Květen 2016

GALLERY UPDATE • Out and about in LA (24.05.2016)

26. května 2016 v 16:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Já asi teď nad každými novými fotkami s Emmou budu chrochtat blahem :D. Z těch blond vlasů mám pořád hroznou radost, konečně jsem se jich dočkala! Co blog mám, byla Em jen zrzka, teď posledních pár měsíců i brunetka, takže mě tahle změna fakt baví. Dnes tu mám tedy další fotky od paparazzi, tyhle jsou z úterka 24. května, kdy byla Emma viděna v ulicích Los Angeles, konkrétněji někde ve West Hollywoodu. Má tady opravdu senzační outfit, vzala si na sebe khaki košili, černé kalhoty a pantofle a opět vytáhla svoji Gucci kabelku, hrozně se mi to jako celek líbí. Kromě toho tu mám také novou osobní fotku, kterou na svůj Instagram přidávala Emmina vizážistka Rachel, společně s celým týmem byli na obědě.

GALLERY LINK:
[025x] Paparazzi > 2016 > Out and about in LA (24.05.2016)

• @rachel_goodwin: Ladies who lunch. ❤️ these women more than words.
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Personal

Layout #10

25. května 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  • Past Layouts
Made by: Roxy | Od: 25.05.2016 | Do: ??? |

Minulý design tady už byl poměrně dlouho a i když jsem ho měla ráda, ty "blátové" barvy se do tohohle jarního/skoro letního počasí prostě nehodily. Svůj čas si odsloužil :D. Čas na nový, nějaký veselejší. Za poslední rok jsem si strašně oblíbila pastelové barvy (dokonce i růžovou, které jsem se roky a roky vyhýbala...možná se v budoucnu dočkáte i růžového designu. Nic už není nemožné :D), tak prostě bylo jasný, že tam musím mít něco pastelovýho. Frajerka jsem si nanečisto rozvrhla asi 4 designy v tomhle provedení, ale s jinými fotkami a barvami, a nakonec se mi nejvíc líbila tahle mintová verze, takže... tady je :D. Použitá fotka je z photoshootu pro Vogue z roku 2014, už je to v pořadí třetí fotka, kterou jsem do designu použila, ten set je zkrátka tak nádherný, že nakonec ještě využiju i ostatní fotky na budoucí layouty (nepřekvapilo by mě to :D). Doufám, že se vám líbí, je to zase něco jiného a zároveň stejného, no však mě znáte. Asi největší změna je po dlouhé době menu vpravo, já ho tam už chtěla šoupnout minule, protože to zkrátka čas od času dělávám, tak je tam zas, snad vám to nevadí (a jestli jo, zvykněte si).

GALLERY UPDATE • On the set of "Battle of the Sexes" (22.05.2016)

24. května 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Hned druhý den, co byla Emma viděna, jak odchází z vlasového salonu s novým blond účesem, se objevily fotky z placu Battle of the Sexes, takže jak je vidět, natáčení ještě není u konce. Tyhle fotky jsou z pauzy mezi scénami, Emma si tu zkoušela řídit dron. Jinak asi není třeba nic víc k tomu říct, Em tu má opět stejný outfit, jako na minulých fotkách, takže se pořád pokračovalo v natáčení stejných scén. Kromě fotek z placu tu dále mám ještě dvě fotky ze zákulisí.

GALLERY LINK:
[023x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > On the set - May 22, 2016

GALLERY LINK:
[002x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • Leaving Meche salon in Beverly Hills (21.05.2016)

22. května 2016 v 15:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
OMG TAYLOR SWIFT? Aka moje první reakce na tyhle fotky :D. Ale ne, je to opravdu Emma! Včera si na ní paparazzi opět počíhali, tentokrát když odcházela z vlasového salonu Meche v Beverly Hills. K překvapení všech, s blonďatou hlavou. Mě tohle tak strašně potěšilo, myslím, že jsem si za ty dva roky, co blog mám, aspoň jednou (spíš 100x) zafňukala, jak mi chybí její blond hříva (naposledy byla Em blond v roce 2013) a ta dá, konečně jsem se jí opět dočkala! Vůbec nevím, jaký impuls k tomu Emma měla, možná že natáčení Battle of the Sexes skončilo? Nebo měla Billie Jean King nějakou blond éru? Nebo bude dál natáčet s parukou? Nebo je Emma rebelka? Každopádně, ať je to jak chce, já jsem spokojená, doufám, že jí to aspoň chvíli vydrží. Co na to říkáte vy?

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • On the set of "Battle of the Sexes" (20.05.2016)

21. května 2016 v 19:49 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Po asi 2 týdnech tu dnes mám konečně i nějaké nové fotky z natáčení Battle of the Sexes, tyhle jsou ze včerejška 20. května. Pokud jste viděli minulé fotky, outfit vás tady asi moc nepřekvapí, protože je úplně stejný :D, takže se pokračovalo dál v natáčení stejné scény, tady už pokročili, protože se Emma dostala dokonce i k řízení dobového autíčka. Jinak jsou fotky skvělý, ještě mě to pořád nepřešlo a nad fotkami se bavím, já myslím, že se pak u sledování tohohle filmu budu celou dobu culit už jen kvůli Emmině vizáži :D.

GALLERY LINK:
[037x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > On the set - May 20, 2016

GALLERY UPDATE • At a Friends House in Los Angeles, California (14.05.2016)

18. května 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Po týdnu tu dnes mám i nové fotky od paparazzi! Ti Emmu zastihli v sobotu 14. května, jak akorát opouští dům jednoho ze svých přátel v Los Angeles. Co víc k tomu říct - outfit tu má moc hezký, je oblečená v té své klasice (to jste určitě nečekali, co), musím teda vypíchnout tu džínovou bundu, je naprosto prďácká (mám úplně podobnou! ...po tátovi, 25 let starou, ještě víc rozdrbanou, ale pořád boží :D) a ten outfit úplně rozsvítila. A taky se mi líbí ten drdůlek, on jak je výš, tak je to taky trochu změna od toho, co nosí normálně a vypadá to skvěle.

GALLERY LINK:

VIDEO: A little Cabaret reunion!

17. května 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Other
Dneska tu mám pro změnu jedno kraťoučké video přímo z natáčení Battle of the Sexes. Tam už o víkendu dorazil i Alan Cumming, který ve filmu hraje přítele a důvěrníka Emminy postavy Billie Jean King. Byla jsem zvědavá, jestli tihle dva budou mezi scénami opět nějak blbnout a nezklamali, Alan na svůj Instagram nahrál krátké video i s Emmou - oba společně zavzpomínali na staré časy na Broadwayi, kde před rokem a půl hráli v muzikálu Cabaret, a to tak, že sehráli v té době obvyklou scénku, kterou Alan vždycky každou sobotu zveřejňoval na svém účtě - tohle je samozřejmě speciální tenisová edice.

• @alancummingsnaps: A very special tennis edition of you know what starring Emma Stone as Billie Jean King

GALLERY UPDATE • Photoshoots 2008-2012

16. května 2016 v 10:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dnešní článek bude poněkud obsáhlejší než obvykle, ale snad se v tom neztratíte. Za poslední dobu se objevily, nebo jsem našla, nové fotky ke starším photoshootům, takže se na tu vrhnu a začnu tím nejnovějším photoshootem, z roku 2012 pro magazín InStyle. Fotku už možná znáte, objevila se již dřív v černobílé verzi, nyní je hezky v barevné a je úžasná. Další photoshoot je úplně nový, nebo alespoň doteď o něm nikde nebyla ani zmínka. Je z roku 2011, nafocený francouzským žurnalistou a fotografem Olivierem Zahmem, který je zároveň editorem a zakladetelem časopisu Purple, pro který byla fotka nakonec i pořízena. A poslední novinkou je jedna nová fotka pro photoshoot NYLON z roku 2009, tenhle mám moc ráda, vždycky mi bylo líto, že fotky nejsou v lepší kvalitě, protože jsou úžasné. Tahle nová je ale kupodivu ve velmi dobré kvalitě a je nádherná.

U posledních dvou photoshootů se žádné nové fotky neobjevily, nicméně je sem dávám, protože jsem k nim našla fotky ve větší a lepší kvalitě. Prvním jsou nádherné letní fotografie nafocené pro časopis Women's Health, tenhle photoshoot patří mezi mé oblíbené, tak jsem fakt ráda, že jsem našla i kvalitnější fotky, jsou parádní. No a nakonec jsem ještě úplnou náhodou našla dvě HQ (!!!) fotky k photoshootu pro Elle z roku 2008. Upozorňuju na to HQ, protože v z té doby moc kvalitních fotek nevzniklo, tak je super, že aspoň něco, navíc tyhle dvě fotky jsou krásný.

GALLERY LINK:
[001x] Photoshoots > 2012 > InStyle

GALLERY LINK:
[001x] Photoshoots > 2011 > Purple (by Olivier Zahm)

GALLERY LINK:
[001x] Photoshoots > 2009 > NYLON (by B. Sire)

GALLERY LINK:
[007x] Photoshoots > 2009 > Women's Health (by D. Nicks)

GALLERY LINK:
[002x] Photoshoots > 2008 > Elle (by E. Shur)

GALLERY UPDATE • On the set of "Battle of the Sexes" (29.04.2016)

15. května 2016 v 10:27 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tyhle fotky jsou celkem překvapení, protože se objevily teprve před pár dny a přitom jsou vyfocené už 29. dubna. No nic, ten den opět probíhalo natáčení filmu Battle of the Sexes, tentokrát, jak můžete vidět, se natáčelo na tenisových kurtech. Fotek moc není a můžete na nich vidět Emmu (+ štáb), jak se během pauzy ještě trochu upravuje.

GALLERY LINK:
[010x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > On the set - April 29, 2016

GALLERY UPDATE • New/Old "Anna" Behind the Scene

13. května 2016 v 16:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Teď je zas poslední dny celkem klid na novinky, dneska tu alespoň mám jednu novou fotku z natáčení videoklipu Willa Butlera, "Anna." Ten pokud jste dosud neviděli, rozhodně doporučuju se podívat (x), je to prostě bomba, jediná škoda, že se klip nedočkal větší pozornosti, kterou by si rozhodně zasloužil. Jinak je fotka moc hezká, co mi vadí je ta její úprava, škoda, Em to na ní moc sluší a ty balónky za ní jsou skvělý.

GALLERY LINK:
[001x] Other Projects > Music Videos > Will Butler "Anna" Music Video (2015) > Behind the Scene

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (07.05.2016)

11. května 2016 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Po všech těch článcích se zase můžu vrátit zpátky k novinkám, i když ono se jich za ty dny moc neobjevilo. Vlastně jen tyhle fotky. Jsou ze soboty 7. května a paparazzi si na Emmu ten den počíhali hned dvakrát. Poprvé, když odcházela od svého auta na nějaké pochůzky a potom později, když se stavovala ještě v benzínce v Malibu. Outfit tu má všude stejný, v podstatě je to taková ta její "uniforma," prostě jak jsme u ní zvyklí - tenisky, legíny, tričko, kožená bundička a kabelka, která se mi mimochodem moc líbí, navíc jí teď tahá poměrně často. Co dodat, slušelo jí to.

GALLERY LINK:
[016x] Paparazzi > 2016 > Out in Los Angeles (07.05.2016)

GALLERY LINK:
[026x] Paparazzi > 2016 > At a gas station in Malibu (07.05.2016)

FASHION DUEL Poll #19

10. května 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Včera POTM, dneska už je klasicky řada i na módním duelu. Pro tenhle měsíc jsem už asi půl roku věděla, že prostě bude v duchu MET Gala - ať už se Emma této akce letos zúčastní nebo ne. Nakonec se jí teda k mé radosti zúčastnila, takže jsem trochu pozměnila svůj původní plán a do ankety rovnou šoupla i letošní outfit. Ve výsledku je to tedy boj mezi outfitem z roku 2014, který neodvolatelně miluju, a pořád patří mezi mé vůbec nejoblíbenější, a i zatím nejnovějším z roku 2016, který jsem si také okamžitě zamilovala, takže jsem moc zvědavá na výsledek.


POTM | June 2016

9. května 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Minulý týden jsem měla trochu hektický, takže pořád tak nějak nechápu, že jsem stihla v klidu přidat všechny potřebné novinky sem na blog (*superžena*). Navíc začalo MS v hokeji, takže jsem víkend strávila doma u televize, protože prostě musím vidět každý zápas :D. Na ankety se tedy bohužel nedostalo, minulý týden popravdě ani nebylo kdy, tak snad nevadí, že s nimi přicházím o trochu později. Na POTM pro měsíc červen jsem nachystala čtyři různé fotky z photoshootů, které Emma nafotila pro Revlon - Emma je už několik let jednou z ambasadorek, i když nevím, jak to má teď, protože poslední kampaň (Love Is On) nafotila před dvěma lety. Zase mám ale dojem, že ta kampaň pořád trvá, takže se možná ještě v budoucnu něčeho dočkáme. Já ty photoshooty od Revlonu zbožňuju, takže bych určitě nebyla proti.


2 YEARS ONLINE

8. května 2016 v 8:00 | Posted by: Roxy |  • Messages

Je snad možný, že už sem píšu článek ke DVOULETÉMU VÝROČÍ BLOGU?! (...*to snad není možný*...)
Ale je a já mám z toho ohromnou radost! Kdo by to byl řekl, že se ještě teď budu na svá "stará" blogová kolena věnovat blogu...o celebritě? Já ne. Ale jsem ráda, že tu jsem. Hlavně kvůli vám. A Emmě. Blogování o ní je prostě jedna velká radost, ale to tak bývá, když píšete o někom, koho máte rádi a koho si vážíte :-). Hlavně to uteklo jako voda. Ještě teď si pamatuju, jak jsem tenhle blog před dvěma lety zakládala. Uuf.

2 roky jsou skvělý, tak doufám, že se tady potkáme i příště! Teď jenom chci poděkovat každému návštěvníkovi, čtenáři, holkám, se kterými jsem spřátelená, prostě VŠEM za to, že sem stále chodíte, zajímáte se, komentujete a čtete novinky o Emmě, hrozně si toho cením <3.


Tady nějaké shrnutí, co se za poslední rok tady na blogu a v (pracovním) životě Emmy událo:
• Na blogu v podstatě nic moc (:D), jen se tu vystřídalo pár designů (1, 2, 3, 4).
• Asi největší změnou je webová galerie, kterou jsem založila loni v srpnu (PS: Umíte někdo kódovat? :D)
• To je asi vše, jinak samozřejmě přidávání novinek, což je snad všem jasný.

• Loni přišly do kin hned dva Emminy film - Aloha (květen 2015) a Irrational Man (červenec 2015)
• Od srpna do října Emma natáčela La La Land, kde si už potřetí zahraje s Ryanem Goslingem! (premiéra v prosinci)
• V říjnu vyšel hudební videoklip, ve kterém byla Em hlavní hvězdou - Anna od Willa Butlera (člen Arcade Fire) - a pěkně se tam roztancovala, však si klip můžete připomenout zde!
• Za posledních pár měsíců se objevilo spousta projektů, kterých bude Em součástí, stačí se podívat do menu do sekce Current Projects. Máme se na co těšit!

To je tak všechno, říkám si, že bych tahle shrnutí mohla dělat vždycky na konci roku, je to fajn na připomenutí.

Na závěr bych měla ještě dvě otázky, na které můžete odpovědět (samozřejmě nemusíte, jen mě to tak zajímá :D).

Je něco, co byste tady na blogu změnili/přidali/ubrali?

Jaký film s Emmou máte nejradši?


GALLERY UPDATE • On the set of "Battle of the Sexes" (03. & 04.05.2016)

6. května 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Emma se nám v New Yorku moc dlouho nezdržela, hned po MET Gala vyrazila zpátky do Los Angeles, protože tu mám rovnou dvě alba nových fotek z natáčení Battle of the Sexes. To první je hned druhý den po akci, tedy 3. května, Emma akorát dorazila do svého přívěsu, ještě oblečená ve svém. Druhé album je pak už ze středy 4. května, fotky jsou opět pořízené ze stejného místa, tedy kolem jejího přívěsu, Emma je tady už oblečená coby Billie Jean King a já se tady opět nad fotkami bavím, je to prostě pecka. Emma je s těmi vlasy a brýlemi úplně k nepoznání, na ten film se fakt těším.

GALLERY LINK:
[003x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > On the set - May 3, 2016

GALLERY LINK:
[019x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > On the set - May 4, 2016

GALLERY UPDATE • Arriving at her hotel in New York City (02.05.2016)

4. května 2016 v 14:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dnešním článkem ještě stále zůstávám u pondělí, kdy se v New Yorku konalo slavné MET Gala, kterého se Emma zúčastnila - pokud vám unikly fotky, všechno je v předchozím článku, přibylo tam mimochodem spoustu nových fotografií. Nejprve tu mám jedno album od paparazzi, kteří Emmu zastihli ještě před večerem, jak se vrací do svého hotelu, byla tady opět moc hezky oblečená, hlavně se mi líbí ten tmavomodrý kabát, je skvělý.

Kromě toho se ještě z příprav na večer objevily dvě téměř totožné osobní fotky, dávám je sem, protože jsem k tomu chtěla připsat i ty příspěvky (kdybych to dodala do minulého článku, byl by pak kilometr dlouhý a to se mi nechce :D). Každopádně Em je na nich s herečkou Brie Larson, kterou možá znáte z filmu Room, kde za svůj výkon byla odměněná i Oscarem. Holky se na MET Gala připravovali společně, poněvadž mají stejný stylistický tým a podle jejich příspěvků si musely užít kopec zábavy!

GALLERY LINK:

• @brielarson: I am the luckiest person because I got ready with this GODDESS OF HUMOR AND BEAUTY.
@rachel_goodwin: Lips and eyes…talk about girl power! What an unforgettable night! I know the #metgala is fashion's most glamorous night but our glam party beforehand was definitely the funniest! #brielarson #emmastone beautiful women with even more beautiful ️'s make up by #rachelgoodwinmakeup hair @mararoszak
GALLERY LINK:
[002x] Miscellaneous > Personal

GALLERY UPDATE • 'Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology' Costume Institute Gala (02.05.2016)

3. května 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Jak už jsem v minulém článku s radostí oznamovala, včera večer se v newyorském Metropolitním muzeu umění konala každoroční módní událost roku - MET Gala a naše Emma se jí po dvou letech opět zúčastnila! Letošním tématem bylo Manus x Machina: Fashion In An Age Of Technology (oslavovalo se otevření stejnojmenné výstavy), čili se dbalo na outfity s nějakými technickými až futuristickými prvky.

Emma si na tuto událost oblékla úchvatnou bílou róbu od značky Prada a myslím, že ten její zvyk všechny ohromit, se opět povedl. Samozřejmě můžu být zaujatá, ale jsem v právu :D. Šaty jsou opravdu nádherné, hrozně se mi líbí střihem i detaily na "opasku," na kterém jsou různé růžičky apod., Em tu na mě působí jako nějaká řecká bohyně z budoucnosti. Je také hrozný nezvyk jí vidět v takovém výrazném líčení, ale díky tmavým vlasům si to může dovolit a líbí se mi to, vlasy i make-up má super. A taky jak je opálená! Emma, co je jindy celý rok bílá jak stěna, má barvu! Všechen dík teda patří filmu Battle of the Sexes, kde hraje tenistku a tenistky prostě bývají...hodně na sluníčku :D, takže to opálení je nutnost kvůli roli. Jinak co se týče doplňků, Emma má ještě psaníčko také od Prady (na fotkách není), šperky Lorraine Schwartz a lodičky Christian Louboutin. Doufám, že jsem na nic nezapomněla a napsala všechno, co jsem chtěla.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[206x] Public Appearances > 2016 > MET Gala (02.05.2016)

GALLERY LINK:
[006x] Miscellaneous > Personal

GALLERY UPDATE • In NYC for the MET Gala & "Battle of the Sexes" BTS Picture

2. května 2016 v 9:26 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Sice jsem na dnešek měla připravené nové ankety, ale ty nakonec odložím na druhou půlku týdne, protože hádejte co? Emma se dnes zúčastní MET Ballu! Ježišmarjá, já mám takovou radost. Doufala jsem v to, ale taky jsem si říkala, že to asi kvůli natáčení filmu nevyjde, takže chápete, jak jsem z toho nadšená? Konečně po dlouhé době nějaká pořádná akce a rovnou moje oblíbená! No nic, pro začátek tu mám dnes jednu novou fotku od paparazzi ze včerejška, kdy Emma dorazila do svého hotelu v New Yorku. Sice tady outfit není pořádně vidět, ale je parádní, Em si na sebe vzala dlouhý tmavomodrý kabát, džíny, šálu a bílé kotníčkové conversky, ta kombinace se mi hrozně líbí (říkám to pořád, že Emma v NYC je daleko stylovější :D). Mimoto se objevila také jedna nová fotka z natáčení Battle of the Sexes, Em je na ní takovej milouš :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • "Gangster Squad" Promo Stills & Photoshoot

1. května 2016 v 17:53 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu mám po delší době opět nějaký update i k nějakému "staršímu" filmu Emmy - nyní jde o snímek z roku 2013, Gangster Squad, ke kterému se objevily hned tři nové still fotografie a také jedna z propagačního photoshootu. Všechny jsou ve skvělé kvalitě a jsou nádherné, hlavně ty přímo z filmu. Což mi připomnělo, že jsem už film celkem dlouho neviděla, tak bych si mohla osvěžit paměť :D.

GALLERY LINK:
[003x] Film Production > Gangster Squad (2013) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[001x] Film Production > Gangster Squad (2013) > Promotional Photoshoot

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.