Srpen 2016

GALLERY UPDATE • Venice Film Festival - "La La Land" Press Conference & Photocall (31.08.2016)

31. srpna 2016 v 16:34 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Řekla jsem si, že nemá smysl čekat a prostě dneska budu přidávat, jak se co objeví - takže asi poradím sledovat galerii, tam je všechno první - jinak překlady a videa asi čekejte v dalších dnech, dneska tady budou jenom fotky, na nic víc se nezmůžu, což mi doufám odpustíte.

Nejprve tu mám fotky z tiskové konference a photocallu, které proběhly prakticky před několika minutami. Konference začínala ve 14:00 a hned po ní následoval již zmíněný photocall. Bohužel jsem teda ani jedno nestihla, takže doufám, že se pak dočkáme i videí, na které se můžeme zpětně podívat. Emma tady jinak vypadala úplně krásně, na sebe si oblékla roztomilé zelené šaty s květovaným vzorem od značky Giambattista Valli, které jí podle mě fakt sluší a mě se líbí, jsou prostě rozkošné. K nim si vzala žluté lodičky Jimmy Choo, které si k tomu perfektně hodí a má i úžasný účes a make-up. Fotek je zatím poměrně málo a nejsou zrovna v HQ rozlišení, obě alba budu ale ještě aktualizovat. Také se objevila jedna nová osobní fotka, kterou na svůj Instagram přidala Emmina stylistka Petra Flannery (x), Emma je na ní úplnej roztomilouš ♥.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[019x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > 73rd VFF- "La La Land" Press Conference (31.08.2016)

GALLERY LINK:
[280x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > 73rd VFF - "La La Land" Photocall (31.08.2016)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

Ryan Gosling, Emma Stone, Damien Chazelle’s ‘La La Land’ Wow Venice

31. srpna 2016 v 14:45 | Posted by: Roxy |  NEWS
Hvězdy Ryan Gosling, Emma Stone a režisér Damien Chazelle dnes ráno díky filmu La La Land ohromily Benátský festival - už po prvních 10 minutách.

A co se týče benátského přijetí - pokud úplně první promítání pro tisk (proběhlo dnes dopoledne) a první recenze něco znamenají, máme tu zcela jistě prvního vážného uchazeče o Oscara a to hned v několika kategoriích. A to ještě ani neproběhla dnešní večerní premiéra filmu.

Novináři - převážně Italové, ale i významná menšina mezinárodních žurnalistů - propukli ve spontánní potlesk už po první scéně muzikálu - efektní písni natočené na jeden záběr a tanečnímu číslu v časných ranních hodinách na losangelské dálnici.

Hřejivý potlesk propukl i na konci filmu - což je v Benátkách docela vzácné, jelikož tam originální filmy lidé dokážou i vybučet.

"La La Land donutí vaše srdce bít rychleji a rychleji a na tváři vám vykouzlí úsměv, což v této době dokáže jen velice málo festivalových filmů," řekl o filmu umělecký ředitel karlovarského festivalu Karel Och. "Je to film o Hollywoodu, filmovém průmyslu a Americe," dodal a předpověděl, že právě za velkou louží se film dočká opitimistických reakcí.

"Byla to čistá poezie. Jsou to neuvěřitelní herci a zpěváci," řekl italský novinář Tiziana Mantovani.

GALLERY UPDATE • Arriving in Venice for Venice Film Festival (30.08.2016)

30. srpna 2016 v 20:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
V následujících dnech tu čekám rušno, na které jsem si teda odvykla, tak nevím, jak tu budu zvládat, snad to bude v pohodě a já nebudu panikařit :D. Každopádně Emma dneska už dorazila do Benátek a já tu mám právě fotky z příjezdu, zatím se jich objevilo 16, už 108. Emmě to tady moc slušelo, na sobě měla dlouhé pletené pruhované šaty, ve kterých vypadala skvěle a k tomu si vzala své oblíbené pantoflíčky. Kromě toho se také díky zítřejší premiéře na festivale objevil zbrusu nový plakát, který sem rovnou také přidávám, abych v tom potom neměla binec. Použitou fotku jistě znáte, jinak je úžasný. Dodatečně se objevila ještě jedna nová fotka od fanynky.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY UPDATE • Personal #70 & With Fans

30. srpna 2016 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dneska tu mám nachystaný další článek s fotkami od fanoušků a i s novou osobní fotkou. Emma teď posledních pár dní strávila v Paříži společně s přáteli, se kterými teď po Evropě trochu cestovala. A právě z Paříže tu dnes mám další fotky - ta první, osobka je z 28. srpna a je naprosto boží! Ať už prostředím nebo tou Emminou pózičkou, fakt se povedla :D. Další dvě fotky jsou už od dvou šťastných fanynek, které na Emmu narazily včera a se kterými se Em ochotně vyfotila.

EDIT: přidány další dvě fotky od fanoušků, ta první je stále ze včerejška, ta druhá už z dnešního dopoledne/odpoledne, stále z Paříže.

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[004x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • Taken By Fans

29. srpna 2016 v 8:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Mě těší, že jak byl minulý měsíc na novinky chudý, tenhle nám to Emma plně vynahrazuje a ještě chvíli bude. Teď ve středu bude mít na Benátském filmovém festivale vůbec první premiéru film La La Land, které se Emma zúčastní a stejně tak by se měla objevit i na festivale v Torontu, který se koná od 8.-18. září. Dneska tu mám alespoň jednu novou fotku od fanynky, pořízenou 24. srpna v Paříži, kde si Emma večer zašla společně s přáteli na koncert indie kapely Local Natives. Vypadá to, že nám pomalu cestuje dolů, směr Benátky :D.

• @samhemery: Chilling with the fabulous Emma Stone at fabulous @localnatives gig in Paris last night 💁🏻(and here I thought seeing Local Natives for the 7th time couldn't get any better than this)
GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Taken by Fans

How Whiplash allowed Damien Chazelle to make a realistic sort of musical

28. srpna 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  NEWS

Jak Whiplash dovolil Damienu Chazellovi natočit realistický něco-jako muzikál

ČELIT OTÁZCE jak navázat na masivně uznávaný Whiplash, Damien Chazelle znal odpověď okamžitě. Muzikál! "Na filmu La La Land jsem pracoval od roku 2010," vysvětluje Empire. "Pohrával jsem si se scénářem, zatímco můj kamarád Justin Hurwitz přišel s nápadem na hudbu. Bylo těžké ho prosadit, ale Whiplash nám to umožnil - k velkému zděšení některých manažerů, ke kterým jsem s tím přišli. Bylo ho těžké prodat, ale nakonec to riskli."

V La La Land září Ryan Gosling a Emma Stone (ve vedlejší roli i Whiplash hvězda J.K. Simmons) jako jazzový pianista a herečka, kteří se do sebe v Los Angeles zamilují. Chazelle se chtěl ale vyhnout přílišné podívané nebo pozlátku, a zachovat to reálné. Jeho základním kamenem byly filmy jako The Umbrellas of Cherbourg (Paraplíčka ze Cherbourgu), muzikály zakořeněné ve Francouzské nové vlně, které nabízely alternativy na hollywoodské kouzlo 30. a 40. let. "Tyto filmy jsou spíš o zakotveném pohledu na svět a smyslu života," říká. "Nejsou všeobecně o hudbě, takže vám nikdy neujde ten každodenní život postav. Pořád fungují i bez těch písní. Nejsou tak prezentativní, spíš jsou o emocích vyjádřených skrze písně, když nastane ten správný moment. Tahle představa mi přijde nádherná. Chtěl jsem se o to pokusit a znovu to zachytit."

Oba hlavní herci se museli naučit složité choreografie (tancovat pozpátku na vysokých podpatcích u Stone, samozřejmě), zatímco Gosling musel také vypadat jako skutečně zdatný pianista. A i když některé scény byly natočeny na playback, ty více intimní momenty byly zazpívany živě bez jakéhokoliv užití moderních triků jako autotune. "Bylo důležité cítit jejich přítomnost v místnosti," řekl nám Chazelle, "takže oba věděli, před jakou výzvou tu stojí, a oba to předvedli velmi přirozeně. Rozhodně vystoupili ze své komfortní zóny a byli nervózní, ale zároveň nadšení tou výzvou. V těch dnech natáčení bylo ve vzduchu kouzlo."

GALLERY UPDATE • Empire & Gioia! Magazines

27. srpna 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Krásné sobotní ráno vám přeju, na dnešek tu mám nachystaný další článek s fotkami, tentokrát se ale jedná o scany z magazínů. Jako první tu mám scan už z říjnového vydání britského Empire, který - jak jinak - věnoval jeden článek filmu La La Land. Možná bych vám ho sem na zítra přeložila, měli byste zájem? Je poměrně zajímavý, mluví v něm teda Damien Chazelle, ale zmiňuje se tam i o naší hlavní dvojici. Jinak k němu přidali i novou fotografii z filmu, tak se jí snad brzy dočkáme i samostatně. Ke druhým scanům vám nic moc asi nepovím, jelikož jsou pro italský magazín Gioia! a já italsky umím velký kuloví :D. ALe tak snad si aspoň někdo počtete.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Empire Magazine UK (October 2016)

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Gioia! (September 2016)

GALLERY UPDATE • Out in London with friends (21.08.2016)

26. srpna 2016 v 12:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Z Londýna tu nakonec mám ještě jedny fotky, tyhle jsou z neděle 21. srpna, kdy si Emma zašla společně s přáteli do jedné restaurace. Musím teda říct, že paparazzi je vyfotili v dobrou chvíli, takhle vytlemenou Emmu jsem dlouho neviděla :D. Je skvělé, že si tam s přáteli užívá, příští týden jí čeká festival v Benátkách (už je to potvrzené), na kterém nebude chybět režisér Damien Chazelle a další obsazení, včetně J.K. Simmonse. Ryan tam tedy nebude, protože natáčí film (což je škoda, ale aspoň budu ušetřena těch milionu fotek :D). Jinak to tady Emmě hrozně sluší, líbí se mi její tričko.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • New "La La Land" Movie Stills + Poster

25. srpna 2016 v 11:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Posledních pár dní nám La La Land dělá jen samou radost. Včera jsem přidávala druhý trailer, dneska tu mám i pár nových fotek, které se během těchto dní objevily. Jestli to tak půjde dál, budu nejvíc spoko <3. S Emmou tu mám tři nové still fotografie, na dvou z nich je Ryan, na té třetí i John Legend. Z nich mě nejvíc okouzlila ta prostřední, Emma je na ní nádherná, a kdyby nebyla z filmu, myslela bych si, že je z nějaké kampaně (třeba pro Revlon :D). Kromě toho vyšel i nový plakát, který, stejně jako ten předchozí, vyšel k traileru, a je taky úplně nádherný.

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

VIDEO: "La La Land" Official Teaser Trailer - "Audition"

24. srpna 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies

Tak tohle je strašně nečekané a příjemné překvápko! Včera se objevil další teaser trailer k filmu La La Land pod názvem "Audition" - a tentokrát v něm zpívá Emma! Stejně jako první upoutávka (x) je i tahle kraťoučká, má minutu a půl, je v ní ale spousta nových scén a je to opět hrozně pěkně udělané. Já jsem z toho taková úplně rozněžnělá, strašně krásně to vypadá a jako já už nevěřím, že by mě film zklamal (samozřejmě stát se to může :D). Tváří se, jako ty klasické hollywoodské muzikály, které miluju, akorát je zasazený do moderní doby, no Damien Chazelle je talent. Myslím, že Oscaři jsou jasní :D. No nic, já si to video jdu znovu pustit (už včera jsem ho viděla apsoň 20x :D), v celém článku je jinak i text, takže si můžete s Emmou společně zazpívat. Ach bože, to je fakt nádherný.


GALLERY UPDATE • Out in London with Andrew Garfield (21.08.2016)

23. srpna 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
NÁDECH. VÝDECH. (10x zopakovat) - aneb takhle jsem se včera musela uklidňovat, když jsem poprvé tyhle fotky uviděla. Seděla jsem akorát ve vlaku a poměrně nahlas vřískla (pár cestujících jsem asi vyděsila...srry), když jsem si projížděla tumblr. Zbytek cesty jsem se usmívala jak tele. Ukazuje se, že to Stonefield srdéčko ve mně pořád je. K fotkám - opět se po několika týdnech konečně ukázaly i paparazzi fotky, tentokrát až v dalekém (nám blízkém) Londýně, kde Emma momentálně přebývá. Teď v neděli v podvečer byla viděna ve společnosti Andrewa Garfielda (pamatujete ho? míval hrozný fousy), jak se prochází po londýnských ulicích, oba ve viditelně dobré náladě. Jelikož Andrew slavil v sobotu 33. narozeniny, důvod Emminy návštěvy je asi zřejmý a já jsem strašně ráda, že ať je to mezi nima jak chce (nebudu to dál rozvádět), pořád spolu vycházejí. Emmě to tady jinak slušelo, ještě jak se usmívá, to je prostě na paparazzi fotkách vzácné, doufám, že si to spolu užili a narozeniny řádně oslavili. Mimochodem už příští týden nás čeká premiéra La La Land na Benátském festivale (pořád nevím, jestli se Emma zúčastní, ale jsem v to víceméně přesvědčená) a pro zajímavost sem připíšu, že tam bude mít premiéru i Andrewův film Hacksaw Ridge, no mě se automaticky vybavují vzpomínky na Benátský festival 2014, kdy tam díky filmům Birdman a 99 Homes byl Stonefield spolu a byli tam spolu hrozně adorable.

GALLERY LINK:

Jonah Hill reveals why he signed up for a Netflix show

22. srpna 2016 v 21:07 | Posted by: Roxy |  NEWS
Mezi nejočekávanější projekty Emmy patří momentálně i seriál Maniac pro streamovací stanici Netflix. Jedná se o černou komedii, která je podle původně norského stejnojmenného seriálu z roku 2014. Vedle Emmy si zde hlavní roli zahraje Jonah Hill, který ztvární ústřední postavu Espena, muže, který žije ve své fantazii, zatímco ve skutečném životě je pacientem psychiatrické léčebny.

Jonah Hill se právě o tomto projektu nedávno rozpovídal. Zmínil se, že zatím z původního seriálu viděl úvodní díl. "Ještě jsem se do toho úplně neponořil, protože Cary Fukunaga (režisér) teprve teď najal scénaristu, který bude pro seriál psát," vysvětlil.

"Cary je filmař, se kterým chci opravdu pracovat - a pracovat znovu s Emmou...to je velmi lákavá věc být tohohle součástí."

Připomínám, že Jonah a Emma spolu už natočili úspěšnou komedii Superbad (2007) a dodneška jsou dobří přátelé. Na tomhle projektě budou mimochodem pracovat i jako výkonní producenti.

Netflix objednal 1. sérii Maniac už v březnu, zatím není známo, na kdy se plánuje.

GALLERY UPDATE • HFPA's Grants Banquet Portraits

20. srpna 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Já myslím, že tomuhle nebudete normálně věřit, ale dneska tu mám úplně první photoshoot z letošního roku! Žádný prank, čistá pravda! Jedná se teda "jen" o portrét z akce Hollywood Foreign Press Association's Grants Banquet, které se Emma 4. srpna zúčastnila. I když jde o portrét, čili od fotky nemůžete čekat něco extra, je úplně miloučká, Emmě to tady moc sluší.

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2016 > HFPA's Grants Banquet Portraits

GALLERY UPDATE • Robert Ascroft Set & "La La Land" Poster

19. srpna 2016 v 15:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Na dnešek tu mám připravený menší update galerii. Nejprve tu mám dvě nově objevené fotky pro fantastický photoshoot Roberta Ascrofta z roku 2011, který Emma fotila společně s Ryanem Goslingem a s ostatními herci z Crazy Stupid Love (s nimi bohužel Em žádné fotky nemá). Fotky jsou parádní, stejně tak i zbytek photoshootu, který pokud jste doteď neviděli, určitě doporučuju. No a druhý update je konečně pořádný plakát k filmu La La Land. Už před několika týdny jsem jeden (prakticky stejný) přidávala, ten byl však určen pro soundtrack, tohle už je klasický plakát. Co k němu víc dodat, je úžasný, k filmu se skvěle hodí.

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2011 > Robert Ascroft

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

FAMILY (*wtf*)

18. srpna 2016 v 13:35 | Posted by: Roxy |  • Messages
Už jsem o tom psala na Asku, ale říkala jsem si, že by asi nebylo od věci to napsat i sem. A o čem že to? No že bych asi potřebovala akutní návštěvu psychiatra. Ve chvílích, kdy bylo kolem Emmy zoufalý ticho, jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že by vlastně bylo fajn, kdyby tu existoval blog o Ryanu Goslingovi. Tak jsem začala s nadějí vyhlížet, jestli se najde nějaký odvážlivec. A nenašel. Takže je to vaše chyba. Prostě jsem to musela udělat sama.

Vůbec nevím, jak to tam bude vypadat, třeba mě to šílenství přejde, nebo se mě to nepustí (protože Ryan). A nebojte, nedopadne to jako minule, kdy jsem naposledy zakládala druhý blog (ehm TENHLE blog) a nakonec na tom hlavním skončila. Na to to mám tady a Emmu až moc ráda a baví mě to tady pořád stejně. Navíc jsem to udělala chytře, protože je teď oba čeká stejný film, takže ty novinky se nebudou moc lišit (jsem já to liška podšitá), akorát to bude z obou stran (což považuju za výhodu!). Bez dalšího okecávání, níže máte adresu, můžete se tam podívat, zanechat komentář, cokoliv. Dokonce tam i spřáteluji, takže se klidně zapište (i kdybychom byli spřátelení tady), budu ráda :).

GOSLING-RYAN.BLOG.CZ


Emma Stone & More Lined Up For Stand Up To Cancer Broadcast

18. srpna 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  NEWS
Ben Affleck, Matthew McConaughey, Josh Gad, Emma Stone a Anna Kendrick se po boku dalších slavných hvězd sejdou na 5. vysílání Stand Up To Cancer (vysílá se každé dva roky), které pomáhá zvyšovat finanční prostředky na výzkum rakoviny.

Vysílat se bude v pátek 9. září od 20:00 na spoustě televizních stanicích, včetně hlavních ABC, CBS, FOX nebo NBC. Akce se bude pořádat v koncertní hale The Music Center's Walt Disney Concert Hall v Los Angeles.

Bradley Cooper, který je výkonným producentem vysílání a který se rovněž této velké akce zúčastní vydal prohlášení: "Všichni máme důvod se postavit. Stand Up To Cancer je trvalé hnutí, které ovlivňuje miliony životů. Ctíme osobní příběhy, které motivují jednotlivce bojovat a které zdůrazňují naléhavou potřebu získat nové metody léčby pro pacienty, kteří je tak zoufale potřebují."

VIDEO: What If Emma Stone Competed in The Olympics? (PEOPLE)

17. srpna 2016 v 12:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Other
Dnes tu mám jedno nové video od PEOPLE, který se zeptal pár celebrit na to, ve které olympijské disciplíně by si rádi zasoutěžili. Emma se samozřejmě nejdřív musela zeptat, jestli je spánek sportem i na Olympiádě. Pak trochu seriózněji řekla gymnastika (hh, Em si jednou jako malá při gymnastice zlomila obě ruce :D). Jinak kromě ní na otázku odpovídají třeba i Chris Pratt, Will Smith, Sarah Jessica Parker nebo Anna Kendrick.


POKUD VÁM TADY VIDEO NEJDE PŘEHRÁT, NAJDETE HO NA YOUTUBE.

GALLERY UPDATE • New "La La Land" Movie Stills

16. srpna 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tak jestli nám pomalu začíná období, kdy se nám pomaličku, polehoučku začnou objevovat nové a nové fotky z filmu La La Land, tiše tu skáču radostí. Dneska tu totiž mám hned dvě nové still fotografie! Tu druhou snad už představovat nemusím, znát jí můžete ze dvou magazínů, ve kterých se nedávno objevila, tu první však vidíme úplně poprvé. Obě jsou ale naprosto nádherné a já si nemůžu odpustit jednu poznámku - Emmino obočí! Ona si ho takhle upravovat začala až někdy loni (právě v tom období natáčení La La Land) a já na něj od té doby vždycky chvíli civím, protože prostě dovede upoutat pozornost :D. Má ho skvělý.

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • Entertainment Weekly (August 19, 2016)

14. srpna 2016 v 19:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Dneska tu mám přece jen něco nového, objevil se totiž jeden scan z nového vydání magazínu Entertainemnt Weekly, který se věnoval filmům, které nás v letošním roce čekají a La La Land mezi nimi samozřejmě nemohl chybět. Použitou fotku už známe z minulých scanů a krátký odstavec jsem vám níže přeložila :-).

Žádný jiný filmový žánr vám nepředvede pocit zamilovanosti lépe než muzikál. Režisér Damien Chazelle (Whiplash) doufá, že přesně to se mu povedlo zachytit i v jeho novém omamném romantickém filmu. "Když jsem přesvědčil studio, aby mě nechalo natočit tenhle film, měl jsem pocit zodpovědnosti jít do toho po hlavě," říká. Názorný příklad: Ačkoliv je příběh zasazen do skutečného světa, do Los Angeles, v jedné scéně se hlavní zamilované duo (Emma Stone a Ryan Gosling) protancuje až ke hvězdám (viz. gif ♥). "Dovolil jsem si jít jak divoce a neskutečně jsem jen mohl," sděluje. Přivázání se k vašemu sedadlu v kině je doporučeno.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Entertainment Weekly (August 19, 2016)

FAMILY

13. srpna 2016 v 11:55 | Posted by: Roxy
Pokud si říkáte: "Ale Roxy, tenhle článek tady už je," máte pravdu, ale já jsem z těch velice nepravidelně objevujících se novinek poněkud bezradná a tak jsem se ve volném čase chtěla pustit do doplňování různých informací. V původním článku o Emmině rodině jsou akorát fotky, tak jsem tam začala připisovat info a pak jsem si řekla, že bych to mohla znovu publikovat, protože tam by si toho stejně nikdo nevšiml a pár lidí by tohle určitě mohlo zajímat. Takže tady je to málo, co se mi podařilo najít, ono o Emmině rodině popravdě moc veřejně dostupného není, což je pro ně jedině dobře.

OTEC: Jeff Stone
Emmin otec pracuje jako podnikatel, je zakladatelem a výkonným ředitelem Summit Builders, obchodní stavební firmy, sídlící ve Phoenixu. Z jeho strany má Emma švédské kořeny - její pra-pradědeček emigroval do Ameriky přes Ellis Island, kde si pak poangličtil příjmení na "Stone" (původně "Sten"). Společně s rodiči Emma bydlela v areálu golfového hřiště Camelback ve Phoenixu. Poté, co Emmě svolili odstěhovat se do Hollywoodu, se Jeff párkrát objevil na premiérách Emminých filmů a akcích jako doprovod, naposledy tomu tak bylo v únoru 2015 na Film Independent Spirit Awards, kde byla Emma nominovaná v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli za svůj výkon ve filmu Birdman. Jinak se na veřejnosti s Emmou prakticky neobjevuje.

MATKA: Krista Stone
Emmina maminka Krista pracovala jako "máma v domácnosti." Z její strany má Emma německé, anglické, skotské i irské předky. Když bylo Emmě 14 let, pustila svým rodičům Power Pointovou prezentaci, ve které se je pokusila přesvědčit, aby ji nechali odstěhovat se do Hollywoodu, což vyšlo, a do LA se s ní přestěhovala i Krista. V roce 2008 jí zjistili rakovinu prsu, naštěstí se z ní o dva roky později vyléčila. Na tuto počest si nechali Emma, maminka, taťka i brácha vytetovat na zápěstí otisky ptačích nohou, které pro ně speciálně nakreslil Paul McCartney (Emmina a Kristy oblíbená písnička od The Beatles je "Blackbird" = kos). S mamkou má Emma jinak vynikající vztah, často jsou spolu někde viděné a Em si jí taky často zve na akce jako doprovod.

BRATR: Spencer Stone
Brácha Spencer je o dva roky mladší než Emma. Z jeho života vám toho moc nepovím, protože takové informace nejsou dostupné, ale postačí snad říct, že s Emmou mají skvělý sourozenecký vztah. Od doby, co se loni Emma přestěhovala z New Yorku zpátky do Los Angeles, spolu bydlí v pronajatém domě ještě ve společnosti Rena, čtyřletého zlatého retrívra (kterého Emma adoptovala s Andrewem Garfieldem). Stejně jako s Kristou, i se Spencerem tráví Emma spoustu času, často jsou spolu viděni ještě ve společnosti přátel, a i jeho s sebou Em bere na různé akce.

‘Croods 2’ Release Pushed Back to 2018

11. srpna 2016 v 15:45 | Posted by: Roxy |  NEWS

Studio Fox odkládá premiéru rodinného filmu "The Croods 2" až na rok 2018.

Původně se měl animovaný film objevit v kinech 22. prosince 2017, ale jeho místo nakonec zastoupí snímek "The Story of Ferdinand," který je natočený podle dětské knížky z roku 1936 "Ferdinand" a předtím měl vyjít 21. července 2017. The Croods 2 se tímto posouvají až na rok 2018, zatím není znám žádný bližší termín.

První díl "The Croods" (v češtině Croodsovi) měl velký úspěch, z původního rozpočtu 135 mil. dolarů si nakonec celosvětově vydělal přes 587 milionů dolarů. Film je zasazený do pravěku a sleduje dobrodružství jedné lidské rodinky, která je donucena opustit domov a začít objevovat svět. V hlavních rolích si zde zahráli Nicholas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone, Catherine Keener, Clark Duke a Cloris Leachman. Příběh napsali a zrežírovali Kirk DeMicco a Chris Sanders.

O pokračování se zatím nic moc neví, snad jen že k hereckému obsazení se mají přidat herečky Leslie Mann a Kat Dennings.

GALLERY UPDATE • Personal Pictures #69

8. srpna 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Po pár dnech sem opět přicházím s novým článkem, i když tentokrát to budou "jen" dvě osobní fotky, které se po čtvrteční akci objevily. Ta první je ještě přímo z akce HFPA (viz. minulý článek) a na svůj Twitter (x) jí přidal Scott Orlin, společně s Emmou je na ní ještě herečka Gina Rodriguez; ta druhá pak pochází pravděpodobně z pátka a je ze Snapchatu, Ems je tam společně se svou vlasovou stylistkou Marou Roszak. Na obou má Emma okouzlující výraz :D.

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Hollywood Foreign Press Association's Grants Banquet (04.08.2016)

5. srpna 2016 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Tak jsem moc ráda, že zprávička, o které jsem se zmiňovala předevčírem, se ukázala jako pravdivá, protože se Emma včera skutečně zúčastnila Hollywood Foreign Press Association's Grants Banquet. Celou akci, která se konala v hotelu Beverly Wilshire, moderovala herečka Jamie Lee Curtis a kromě Emmy se jí zúčastnily ještě například hvězdy jako Justin Timberlake, Mel Gibson, Renée Zellweger nebo Hugh Grant. Abych vám vysvětlila, oč jde: The Hollywood Foreign Press Association je organizace, která prezentuje Zlaté Glóby, a každoročně pořádá tyto výroční bankety, na kterých se darují peníze různým neziskovým organizacím, nadacím a stipendijním programům. Letos se ve formě grantů rozdalo přes 2,4 milionů dolarů.

Emma na téhle akci jinak okouzlila, na sebe si oblékla fialové šaty značky Roland Moure, takovouhle barvu jsem na ní snad ještě neviděla, ale hrozně jí sluší, stejně tak celkově ty šaty jsou moc pěkné, mají zajímavě udělaná záda a vůbec, mě se líbí. K tomu si vzala páskové sandálky na podpatku od Jimmy Choo, které se k tomu perfektně hodí a s doplňky to obecně vůbec nepřeháněla - raději si nevzala žádné :D Ještě se mi líbí, jak má upravené vlasy a o make-upu ani snad netřeba mluvit, protože ten má dokonalý vždy. Fotek se zatím moc neobjevilo, což se snad změní a já budu průběžně galerii aktualizovat. Pro začátek tu mám pár fotek z červeného koberce, ze zákulisí (vyfotila se tam s Ginou Rodriguez) a nakonec jednu rozkošnou osobku, kterou na svůj Instagram přidala Emmina vizážistka Rachel. EDIT: Přidána fůra nových fotek včetně z show a od paparazzi z odchodu.

GALLERY LINK:
[325x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > HFPA's Grants Banquet - Arrivals (04.08.2016)


GALLERY LINK:

• @rachel_goodwin: According to Noble all this @roland_mouret dress really needed was a perfect homemade bead necklace. #fouryearoldstylegenius
GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving a studio in Beverly Hills (02.08.2016)

4. srpna 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Prosimvás teď se něčeho chytněte, protože tomuhle neuvěříte. Po více jak měsíci se objevily fotky od paparazzi!! Ano, ano taky se mi tomu nechce věřit! Emma se nám ukázala teď v úterý v Beverly Hills, když zrovna odcházela ze studia. Teda mě se líbí, jak jí paparazzi nestáli ani za pohled, okázale je ignorovala :D. Jinak je tady oblečená přesně v tom svém, jak jsme u ní zvyklí. Má na sobě pruhované tričko, které už jsme na ní párkrát viděli, džíny a hnědé pantofle, prostě pohodový outfit, který nikoho neurazí. No já jsem popravdě ráda, že se konečně objevily nové fotky, už to byla celkem doba.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Total Film UK (September 2016)

3. srpna 2016 v 11:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Milé překvapení na mě dnes vykouklo v podobě nových scanů zářijového čísla magazínu Total Film. Filmu La La Land se časopis už letos jednou věnoval, nyní se o něm rozepsal i podruhé, což jistě potěší všechny, kteří jsou na film nehorázně natěšení (včetně mě :D). V krátkém článku režisér Damien Chazelle prozradí, jak to vlastně bylo s předchozím filmem Whiplash, že La La Land byl jeho plánem už od začátku, ale jako nováčkovi mu v Hollywoodu nikdo nedal prostor a nechybí ani milá zmínka o Ryanovi a Emmě. Kromě textu se můžete pokochat i zbrusu novou fotografií z filmu, která je nádherná a já doufám, že se brzy objeví i samostatně <3.

Kromě toho se objevila informace (x), že by se Emma měla ve čtvrtek zúčastnit akce HFPA Grants Banquet, tak jsem zvědavá!

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Total Film UK (September 2016)

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.