží se odjet, jenomže jim tam paparazzi překážejí v cestě. Andrew musí třikrát, TŘIKRÁT vyskočit z auta, aby je odehnal a naváděl Emmu na cestu a je vidět, jak moc se snaží, aby udržel nervy na uzdě. Normálně se mi z toho udělalo špatně, ti paparazzi v LA jsou totálně mimo...agresivní. Nejhorší je, že prostě s nima člověk nic nenadělá..
image host image host image host image host image host

Emma and Andrew out in LA (25.05.2015)

29. května 2015 v 9:22 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Zpětně se objevil jeden nový set fotek od paparazzi z pondělka, kdy byli Emma a Andrew viděni na benzínce, kde byli tankovat. Oba tu vypadají uvolněně, paparazzi byli dál, takže je vyloženě asi moc neotravovali, ale i tak no...Em je tu jinak krásně oblečená, přes bílou košili si vzala krátký krémový svetřík, vypadá to skvěle :-).
image host image host image host image host image host

"Aloha" Special Los Angeles Screening (27.05.2015)

28. května 2015 v 9:23 | Posted by: Roxy |  Appearances • 2015
Jak už bylo v minulém článku řečeno, včera se konalo speciální promítání filmu Aloha ve West Hollywoodu v Los Angeles. Už jsem to v týdnu jednou psala, žádných velkých premiér se pravděpodobně nedočkáme, ale aspoň budou ta promítání. Mohlo by být třeba ještě aspoň v New Yorku nebo tak někde. No zpět ke včerejšku - kromě Emmy se této akce zúčastnili i režisér Cameron Crowe a kolegyně Rachel McAdams (juchů, těšila jsem se na jejich společné fotky, tak konečně tu jsou!). Emma má na sobě moc hezké šaty značky Emilio Pucci , kolem ramen si vzala krémové sáčko, to vše doladila lodičkami Christian Louboutin ve stejných barvách. Ještě se mi líbí, jak má upravené vlasy a líčení je taky super. :-)
image host image host image host image host image host

VIDEO: "Aloha" Special Los Angeles Screening (27.05.2015)

28. května 2015 v 9:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
Včera se v Los Angeles konalo promítání filmu Aloha a já sem nejprve přicházím s tímhle minutovým videem z červeného koberce. Řekla bych, že tohle musí být pro ty herce příjemnější než velké premiéry, kde na ně každý řve - to tady sice taky, ale je to celé takové komornější, fotografů tam není tolik a celé je to prostě míň stresující.
Emma and Andrew out in Los Angeles (27.05.2015)

28. května 2015 v 8:59 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Opět tu mám nové fotky od paparazzi, tenhle týden na ně teda naráží prakticky denně. Tentokrát je zastihli, jak opouští restauraci Hugo ve West Hollywoodu, oba teda ve spěchu, ale za to pravděpodobně můžou právě paparazzi :D Společné fotky Stonefieldu teda tentokrát nejsou, ale oba mířili do stejného auta. Em asi byla předtím (nebo se chystala) v posilovně, protože tu má sportovní outfit - ty legíny jsou naprosto boží!
image host image host image host image host image host

Emma at Jonathan and George Salon in Beverly Hills (26.05.2015)

27. května 2015 v 9:20 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Dneska tu mám zase nějaké nové paparazzi, tentokrát ze včerejška! Emma si byla zajít do kadeřnického salonu Jonathan and George Salon v Beverly Hills. Nevím, jak se to paparazzi podařilo, ale Emma je tu vysmátá! Na fotkách od nich to opravdu moc často nevídáme, ale o to větší to je pak radost. Je tu oblečená jednoduše, takový sportovní outfit, přes který si vzala dlouhý svetřík a slip-ony, slušelo jí to :-).
image host image host image host image host image host

Emma and Andrew in Venice, California (25.05.2015)

26. května 2015 v 12:08 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Něco nového tu přece jen mám, jedná se o paparazzi fotku ze včerejška, kdy byli Emma a Andrew viděni ve Venice v Los Angeles, fotka je zatím jen jedna, tak uvidíme, jestli se jich časem objeví víc - v článku najdete 27 fotek. A přijde mi vtipné, že loni touhle dobou neměl Andrew na hlavě nic, a teď takové háro :D.
image host image host image host image host image host

Andrew surfing in Malibu (24.05.2015)

26. května 2015 v 12:00 | Posted by: Roxy |  • Andrew Garfield
S novinkami to tento týden zatím není nijak horké, tak uvidíme, jak to bude pokračovat, jelikož v pátek jde do kin film Aloha - četla jsem, že žádná red carpet premiéra nebude, mají být jen promítání, tak nevím, trochu mě to mrzí.

Nicméně sem přidám po dlouhé době zase něco k Andrewovi. Ten teď využívá času ve slunečném Los Angeles, takže si zašel do Malibu zasurfovat. Nepříjemní paparazzi byli u toho, a já tu tak mám i několik fotek.
image host image host image host image host image host
GALLERY LINK:
[021x] Andrew Garfield > Paparazzi > 2015 > Surfing in Malibu (24.05.2015)

Druhou věcí jsou tyhle dvě fotky z filmu Silence, který Andrew poslední čtyři měsíce natáčel na Taiwanu. První fotka je už přímo z filmu, still fotografie, na svých stránkách jí zveřejnil Entertainment Weekly a druhá je z natáčení, Andrew je na ní s režisérem Martinem Scorsese.
image host image host
GALLERY LINK:
[002x] Andrew Garfield > Film Production > Silence

Emma and Andrew shopping at Ralph’s in Malibu (23.05.2015)

24. května 2015 v 10:43 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Včera to byl jeden fanpic, dnes už regulérní fotografie od paparazzi aka Stonefield je zpět! Z těchhle fotek mám sobecky radost, prostě konečně je vidíme pořádně zase spolu, Andrew už bez vousů, s vlasama v culíčku, hahaha <3<3. Z čeho jsem smutná je, jak moc je vidět, že jsou oba vytočení, hlavně teda Andrew. Do celého článku jsem přidala i krátké video, kde na ně paparazzi pokřikovali (přijde mi, že jsou fakt schovaní někde v křoví :D), že jsou zase spolu a kdy se budou brát a blablabla (zvedá se mi z toho žaludek, že na to berou tu neuvěřitelnou drzost) a Andrew to okomentoval slovy 'pretty fucking creepy' (nebo něco na ten způsob).
image host image host image host image host image host

Taken By Fans / With Fans #49

23. května 2015 v 13:12 | Posted by: Roxy |  Taken By Fans / With fans
TAK KONEČNĚ! MY BABIES ARE BACK AND I'M FUCKING CRYING. Konečně se nám nějaká hodná duše ohodlala vytáhnout mobil a vyfotit nám dvě sluníčka společně, i když tady zrovna Andrew není moc vidět (je přímo za Emmou), jeho New Balance boty prostě poznám i kdyby mě ve tři ráno někdo probudil. Em tu má na sobě ten úžasný dlouhý kabát a Andrew, no ten vypadá, že má teď stejně dlouhé vlasy jako Ems :D. <3<3<3 Fotka je jinak ze včerejška, pořád z Hollywoodu, vypadá to na nějaký obchod s DVD.


Emma & Andrew Enjoy Sushi Date Night (BTW, They Never Really Broke Up)

22. května 2015 v 11:12 | Posted by: Roxy |  NEWS
Nejdřív jsem uvažovala, jestli to sem vůbec dávat, ale pak si říkám, že je to tak skvělý a že navíc E!Online uzná (jako jediný) vlastní chybu, v tom, že se mýlil a že Emma a Andrew si žádním rozchodem neprošli a že my, MY fanoušci jsme měli celou dobu pravdu. Takový opojný pocit, řeknu vám :D. Teď už jen asi všichni čekáme na společné fotky (čím dřív, tím líp, pls).
"Celou dobu to byla 'pauza' jen kvůli jejich rozvrhu," sdělil zdroj E! News. "Oba byli pracovně velmi vytížení a teď mají konečně čas se znovu vidět. Záleží jim na sobě a vždycky se spolu skvěle baví."

Ve středu byly obě hrdličky na večeři v Sushi Park ve West Hollywoodu, kde neměly problém ukazovat vzájemnou náklonnost. Podle očitého svědka dvojice "rozhodně vypadala, že jsou opět spolu."

Emma a Andrew byli oblečeni velmi pohodlně a sedli si v sushi baru k jejich jídlu. Garfield ovinul paže kolem jeho dámy a podle jednoho hosta, se tam potkali s kolegyní z branže Amy Poehler, před svých odchodem z restaurace. Slavné trio se zastavilo a na pár minut si popovídalo.

Garfield teď natáčel na Taiwanu nejnovější film Martina Scorsese, Silence, zatímco Stone propagovala film Aloha se svým kolegou Bradleym Cooperem. Možná, že to je jeden z největších důvodů, proč jsme tyhle dva od ledna neviděli na žádné akci (HAHAHA NO NEŘÍKEJTE!)

V rozhovoru pro květnové vydání magazínu Interview (překlad najdete zde) si herečka nemohla pomoct a rozplývala se nad Garfieldem. "On je takový básník (smích). Ale takhle on píše pořád. Takže když jsem to slyšela, samozřejmě mi srdce poskočilo. A taky vím, že takovéhle věci píše na denním pořádku (smích)."


People Magazine • May 2015

22. května 2015 v 10:34 | Posted by: Roxy |  Magazines • 2015
Jak jsem včera přidávala fotku z photoshootu, dnes tu mám i scany z magazínu People, kde si můžete přečíst i celý rozhovor, není dlouhý a za přečtení rozhodně stojí :-).
image host image host image host

Photoshoot #10 - People

21. května 2015 v 9:54 | Posted by: Roxy |  Photoshoots • 2015
Také se objevil nový photoshoot, respektive jedna nová fotka, pro magazín People. Emma je na ní společně s Bradleym Cooperem a pořízená byla v sobotu na londýnském promítání Aloha. K tomu jsem sem přeložila i krátký úsek ze jeho stránek.

PEOPLE se setkal s oběma herci v Londýně, kde se jich zeptal, jaká by byla jejich obchodní aktiva, kdyby si navzájem založili profily na Tinderu (ta randící appka). Podle všeho je to o všechno o očích!

Bradley Cooper měl básnickou chvilku, když mluvil o kukadlech jeho co-star: "(Její) plazí oči vás odvezou na hezké místo, jemné, krásné a plné laskavosti." (no jo, v češtině se to nerýmuje, nebo se mi to aspoň nechtělo vymýšlet :D). Emma vtipkuje o jejich vzhledu: "Já jsem had a on ještěrka!"

Pokud jde o Emmu, hravě pokračuje: "Podívejte se do těch modrých očí (Bradleyho). Má rád čínské jídlo a stejně tak ho baví vás rozesmívat." Zatímco o tom dál vtipkují, oba řeknou, že randící appku nemají, i když hvězda filmu Easy A s ní zkušenost má. "Moje kamarádka Tinder má, tak jsem se na tom kvůli ní vyřádila," říká. "To byla sranda."
image host image host

VIDEO: “Aloha” Vingette - “Mana” (Ft Emma Stone and other cast)

21. května 2015 v 9:23 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
A ještě jedno video, které se týká přímo filmu Aloha, ve kterém uvidíte několik nových scén, režisérův komentář a také vyjádření od samotných herců. Fakt se na tenhle film hrozně těším, o to víc mě mrzí, že premiéra u nás bude tak pozdě (i když to posunuli, původně se psalo, že v říjnu, teď 3. září - na Slovensku to samé).


VIDEO: ScreenSlam Interview with Emma and Bradley

21. května 2015 v 9:18 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
V posledních dnech jsme zásobovaný neustále se objevujícími novými videi :D. Dneska tu opět něco mám, nejprve tenhle rozhovor pro ScreenSlam, ve kterém Emma a Bradley (hlavně Bradley :D) mluví o filmu Aloha - jak jinak - o tom, že to je romantická komedie, o hereckém obsazení nebo o režiséru Cameronu Croweovi. Určitě zajímavé pokoukání! A už jsem řekla, jak miluju tu Emminu rtěnku? Myslím, že ne. Je skvělá!

The Red Bulletin (USA) • June 2015

21. května 2015 v 9:00 | Posted by: Roxy |  Magazines • 2015
Emma se objevila v červnovém čísle amerického časopisu The Red Bulletin, ve kterém si můžete přečíst i rozhovor s ní. Mluví zde o svém tetování, o začátcích, o úzkosti, o zranitelnosti a tak. Jako já osobně jsem se tam nic nového nedočetla, ale pro vás to třeba bude jiné :-). Fotka, kterou použili, je mimochodem z letošního photoshootu pro LA Times.
image host image host

VIDEO: MTV News & Associated Press Interviews

20. května 2015 v 10:54 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Dnes tu mám opět nové rozhovory s Emmou a Bradleym v rámci jejich propagace filmu Aloha. Tenhle první je pro MTV News, diskutují tu o Spider-Gwen - Emma teda říká, že o tom moc neví, jen četla ten příběh. A je vtipný, jak se tam pak Bradley zarazí a zeptá se, proč Spider-Man není Spider-Peter :D

Ve druhém videu se baví o hře Elephant Man, ve které hrál Bradley na Broadwayi hlavní roli a která měla teď v Lonýdně speciální vystoupení a Emma tam pak začne imitovat jeho postavu.

A ještě jedna taková drobounká věc (KECÁM), někdo včera v Malibu narazil na Emmu a Andrewa a tak se nám o tento zážitek podělil (škoda, že není fotka, ale jinak v pohodě). I'M FUCKING CRYING.

Emma arriving at LAX Airport (18.05.2015)

19. května 2015 v 12:14 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Tak kromě toho úžasného videa tu mám ještě jeden nový set fotek od paparazzi. Emma se nám včera vrátila zpátky do Ameriky, fotografové jí načapali na letišti v Los Angeles. Nabízí se mi teda otázka, zda tam není i Andrew. Protože nakonec byl na Taiwanu až do pátka 15. května (a už nemá vousy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D př. fotka), kdy natáčení Silence oficiálně skončilo, a hned druhý den Andrewův manažer Rupert zveřejňoval fotku letenky, že míří do LA, tak schválně, jestli s ním letěl i Andrew. Uvidíme. Každopádně Emma je tu krásná, zase má na sobě tenhle krásný svetřík/tričko/whatever a brýle, které jí fakt sluší.
image host image host image host image host image host

VIDEO: Why Emma Stone Loves Hawaii, But Won't Go to Finland

19. května 2015 v 12:01 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
AGDFGRSFRJKBLEJGBRJA <33 Aka moje první reakce. A to jen díky tomu, že v čase 0:09 uvidíte ANDREWOVY RODIČE. Já se nechci vidět, až se dočkáme fotek Stonefieldu, mě klepne pepka :D Je strašně krásný, že je Emma vzala na premiéru, jsem z toho tak nějak dojatá (to víte, jak jde o Stonefield, jsem dojatá z každé maličkosti :D).

Samotné video je pak taky skvělé. Bradley s Emmou se mi hrozně líbí, je vidět, že si fakt sedli a skvěle si rozumí. Reportérka se jich ptá jaký byl pro ně život na Havaji a tak oba začínají vyjmenovávat asi milion věcí a pak Bradley říká, že se jí snaží přemluvit, aby jela do Finska a Emma že ne, a jak se u toho oba smějí a vtipkují, sweet :D.


VIDEO: Bradley Cooper, Emma Stone Talk New Film, Favorite Guilty Pleasure

18. května 2015 v 20:48 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Dneska takhle večer tu mám další rozhovor, který byl pořízen pro TV stanici ABC. V následujících dnech můžeme asi čekat spoustu věcí a novinek k filmu Aloha, jelikož má už příští týden premiéru. V tomhle krátkém rozhovoru mluví Bradley Cooper a Emma samozřejmě o filmu, o jejich kariéře. Ten konec je vtipný, Bradleyho guilty pleasure - jezení popcornu- je teda dost silný kafe jako :D. A Emma je ráda, že vůbec mluví, trochu jí tu odchází hlas (to už i v sobotu na londýnském promítání měla co dělat).

Personal Pictures #44

18. května 2015 v 9:58 | Posted by: Roxy |  Personal
Aby to tu nebylo jen o videích, přidávám sem i dvě nové osobky, na kterých je Emma se svým stylistickým týmem, Rachel Goodwin, Marou Roszak, Petrou Flannery a Marco Milani.

These are faces that make me happy. Till next time London 👋 (x)


VIDEO: "Aloha" New Clip + BTS B-Roll

18. května 2015 v 9:36 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Během víkendu se také objevilo několik nových videí k filmu Aloha! První je televizní reklama, je kraťounká, ale uvidíme v ní několik nových, skvělých záběrů! Další video je už pak nová scéna z filmu, ve které Bradley a Emma bloudí lesem, je skvělá, jen škoda, že neznáme celý kontext...musíme holt počkat na film :D. Ve třetím videu uvidíte spoustu záběrů z natáčení, určitě se podívejte, já tyhle videa miluju. A poslední video je rozhovor s Emmou, ve kterém mluví nejprve o režiséru Cameronu Croweovi a pak největší výzvě na tomhle filmu.

VIDEO: “Aloha” Special London Screening (16.05.2015)

18. května 2015 v 9:14 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
Dneska pokračuju s videu, začnu s těmihle, které jsou ze soboty, kdy v Londýně proběhlo speciální promítání filmu Aloha. To první je takový mini rozhovor s Emmou a Bradleym, kde mluví hlavně o natáčení filmu a druhé video je takový pohled do zákulisí celé akce.VIDEO: "Irrational Man" Press Conference in Cannes (15.05.2015)

17. května 2015 v 19:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
Další video bude opět z Cannes. Tentokrát tu mám celý záznam z tiskové konference, která na Cannes Film Festival proběhla v pátek odpoledne. Přiznám se, že jsem z ní viděla akorát konec v ten pátek, kdy jsem to stihla živě, ale víc ne, takže nevím, jaké otázky padly.

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.