Prosinec 2015

GALLERY UPDATE • "La La Land" First Promotional Still

31. prosince 2015 v 10:37 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tak jsem si původně říkala, že i kdyby se dneska něco nového objevilo, nechám to už na zítřek, ale pak přišla takováhle pecka, o kterou se s váma prostě nemůžu hned nepodělit! Na konec roku takové milé překvapení. Díky Entertainment Weekly tu dnes mám úplně první fotografii k filmovému muzikálu La La Land. Fotka je fantastická, Em s Ryanem tancují při západu slunce, no taková pohádka, moc se povedla Whiplash) a premiéra je stanovena na 15. července 2016.

GALLERY LINK:
[001x] Movie Productions > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • Out and about in Los Angeles (28.12.2015)

30. prosince 2015 v 13:36 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tohle bude možná poslední článek tohoto roku...nevím, jestli zítra bude něco k přidání. Pokud ne, tak vám takhle chci jen popřát to nejlepší do nového roku, Silvestra si hezky po svém užijte, hlavně si nijak neubližte (bacha na petardy a opilé lidi! Není to hezká kombinace) a prostě ať je pro vás 2016 ještě úspěšnějším rokem než ty předchozí :-).

Po týdnu tu mám nové fotky od paparazzi, kteří Emmu vyfotili v pondělí 28. prosince, jak si to tráduje po ulicích Los Angeles. Pravděpodobně šla z posilovny, protože tu je oblečená opět ve sportovním, zase ve své oblíbené barevné kombinaci alá duha, v jedné ruce si drží tašku s nákupem a v druhé nějaký nápoj. Co víc říct, slušelo jí to jako vždy.

GALLERY LINK:

SPECIAL FASHION POLL OF 2015

27. prosince 2015 v 10:35 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Měla jsem v plánu přidat tuto speciální anketu už na Štědrý den, bohužel jsem to nestihla, a tak s ní přicházím o pár dní později. Jak se blíží konec roku, chtěla jsem udělat něco jako ohlédnutí zpět a nakonec jsem se rozhodla o outfitovou anketu ze všech většiny akcí roku 2015. Oč jde: tentokrát se nebude hlasovat v anketě, do komentářů mi napíšete max. 3 podle vás nejvydařenější outfity letošního roku. Pokud máte jen jeden, stačí jeden, ale maximálně fakt prosím jen tři. Myslím, že ani tak to nebude jednoduchý, Em na spoustě akcí opět prostě zazářila. Outfit(y), který bude v komentářích nejčastěji, zvítězí. Anketu jinak ukončím nějak hned po Novém roce. Pokud byste si jinak chtěli jednotlivé outfity prohlédnout více v detailech, stačí kliknout na galerii. :-)


GALLERY UPDATE • With Fans

26. prosince 2015 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Tak se zase ozývám, doufám, že jste si Vánoce náležitě užily a dostali samé pěkné dárky (já nedostala žádné ponožky a tak jsem na Ježíška trochu naštvaná.....). Dneska tu mám jednu novou fotku od fanouška, kterou jsem teda do galerie přidávala už před pár dny, ale tady jsem na ní nějak zapomněla. Je pořízená 20. prosince a Emma je na ní i se slečnou v letadle. No, jelikož byla Em hned druhý den viděna v LA, tak se tam pravděpodobně vracela. Fotka je jinak zlatá, Emma na ní díky tomu filtru vypadá úplně blonďatá, tak jsem si nejdřív říkala jéé, ale ne, pořád je zrzka :D.

GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > With Fans

GALLERY UPDATE • Leaving Gym in LA (21.12.2015) + MERRY CHRISTMAS

24. prosince 2015 v 9:57 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Ještě než přejdu k samotné pointě článku, chtěla bych vám jen popřát ty nejkouzelnější vánoční svátky, které strávíte s těmi, které máte rádi ♥. Pod stromečkem ať najdete spoustu dárečků (jako třeba ponožek - v dětství to je tak nedoceněný dárek, teď se přímo modlím, ať prosím nějaké dostanu :D), na nějaké hloupé zlaté prase se vybodněte a pořádně se přecpěte cukrovím a řízky, kaprem a bramborovým salátem, protože o to přece celé jde! Zkrátka si dnešek a následující dny pořádně užijte.

Teď už k článku - dřív jsem to bohužel přidat nestihla, takže malé zpoždění, ale nevadí. Mám tady další fotky od paparazzi, kteří si na Emmu počíhali před posilovnou, ze které v pondělí 21. prosince odcházela. Zcela překvapivě tu má sportovní outfit, nic co bychom normálně očekávali :D. Moc jí to tu slušelo, má super legíny i tričko a líbí se mi, jak jí taška, a obroučky od brýlí ladí s vlasy.

GALLERY LINK:
[054] Paparazzi > 2015 > Leaving Gym in LA (21.12.2015)

GALLERY UPDATE • At gas station in Los Angeles (18.12.2015)

20. prosince 2015 v 16:04 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Mám pocit, že dnešní článek je po strašně dlouhé době zveřejněný v "reálném čase," tzn. že jsem ho nepřednastavila, ale přidávám ho rovnou. V posledních měsících pořád jen přednastavuju třeba na druhý den nebo tak, což mi dřív nebylo vůbec podobné, to jsem přidávala všechno najednou, v jeden den klidně i 10 článků. Taková změna to je :D. Ale protože teď zas nic nového není, tohle jsou vlastně nejaktuálnější fotografie, a už není rozdíl, kdyby se tu článek objevil dneska nebo zítra. Fotky to jsou opět od paparazzi, tentokrát z pátka 18. prosince, kdy byla Emma tankovat na jedné čerpací stanici v Los Angeles. Vypadala tu opět hrozně hezky, na sobě má tmavý svetřík, světle modré džíny a balerínky se zvířecím vzorem. Klasicky jednoduchý styl, který u Em prostě zbožňuju, moc jí sluší.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • At Ralph's in Malibu (13.12.2015)

18. prosince 2015 v 9:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dnes tu mám konečně po pár dnech zase něco nového. Jsou to fotky od paparazzi, z neděle 13. prosince, kdy byla Emma opět nakupovat U Ralpha v Malibu, společnost jí zase dělal její mladší bratr Spencer. Podle fotek si do obchodu zašli až v pozdních odpoledních hodinách/večer, navíc jim tam v Los Angeles i pršelo. Emma tu zvolila opět typicky jednoduchý outfit, má na sobě šedivý svetřík, džíny a slip-ony, no vypadala tu skvěle jako obvykle :-).

GALLERY LINK:
[012] Paparazzi > 2015 > At Ralph's in Malibu (13.12.2015)

INTERVIEW: Grazia Magazine (Italy)

15. prosince 2015 v 10:15 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Novinek teď zase moc není, což jsem očekávala, a ani mi to nijak nevadí, jelikož teď před Vánoci nemám moc čas. Dnes tu ale přece jen mám lahůdku. A tou je přeložený rozhovor pro italský magazín Grazia (na scany se můžete podívat v předchozím článku nebo rovnou v galerii). A jelikož italsky umím asi tak tři věty, Angie se mi dobrovolně (!! :D) nabídla, že interview přeloží a tak ho tu pro vás už dnes mám. A rozhodně stojí za přečtení, Emma tu mluví o osobním životě, o životě celebrity nebo o filmu Irrational Man a já tímto Angie hrozně moc děkuju, ten překlad je parádní, úžasně se to čte a prostě...dě-ku-ju!
V POSLEDNÍM FILMU WOODYHO ALLENA JE DÍVKA, KTERÁ SE ZAMILUJE DO SVÉHO PROFESORA. DALEKO OD PLACU JE PŘESTO EMMA STONE SINGLE. "UVĚDOMILA JSEM SI, ŽE SE NESMÍŠ NECHAT OKLAMAT POCITEM, ŽE ZMĚNÍŠ SVÉHO MUŽE," ŘÍKÁ. A UŽ PŘEMÝŠLÍ O TOM, ŽE BY CHTĚLA NĚKOHO DALŠÍHO POZNAT TAK, ŽE ZTRATÍ BOTU NA ČERVENÉM KOBERCI od Claudie Catalli

Na internetu se teď nemluví o ničem jiném, než o ní. Zaprvé proto, že je Emma Stone jednou z nejžádanějších mladých hereček. Zadruhé proto, že má za kamarádku kolegyni Jennifer Lawrence, nejlépe placenou hvězdu Hollywoodu a anglickou hvězdu popu Adele, a záběrů z jejich společných večerů strávených různě po New Yorku, je všude plno. Zatřetí proto, že je opuštěna - již podruhé - svým snoubencem Andrewem Garfieldem, hercem, který je pro všechny superhrdinou Spider-Manem. A tato 27letá dívka snažící se poskládat dohromady svůj život, vždy získává sympatie. Senzace, která vychází víceméně z osobnosti: Emma na tebe zírá těma vykulenýma očima - to, že jsou velké, bylo zřejmé již z filmu, ale naživo se zdají ještě větší - a s výrazem hodným hvězdy.

Jsme v luxusním pokoji jednoho francouzského hotelu, ukázala se v ležérním oblečení, s rozpuštěnými vlasy, trochou make-upu a s pletí barvou měsíce. Pozdraví mě profesionálně: máme pouze půl hodiny, aby roztály ledy. Není to moc, a chtěla bych hned začít s možná nepříjemným tématem: láska. Vidím však její odstup, a tak se ji chci pokusit obměkčit tím, že začnu mluvit o filmu Irrational Man od Woodyho Allena, v kinech od 16. prosince (v Itálii jde do kin asi až teď, pozn. překladatele:D), ve kterém hraje studentku Jill, která se zamiluje do Abeho, svého profesora filozofie (úžasný - dokonce i s pupkem - Joaquin Phoenix).

Přitahoval vás někdy nějaký váš profesor? Nebo třeba intelektuál?
Ne, není to zrovna můj typ. Může to být tím, že na rozdíl od Jill jsem nikdy nechodila na vysokou školu.

Jaká je Jill?
Mohla by být přirovnána ke zdravotní sestře, která potká muže v depresi a rozhodne se ho zachránit. Ona je však ženou, která egoisticky chce absorbovat energii toho druhého, přestože je negativní. Fascinuje jí to.

Takže je to dívka, které se líbí trpící muž.
Víte toho tolik, kolik já. Připadají si lepší, hledají jeden v druhém adrenalin a energii, i tu toxickou. Nechtějí být buržoázními lidmi, kteří řídí svůj život podle druhých, právě naopak. Nechtějí zachránit, upřednostňují propast. Jsou k ní přímo přitahováni.

GALLERY UPDATE • Grazia (Italy, December 2015)

11. prosince 2015 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Dneska tu mám pro změnu zase po nějaké době scany z magazínu. Tyhle jsou z prosincového čísla italského časopisu Grazia, ve kterých si můžete přečíst rozhovor s Emmou - pokud teda umíte italsky (takže já z toho zas nic nemám). Jinak použité fotky jsou z letošního photoshootu Interview, které naprosto zbožňuju, můžete si je připomenout v galerii (x).

GALLERY LINK:
[004x] Magazine Scans > 2015 > Grazia (Italy, December 2015)

GALLERY UPDATE • Heading to Medical Building in Beverly Hills with her mum (07.12.2015)

9. prosince 2015 v 10:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Jsem ráda, že cca v posledním měsíci se novinky objevují celkem pravidelně, aspoň to tady nestojí :-) (Klepu na dřevo, abych to nezakřikla, ale celkem to čekám no :D). I dneska tu mám nové fotky, zase od paparazzi, tentokrát ale z pondělka 7. prosince, kdy byla Emma viděna se svojí maminkou Kristou v Beverly Hills, když společně mířily k doktorovi. Em tu zvolila svojí oblíbenou barevnou kombinaci - all-black; i když jen skoro - má na sobě černý top, černý kabátek, džíny a balerínky s leopardím vzorem. Úplná duha :D, ale moc jí to tady slušelo, líbí se mi ještě její sluneční brýle.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving Chateau Marmont in Los Angeles (04.12.2015)

8. prosince 2015 v 8:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Na dnešek tu mám připravený opět další článek s fotkami, tentokrát ale od paparazzi! Emma byla v pátek 4. prosince s přáteli v restauraci Chateau Marmont v Los Angeles, ze které tu mám i jednu osobní fotku (x), tyhle fotografie jsou pak z odchodu. Víc už ani snad nepotřebuje komentář, protože na nich Em není moc vidět a fotky jsou jen tři. Byl to opravdu rychlý únik, že to ani paparazzi nestačili patřičně zaznamenat :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Open Road Films ‘Spotlight’ Special Screening (02.12.2015)

7. prosince 2015 v 9:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Po dlouhé době se nám Emma objevila i na nějaké akci! 2. prosince se v Los Angeles konalo speciální promítání filmu Spotlight, ve kterém hraje Michael Keaton, s nímž Emma hrála v loňském Birdmanovi; dále pak ve filmu ještě hraje třeba Mark Ruffalo nebo Rachel McAdams. Emma celou tuto akcičku hostovala, bohužel se moc fotek neobjevilo - doufala jsem, že se během těch pár dní objeví víc (a lepších) fotek, ale doteď jediná v HQ je hned ta první, zbytek jsem tak různě posbírala z tumblru a jiných stránek. Pokud se něco lepšího objeví, samozřejmě je do alba přidám. Emmě to tady jinak moc slušelo, aspoň z toho, co je vidět; má hezký kabátek a líbí se mi ty lodičky.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • New "TASM 2" BTS; With Fans & Personal

6. prosince 2015 v 9:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dnešní článek bude plný drobných novinek, které se za poslední dny objevily. Moc toho není, takže se budu snažit to vzít stručně. Jako vždycky, hah. Nejprve tu mám jednu novou fotku ze zákulisí natáčení filmu The Amazing Spider-Man 2, tahle je ze scény, kdy Emma/Gwen padala v té věži. Kdo jste viděli, určitě víte, kdo ne, nebudu nic říkat :D Musím teda říct, že tahle scéna se mi z celého filmu líbila nejvíc, což je docela hrozné to přiznat, no ale...holt mám sebedestruktivní sklony :D. A fotka je super, ani jsem nevěděla, že tam musela držet ty dvě koule na tyčích, hned si přijdu zase o chlup vzdělanější. Vím, že jsem viděla video z natáčení téhle scény (taky emočně docela silný kafe) a tam jsem si toho nevšimla, možná tam ani nebyly vidět. Nu, dost tlachání.

Teď se už slovy dostávám k druhé půlce článku, která už je aktuálnější, nejprve tu mám jednu roztomilou osobní fotku z pátka, Emma je na ní společně se svým stylistickým týmem. No a poslední fotka je s fanouškem a je pravděpodobně pořízená 2. prosince, kdy se Emma zúčastnila jedné akce, ke které se doufejme dostanu v příštím článku.

GALLERY LINK:
[001x] Movie Productions > The Amazing Spider-Man 2 (2014) > Behind the Scenes

• @rachel_goodwin: Sometimes we actually stay out past 11.
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Personal

GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > With Fans

FASHION DUEL Poll #14

4. prosince 2015 v 10:15 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po včerejší POTM (kde samozřejmě taky hlasujte, pokud jste ještě tak neučinili) tu mám na dnešek přichystanou i anketu Módní duel. Trochu jsem váhala, protože za posledních cca 14 dní se objevilo tolik paparazzi se skvělými podzimními outfity, ale nakonec se držím původního "plánu" a přidávám tyhle dvě akce - ty paparazzi třeba nechám na další měsíc. U akcí jsem chtěla nějaké aktuálnější fotky, takže jsem zabrousila do letošního roku a vybrala dvě vlastně nejnovější větší akce, tou první je losangelská premiéra filmu Irrational Man, která se konala v červenci, a druhá je Hammer Museum's "Gala In The Garden," která se odehrála v říjnu. Mám pocit, že vybírám většinou outfity, které si jsou hodně podobné, což mi tentokrát vůbec nepřijde, tak můžete hlasovat pro ten, který vás uchvátil víc. :-)


POTM | January 2016

3. prosince 2015 v 10:45 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Stejně jako každý měsíc se i teď připravte na to, jak se budu divit, že už to zase uteklo a že zase začal nový měsíc. JÁ SE TAK DIVÍM! Ale jako vážně - jak je možný, že už tu mám anketu na leden 2016? Nepřijde mi to tak dávno, když jsem připravovala POTM na leden 2010 - ne že by mi to přišlo jako včera, ale zkrátka nechce se mi věřit, že to už je 6 let nazpátek. A tenhle rok utekl tak rychle. Za chvíli tu máme Vánoce, těšíte se? Přijde mi, že čím dál tím víc lidí je v mém věku přestává mít rádo. Já si v tomhle ohledu přijdu pořád jako malá holka, co nadšeně zdobí celý barák a (až moc) nahlas si zpívá vánoční písničky (koledy ani ne, ty mě moc neberou) a prostě si tuhle vánoční atmosféru neskutečně užívá. Dárky ještě nemám, ale to se nějak zmákne :D.

K POTM - už mi taky pomalu dochází inspirace, jaké fotky bych mohla do téhle ankety vybrat, ale vždycky se to tak nějak povede. Pro tenhle měsíc jsem vybrala 4 fotky Emmy a Andrewa, protože to tu už dlouho nebylo a protože se mi po nich stýská, nehledě na zprávy o rozchodu apod., na to kašlu, já je jako pár miluju a i kdyby to celé byla pravda, pořád se budu kochat nad jejich společnými fotkami a videi. Chce to čas a nohy v teple (trochu mimo no). Fotky jsou od paparazzi a jsou tak trochu zimně laděné, takže můžete vybrat tu, která se vám líbí nejvíc. Módní duel přidám zítra.


GALLERY UPDATE • At Ralph's in Malibu (30.11.2015)

2. prosince 2015 v 10:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
I na dnešek tu mám připravený článek s novými fotkami Emmy a opět od paparazzi! V podstatě to je takové opakování ze včerejška, protože to jsou opět fotky z nákupů potravin U Ralpha v Malibu. Emma tam tentokrát nebyla se svým bratrem, ale s kamarádkou. Má tu také jiný outfit - na sebe si vzala tmavěmodré tričko, džíny, které se mi teda děsně líbí, a k tomu opět své hnědé botky. K těm džínům by se mi líbily třeba něco alá martensky nebo botasky, ale i takhle to vypadá dobře, Em to tu opět moc slušelo. Z paparazzi nebyla moc nadšená, ale kdo by byl, že?

GALLERY LINK:
[021x] Paparazzi > 2015 > At Ralph's in Malibu (30.11.2015)

GALLERY UPDATE • Leaving Ralph’s grocery store in Malibu (29.11.2015)

1. prosince 2015 v 8:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tohle je takové příjemné překvapení, protože po pár dnech, co se Emma vrátila do Los Angeles, tu mám nové fotky od paparazzi. Ti zastihli Emmu jak v neděli 29. listopadu nakupovala v potravinách společně se svým bratrem Spencerem. Emma tu zvolila pohodlný outfit, na sebe si vzala pruhované zelenočerné (nebo černozelené?) tričko, obyčejné džíny, šedivý kardigan a hnědé boty, které jsme na ní mohli vidět už tolikrát, jsou skvělé. Mimo jiné se mi teda i líbí i ty květiny, co koupili, jsou krásné, no hlavně ty s tou slunečnicí, ale no já prostě ty slunečnice zbožňuju ze všech nejvíc. :D

GALLERY LINK:

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.