Červenec 2015

QUOTES | Part II.

31. července 2015 v 9:25 | Posted by: Roxy
S novinkama je to teď opět nějaké chabé, takže jsem si tu pro vás připravila další část Emminých citací. Není jich tolik, ale i tak je snad oceníte, pokud máte tyhle věci rádi. :-)
• Vždycky jsem věděla, že budu komička. Je pro mě o hodně důležitější být zábavná a upřímná, než nějak vypadat.

• Cítím bezpečněji, když vím, co chci. Když to nevím, připadám si jako bych se volně pohybovala vesmírem. Potřebuju se zlepšit, když si nejsem o něčem tak jistá.

• Jako dítě jsem trpěla velikou úzkostí. Chodila jsem na terapie. Od mých 8 do 10 let to hraničilo až s agorafobii (strach z veřejných prostranství). Bez mojí mámy jsem nedokázala nikam jít. Teď už ani nemám panické záchvaty, ale pořád mám fakt špatnou úzkost.

• Má velká naděje pro nás ženy, je, abychom sami k sobě začaly být laskavější, takže budeme laskavé i k ostatním.

• Četla jsem o sobě nejrůznější verze - a všechny byly v podstatě pravdivé, protože každý má svůj názor a každý je svým způsobem přesný. A já bych neřekla, že bych byla nějak obratná ve skrývání jakékoliv části mé osobnosti.

O slávě: Ztráta mé anonymity bylo něco, na co jsem se nikdy nepřipravila. Myslím, že jsem s tím trochu bojovala, protože jednou z mých oblíbených věcí je prostě jen chodit kolem a komunikovat s lidmi. Bylo těžké zvyknout si na to, že už to nebudu moc dělat a tak si samu sebe udržuju ještě více. Teď mi ale přijde, že se dostávám do přechodného období. Možná jsem si myslela, že jsem měla žít kvůli něčemu, ale teď to tak nepociťuju. Pořád přemýšlím nad tím, co si o mě lidé myslí, samozřejmě, ale už mě to netrápí.

• Byla jsem hezké dítě. Nikdy jsem si nepřipadala nějak rozkošně. Říkala jsem jen něco jako, "Jo, tohle jsou moje rovnátka. Mám je už odjakživa."

• Nikdy mě neuslyšíte říkat, že nemám problémy se svojí postavou, protože to bych pak nebyla člověk.

• Drama je pro mě těžký. Pláč je pro mě o hodně těžší než smích.

• Moje nejoblíbenější věc na filmech je jejich konec, takže všechny mé oblíbené filmy mají fakt skvělé konce.

• Nejsem moc počítačový typ, kapišto.

• Oba moji rodiče jsou zábavní, ale také relativně tišší, normální lidi, zatímco já jsem blázen. Nemám tušení, kde se tohle hlasité, intenzivní směšné já vzalo. Jsem jen vděčná, že jsem následovala své sny a moji rodiče mě podpořili. Když jsem sebou vzala mamku do Los Angeles, neměli jsme ani žádný plán.


INTERVIEW: Teen Vogue (2012)

28. července 2015 v 8:45 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Minulý týden jsem sem přidávala scany z amerického čísla Teen Vogue z roku 2012 a nakonec jsem se rozhodla, že vám přeložím i samotný rozhovor. Já doufám, že si ho aspoň někdo přečtete, vím, že je starý, ale je zábavný a je s Andrewem, takže prostě...fakt si to přečtěte :D Baví se zde o svém prvním setkání na screen testech Spider-Mana (říkají o sobě moc pěkné věci <33), o potenciálních školních přezdívkách nebo o Andrewovy posedlosti Ryanem Goslingem.
Schopnost udržet tajemství není samo o sobě žádná super síla. Ale obvykle přichází s nějakým břemenem: Koneckonců, pokud by radioaktivním pavoukem kousnutý Peter Parker provalil své tajemství, byla by vážně ohrožena jeho kariéra coby ostražitý bojovník proti zločinu.

I herci jsou známi pro svoji schopnost zaškatulkování, i když spíš než skrývání tajné identity - aspoň pokud víme - si Andrew Garfield a Emma Stone intenzivně chrání svoje osobní životy. Postačí mi říct, že Andrew (28) a jeho 23letá kolegyně Emma mají mezi sebou chemii jak na plátně, tak i mimo něj. Čtěte dál a dozvíte se o školních přezdívkách, Emminých nejméně oblíbených otázek u rozhovorů nebo jaký muž se líbí Andrewovi.

Teen Vogue: Emmo, od Easy A jsi pracovala v podstatě nonstop a ty Andrew, ty jsi měl průlomovou roli v The Social Network. Ale velká komiksová filmová adaptace je úplně jiný level. Co vás přivedlo k tomuto filmu?
Andrew Garfield: Trvalo mi celý měsíc, než jsem se rozhodl, jestli chci dělat screen test, ale vlastně nebylo o čem přemýšlet. Byl jsem fanouškem Spider-Mana už od dětství a věděl jsem, že když se mi naskytne takováhle příležitost, nejde říct ne. Ale když chcete uctít něco, na čem vám hodně záleží, vždycky jste pod určitým tlakem. Je to jako se skvělým vztahem, vychováváním dítěte nebo -
Emma Stone: Ty seš tak citově založený!
AG: Ne, nejsem. Ty to chápeš.
ES: (smích) Jasně, chápu.

TV: Emmo, cítila jsi to stejně?
ES: Celá ta myšlenka byla neuvěřitelně děsivá. Ale mě se hrozně líbily scény, které mi poslali a když jsem prozkoumala příběh Gwen Stacy, který je epický, tragický a úžasný, zamilovala jsem si to. Něco mi říkalo, že potřebuju být ona. A pak jsem dělala testy s tímhle a nakonec z toho vzešla smlouva. Protože seznámení se s Andrewem a pracování s ním - zakryj si uši, Andrew, dej si na ně klapky --
AG: OK.
ES: Byla to jedna z nejúžasnějších zkušeností, které jsem kdy měla.
AG: (smích) Ano! Oklamal jsem tě.
ES: Ale fakt, způsob, jak hraje, je úplně odlišný od kohokoliv, se kterým jsem do té doby pracovala. Nikdy jsem nechodila do herecké školy, takže ze mě vyždímali, co se dalo, což je pro mě velmi důležitý.

TV: A jaký na tebe udělala první dojem ona?
AG: Bylo to jako probuzení, když vešla dovnitř. Na screen testech byla poslední člověk a já už tou dobou byl tak znuděný, že jsem si tam dělal srandu - předstíral jsem, že jsem Tom Hanks nebo Seth Rogen. A pak vešla dovnitř a bylo to jako potopení se do divokých peřejí bez touhy se vynořit. Během natáčení to bylo divoký a vzrušující. Nemohl jsem si jinak pomoct, snažil jsem se být s ní, udržet s ní krok a nikdy jí nenechat odejít. (Smích) Jako zvíře, co žere menší zvíře, ale to malý zvíře je prohnaný.
ES: (Hihňá se) Šššš. To stačí.

GALLERY UPDATE • "Irrational Man" New Stills + Poster

27. července 2015 v 19:07 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Po nějaké době tu mám opět nové fotky k filmu Irrational Man, který už cca týden běží ve vybraných amerických kinech - teď ve čtvrtek, 30. července, by měl vtrhnout i do ČR/SK kin, půjdete na něj někdo? Já se pořád nějak rozhoduju, ale chtěla bych, protože jsem si uvědomila, že jsem ještě nebyla na žádném Emmině filmu v kině, což mě normálně vyděsilo. Nevím, jak je to možný :D. No nic, mám tu tři nové stillky, které jsou nádherné...na té třetí má dokonce i svůj batůžek, který hlavně loni nosila prakticky neustále. A kromě stillek tu mám ještě jeden nový, ruský plakát.
image host image host image host
GALLERY LINK:
[003x] Film Production > Irrational Man (2015) > Movie Stills

GALLERY LINK:
[001x] Film Production > Irrational Man (2015) > Movie Posters

Emma & Andrew leaving a local cinema in Los Angeles (24.05.2015)

26. července 2015 v 18:51 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Tak jak jsem včera přidávala jednu fotku od fanouška, nakonec tu mám i další tři od paparazzi! Emma byla s Andrewem v pátek v kině na Ant-Manovi a tyhle fotky jsou z jejich odchodu. Mě ty jejich ladící účesy baví, ty bobky jsou úžasný :D Em tu má hezký šaty, líbí se mi k nim ta džínová bundička :).
image host image host image host image host image host

Taken By Fans / With Fans #52

25. července 2015 v 9:07 | Posted by: Roxy |  Taken By Fans / With fans
Kromě nových paparazzi fotek, tu mám ze včerejška i jednu fotku od fanouška, který potkal Emmu a ANDREWA v kině. Takže Andrew se nám už vrátil zpátky do Los Angeles, juchů :)). A zase si oholil vousy, které mu za tu dobu začaly pomalu rašit, dvakrát juchů! No, kdo by v tam tom vedru chtěl mít vousy. Em tu má skvělý účes, s Andrewem tady oba mají takové bobky :D.


Emma having a lunch at Shutters in Santa Monica (24.07.2015)

25. července 2015 v 9:00 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Světe div se, ale dneska tu mám opět něco nového! Emma byla včera na obědě v Shutters v Santa Monice a zrovna tam asi ve stejnou dobu obědvali i paparazzi, protože tu mám fotky. Jsem teda ráda, že jí nefotili, když jedla, protože takové fotky mi jsou vždycky nepříjemné. Představa, že by mě někdo fotil, kdybych jedla třeba špagety (ale ty já na veřejnosti nejím, protože jsem čuně :D), prostě...nee. Nicméně...líbí se mi, jak je tu Em oblečená, po delší době na ní vidíme tyhle úžasné vzorované kalhoty, které jsem si zamilovala už od prvního okamžiku, jsou naprosto boží a já je chci! Dále má na sobě obyčejný černý top, na který si vzala ještě svou oblíbenou koženou bundičku, kterou taky žeru. A to ještě nezmiňuju, jak moc miluju tyhle její sluneční brýle. Jediné, co se mi moc nelíbí, jsou její boty, ale k těm jsem nějak ještě nepřišla na chuť celkově. Jsou fajn, ale nekoupila bych si je :D.
image host image host image host image host image host

Emma shopping in Los Angeles (23.07.2015)

24. července 2015 v 9:07 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Tak jsem to včera asi přivolala, když jsem psala, že teď moc nejsou novinky :D. Dneska tu přece jen mám nové fotky od paparazzi, kteří si Emmu po týdnu vyčenichali zrovna ve chvíli, kdy šla nakupovat do jednoho obchodu v Los Angeles. Je tu oblečená - jak jinak - velmi pohodlně, na sobě má obyčejné bílé tričko, tmavé tepláky a svoje Superstar Adidasky. Mě se to moc líbí, aby ne, na tomhle by se stejně nic zkazit nedalo a Emmě to hrozně sluší :-).
image host image host image host image host image host

Teen Vogue • August 2012

23. července 2015 v 9:35 | Posted by: Roxy |  Magazines • 2012
Přijde mi, že vždycky když je Andrew pryč, novinek moc není (třeba co se týče paparazzi), teď je pryč už skoro měsíc a taky to tak vypadá :D. Pokud nepočítám Emminu propagaci Irrational Man, samozřejmě. Taky to možná bude tím, že Emma pracuje na La La Land, no vůbec nevím, jak to s tím filmem vypadá, jestli už vůbec oficiálně začalo natáčení. Možná pořád jen zkouší. Nevím. Jsem zmatená :D. Uvidíme.

Každopádně tu mám scany z roku 2012, tyhle jsou ze srpnového čísla magazínu Teen Vogue, pro který Em fotila photoshoot a pořídila rozhovor společně s Andrewem. Ten rozhovor je boží, mám chuť vám ho sem přeložit, vadilo by vám to? Nebo jinak: přečetli byste si ho? :D Rozhovorů s nimi dohromady není nikdy dost! No a ten photoshoot je prostě úžasný, miluju ty fotky a prostě ach <3 ... krása.
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host
image host image host

GALLERY UPDATE • "Irrational Man" Press Conference

21. července 2015 v 21:23 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
K Emmě tu přece jen něco nového mám, jedná se o pět nových fotek z tiskové konference k filmu Irrational Man, která se konala 8. července v Los Angeles. Asi se někdo slitoval nad našimi prosíky, ať ukážou celý Emmin outfit, protože konečně vidíme pořádně, jaké šaty tu Em má! Nakonec se jedná opravdu o šaty, ještě by to pro plné info chtělo znát i jméno značky, nu to bohužel nevím. Jsou každopádně moc hezké, hlavně se mi líbí ta horní část a límeček, miluju límečky! Emma je navíc nosí poměrně často, což mne těší, aspoň se můžu kochat, jak jí sluší :D.
imgbox imgbox imgbox imgbox imgbox
GALLERY LINK:

ANDREW GARFIELD | New "99 Homes" Stills

21. července 2015 v 21:08 | Posted by: Roxy |  • Andrew Garfield
Teď je zase pro změnu takové menší ticho, co se novinek týče, takže sem přidám opět něco nového k Andrewovi (který toho taky tolik nového nemá). Před pár dny bylo zveřejněno spoustu nových fotek k filmu 99 Homes (synopse + trailer), které jsou naprosto skvělé a Andrew je na nich....so damn hot, ach jo :D Už jsem řekla, jako moc se na ten film těším? Hrozně moc! 25. září by měl mít premiéru v Americe, tak už to nebude dlouho trvat.

Také tu mám tři nové fotky od fanoušků. Ta první je ještě z Taiwanu a kromě Andrewa je na ní i Liam Neeson, který v Silence také hraje. Druhá fotka pochází z 16. července ze zákulisí jednoho londýnského divadla (ano, Andrew se v současné době nachází v Londýně, kde navštívil rodinu) a třetí fotka je 11. července, opět z Londýna. Vypadá to, že Andrewovi se ty vousy líbí, zase mu to nějak narostlo :D.
image host image host image host image host image host
GALLERY LINK:
[024x] Andrew Garfield > Film Productions > 99 Homes (2015) > Stills

image host image host image host
GALLERY LINK:
[003x] Andrew Garfield > Miscellaneous > Personal/Fan Pictures

Layout #7

19. července 2015 v 18:08 | Posted by: Roxy |  • Past Layouts
Made by: Roxy | Od: 19.07.2015 | Do: 22.09.2015 |

Minulý design tu sice byl jen "pouhé" dva měsíce, ale já už od začátku chtěla udělat ještě jeden letní kabát - prostě mi hrabe, nevím - a kupodivu jsem si tenhle plán splnila *poplácávám se po rameni* - *au, to pálí* ... Nechtěla jsem dělat něco složitějšího, protože tady ten design stejně bude jen do konce léta (doufám), takže opět jedna jediná fotka v záhlaví - dokonce jsem jí ani snad nijak neupravovala - je to stillka z filmu Magic in the Moonlight, který měl premiéru právě před rokem, takže taková vzpomínka. Já jsem celkově tak nějak spokojená, doufám že budete i vy :-).

PS: Těch restů v menu si nevšímejte, později to doupravím. Done
PS 2: Doufám, že se máte krásně a užíváte léta!
PS 3: Taky tak chcípáte vedrem?

ALOHA Blu-ray & DVD Date Release

19. července 2015 v 10:38 | Posted by: Roxy |  NEWS

Film Aloha měl sice před necelými dvěmi měsíci premiéru, ale už teď víme, kdy vyjde na Blu-Ray a DVD.

A to konkrétně v Americe a Kanadě, kde je vydání DVD a Blu-Ray naplánováno na 25. srpna. Třeba na Amazonu si jej lze už teď předobjednat.

Pokud jde o bonusy, jak na DVD, tak Blu-Ray budou záběry z natáčení a i nějaké bloopers. Na Blu-Ray pak bude původní začátek, alternativní konec, vynechané scény nebo komentář režiséra.

Jak to bude v ČR/SK, to zatím není známo, jelikož film ještě nebyl ani v kinech. Do kin by měl jít 3. září.

INTERVIEW: Emma Stone: ‘I’ve become the butt of many jokes”

17. července 2015 v 12:09 | Posted by: Roxy |  • Interviews
"Stala jsem se terčem mnoha vtípků," reaguje Emma Stone na její nedávnou roli ve filmu Aloha, ve kterém byla poněkud špatně obsazena do role napůl-asiatky.
"Dozvěděla jsem se na makroúrovni, jak šílená je historie bílení v Hollywoodu (moje pozn.: když př. do rolí 100% Číňanů obsazují napůl-Číňany) a jakým rozšířeným problémem ve skutečnosti je. Je to velmi důležité téma," úznává. (Film byl jinak naprostým propadákem, rozpočet měl 37 mil. dolarů a ve světě si vydělal "jen" 23 mil. dolarů.)

Na obranu režiséra Camerona Crowea ve výběru herečky říká: "Ta postava neměla vypadat jako její původ, což byla čtvrtina Havajka a čtvrtina Čínanka."

Vlna kritiky ale nepřestala. Do Stone se také pustili kvůli výběru jejích posledních filmových lásek, kterým všem bylo nad 40 let, jmenovitě to je Bradley Cooper (Aloha), Ed Norton (Birdman), Colin Firth (Magic in the Moonlight) a teď nejnověji ve filmu Irrational Man, Joaquin Phoenix.

Co si o jejím romantickém párování s o mnoho staršími muži myslí 26letá hvězda?

"V Hollywoodu je to nekontrolovatelné a rozhodně to tak je už dlouhou dobu, jak kulturně, tak i ve filmech. Ale v Irrational Man, tam to na věkovém rozdílu závisí; ten film je o nesourodosti. A když jsme natáčeli Magic in the Moonlight, s Colinem Firthem jsme si povídali o tom, že ten věkový rozdíl je opravdu obrovský, protože se vlastně narodil ve stejném roce jako můj táta," říká.

"Hodně se mluví o tom, jak chceme vidět lidi na plátně a co potřebujeme změnit v tomhle byznysu, aby odrážel kulturu jasnějším způsobem a ne tím idealizovaným. V systému je spousta chyb," říká. "V mnoha směrech se mi letos otevřely oči."

Irrational Man je její druhý film s Woodym Allenem (po Magic in the Moonlight) a soustředí se na staré známé téma - romance mezi studentkou a profesorem. Připomněla jí tato situace nějaké možné dřívější fascinace nad učiteli?

"Já pořádně ani nechodila do školy," odhaluje. "No jako, svým způsobem jo, ale spíš jsem se učila doma, takže jsem nikdy nezažila žádnou fascinaci nad učitelem nebo něco takového."

Stone byla označována za nejnovější váženou múzou pana režiséra, jelikož hrála v jeho posledních dvou filmech. Následuje tak kroky Scarlett Johansson, jeho bývalé filmové inspirace, kterou popsal jako 'sexuálně ohromující.'

Klasicky sebepodceňující Stone říká: "Rozhodně nejsem jeho múza. Řekla bych, že by to Woodyho během vteřiny rozesmálo." I přesto patří do elitní skupinky mladých hereček, které měly možnost s ním pracovat. "Určitě si to můžu odškrtnout z mého seznamu přání, ta zkušenost pracovat s ním nemohla dopadnout lépe," rozplývá se.

Phoenix hraje morbidního a cynického mrzouta, kterého obvykle nepřitahují mladé ženy jako postava Stone. Ve skutečném životě ale není tento jev úplně neobvyklý. "Nevím, čím to je, ale tohle je typ příběhu, který se během času opakuje, přesně s tímhle typem muže. Je to ďábelský," říká. Dokáže se ztotožnit s tímhle typem přitažlivosti?

Odmlčí si. "S mučeným člověkem? Ach, určitě. Nevím, co to je," směje se. "Možná je to věc zachránců."

Pokud jde o její osobní život, je tu jedno téma, ke kterému se nevyjadřuje a to její tříletý vztah se svým bývalým kolegou ze Spider-Mana, Andrewem Garfieldem. Naježí se: "O tomhle nemluvím." Ačkoliv dodává: "Nejlepší konkurz, který jsem kdy udělala, byl pro Spider-Mana. Díky němu jsem v tom filmu chtěla hrát. Miluju dělat screen testy, protože jsem to byla jen já a Andrew a společně jsme tam spolu hráli. Bylo to úžasné."

Není překvapením, že je Stone daleko obezřetnější od dob svého průlomového filmu Easy A z roku 2010. "Připadám vám cyničtější?" ptá se rétoricky. "Možná starší," přikyvuje. "To s vámi šest let udělá. Myslím, že jedna věc je, když vám je 21 a druhá, když je vám 27. Asi. Možná je to jen dospívání a více zkušeností ve světě, řekla bych, a prostě pracování a poznávání."

Stone byla loni na podzim jednou z obětí hackerského skandálu Sony, kdy byli zveřejněny její e-maily se Sony, k tomu byl odhalen její osobní e-mail a telefonní číslo. K tomu se vyjadřuje: "Naučila jsem se toho hodně, jako třeba neposílat e-maily." Směje se. "Nikdo by neměl už nikdy psát e-maily. Je to hrozně blbej nápad."

Vypadá to, že sláva nebyla pro Stone jednoduchou cestou. "Trápila jsem se se ztrátou anonymity, je to něco, na co se prostě nedokážete připravit. Myslela jsem si, že mám žít kvůli něčemu nebo nějakým způsobem existovat," vysvětluje. "Ale teď už si nepřijdu tak ztracená."

Source | Přeloženo emmastone-hq.blog.cz

Emma Stone is making her music video debut for one of her favorite bands

16. července 2015 v 10:19 | Posted by: Roxy |  NEWS
Emma Stone si v poslední době zahrála spoustu skvělých filmových rolí, ale její nejnovější počin nemá nic společného s velkým plátnem. Tentokrát se nám hvězda vrhla do hudebního průmyslu a to tak, že se vůbec poprvé objeví v hudebním klipu po boku několika velmi šťastných námořníků...

Em si zahraje ve videoklipu Willa Butlera "Anna," což je druhý singl ze sólového alba Policy člena Arcade Fire. S jasně červenou rtěnkou a vintage šaty, by klidně mohla zapadnout na Titanic - obzvlášť když natočili snové video na RMS Queen Mary, jinak známé jako plovoucím hotelu na zaoceanském parníku z roku 1936. No jo, Emma vede docela dost dobrej život.

Vzhledem k tomu, že Emma a Andrew Garfield jsou velkými fanoušky téhle kanadské indie rockové kapely (Andrew si sám zahrál ve videoklipu "We Exist" <3), je tohle pro ni určitě splněný sen. Ještě není známo, kdy bude videoklip zveřejněn, ale zatím se můžete pokochat pár fotkami z natáčení tady.


Emma spotted after the yoga class in LA (14.07.2015)

16. července 2015 v 9:43 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Dobré ráno, dnes tu mám hned dva nové sety paparazzi fotek z úterka 14. července, které teda přidám do jednoho článku protože why not. První set je z dopoledne, kdy byla Emma na hodině jógy a paparazzi jí vyfotili, když zrovna odcházela. Je tu oblečená jak jinak ve sportovním, v ruce s sebou táhne ještě vedle podložky svoji koženou bundičku, na nohou slip-ony a líbí se mi její sluneční brýle. :) Druhé fotky jsou pak z večera, kdy byla Emma na večeři s přáteli v restauraci Girasol v Los Angeles. No, je na nich vidět velký prd.
image host image host image host image host image host
GALLERY LINK:

image host image host image host image host
GALLERY LINK:

VIDEO: CONAN on TBS (14.07.2015)

15. července 2015 v 9:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Jak už jsem psala v minulém článku, Emma byla včera hostem u Conana a já tu teď mám takhle zatím dvě videa, z nichž jen to první je z oficiálního kanálu talk show, tak nám to druhé snad nesmažou a snad se objeví ještě něco.

V prvním videu má Emma říct nějakou oblíbenou historku s Woodym Allenem a tak začne říkat, jak mu vysvětlovala Twitter: "Začala jsem mu teda říkat, že to má 140 znaků a že tam prostě píšeš věty. No, já vlastně nechápu podstatu toho, pokud nejsi hudebník a neděláš si reklamu na koncert nebo nejsi komik a nepíšeš tam nějaký hlášky. A on se mě zeptal: 'Řekni mi nějaký dobrý příklad toho, co tam člověk může napsat.' No tak jsem šla na Twitter a hledala a řekla: 'Hele, znáš Joyce Carol Oates?' On odpověděl, že jí zná osobně a já si řekla: 'No jasně, vždyť seš Woody Allen.' - Tak jsem hledala a našla jeden dobrý. Ona napsala: 'Tragédie + čas = komedie.' To je skvělý. A on na to: 'To jsem řekl já.' a já na to: 'C-cože?' a on pokračoval: 'Ve filmu Zločiny a poklesky s Alanem Aldou jsme tu větu řekli asi 40x. Jako nemyslím si, že úmyslně ukradla moji hlášku, asi si jí jen prostě pamatovala. Ale je to hodně vtipný. Už chápu tu pointu.'"

Tady ve druhém videu Emma přiznává, že je posedlá K-popem (korejský pop) a že se jí líbí písnička "I'm the Best" od 2NE1, pak tam pustí i ukázku toho. No dobrý :D :D

Personal Pictures #50

15. července 2015 v 9:14 | Posted by: Roxy |  Personal
Emma byla včera hostem v talk show Conana O'Briena a já ještě než sem přidám samotný rozhovor, tu mám hned dvě osobky. Ta první je z oficiálního Twitteru Conana, kde postli fotku Emmy v zákulisí, je tu roztomilá. Druhou fotku pak na Instagram přidala Emmina vizážistka Rachel :-).

@TeamCoco: Backstage @ : Emma Stone

rachel_goodwin: Guess who's on #Conan tonight? I give you three guesses. Watch if you like funny redheads, I'm fairly sure you'll enjoy yourself. #teamcoco

VIDEO: Emma and Andrew are featured in Film4 Clapperboard Montage 2015

15. července 2015 v 9:02 | Posted by: Roxy |  • Videos - Other
Mám tu ani ne minutové video od Film4, ve kterém v podstatě uvidíte spoustu herců a hereček klapat rukama, místo klapky, zjednodušeně řečeno. Reagují u toho na způsob, jak Film4 natáčí rozhovory - přes speciální set-up, díky kterému herci hledí přímo do kamery a zároveň si udržují oční kontakt s tím daným člověkem, se kterým interview dělají - takže je to trochu něco jiného, než jak se rozhovory obvykle dělají. Vedle Emmy a Andrewa ve videu uvidíte třeba Toma Hankse, Leonarda DiCapria, Anne Hathaway, Jacka O'Conella a další.


VIDEO: Emma Stone, Joaquin Phoenix Star in Woody Allen's 'Irrational Man'

14. července 2015 v 8:49 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Mám tu nový rozhovor Emmy a Joaquina (taky jeho jméno neumíte nahlas vyslovit? :D) pro ABC pořad Good Morning America, který byl pořízen minulý týden ve středu, soudě podle Emmina outfitu, který měla i na tiskové konferenci, vypadá tu úplně nádherně! Také je vidět, že má zesvětlené vlasy, líbí se mi to.

Samotný rozhovor je krátký, video je protkané záběry z traileru. Hrozně se mi líbí chemie mezi Em a Joaquinem, je vidět, jak si krásně sedli, celou dobu tu mezi sebou vtipkují a je to sranda..jak si tam říkaj jiným jménem :D. Mluví tu samozřejmě o práci s Woodym nebo co si můžou diváci ze snímku odnést.


Personal Pictures #49

13. července 2015 v 9:21 | Posted by: Roxy |  Personal
Dneska tu mám hned tři nové osobky z 11. července, kdy se zdá, že nám Emma natáčela jakýsi videoklip. Zatím nemám tušení o co půjde, ale snad se to brzy dozvíme.

EDIT: Mám také dobrou zprávu, Emma se zítra objeví v talk show Conana O'Briena! :-)

That's a wrap!!! Thank you Ms Emma Stone for being my muse the last few weeks. I can't wait to show everyone the madness we created today!! #bestdayever (x)

So honored to Executive Produce alongside @subtractive today at the legendary Queen Mary. Emma Stone and the entire crew killed it, so excited to release this and show the world what we've been up to! @strzenterprises (x)

Stoked to be an Executive Producer alongside @subtractive on this project. #EmmaStone (x)

J.K. Simmons joins Ryan Gosling, Emma Stone in musical ‘La La Land’

12. července 2015 v 19:12 | Posted by: Roxy |  NEWS
J.K. Simmons se vrací do světa jazzu a znovu se spojí s režisérem "Whiplash" Damienem Chazelle ve filmovém muzikálu "La La Land."

Ryan Gosling zde ztvární jazzového pianistu a Emma Stone bude hrát ctižádostivou herečku, v příběhu, ve kterém se dvojice do sebe zamiluje a bude čelit nesnázím, jakmile se oba stanou úspěšnějšími. Chazelle, který si scénář sám napsal, se opět ujímá režie.

Simmons bude hrát postavu nazvanou the Boss. Dále si ve filmu zahrají ještě třeba Jessica Rothe, Sonoya Mizuno nebo Callie Hernandez.

Producenty jsou Fred Berger, Gary Gilbert, Jordan Horowitz a Marc Platt. Lionasgate stanovil premiéru filmu, který vyjde pod Summit, na 15. července 2016.

Simmons letos vyhrál Oscara v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli, za ztvárnění zneužívajícího hudebního učitele ve "Whiplash," který Chazelle taktéž jak sám napsal, tak zrežíroval.

Source

Marie Claire (Australia) • August 2015

12. července 2015 v 18:59 | Posted by: Roxy |  Magazines • 2015
Mám tady tři nové scany ze srpnového čísla australského vydání časopisu Marie Claire, jehož obálku zdobí právě Emma a uvnitř magazínu je i rozhovor, ve kterém se baví o filmu Irrational Man, o jejích vztazích nebo o vysoké. Použité fotky jsou pak z loňského photoshootu pro Cosmopolitan, který absolutně zbožňuju <3.
image host image host image host

Emma Stone, Parker Posey on Woody Allen’s ‘Irrational Man’ and Roles for Women

11. července 2015 v 15:55 | Posted by: Roxy |  NEWS
Díky stránce Variety tu mám krátký výtah toho, o čem se Emma Stone a Parker Posey bavily na středečním Q&A. Mluví se zde samozřejmě hlavně o filmu Irrational Man, o práci s Woodym a o rolích pro ženy.
Nový film Woodyho Allena se možná jmenuje "Irrational Man," ale byly to ženy, které se dostaly do centra pozornosti na čtvrtečním Q&A, po němž následovalo i promítání filmu. Emma Stone a Parker Posey si zahrály potenciální milostné zájmy hlavní postavy, univerzitního profesora filozofie (Joaquin Phoenix), a obě strávily večer povídáním si s publikem o filmu a jejich kariérách. Bylo to zábavné - po boji s režisérskýma židlema, které pro ně byly připraveny, Posey navrhla, aby si během Q&A sedli na zem a její kolegyně nebyla proti.

Stone prozradila, že když jí bylo 16 let a připojila se k SAG, zjistila, že její rodné jméno Emily Stone už bylo zabrané. "Nechtěla jsem být 'Emily J. Stone,' takže jsem si řekla, že Riley je cool jméno, tak prostě budu Riley. Byla jsem Riley Stone asi, hmm, tři měsíce," řekla. "Potom jsem natočila epizody v seriálech 'Medium' a 'Malcolm in the Middle' a oni tam na mě křičely: 'Riley,' když jsem měla jít na plac a já neměla tušení, na koho to mluví, a tak jsem měla krizi identity. Takže jsem to změnila na Emmu."

"Irrational Man" je pro Emmu druhý film s Woodym Allenem, po loňském "Magic in the Moonlight," ve kterém hrála s Colinem Firthem, a řekla, že proces obsazování byl podobný u obou filmů, který měla na starosti casting režisérka Juliet Taylor. "Řekla, že Woody má scénář, který chtějí rozeslat a my jim pak máme dát vědět, co si o něm myslíme," řekla Stone. "V podstatě to je stejné jako u prvního filmu."

Posey řekla, že byla s Juliet Taylor nedávno v porotě na filmovém festivale v Krakowě a nedlouho poté se jí kvůli filmu ozvala. "S Woodym Allenem to bylo krátké setkání," vzpomíná. "Oni vám řeknou, že si nemusíte dělat starosti, když je to míň jak sedm vteřin, pořád máte šanci si ve filmu zahrát. A já v té místnosti byla asi tři a půl minuty." Druhý den jí zavolal její agent, který sdělil, že si s ní chce Allen projít pár stran, aby zjistil, jeslti může být v jeho filmu. "Rozbrečela jsem se," přiznala. "Zdolalo mě to. Chtěla jsem v tom hrát a byla to pro mě zahořklá představa, nehrát ve filmu Woodyho Allena už tak dlouho!"

Obě herečky souhlasí, že má Allen unikátní proces, včetně toho, že se nikdy nedělají žádné zkoušky a často scény předělává. "Nemáte žádné zkoušky, ani žádné čtení s herci. První den jdete hned natvrdo," řekla Stone. "Myslím, že on má ve hlavě svoji představu a prostě sleduje, jak se to vyvine, takže je to jediný režisér, se kterým jsem zatím pracovala, který přetáčí scény, ještě když je natáčíme. Takže se ukáže a řekne, že potřebujeme přetočit scénu ze včerejška. Máme štěstí, protože Parker a já máme obě zkušenosti v improvizaci, takže tohle nejisté prostředí je pro mě vzrušující."

Pose o Allenovi poznamenala: "On dělá filmy každý rok už 40 let. Je to maestro, mistr řemesla. Je to předchůdce všech scénaristů-režisérů-herců v jednom. On fakt chce jít na večeři, takže jeho očekávání od toho, že první záběr bude ten správný, jsou až neuvěřitelná." Dodala, že už i u jejího testu před kamerou se od ní očekávalo, že bude tou postavou. "Bylo to intenzivní. Bylo to něco, co jsem do té doby nezažila, tak skvělé. Líbilo se mi takhle pracovat. Bylo to děsivé a zároveň vzrušující."

Obě pak vtipkovaly o jejich strachu, že je ve filmu vystřihnou, Posey pak prozradila: "Druhý den natáčení se na mě a na Joaquina otočil a řekl: 'Ani jednoho z vás nevyhodím.'" Stone přikyvuje: "Tohle řekl mě i Colinovi! Asi má tendenci první týden herce uklidňovat."

Posey dodává: "Režiséři nezávislých filmů, se kterými jsem pracovala, milují ženy. Hal Hartley říká: 'Nechápu, proč by režiséři nechtěli dělat filmy o ženách. Stal jsem se režisérem, abych psal snímky pro ženy, pro čisté a nádherné ženy.' Nechápe to."

Source | Přeloženo emmastone-hq.blog.cz

VIDEO: "Irrational Man" Movie Premiere in LA (09.07.2015)

11. července 2015 v 15:00 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
Samozřejmě tu nesmí chybět ani pár videí ze čtvrteční losangelské premiéry filmu Woodyho Allena, Irrational Man. Mám tady celkem tři videa z červeného koberce, kde se můžete podívat i na mini rozhovory :-).


Emma leaving WGA Theatre after movie premiere (09.07.2015)

11. července 2015 v 10:16 | Posted by: Roxy |  Paparazzi • 2015
Ze čtvrteční premiéry Irrational Man v Los Angeles tu mám ještě jedny fotky, které jsou z Emmina odchodu z Writer Guild of America Theatre, kde se premiéra konala. Emma se tam ještě chvíli zdržela, protože se podepisovala fanouškům :-).
image host image host image host image host image host

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.