Říjen 2016

POTM | December 2016

31. října 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Je možný, že sem dneska přidávám anketu už na poslední měsíc v roce? Jak se to stalo? Kdy se to stalo? Nebyl náhodou ještě před chvílí Nový rok? Utíká to nějak až moc rychle :D. Na prosincovou POTM jsem vybrala čtyři still fotografie z filmu La La Land, jelikož ten měsíc půjde konečně do kin. My si na něj budeme sice ještě muset chvíli počkat - k nám se snímek dostane až 5. ledna (předtím to bylo 19. ledna, takže nám to čekání díkybohu zkrátili), Slováci se ho dočkají ještě dřív, 29. prosince - kdo se těší? Těšíte se na něj třeba natolik, že na něj půjdete do kina? Já na to půjdu, i kdybych měla jít sama :D, prostě si to chci užít hezky na velkém plátně. <3


GALLERY UPDATE • Personal Pictures #74

30. října 2016 v 11:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
No jako nad novinkama se teď snad roztrhl pytel nebo co. I dneska tu mám něco nového, tentokrát jde o dvě nové osobní fotky. První je ještě z módní přehlídky, pořadané CFDA a Vogue, ze středy a druhá je teď z pátka, kdy šli Emma a její přátelé asi na nějakou halloweenskou párty, Em je převlečená za...hm..gothičku? :D Každopádně super, i její kamarádi vypadají bezvadně :D. Kromě toho tu mám ještě jedno kratičké video z Instagramu kouzelníka Davida Blaina, jedná se o takový trailer na jeho show, která se bude vysílat 15. listopadu, a mimo jiné se v ní objeví i právě naše Emma. Možná si pamatujete na osobní fotky, které jsem sem přidávala v březnu, kdy to celé natáčeli.

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal


GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (27.10.2016)

29. října 2016 v 14:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Světe div se, ale dneska tu ještě mám další fotky od paparazzi, tenhle týden to už je podruhé (!!). Emma byla teď ve čtvrtek viděna opět v Los Angeles a teda paparazzi jí zachytili v tom správném okamžiku, protože se na fotkách směje a culí a na to je vždycky radost pohledět :D. Třeba jí pobavila celá ta situace s fotografy, protože to vypadá, že se tam baví s paní v autě za ní. No, ať je to jak chce, Emmě to tady každopádně hrozně slušelo, její outfit je boží! Má na sobě světlý svetřík, který je teda fakt skvělý, potom černé džíny, kabelku a botky, které tady nejsou moc vidět, ale podle jejich vršku usuzuju, že jsou taky supr :D.

GALLERY LINK:
[016x] PAPARAZZI > 2016 > In Los Angeles (27.10.2016)

GALLERY UPDATE • "La La Land" New Still & Middleburg Film Festival

29. října 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
I na dnešek tu mám připravený další článek, no tenhle týden je co se novinek týče opravdu plodný. I když dneska to bude spíš doplňující. Nejprve tu mám po dlouhé době další novou still fotografii k filmu La La Land, na které je Em s Ryanem. Druhou částí článku je pak Middleburg Film Festival, který se odehrál minulý týden a ke kterému se jsem před několika dny přidávala dvě osobní fotky (x), nakonec se z něj přece jen objevilo i něco víc. Em tam vypadala naprosto rozkošně, oblečená je tu celá do Prady, lodičky jsou pak od Jimmy Choo. UPDATE: Tak se objevila ještě jedna další stillka z filmu!

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • CFDA/Vogue Fashion Fund Fashion Show and Tea (26.10.2016)

28. října 2016 v 8:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska tu mám fotky z další akce, které se Emma tento týden zúčastnila. Ve středu se v Chateau Marmont v Los Angeles odehrála taková menší módní přehlídka, CFDA/Vogue Fashion Fund Fashion Show and Tea. Akce představila designéry, kteří jsou ve finále souboje o prestižní cenu CFDA. Emma byla právě jedna z pozvaných hvězd, jak můžete vidět, seděla hned vedle Katy Perry a Kristen Stewart se St. Vincent. Emmě to tady jinak slušelo, vzala si na sebe bílou halenku a stříbrnou sukni s volánky od značky Brock Collection, stříbrné sandálky opět od Jimmy Choo a kabelku z dílny Tyler Alexandra Ellis & Petra Flannery, kterou jsem mohli vidět už na festivale v Torontu.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in West Hollywood (25.10.2016)

27. října 2016 v 8:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Je docela vtipné a neobvyklé, že se v posledních týdnech objevují spíš fotky z akci, než od paparazzi :D. Dneska tu ale přece jen mám fotografie právě od nich - po skoro měsíci. Emma byla teď v úterý viděna ve West Hollywoodu při nějakých pochůzkách. Trochu mě zajímá, jak to teď má, jestli ještě pořád bydlí v LA, protože v rozhovoru pro Vogue bylo zmíněno, že se stěhuje zpátky do New Yorku. Každopádně jí to tady moc slušelo, její outfit se mi hrozně líbí, má krásný světlý top, k tomu džíny, černou kabelku a nakonec botky, které mě samy o sobě tolik nezaujaly, ale k outfitu a Emmě mi skvěle pasují.

GALLERY LINK:
[018x] PAPARAZZI > 2016 > Out in West Hollywood (25.10.2016)

VIDEO: Fox 5 interview with Emma Stone & Damien Chazelle

26. října 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Dneska tu mám po delší době zase nějaký ten rozhovor s médii, tentokrát pro televizní stanici Fox 5. Video je sice 24 minut dlouhé, ale nelekejte se, Emma je pouze v prvních 12 minutách, zbytek je rozhovor s Damienem. Samozřejmě, že tématem hovoru je film La La Land, ale musím říct, že ten reportér pokládá opravdu dobré otázky a zdá se do toho být fakt zabraný. Zajímá ho technická stránka filmu, ale i Emminy zkušenosti s konkurzy, když jako herečka začínala, nebo třeba ještě vzpomínají na cameo Billa Murrayho v Zombielandu.


GALLERY UPDATE • The Kennedy Center Mark Twain Prize Honors Bill Murray (23.10.2016)

25. října 2016 v 10:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
K další víkendové akci se fotky už naštěstí objevily, takže tu je pro vás se vší parádou mám. V neděli se ve Washingtonu DC v Kennedy Center konala slavnostní ceremonie věnovaná herci a komikovi Billu Murraymu, kde mu byla přidělena cena Marka Twaina za Americký humor. Celé akce se kromě samotného Billa zúčastnilo i mnoho dalších slavných tváří, mezi nimi i naše Emma, která si s Billem zahrála ve dvou filmech (Zombieland a Aloha) a už řadu let se spolu přátelí. Pro tuto příležitost si na sebe oblékla burgundy šaty od Prady, které se mi líbí, já miluju tuhle barvu, a ty stříbrné detaily jsou super, Emmě moc sluší. Lodičky jsou pak opět od Jimmy Choo a Em má i jinak hezky upravené vlasy a make-up.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Personal Pictures #73 (Middleburg Film Festival)

24. října 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Emma měla tenhle víkend poměrně nabitý, protože jak v sobotu, tak v neděli měla nějakou akci. Já začnu tou sobotní, kdy se Emma zúčastnila dalšího promítání filmu La La Land, tentokrát na filmovém festivale v městečku Middleburg ve Virginii. Bohužel se z celé akce objevily pouze dvě osobní fotky, ale zase lepší než nic. Jsem ráda, že nám holky ze stylistického týmu aspoň krásně vyfotily outfit, který se mi teda moc líbí. Sako a košile jsou obě od Prady a černé lodičky zase Jimmy Choo a Emma tu vypadá prostě rozkošně (no kde ne :D).

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Magazine Scans (November 2016)

23. října 2016 v 20:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Dneska takhle na večer sem přidám pár scanů, které se za posledních pár dní objevily. Jako první tu mám komplet scany k listopadovému číslu magazínu Vogue, jehož obálku zdobí právě naše Emma, uvnitř si jinak můžete přečíst samotný rozhovor (který jsem přeložila tady) a ještě jednou prohlédnout fotky. Další dva magazíny, InStyle a The Hollywood Reporter, se věnují filmům představeným na letošním festivale v Torontu, které z největší pravděpodobností čekají různé nominace na ceny a film La La Land samozřejmě mezi nimi nesměl chybět.

GALLERY LINK:
[009x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Vogue (US, November 2016)

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > InStyle USA (November 2016)

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2016 > The Hollywood Reporter (September 30, 2016)

VIDEO: 73 Questions with Emma Stone (Vogue)

21. října 2016 v 8:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews

Těšila jsem se, až vám sem tohle video konečně přidám! Jak jistě víte, Emma zdobí listopadový Vogue (viz. přeložený rozhovor a photoshoot), a já jsem byla zvědavá, jakou formu videa si pro nás připraví (Vogue má ve zvyku dělat s cover lidmi "spešl" videa) a oni si pro nás nachystali 73 otázek s Emmou Stone, což je moje oblíbená rubrika, zkoukla jsem snad všechny, co doposud vyšly, takže jsem z tohohle byla nesmírně nadšená! Nejen, že Emma odpoví na 73 úplně random otázek, ale provede nás i svým bytem v LA, který teda vypadá útulně. Jinak se ve videu mihne i její psík Ren, kterého před 3-4 lety adoptovala společně s Andrewem, a její stylistický tým Mara, Petra a Rachel. Určitě doporučuju zhlédnout, je to sranda!

PS: Jinak si nemůžu odpustit poznamenat, že na otázku jaký nejlepší dárek kdy dostala, Emma odpovídá ručně vyrobené houpací křeslo. Ehm, ehm, Andrew v jednom loňském rozhovoru (k filmu 99 Homes) říkal, že sice doma moc nekutí, ale jednou vyrobil houpací křeslo. Já jsem jinak naprosto normální, abyste věděli, ale oni mi furt teda způsobujou infarkty :D.


GALLERY UPDATE • 'La La Land' Screening in New York City (18.10.2016)

20. října 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Mám radost, že se La La Land dostává pořád patřičné pozornosti, která asi ještě jen tak neutichne, jelikož má premiéru až v prosinci. No já počítám, že tak do února bude novinek dostatek (= awards season :D). Dneska tu mám fotky z úterka 18. října, kdy Lionsgate uspořádal speciální promítání filmu La La Land v New Yorku, které hostovala Emmina kamarádka, herečka Jennifer Lawrence, což mě potěšilo, moc ráda vidím holky opět spolu. Fotek je jen pár a jsou z příchodu a z after party, kde se Emma vyfotila i s Dakotou Johnson (to by taky bylo super, kdyby se kamarádily). Jinak to tady Em slušelo, vzala si na sebe jednoduché šaty od značky The Row a sandálky Jimmy Choo, na jedné fotce má ještě na sobě kabát, který se mi taky líbí.


GALLERY LINK:
[015x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > 'La La Land' Screening in New York City (18.10.2016)

GALLERY UPDATE • Personal & Fan Pics

19. října 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Za posledních pár dní se opět nakupilo pár úžasných novinek, takže se máte na co těšit :). Dneska začnu fotkami z víkendu, kdy si Emma s několika přáteli zajela na festival Desert Trip do kalifornského India, kam si zašli na koncerty takových hvězd, jako jsou The Rolling Stones, Bob Dylan, Paul McCartney, Neil Young, Roger Waters (Pink Floyd) nebo The Who (takže maličko děsně moc závidím). Z jejich výletu tu mám pár osobek i fotek od fanoušků. Jinak v jejich skupince si jistě všimnete i pár známějších jmen, jako například Woody Harrelson, Kate Hudson, Bradley Cooper a Irina Shayk.

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Taken by Fans

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

INTERVIEW: Vogue Magazine (November 2016)

16. října 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Tak jsem teda vůbec nečekala, že tu budu s rozhovorem pro Vogue tak rychle. Pracovala jsem na něm v podstatě v průběhu pátka a soboty a dneska ho tu pro vás mám v plné parádě. Jak už jsem u photoshootu zmiňovala, je krapet delší, ale dlouhých rozhovorů tu už pár bylo, tak snad vám to nezabrání si jej přečíst. Protože to opět stojí za to. Autorem je mimochodem tentýž člověk, který s Emmou rozhovor dělal už před dvěma lety (viz. tady) a taky na to v pár pasažích odkazuje. Jinak zde teda proberou snad všechno, co se za poslední dva roky v Emmině životě událo - o Cabaretu, Oscarech, La La Landu, Battle of The Sexes, rovnoprávnosti a drobná zmínka padne i na Andrewa Garfielda :-). Interview je teda opět nabité novými, zajímavými informacemi, některé z nich překvapili i mě (Emma se stěhuje zpátky do New Yorku, jupí). Jinak se mi líbí, jakým stylem to autor napsal, hrozně příjemně se to čte, tak snad jsem to moc nezkazila svým překladem a vám se to bude číst stejně tak dobře.
_________________________________________________________________________________________________

Emma Stone díky La La Land prožívá největší skok v kariéře

Od hollywoodské neznámé až po nominaci na Oscara - dokáže si ale Emma Stone prozpívat a protancovat cestu skrz staromódní filmový muzikál? Připravte se na La La Land, největší skok v její rychle rostoucí kariéře.

Předtím než se Emma Stone stala, no, Emmou Stone, byla Emily Stone, teenagerkou ze Scottsdale v Arizoně toužící stát se herečkou, která se se svojí maminkou přestěhovala do Hollywoodu, do dvoulůžkového bytu poblíž farmářských trhů. Na zdi visel plakát s Johnem Lennonem, ráda pálila vonné tyčinky ("Bylo mi šestnáct," protestuje), na konkurzy jezdila červeným Volkswagenem Beetlem a mezitím pracovala za pultem v Three Dog Bakery - ehm, ehm, pekárně, kde se prodávaly pamlsky pro psy.

Stone byla jednou z tísíců mladých tváří, které každoročně přijíždějí do Los Angeles s nadějí a neuvěřitelně těžkým snem prorazit do showbusinessu, kterým nechybí inspirující ambice nebo melancholie nebo trošku od obojího. Měl bych zdůraznit, že nic z toho se netýká pradávné historie u Stone, která teď v listopadu oslaví 28. narozeniny, a pořád si pamatuje tři nejprodávanější dobroty v psí pekárně.

"Psí koláčky," vzpomíná. "Pop Tarts, ale pro psy. A pupcakes. Pak tam byla taková psí verze Orea vyrobená z rohovníku a medu. Jedna máma se tam jednou stavila a chtěla je koupit pro svoje dítě, protože si myslela, že psí Orea jsou zdravější."

Důvodem, proč je Hollywood Hollywoodem, je, že je to město, ve kterém se někdo může dostat od prodávání psích pamlsků až na billboard nad Sunset Boulevard. Což se v podstatě stalo Emmě Stone. Stačí trocha nadčasového snu, k tomu úsilí a máme tu romantický a poněkud brilantní hudební film, který se do kin dostane v prosinci. Pod názvem La La Land, zrežírovaný "Whiplash" kouzelníkem Damienem Chazelle, film vypráví příběh ctižádostivé herečky Mii (Stone) a jazzového pianisty Sebastiana (Ryan Gosling), kteří se snaží určit směr svým kariérám ve slunečném, ale krutém městě. Velkolepý, prudký a svěže necynický, La La Land je typ filmu, který studia dřív dělávala pořád, nyní už však vůbec. Stone a Gosling zpívají. Tancují. Létají - doslova, v jedné dechberoucí scéně ve hvězdách uvnitř Griffithovy observatoře - a zamilují se. V době nekončících filmových sériích a blockbusterů je La La Land na jednu stranu retro a na druhou naprosto radikální. Když na konci srpna film zahájil Benátský filmový festival, diváci propukli po deseti minutách v bouřlivý potlesk (Stone pak získala cenu za Nejlepší herečku). Podobné pochvaly se dostal i na festivalech v Telluride a Torontu a Tom Hanks se po zhlédnutí snímku nechal slyšet, že: "Pokud diváci nepůjdou a nepřijmou něco tak nádherného, tak jsme všichni v háji."

GALLERY UPDATE • Vogue US (November 2016)

14. října 2016 v 20:03 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Bože, jak já miluju takováhle překvapení! Tajně jsem si už nějakou dobu přála, aby se Emma zase objevila na obálce velkého časopisu a dneska na mě vybafnou tyhle fotky, které jsou pořízené pro samotný Vogue, což je prostě král mezi módními magazíny, co si budem. Emma naposled jejich cover zdobila před dvěma lety a je to v pořadí její třetí číslo. Dneska tu pro vás mám na ochutnávku samotnou listopadovou obálku, která se podle mě fakt povedla, a dokonce i samotný photoshoot, který mají na svědomí fotografové Mert Alas a Marcus Piggott. Hrozně se mi líbí, že každá z fotek je úplně jiná, což se perfektně hodí k Emmině postavě Mie v La La Land, která se snaží prosadit jako herečka. Všechny jsou povedené, moc se mi líbí jak jsou některé fotky v pohybu, jsou skvělý, stejně tak i ty víc "pózující," Emma je na všech opravdu krásná. Božíčku, tohle mi zase zlepšilo den :D.

Kromě fotek se objevil i samotný rozhovor, na jehož překlad se tady v blízké době můžete určitě těšit, jen nevím, jak ho budu stíhat, je asi kilometr dlouhý (ve Wordu mi to vyšlo na 6 stránek :D). Během víkendu bych něco mohla stihnout, ale spíš ho tu čekejte v příštím týdnu. Doufám, že si ho teda alespoň někdo přečte :D.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Vogue (US, November 2016)


GALLERY LINK:
[009x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Vogue (Mert Alas & Marcus Piggott)

Broadway’s Sam Gold to Direct Emma Stone in ‘Letters From Rosemary’

13. října 2016 v 12:45 | Posted by: Roxy |  NEWS

Je znám režisér připravovaného filmu "Letters from Rosemary"

S novinkama je to teď opět vlažnější, což mi vlastně nevadí, protože jsem v režimu blogového odpočinku :D, a tak mi to teď vyhovuje. Dneska tu mám ale přece jenom jednu drobnější novinku týkající se jednoho z dalších (mnoha) Emminých připravovaných projektů.

Držitel ceny Tony, divadelní režisér Sam Gold se může těšit na svůj režijní debut na velkém plátně, jelikož je právě v jednání, aby natočil životopisný film o Rosemary Kennedy "Letters from Rosemary," ve kterém má hlavní roli ztvárnit Emma Stone.

Scénář byl původně v Černé listině (proslulá sbírka nejlepších dosud neprodukovaných scénářů, které jsou k dispozici) od Nicka Yarborougha, produkovat ho budou Steve Golin a Doug Wald z Anonymous Content, ještě vedle Allarda Cantora, Jarroda Murraye a Richarda Arlooka.

Příběh se točí kolem Rose Marie "Rosemary" Kennedy, prvorozené dceři Rose Fitzgerald a Josepha Kennedyho a starší sestry prezidenta Johna F. Kennedyho a senátorů Roberta F. Kennedyho a Teda Kennedyho. Po zjištění, že trpí psychickými problémy, jenž jí donutily stáhnout se do ústraní úspěchů svých mladších sourozenců, Rosemaryno mentální postižení bylo dlouho drženo v tajemství, až nakonec Joseph Kennedy naplánoval jednu z prvních prefrontálních lobotomií, když jí bylo 23 let. Proces se však úplně nezdařil a Rose tak zůstala trvale neschopná. Scénář sleduje momenty, které předcházely proceduře a jak to posléze celou rodinu ovlivnilo.

Pro Anonymous Content to znamená další film v rostoucím seznamu efektivního dramatického materiálu. Anonymous totiž stojí za filmy jako "Spotlight" nebo "The Revenant," díky kterému si domů odnesli Oscary Leonardo DiCaprio nebo režisér Alejandro G. Inarritu. Kromě toho mají na kontě i úspěšné seriály "Mr. Robot" nebo "True Detective."

Pro Golda tu bude znamenat vůbec první filmovou zkušenost, jelikož se v posledních letech zaměřuje hlavně na režii na Broadwayi. V roce 2015 získal za muzikál "Fun Home" i cenu Tony a v minulosti Gold spolupracoval například se hvězdami jako je Ewan McGregor nebo Maggie Gyllenhaal. V nejbližší době ho čeká nové divadelní představení "Othello" ve kterým si zahrají třeb Daniel Craig nebo David Oyelowo.


GALLERY UPDATE • Vote Your Future (2016) Behind the Scenes

10. října 2016 v 9:11 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu mám jednu novou fotku ze zákulisí natáčení kampaně Vote Your Future, do které se Emma vedle několik desítek celebrit zapojila a která nabádá americké občany, aby šly k prezidentským volbám. Samotná videa jsem přidávala minulý týden, můžete se na ně podívat zde. Jinak je tohle úžasná momentka, Emma je tu takové zlatíčko. :)

GALLERY LINK:
[001x]OTHER PROJECTS > Other Campaigns > Vote Your Future (2016) Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • Photoshoots & Personal Picture

9. října 2016 v 11:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Tenhle článek tu mám uložený už možná týden a pořád jsem k němu nebyla schopná napsat text. Tak snad to teď už konečně vyjde :D. Dnešek bude takový doplňující, protože tu mám pár photoshootů, ke kterým jsem v posledních dnech do galerii dopřidala staro-nové fotografie. Začnu od toho nejstaršího, kterým je nádherný photoshoot pro magazín Vogue z roku 2011, tuhle konkrétní fotku jsem přidávala už na začátku roku, teď jí tu ovšem mám znova, v daleko lepší kvalitě. Je naprosto překrásná. Další dva photoshooty jsou z minulého měsíce z festivalu v Torontu. Vlastně fotky už jste viděli, tentokrát jsou ale už hezky v HQ kvalitě (teda kromě té druhé v EW setu, ta se předtím objevila v jednom magazínu) a jsou také senzační. No a nakonec se objevila i jedna osobní fotka z léta, kdy Emma společně s přáteli cestovala po Evropě. Toť vše, tak jsem to zmákla :D.

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2011 > Vogue

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > TIFF Portraits #3 - Entertainment Weekly

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Mill Valley Film Festival - "La La Land" Premiere (06.10.2016)

7. října 2016 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Tyhle fotky jsou rozhodně milé překvapení, vůbec jsem je nečekala. Emma se včera zúčastnila další premiéry filmu La La Land, tentokrát na Mill Valey filmovém festivale, který se právě odehrává v Mill Valey v Los Angeles. Fotek tu zatím mám jen 19 z červeného koberce, tak uvidíme, jestli se ještě objeví nějaké další, když tak budu článek i galerii aktualizovat. Emma si jinak na tuto událost oblékla bílé, krajkové šaty z jarní/letní kolekce 2017 značky Rodarte, u kterých pořád nevím, co si o nich mám myslet :D - Jsou rozkošné, Em krásně padnou a docela sluší, ale prostě se mi samy o sobě moc nelíbí, je tam moc volánků a ozdůbek. Jinak si ale vzala skvělé černé sandálky na podpatku a účes a líčení má jako vždy na jedničku. Akce se zúčastnil i režisér Damien Chazelle a skladatel Justin Hurwitz, který k filmu složil hudbu. Emma se tam vyfotila i s herečkou Amy Adams, která tam pro změnu propaguje zase svůj film.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

VIDEO: What Do You Care About? #VoteYourFuture

5. října 2016 v 8:50 | Posted by: Roxy |  • Videos - Other
Celá řada celebrit se připojila k nové kampani Vote Your Future, ve které vybízejí Američany, aby šli k prezidentským volbám a sami pak vysvětlují, jaké problémy jsou pro ně nejdůležitější a nejzásadnější k rozhodnutí, jakého kandidáta (Trump vs. Clint) budou volit. V prvním videu se teda můžete podívat na sestřih s celebritama, mezi kterými je i Emma (ale kromě ní třeba Leonardo DiCaprio, Olivia Wilde, Anne Hathaway, Rami Malek a další) a v druhém videu teda už sama Emma mluví o problémech, které jsou důležité pro ni, čili třeba rovnoprávnost, sexismus nebo homofobie. Jinak na jejich kanále jsou videa i ostatních zapojených celebrit, takže se na ně můžete podívat zde.GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (30.09.2016)

4. října 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Emma se nám po týdnu stráveném v New Yorku vrátila zpátky domů do Los Angeles a já tu dnes mám fotky od paparazzi právě z LA z posledního zářijového dne, kdy si byla Em skočit pro kafe. Po dlouhé době jí také vidíme zase v něčem sportovnějším - asi byla nebo zrovna mířila do posilovny. Mě se hrozně líbí tyhle její legíny a bundička, kterou po delší době opět vytáhla. A zase má ten baťůžek s mega dlouhými ramínky. Na hlavu si narazila ještě černou čepici, no jestli byl její záměr být inkognito, tak nevyšel. :D

GALLERY LINK:
[003x] PAPARAZZI > 2016 > Out in Los Angeles (30.09.2016)

FASHION DUEL #24

2. října 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Když už tu včera přibylo POTM, dneska je řada samozřejmě i na Fashion Duelu. Už v předchozí anketě jsem načala Benátský filmový festival, kterého se Emma zúčastnila celkem 2x - poprvé před dvěma lety s filmem Birdman a podruhé letos se snímkem La La Land - V minulém souboji se "utkaly" dva outfity z photocallu a na tento měsíc tu mám nachystané fotky z večerních hlavních premiér, které shodou okolností obě celý festival také zahajovaly. Na první premiéru k filmu Birdman si Emma vzala tmavězelenou róbu od Valentina, ještě teď si pamatuju, jak mě tam uchvátila (jak to, že to už je dva roky zpátky?!) a na premiéře La La Land zase zazářila ve stříbrných šatech od Versace, tak jsem zvědavá, pro jaký outfit budete hlasovat.


POTM | November 2016

1. října 2016 v 10:25 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Zaří se nám konečně přehouplo na říjen, přijde to jen mě, nebo se ten měsíc hrozně pomalu táhl? :D Na blogu tady bylo poměrně hodně živo v podstatě po celou dobu, protože těch novinek bylo pořádné množství. Poslední týden už je to klidnější, i když bylo pořád co přidávat, teď se začátkem nového měsíce tu mám čistý štít a už zase můžu číhat, kdy se co objeví. Na POTM pro měsíc listopad jsem zabrousila do dvou festivalů, kterých se Em teď zúčastnila, a to v Benátkách a Torontu a vybrala čtyři momentky z premiér a tiskových konferencí, takže můžete hlasovat. Vítěz minulé ankety už trůní v menu, na to jak jsem si myslela, že to bude vyrovnaný boj, vyhrála tahle kráska celkem jednoznačně <3.

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.