Březen 2016

GALLERY UPDATE • Arriving/Leaving the gym in West Hollywood (30.03.2016)

31. března 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Březen trhá rekordy, po několika měsících je tohle článek v pořadí dvacátý. To se nakonec povedlo loni v sprnu :D. Ale jsem ráda, že se teď celý měsíc, vyjma cca jednoho týdne, objevovaly novinky pravidelně, mě to aspoň udržuje v té blogové náladě (komentování u affs už je věc jiná, bohužel :D), když na ty články celkově zpětně koukám, přijdu si tam hrozně ukecaná. Řekla bych, že tohle jsem se naučila až na tomhle blogu, předtím jsem byla hrozně stručná a často jsem komentáře u článků nepsala vůbec...což si teď nedokážu představit (omg, takový random úvod :D zase se vykecávám!).

I dneska, v poslední březnový den, tu mám nové fotky od paparazzi. Ty jsou ze včerejška, kdy byla Emma opět cvičit v posilce ve West Hollywoodu a fotky jsou konkrétně z jejího příjezdu i odjezdu. Em má na sobě klasicky černé legíny, bílý top s černými ďopkami, který je fakt super, a svoji oblíbenou koženou bundičku. Jinak dorazila tam v úžasných fialových Adidaskách, které si nakonec přezula a vzala si své černé Nike, Adidasky si při odchodu držela v ruce. BTW: Opět tu můžeme tiše obdivovat její zadek (už si přijdu trochu trapně, jak to píšu u každých fotek, ale prostě to jinak nejde :D :D).

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

Petra Flannery on her proudest style moment

30. března 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy |  NEWS
Emmina stylistka Petra Flannery nedávno promluvila o své nejpyšnější módní chvíli:
"Emma Stone na loňských Zlatých Glóbech patří mezi mé nejoblíbenější. Ten look na sebe přitáhl hodně pozornosti. Reakce jako: "Panebože! Emma Stone si na červený koberec vzala kalhoty!" Je mladá a ten look byl velmi svěží a moderní. Dokázala to, protože má v sobě hodně odvahy a důvtipu. Byl to skvělý moment. Pracujeme spolu už 9 let, takže jsme si společně prošli vývojem. Když pracuju s někým, s kým mám takovouhle historii, je to daleko jednodušší a zábavnější, protože můžeme mnohem víc riskovat."


Sarah Silverman Joins Emma Stone in ‘Battle of the Sexes’

29. března 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  NEWS

Sarah Silverman a další ve filmu "Battle of the Sexes"

Jelikož se natáčení filmu Battle of the Sexes nezadržitelně blíží (nevím, kdy přesně, ale cca někdy v dubnu), přidám sem pár informací, týkající se herců, kteří si v tomto filmu zahrají.

Tak kromě hlavního dua, Emmy Stone a Steva Carella, kteří zde ztvární tenisové hvězdy Billie Jean King a Bobbyho Riggse, je nejnověji potvrzená herečka a bavička Sarah Silverman (Škola ro(c)ku), která si zde zahraje Gladys Heldman, zakladatelku magazínu World Tennis, která pomáhá King (Emma Stone) a dalším tenistkám zorganizovat a vytvořit nový okruh pouze pro ženy, jelikož se tenistkám nelíbilo, že nedostávají stejně zaplaceno, jako mužští hráči. Heldman byla později uvedena do Mezinárodní tenisové síně slávy.

Dalšími potvrzenými jmény jsou Austin Stowell (Whiplash, Most špiónů), který ve filmu ztvární Larryho Kinga, manžela Billie Jean King, Elizabeth Shue a Andrea Riseborough (Birdman), která si zahraje Marilyn Barnett, kadeřnici a bývalou lásku King (obě svůj vztah o několik let později potvrdí).

Film vypráví příběh o památném tenisovém zápase z roku 1973, ve kterém 29-letá Billie Jean King porazila 55-letého bývalého šampiona Wimbledonu Bobbyho Riggse.

GALLERY UPDATE • At gas station in Los Angeles (26.03.2016)

28. března 2016 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tak vám přeju Veselé Velikonoce (hm, chtěla jsem napsat Vánoce, trošku vedle :D), snad dnešní dopoledne přežijete bez úhony - holky, prý letos můžeme mlátit kluky i my, že je ten přestupný rok - nebýt téhle tradice, měla bych Velikonoce určitě mnohem radši, mě to prostě přijde ponižující a nemám to zkrátka ráda.

Dneska tu mám připravený opět další článek s novými fotkami od paparazzi. Emma byla teď v sobotu 26. března tankovat na jedné čerpací stanici v Los Angeles. Měla tu na sobě prďácký tmavomodrý legíny s červenými pruhy, teda ty jí fakt perfektně sedí, hlavně zezadu - tohle člověk prostě musí obdivovat :D. Dále si vzala svoji koženkovou bundičku a má i nové boty, bílé tenisky od Nike, ty se mi moc líbí. Po dlouhé době taková změna, protože furt nosila jen ty svoje černé, třeba už je dodělala :D.

GALLERY LINK:

Emma Stone, Jonah Hill TV Series From Cary Fukunaga Lands at Netflix

27. března 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  NEWS

TV seriál "Maniac" bude vysílat streamovací gigant Netflix

Netflix nakonec objednal hned 10 epizod černé komedie Maniac s Emmou Stone a Jonahem Hillem v hlavních rolích a s Cary Fukunagou coby režisérem.

Jak už jsem psala před týdnem, "Maniac" bude remakem stejnojmenného norského seriálu z roku 2014, který se točil kolem mladého muže Epsena, jehož život vypadal až moc dobře na to, aby byl pravdivý. Jakákoliv situace se obrátí v jeho prospěch a prostě neexistuje nic, čeho by nemohl dosáhnout. Až do chvíle, kdy je odhaleno, že je ve skutečnosti pacientem v psychiatrické léčebně a jeho perfektní život je jen iluze. Zatím nebyly zveřejněny žádné podrobnosti ohledně postav, ale pokud remake půjde ve stopách původního seriálu, Hill si pravděpodobně zahraje právě tuto hlavní postavu. U Stone se nabízí buď role jiné pacientky, nebo jeho terapeutky (nebo taky někoho jiného).

Podle všeho Fukunaga bude režírovat všech 10 epizod. Už předtím spolupracoval s Netflixem na vytvoření prvního filmu této streamovací firmy, kritiky velmi dobře přijatým Beasts of No Nation, ve kterém si zahrál Idris Elba. Fukunaga se do povědomí veřejnosti dostal s jeho režií první série True Detective. Zatím není známo, kdy se Maniac dostane do našich obrazovek.

GALLERY UPDATE • Leaving the gym in West Hollywood (24.03.2016)

25. března 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tak teda další fotky na sebe nenechaly dlouho čekat, už dneska tu mám nové! Emma byla včera opět v posilovně a paparazzi nám jí vyfotili, když mířila zrovna k autu. A tohle jsou vlastně hezké fotky, focené klasicky v ulici LA, Emma byla možná v jiné posilce nebo prostě u té její už nebylo místo k parkování. Byla tady také oblečená trochu jinak - po několika měsících na ní opět můžeme vidět tyhle úžasné legíny od Nike - mě se moc líbí, prostě ty sportovní outfity mě baví víc, když jsou barevné/strakaté, než v obyčejné černé barvě. Dál má na sobě tmavomodrý top a černé tenisky, opět černou kabelku a ještě se mi líbí její brýle, moc jí to tady slušelo. PS: Taky tak obdivujete její nohy a zadek? :D

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • At Starbucks (21.03.) & In Los Feliz (22.03.2016)

24. března 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Přijde mi, že se u Emmy střídá období, kdy je skoro každý den co přidat a období, kdy se i 14 dní neobjeví prakticky nic nového. Tak teď jsme v tom prvním období :D. I dneska tu totiž mám něco nového, po dvou týdnech zase nějaké fotky od paparazzi!

Tentokrát to jsou rovnou dvě alba fotek ze dvou různých dní, ale protože v tom prvním není Em prakticky vidět, dávám fotky do jednoho článku, což normálně nedělám (pokud to teda není ze stejného dne...mám v tom systém :D). První album je teda z pondělka 21. března, kdy si Em zajela do Starbucks pro osvěžující nápoj, jsou to takové milé fotky, s panem prodavačem si vyměnili pár slov a jsou tu oba vysmátí :D. Druhé album je pak z úterka 22. března, kdy Emma dorazila do domu jednoho ze svých přátel v Los Feliz, hrozně se mi líbí to prostředí, takové typické pro to údolí. Em tu opět dala přednost pohodlí, má na sobě černé legíny, botasky a šedou mikinu, vypadala tu hezky, navíc ta ofinka, jak jí má teď rovně zastřiženou, sluší jí.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

Emma Stone to star as Rosemary Kennedy in 'Letters From Rosemary'

23. března 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  NEWS

Emma si zahraje nejstarší sestru amerického prezidenta Johna F. Kennedyho

Emma Stone si zahraje Rose Marii "Rosemary" Kennedy, nejstarší sestru prezidenta Kennedyho v novém filmu Letters From Rosemary.

Scénář byl původně v Černé listině (proslulá sbírka nejlepších dosud neprodukovaných scénářů, které jsou k dispozici) od Nicka Yarborougha, produkovat ho budou Steve Golin a Doug Wald z Anonymous Content, ještě vedle Allarda Cantora, Jarroda Murraye a Richarda Arlooka.

Příběh se bude točit kolem Rose Marie "Rosemary" Kennedy, prvorozené dceři Rose Fitzgerald a Josepha Kennedyho a starší sestry prezidenta Johna F. Kennedyho a senátorů Roberta F. Kennedyho a Teda Kennedyho. Po zjištění, že trpí psychickými problémy, jenž jí donutily stáhnout se do ústraní úspěchů svých mladších sourozenců, Rosemaryno mentální postižení bylo dlouho drženo v tajemství, až nakonec Joseph Kennedy naplánoval jednu z prvních prefrontálních lobotomií, když jí bylo 23 let. Proces se však úplně nezdařil a Rose tak zůstala trvale neschopná. Scénář sleduje momenty, které předcházely proceduře a jak to posléze celou rodinu ovlivnilo.


GALLERY UPDATE • Personal Pictures #63

22. března 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Po delší době tu mám opět nějaké osobní fotky. Celkem jsou dvě + jedno video, které na svůj Instagram přidala Emmina kolegyně ze Superbad Martha MacIsaac. Emmu a její přátele předevčírem navštívil kouzelník David Blaine, který jim předvedl pár kouzel - ve videu uvidíte jedno z nich - no všichni z toho byli paf :D. Emma tu jinak je roztomilá, teď už má tu ofinu klasicky zastřiženou rovně. Jinak na té první fotce uprostřed můžete vidět i Emmina mladšího bratra Spencera.

• @suglyn: This wizard
• @yesornoah: Completely PERPLEXED by 4 hours of @davidblaine magic. Some things can't be unseen.
• @marthamacisaac: So that happened... 4 hours of magic with the one and only @davidblaine My mind will be forever blown.
GALLERY LINK:
[003x] Miscellaneous > Personal


Emma Stone & Jonah Hill team up for a TV series called 'Maniac'

19. března 2016 v 9:55 | Posted by: Roxy |  NEWS

Emma Stone a Jonah Hill se znovu sejdou před kamerou v TV seriálu "Maniac"

Černá komedie, jenž je produkovaná Paramount Television a Anonymous Content, bude podle původního norského komediálního seriálu Maniac z roku 2014. V současnosti v plném proudu probíhá hledání scénaristy, hlavní role si zde vystřihnou Emma Stone a Jonah Hill, a každý díl bude režírovat vítěz ceny Emmy, Cary Fukunaga (True Detective).

Zatím se neví, kde se seriál bude vysílat, projekt si ale vyhlíží nějaké premium platformy. Podle všeho Paramount TV a Anonymous Content jej chtějí prodat kabelovým stanicím nebo streaming network typu Netflix, potenciálně už rovnou se 2 objednanými sériemi.

Původní Maniac je o Espenovi, duševně nemocném pacientovi v psychiatrické léčebně, který utíká od reality a vytváří si svůj vlastní fantasy svět. Kromě hlavních herců Stone a Hilla, režiséra Fukunagy se do projektu zapojí ještě dva producenti Michael Sugar (Spotlight) a Doug Wald.

Oba herci, nominovaní na Oscara (Hill za Moneyball a The Wolf of Wall Street a Stone za Birdman), se tak znovu setkají před kamerou, zahráli si spolu totiž už v úspěšné komedii Superbad z roku 2007.

GALLERY UPDATE • New/Old "The Amazing Spider-Man 2" Promo Still

17. března 2016 v 14:59 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Teď je to s novinkami zase bída, ach jo. No až dnes tu mám něco drobného, nejedná se teda o novinku, ale aspoň něco. Objevila se jedna staronová still fotografie z filmu The Amazing Spider-Man 2 z roku 2014 - je krásná, Emmě to jako Gwen Stacy prostě hrozně slušelo. Jsem vždycky ráda, když se objeví něco z TASM éry, docela se mi po té době stýská, byly to skvělé časy v mnoha ohledech...eh :D.

GALLERY LINK:
[001x] Film Production > The Amazing Spider-Man 2 (2014) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • Leaving an office building in Studio City (09.03.2016)

11. března 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tak poslední zhruba dva týdny teda není o novinky nouze, to je takové neobvyklé, zároveň ale super, kdo by si stěžoval. Emma měla teď ve středu 9. března pracovní schůzku v losangelské části Studio City, ze které tu nakonec mám i fotky, jak opouští budovu. Oblečená je tu opět v tom svém - tak jak jí nejčastěji vídáme posledních pár měsíců - all black, tričko, legíny, tenisky, tady ještě s sebou má koženou bundičku. Ach jo, jak mě chybí nějaké barvičky, takhle už pomalu nevím, jak to mám dál komentovat, když je to furt na stejné brdo :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Parking in Beverly Hills, California (08.03.2016)

10. března 2016 v 13:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
I dneska tu mám nové fotky, tentokrát opět od našich starých známých paparazzi. V úterý 8. března Emmu vyfotili, jak akorát parkuje a vystupuje z auta - podle mě zase u posilovny, připadá mi to tam nějak povědomé :D. Navíc v ruce drží něco jako boty a tak...tak je to myslím docela jasné. Moc toho na fotkách vidět není, ale Em je tu oblečená opět celkem pohodlně, jak je u ní zvykem - vzala si tmavý top, džíny a balerínky se zvířecím vzorem, které na ní vidím poprvé, jsou moc hezké. Do natáčení Battle of the Sexes už zbývá jen pár týdnů, tak jsem zvědavá, jestli se budeme radovat i z nějakých fotek z placu, určitě bych nebyla proti.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Magic in the Moonlight" New/Old Behind the Scene Pics

9. března 2016 v 9:26 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Po dlouhé době tu dnes přidávám i něco jiného než jen paparazzi nebo osobní fotky. Včera se totiž objevily čtyři staronové fotky ze zákulisí natáčení filmu Woodyho Allena, Magic in the Moonlight (Kouzlo měsíčního svitu), které probíhahlo v roce 2013 (film pak vyšel o rok později). Fotky jsou moc hezké, jediné, co je przní, je jejich horší kvalita. Emmě to tady sluší, ona v tomhle filmu nosila samé pěkné dobové kostýmky.

GALLERY LINK:
[004x] Film Production > Magic in the Moonlight (2014) > Behind the Scenes

Ryan Gosling, Emma Stone's 'La La Land' Pushed to Awards Season

8. března 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  NEWS

Muzikál režiséra Damiena Chazelle, zasazený do dnešní doby, navazuje na na oceňované indie drama 'Whiplash.'

Lionsgate a Summit nakonec odkládají datum vydání 'La La Land' z původně plánovaného 15. července až na prosinec, kdy se tak film dostane přímo do srdce awards season.

Muzikál zasazený do moderní doby, ve kterém v hlavních rolích hrají Ryan Gosling a Emma Stone, bude mít premiéru ve vybraných kinech 2. prosince. Celosvětově to pak bude 16. prosince.

Chazellův La La Land navazuje na úspěšný Whiplash, kde se režisér opět sejde s J.K. Simmonsem, který za svoji roli nemilosrdného dirigenta získal loni Oscara za nejlepšího herce ve vedlejší roli. Muzikál sleduje příběh jazzového pianisty (Gosling), který propadne kouzlu ctižádostivé herečky (Stone) v Los Angeles. Oba jsou postupně úspěšnější a úspěšnější, až musí čelit rozhodnutím, díky kterým se jejich milostný vztah začne bortit. Producenty filmu jinak jsou Fred Berger, Gary Gilbert, Jordan Horowitz a Marc Platt.

Změna premiéry znamená, že La La Land vyjde ve stejný den jako "Rogue One: A Star Wars Story," spin-off k vesmírné sáze a drama Willa Smithe "Collateral Beauty." Ve stejné době bude také čelit rebootu "Ghostbusters," ve kterém Bill Murray nechá práci na Kristen Wiig a Melisse McCarthy.

GALLERY UPDATE • Arriving at the gym in West Hollywood (03.03.2016)

7. března 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám přichystané další fotky od paparazzi, sice se objevily už v pátek, přidávám je sem ale kvůli anketám až teď. Asi nebude překvapením, při jaké příležitosti je paparazzi pořídili :D. Emma si ve čtvrtek 3. března opět zašla do posilovny ve West Hollywoodu. Tentokrát ale na fotkách ještě není převlečená do sportovního, takže taková malá příjemná změna, i když opět vítězí pohodlí. Em si na sebe oblékla obyčejné bílé tričko, šedé tepláky a bílé tenisky, mě se tahle kombinace moc líbí a je prima jí vidět i v nějaké jiné barvě, než je černá, moc jí to tady slušelo.

GALLERY LINK:

POTM | April 2016

5. března 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Včera Fashion Duel, dnes je řada i na POTM. Stejně jako minulý měsíc, jsem i teď byla ztracená a pořádně nevěděla, jaké fotky vybrat. A tak tu máme druhé kolo momentek z akcí, snad mi to prominete :D. V PC jich mám uložených ještě víc, takže určitě přijde řada i na 3. kolo, to ale až někdy jindy, a já jen doufám, že to nebude hned příští měsíc, to by mi z toho kleplo. Asi bych už měla začít vymýšlet. No prostě nejtěžší částí těchhle anket je vybrat fotky :D. Takže snad budete mít větší štěstí nad vybíráním a hlasováním než já nad vymýšlením (i když tohle je těžký kolo, vybrala jsem samé krásné fotky...good luck, hihi).


FASHION DUEL Poll #17

4. března 2016 v 15:09 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Únor je konečně za námi (ten měsíc je vždycky tak divnej...ještě že je krátkej), březen je tu a s ním doufejme i lepší počasí (i když si nebudu nic nalhávat :D), co vám budu povídat, na jaro se těším hrozně moc, ať už je tu! A s ním i kupa stěžujících si alergiků :D. No nic, na tenhle měsíc tu mám co se týče Fashion Duelu připravené dva takové svěžejší outfity, první si Emma oblékla na photocall k filmu 'The Croods' na Berlínském filmovém festivale, musím říct, že to je jeden z mých oblíbených outfitů, šaty jsou jednoduššího střihu a já tyhlety věci miluju, jsou moc krásné. Druhý outfit si Em vzala na 19. ročník ELLE Women In Hollywood Celebration a i tady naprosto oslnila. Doslova. Ty šaty jsou oslňující :D. I přesto, že takovouhle růžovou moc nemusím, se mi šaty moc líbí - to bude tím límečkem, aha! I tohle je jeden z mých oblíbených outfitů, takže jsem zvědavá, pro který budete hlasovat vy. Vítěz minulé ankety je jinak jako obvykle v celém článku.


GALLERY UPDATE • Arriving at the gym in West Hollywood (01.03.2016)

2. března 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
První březnové fotky se objevily dřív, než jsem upřímně čekala, ale nestěžuju si :D. Paparazzi si na Emmu počkali včera ráno, tedy 1. března, u posilovny ve West Hollywoodu, do které pravidelně chodí, a taky se jim to vyplatilo, protože tam Em zanedlouho opravdu dorazila. Oblečená v legínách a šedém sportovním tílku (aspoň není celá v černým), jí to tradičně moc slušelo, ještě si s sebou vzala tu krásnou černou kabelku a v ruce drží Fiji vodu (už dlouho mě láká tu vodu vyzkoušet, i když je drahá jak sviň, a stejně bude chutnat jako voda :D) a iPhone s roztomilým krytem. No zkrátka přípravy na roli Billie Jean King ve filmu Battle of the Sexes pokračujou, připomínám, že natáčení by mělo začít snad někdy v dubnu.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Personal Pictures #62

1. března 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Tak tu máme první březnový den! Venku sněží a je hnusně, z čehož nemám tak úplně radost a už vůbec nemám radost, že do toho hnusu budu muset za chvíli jít. Ještě předtím sem ale přidám tenhle slíbený článek z víkendu, který se samozřejmě točil kolem Oscarů. Emma se v neděli zúčastnila večírku pořádaným Gucci, bohužel se z něj žádné fotky neobjevily, což mě opravdu mrzí, místo toho tu ale mám alespoň dvě osobní fotky od Emmina týmu. První je od její vizážistky Rachel, Em si na fotce zrovna aplikuje na rty rtěnku od Chanelu. Druhá fotka je pak od Emminy vlasové stylistky Mary, kde ukazuje Emmin účes (konečně rozpuštěné vlasy!). Obě fotky jsou naprosto bezvadné

• @rachel_goodwin: ❤️ a red on red moment 💃💄#chanel #rougecocostyle #partytime
• @mararoszak: 💋
GALLERY LINK:
[002x] Miscellaneous > Personal

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.