Listopad 2016

VIDEO: Good Morning America (28.11.2016)

30. listopadu 2016 v 19:25 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Dneska ještě jeden článek, určitě máte radost :D. Z pondělka 28. listopadu se objevilo docela dost fotek od paparazzi, z kterých většinu zfouknu v tomhle článku, takže pohoda :D. Nejprve ale k videu, kterým je rozhovor v pořadu Good Morning America! Emma si tam zajela popovídat si o filmu La La Land a vzešlo z toho hrozně příjemné interview. Samozřejmě nechybí ani exkluzivní klip z filmu, který je teda ou máj gát, já sama jsem strašně zvědavá na všechny ty scény z konkurzů, to bude síla. V rozhovoru nejprve moderátorka vychvaluje film a Emmin výkon (to Emmino "oh, thanks" :D), a samozřejmě padla řeč i na Ryana, se kterým Em hraje už ve 3. filmu, no a nakonec se jí třeba ještě zeptá na její oblíbení karaoke song :D.

Teď ještě k rychlosti k fotkám, které s videem jak-jinak souvisí. Paparazzi si na Emmu počíhali už před jejím hotelem, který v časných ranních hodinách opouštěla. Odtamtud mířila do TV studií na Times Square, a alba s fotkami se objevila rovnou dvě. Prní, když akorát dorazila ke studiím GMA a druhé když zamířila do Today Show, ze které teda ještě žádné video nemám. Emmě to tady jinak slušelo, šaty od Michaela Korse teda na fotkách moc neuvidíte, ty jsou krásně vidět ve videu, a jsou naprosto rozkošné, mě se hrozně líbí. Venku přes ně měla kabát Moncler Gamme, který mě baví svou hravostí. A na závěr nesmím zapomenout na ty úžasné lodičky ve vínové barvě, které jsou překvapivě od Jimmy Choo :D.

Mimochodem zítra, tedy 1. prosince, má být Emma hostem v The Tonight Show s Jimmy Fallonem! Z toho mám radost, jejich rozhovory jsou vždycky boží!


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Bulleit Bourbon Hosts a Luncheon to Celebrate "La La Land" (27.11.2016)

30. listopadu 2016 v 9:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Po pár dnech klidu (což jste tady nepocítili, protože jsem dodělávala resty) se během posledních dvou dnů nakupilo opět poměrně dost nových fotek, tak jdeme postupně na ně. Propagace La La Land se zjevně přesunula do New Yorku, protože právě z něj tu mám i tyhle fotky z neděle 27. listopadu, kdy se v Le Coucou konal slavnostní oběd pořádaný Bulleit Bourbor na oslavu filmu La La Land. Vedle Emmy se ho zúčastnil i režisér Damien Chazelle, textařský tým Benj Pasek a Justin Paul, editor Tom Cross a nechyběl tam ani skladatel Justin Hurwitz. Škoda, že se Ryan nemůže do propagace víc zapojit, ale natáčí film, což mu holt musíme odpustit. Emma tu na sobě jinak má černý top/svetřík a sukni od značky The Row (ach, tak to mě vůbec nepřekvapilo, značku mají pod palcem Olsenky :D) a lodičky Jimmy Choo (to je dobrý, jak Em střídá prakticky jen tyhle a Louboutinky :D), ten outfit může někomu připadat nudný, ale mě se to líbí, hlavně to Em sluší.

GALLERY LINK:

BACKSTAGE: Emma Stone Speaks on the Movie Musical of the Decade

28. listopadu 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Včera jsem sem přidávala fotky z photoshootu a obálku, dnes už tu jsem i se samotným překladem rozhovoru pro magazín Backstage. Samozřejmě, že hlavním tématem je film La La Land, s Emmou tu hodně hovoří o přípravách, tanci a zpěvu, ale také o jejích začátcích a věcech, které má se svojí postavou Miou společné. Rozhovor není dlouhý, Emma v něm prohodí několik chytrých a inspirujících věcí, u kterých jsem si jen říkala, že bych si taky přála, abych se do té stejné fáze konečně taky dopracovala. Třeba někdy :D. Každopádně super čtení, doufám, že se vám taky bude líbit. :)
"Existují pracující kuřata a super kuřata," vysvětluje Stone. "Vytvořili tuto studii, která když skončila, pracující kuřata stihla dokončit všechny úkoly. Ale super kuřata se všechna, až na tři, navzájem uklovala k smrti. Myslím, že s tím se můžu ztotožnit ve smyslu, že mi přijde skvělý spolupracovat s lidmi a být v komunitě. Je pro mě těžký dělat něco sama. V divadle nebo s něčím, jako je "La La Land, všichni celou dobu pracujeme jako tým."

Směje se tím stejným, naprosto rozkošným způsobem, jakým jí vídame ve filmech. "Je tohle fakt divná odbočka v rozhovoru?" ptá se předtím, než vážně zahlásí: "Já nejsem super kuře."

Tohle je přesně ta Emma Stone, u které doufáte, že se setkáte v tváří tvář. Už od doby, kdy poprvé vtrhla na scénu v malé, ale okouzlující roli v Superbad (2007), se Stone stala jedním z těch energetických filmových smíšků - zářivá a sarkastická síla přírody. Sebepodceňující se, ale přemýšlivá, 28-letá herečka začala svou filmovou kariéru hraním zábavných postav, jejichž humor se odvíjel od nesmyslné reakce na svět kolem nich. Od roztomilé šprtky v The House Bunny k její průlomové roli v Easy A, Stone už má za sebou dva filmy od Woodyho Allena a Spider-Man blockbustery. Ale až její práce na filmu Birdman z roku 2014 jí ukázala temnější směr vedený k dramatu. Za svůj výkon ve filmu si vysloužila vůbec první nominaci na Oscara.

A teď přináší všechny své filmové stránky ve výborném filmovém muzikálu La La Land. V něm hraje Miu, ctižádostivou herečku, která musí snášet urážky na příšerných losangelských konkurzech a která se zamiluje do Sebastiana (Ryan Gosling), jazzového pianisty, která má své vlastní kreativní sny. Magické, dojemné a zábavné, film si zahrává s několika odlišnými tóny a Stone je všechny zvládá dokonale.

"Má v sobě vlastnost, která je zároveň nadčasová a velmi moderní," říká o ní autor a režisér filmu Damien Chazelle. "Uvěříte jí, když uvidíte její tvář na plakátě z 50. let a stejně tak spolknete i s v navijákem, když jí uvidíte jako někoho ze současnosti. Její duch a charisma fungují jako výborný vstup do světa muzikálů. Má takový výrazný obličej a výrazné oči. A hraje způsobem, jako byste se dívali přímo do její duše."

GALLERY UPDATE • Backstage Magazine (December 2016)

27. listopadu 2016 v 10:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Novinky teď během pár posledních dní celkem utichly, za což jsem na jednu stranu ráda, protože mám aspoň čas na doplnění věcí, které mi tu chyběly. Dneska se teda dostávám i k zatím nejnovější zprávě a tím je nový photoshoot pro magazín Backstage, jehož prosincové číslo zdobí právě Emma. Z photoshootu se zatím objevily dvě úžasné fotky + neméně krásná obálka. Kromě toho se navíc objevil i rozhovor, který bych vám sem mohla v průběhu příštího týdne přeložit. Uvidím, jak budu mít čas. :D

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Backstage Magazine

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Backstage Magazine (December 2016)

GALLERY UPDATE • At JFK Airport in New York City (22.11.2016)

26. listopadu 2016 v 15:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska sem přidám ještě tyhle zatím nejaktuálnější fotografie od paparazzi, které jsou z úterka 22. listopadu, kdy Emma společně se svojí maminkou Kristou akorát dorazila na letiště JFK v New Yorku. Takže hádám, že tam byly buď na rychlou zastávku, nebo tam strávily Díkůvzdání. Takže doufám, že si Em užívá odpočinku a načerpává nové síly, protože propagace La La Land určitě ještě není u konce. Jinak jí to tady hrozně slušelo, sice na sobě nemá barvy duhy, ale outfit se mi moc líbí! :)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • 'La La Land' Special Screening (21.11.2016)

26. listopadu 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Tak po dvou článcích s videi tu zase mám nějaké fotky. Tyhle jsou z pondělí 21. listopadu, kdy v Los Angeles proběhlo další speciální promítání filmu La La Land, které tentokrát hostoval Bradley Cooper, další Emmin kamarád a kolega (hráli spolu ve filmu Aloha), mám hroznou radost, že jí a film takhle všichni podporují <3 Em to tady jinak opět slušelo, vzala si na sebe moc hezké vzorované šaty značky Rosie Assoulin, které sladila s béžovými lodičkami od Christiana Louboutina. Ty šatky na mě působí hrozně letně, ono to bude tou látkou a střihem, který se mi hrozně líbí (no škoda, že mám pocit, že mojí postavě tohle nelichotí, áchjo :D), Em tyhle věci sluší. Jinak má zase skvěle upravené vlasy a make-up.

GALLERY LINK:
[024x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > 'La La Land' Special Screening (21.11.2016)

VIDEO: The Ellen DeGeneres Show (21.11.2016)

25. listopadu 2016 v 18:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Tahle novinka mi udělala hroznou radost, Emma se totiž v pondělí 21. listopadu po dlouhé době ukázala u oblíbené Ellen Degeneres - naposledy tam byla hostem před dvěma lety se Spider-Manem 2 (x) - v rámci propagace filmu La La Land. Mám tady dvě videa, z nichž se bohužel jen to druhé objevilo na oficiálním Youtube, takže asi radím, abyste se na první podívali co nejdříve, protože je možné, že ho brzy bloknou (kdyžtak sestříhaný rozhovor je i na EllenTube tady). No první video je teda záznam z rozhovoru, ve kterém se baví o La La Landu a o jeho úspěchu a jak to Em zatím zvládá, o té úvodní scéně ve filmu, která tvoří velké taneční číslo na dálnici, a pak nám tam pustí i první klip! Kromě se toho se teda také povídají i o pořadu Saturday Night Live, který bude Emma příští víkend potřetí v životě moderovat nebo o photoshootu pro Vogue, jehož obálku Emma momentálně zdobí. Nakonec si ještě povídají o Battle of The Sexes, který Em letos na jaře natáčela.


Druhé video je teda už z oficiálního kanálu Ellen, takže to nezmizí, a je z hry, s Ellen si Emma zahrála Last Dance. Hra spočívá v tom, že se na obrazovce vždycky objeví název tance, který jedna z nich musí zatancovat a pak zůstat ve stejné poloze, když se na obrazovce objeví tanec pro tu druhou a takhle furt dokolečka. A je to super, určitě doporučuju se podívat, no Em je rozkošná, jak tam tancuje Single Ladies nebo twerk :D. Dobrý je, jak je na konci úplně zmatená, protože tam špatně vyhláskovali název tance (vlastně poslední dva jsou špatně napsané :D)

GALLERY LINK:
[004x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2016 > The Ellen Degeneres Show (21.11.2016)

VIDEO: The Hollywood Reporter Roundtable Interview & How Well Do You Know

25. listopadu 2016 v 15:20 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Tak kromě fotek k The Hollywood Reporter tu mám i dvě skvělá videa. První je z rozhovoru u kruhového stolu, ke kterému si sedlo sedm hereček, o kterých se teď nejvíc mluví jako o hlavních možných kandidátkách na Oscara. Kromě Emmy tam tedy sedí Amy Adams ("Arrival," "Nocturnal Animals"), Natalie Portman ("Jackie" ..proč je tak nádherná?), Taraji P. Henson ("Hidden Figures"), Annette Bening ("20th Century Woman"), Naomie Harris ("Moonlight") a Isabelle Huppert ("Elle"). V rozhovoru s Emmou jí teda zpovídají o filmu "La La Land," ptají se jí třeba, co bylo na tom filmu pro ní nejtěžší, jaké pro ní bylo tancování a zpívání. Kromě toho tam mluví o svém oblíbeném filmu "Trains, planes & Automobiles" a o komedii, co pro ní znamená.

Druhé video je hra "How Well Do You Know," ve které tentokrát Emma se svým beauty týmem Rachel Goodwin a Marou Roszak hrají, jak dobře v podstatě znají Emmu (:D), tak se můžete podívat, jak to dopadlo. Je to skvělý mimochodem, a holkám to ve videu hrozně sluší.

GALLERY UPDATE • The Hollywood Reporter

25. listopadu 2016 v 10:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Já bych potřebovala, aby se o Emmě neobjevily novinky aspoň dva dny :D. To je tak úsměvný, že když člověk má čas, nic novýho není, a když čas nemá, nad novinkama se roztrhne pytel. Zatím tak pozadu nejsem, takže jsem v klidu, ale nemám to ráda. Dneska tu mám ale dvě peckové zprávy z nichž první přidávám právě teď, na druhou si počkejte někdy navečer. Emma společně s několika dalšími herečkami, o kterých se mluví ve spojení s Oscary, nafotila photoshoot a poskytla rozhovor pro prosincové číslo magazínu The Hollywood Reporter! V galerii se můžete podívat na kompletní scany, kde si teda můžete přečíst i zmíněný rozhovor + dvě úžasné fotky z photoshootu. Součástí prosincového čísla je i speciální Beauty vydání a i pro ten Emma nafotila photoshoot, tentokrát společně se svým vizážistickým týmem, na fotkách je s Rachel Goodwin a Marou Roszak (škoda, že Petra Flannery - její stylistka - chybí) a ty fotky jsou perfektní, holky si to focení určitě užily.

GALLERY LINK:
[009x] MAGAZINE SCANS > 2016 > The Hollywood Reporter (December 2016)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > The Hollywood Reporter

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

Emma Stone and J.Law’s Friendship Started With a “F*ck Off” Text

24. listopadu 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy |  NEWS
Emma Stone a Jennifer Lawrence, 2/3 z oblíbeného Adele-Emma-Jennifer squadu, se seznámily tím nejromantičtějším způsobem, jak Lawrence prozradila Vanity Fair. Jejich společný kolega a přítel Woody Harrelson (s Lawrence hrál v The Hunger Games a se Stone v Zombielandu) si myslel, že se k sobě hodí a tak dal Stone číslo na Jennifer. "Napsala mi, že dostala moje číslo od Woodyho," vzpomíná Lawrence. "A já jí odepsala 'Naser si!' A od té doby se z nás staly skvělé kamarádky."

Po tomhle začátku si psaly jeden celý rok. "Připadá mi, že to byla naše verze The Notebook - 365 zpráv," říká Lawrence.

"Možná o tom ani neví," dodává Stone v e-mailu, "ale rozhodně tu byla doba, kdy jsem byla jako OH HEJ MOJE EGO ASI ŠÍLÍ ONA JE TAK SKVĚLÁ A PLNÁ ŽIVOTA A TALENTOVANÁ A JÁ JSEM V HÁJI UŽ NIKDY NEBUDU PRACOVAT SBOHEM ŽLUTÁ CIHLOVÁ CESTO.' Pak jsem se konečně uklidnila a uvědomila si, že jsme každá úplně jiná a že tu je prostor pro všechny, dokonce i pokud je to průmysl, o kterém se zdá, že moc nepodporuje tuhle myšlenku. Obě se ale máme opravdu moc rády a záleží nám na sobě jako na lidech a až potom jako na hercích. Jak jde o práci, plně jí podporuju a cítím to samé i od ní, ale vím, že bychom byly kamarádky i pokud bychom neměly stejné povolání."

Ve skutečnosti je jejich stejné povolání sblížilo, říká Lawrence. "Emma je tak normální a milá."

O Lawrence Stone pěje jen chválu: "Má v sobě neuvěřitelnou jasnost. Může být svědkem situace nebo potkat člověka a prokouknout celou věc témeř okamžitě. To je ohromující." Aww.

Ale i přes tohle pouto, Lawrence jasně uvedla, že nebude družičkou pro Stone ani pro nikoho jiného, pokud by jí požádali. "Svatby jsou skvělý, ale já už nikdy nebudu družička," řekla Lawrence, která si tento post vyzkoušela už čtyřikrát. "Musí existovat nějaký družčkový svaz. Je to strašný. Jestli mě o to někdo požádá, řeknu 'Ne. Ta část mého života skončila. Ale cením si toho.' Jestli se někdy vdám, asi nebudu mít žádné družičky. Jak jako mám zhodnotit své přátele?"


VIDEO: "La La Land" Backstage Exclusive Featurette

23. listopadu 2016 v 8:35 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Jestli milujete videa z natáčení, tohle bude přesně něco pro vás! Mám tady totiž tohle naprosto parádní exkluzivní video z natáčení rozhovory s herci, kteří nás tam seznamují se svými postavami a tak podobně. Kromě toho tam je opět i několik nových záběrů z filmu, které nejsou nijak spoilerové, takže nemějte strach. A mě se hrozně líbí ty záběry z nacvičování choreografie a tak, ježišmarjá, já se toho fakt nemůžu dočkat. V kině budu brečet blahem :D.


GALLERY UPDATE • Lionsgate and Bulleit Bourbon Holiday Party (20.11.2016)

23. listopadu 2016 v 8:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska tu mám fotky z další akcičky, tentokrát z neděle 20. listopadu, kdy se v Bouchon v Beverly Hills odehrál večírekLionsgate and Bulleit Bourbon Holiday Party, kterého se zúčastnilo herecké obsazení a filmový štáb La La Land, ale objevily se tam i speciální hosté jako Vince Vaughn a rapper Common, se kterými se tam Emma dala do řeči. Fotek se objevilo docela poskrovnu, v galerii jich najdete celkem 14, ale všechny jsou pěkné a Emma si to tam určitě užila. Jinak jí to tam i slušelo, měla na sobě černo-vínové šaty a líčení měla taky na jedničku.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • 3rd Annual Airbnb Open Spotlight (19.11.2016)

22. listopadu 2016 v 9:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
A do třetice všeho dobrého zlého tu mám fotky z další akce, což nevím, jestli ještě někoho vůbec překvapí, protože Em na ně v poslední době chodí často :D. V sobotu 19. listopadu si společně s režisérem Damienem Chazelle a skladatelem Justinem Hurwitzem 3. ročníku Airbnb Open Spotlight, který se konal ve Various Locations v Los Angeles. Tentokrát šaty nechala doma a vzala si na sebe vzorovaný kostýmek, což je příjemná změna, protože jí ohromně sluší. Nevím teda do jaké značky je Em oblečená, ale černé lodičky jsou od Stelly Luny a kabelka Tyler Ellis.

GALLERY LINK:
[016x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > 3rd Annual Airbnb Open Spotlight (19.11.2016)

GALLERY LINK:
[006x] PAPARAZZI > 2016 > Out in Los Angeles (19.11.2016)

Emma will be hosting Saturday Night Live!

22. listopadu 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy |  NEWS
Dále tady mám naprosto skvělou zprávu, která mi udělala ohromnou radost a sice: Emma bude 3. prosince hostovat pořad Saturday Night Live! Hudebním hostem tam tentokrát bude zpěvák Shawn Mendes a my se určitě máme na co těšit! Emma SNL hostila už 2x, poprvé v roce 2010 a podruhé o rok později, 2011.

Jinak se Emma také ukázala u Ellen, videa se už nějaká objevila, takže se na ně v nejbližších dnech můžete těšit.

GALLERY UPDATE • Total Film Magazine (January 2017)

22. listopadu 2016 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Dneska to vidím asi na víc článků, protože se toho pořád objevuje na Emminy poměry hrozně moc, což se samozřejmě dá čekat, jelikož propaguje La La Land, no já už pomalu nevím, kde mi hlava stojí (na krku asi ne), ale moc pozadu zatím nejsem :D. Jako první článek tu mám nachystané scany z (už) lednového čísla magazínu Total Film, který věnoval rovnou 8 stránek La La Land, kde nás tedy s tímhle filmem seznamuje. Kromě toho tam je i rozhovor s Emmou a Ryanem, který mi teda přijde super, takže si můžete přečíst aspoň ten (je to 5. a 6. scan).

GALLERY LINK:
[008x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Total Film Magazine (January 2017)

GALLERY UPDATE • Variety & WWD Host Second Annual StyleMakers Awards (17.11.2016)

21. listopadu 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Úplně mě mrzí, že jsem teď o víkendu neměla absolutně čas na blog a nemohla jsem se tudíž s vámi podělit o tyhle nádherné fotky z Variety & WWD Host Second Annual StyleMakers Awards, které se konaly minulý čtvrtek 17. listopadu v Los Angeles. Emma se akce zúčastnila, protože tam předávala ceny své módní stylistce Petře Flannery a vizážistce Rachel Goodwin, se kterými už roky spolupracuje a přátelí. Pro tuhle příležitost si Em oblékla nádherné květované šaty od Gucci, které mě teda absolutně odrovnaly, hrozně se mi líbí vzorem, barvičkami i střihem. K nim si ještě Em vzala páskové lodičky v růžové barvě od Jimmy Choo, takže hezky sladila límeček a spodní část šatů. Jemné líčení a účes k tomu taky krásně sedí, takže já jsem naprosto spoko a tenhle outfit se teda řadí mezí mé oblíbence v letošním roce :D

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

VIDEO: "La La Land" Q&A with Emma Stone & Callie Hernandez

21. listopadu 2016 v 8:12 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
V pátek 18. listopadu proběhlo další promítání La La Land, tentokrát na Directors Guid of America, kde se po zhlédnutí filmu konalo i Q&A s Emmou Stone a Callie Hernandez, která ve filmu hraje Emminu spolubydlící Tracy. To celé trvalo zhruba půl hodiny, níže z něj máte záznam, takže pokud máte čas, můžete se podívat. Kromě toho se objevilo i několik fotek s fanoušky, první dvě jsou tedy z toho Q&A a další jsou pak z Academy reception, u toho mě docela mrzí, že se neukázalo víc fotek, protože to tam Emmě hrozně slušelo.


GALLERY LINK:
[004x] MISCELLANEOUS > With Fans

VIDEO: "La La Land" Trailer #2 & City of Stars

18. listopadu 2016 v 11:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Dneska tu mám pro změnu jeden nový trailer k filmu La La Land, který se včera objevil. Tenhle je určen pro Francii a je poměrně jiný od toho oficiálního amerického. Obsahuje několik nových scén a záběrů, takže se určitě mrkněte, pokud jste na film natěšení nebo pokud vám ten předchozí trailer ušel. Ať už mi toho prosím víc neukazují, nebo se nedočkám :D No doufám, že se pak nebude ukazovat moc scének, ty já vždycky moc ráda nemám, protože chci mít z filmu ten nejlepší možný zážitek a u těch filmů s Emmou to je komplikovanější, protože vám o nich sem musím psát a ono je tudíž těžší se na ně nekoukat :D.


A aby toho nebylo málo, speciálně pro Variety byla také zveřejněna píseň City of Stars, kterou jistě znáte z úplně prvního teaseru, kde jí zpíval Ryan Gosling. V téhle verzi se jedná ovšem o duet a společně s Ryanem zde zpívá Emma a ach bože... já už si od prvního poslechu zamilovala původní verzi, a tahle je taky naprosto skvělá, taková lidská, ještě jak se tam do toho Emma zasměje <3 Nemůžu se dočkat, až si budeme moci poslechnout celý soundtrack, to pak asi nebudu poslouchat nic jiného :D.


GALLERY UPDATE • AFI FEST "La La Land" Screening (15.11.2016)

17. listopadu 2016 v 13:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska se vám hlásím ještě jednou, jste rádi? :D Tento týden probíhá v Los Angeles AFI FEST, kde měl v úterý 15. listopadu v TCL Chinese Theatre premiéru i film La La Land a Emma si asi tohle ježdění po akcích nesmírně užívá (a my s ní), protože tam opět nechyběla. Fotek se tentokrát objevilo poměrně více, než obvykle - v galerii jich najdete skoro 150 - a všechny jsou skvělé. Em si jinak pro tuto příležitost oblékla černé šaty, tyhle jsou z letošní podzimní kolekce od Armaniho a jsou zajímavé, ostatně jako snad většina, které si Emma u propagace tohoto filmu bere. Já z nich nejsem úplně paf, ale jsou hezké a Emmě opět sluší. Ony mi tam totiž kazí dojem ty černobílé třásně/volánky (? či co to je), jinak se mi líbí střihově, ten rozparek je božský a průhledné rukávy jsou taky super. Černé sandálky na podpatku jsou pak od Jimmy Choo a šperky od Anita Ko. Jinak je tady zase krásně nalíčená a vlasy má taky skvěle upravené.


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • La La Land Press Interviews (14.11.2016)

17. listopadu 2016 v 11:20 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
V pondělí 14. listopadu měli Emma a Damien Chazelle v Los Angeles naplánované rozhovory o La La Land s tiskem a dalšími médii, no však to znáte, předpokládám, že později se budou objevovat různá videa a interview. Teď tu prozatím mám tyhle dvě fotky, které se z celého dění objevily, tak si je užijte, hlavně ta první je naprosto zlatá, Em je takové sluníčko :D.

GALLERY LINK:
[002x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2016 > La La Land Press Interviews (14.11.2016)

VIDEO: "La La Land" Official TV Spots

16. listopadu 2016 v 17:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Dneska ještě jeden článek, teď to bude po všech těch fotkách opět nějaké video. Vlastně rovnou dvě. Mám tady totiž oficiální televizní reklamy pro La La Land. Oba klipy jsou tedy kraťoučké, mají 30 sekund, ale i do tak krátkého času se jim tam podařilo nacpat několik nových záběrů, takže určitě doporučuji zhlédnout, je to zkrátka rozkošnost prvního stupně <3.GALLERY UPDATE • Variety (November 2016)

16. listopadu 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Novinky neutichají, ba naopak, s blížící se premiérou toho zkrátka bude asi ještě víc, z čehož mám radost, jen doufám, že budu vše stíhat :D. Už teď nestíhám vůbec obíhání affs, za což se vám moc omlouvám, mám pocit, že jsem u některých nenapsala komentář už tak měsíc... Dneska tu teda mám pro změnu zbrusu nové scany a photoshoot pro Variety, jejichž listopadovou obálku zdobí Emma a Ryan. Photoshoot i rozhovor, který si uvnitř magazínu můžete přečíst, byly pořízeny už v září na filmovém festivale v Torontu, možná si ještě pamatujete tenhle Emmin outfit. Jinak jsou fotky skvělé, uvidíme, jestli se ještě objeví nějaké další, jinak mě asi nejvíc nadchla ta druhá ve photoshootu <3.

GALLERY LINK:
[006x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Variety (November 2016)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Variety

GALLERY UPDATE • 8th Annual Governors Awards (12.11.2016)

14. listopadu 2016 v 13:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Další akcí, které se Emma teď v sobotu 12. listopadu zúčastnila byl 8. ročník Governors Awards, pořádaný Akademií v Highland Center v Hollywoodu. Na akci se kromě jiného rozdali i Oscaři cti, lidem, kteří si jej za své životní dílo zasloužili. Zlatého plešouna si tedy po více jak 200 filmech zaslouženě odnesl herec Jackie Chan, potom třeba filmová editorka Anne Coates, casting režisér Lynn Stalmaster nebo dokumentární filmaker Frederick Wiseman. Celé ceremonie se zúčastnilo spoustu hollywoodských herců a hereček, mezi nimi tedy i naše Emma, která si pro tuto příležitost oblékla okouzlující šaty z jarní kolekce 2017 značky Erdem. Líbí se mi na nich ty metalické vzory a i střihově Emmě moc sluší, i když mě osobně se moc nelíbí, že je ta spodní část takhle rozšířená, ale to je věc názoru no :D. Jinak se mi tady hrozně líbí její vlasy - přesně s tímto účesem bych se chtěla každé ráno budit :D - a make-up je perfektní jako vždy. Fotek zatím moc není, ale budu se snažit přidat další, hned jak se nějaké objeví. Akce se mimochodem zúčastnil i Andrew, takže v mé hlavě probíhají představy, že se tam spolu určitě setkali a dali do řeči :D.

GALLERY LINK:
[012x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > 8th Annual Governors Awards (12.11.2016)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Variety Studio Actors on Actors (12.11.2016)

13. listopadu 2016 v 18:23 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Emma měla sobotu docela nabitou, jelikož se zúčastnila rovnou dvou akcí, z nichž první vám sem dnes přináším. Variety a PBS SoCal chystají již 5. sezonu série "Variety Studio: Actors on Actors." Jak už z názvu lze vyčíst, rozhovor bude probíhat mezi dvěmi herci. Letos je seznam celebrit poměrně nabitý velkými jmény, které budou pravděpodobně hrát velkou roli v nadcházejí award season a Emma, jako jedna z předních očekávaných kandidátek na Oscara, je jednou z nich. Rozhovoru, který s ní dělala herečka Molly Shannon ("Other People"), bychom se měli dočkat v lednu, i když klipy se začnou zveřejňovat už koncem tohoto měsíce. Dneska tu mám alespoň fotky ze včerejšího natáčení a zákulisí, Emmě to tady hrozně slušelo, vzala si na sebe jednoduché černé šaty od Dolce&Gabbana a lodičky Christian Louboutin. Jinak pokud by vás zajímal seznam ostatních celebrit a něco víc k projektu, vše potřebné si můžete přečíst tady.

GALLERY LINK:
[006x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > Variety Studio Actors on Actors (12.11.2016)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • HFPA and InStyle’s Celebration of the 2017 Golden Globe Awards Season (10.11.2016)

12. listopadu 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
No tak Emma se poslední měsíce s těmi akcemi opravdu rozjela :D. Dneska tu mám fotky z další události, která se odehrála teď ve čtvrtek 10. listopadu v Los Angeles. HFPA a InStyle spojili své síly a uspořádali oslavu na počest Zlatých Glóbů 2017 a naše Emma byla jedním z hostů, což je milé překvapení. Na sebe si pro tuto příležitost oblékla tmavomodré šaty z jarní kolekce 2017 Michaela Korse, musím říct, že se mi šaty líbí, mají krásný střih a Emmě padnou perfektně. Líbí se mi na nich ty detaily, jako volánky na boku nebo pásek, kterého jsem si nejdřív ani nevšimla, jak je ve stejné barvě, a navíc jsou roztomilé, jak jsou poseté glittrovanými kytičkami. No, černé lodičky jsou potom tentokrát od Christiana Louboutina a jsou parádní (jako snad všechny boty od téhle značky :D). Jinak je Em opět krásně nalíčená a vlasy má taky skvěle upravené. Fotek je zatím jen sedm, v galerii už jich je přes 100, na jedné z nich je vyfocena i s herečkou Ginou Rodriguez. Kromě toho se teda objevily ještě fotky od paparazzi, když Emma akorát opouštěla restauraci Catch, ve které se akce konala, a jedna fotka od šťastného fanouška.

GALLERY LINK:
[106x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > HFPA and InStyle’s Celebration (10.11.2016)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.