Leden 2016

GALLERY UPDATE • Out in Pacific Palisades with a friend, LA (29.01.2016)

30. ledna 2016 v 12:36 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
To je docela překvapení, že hned po pár dnech tu mám další fotky od paparazzi, ale jsem jedině ráda. Tyhle jsou ze včerejška, kdy byla Emma viděna v losangelské čtvrti Pacific Palisades společně s kamarádkou. Je možné, že si holky zašly do posilovny (nebo si Em jednoduše oblíbila to pohodlí legín a botasek), jelikož je tu oblečená opět ve sportovním. Mě se tady moc líbí její bucket bag, už jsem na něj koukala před pár týdny na jedné fotce od fanouška, ladí jí hezky s vlasy i brýlemi :D. Jen mě trochu mrzí, že je tu opět all-black, i když čemu se divím, Emma ráda nosí neutrální barvy, obzvlášť právě tu černou. Proto mám ráda fotky z New Yorku, kde mi přijde, že má ty outfity trochu živější (i když tam jí paparazzi moc nenachytávají, když míří do posilovny a tak, narozdíl od LA).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in Malibu (22.01.2016)

28. ledna 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tak nevím, jestli jsem to tím "stěžováním" přivolala, ale dneska tu mám konečně nové fotky, které jsou zároveň i takové první pořádné v letošním roce! Emma se po několika dnech strávených v New Yorku vrátila opět domů do Los Angeles, kde si jí po skoro měsíci našli opět paparazzi. Tyhle fotky by jinak měly být už z minulého týdne, z pátka, kdy byla viděna v Malibu během nákupů a pravděpodobně byla i cvičit, soudě podle jejího oblečení. Oblečená je tu jinak suprově, opět ve své oblíbené barevné kombinaci :D, no prostě ve sportovním + kožená bundička, slušelo jí to.

GALLERY LINK:
[019] Paparazzi > 2016 > Out in Malibu (22.01.2016)

MAGAZINE COVERS

27. ledna 2016 v 11:35 | Posted by: Roxy
Jelikož nejsou novinky a já nikdy nejsem spokojená z toho, když to tady stojí, připravila jsem doplňující článek o Emminých magazínových coverech. Jedná se tedy pouze o oficiální obálky magazínů, pro které Emma speciálně fotila photoshoot a poskytovala rozhovor, jinak je těch scanů samozřejmě víc, Em se třeba často objevila v časopise, jen ne na obálce. Tímhle způsobem si alespoň můžete připomenout Emminy photoshooty a třeba mi sem ještě napsat, která obálka se vám líbí nejvíc :-).IRRATIONAL MAN (2015) | Download

25. ledna 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  NEWS
Omlouvám se, že to tady teď poslední týden tak stojí, není to tak, že bych neměla čas, ono hlavně není co přidat. Emma se nám schovala před světem. Nemám tušení, jestli je pořád v New Yorku (a užívá si sněhu, hh) nebo se vrátila do Los Angeles, zkrátka žádné zprávy.

Dnes tu mám alespoň odkazy ke stažení Irrational Man. Film už je ke stažení poměrně dlouho, já jsem v podstatě čekala na české nebo slovenské titulky, se kterými to trochu vázlo, ale konečně jsou k dispozici. Zase nevím, přes co rádi stahujete, tak tu mám odkaz klasicky z uložta (který jsem nezkoušela, ale podle názvu by v něm měly být i vložené titulky) a jeden z torrentu + české titulky, které by podle mě měly sedět na jakýkoliv Blu-Ray rip, kdyby vám náhodou tyhle odkazy nevyhovovaly/jste zvyklí stahovat jinde.

Online jinak nikde s českými titulky zatím není.

DOWNLOAD:


GALLERY UPDATE • With Fans & Irrational Man

18. ledna 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Po delší době tu mám opět nějaké aktuální fotky, jsou sice pořád od fanoušků, ale to vůbec nevadí. Vypadá to, že je Emma stále v New Yorku, protože včera byla na další broadwayské hře, Fiddler on the Roof. Mám tady dvě zlaté fotky od hereček, které ve hře působí, a se kterými se Emma ochotně vyfotila. Kromě toho jsem ještě do galerie přidala jednu novou still fotku k filmu Irrational Man, na které je Em společně s Joaquinem Phoenixem.

GALLERY LINK:
[002x] Miscellaneous > With Fans

GALLERY LINK:
[001x] Film Production > Irrational Man (2015) > Movie Stills

QUOTES | Part III.

15. ledna 2016 v 11:55 | Posted by: Roxy
Tenhle týden to je s novinkami opravdu naprd, ať už u Emmy nebo i obecně (ano, mluvím o Davidu Bowiem a Alanu Rickmanovi - obvykle smrt známých osobností neprožívám tolik, ale tohle byli pro mě dvě nenahraditelné legendy, kterých jsem si nesmírně vážila a tak...nějak mi to pořád nedochází, že už se od nich nedočkáme nových projektů. Je to sakra divný pocit). Nu...mám tady alespoň další várku citátů, v pořadí už třetí, opět jich není tolik, ale všechny stojí za přečtení, jsou úžasné.
• "Co nás od ostatních odlišuje, nám může někdy připadat jako břemeno. Ale tak to není. Většinou je to právě to, co nás dělá skvělými."

• "Mám podivnou potřebu v tom, že si chci číst spoilery. Myslím, že to tak mám se vším. Hodně googluju, je to asi dnešní dobou, kdy chci vědět všechno a zároveň nic. Chci, aby v mém životě bylo všechno překvapením, ale také chci porozumět každému aspektu. Takže úplně chápu tomu impulsu, ale zároveň chci, aby lidé byli překvapení. Jsem ráda, když jsem překvapená. Ale jo, táhne mě to k spoilerům."

• "S Andrewem jsme si navzájem párkrát ze sebe vystřelili, jako třeba když jsem zaparkovala svoje auto před jeho přívěs, takže se do něj nemohl dostat nebo když on mi na oplátku vzal moje auto a zavezl ho do jednoho z ateliérů a nechal ho tam uprostřed placu se vzkazem: 'Hni s tím autem, debile!'"

• "Moje mamka mi vždycky říká, abych překročila ten most, když už jsem se na něj dostala, protože často ztrácím perspektivu...to je jeden z krásných symptomů úzkosti, kdy jsi neustále 18 kroků vpřed a vidíš ten nejhorší možný scénář. S mojí nejlepší kamarádkou jsme si začali říkat "kosti." Nedávno jsem navštívila katakomby a viděla všechny ty kosti lidí naskládaných na sobě tam, kde kdysi bylo fungující město. Takže, vždycky když ztratím perspektivu, snažím si vzpomenout na to, že všichni jsme jen kosti, co se pokouší mezi sebou vyjít, a nakonec jednoho dne to bude opravdu to jediné, co z nás zbyde."

• "Mám FOMO (moje pozn.: Fear of missing out = strach, že ti něco unikne) úplně o všem. Moje prostřední jméno by mělo být FOMO. Jako třeba: 'Ach, já nechci jít ven. Nikam nejdu. Ale já chci jít. Co to lidi děláte? Doufám, že nikdo nikam nejde."

• "Mám kamaráda, který říká, že role, kterou si v tu dobu vyberete, je ta, kterou potřebujete nejvíc, a vy jako herec musíte věřit, že pokud jste nedostali roli, kterou jste opravdu, opravdu chtěli, a nakonec jí získal někdo jiný, je to proto, že to byla role, se kterou měl začít on."

• "Obecně znervózním, kdy dělám rozhovory pro magazíny, protože cokoliv řeknu, bude ukázáno očima toho, s kým mluvím. Takže jsem četla spoustu různých verzí sebe sama - a všechny byly pravdivé, protože to jsou názory a ty se snaží být co nejpřesnější. Ale nemyslím si, že jsem si někdy některé částy mé osobnosti schovávala pro sebe. Jasně, některé věci z mého života nezmiňuju - i když teď mluvím docela hodně o svém dětství a úzkosti a téhle mé stránce. Neřekla bych, že lidi čekali, že bych mohla mít záchvaty paniky ... nebo možná jo, protože opravdu nevím, co ode mě lidé očekávají. Nemám ponětí."

• "Nepřipadám si nějak odlišně od ostatních. Jsem hrozně skalní fanoušek - jak byste všichni měli vědět (smích). Vím, jaké to je být fanouškem. Ale nikdy jsem doopravdy nezvážila myšlenku, že bych sama mohla mít fanoušky. Vždycky jsem se jí vyhýbala a zaměřovala se víc na práci, na ten samotný projekt, než na sebe. Takže jsem si to všechno nikdy nebrala příliš osobně, pokud to se mnou mělo něco společného. Asi to není moudré. Ale když k vám přijde někdo a řekne něco opravdu upřímného o vaší práci, známená to hodně."

• "Nepatřím mezi ty lidi, co jdou nakupovat do obchodu, něco si vyzkouší, nejsou si jistí a jsou jako 'Můžu si to zamluvit?' Ne. Buď to miluješ nebo to nenávidíš. Je to stejný jako se scénáři. Tam to obvykle vím po prvních 10 stránkách. Pokud mě to nevtáhne, prostě to nevezmu."

• "Viděla jsem jen 'Orange is the New Black,' protože si myslím, že 'Game of Thrones' je vtip, že to není skutečný. Nikdy jsem neviděla žádnou epizodu, ale kdykoliv vidím reklamu na to, jsem jako: 'Jen si s námi zahrávají. Tohle přece není seriál.'"

VIDEO: "Irrational Man" Red Carpet DVD Featurette - HQ

14. ledna 2016 v 10:00 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Přijde mi to jako věčnost, kdy jsem naposled přidávala nějaký rozhovor k filmu nebo prostě nějaké video. Teď tu konečně jedno mám. 12. ledna v USA oficiálně vyšlo DVD a Blu-Ray k filmu Irrational Man a jedním z bonusů je i tento rozhovor s herci. Jednak tam je část přímo z červeného koberce losangelské premiéry filmu a jednak pak i klasicky z press rozhovoru. Emma tu mluví proč vzala tuhle roli, o Joaquinovi Phoenixovi nebo o práci s Woodym. Jinak v ČR vyjde Irrational Man (pod názvem Iracionální muž) na DVD a Blu-Ray 27. ledna, už teď si jej ale lze předobjednat (např. zde)


Emma Stone in talks to play Cruella de Vil in Disney origin movie

8. ledna 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy |  NEWS
The Hollywood Reporter přišel včera se zprávou, že je Emma Stone právě v jednání, zda si zahraje kultovní Disney postavu ze 101 Dalmatinů, Cruellu de Vil, v připravovaném snímku Cruella.

K hranému spin-offu animované klasiky z roku 1961 v současné době píše scénář Kelly Marcel (Fifty Shades of Grey) a zatím nemá žádného režiséra. Andrew Gunn (Freaky Friday) se připojil k produkci. Pokud to vyjde, Stone by byla druhou herečkou, která by hrála Cruellu v hraném Disney filmu (Glenn Close ji hrála ve snímku 101 dalmatinů z roku 1996).

Pro nezasvěcené, Cruella je vtělené zlo, jak už naznačuje její píseň. Je to stará přítelkyně ze školy jednoho z psích majitelů a pohotově zorganizuje plán ukrást štěňata, aby si z jejich srsti mohla udělat svůj vysněný kožich.

Stone se tento rok objeví v připravovaném muzikálu La La Land od režiséra filmu Whiplash, Damiena Chazelle, po boku kolegy z Crazy Stupid Love Ryana Goslinga. Momentálně se také připravuje na roli tenisové hvězdy Billie Jean King ve filmu Battle of the Sexes.

Tak jsme tady měli Maleficent s Angelinou Jolie, teď i Cruella, nu to jsem zvědavá. Zvlášť, jestli si ji Emma nakonec opravdu zahraje a jestli Cruellu nějak "polidštěj," vždyť je to taková mrcha :D. Určitě si to ale nenechám ujít, 101 dalmatinů zbožňuju odmala, ať už jako animák nebo ten hraný film, na oba dva (+ i 102 dalmatinů) jsem koukala docela často. A pro Emmu by to byla určitě výzva, vždyť by to byla její první záporná role, navíc rovnou Cruella, neberte to.

GALLERY UPDATE • With Fans & "Irrational Man" Still

7. ledna 2016 v 20:38 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tak dneska vás zdravím ještě jednou! Tenhle post přidávám trochu narychlo, původně jsem ho neměla v plánu zveřejňovat dnes, ale následující článek, který se tu objeví zítra dopoledne, mi připadá o trochu důležitější než "nějaký" gallery update. Tím nechci říkat, že tohle není důležité, samozřejmě, že je :D. Jenže zkrátka, víte jak to chodí. Já jsem nedočkavá a zvědavá na vaše názory, tak sem ten článek musím dát už zítra, jinak bych to o den posunula.

Mám tady jednu novou fotku od fanouška, který teď ve středu 6. ledna narazil na Emmu venku před divadlem v New Yorku! Takže Emma se momentálně po nějakém měsíci nachází opět ve Velkém jablku! Snad z její návštěvy města bude víc fotek. Dále tu mám po dlouhé době jednu novou still fotografii k filmu Irrational Man. Na té fotce se mi líbí úplně všechno, je nádherná Emminých vystoupení v mládežnickém divadle, dávno předtím, než se proslavila v Hollywoodu. Takže takové začátky a fotky jsou některé opravdu vtipné :D.

UPDATE: Objevily se ještě další dvě fotky s fanoušky, opět z divadla.

• @thisisnotamber: Today outside the theatre for I saw Emma Stone. The least she could do was get me a ticket.
GALLERY LINK:
[003x] Miscellaneous > With Fans

GALLERY LINK:
[001x] Film Production > Irrational Man (2015) > Movie Stills

GALLERY LINK:
[036x] Other Projects > Theatre

Jennifer Lawrence on Emma Stone, Adele, and Amy Schumer

7. ledna 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy |  NEWS
Od všech těch anket se teď zase vrátím zpátky k novinkám, pár se jich za posledních pár dnů objevilo, tak můžu začít pomalu odškrtávat. Nejprve tu mám pár citací, které řekla herečka Jennifer Lawrence v novém rozhovoru pro magazín Glamour, u kterého právě zdobí obálku únorového čísla.

O tom, jak přesvědčovala své rodiče, aby mohla odejít z domu a splnit si své sny jako teenager:
"Moje mamka mi vždycky říká, že....chtěla, abych neuspěla a mohla se tak vrátit domů, protože úspěch by pro mě znamenal život v New Yorku. Ztratila dceru, když mi bylo 14, opravdu. Ale je na mě hrozně pyšná. Dostala se do bodu, kde viděla, jak jsem z toho všeho šťastná. Protože jsem věděla. Emma Stone a já - minulou noc jsme zůstali vzhůru asi do 6 rána a bavili se o tom. Obě jsme byli jako: "Já to prostě věděla.'"

O Emmě Stone, Adele a Amy Schumer:
"Miluju Emmu. Hrozně mě rozesmívá; je jako "divadlo." Je hrozně rozkošná. S Adele jsem se potkala asi před rokem nebo tak nějak. Adele a já jsme trochu drsnější; Emma si nikdy nemyslela nic špatného i nikom ve svém životě. Je to tak zvláštní; nemám ráda nové lidi. Ale tyhle dvě ženy - a Amy (Schumer) - jsou opravdu milé. A tak normální. Mám pocit, že vyrážím ven se svými přáteli - přáteli, kterým je u prdele, co dělám."

POTM | February 2016

6. ledna 2016 v 10:55 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Haha, můžete mi zatleskat (nebo dál kroutit hlavou), protože jsem úspěšně vybrala fotky i do POTM! Zázraky se dějí, nejen o Vánocích. Vlastně to nakonec nebylo tak těžké, protože začíná award season a já si uvědomila, že loni jsem do téhle ankety nevybírala pořádně fotky z žádné akce, což je docela trestuhodné! Tak napravuju teď, aspoň taková vzpomínka na loňský úvod roku, který byl opravdu pro Emmu nabitý - pořád ještě hrála v Cabaretu a mezitím létala do LA na awards. Nakonec jsem vybrala 4 zlaté a památné momentky s dalšími herci, protože proč ne? Být Emmou, tak si ty fotky nechám zarámovat :D. Na první fotce je Em mimochodem se svým kolegou z Birdmana, Michaelem Keatonem na SAG Awards, druhá a třetí fotka je z Oscarů, na té druhé je s Jennifer Aniston a na třetí s režisérem Birdmana Alejandrem G. Iñárritu, no a na poslední čtvrté fotce se Emma zdraví se svým kamarádem Eddiem Reydmanem na Zlatých Glóbech <3.


FASHION DUEL Poll #15

5. ledna 2016 v 10:14 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Tak se také konečně dostávám i k tradičním anketám, dneska teda začínám s Módním duelem, zítra doufejme i s POTM (u které pořád nevím, jaké fotky zvolit, typická Roxy, haha). Na tenhle měsíc jsem věděla, že chci vybrat nějaké outfity, které Em měla, když byla v listopadu v New Yorku. Nakonec jsem vybrala tyhle dva, protože jsou na Emmu poměrně barevné, což je vždycky fajn, obvykle totiž nosí spíš neutrální barvy (a hlavně černou), tady jí to krásně rozsvítily kabáty. Takže takový souboj kabátů :D. Ale i stylů, ten první je spíš sportovní, druhý už o něco elegantnější. Můžete hlasovat :-).


La La Land

5. ledna 2016 v 9:15 | Posted by: Roxy

DOWNLOAD | ONLINE | TRAILER | ČSFD | IMDB


Originální název: La La Land
Český název: ---
Žánr: Muzikál / Drama / Romantický / Komedie
Rok výroby: 2016
Země původu: USA
Režie: Damien Chazelle
Délka: 128 min.
Hrají: Emma Stone, Ryan Gosling, J.K. Simmons, Finn Wittrock, John Legend, Jessica Rothe, Jason Fuchs atd.
Role Emmy: Mia

Obsah:
V srdci Los Angeles servíruje ctižádostivá herečka Mia kávu mezi konkurzy filmových hvězd, zatímco jazzový hudebník Sebastian si musí vystačit s hraním na klavír v omšelých barech. Dvojice se spolu seznámí a oba se do sebe zamilují, avšak pokud si budou chtít udržet naděje na splnění svých snů, může to pro jejich vztah mít fatální důsledky.

PHOTOGALLERY:

GALLERY LINK:
[1 416x] Film Production > La La Land (2016)


SPECIAL FASHION POLL OF 2015 | WINNER

4. ledna 2016 v 10:35 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Asi cca týden tady běžela anketa o nejlepší outfit roku 2015 a já jí tímto článkem ukončuju a přicházím s verdiktem! Nakonec to bylo docela napínavé, když to tak řeknu, ale vítěz je jasný. Z 19 možností vyhrál s celkem 12 body outfit č. 6, tedy úchvatné šaty od Monique Lhuillier, které si Emma oblékla na loňské Film Independent Spirit Awards. Hned v závěsu na druhé místo se s 9 body umístil outfit číslo 2, overal od značky Lanvin ze Zlatých Glóbů, což byl můj osobní favorit, takže jsem ráda, že se umístil v první trojici :D. A nakonec na třetím místě s 8 body se umístil outfit č. 10, tedy černé šaty od Oscar de la Renta, které si Emma oblékla na photocall na festivale v Cannes.

Na závěr bych snad jen chtěla poděkovat všem, kteří hlasovali, sešlo se vás tam dost, za což jsem hrozně ráda, myslím, že na konci roku můžete tady s tou anketou opět počítat :-). V celém článku jsem jinak ještě vypsala i zbytek outfitů, kdo kolik získal hlasů, abyste byli v obraze.

PS: Docela mě teď mrzí, že jsem jí neudělala už za rok 2014, tamten rok byl tak nabitej skvělými akcemi, že byste ale všichni byli v řiti - prostě by nešlo vybrat jen 3 outfity :D.

GALLERY UPDATE • Personal Pictures #58

2. ledna 2016 v 23:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Tak vás tady pěkně vítám u prvního článku v letošním roce! Doufám, že jste si Silvestra hezky užili, ať už doma nebo někde venku s přáteli. Já sama jsem zvědavá, co rok 2016 přinese - co se týče toho blogového hlediska, těším se, kam nás Emma svými novinkami zavede. Jako první věc tu mám jednu novou osobní fotku z posledního prosincového dne, kterou zveřejnil někdo z Emminých přátel. Je to vlastně fotka fotky (:D) z polaroidu. Emma slavila Silvestra se svými přáteli a vypadá to, že se dobře bavili, Em je na fotce zlaťoučká.

Happiest. Welcome, 2016 we're going to own you.
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Personal

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.