Únor 2016

GALLERY UPDATE • Michael Sugar‘s pre-Oscar party (27.02.2016)

29. února 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Tak z oscarového víkendu tu přece jen mám několik fotek, Emma se totiž objevila hned na dvou večírcích. Nebudu to přidávat najednou, akorát by v tom byl guláš, navíc z toho druhého se ještě ani pořádně neobjevily žádné fotografie (doufám, že se teda nějaké objeví), takže k němu až později.

V Sunset Tower hotelu, kam Emma den předtím dorazila, se v sobotu 27. února konala pre-Oscarová párty, kterou pořádal producent filmu Spotlight Michael Sugar. Fotku s Emmou tu mám bohužel jen jednu, uvidíme, jestli se objeví i nějaké další. Emma si na sebe vzala jumpsuit, který mě teda nijak neoslovil, ale nevadí. Jinak tam prý byla Em viděna, jak se baví s Octavií Spencer, se kterou hrála ve filmu The Help, což mě potěšilo, ono bylo vidět, jak si celé to herecké obsazení hrozně v té době sedlo. Tak a kromě toho tu mám ještě jednu novou osobku z téhož večera, kterou na svůj Instagram přidala Emmina vlasová stylistka Mara Roszak, holky se i po večírku dobře bavily :D.

GALLERY LINK:

• @mararoszak: 😂Ending the night before a little delirious. Wouldn't have it any other way. #MSQRDfail
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Personal

GALLERY UPDATE • At Sunset Towers Hotel in LA (26.02.2016)

28. února 2016 v 9:32 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
I dnes tu mám kupodivu nové fotky, tyhle jsou z pátečního večera, kdy Emma dorazila do hotelu Sunset Towers v Los Angeles. Neví se důvod její návštěvy, i když se uvažuje, že se tam Em mohla zúčastnit nějaké pre-Oscarové soukromé párty nebo prostě jen nějakého večírku. Také se jen tak mimochodem objevil tento tweet, u kterého ale nebudu dělat nějaké závěry, protože ani nemusí být pravdivý (ale oh my god...chápete ne?). Em je tu jinak moc hezky oblečená, zase si vzala tyhle úžasné černé lodičky, které už měla na koncertě Adele, a které se mi hrozně líbí. Má taky úžasný top s vykrojenými zády a obyčejné modré džíny. Vlasy má opět v tom svém drdůlku, jsem zvědavá, jestli se někdy dočkáme i rozpuštěných vlasů, kvůli té barvě a tak :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • At Sushi Park in West Hollywood (25.02.2016)

27. února 2016 v 9:49 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Už jsem si říkala, že se tenhle týden zase nic neobjeví a bum! Nové fotky od paparazzi. Tak aspoň něco. Emma si teď ve čtvrtek 25. února zašla s kamarádkou do Sushi Parku ve West Hollywoodu, fotky tu mám z jejich příchodu. Asi nikoho nepřekvapí, že jako outfit opět zvolila své oblíbené kombo - tílko, legíny (mám podezření, že ty legíny nosí hlavně proto, že jí dělaj dobrej zadek :D) a tenisky a ještě bílý svetřík/bundička/nevím-jak-to-mám-přesně-identifikovat, takže je možné, že si tam holky zašli po/před cvíčem.

GALLERY LINK:

WITH CELEBRITIES

23. února 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy
Jelikož se to teď s novinkami opět trochu uklidnilo, přidávám sem další doplňující článek, který mi tu ještě chybí, a tím jsou společné fotky Emmy s dalšími celebritami. Původně tu měl být už mnohem dřív (asi tak rok a půl zpátky, když jsem blog zakládala :D), no...tak až teď. Povím vám, že to dalo docela fušku, musela jsem prolítnout celou galerii a i tak si nemyslím, že tam mám všechny. Kdyby vás někdo, kdo tu ještě není, napadl, ihned hlašte, já ho/ji/je doplním. Jinak je to z větší části seřazené abecedně, ale pár jmen mi tam ulítlo, takže jsou jinde, upravovat to ale nebudu, to bych musela celý překopat a zas takovej puntičkář nejsem :D.

50 Cent
Abigail Breslin
Adam Sandler

GALLERY UPDATE • Leaving the gym in West Hollywood (18.02.2016)

20. února 2016 v 9:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Po pár dnech tu mám další fotky od paparazzi, kteří si ve čtvrtek 18. února poctivě počkali na Emmu před posilovnou ve West Hollywoodu, kterou pravidelně navštěvuje. Fotky nakonec jsou z jejího odjezdu, není jich mnoho, Em se zkrátka umí rychle vytratit. Co se týče outfitu, no kdo by to byl řekl, že bude sportovního rázu, když byla v posilce :D. Není - ani se snad nedá - nic vytknout, zkrátka tílko, legíny a boty, všechno v černým (vážně mě docela mrzí, že Em moc nenosí bláznivější barvy a vzory, u fitness hadrů se mi to právě hrozně líbí).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Heading out to grab sushi on Valentine’s Day in Malibu, CA (14.02.2016)

16. února 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Emma nám v neděli opět vyrazila do ulic a paparazzi si to nemohli nechat ujít, takže tu dnes mám další fotky právě od nich. Únor je zatím na ty novinky docela plodný, za což jsem ráda. No, Emma si na Valentýna sama vyrazila na sushi v Malibu a já tady mám fotky právě z jejího příchodu do restaurace. Je tady krásně oblečená, po dlouhé době tu zase pořádně vidíme i nějaký jiný outfit. Moc se mi líbí její šedý rolák, sama bych nějaký takový potřebovala *na schování všech těch brad.* Ještě tady má super boty a kabelku, kterou už měla na koncertě Adele v pátek.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving Adele's concert with Jennifer Lawrence & Woody Harrelson in LA (12.02.2016)

14. února 2016 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Jak jsem si u minulých paparazzi fotek říkala, kdy se nám Emma ukáže i někde jinde než v blízkosti posilovny - splnilo se mi to dřív než bych očekávala. V pátek 12. února se v Los Angeles konal speciální koncert Adele, na který si Em zašla společně s Jennifer Lawrence a aby toho nebylo málo, přidal se k nim i Woody Harrelson, se kterým Emma hrála v Zombielandu. Fotky tady jsou konkrétně z odchodu + ještě dvě fotky od fanoušků přímo z koncertu, kde vedle trojice stáli ještě Katy Perry a Orlando Bloom. Kromě toho se můžete podívat i na dvě videa (x a x), kde tancovali (no hlavně Jenn a Woody :D) a zpívali na Rolling in the Deep. Co vám budu povídat, jsem nadšená, že zase spolu někam šli, ještě k tomu na Adele, jsem ráda, že jsou z nich kamarádky, jestli je teda tak můžu označit. Em je tu jinak oblečená celá v černém, k tomu červená kožená bundička, kabelka a úžasné sandálky na podpatku, které se mi hned hrozně zalíbily.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] Miscellaneous > With Fans

Layout #9

13. února 2016 v 1:00 | Posted by: Roxy |  • Past Layouts
Made by: Roxy | Od: 13.02.2016 | Do: ??? |

*Roxy se cpe sušenkou a drobí jí úplně všude, zatímco píše tenhle článek* Tak vám teda upřímně povím, že tohle vůbec nebylo v plánu. Tenhle design je vrcholem prokrastinace. Vůbec jsem se s předchozím nechtěla loučit, ale byl tu už od září, což je zkrátka i na mně celkem dlouhá doba (musím podotknout, že ani za tu dobu se mi neokoukal <3). Dneska jsem ale měla pracovat úplně na něčem jiném a místo toho jsem se vesele a naprosto odhodlaně pustila do tohohle. Přitom jsem už od Vánoc neměla páru, natož představu, o následujícím designu, a dneska prostě sednu k PC a udělám tohle. No to mi vysvětlete. Já to nechápu. Zkrátka jsem si hrála s barvami, přišla na tyhle "hlínové" odstíny, které se mi zalíbily, takže už zbývalo jen najít vhodnou fotku. Tu jsem našla v loňském božím photoshootu pro Interview a tadá, výsledek je na světě. Budu tiše doufat, že se vám design aspoň trochu líbí, já jsem spokojená. *Sušenka se rozdrobila po celým stole a klávesnici a dokonce se mi objevila i ve vlasech. Tak jsem čuně, nebo oživla?*

PS: Uvědomila jsem si, jak se mi strašně dobře tvoří designy, když mám puštěné filmové soundtracky. Ne písničky, ty mě rozptylují, prostě instrumentální skladby. Dneska jsem si po dlouhé době pustila soundtrack k Petru Panovi z roku 2003 (v týdnu jsem si ho po dlouhé době pustila a všechny ty feels jsou zase zpátky. Jo a Jeremy Sumpter byl moje první dětská láska, haha), nakonec mi tu hrál 5x po sobě :D. Myslím, že tím se celá ta inspirace vysvětluje. Máte Vy nějaký oblíbený?

PS2: Takové ty resty v menu dodělám zítra, pokud teda nenastane apokalypsa nebo invaze mimozemšťanů - v tom případě až pozejtří.

GALLERY UPDATE • Personal Pictures #61

11. února 2016 v 13:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
I dnes tu mám jednu novou fotku, tentokrát se jedná o osobku, kterou na svůj Instagram přidal Emmin osobní trenér Jason Walsh. Na fotce Emma leží schoulená do klubíčka - tak to dopadá, když si člověk dá pořádně do těla :D - opět prováděla deadlift (pamatujete na fotku?). Přípravy na roli tenistky Billie Jean King jsou zkrátka v plném proudu, ale řekla bych, že na Emmě ta fyzička začíná být dost vidět. Když si vzpomenu třeba na rok 2014, kdy byla jak párátko, vypadá teď opravdu skvěle!

• @risemovement: The truth featuring Emma Stone. Deadlift PR day. Change takes breaking comfort. 😬
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Personal

GALLERY UPDATE • Leaving the gym in West Hollywood (08.02.2016)

10. února 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Jsem zvědavá, jestli se v blízké době dočkáme fotek, kdy Emma nemíří/neodchází z posilovny, mám pocit, že v posledních měsících to jsou jediné fotky, které dostáváme :D. Mě osobně to vůbec nevadí, jsem ráda za každou novinku (jak by ne), jen je to už docela těžké komentovat nějak originálně, když Em nosí většinou to samé nebo podobné. I když musím podotknout, že tyhle legíny, co má na sobě tady, jsou naprosto prďácký, ty červený pruhy jsou super (možná to je ten typ legín, kde nejsou jen na okrasu, ale pomáhají "zahřívat" svaly, což je ještě víc prďácký :D). Jinak je tu ale Emma odminula opět trochu jiná, vedle ztmavených vlasů si navíc ještě pořídila ofinku (jásám, ofinka jí podle mě hrozně sluší). Asi se už pomalu dostáváme k dobovému účesu, který měla její postava Billie Jean King v připravovaném filmu Battle of the Sexes - trochu se toho bojím (stačí si jí vygooglit - no prostě 70. léta :D).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Birdman" Portraits & Vogue (2011)

9. února 2016 v 12:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu mám připravený opět update, tentokrát ke dvěma starším photoshootům. Možná jste si fotek už všimli, do galerie jsem je dávala v neděli, no ke článku se dostávám až teď. První dvě fotky jsou portréty k filmu Birdman z roku 2014 a jsou naprosto úžasné, hlavně ta druhá. Zkrátka ten její úsměv stojí za všechny prachy. U té třetí fotky se vrátíme až do roku 2011 k photoshootu pro magazín Vogue a i tahle prostě umí vyrazit dech

GALLERY LINK:
[002x] Photoshoots > 2014 > "Birdman" Portraits

GALLERY LINK:
[001x] Photoshoots > 2011 > Vogue

GALLERY UPDATE • Leaving mèche salon in Los Angeles (05.02.2016)

7. února 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám po týdnu opět nové fotky od paparazzi a tyhle jsou o trochu víc vzrušující než jiné, protože Emma byla teď v pátek 5. února viděna akorát, když odcházela ze salonu, kde si nechala ztmavit vlasy na tmavě hnědou! Řekla bych, že to bude určitě kvůli filmu Battle of the Sexes, jelikož její postava Billie Jean King je právě tmavovláska. Takže tu máme po nějaké době zase změnu, jelikož Emma byla cca poslední dva roky redheadka a takhle tmavou barvu měla naposled v roce 2009 v Zombielandu. Nu, těším se na další fotky, tahle barva se mi na ní zpětně taky líbila, Emma je zkrátka jedna z těch šťastných lidí, kterým sedne snad všechno. Jinak je tu oblečená opět ve sportovním oblečení, přes které si vzala koženou bundičku, mě se ještě líbí její brýle a kabelka, vypadala tu suprově.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Personal Pictures #60 & "Anna" BTS

6. února 2016 v 21:02 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dneska tady mám připravené dvě nové fotky, které se v týdnu objevily. První je polaroid fotka z natáčení videoklipu Anna od Willa Butlera, je úplně nádherná, já miluju fotky z polaroidu, mají úžasné kouzlo, tady navíc ještě Emma mezi balónkama - docela to na mě působí jak z nějakého maturitního plesu v Americe. Druhá fotka je pak nová osobka z pátka, kterou na svůj Instagram přidala Emmina vlasová stylistka Mara Roszak, holky byly v Bloom & Plume, hádám, že tam možná zkoušely tvořit nějaké kytice? Připadá mi to tak :D.

GALLERY LINK:
[001x] Other Projects > Music Videos > Will Butler "Anna" Music Video (2015) > Backstage

• @mararoszak: 🌿Class from the master himself!👑
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Personal

Emma Stone brushes up on her tennis skills for film

5. února 2016 v 12:05 | Posted by: Roxy |  NEWS
Vypadá to, že by se konečně polehoučku, pomaličku mohlo objevovat více informaci k chystanému filmu od Fox Searchlight "Battle of the Sexes," ve kterém Emma ztvární tenisovou legendu Billie Jean King. Podle jednoho zdroje už totiž pilně pracuje na svých tenisových dovednostech a navštěvuje i lekce.

Film, který budou režírovat Jonathan Dayton a Valerie Faris (společně natočili už Little Miss Sunshine), se bude soustředit na památný zápas z roku 1973 mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem, kterého si zahraje Steve Carell.

Jiný zdroj zase říká, že pokud bude mít Emma jakékoliv problémy, King bude na place připravena pomáhat. Natáčení by jinak mělo vypuknout v dubnu.

FASHION DUEL Poll #16

4. února 2016 v 10:35 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Dnes sem přicházím i s módním duelem, u kterého jsem musela zabrousit trochu do minulosti, protože minulý měsíc se prakticky nic neobjevilo a z loňského roku tu tak zhruba všechno nejzajímavější už bylo. Emmo, no tak, objev se už někde. Chtěla jsem vybrat dva úplně odlišné outfity, takže tu nakonec mám jeden "kalhotový model" a jeden "šatový model," oba dva jsou doplněné prďáckými lodičkami, které se mi v té kombinaci hrozně líbí. Shodou okolností (opravdu jsem to tak neměla v plánu) to jsou obě stejné akce - photo cally pro film The Amazing Spider-Man 2, ten první je z Los Angeles z listopadu 2013, kdy byla Emma ještě blondýnka, a druhý je z března 2014 ze Sydney. Tak můžete hlasovat pro ten, který vás zaujal víc. Vítěz minulé ankety je jinak klasicky v celém článku.


POTM | March 2016

3. února 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Leden se nám rychle přehoupl do dalšího měsíce, což znamená klasicky i nové ankety. Dneska je řada na POTM, zítra bude Fashion Duel. U POTM jsem byla poněkud ztracená, protože jsem opět nevěděla, jaké fotky bych mohla vybrat. A tak jsem nakonec prohlížela akce a vybrala asi milion momentek, u kterých jsem si řekla, že mezi nimi už určitě vyberu. No, vybrala, ale až asi po 2 hodinách :D. Asi někdy jindy udělám 2. kolo, protože to se fakt nedalo. Doufám, že vy to s tím výběrem budete mít jednodušší, i když já vám nevím, ty fotky jsou všechny úžasné a všechny by se v menu krásně vyjímaly.


GALLERY UPDATE • Personal Pictures #59

1. února 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Emma si tenhle víkend asi dala pořádně do těla, protože tu dnes mám osobní fotky ze včerejšího charitativního výšlapu, který pořádaly organizace Rise Nation a Unicef. Takže je úžasné, že se toho Emma zúčastnila, i se svým mladším bráchou Spencerem, kterého já vždycky ráda vidím :D. Na první fotce je jinak Emma vpravo dole a brácha je zase dobře vidět na té druhé fotce, kde je úplně na kraji.

Kromě této akce tu mám ještě jednu fotku a dvě videa ze Snapchatu, které jsou ze sobotního večera, kdy byla Emma někde venku v LA a bavila se, mimo jiné i s Kourtney Kardashian a Jen Atkin. Ta videa jsou skvělá, Emma se seznamovala se Snapchatem a jeho filtry :D.

• @risenation: The climb for a cause was nothing but a success today! We want to thank everyone that came out and supported/climbed for this amazing cause! (@unicefnextgen) And thank you @minetree for helping to make this possible #climbforacause #risenation #RISEabovehumantrafficking #thankyouRisers #time2climb 💪💙
• @mr.daveydavefitness: Just got out asses handed to us for a a GREAT cause! Thanks to @risenation and @unicef @unicefusa #fitness #legsonfire #groupfitness #sweat #workthatbooty #yas #weho
GALLERY LINK:
[003x] Miscellaneous > Personal


VIDEO: Ashley Tisdale & Emma Stone leave the gym in West Hollywood (26.01.2016)

1. února 2016 v 9:30 | Posted by: Roxy |  • Videos - Candids
Po strašně dlouhé době sem přidávám i nějaké to video od paparazzi. Nevím, nerada je sem přidávám, ale čas od času to není na škodu. Tady toho navíc ani moc vidět není, paparazzi jako obvykle číhali venku před posilovnou a dočkali se také Ashley Tisdale, jak rychle pádí do auta, aby mohla uvolnit cestu Emmě, která tam byla ve stejnou dobu. Tak je hezké, že se holky znají, třeba jsou takové gym pals :D.

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.