Září 2015

VIDEO: The Tonight Show With Jimmy Fallon (28.04.2014)

29. září 2015 v 20:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Já se teďka nějak nudím, nemám co na práci, novinky o Emmě dneska taky žádné nebyly a já prostě chci něco přidat. Aspoň tady si chci připadat produktivně :D. Takže jsem dospěla k závěru, že přišel čas opět na nějaké to starší video.

28. dubna loňského roku se Emma zúčastnila v rámci propagace The Amazing Spider-Mana 2 talk show The Tonight Show s Jimmym Fallonem, kde si s ním samozřejmě chvíli povídala a následně se spolu utkali i v lip-sync bitvě (na fotky se mimochodem můžete podívat v galerii). Nejprve k rozhovoru, který stojí neméně za zhlédnutí. Je škoda, že na YouTube je z něj pouze jedno video, ale nevadí. Jimmy Emmu požádá, ať mu poví něco nového na internetu, co se jí líbí. Tak Em říká, že čte maminkovské blogy, což je vtipný, protože ty matky jsou třeba v jejím věku a ona si ani nedokáže uspořádat život, aby si dala nábytek do bytu :D Že akorát jen všechno pinterestuje. Což je další stránka, Pinterest. Vysvětluje, co to je - v podstatě online nástěnka, kde si můžete vyvěsit svůj vysněný život. A Emmu to deprimuje :D. Sama nám ale svůj Pinterest neřekne, protože by jí bylo trapně, kdyby všichni viděli, kolik inspirativních citátů tam má (chápu, chápu, chápu :D).


Teď už na řadě samotná bitva, kterou pokud jste doteď neviděli...nevím, v jaké jeskyni jste poslední rok žili :D. Ne - určitě se koukněte, slibuju, že to bude stát za to! Oba dva tu vystoupí se dvěmi písněmi - Jimmy s Fancy od Iggy Azaely a Mr.Roboto od Styx a Emma zase s Hook od Blue's Traveller a All I Do Is Win od DJe Khaleda a totálně to zabije, hlavně u té druhé :D. Teď ještě, když díky rozhovoru s Alanem Cummingem víme, že na tu písničku přišla den před show, nechápu :D.


GALLERY UPDATE • Personal Pictures #53

27. září 2015 v 9:31 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Americký herec Tom Everett Scott přidal v pátek na svůj Twitter tuhle rozkošnou fotku, na které je společně s Emmou. Mělo by to být ze zákulisí natáčení filmu La La Land, Tom tam má asi nějakou roli (jakože jsem ho nikde snad mezi obsazením nenašla, ale co jinýho by to bylo :D). Em je tu krásná, hádám, že má na sobě šaty, vypadají moc pěkně!

• @TomEScott: So lucky to work with this super cool person. Had a blast.
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Personal

GALLERY UPDATE • On the set of "La La Land" (25.09.2015)

26. září 2015 v 7:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dnes tu mám hned po ránu po necelém týdnu opět nějaké fotky z natáčení filmu La La Land! Je to přímo z natáčení nějaké scény, můžete tam vidět i kousek štábu a tu chundelatou věc :D. Emmin - Miin - outfit tu je skvělý, mě se prostě hrozně líbí ta kostkovaná košile a má tu i skvělou koženkovou červenou bundičku! Fotky jsou prozatím tři, ale snad pokaždé se později ještě nějaké objevily, tak uvidíme.

EDIT: V galerii najdete dalších 37 fotek.
GALLERY LINK:
[040x] Movie Productions > La La Land (2016) > On the set - September 25, 2015

Kate Winslet, Emma Stone & Olivia Colman in talks to board Lanthimos’ ‘The Favourite’

25. září 2015 v 10:15 | Posted by: Roxy |  NEWS
DEADLINE EXKLUZIVNĚ: Kate Winslet, Emma Stone a Olivia Colman v současné době jednají, zda si zahrají ve filmu The Favourite od režiséra Yorgose Lanthimose (The Lobster). Oceněné silné herecké obsazení kroužící kolem tohoto projektu akorát ukazuje, že je Lanthimos, jehož film The Lobster získal vesměs nadšené recezne, jeden z nejžádanějších evropských režisérů.

Scénář napsali Deborah Davis a Tony McNamara a příběh sleduje zákulisní politické machinace za vlády královny Anny, posledního monarchy rodu Stuartovců. Celé se to odehrává na konci 17. století + první roky v 18. století, kdy královna Anna vládla mezi lety 1702-1707. Olivia Colman, ze které se nenápadně stala jedna z nejvyhledávanějších hereček na britském ostrově po jejích silných výkonech v seriálech Broadchurch a Tyrannosaur (hrála ale i třeba v Doctor Who nebo Skins), si zahraje samotnou královnu Annu. Kate Winslet ztvární postavu Sarah, vévodkyni z Marlborough, která je královnina blízká důvěrnice, a Emma Stone si má zahrát Abigail Masham, chudou vzdálenou příbuznou Sarah, která získá pozici u soudu směřujícího ke královně Anně. Příběh sleduje měnící se rovnováhu sil mezi hlavními postavami, které tam kvůli vlivu se všemi manipulují.

Doufám, že tohle vyjde, vidět tyhle tři pohromadě v jednom filmu, to je docela fantazie! A Emma v dobovém kostýmu! A předpokládám, že s britským přízvukem! Please, make it happen! :D

GALLERY UPDATE • "La La Land" Behind the Scene Picture

23. září 2015 v 9:38 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska jsem si říkala, že se úplně těším, až Emma bude propagovat zase nějaký film a bude novinek, že nebudu vědět, kam dřív skočit. Pak jsem si uvědomila, že se tohle stane nejdřív za rok s tímhle filmem. Ach jo :D. Pro dnešek jsem si sem připravila alespoň tuhle drobnější novinku. Jedná se o fotku z natáčení La La Land a můžeme na ní vidět plakát Emminy postavy Mii Dolan asi k nějakému filmu nebo tak (Mia je herečka). No jsem zvědavá, jestli se ta fotka objeví pak samostatně, už jen z tohohle úhlu je na ní Emma naprosto nádherná <3.

GALLERY LINK:
[001x] Movie Productions > La La Land (2016) > Behind the Scenes

Layout #8

22. září 2015 v 9:49 | Posted by: Roxy |  • Past Layouts
Made by: Roxy | Od: 22.09.2015 | Do: 13.02.2016 |

Upřímně se teď musím pochválit, protože když si něco slíbím a pak to taky dodržím...to jsou pro mě druhé Vánoce. U minulého designu jsem říkala, že tu bude max. do konce léta (protože byl letní, obviously), no a dnes je oficiálně poslední letní den - i přesto, že já tu sedím zachumlaná ve svetru, na nohou chlupaté ponožky a pálim jednu svíčku za druhou (a leju na sebe vosk, no kdo to taky děláte? Jen se přiznejte), u mě už podzim řádí naplno. Jen teda ještě rýmička a kašílek se jaksi nedostavily - nechápu.

Ale zpátky k designu - dělala jsem ho včera (takže fakt na poslední chvíli), tenhle typ jsem chtěla už strašně dlouho. Možná si někdo vzpomenete, že jsem tu něco podobného už měla, viz. první design, ale ten byl brutálně odbytý, hotový během 5 minut (ani ten Photoshop/Photofiltre jsem neotevřela, všechno dělané na blogu), s tímhle jsem se - ač to tak nevypadá - nadřela podstatně víc. S výsledkem jsem celkem spokojená, tohle je asi poprvé, co vyšel podle mých představ. A dokonce (!!!!) jsem se u tvoření ani tolik nevztekala, což se ještě nikdy nestalo (to bude těma svíčkama...a voskem...). Fotka ze záhlaví je mimochodem z letošního photoshootu pro The Wall Street Journal, kterou absolutně zbožňuju a už od začátku mi bylo jasný, že se v designu musí objevit za každou cenu - působí tak skvěle podzimně a poťouchle a to se mi líbí! Tak snad se bude aspoň trochu líbit i vám, nevím, jak tu vydrží dlouho..asi zase nějak cca do Vánoc, jak je mým dobrým zvykem.

GALLERY UPDATE • On the set of "La La Land" (18.09.2015)

20. září 2015 v 16:28 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tak po skoro třech týdnech se opět objevily nové fotky z natáčení filmového muzikálu La La Land, které i nadále pokračuje v Los Angeles. V pátek se točila večerní scéna v ulicích města, u které nechyběli paparazzi, takže jim můžeme poděkovat za fotky. Na nich je vedle Emmy i například Ryan Gosling, se kterým tam ruku v ruce "někam" mířila (ach Roxy, tvoje dedukční schopnosti jsou vskutku výborné). Em se mi tu líbí, má na sobě jednoduché, černé šaty, jí tenhle střih podle mě hrozně sluší :-).

GALLERY LINK:
[114x] Movie Productions > La La Land (2016) > On the set - September 18, 2015

Brie Larson to Replace Emma Stone as Billie Jean King in ‘Battle of the Sexes’

19. září 2015 v 23:12 | Posted by: Roxy |  NEWS
Možná si vzpomenete, když jsem sem v dubnu přidávala skvělou zprávu o tom, že si Emma Stone opět zahraje společně se Stevem Carellem ve filmu "Battle of the Sexes," jenž pojednává příběh o památném tenisovém zápase z roku 1973, ve kterém 29-letá Billie Jean King porazila 55-letého bývalého šampiona Wimbledonu Bobbyho Riggse.

Bohužel, toto už neplatí. Emma byla kvůli komplikacím ve svém rozvrhu nucena odstoupit od projektu. Místo ní si podle stránek Variety roli Billie Jean King zahraje vycházející hvězda Brie Larson.

Film bude režírovat Jonathan Dayton a Valerie Faris (Little Miss Sunshine), scénář má na starosti Simon Beaufoy (Milionář z chatrče, The Hunger Games: Catching Fire) a produkovat jej bude režisér a scénarista Danny Boyle (127 hodin, Trainspotting).

VIDEO: "Remember That Time?" with Alan Cumming

17. září 2015 v 10:18 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Dnes tu mám po nějaké době opět video, jedná se o rozhovor mezi Alanem Cummingem, kterého si možná pamatujete z Cabaretu, a Emmou - společně tu vzpomínají na Emminu slavnou Lip-Sync Battle u Jimmyho Fallona, kterou dělala loni v květnu. Em tu říká, jak přišla k těm dvoum písním - Hook od Blues Traveller milovala jako malá, takže volba byla jasná, a na All I Do Is Win od DJ Khaleda si vzpomněla den před show, když si psala v autě, tak jí to utkvělo v hlavě.


GALLERY UPDATE • In Los Angeles with friends (12.09.2015)

14. září 2015 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Musím říct, že je dobrý, jak si občas stěžuju na to, že nejsou novinky a zanedlouho se pokaždé něco objeví. No a dneska tu mám rovnou dva sety fotek od paparazzi! Oba dva jsou ze soboty, takže to dávám do jednoho článku.

V prvním albu můžete vidět Emmu, jak s přáteli opouští sportovní bar "The Parlor" v Los Angeles, kde byli na obědě. Emma se mi tu moc líbí, má krásné tílko, kraťasy i mikinu omotanou kolem pasu. Je takové zvláštní jí vidět v šortkách, ona je tak často nenosí, sama někde říkala, že se v nich necítí dobře...tak si říkám, že to tak má hodně lidí :D.

Další fotky jsou tentokrát z nákupů, Emma byla opět nakupovat v místním supermarketu s kamarádkou. Na sobě má tmavou košili, džíny a své (i mé) oblíbené sandálky. Vypadala tu hezky, ale stejně mě víc zaujal ten první outfit :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • With Fans

12. září 2015 v 11:03 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Omlouvám se, že to je teď v poslední době takové neživé, bohužel jsem teď odkázaná na novinky a ty holt moc nejsou. Dneska tu mám alespoň dvě fotky s fanoušky, ta první je staronová, nevím přesně, kdy byla pořízena, ale pravděpodobně to bylo někdy loni v létě, když Emma natáčela Irrational Man, protože tu má prodloužené vlasy. No a druhá fotka by měla být ze včerejška, 11. září, z natáčení filmu La La Land, je zlatá :-).

EDIT: Ze včerejška se objevily další čtyři fotky. :-)

GALLERY LINK:
[006x] Miscellaneous > With Fans

GALLERY UPDATE • Leaving a private gym in West Hollywood (07.09.2015)

9. září 2015 v 8:36 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Po týdnu se nám Emma opět ukázala - přesněji, paparazzi si ji našli - teď v pondělí (7. září), kdy opouštěla soukromou posilovnu ve West Hollywoodu v Los Angeles. Na nějaké focení neměla absolutně náladu, což se člověk ani nemůže divit, jinak je tu ale krásná. Já úplně žeru ty legíny, nějaké takové na cvičení potřebuju (mám jen samé černé a to je nuda :D), tyhle jsou fakt skvělé!

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Irrational Man" Poster

7. září 2015 v 9:22 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Novinky teď zase posledních pár dní nejsou, ale mám tu alespoň jeden nový, francouzský promo plakát k filmu Irrational Man, na který je použita jedna still fotografie s Emmou, je super.

GALLERY LINK:
[001x] Movie Productions > Irrational Man (2015) > Movie Posters

FASHION DUEL Poll #11

4. září 2015 v 20:57 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Jak jsem slíbila, mám tu konečně i Módní duel, do kterého jsem tentokrát vybrala fotky od paparazzi, ty už dlouho nebyly. Obě dvě jsou z loňského roku a stejně jako u POTM, i tady jsem chtěla něco trochu podzimnějšího. Ačkoliv ta první fotka je z května a druhá z června :D. Nevadí, mě se oba outfity hrozně líbí (ten šedý kabát chci!), ale o mně to není, vy hlasujte pro outfit, který se vám líbí víc.


POTM | October 2015

4. září 2015 v 9:05 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tak já nevím jak vy, ale já už mám tak týden přepnuto na režim podzim (navzdory těm víkendovým vedrům :D) a už se strašně těším na tohle období. Miluju podzim! A zjišťuju, že se na něj vždycky ze všech ročních obdobích těším nejvíc (kromě jara). Konečně si na sebe můžu obléct svetr, aniž bych umřela vedrem, vzít si pořádné boty, kabát nebo koženou bundu a vyrazit do lesa obdivovat ty barevné krásy. Na podzim se ve mně vždycky probouzí taková ta indie dušička, piju hektolitry čajů, čtu si, píšu, kreslím, poslouchám indie a folkovou hudbu častěji než obvykle a je mi pořád do zpěvu. Pokud není venku ponuro, to jsem pak ponurá i já, ale to k tomu právě patří a já to miluju.

Nechala jsem se tím nadšením trochu unést a tak raději přejdu k pointě tohohle článku - nové ankety, tentokrát na měsíc říjen! Vybrala jsem - zcela překvapivě - fotky Emmy s takovým podzimním nádechem z nejrůznějších photoshootů z průběhu let. Původně jsem chtěla dát fotky jen z jednoho photoshootu (viz. třetí fotka), ale jak jsem na něj koukala, možná z něj něco použiju na nový design (nevím, kdy bude, ani ještě nemám nápad) a tak jsem to nechtěla dát sem. Módní duel sem přidám asi spíš nějak večer, ještě to nemám doupravené.


Personal Pictures #52

3. září 2015 v 18:28 | Posted by: Roxy |  Personal
Dneska tady mám akorát tuhle úplně rozkošnou osobní fotku Emmy, která je na ní společně s kamarádkou Marthou MacIsaac. Holky spolu hrály ve filmu Superbad (2007), což je Emmin úplně první film, a je super, že se pořád přátelí. A tahle fotka je fakt kouzelná :D.


GALLERY UPDATE • On the set of "La La Land" (31.08.2015)

2. září 2015 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dobré ráno! Dneska tu mám opět nové fotky z placu natáčení filmu La La Land, tyhle fotky jsou z pondělka 31. srpna. Není to teda z žádné scény, Em je tu oblečená normálně ve svém. Možná to je focené někdy v ranních hodinách, to nadšení z přítomnosti paparazzi z Emmy viditelně přímo čiší. :D

GALLERY LINK:
[034x] Movie Productions > La La Land (2016) > On the set - August 31, 2015

GALLERY UPDATE • With Andrew having a lunch together in LA (30.08.2015)

1. září 2015 v 10:20 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám nové fotky od paparazzi z neděle, 30. srpna. Po více jak měsíci konečně nějaké společné fotky i s Andrewem, už se mi po nich stýskalo. Oni teď mají oba hodně práce, Emma natáčí film a Andrew zase jeden začíná propagovat ("99 Homes", co jsem zatím četla, ten film má výborné ohlasy), takže je super, když je zase můžeme vidět spolu. Emma se mi tu moc líbila, ačkoliv ten outfit není pořádně vidět, buď jí kryje Andrew nebo cedule :D. Ale má na sobě super khaki košili, černý top, bílé kraťasy a pantofle, Andrew zas má frajerskou košili s kytkama :D.

GALLERY LINK:

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.