Červenec 2016

ENTERTAINMENT WEEKLY INTERVIEW with "Crazy Stupid Love" Director (2016)

29. července 2016 v 23:05 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Chvíli jsem váhala, jestli sem tenhle rozhovor přidat, poněvadž není přímo s Emmou, ale s režisérem filmu Crazy Stupid Love. Po přečtení jsem se rozhodla, že ho sem přeložím, poněvadž je hodně zajímavý. A navíc není co jinýho přidat. Vypráví zde o vztahu Emmy a Ryana a hodně o natáčení Crazy Stupid Love, takže pokud tenhle film milujete stejně jako já, nebo pokud máte tuhle filmovou dvojici v oblibě (stejně jako já), je tohle jako stvořené pro vás. Sakra zajímavé čtení. A článek je aktuální (abyste se nelekli, že zase překládám něco staršího :D), vyšel dneska na počest pátého výročí od vydání filmu.

Režisér Crazy Stupid Love: Proč jsou Ryan Gosling a Emma Stone tím správným filmovým párem

"Mají se moc rádi i ve skutečném životě, vycházejí spolu bezvadně," říká Glenn Ficarra.

Crazy Stupid Love vypráví příběh ženatého čtyřicátníka Cala (Steve Carell), který vede zdánlivě skvělý život až do chvíle, kdy mu jeho žena Emily (Julianne Moore) oznámí, že se chce rozvést. Poté si ho pod ochranná křídla vezme Jacob (Ryan Gosling), který mu pomůže s balením žen po barech. Vztah Cala a Emily je středobodem filmu, ale stejně tak i vztah Jacoba a Hannah (Emma Stone), ze které se nakonec vyklube jejich dcera.

Hannah z Jacoba dostane jeho sukničkářské způsoby, změní je v monogamii a společně se z nich stane úplně rozkošný pár. Veškeré díky patří šílené, úžasné chemii mezi Goslingem a Stone, dynamickému duu, které pořád dokáže zaujmout filmové tvůrce i diváky. Po Crazy Stupid Love, který zrežírovali Glenn Ficarra a John Requa, se dvojice opět objevila před kamerami ve snímku Gangster Squad z roku 2013 a nejnověji se objeví v romantickém muzikálu La La Land, který se dostane do kin na konci roku.

Pět let od vydání Crazy Stupid Love si režisér Ficarra zavzpomínal s EW na obsazování Goslinga a Stone, o tom díky čemu získali své role nebo proč si myslí, že spolu budou hrát i v budoucnu (a samozřejmě nechybí ani dotazy na scénu Dirty Dancing a co po ní následovalo).

ENTERTAINMENT WEEKLY: Při pohledu zpátky na konkurzy, co vás zaujalo na Ryanovi a Emmě dohromady?
GLENN FICARRA: Bylo to velmi evidentní už od začátku. Na Emminu roli jsme to zúžili na pár úžasně talentových kandidátek. Všichni četly s Ryanem, který byl mimo záběr, a myslím, že ve většině případech byly malinko mimo z Ryana - byly z něj nervózní. Pak přišla Emma, sedla si a byla připravená; Ryan vešel, okamžitě ze sebe vypálil první větu ze scénáře a ona se k němu naklonila a řekla: "Oh, ty teda válíš, kámo." Byla jediná, která jím nebyla zastrašená a v tu chvíli jsme s Johnem věděli: "Tak jo, to je ono, ona je správná volba na tu roli." Ve scéně pak pokračovali a prostě si rozuměli. Mají podobný smysl pro humor.

Čím byl Ryan tou správnou volbou pro jeho roli Jacoba?
Proč byste nepracovali s Ryanem? Slyšeli jsme, že je zajímavý. Byli jsme překvapení, protože do té chvíle nehrál v žádné pořádné komedii. Jeho role ve filmu Lars and the Real Girl mi přišla jako komediální výkon, ale lidé to spíš brali jako drama; všeho si ve filmu můžete všimnout, to načasování a tak, všechno tam je. Byl opravdu zajímavý a nás napadlo, že by naši roli mohl pěkně zpřístupnit a tak jsme se sešli; mluvili jsme spolu opravdu dlouho, pak se s ním potkal i Steve Carell. Všichni jsme měli stejnou reakci: "Samozřejmě, bez žádnýho uvažování." Ryan je ve skutečnosti hodně vtipný chlapík. Nikdo tuhle jeho stránku osobnosti ještě předtím neviděl.

"La La Land" is coming to TIFF 2016!

27. července 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  NEWS
Hurá, konečně něco nového! Já se omlouvám, že to tady poslední dobou moc nežije, není to tak, že bych neměla čas (dobře, já ho fakt ale moc nemám :D), prostě se teď nic neobjevuje, Emma se nám ztratila z povrchu zemského. Dneska tedy alespoň tahle krátká, ale dobrá zpráva.

Už ani ne za dva měsíce se v kanadském Torontu odehraje známý Torontský mezinárodní filmový festival a my se už teď můžeme těšit, jaké filmy tam od 8. do 18. září na velkém plátně uvidíme.

Před několika hodinami se TIFF ředitel Piers Handling sešel s uměleckým ředitelem Cameronem Baileym na live tiskové konferenci, kde společně zveřejnily speciální prezentace filmů a gala pro letošní 41. ročník festivalu. Dohromady celkem 68 filmů a La La Land je jedním z nich!

Teď můžeme doufat, že se ho zúčastní i naše hlavní herecká dvojice filmu, pro Emmu by to znamenala teprve druhá návštěva festivalu, poprvé se ho zúčastnila v roce 2010 díky premiéře Easy A. 31. srpna La La Land jinak zahájí také 73. ročník Benátského filmového festivalu, tak doufám, že se Emma alespoň na jednom z nich (ale nejlépe na obou :D) objeví.

INTERVIEW: Vogue Magazine (2014)

21. července 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Už před časem jsem psala, že sem chci přeložit tenhle rozhovor - poprvé kolem Vánoc. No, dodělala jsem ho až teď. Je trochu delší a já na něm postupně pracovala asi půl roku (vždycky když byl čas a po odstavcích :D). Je to rozhovor pro Vogue z roku 2014 - čili trochu starší, ale datum tu vůbec nehraje roli, takže doufám, že si ho aspoň někdo z vás s chutí přečte, je skvěle (a vtipně!) napsaný a doufám, že i slušně přeložený.

Emma Stone míří vysoko - hlavní role ve filmech, Spider-Man přítel, módní ikona, ale jak Jason Gay zjišťuje - pořád stejně stojí nohama na zemi a je zároveň stejně ďábelská jako předtím.

V Los Angeles je tiché úterní odpoledne a já s Emmou Stone jím v obchodním domě, pochutnáváme si na hot dozích na špejli z Hot Dog on a Stick a sedíme s našimi plyšovými medvídky z Build-a-Bear workshopu.

Můžu vám to všechno vysvětlit. Ale musíme se trochu vrátit v čase.

Stalo se to noc předtím, v restauraci Hungry Cat v Santa Monice. Bylo asi kolem půl deváté večer. Byly tam ústřice. A taky víno. Nechápejte to špatně: zas tolik vína tam nebylo. Každý měl jednu sklenku. Proběhla zdvořilá a očekávaná konverzace o Emmině kariéře, jejím dětství a jejím nejnovějším filmu, The Amazing Spider-Man 2, který ve 3D vtrhne do kin na začátku května. Stone má na sobě kostkovanou červenočernou A.P.C. košili a Rag & Bone džíny, a je zábavná a laskavá, i přesto že jí tyhle dlouhé rozhovory pro magazíny často děsí. Je to "self-editing" věc, říká. Vždycky, když se vrátí domů, přemýšlí o všem, co řekla, a uvažuje, jestli to mohla říct nějak jinak. Ta úzkost je pak hodně vyčerpávající.

"Drásá mi nervy, že ta slova nemůžu vzít zpátky," říká. "A i ta intimita toho."

Pak je tu ještě otázka toho, co budeme dělat: finta, která se děje v mnoha časopisových příbězích - autor a subjekt souhlasí, že spolu zažijí nějaké rozptýlení. Někdy je takovou aktivitou procházka nebo výlet do muzea, jindy návštěva zábavního parku. Můžou být užitečné, ale někdy se také můžou pěkně vymstít. Slouží v podstatě k vytvoření pohybu v příběhu, takže to není jen klábosení v hotelové hale za zvuku cinkotu příboru u salátu. O několik týdnů dříve Stone navrhla výlet do Griffithovy observatoře, ale teď u večeře ten nápad začíná znít jako...no jako výlet do observatoře. Samozřejmě nic proti observatořím, které jsou fantastické. Jen to prostě není něco, co by vhodně prezentovalo Stone jako člověka, který je trochu ďábelský a nepředvídatelný.

A pak Emma Stone dostane nápad: "Můžeme jít do Build-a-Bear?"

A takhle jsem se druhý den, v 1 hodinu odpoledne, objevil ve druhém patře Westside Pavilion v Rancho Park, abych se setkal s jednou z nejúspěšnějších mladých hereček v Hollywoodu. Dychtivá Stone je tam dřív než já a píše mi: Sedím před Forever 21. Hrají "Love Shack." Vyrobíme si medvídka.

GALLERY UPDATE • Personal Pictures & With Fans

20. července 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dobré ráno, dneska konečně stíhám přidat tenhle článek, který mám od včerejška rozdělaný. Mám tady opět pár fotek, všechny jsou teď z neděle 17. července. První je osobka, Emma se o víkendu zúčastnila jedné svatby a na fotce je s jedním z hostů, který jí přidal na svůj Instagram, následně jí však smazal. Ale nám nic neunikne, tak jí tu pro vás stejně mám :D Je úplně zlatá, Emmě to tam moc slušelo, měla hezké šaty. Další tři fotky jsou už pak z večera a jsou od fanoušků a i na nich je Em krásná, ti lidi mají štěstí.

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • Personal Pictures #66

18. července 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Přijde mi, že tenhle měsíc je to s novinkami takové vlažnější, moc se toho neobjevuje (když už, tak to jsou ale bomby), dokonce ještě nejsou ani žádné paparazzi. No, dneska tu mám alespoň jednu nově zveřejněnou, překrásnou fotku, kterou pořídil Emmin dobrý kamarád Chris Lowell (hráli spolu ve filmu The Help) v roce 2015, pravděpodobně ze zákulisí broadwayského muzikálu Cabaret, kde Emma v té době vystupovala. Já z té fotky nemůžu, je absolutně nádherná, určitě jedna z nejhezčích osobek Emmy, kterou jsem kdy viděla. <3

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "La La Land" Poster

16. července 2016 v 21:06 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dnešním článkem ještě stále zůstávám u La La Landu, u kterého jsem vám zapomněla přidat i úplně první plakát, který se objevil ve stejný den jako teaser trailer (který pokud jste stále neviděli, vřele doporučuju, je krátký a plný nádherných scén a já ho viděla už aspoň 20x :D), byla jsem tak nadšená z videa, že na tohle mi už místo v hlavě nezůstalo. Nicméně se mi moc líbí, působí na mě, že spíš než k filmu, to bude plakát k soundtracku, to provedení je opravdu super. Doufám, že se té fotky Emmy a Ryana dočkáme i samostatně, je sladká. Jinak sem ještě přihodím jako bonusek samotnou písničku, kterou zpíval Ryan už v upoutávce, i s textem. Tu písničku jsem si od prvního okamžiku zamilovala, je nádherná, jak hudebně, tak i co se týče textu, kterého tu není mnoho, ale myslím, že je dost výstižný.

GALLERY LINK:
[001x] Movie Productions > La La Land (2016) > Posters

VIDEO: "La La Land" Official Trailer Teaser

14. července 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies

Měla jsem silné, opravdu silné nutkání přidat tenhle článek už včera, ale kvůli novinkám jsem odolala. A možná je to dobře, protože včera bych se neudržela a psala sem *ňuňu* blbosti a spoustu srdíček. Ale ach bože. Včera konečně vyšel úplně první teaser trailer k filmu La La Land. Je skoro minutu a půl dlouhý a je nádherný. A když říkám nádherný, tak je opravdu nádherný. Jedná se spíš o minimalistickou montáž plnou scén s Emmou a Ryanem, do které zpívá Ryan "City of Stars," písničkou napsanou přímo pro film (je už mimochodem i na iTunes a Spotify!). A i když nám tahle upoutávka neprozradí nic o ději, vizuálně vypadá úžasně a já plně chápu Lionsgate, že se rozhodl film odložit až na konec roku - původně měl mít premiéru zítra 15. července, ale kvůli award season se dostane do vybraných kin až 2. prosince, celosvětově pak 16. prosince (čili ve stejný den jako třeba Star Wars; jinak v SK premiéra 29.12. a u nás až 19.1.). Poprvé se ale světu představí už příští měsíc na Benátském filmovém festivale. Opravdu se nemůžu dočkat, až film konečně uvidím, na mě se tváří jako budoucí další klasika v žánru muzikálů.


Pro připomenutí:
Snímek je popsán jako moderní muzikál s klasickou hollywoodskou romancí a s úžasnými tanečními a pěveckými čísly. Sleduje příběh ctižádostivé zpěvačky Mii a jazzového pianisty Sebastiana, kteří se do sebe zamilují, následně však musí čelit nástrahám slávy a úspěchu. V hlavních rolích se zde blýsknou Emma Stone a Ryan Gosling, jimž bude sekundovat J.K. Simmons, který si za svou roli v předchozím Chazellově snímku Whiplash odnesl i Oscara. Damien Chazelle si jinak film. stejně jako Whiplash, opět sám napsal a zrežíroval.

VIDEO: Maya & Marty (12.07.2016)

13. července 2016 v 11:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Dneska ještě jeden článek, se kterým jsem počítala, protože už minulý týden jsem vám sem psala zprávu o tom, že se Emma v úterý 12. července zúčastní finálního dílu první série pořadu Maya & Marty, který vysílá stanice NBC a jedná se o skečovou komedii. Taky se tak stalo a já tu teď mám jedno video a fotku. Video je skvělý, Emma si v něm společně s Mayou připravily menší hudební vystoupení. Zazpívaly písničku Call Your Girlfriend ještě za pomoci nádobek od másla, tak se určitě mrkněte, jak se jim to povedlo. Mají můj obdiv, já bych se u toho akorát nervovala, že to zkazim (což by se mi určitě povedlo :D), ten jejich výraz hned poté "We did it," je zlatý :D.

EDIT: Objevilo se dalších 6 fotek, na kterých můžete vidět, že se Emma objevila i v pár skečích, tak jsem zvědavá, jestli se později objeví i nějaká videa.


GALLERY LINK:
[007x] Talk Shows & Interviews > 2016 > Maya & Marty (12.07.2016)

The Teaser Trailer for "La La Land" is Coming This Week!

13. července 2016 v 8:17 | Posted by: Roxy |  NEWS
Tohle bude jen taková rychlá zpráva, ale o to víc vzrušující. Bylo potvrzeno, že tenhle týden vyjde úplně první ochutnávka na trailer k filmu La La Land! Podle tweetu níže by to mohlo být společně s premiérou filmu Cafe Society od Woodyho Allena, což by teoreticky mohlo být dneska, jelikož se večer tamního času odehraje premiéra v New Yorku. Tak uvidíme, každopádně se nemůžu dočkat, i když to bude jen teaser, takže krátká upoutávka, tohle je jeden z filmů v letošním roce, na které se těším úplně nejvíc.

Kelly Ripa and Emma Stone to guest-star in Maya & Marty finale

8. července 2016 v 11:45 | Posted by: Roxy |  NEWS
Finále první řady Maya & Marty bude obsahovat zdravou dávku Kelly & Emmy.
Kelly Ripa a Emma Stone budou hosty posledního dílu série Maya & Marty, který bude odvysílán v úterý 12. července. Kromě nich ve finále uvidíte i třeba Steva Martina nebo Seana Hayese, kteří se objevili už v dřívějších epizodách. S touto informací jako první přišel Entertainment Weekly.

Maya & Marty je skečová komedie, kterou mají na svědomí Maya Rudolph a Martin Short. Nechybí v ní hudební čísla, komediální skeče ani hvězdní hosté. Show vysílá televizní stanice NBC každé úterý večer a za svojí krátkou existenci se už může chlubit úctyhodným seznamem celebrit, mezi které patří například Tom Hanks, Tina Fey, Kevin Hart, Miley Cyrus, Ricky Gervais, Drake nebo Amy Poehler.

Emma Stone and Alicia Vikander set for rival Agatha Christie biopics

7. července 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy |  NEWS
Všechno staré je znovu nové a i takové osobnosti, jako Agatha Christie si najednou opět mohou užívat moment slávy. Královna záhadných vražd zemřela v roce 1976, ale pořád každoročně prodává miliony knih, televizní adaptace And Then There Were None (Deset malých černoušků) od BBC byla loňským hitem a Kenneth Branagh se v současnosti připravuje na hvězdný remake Vraždy v Orient Expressu.

Ale tohle může být jen začátek, protože The Hollywood Reporter odhalil soupeřící dvojici životopisných snímků - dvě konkurenční studia připravují dva filmy s vyhlédnutými hvězdnými herečkami, které by si spisovatelku měli zahrát. Nejprve Sony, jehož přístup k životopisnému filmu se zdá být tradičnější, snímek pod názvem "Agatha Christie" má vyobrazit autorku jako "proto-feministku," která skříží své cesty s Arthurem Conanem Doylem a Winstonem Churchillem. Studio vyjádřilo, že do titulní role chce obsadit Alicii Vikander, která letos získala Oscara za svůj výkon ve filmu The Danish Girl.

Naproti tomu Paramount má svůj vlastní film, "Agatha," a chce, aby si hrdinku zahrála Emma Stone. Jejich verze je o něco kreativnější: zaměřovat se bude na vyšetřování jejího slavného 11 denního zmizení v roce 1926 (zdánlivě to může vypadat, že se bude vydávat podobnou cestou jako stejnojmenný film z roku 1979 s Vanessou Redgrave a Dustinem Hoffmanem; nebo tím jedním dílem z Doctora Who :D) a loni byl film popsán spíše jako "akční a dobrodružný." Do režisérského křesla by měl usednout Will Gluck (Easy A, Friends with Benefits), i když není známo, jestli tato informace stále platí.

Je v tom ale malý háček: majetek Christie podle všeho musí schválit jakýkoliv film, než dostane zelenou, a nejedná se o jednoduchý proces - například projektu "Murder on the Orient Express" trvalo 7 let než dostal povolení.

GALLERY UPDATE • Cinespia screening of "Purple Rain" in LA (02.07.2016)

6. července 2016 v 9:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Už v minulém článku jsem psala, že se Emma o víkendu zúčastnila promítání filmu Purple Rain, kde se s ní vyfotila jedna fanynka a dneska k tomu ještě navíc přibyla nová fotka! Abych vám to nějak upřesnila - Cinespia je společnost, která pořádá promítání filmů pod širým nebem na slavném Hollywood Forever Cemetery (ano ano, na hřbitově :D), nechybí tam však ani DJové, fotokabinky a samozřejmě ty správné pikniky. Emma se tedy zúčastnila promítání filmu Purple Rain v sobotu 2. července s několika přáteli - oslavencem Davem Petruzzim, který trénuje hvězdy, herečkou Sugar Lyn Beard a Noahem Gonzalezem, který je jedním z vedoucích H&M.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • With a fan & The 4th of July

5. července 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Po pár dnech tu dnes mám opět nějaké novinky, tyhle jsou o něco drobnější, ale všechno se počítá :D Po několika týdnech tu mám opět novou fotku s jednou Emminou fanynkou, která měla štěstí a s Emmou se potkala teď 2. července na promítání Purple Rain v Los Angeles. Druhá fotka je už osobka a je čerstvá, před několika minutami ji na svůj Instagram přidala Sugar Lyn, Emmina kamarádka (minulý čtvrtek jí byla Emma podpořit na premiéře - viz. článek) a je z oslavy včerejšího Dne nezávislosti.

• @jordynsan14: Met EMMA STONE!
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > With Fans

• @suglyn: Did not get the best picture, but had the best time, America! Thank you America! Happy Independence Day. America.
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Personal

FASHION DUEL Poll #21

3. července 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Jak jsem slíbila, dneska sem přicházím i s Fashion Duelem. Opět jsem teda vybrala fotky od paparazzi, tentokrát ale nějaké aktuálnější, což je v tomhle roce poprvé :D. Ono holt nebylo dřív moc mezi čím vybírat, protože Em první měsíce v roce chodila akorát do posilovny a ty outfity měla prakticky pořád stejné. Tak jsem tedy zabrousila do Emminy krátké, asi 2 týdenní blond éry a vybrala tyhle dva outfity z konce května, takže můžete hlasovat pro ten, který vás víc zaujal. :-)


POTM | August 2016

2. července 2016 v 11:05 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Další měsíc, další ankety - to je taková ta jistota, se kterou vás nemusím seznamovat :D. Na tento měsíc jsem (opět) do POTM ankety vůbec nevěděla, jaké fotky tam strčit. Tak jsem zase zapátrala po různých momentkách z akcí Emmy v průběhu let a vybrala tyhle čtyři krásky, tak přeju hodně štěstí s rozhodováním, pro kterou z nich dáte hlas. Fashion Duel tu čekejte zítra dopoledne, teda doufám, snad ho do té doby stihnu připravit :D.


GALLERY UPDATE • ‘Mike And Dave Need Wedding Dates’ Movie Premiere After Party (29.06.2016)

1. července 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Tak koho by to napadlo, že by se během pár dní Emma mohla objevit na další akci. Mě určitě ne :D. Takže tohle je pro mě velmi příjemné překvapení, jelikož se Emma ve středu 29. června zúčastnila after party premiéry filmu Mike & Dave Need Wedding Dates, ve kterém v hlavních rolích hrají třeba Zac Efron nebo Anna Kendrick. Možným důvodem její účasti by mohl být fakt, že režisérem tohoto filmu je Jake Szymanski, který má natočit Emmin potenciální snímek Women in Business (viz. článek). Nebo taky šla prostě jen podpořit svojí kamarádku a kolegyni z filmu Aloha Sugar Lyn Beard, se kterou je tady také vyfocená a která ve filmu hraje. Emma si jinak pro tuto příležitost oblékla černé šaty jednoduchého stříhu od Gucci, které jsou obzvláštněné všitým řetězem s přívěskem srdce. K nim si vzala i kabelku stejné značky (nějak si jí oblíbila :D) a černé lodičky. Kromě fotek z akce se objevily i fotky od paparazzi z Emmina odchodu, ty jsou takové milé, Em je tam všude usměvavá (možná opojená alkoholem :D) v obležení fanoušků a fotografů, že jí musel pomáhat (asi) její kamarád.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.