Září 2016

GALLERY UPDATE • In New York City (29.09.2016)

30. září 2016 v 10:50 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Emma se stále zdržuje v New Yorku, dneska tu mám fotky od paparazzi ze včerejšího dopoledne, kdy byla právě zahlédnuta, jak na Manhattanu nastupuje do taxíku. Už tam asi taky musí mít chladněji, protože si Emma oblékla béžový kabátek, který je teda super, jen škoda, že outfit vidíme pouze zezadu, Emma je zkrátka rychlík. Jinak má také pěkný baťůžek, úplně mě u něj ale irituje, že ho má až u zadku :D.

GALLERY LINK:
[006x] PAPARAZZI > 2016 > In New York City (29.09.2016)

AUDIO: MTV - Happy/Sad/Confused with Emma Stone

29. září 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy |  NEWS
Tak Emma přece jen na TIFF udělala rozhovor i s Joshem Horowitzem z MTV pro speciální nový podcast stanice, Happy/Sad/Confused. Dostanete se na něj kliknutím na obrázek, je zhruba 20 minut dlouhý a hrozně osvěžující. Joshe mám ráda, jeho rozhovory jsou vždycky hrozně fajn a s Emmou si vždycky krásně sedli. Řeč tu padla samozřejmě na La La Land, pár minutek ale věnovali i Battle of The Sexes, jinak níže jsem vypsala i pár bodů, o čem se třeba bavili, jelikož je mi jasný, že ne každý má na poslechnutí čas/náladu, ale i tak určitě doporučuju si jej pustit, je to zábava.
Rozhovor s Emmou je v čase 7:30 - 26:55

• Cestou na plac La La Land (asi hodina cesty autem) Emma často poslouchala různé podcasty.
• Filmy, ke kterým se ráda vrací, jsou například The Jerk, Help (od Beatles) a Beetlejuice. A třeba Titanic viděla 7,5 krát v kině, když jí bylo 9 let.
• Poslední měsíce teď měla volno, které strávila s rodinou a přáteli a hodně cestovala.
O Game of Thrones: Už věří, že je to skutečný seriál (před 2 lety v rozhovoru pro MTV si myslela, že GoT je vtip :D). Prý si pustila dokonce i první epizodu, avšak viděla jen tu úvodní scénu za Zdí, protože jí vyděsilo, že tam sekaj hlavy. Ale možná se k tomu ještě vrátí.
• Ze seriálů se jí teď líbí The Affair a už od začátku miluje New Girl (.
• Stalo se jí, že si jí lidi spletli s Emmou Thompson (:D) nebo Rachel McAdams.
Další projekt, který Emmu čeká, je na jaře 2017 snímek The Favourite s režisérem filmu The Lobster Yorgosem Lanthimosem.

INTERVIEW: Emma talks about working with Ryan Gosling and La La Land

28. září 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Konečně jsem si našla čas i na přeložení tohoto rozhovoru, který Emma Stone společně s Damienem Chazellem poskytla pro stránky Variety během filmového festivalu v Telluride. Samozřejmě zde mluví o filmu La La Land a věcech spojených s ním a rozhovor je to, myslím, skvělý, místy i vtipný (což u rozhovorů s Emmou není nic nového. Nejlepší je ta část se salátem :D) a za přečtení určitě stojí.
TELLURIDE, Colorado - Režisér Damien Chazelle a herečka Emma Stone akorát přiletěli z výletu na filmovém festivale v Benátkách, kde minulý týden La La Land zahájil 73. ročník této každoroční akce. S kyslíkovými lahvemi v ruce (zdejší nadmořská výška může být zabiják) nasávají v Telluride horský vzduch a propagují film, který jistě oslní místní publikum.

Oba dva si sedli s Variety, aby probrali záludné tóny tohoto filmu, logistiku o strhnutí se a alchymii, jenž našla tu správnou dvojici herců, která měla tento příběh prodat.

Damiene, vypadá to, že je jen pár filmařů dost odvážných na to, aby cestovali z Benátek přes Telluride až do Toronta během tohoto období. Slyšel jsem, že jsi byl opravdu nadšený, že tohle můžeš zažít.
Damien Chazelle: Jo, je to taky trochu sobecký, protože jsem si říkal, že jsem nikdy nebyl na festivale v Benátkách, ani v Telluride. A Toronto jsem si zamiloval, když jsem tam měl jeden svůj předchozí film. A tak jsem si řekl, že chci být na všech třech. Teď si najednou uvědomuju, proč mě všichni varovali, že budu vyčerpaný. Ale jsem i tak velmi šťastný. Tohle je sen.

Když už mluvíme o snech, jednou z věcí, která se mi na filmu líbila, je, že nebere moc v potaz pragmatismus, ani stabilitu a uvědomuje si, že je v pořádku, dokonce životně důležité, držet se své vášně.
Emma Stone: Co Damien napsal, je hrozně inspirující a ve chvíli, kdy jsem se dostala k závěru, to bylo prostě - Fakt si přeju, abys viděl ten konec se scénaristickými pokyny, které napsal, protože to je hrozně okouzlující.

Co například?
Stone: Jak že to bylo? "Je láska krasnější, než skutečná láska kdy může být?"
Chazelle: Panebože, zním jako snobský nihilista.
Stone: Ne, je to krásný. Ne, není! Snobský nihilista, wow.
Chazelle: (smích)
Stone: Ale jo, je to okouzlující.

Slyšel jsem pár lidí, co to přirovnávalo k filmům jako "New York, New York", ale spíš si myslím, že si film jde ve vlastních stopách. Samozřejmě, že jsi měl své inspirace, ale měl jsi zájem vyzkoušet i v rámci žánru něco nového, co jsi chtěl prozkoumat?
Chazelle: Velkou věcí, se kterou jsem si trochu pohrával, o které jsem neměl pocit, že by někdy byla pořádně vyzkoušená - a to, že se snaží dát si tvůj dort a taky ho sníst. Snaží se mít velké fantasy momenty, jak jen to žánr povolí, třeba protancovat se až ke hvězdám, a zároveň v sobě má syrové a intimní chvíle mezi herci. A snažit se, aby se tyhle dvě věci navzájem neomezovaly a v podstatě jít do obou extrémů a zjistit, jestli spolu můžou ve filmu koexistovat a jak. S plným vědomím, že to tak nemusí dopadnout. Mohl to být jen experiment, který se nepovedl. Tohle trochu připadlo na ramena Emmy a Ryana (Goslinga) a i ostatních, J.K. (Simmonse), Johna Legenda, Finna Wittrocka nebo Rosemarie DeWitt, prostě celé herecké obsazení hledalo tenhle tón, který by spojil dva totálně odlišné póly.
Stone: Což byla naše ustavičná otázka pro tebe.
Chazelle: Byla to otázka, takže to úplně chápu. Během příprav, natáčení, dokonce i stříhání to byla nejdiskutovanější věc. S Tomem Crossem jsem se s tím potýkali nejvíc a našli jsme rovnováhu, i když dost nejistou.

GALLERY UPDATE • 2016 Global Citizen Festival (24.09.2016)

27. září 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dnešním článkem se dostávám i k zatím nejaktuálnějším fotkám a novinkám celkově (uuf!). Emma se teď o víkendu zúčastnila 5. ročníku festivalu Global Citizen v newyorském Central Parku. Jedná se o hudební festival, na kterém každoročně vystoupí několik hudebních hvězd (letos třeba Kendrick Lamar, Rihanna, Ellie Goulding nebo Demi Lovato), aktivistů atd, a za cíl si klade do roku 2030 ukončit extrémní chudobu. Kreativním ředitelem je Chris Martin z Coldplay. Emma se ho teda zúčastnila jen jako divák, ale podívala se i do zákulisí, kde se setkala například s Olivií Wilde a Jasonem Sudeikisem, se kterými se už zná poměrně dlouho (s Olivií byla tváří značky Revlon). Fotek je poměrně málo, ale všechny jsou povedené, Emmě to tam moc slušelo, mě se hrozně líbí ten její cihlový svetřík.

GALLERY LINK:
[009x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > 2016 Global Citizen Festival (24.09.2016)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • People & EW Magazines

26. září 2016 v 11:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Tenhle měsíc je na novinky až vyčerpávající :D. Píšu už v pořadí 30. článek, což se tady na blogu neobjevilo dost dlouho a do konce září tu ještě minimálně dva další přibudou. Nevím, jak to teď Emma bude mít, La La Land ještě bude mít premiéry na pár dalších festivalech (viz. kalendář v menu), ale není známo, jestli se Emma nějakého z nich zúčastní. K dnešnímu článku - z minulého týdne se objevily tyto scany hněd ke dvěma magazínům - první je Entertainment Weekly, který vyjde 30. září a druhý People, který vyjde 3. října - oba dva věnovaly pár stránek filmům, které měly premiéry na festivale v Torontu, takže La La Land tam nesměl chybět. Použité fotky jsou jinak z photoshootu pro EW a tu první jsme ještě neměli možnost vidět, no a ta druhá je prostě boží :D.

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Entertainment Weekly (September 30, 2016)

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > People (October 3, 2016)

GALLERY UPDATE • Movies (La La Land, Aloha)

25. září 2016 v 18:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu mám o trošičku obsáhlejší článek s Emminými projekty. Jako první se objevily tyhle dvě still fotografie k filmu La La Land, z nichž tu první asi už znáte, protože se objevila už dřív, teď je ale bez jakéhokoliv tagu a v krásné UHQ kvalitě. Druhá je jinak nová a je ze scény v planetáriu, kde si pak Mia a Sebastian zatančí doslova ve hvězdách. Další fotky jsou ze zákulisí natáčení filmu Aloha, který vyšel loni, fotky jsou sice tři, ale jak můžete vidět, ty první jsou spíše koláže, každopádně jsou všechny zlaté. Nakonec tu ještě mám jednu staronovou stillku ze seriálu 30 Rock, kde si Emma v jedné epizodě v roce 2012 zahrála.

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTION > Aloha (2015) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] TV PRODUCTION > 30 Rock (2012) > Episode Stills

GALLERY UPDATE • Personal #71 & With Fans (23.09.2016)

24. září 2016 v 14:26 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Já nakonec předchozí článek rozdělím do dvou samostatných, protože se ze včerejška objevily další dvě fotky, tak aby to bylo hezky u sebe. Emma je momentálně v New Yorku a právě včera si zašla na Broadway na muzikál "Waitress," z něho tu mám dvě osobky, na kterých je Emma vyfocená se zpěvačkou Sarou Bareilles a herečkou Jessie Mueller, která v tomto muzikálu hraje. UPDATE: objevila se ještě jedna další fotka, na které je Em společně i se zbytkem hereckého obsazení. A kromě toho se s Emmou vyfotil i jeden šťastný fanoušek. :)

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • Happy/Sad/Confused & Personal

24. září 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
V novinkách pokračujeme, teď už to budou zase na chvíli fotky, ještě se teda chci pustit do překladu jednoho rozhovoru, snad to tenhle víkend zvládnu. Dneska tu mám jednu fotku z Instagramu MTV moderátora Joshe Horowitze, myslím, že mnozí z vás ho určitě znáte, podle mě je docela oblíbený, jak mezi lidmi, tak celebritami, jeho rozhovory jsou vždycky hrozně fajn. Před pár lety si rozjel tuhle sérii Happy/Sad/Confused, kdy se vždycky se známými osobnostmi vyfotí s patřičnými ksichtíky, tak tentokrát opět s naší Emmou :D. S ní už se takhle vyfotil mimochodem potřetí, poprvé to bylo během propagace The Amazing Spider-Man 2 a podruhé u Magic in the Moonlight. Fotka je ještě jinak pořízená z festivalu v Torontu, tak uvidíme, jestli se dočkáme i nějakého rozhovoru.

GALLERY LINK:

VIDEO: DP/30 Interview at Telluride Film Festival

23. září 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Novinky teď trochu utichly, ale jak jsem pořád pozadu, není to tady ani trochu znát. Dneska tu mám připravený další rozhovor, který se objevil minulý víkend a je ještě z filmového festivalu Telluride, pořízený pro kanál DP/30, který pokud znáte, víte, že jejich rozhovory bývají trochu delší, než je zvykem. Přesněji řečeno je to vždycky kolem půl hodiny a ani tenhle s Emmou není výjimkou. Pokud tedy máte čas, určitě doporučuju zhlédnout, podle mě to je asi zatím nejlepší rozhovor pořízený k tomuhle filmu a navíc uteče jako voda (opravdu, myslela jsem si, že uběhlo tak 10 minut a on už byl konec :D), je hrozně uvolněný a příjemný. Nebudu sem tentokrát psát nějaký výpis, o čem se bavili jako v předchozích rozhovorech (to by bylo fakt na dlouho), ale mluvili třeba o začátcích La La Land (s Em se prý o tom začali bavit v prosinci 2014, kdy ještě hrála v Cabaretu), co jí na filmu zaujalo, o práci s Ryanem, o scéně v planetariu, pak přeskočí na film Battle of the Sexes, který Em natáčela letos na jaře, o práci (Emma má teď už nějakou dobu volno), jestli je vybíravější (Em se začaly líbit výzvy) nebo jestli je na sociálních sítích. Hodně tam vtipkují, Emma si dokonce i vzpomene na helikoptéry, o kterých žertovali v jejich minulém rozhovoru (před dvěma lety pro film Birdman), no zkrátka radost pohledět a poslouchat.


‘La La Land’ Wins TIFF’s People’s Choice Award

22. září 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy |  NEWS
TIFF teď v neděli oficiálně skončil a během slavnostního brunche se vyhlašovaly různé ceny a vítězové kategorií. La La Land přitom získal to nejprestižnější ocenění - People's Choice Award, čímž porazil další oblíbence publika jako filmy Lion a Queen of Katwe.

People's Choice Award je osvědčenou předzsvěstí úspěchu v award season. Vítězové z dřívejších let se například dočkali Oscara za Nejlepší snímek, včetně filmů Slumdog Millionaire, The King's Speech nebo 12 Years a Slave. Loni si tuto cenu diváků odnesl film Room, kterého pak Akademie nominovala v kategoriích Best Picture, Best Director a Best Adapted Screenplay a herečka Brie Larson získala svého prvního Oscara v kategorii Best Actress.

Ještě připomenu, že Emma vyhrála cenu na Benátském filmovém festivale jako Nejlepší herečka za svůj výkon v La La Land.

Takže to je skvělý start! Myslím, že v následující award season bude La La Land často skloňován a já se toho nemůžu dočkat!

GALLERY UPDATE • Flying out of Toronto after attending TIFF (14.09.2016)

21. září 2016 v 7:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska si od všech těch videí odpočineme, protože tu mám i zatím nejnovější fotky, které jsou od paparazzi a jsou ještě z minulého týdne, kdy Emma ve středu 14. září už z Toronta odlétala pravděpodobně zpátky domů do Los Angeles. Em se na cestu do letadla oblékla víc než pohodlně, vzala si tmavomodrý svetřík s proděravělými rukávy, který se mi líbí, navíc Emmě ta barva hrozně sluší, potom obyčejné džíny a černé balerínky, které také nejsou špatné.

GALLERY LINK:

VIDEO: TIFF Interviews (Variety, The Hollywood Reporter)

20. září 2016 v 10:20 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Na dnešek tu mám nachystané další rozhovory, tentokrát už z Torontského mezinárodního filmového festivalu, kde vedle Emmy a Damiena Chazelle už byli přítomní i Ryan Gosling, John Legend a Rosemarie DeWitt. Jsou jen čtyři a myslím, že všechny stojí za zhlédnutí, ani nejsou nijak dlouhá, max. tříminutová. Samozřejmě tu mluví o La La Land, musím ale říct, že otázky se zatím tolik neopakují a pořád říkají něco zajímavého a nového.

V prvním rozhovoru si obsazení sedlo společně s Variety, hned na začátku Emma vtipkuje, že od prvního filmu věděla, že s Ryanem natočí tři filmy :D. Damien pak vzpomíná, jak se poprvé kvůli filmu setkal s Johnem, který měl trochu jiné představy od muzikálu a Damien říká, že i právě světu musel dát na začátku vědět, o jaký muzikál půjde. Emma se přidává a říká, že natáčení bylo velmi vzrušující a taky nervy drásající, ale tři měsíce předem nacvičovali, takže měli čas se do toho dostat. Do diskuze se zapojí i Rosemarie, která říká, že se s Damienem setkala už před Whiplash a vzpomíná, jak si myslela, že tenhle film bude buď nejlepší film na světě nebo že nebude dávat absolutně žádný smysl :D. Ryan mluví o improvizaci, kterou ve filmech hodně dělají, protože vytváří jinou dynamiku a spojení mezi postavami, zmiňuje i konkurz Crazy Stupid Love, hodně improvizovali i v tomhle filmu.

Další rozhovor je pro The Hollywood Reporter, Damien nás tam nejprve na začátku seznamuje s filmem, mluví o čem je a John pak říká, že zná ten pocit, když člověk přijede do Los Angeles (nebo u něj do New Yorku) za cílem stát se umělcem. Rosemarie se připojuje a říká, že asi nikdy neviděla film, který by se věnoval začátku kariéry umělce a jak je těžké být zároveň ve vztahu s někým, když se chce stát skvělým hercem, zpěvákem atd. Emma se zas plně vciťuje do situace, když se člověk odstěhuje do Los Angeles, chodí hodně na konkurzy a je hodně odmítaný. Padne otázka, jestli si pamatují na nějaké své oblíbené muzikály, tak John hned vypálí Čaroděj ze země Oz a Emma zas hry na Broadwayi.

U dalších dvou rozhovorů se budu snažit být stručnější, on už to tak bude dlouhý článek, ach jo :D. Tenhle rozhovor je pro People, Entertainment Weekly a InStyle, Ryan, Emma a Damien zde mluví o obavách a výzvách k filmu jako muzikálu. Ryan také zmiňuje, že jeho postava měla být zpočátku mladší, ale nakonec se rozhodlo, že sice dřív býval optimistický, ale teď je z něj cynik, který je na nejlepší cestě stát se zahořklým člověkem a že až láska k Emmině postavě Mie ho zastavila stát se svou nejhorší možnou verzí.

A ještě jeden poslední pro Vanity Fair, ve kterých Emma, Ryan a spousta dalších hvězd (třeba Ewan McGregor, Joseph Gordon-Levitt, Naomi Watts, Liev Schreiber nebo Dakota Fanning) mluví o svých nejhorších pracích. Ryanova je, když v 8 letech byl vedoucím sekuriťáků pro svého strýčka, který imitoval Elvise :D a Emmina je, když pracovala v pekárně se psíma pamlskama.

VIDEO: Venice Film Festival Interviews

19. září 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Po tom festivalovém humbuku je teď konečně víc klid, takže sem aspoň můžu přidat i věci, na které předtím nebyl prostor. Jednou z nich jsou i tyto klasické rozhovory pro tisk, se kterými vás určitě seznamovat nemusím, v době propagování filmu se jich vždycky objevuje habaděj. Já tu teda nejprve mám dvě krátká videa z Benátského festivalu, ono se jich objevilo víc, ale na YouTube postupem času zmizely, takže nakonec jen tyhle dvě, což, si myslím, vůbec nevadí.

V tomhle prvním rozhovoru pro Associated Press Emma vzpomíná na svůj první zážitek z natáčení filmu, což pro ní byl Superbad. Říká, že to bylo neskutečné a magické a hrozně se jí tam líbilo. On už film sám o sobě je zábavný a na place hodně improvizovali, navíc tam poznala svou nejlepší kamarádkou Marthu (MacIsaac), která ve filmu také hrála.

Druhý rozhovor je pro HFPA a kromě Emmy v něm hodně mluví i režisér Damien Chazelle, který hned na začátku říká, že La La Land chtěl natočit už před Whiplash, a že až právě úspěch Whiplash mu dal zelenou natočit tenhle film. Také říká, že v době, kdy se mu začínaly líbit muzikály jako žánr, viděl film The Umbrellas of Cherbourg, který mu otevřel dveře na nové nápady, aby muzikál mohl být reálný a zároveň v sobě měl prvky snů a tak se sám sebe ptal, jak udělat muzikál se svým oblíbeným jazzem, se staromódním tónem, aby to dnešní publikum, které muzikály nemusí, zaujalo. Pak přijde na řadu Emma, která říká, že už právě to, že film je návratem do zlaté éry, jí zaujalo a ani jí nenapadlo, že by něco podobného v dnešní době vůbec vzniklo. Ještě před přečtením scénáře jí Damien vysvětloval o co půjde a pak si s ní scénář prošel, Emma z toho nakonec byla ohromená. Damien ještě na konci mluví o Ryanovi a Emmě, jak odděleně, tak jako dvojici, že v sobě mají cosi nadčasového, staromódního, ale i moderního a pořád to jsou herci, kteří stojí nohama na zemi a žijí momentem, což filmu pomohlo.

Layout #11

17. září 2016 v 19:15 | Posted by: Roxy |  • Past Layouts
Made by: Roxy | Od: 17.09.2016 | Do: ??? | Náhled

Léto nám pomalu končí (jupí! sry ale já miluju podzim :D), což znamená, že letně laděný design se sem už v tuto dobu poněkud nehodí a je na čase změna. S čímž si já vždycky lámu hlavu už tak měsíc předem, co sem zase zpatlám :D. Původně jsem přemýšlela nad tím, že bych udělala layout s fotkami z La La Landu (taky se na ten film tak hrozně těšíte? Fakt se ho a ještě Hacksaw Ridge nemůžu dočkat. Těším se na ty filmy víc jak na nový Star Wars, což je neuvěřitelný), ale z toho nakonec sešlo a tak jsem zase zabloudila k fotkám z loňského photoshootu pro The Wall Street Journal, který patří mezi mé nejoblibenější u Emmy a prostě jsem si nemohla pomoct, ty fotky jsou tak strašně nádherný a podzimně laděný, že jsem po nich prostě musela opět šáhnout. Dokonce jsem do designu musela použít i tu rozkošnou 6. fotku v páse, která zdobila loňský podzimní kabát - nešlo odolat :D. Design mám už mimochodem hotový aspoň 14 dní, ale kvůli tomu milionu novinek a mé lenosti ho doladit (= rozstříhat - to mě vždycky neba) se na něj dostalo až teď. Snad se vám líbí, mě maličko mrzí, že jsem na pozadí stránky nepoužila jiné barvy než bílou a šedou, ale ony by snad jiné nevynikly tak jako tyhle. Příště půjdu do tmavých barev, už to mám vymyšlený :D.

GALLERY UPDATE • TIFF "La La Land" Press Conference (13.09.2016)

16. září 2016 v 14:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Festival v Torontu sice už pro Emmu skončil, ještě mám ale v zásobě minimálně tři články věnované právě jemu (+ vlastně ještě i k Benátkám. No teď to vážně nešlo moc stíhat). Pro dnešek - jako první z nich - jsem nachystala tyhle fotky z tiskové konference La La Land, která proběhla den po premiéře, tedy v úterý 13. září. Fotek je málo, ale všechny se povedly, jak je to u tiskovek už zvykem. Emma je na fotkách nádherná - má krásně upravené vlasy a skvělý make-up (zas ta rtěnka, ach!), k tomu se mi strašně, ale fakt strašně líbí ty šaty (nebo overal?), které si na sebe vzala, vypadají fakt senzačně, jak barvou, střihem, tak i těmi pruhy, prostě pecka, přesně něco pro mě :D.

GALLERY LINK:
[027x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > TIFF - "La La Land" Press Conference (13.09.2016)

GALLERY UPDATE • TIFF "La La Land" Movie Premiere (12.09.2016)

15. září 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska se konečně dostávám i ke zlatému bodu Torontského festivalu a tím jsou fotky z premiéry filmu La La Land. Je to Emmina teprve druhá návštěva TIFF, poprvé se festivalu zúčastnila v roce 2010 díky premiéře Easy A. Celá ceremonie se konala v pondělí večer v Princess of Wales Theatre v Torontu a já vám tu dnes z ní přináším hromadu fotek. Byla jsem jako vždy hrozně zvědavá a nedočkavá, co si Emma vezme na sebe, protože na červených kobercích mě její outfity většinou vždycky dostanou a tenhle není výjimkou. Em si oblékla krásné, žluté šatky od Chanelu, které se mi líbí minimálně už tou barvou, žlutá patří mezi mé největší oblíbence, takže už v tomhle bodě jsem nadšená, a líbí se mi i materiálem a tím, jak jsou obzvláštněné, že v určitých partiích jsou jakoby rozšířené, což si někdo jako Emma může v klidu dovolit. K nim si vzala nude lodičky od Christiana Louboutina, které jí ladí s čelenkou ve vlasech, která je podle mě parádní třešnička na dortu a celý outfit skvěle ucelila, působí to jak z 60. let, ještě společně s tím výraznějším nalíčením očí. No nic, užijte si fotky, celkem se objevily z červeného koberce, ze zákulisí a Q&A, z after party a nakonec tam je i jedna zlatá osobka.

GALLERY LINK:
[218x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > TIFF - "La La Land" Premiere (12.09.2016)

GALLERY LINK:
[018x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > TIFF - "La La Land" Premiere - Inside (12.09.2016)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

Ještě sem přidávám tohle kraťoučké video z Q&A, které proběhlo hned po premiéře - na celé video se můžete kouknout tady - Emma s Ryanem tam dostali otázku, jaké to je pro ně pracovat spolu už potřetí. Na to Ryan odpověděl: "Rád pracuju s Emmou. Myslím si, že je tajně Kanaďanka. Proto spolu tak dobře vycházíme. Ona se pořád bezdůvodně divoce omlouvá."

GALLERY UPDATE • TIFF Portraits

14. září 2016 v 11:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Tenhle článek jsem začala psát v pondělí, kdy byly photoshooty dva. Teď jich je sedm. No prosim, celý letošní rok jsme prakticky bez photoshootů, tak nám to teď Emma plně vynahradila :D. Tak, jak už úvod a fotky níže napovídají, v dnešním článku se budu věnovat photoshootům, respektive portrétům, které se za ty dva dny na TIFF pořídily. Fotky z premiéry přidám zítra, slibuju. Momentálně jich je teda sedm, uvidíme, jestli se objeví ještě nějaké další. Ale jak vidíte, Emma a zbytek obsazení nafotily photoshooty pro stránky a magazíny jako Variety, InStyle, Entertainment Weekly, The Hollywood Reporter, Deadline, LA Times a Vanity Fair a fotky jsou všechny naprosto úžasný. No, některý ještě úžasnější. Mě se třeba hrozně líbí ty portréty pro InStyle, ty jsou nádherný, nebo poslední fotky u Deadline a THR. A na fotkách LA Times je mimo jiné i J.K.Simmons, který se už ke castu také připojil, což mě moc potěšilo.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > TIFF Portraits #3 - Entertainment Weekly

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] PHOTOSHOOTS > 2016 > TIFF Portraits #5 - Deadline

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "La La Land" Toronto Press (12.09.2016)

13. září 2016 v 19:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Emma měla v pondělí na TIFF poměrně nabitý program, ještě před premiérou La La Land poskytovala společně s ostatními rozhovory pro tisk a tak podobně. A právě z nich tu dnes mám i fotky. Jako první tu jsou fotky ze studia Variety, pro který Emma, Ryan Gosling, Damien Chazelle, John Legend a Rosemarie DeWitt dělali rozhovor. Em si na sebe oblékla hrozně hezké šaty od značky Cedric Charlier, škoda, že nejsou vidět v celé své kráse. K nim si ještě vzala lodičky Jimmy Choo, které teda taky nejsou vidět (ale prý je měla :D). Druhá várka fotek je z dalšího rozhovoru, tenhle byl pro stránky The Hollywood Reporter a Emma tam už je i jinak oblečená, no z toho outfitu jsem od prvního pohledu paf, fakt se mi hodně líbí, lépe si ho můžete prohlédnout na paparazzi fotkách nebo na té nádherné osobce, kterou na svůj Instagram přidala Emmina stylistka Petra Flannery. Emmin top je jinak značky Chloe, kabelka je od Tyler Ellis X Petra Flannery a brýle Ray-Ban.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[010x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2016 > Variety Studio at TIFF Presented by Airbnb (12.09.2016)

GALLERY LINK:
[002x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2016 > The Hollywood Reporter Interview at TIFF (12.09.2016)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "Katie Says Goodbye" TIFF Party (11.09.2016)

13. září 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Jeden den tu vůbec nejsem a ono se objeví asi trilion novinek :D. Tyhle jsem teda očekávala, jelikož se včera na festivale v Torontu konala premiéra La La Land. Ještě než se k ní dostanu, mám tu ale menší zásobu fotek z neděle a ze včerejška (mám silné chutě přidat to najednou, ale ovládnu se, pokud jste nedočkaví, mrkněte se prostě do galerie), začnu teda nedělí, kdy se Emma, která do Toronta dorazila v sobotu, zúčastnila večírku k filmu Katie Says Goodbye. Fotek se objevilo celkem 5, Emmě to tam moc slušelo, vzala si na sebe černé šaty se zlatým květovaným vzorem od značky Rochas a k tomu zlaté lodičky Dolce & Gabbana. Na fotkách je vyfocená s herečkami Ahnou O'Reilly a Olivií Cooke, která ve zmíněném filmu hraje. Kromě toho sem ještě přidávám jednu fotku od fanouška ze soboty, kdy se s Em vyfotila na letišti LAX.

GALLERY LINK:
[005x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > "Katie Says Goodbye" TIFF Party (11.09.2016)

GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > With Fans

Venice: Emma Stone Wins Best Actress Prize for ‘La La Land’

11. září 2016 v 19:05 | Posted by: Roxy |  NEWS
Emma byla na Benátském filmovém festivale oceněna svou prací za film La La Land a získala cenu Nejlepší herečka! V Benátkách už bohužel není, ale nahrála videozprávu, na kterou se níže můžete podívat.

"Tohle je naprosto neuvěřitelná a nečekaná pocta a já bych si tam teď přála být, už jen kvůli tomu, že Benátky, Itálie a lidé tam jsou úžasní a mě nenapadá lepší místo na premiéru La La Land než právě festival v Benátkách. Skvěle jsme si to tam užili a nikdy nezapomeneme, takže chci moc poděkovat porotě a divákům na festivale, Albertu Barberovi (ředitel VFF), úžasným producentům La La Land a Lionsgate. Musím poděkovat Ryanu Goslingovi za to, že v tomhle filmu byl opět mým partnerem a za to, že jsme si každý den skvěle užili. A obzvlášť chci poděkovat Damienu Chazellovi, že mě obsadil a pracoval se mnou a dovolil mi být součástí něčeho tak speciálního, jako je tenhle film. Zpívat a tancovat každý den se skvělými lidmi byl splněný sen a tohle pro mě opravdu hodně znamená. Děkuju."


GALLERY UPDATE • The 5th Biennial Stand Up To Cancer (09.09.2016)

10. září 2016 v 22:46 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Už před pár týdny jsem sem psala, že se Emma zúčastní 5. vysílání Stand Up To Cancer (vysílá se každé dva roky), které pomáhá zvyšovat finanční prostředky na výzkum rakoviny. Akce, která se vysílala téměř na všech hlavních televizních stanicích, se konala v pátek večer v koncertní hale The Music Center's Walt Disney Concert Hall v Los Angeles a já tu dnes z ní mám spoustu fotek. Emma je tu oblečená velice jednoduše, vzala si džíny a tričko s logem Stand Up To Cancer, které tam na sobě měli snad všichni. Mě se ještě moc líbí její botky a celkově jí to tu moc slušelo. Fotek se objevilo celkem v přiměřeném množství, nejprve se níže můžete podívat na spoustu fotek z červeného koberce, poté ze zákulisí, kde se Emma vyfotila se spoustý hvězdnými kolegy - například s Kristen Wiig, Bradleym Cooperem, Annou Kendrick, Joshem Gadem (ti mají spolu mimochodem i osobku) nebo s Tomem Hanksem (Šáhla na něj. Ona na něj šáhla!) a nakonec dokonce i jeden nový portrét, Emma je tam zlatá

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Stand Up to Cancer Portraits

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal


GALLERY UPDATE • At a Nail Salon in Los Angeles (06.09.2016)

10. září 2016 v 9:06 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dobré ráno, dneska tu mám opět další fotky od paparazzi, které jsou ještě stále z úterý 6. září, kdy se Emma vrátila zpátky do Los Angeles. Tyhle jsou teda pořízené později toho dne, kdy si Emma zajela do jednoho salonu, kde se o sebe nechala pečovat. Dělali jí tam nehty, masáže apod., takže se Em mohla aspoň takhle zrelaxovat po tom náročném týdnu. Jinak jí to tady slušelo, vzala si na sebe pohodlné pruhované tričko, černé kalhoty a své, očividně oblíbené, hnědé pantoflíčky.

GALLERY LINK:

POTM | October 2016

8. září 2016 v 8:35 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tak konečně po týdnu se dostávám i k novým anketám, tentokrát na můj oblíbený měsíc říjen. Jelikož se v posledním týdnu objevilo víc novinek než jindy za měsíc, měla jsem co se týče fotek celkem na výběr. Nakonec jsem pro POTM zabrousila pouze do jedné a to do tiskové konference La La Land v Benátkách, protože ty fotky mě natolik ohromily, že jsem zkrátka nemohla odolat. Jsou tak strašně nádherný a podzimní, že bylo dost, DOST těžký vybrat jen čtyři a možná bude ještě těžší vybrat jednu z nich, protože každá by se v menu krásně vyjímala (já bych tam fakt nejradši dala všechny - tak hele, hlasujte fikaně, aby to na konci měsíce vyšlo nerozhodně a já bych je pak mohla vždycky po týdnu změnit :D great deal, ne?).

Fashion Duel už je jinak taky venku, hlasovat v něm můžete v předchozím článku.

FASHION DUEL #23

8. září 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
U módního duelu pro tento měsíc jsem jistě věděla, že použiju fotky z Benátského festivalu - jen jsem ještě nevěděla, jak to udělám :D. Jelikož se ho Emma zúčastnila celkem 2x - poprvé před dvěma lety s filmem Birdman a podruhé letos se snímkem La La Land, rozhodla jsem se, že teď budete hlasovat pro outfity z obou photocallů, na kterých Emma podle mě zazářila, a v příští anketě přijdou na řadu hlavní premiéry.


GALLERY UPDATE • Arriving at LAX Airport (06.09.2016)

7. září 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám nejnovější fotky od paparazzi, kteří Emmu zastihli na losangeleském letišti LAX, kam včera akorát dorazila. Před Torontem tedy bude asi na pár dní zpátky doma odpočívat po tom frmolu, který poslední týden podstoupila. Je tady jinak skvěle oblečená, mě se moc líbí ten bílý top se šněrováním, tenhle trend mě letos baví, i když mě začalo otravovat, jak to nosí všichni (asi problém trendů :D). Přes ten si vzala tmavězelenou bundičkou, která je taky super, a zvonové džíny, tyhle se mi kupodivu líbí, ještě navíc jak si k tomu vzala boty na podpatku, dělá jí to nekonečně dlouhý nohy, což vypadá vždycky skvěle. Kromě paparazzi fotek se teda objevila ještě jedna nová osobka, kterou na svůj instagram přidala Emmina vizážistka Rachel, je ještě z festivalu v Telluride.

GALLERY LINK:
[011x] PAPARAZZI> 2016 > Arriving at LAX Airport (06.09.2016)

• @rachel_goodwin: Drama 👑
GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.