Červen 2016

Emma Stone Reveals What Happened When She Played Tennis against Billie Jean King

27. června 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  NEWS
Přestože v nadcházejícím filmu Battle of the Sexes hraje jednu z nejproduktivnějších tenisových hvězd v historii, Emma Stone se nebojí přiznat, že její tenisové dovednosti nejsou zrovna nejlepší.

Ve svém projevu na Logo's Trailblazer Honors, kde byla Billie Jean King odměněna za svoje služby LGBT komunitě, Stone, která jí ztvárňuje ve filmu, vzpomínala na jejich první vzájemný a poněkud nešťastný tenisový zapas.

"Když jsem se začala připravovat na roli, Billie mě pozvala zahrát si nějaký ten tenis," řekla Stone publiku. "Aby bylo jasno, byla jsem naprostý nováček, měla jsem za sebou tři lekce a ona je na druhou stranu jednou z nejlepších tenisových hráček v historii, takže to nebyl zrovna férový zápas."

"Pořád jsem se nemohla strefit, samozřejmě," pokračovala s poznámkou, že si pamatuje ten pocit frustrace. "Ale Billie mi pak jen říkala: 'Zapomeň na ten špatný míč. Soustřeď se na další.'"

Tahle slova Stone na dlouho uvízla v hlavě a pro ni jí tak perfektně shrunala, jak King žije svůj život.

"Doufám, že to, co mi chybělo v tenisových dovednostech, jsem vynahradila svojí schopností spojit se s její podstatou a porozumět té skvělé lekci, kterou mi říkala," řekla Stone o King. "Zbavit se všeho negativního a zůstat otevřená a pozitivní - ten další míč by prostě mohl být dobrý. Mám pocit, že to je něco, podle čeho Billie žije celý svůj žvot."

Ceremonie byla věnována 49 obětem střílení v Orlandu z 12. června, nejtragičtější masovou střelbou v historii USA. Muzikantka Rachel Platten zahájila show vystoupením svého songu "Stand By You," během něhož se na plátně objevovala jména a fotografie každého z obětí. Byl to emocionální večer, kde každý vystupující dával najevo svou podporu Orlandu a povzbuzoval LGBT komunitu, aby nadále zůstala viditelná a bojovala proti nenávisti a diskriminaci, která vedla k útoku v nočním klubu Pulse.

Ve svém proslovu Stone nadhodila, jak průkopnící jako King pomáhají bojovat a jak využívají své pozice, aby pomohli utlačovaným komunitám.

"I v těch nejtemnějších časech se těšila a představovala si větší a zářivější budoucnost," odpověděla Stone na to, co dělá King průkopníkem. "A to nejen pro ženy, nejen pro LGBT komunitu, ale pro každého, kdo se někdy cítil opomíjený."

People

GALLERY UPDATE: 2016 Logo's Trailblazer Honors (23.06.2016)

25. června 2016 v 18:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Emma se nám konečně po několika týdnech objevila na nějaké akci! Ve čtvrtek 23. června se v Cathedral of St. John the Divine v New Yorku konala akce Logo's Trailblazer Honors, na kterou byla Emma pozvaná, aby vzdala čest tenisové legendě Billie Jean King za její služby LGBT komunitě v průběhu let. Bohužel se z celé události objevilo jen 8 fotek, Em nakonec vynechala červený koberec a objevila se až přímo na pódiu a poté v zákulisí, ze kterého také jsou dvě zlaté fotky se samotnou Billie. Jinak jí to tady docela slušelo, ty šaty jsou zajímavé (mě moc popravdě nenadchly) jsou od značky Louis Vuitton; lodičky se mi potom ale líbí moc, ty jsou z dílny Pierre Hardy Blondie Suede & Metal Ankle-Tie.

Jinak jak jsem psala v jednom z předchozích článků, cela akce se bude vysílat až dnes (u nás zítra ve 2 hodiny ráno) a je věnována "průkopníkům, kteří statečně bojovaly za rovnoprávnost," letos se vzdává hold obětem tragického střílení v Orlandu z 12. června.

GALLERY LINK:
[008x] Public Appearances > 2016 > 2016 Logo's Trailblazer Honors (23.06.2016)

GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Personal

GALLERY UPDATE • Out in Beverly Hills with her mom (21.06.2016)

24. června 2016 v 8:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tenhle týden nás Emma teda nešetří - pořád něco nového. I dnes tu mám nové fotky od paparazzi, tyhle jsou z úterka 21. června, kdy byla Emma po dlouhé době viděna společně se svojí maminkou Kristou v Beverly Hills, holky si pravděpodobně udělaly čas pro sebe. Em je tu jinak hezky oblečená, opět vytáhla svojí oblíbenou koženou bundičku, pod kterou si vzala akorát bílé tričko, k tomu džíny a baleríny se zvířecím vzorem. A pozor, taky má po milion letech jinou kabelku - černou, která je stejně jako ta béžová od značky Gucci.

GALLERY LINK:

Emma Stone to honor Billie Jean King at Logo's Trailblazer Honors

23. června 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy |  NEWS
Díky Entertainment Weekly tu mám skvělou zprávu - Emma Stone vzdá čest tenisové legendě Billie Jean King na akci Logo's Trailblazer Honors, která se bude vysílat 25. června.

Připomínám, že Emma hraje slavnou tenistku ve filmu Battle of the Sexes, který se zaměřuje na památný zápas z roku 1973 mezi King a Bobby Riggsem (Steve Carell). V kinech se objeví příští rok.

The Trailblazer Honors je věnována "průkopníkům, kteří statečně bojovaly za rovnoprávnost." Letošní akce je věnována obětem tragického střílení v Orlandu z 12. června.

Kromě Emmy vzdají poctu i Harvey Fierstein, Subhi Nahas, LGBT magazín The Advocate a další. Nebudou chybět ani video zprávy od Laverne Cox, Joela Greye, Matthewa Brodericka a Troye Sivana.

The Trailblazer Honors se tedy bude vysílat tuto sobotu 25. června ve 20:00 EDT (u nás v neděli ve 2 hodiny ráno) na webových stránkách Logo nebo na VH1. Tak doufám, že se dočkáme nějakých fotek a videí (Em konečně zase na nějaké akci, juch).

GALLERY UPDATE • "Popstar: Never Stop Never Stopping" Screen Captures

22. června 2016 v 10:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Pamatujete, když jsem sem zhruba před dvěma týdny přidávala písničku Turn Up The Beef, kterou Emma nazpívala speciálně pro film Popstar: Never Stop Never Stopping? Teď se objevily dokonce i screen captures, takže to nakonec vypadá, že si Emma ve filmu menší cameo opravdu vystřihla. Film jsem ještě neviděla, takže nemůžu nic víc říct (už by ale měl být ve slušné kvalitě ke stažení), ale teda, docela se těším na tuhle scénu s Emmou, pro tu písničku evidentně natočili i videoklip a vypadá to teda...bezvadně! :D

GALLERY LINK:
[020x] Film Production > Popstar: Never Stop Never Stopping (2016) > Screen Captures

Popstar: Never Stop Never Stopping

22. června 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy

DOWNLOAD | ONLINE | TRAILER | ČSFD | IMDB


Originální název: Popstar: Never Stop Never Stopping
Český název: ---
Žánr: Komedie
Rok vydání: 2016
Země původu: USA
Režie: Akiva Schaffer, Jorma Taccone
Délka: 86 min.
Hrají: Andy Samberg, Sarah Silverman, Akiva Schaffer, Jorma Taccone, Imogen Poots, James Buckley, Seal
Role Emmy: Claudia Cantrell

Obsah:
Poté, co vyjde najevo, že jeho sólové album je naprostým propadákem, bývalý člen boybandu Conner4Real se snaží udělat vše, co je v jeho silách, aby si zachoval status celebrity.

PHOTOGALLERY:

GALLERY LINK:

SONG S EMMOU: "TURN UP THE BEEF"


předchozí film < POPSTAR: NEVER STOP NEVER STOPPING (2016) > další film

GALLERY UPDATE • Out in Malibu (20.06.2016)

21. června 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dnes tu mám opět další fotky od paparazzi, tentokrát ze včerejška, kdy byla Emma zahlédnuta u Pacific Coast Highway v benzínce, kde zrovna tankovala. Nic víc asi není třeba dodat, snad jen, že jí to tu opět slušelo, je oblečená v tom svém pohodlném stylu - mimochodem jsem tak ráda, že už nemusí chodit x-krát týdně do posilovny, takže nosí i normální oblečení :D - tentokrát si na sebe vzala obyčejný hnědý top, černou sukni a hnědé conversky.

GALLERY LINK:
[015x] Paparazzi > 2016 > Out in Malibu (20.06.2016)

GALLERY UPDATE • Out in Beverly Hills (18.06.2016)

19. června 2016 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Konečně se po více jak týdnu objevily nové fotky s Emmou od paparazzi. Ta byla včera zahlédnuta v Beverly Hills na nějakých pochůzkách. Tak je zase fajn jí po těch několika dnech znovu vidět. Emma mezitím ještě stihla znovu zajít do kadeřnictví, protože jak si můžete všimnout, má ostříhané vlasy - konečně je pryč ten účes alá 70's, který musela mít pro film Battle of the Sexes - tenhle kratší sestřih jí strašně sluší (a asi se se mnou nevědomky domluvila, protože jsem si to taky nechala v pátek ostříhat cca na tuhle délku :D fouká mi na krk, hm), kromě toho mi přijde, že má ty vlasy o něco světlejší než na posledních fotkách, ale to může být sluníčkem. Jinak jí to tady moc slušelo, oblečená je tu moc hezky (možná až na ty botky :D, ale whatever).

GALLERY LINK:
[015x] Paparazzi > 2016 > Out in Beverly Hills (18.06.2016)

Damien Chazelle’s ‘La La Land’ to Open Venice Film Festival

18. června 2016 v 0:40 | Posted by: Roxy |  NEWS

Film La La Land zahájí letošní Venice Film Festival

Tahle zpráva mě potěšila natolik, že jsem zahodila svojí momentální ospalost (holt nejsem noční tvor, když jsem doma) a přidávám sem tenhle článek už teď v noci.

Bylo ohlášeno, že letošní 73. ročník Benátského filmového festivalu zahájí film La La Land od režiséra Damiena Chazelle. Snímek, který vzdává hold zlatému věku amerických muzikálů, se bude promítat 31. srpna.

Samotný režisér Damien Chazelle se k této poctě už stačil vyjádřit: "Za celé obsazení a štáb jsem teď jak nadšen, tak poctěn touto pozvánkou na festival. Jsme hluboce dojatí, že se můžeme přidat do společnosti filmů, které festival v minulosti zahajovali, a nemohli bychom být víc nadšení, že se můžeme s naším filmem podělit s benátským publikem."

Prohlášení vydal i umělecký ředitel festivalu Alberto Barbera: "La La Land je filmem, který nejen že znovu objevil žánr muzikálu, dal mu i zbrusu nový začátek. A pokud Whiplash (Chazellův předchozí film) byl odhalením nového filmaře, La La Land je jeho definitivní, ač předčasné, zasvěcení mezi velké režiséry hollywoodského nebe."

Snímek je popsán jako moderní muzikál s klasickou hollywoodskou romancí a s úžasnými tanečními a pěveckými čísly. Sleduje příběh ctižádostivé zpěvačky Mii a jazzového pianisty Sebastiana, kteří se do sebe zamilují, následně však musí čelit nástrahám slávy a úspěchu. V hlavních rolích se zde blýsknou Emma Stone a Ryan Gosling, jimž bude sekundovat J.K. Simmons, který si za svou roli v předchozím Chazellově snímku Whiplash odnesl i Oscara. Damien Chazelle si jinak film. stejně jako Whiplash, opět sám napsal a zrežíroval.

Zatím nejsou potvrzená jména lidí, kteří se festivalu zúčastní, ale myslím, že je víc než pravděpodobné, že minimálně hlavní herci si tuto příležitost nenechají ujít. Pro Emmu by to jinak znamenala druhá návštěva festivalu, poprvé se ho zúčastnila před dvěma lety, kdy tam propagovala film Birdman (který shodou okolností festival také zahajoval).

QUOTES | Part IV.

15. června 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy
Posledních několik dní je to s novinkami docela bída, v podstatě nejsou žádné zprávy. Takže mezitím, než se něco zase objeví (snad to nebude trvat příliš dlouho), tu mám opět po několika měsících další várku citátů, v pořadí už čtvrtou. Není jich tolik, ale určitě stojí za přečtení, jsou úžasné.

Ještě předtím, než se začtete, MÁM DOTAZ: v rozepsaných jsem ještě mimo to našla skoro přeložený rozhovor pro Vogue z roku 2014 a protože je dva roky starý, zajímalo by mě, jestli byste si ho aspoň někdo i tak rád přečetl. Jestli ho má cenu dokončit (jsem cca za půlkou a je skvělý, jen tak na okraj :D).
• V žádném případě není mým záměrem být špatným příkladem. V poslední době mě to docela trápilo. A teď se za to stydím. Na internetu na sebe lidé hází špínu. Buť jsme moc hubení, nebo moc tlustí, nebo moc vysocí, nebo malí. Jenom tak potvrzují pocit, který o sobě mám. Snažím se přijít na to, jak moje tělo funguje. Trápí mě to, protože mi hodně záleží na mladých slečnách. Stydíme se za sebe a zostuzujeme ostatní a to je na nic.

• Znáte to, když si pomyslíte: "Tohle nemůžu udělat, kvůli tomuhle nebo tomuhle." Ve skutečnosti dokážete cokoliv, jako třeba já bych teď mohla z fleku udělat z tohohle pokoje mrdník, mohla bych, ale neudělám to, protože mě zastavuje logika, ale v podstatě můžete dělat cokoliv se vám zamane. Kdykoliv se můžete vydat na novou cestu, tak to nevzdávejte!

• Existuje jeden citát od Ryana Goslinga, který si často hrozně ráda vypůjčuju - viděla jsem jeho rozhovor v Cannes - a kde říká, že vybírání rolí je jako poslouchání písniček v rádiu: Může po sobě hrát několik opravdu skvělých songů, ale potom přijde jeden, který tě prostě nutí tancovat.

• Uvědomuju si, že mám spoustu úžasných příležitostí, ale opravdu nechápu, jak někdo může hrát člověka, který si prochází skutečnými lidskými zkušenostmi, aniž by byl schopen vyjít ven na ulici. Pokud nedokážete žít normální život, jak pak máte zahrát skutečnou živou osobu? Vždycky mě mate, když herci bez přestávky neustále a dokola pracují. Pokud žiješ život na filmovém place, jak se pak do háje dokážeš ztotožnit s reálnými lidmi? Vždyť neznáš, jaké to je, když tě celý den lidé rozčilují, to prostě není život - to jsou hloupé filmy. Já si vždycky budu chtít udělat pauzu, nikdy bych se nesmířila, že bych tuhle možnost měla ztratit.

(Z doby, kdy kvůli Spider-Manovi byla blondýnka) Kvůli Gwen mám teď blonďaté vlasy. Moje přírodní barva je právě blond, takže je to docela fajn. Při pohledu do zrcadla si říkám: "Panebože, jsem to zase já, to byla ale doba!"

(Jako dítě) V jedné místní hře jsem hrála nevlastní sestru Popelky. Měla jsem šílené červené vlasy ve tvaru kužele a hodně modrého očního stínu. V té době jsem nosila rovnátka, takže kdykoliv jsem se usmála, moje červená rtěnka byla všude po zubech, takže to bylo fakt atraktivní. Po Popelce jsem hrála ve hře "Noises Off," a když to skončilo, pomyslela jsem si: "Já chci fakt hrát ve filmech." Tak jsem se zeptala rodičů a ti nakonec svolili.

(O Crazy Stupid Love) Tak zaprvé - víte, jak vzácné je si teď číst původní scénáře - příběhy, které nejsou prequely, sequely nebo threequely? Tenhle film má v sobě všechny možné druhy vztahů a na každý se přihlíží ze svého vlastního úhlu. Jak neobvyklé je vidět příběh, ve kterém žena podvede svého manžela a i přesto si divák přeje, aby se dali zase dohromady?

• (o dabování Eep ve filmu Croodsovi) Jsem jeskynní holka, jo! Takže jsem musela hodně bláznit, což bylo super. Nerada se k tomuhle přimotávám, ale když jste animovaná postava, můžete hrát šílence jakkoliv chcete.

• Došlo mi, že mě to táhle k lidem - ať už romanticky nebo ne - kteří mě mají co naučit...Je v tom nějaký smysl, když se člověk mění.

• Nevím, jestli by mě móda zajímala, kdybych nechodila na události (typu MET Gala), kde se prostě vyfiknete. Ale baví mě to. Módní návrháři vám půjčí jejich šaty zadarmo, které si obléknete na jeden večer a pak je vrátíte. Je to kreativní a zábavné.

• Už jako malá holka vždycky, když jsem šla do kina, odcházela jsem odtamtud přesvědčená, že jsem byla jednou z postav. Chodívala jsem pak do koupelny a podívala se na svůj odraz v zrcadle a byla nefalšovaně překvapená a zklamaná, že nejsem jednou z těch postav. I dnes si nemůžu pomoc a při sledování filmu hýbu obličejem - reaguju na podněty - protože se doopravdy sžívám s postavou. Vím, že je to divné, ale díky tomu je vidět, proč tak miluju filmy: dovolí vám to žít život někoho jiného, mít jiné zážitky a prostě na dvě hodiny zmizet. Podle mě je to úžasné.

• (o Marion Cotillard) Ve filmu Edith Piaf (2007) je fenomenální. Ani nemůžu spočítat, kolikrát jsem si pustila její scény z filmu ve svém pokoji.

• Nikdy se neudělám žádný bucket list, protože mám strach, že až zemřu, lidé ho najdou a pomyslí si něco ve smyslu: "Ou, tak tohle už nestihla udělat."

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles with Ryan Gosling (11.06.2016)

13. června 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Novinky teď zase nic moc, ale dnes tu alespoň mám jednu novou fotku pořízenou fanoušky/lidmi, na které můžeme vidět Emmu (mezi děvčaty) společně s Ryanem Goslingem kdesi v Los Angeles. Je tedy docela možné, že byli možná přetáčet některé scény pro La La Land? Což by mohl být i důvod toho, proč se Emma rychle vrátila zpět ke své zrzaté barvě vlasů.

GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Taken by Fans

GALLERY UPDATE • Leaving a hair salon in Los Angeles (08.06.2016)

9. června 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tak nám Emma moc dlouho jako blondýnka nevydržela, ach joo :D. Mám tady totiž nové fotky ze včerejška, kdy akorát odcházela z vlasového salonu Méche v Beverly Hills, po skoro půl roce se svou poznávací zrzavou kšticí. Trochu jsem doufala, že si blond nechá aspoň přes léto, no nakonec se ukazuje, že to byla jen taková mezizastávka. To si nevykládejte špatně, mně se na ní rezatá líbí nejvíc (asi jako většině z vás :D), ale blond byla vždycky hned v závěsu, tak aspoň teď na chvíli jsem si jí na ní užila. No nic. Je tady jinak krásně oblečená, má na sobě úžasný tričko (miluju pruhy!), džíny a a opět ty pantofle, které měla na letišti, tady se mi v té kombinaci ale už líbí daleko víc, navíc jí krásně ladí s barvou vlasů, no a nakonec samozřejmě nesmí chybět její oblíbená Gucci kabelka.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving into LAX in Los Angeles (07.06.2016)

8. června 2016 v 13:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Emma se nám po zhruba týdenní návštěvě New Yorku vrátila zpátky domů do Los Angeles. Objevily se fotky ze včerejška, kdy si po dlouhé době paparazzi na Emmu počkali už rovnou na letišti LAX...a taky se jí dočkali. Myslím, že asi nikoho nepřekvapí, že je tu opět oblečená pohodlně, jednak proto, že je Emmě tenhle styl nejbližší a jednak proto, že do letadla je to zkrátka lepší. Jinak se mi tady líbí, má na sobě takové ty basic kousky, zase svůj dlouhý kabát, tmavý top a džíny. Jediné, co se k tomu moc nelíbí, jsou ty pantofle, ale není to žádná tragédie :D. Kromě fotek od paparazzi tu mám také jednu novou od fanynky, se kterou se Emma ochotně na letišti vyfotila, je tam zlatá.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > With Fans

GALLERY UPDATE • Out in New York (04.06.2016)

7. června 2016 v 17:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dnešním článkem ještě zůstáváme v New Yorku, jelikož tu mám zatím nejnovější fotky od paparazzi. Ty jsou ze soboty 4. června, kdy byla Emma opět viděna právě v ulicích Big Applu. Nic dalšího k fotkám nevím, Emmě to tady každopádně jako obvykle slušelo, zase vytáhla tenhle super kostkovaný kabátek, pod který si vzala obyčejný černý top, potom džíny a zase ty krásný černý lodičky <33.

GALLERY LINK:
[011x] Paparazzi > 2016 > Out in New York (04.06.2016)

Emma Stone Just Dropped a New Song With Your Favorite Popstar

6. června 2016 v 9:15 | Posted by: Roxy |  NEWS

Emma nahrála písničku pro film Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping, je naprosto fiktivní film od komediálního tria The Lonely Island (Akiva Schaffer, Andy Samberg a Jorma Taccone), který-vůbec-není-založen-na-skutečných-postavách, a právě 3. června se dostal i do amerických kin. Vypráví příběh (opakuji, totálně vymyšlený) o popové hvězdě jménem Connor4Real, který se potýká s upadající slávou a jeho veřejnou pověstí, která se značně zproblematizovala. A stejně jako jiné skvělé hudební filmy, má i tenhle epický soundtrack s velkými jmény - a Emma Stone je jednou z nich.

Emma, která začala zpívat v televizní show (The New Partridge Family) a předloni se objevila v broadwayském revivalu muzikálu Cabaret, letos poprvé zazáří i ve svém prvním filmovém muzikálu, La La Land, a ještě k tomu všemu byla ochotná průpůjčit svůj hlas písni "Turn Up the Beef." Písnička obsahuje pár matoucích španělských frází - ale je potřeba brát ohledy na to, že je to celé parodie (on už ten název :D), inspirována Latin popovou hudbou - Emma má hlavní slovo v refrénech.

(Upřímně mi ta písnička zněla v hlavě celý víkend :D :D. Jinak je k poslechu i na Spotify, kde najdete celý soundtrack)

Sice se Emma v samotném filmu vůbec neobjeví, ale i společně s ostatními, od 50 Centa a Seala, kteří se ve snímku vystřihnou menší cameo, až po Michaela Boltona na soundtracku, je zjevné, že Connor se s tím opravdu nepáral.


GALLERY UPDATE • Out to dinner in Manhattan (03.06.2016)

5. června 2016 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
I dnes tu mám připravené další fotky od paparazzi z New Yorku. Tyhle jsou hned z dalšího dne, tedy z pátka 3. června, Em akorát mířila na večeři. A muselo jít o něco víc nóbl, no jen se podívejte, jak se vyfikla! Já jsem si hned na první pohled zamilovala ten kabát, je naprosto nádherný! Pod něj so oblékla dlouhé černé šaty a i z toho, co můžeme vidět, se mi moc líbí, vypadají fakt krásně. S kabelkou už vás snad ani nemusím seznamovat, protože jí Emma poslední aspoň dva měsíce tahá s sebou skoro pořád :D, a jako botky po dlouhé době vytáhla tyhle úžasný černý lodičky, který nejde nemilovat. Za zmínku ale určitě stojí i supr účes, který mě na úplně první pohled zmátl, protože jsem si myslela, že to jsou fotky někdy z roku 2012 :D, a lehký make-up. Takže ať už šlo o jakoukoliv večeři, Emma minimálně svým vzhledem určitě zabodovala.

GALLERY LINK:
[063x] Paparazzi > 2016 > Out to dinner in Manhattan (03.06.2016)

GALLERY UPDATE • Out and about in New York City (02.06.2016)

4. června 2016 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Týden nebylo o Emmě ani vidu ani slechu, naštěstí je Emma tak hodná že se nám to teď snad snaží i vynahradit, poněvadž se během posledních pár dní novinky objevily, takže mám na následující dny vystaráno. Jako první začnu s těmihle fotkami od paparazzi ze čtvrtka, 2. června, kdy byla Emma viděna v New Yorku, kde se momentálně nachází. Nic bližšího k fotkám nevím, Em to tady každopádně slušelo, to pruhované tričko je boží (na pruhovaná trička jsem ulítlá :D), k tomu si vzala volné tříčtvrťáky, které letos celkem patří mezi trendy, no tyhle džínové mě zrovna moc nezaujaly, ale žádná tragédie to není :D. K tomu opět vytáhla své balerínky s leopardím vzorem, kabelku od Gucciho a v ruce ještě drží svojí oblíbenou koženou bundičku, celkově se mi tu líbila.

GALLERY LINK:

VIDEO: Saturday Night Live: Star Wars Audition (Bonus Footage)

3. června 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Other
Pamatujete si na loňský listopad, kdy se Emma objevila v jednom skeči legendárního TV pořadu Saturday Night Live? Před pár dny se k němu objevilo i tohle video s bonusovým materiálem. Jedná se tedy o konkurz do nových Star Wars, Emma se tam objeví v čase 2:07 - 2:19, takže opravdu jen na okamžik, společně s hercem Javierem Bardemem tam má chemistry test (Javier to zabil :D). Kromě nich se ale ve videu objeví i Daisy Ridley a John Boyega (kteří evidentně konkurz vyhráli :D), Matthew McConaughey, "Jennifer Lawrence," "Shia LaBeouf" a další.


FASHION DUEL Poll #20

2. června 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po POTM, kterou jsem přidávala včera, tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, takže sem s ním. Na tenhle měsíc jsem se vrátila trochu v čase (jako skoro vždycky), konkrétně do června před dvěma lety. Vybrala jsem dva outfity z alb od paparazzi, aby se to trochu prostřídalo. Oba dva od sebe dělí pár dní a jsou z pochůzek/procházek po New Yorku a na obou nesmí chybět Andrew (*it still hurts* jak sem po dlouhé době píšu jeho jméno), Em tu má i pár kousků outfitu stejných, jak je jejím dobrým zvykem, třeba si všimnete jakých. No, oba dva patří mezi mé oblíbené, takže jsem zvědavá, který z tohoto duelu vzejde jako vítěz.


POTM | July 2016

1. června 2016 v 10:35 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Emma se nám v posledním týdnu úplně ztratila z očí, neobjevilo se vůbec nic. Podle mě už natáčení Battle of the Sexes pro Emmu fakt skončilo a to dnem, kdy si obarvila hlavu na blond, takže se teďka trochu stáhla a daří se jí vyhýbat i foťákům paparazzi. Já jsem teď jen zvědavá, kdy začne pracovat na dalším a jakém projektu - v menu je toho celkem dost, tak uvidíme, co přijde na řadu první. Teď se ale přesunu v klasice tady na blogu, jelikož už nám začal červen, k anketám. Dnes mám jako první POTM, do které jsem vybrala čtyři fotky Emmy s jejím mladším bráchou Spencerem - já ho mám hrozně ráda, a tady v anketách ještě nebyl, což nechápu, s Emmou jsou skvělá sourozenecká dvojka.

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.