Prosinec 2016

HAPPY NEW YEAR!

31. prosince 2016 v 8:05 | Posted by: Roxy |  • Messages
K Vánocům jsem vám sice nepopřála, ale chtěla bych to vynahradit aspoň teď, kdy nám čas neuvěřitelně letí a z roku 2016 nám zbývá posledních pár hodin. Do nového roku vám přeju spoustu štěstí, lásky a úspěchu. Snad bude rok 2017 aspoň o polovinu lepší než tenhle, protože co si budem povídat - rok 2016 se moc nevyvedl. Dnešek si každopádně krásně užijte, buďte se svou rodinou nebo přáteli a nový rok přivítejte s plnou parádou, tak jak je to vám nejmilejší.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM!


Tentokrát jsem se polepšila a pro letošek jsem si i připravila rekapitulaci Emmina uplynulého roku, v celém článku tedy najdete celkem 10 nejdůležitějších bodů. Upřímně to byl docela oříšek, vybrat jen 10 :D. Jinak, stejně jako loni, chystám i speciální módní anketu za rok 2016, tu tady čekejte asi teď v dalším týdnu.


1. Začátkem roku se Emma pilně věnovala připravám na roli Billie Jean King k filmu Battle of The Sexes, jehož natáčení začalo v dubnu.

GALLERY UPDATE • Photoshoots & La La Land Stills

29. prosince 2016 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Upřímně, co se týče blogu, jsem teď poslední dny totálně zlenivělá, do ničeho se mi nechce a jsem ráda, že se teď skoro nic neobjevuje. Chtěla jsem aspoň udělat nový design, ale ten mi taky nejde, mám asi nějaký blok, ach jo :D. O překladu rozhovoru pro Rolling Stone ani nemluvim. I tenhle článek tu mám připravený týden a nejsem k němu schopná napsat text. Takže pokus číslo 352412, ok. Dneska tu mám zase nějaký update k photoshootům a tak. Prvním je set pro New York Times, ze kterého se objevila jedna nová fotka, která mě prost uchvátila, je naprosto nádherná a ten Emmin utrápený výraz... No ten photoshoot se celkově strašně povedl a rozhodně se zařadil mezi mé nejoblíbenější z letošního roku. Dalším photoshootem jsou fotky pro The Envelope od LA Times, které vyšly už v listopadu, ale doteď nebyly dostupné v nějaké lepší kvalitě. Obě fotky jsou úplně skvělé dvě nové stillky z La La Land, což mě potěší vždycky, a jsou kouzelné. (yessss, zvládla jsem to!)

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2016 > New York Times

GALLERY LINK:
[006x] PHOTOSHOOTS > 2016 > LA Times "The Envelope" (Kirk McKoy)

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

VIDEO: 'Rolling Stone' Behind the Scene

26. prosince 2016 v 9:58 | Posted by: Roxy |  • Videos - Behind the Scenes
No já jsem hrozná ostuda, ani jsem vám nepopřála Veselý Vánoce. Tak aspoň doufám, že jste si je s rodinou krásně užili, dostali plno dárečků a také plno milých dárečků nadělili a udělali radost ostatním. Já tu dnes mám pro vás přichystané tohle video ze zákulisí focení photoshootu pro magazín Rolling Stone, jehož lednovou obálku zdobí právě Emma. Video je udělané ve formě klipu, takže žádné povídání, Q&A nebo něco takového. Je nádherně udělané, hrozně se mi líbí prostředí farmy, do toho záběry s Emmou jsou překrásné, ona je tam všude ták krásná. Snad se co nejdřív dočkáme i více fotek z photoshootu, protože podle videa nás ještě jistě nějaké čekají <3.


GALLERY UPDATE • Rolling Stone Photoshoot

23. prosince 2016 v 9:17 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Neuvěřitelně milé překvapení a vlastně takový vánoční dárek pro nás - včera magazín Rolling Stone zveřejnil obálku lednového čísla, no a hádejte, kdo ho zdobí? Vlastně hádat nemusíte, podle fotek to vidíte sami :D. Emma nafotila právě pro tenhle časopis photoshoot a já vám tu sem dnes přináším první fotky! Kromě obálky se teda objevily ještě dvě fotky přímo z photoshootu - včetně té z coveru - a obě jsou absolutně překrásné! Já jsem absolutně unešená z té první (už asi vím, jak by mohl vypadat letní design :D) a jsem zvědavá, jestli se pak objeví ještě nějaké další. Autorem photoshootu je jinak fotograf Mark Seliger a fotky nafotili už na konci října. Nevím, jestli si pamatujete, ale zhruba v té době se objevila i jedna BTS fotka (x), tak už teď aspoň víme, odkud je. Kromě fotek byl samozřejmě pořízen i (výborný!) rozhovor, který vám sem určitě přeložím.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Rolling Stone (January 2017)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Rolling Stone (Mark Seliger)

VIDEO: Garfield: Stone's success is "a beautiful thing"

22. prosince 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
Tak hlavní propagace La La Land skončila, takže nějak předpokládám, že do konce roku už toho moc nového nebude (když už, tak snad toho nebude moc :D). Mezitím bych sem chtěla přidat zbývající věci, na které doteď nebyl prostor (upřímně ale už nevim, co jsem sem chtěla dát, takže toho beztak moc nebude :D). Dneska se přidám tohle krátké video z červeného koberce Critics' Choice Awards, které se konaly 11. prosince. V první části tam je rozhovor s Emmou - pořád nemůžu z toho jejího makeupu, je úžasný, i vlasy a všechno, na té akci jí to sakra seklo. A v druhé už mluví Andrew (mé srdce zaplesalo), že sice La La Land ještě neviděl, ale určitě se na to chystá a že ho těší úspěch Emmy. Takže já jsem spoko, oni o sobě pořád tak hezky mluví (třeba Andrew na otázku pro The Hollywood Reporter, koho by s sebou vzal na opuštěný ostrov, odpověděl, že Emmu <3). Mimochodem, viděli jste TOHLE video? Je z show Critics Choice a můžete tam vidět Emmu a Andrewa, jak tam se sebou přes stoly komunikují a je to nejvíc cute. Prosím, tak už se k sobě vraťte a mějte děti. ...Kromě toho sem teda ještě dodám nový portrét z akce, který pořídil Robby Klein, ta fotka je skvělá!


GALLERY LINK:


GALLERY UPDATE • Arriving at LAX airport (19.12.2016)

21. prosince 2016 v 8:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Emma se ve Francii moc dlouho nezdržela, protože už hned v pondělí 19. prosince byla viděna na losangelském letišti LAX a já tu pro vás dnes mám i několik fotek od paparazzi. Oblečená tu je velice jednoduše, však co byste čekali do dlouhého letu. Opět si jako ochranu proti otravným foťákům vzala tuhle svojí kšiltovku, bez které poslední měsíce snad nevychází z baráku :D. Jinak je teda sladěná do své oblíbené barevné kombinace - celá v černém - jen pro změnu vytáhla po dlouhé době adidasky Superstary, podle kterých jí v té tmě můžem vidět :D Ale slušelo jí to moc!

GALLERY LINK:
[035x] PAPARAZZI > 2016 > Arriving at LAX airport (19.12.2016)

GALLERY UPDATE • Arriving at Gare du Nord station in Paris (17.12.2016)

20. prosince 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Z Londýna se Emma přesunula do francouzské Paříže, kde se konalo další speciální promítání filmu La La Land, ze kterého teda žádné fotky nemám. Mám alespoň fotky od paparazzi, kteří na Emmu a její stylistický tým Rachel a Maru narazili v sobotu na železniční stanici Gare du Nord, takže se holky vydaly na malý výlet...někam za jídlem, protože je paparazzi ještě zastihli, jak odcházejí z jedné restaurace. Emma tu teda stihla vystřídat dva kabáty, ten první ve vínové barvě se mi strašně líbí, je boží! Druhý je už černý a je taky super. Co mě teda z outfitu vedle kabátu zaujalo nejvíc, jsou rozhodně botky, které jsou prďácké! Emma je má mimochodem i v černé variantě (x), jinak jsou od značky Acne Studios. Kromě fotek od paparazzi sem ještě dodávám i dvě osobní fotky, pořízené z Paříže, ta první je naprosto výborná (:DD) a druhá je ze zmíněného promítání, Em je na ní s návrhářem Alberem Elbazem.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "La La Land" Stills, BTS & Poster

18. prosince 2016 v 15:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Zhruba před dvěma týdny jsem sem přidávala obdobný článek, no od té doby se zase objevilo několik nových fotek, tak je potřeba udělat menší update. Opět se to celé týká filmu La La Land a já nejprve začnu novými still fotografiemi, kterých se objevilo celkem 8 a všechny jsou nádherné a ve skvělé kvalitě! No těch fotek nikdy není dost, jen ať se jich objeví i víc :D. Kromě stillek tu mám ale i hned 5 nových fotek ze zákulisí natáčení, které teda taky stojí za to, už jen ty první dvě s celým castem jsou výborný. No a nakonec tu mám i jeden úplně nový plakát, na kterém je zase Emma s Ryanem a teda povím vám, že ten se mi asi z dosud zveřejněných posterů líbí nejvíc, je úplně snový a působí právě tak jako ze starého Hollywoodu, no nádhera. <3


GALLERY LINK:
[008x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[005x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY UPDATE • At Picturehouse Central in London (15.12.2016)

17. prosince 2016 v 22:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Zdravím vás takhle ještě jednou večer s novým článkem! Opět se jedná o fotky, tentokrát od paparazzi, kteří Emmu přistihli, jak teď ve čtvrtek 15. prosince v obležení fanoušků a fotografů dorazila do Picturehouse Central v Londýně, kde pravděpodobně proběhlo nějaké promítání filmu La La Land nebo nějaký večírek nebo prostě něco takovýho (:D), protože je tu Emma vystrojená do gala. Všechno teda schované pod kabátem, takže toho bohužel moc nevidíme a fotky z uvnitř místa žádné nejsou. Ale ty šaty vypadají hrozně pěkně. Jsou s límečkem a límečky jsou nejlepší :D.

GALLERY LINK:

"La La Land" Original Motion Soundtrack & Score

17. prosince 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy |  NEWS
Tenhle článek tu mám připravený už možná týden a až teď se k němu dostávám? Ale tak hlavně, že vůbec :D. Před týdnem (9.12.), když šel do vybraných kin po USA film La La Land, vyšel k němu současně i soundtrack. A to vlastně rovnou dva. První je písničkový a druhé klasické score s instrumentálními skladbami. Hudbu jinak pro připomenutí složil Justin Hurwitz, který se s Damienem zná už ze studií na Harvardu, a autory textů je duo Benj Pasek a Justin Paul. Některé písničky už jinak znáte, třeba první dvě nebo City of Stars a Audition, z trailerů a ukázek, takže nebudou žádným překvapením, zbytek ale teda taky stojí za to, podle mě je to úžasný a povedený soundtrack, miluju ty jazzové prvky v něm, takže za sebe určitě doporučuju.

Jinak vám se teda hodím i odkazy k poslechnutí na Spotify nebo ke stažení na iTunes. Nějaké torrenty, uložta, YouTube a tak podobně mi přijde zbytečné sem dávat, to si jistě umíte každý najít sám.

SPOTIFY:

SOUNDTRACK | SCORE

ITUNES:

SOUNDTRACK | SCORE

Soundtrack k filmu:

1. Another Day Of Sun (La La Land Cast)
2. Someone In The Crowd (Emma Stone, Callie Hernandez, Sonoya Mizuno, Jessica Rothe)
3. Mia & Sebastian's Theme (Justin Hurwitz)
4. A Lovely Night (Ryan Gosling, Emma Stone)
5. Herman's Habit (Justin Hurwitz)
6. City of Stars (Ryan Gosling)
7. Planetarium (Justin Hurwitz)
8. Summer Montage / Madeline (Justin Hurwitz)
9. City of Stars (Ryan Gosling, Emma Stone)
10. Start A Fire (John Legend)
11. Engagement Party (Justin Hurwitz)
12. Audition (The Fools Who Dream) (Emma Stone)
13. Epilogue (Justin Hurwitz)
14. The End (Justin Hurtwitz)
15. City of Stars (Humming) (Justin Hurwitz featuring Emma Stone)

Score k filmu:

1. Mia Gets Home
2. Bathroom Mirror / You're Coming Right?
3. Classic Rope-a-Dope
4. Mia & Sebastian's Theme
5. Stroll up the Hill
6. There the Whole Time / Twirl
7. Bogart & Bergman
8. Mia Hates Jazz
9. Herman's Habit
10. Rialto at Ten
11. Rialto
12. Mia & Sebastian's Theme (Late for the Date)
13. Planetarium
14. Holy Hell
15. Summer Montage / Madeline
16. It Pays
17. Chicken on a Stick
18. City of Stars / May Finally Come True (feat. Ryan Gosling & Emma Stone)
19. Chinatown
20. Surprise
21. Boise
22. Missed the Play
23. It's Over / Engagement Party
24. The House in Front of the Library
25. You Love Jazz Now
26. Cincinnati
27. Epilogue
28. The End
29. Credits
30. Mia & Sebastian's Theme (Celesta)

GALLERY UPDATE • D La Repubblica & 8 Days Magazine Scans

16. prosince 2016 v 17:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Na dnešek tu mám připravený ještě tenhle článek, ve kterém se pro změnu zase věnuju magazínům, teď v posledních dnech se totiž objevily scany k těmto dvoum časopisům. Prvním je D La Repubblica, ze kterého se objevila pouze prosincová obálka, ale myslím, že na vyražení dechu bohatě stačí :D. Nevím, jestli Emma přímo pro tenhle magazín fotila nový photoshoot, každopádně fotka je úplně nová a je překrásná <3. Takže bych byla velice ráda, kdyby se objevila i samostatně. :D A druhým časopisem je prosincové vydání 8 Days, ve kterém najdete rozhovor s Emmou a Ryanem. Jinak ta použitá fotka na obálce je taky úplně nová, ta patří ale k photoshootu pro Backstage.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > D La Repubblica (December 2016)

GALLERY LINK:
[009x] MAGAZINE SCANS > 2016 > 8 Days (December 2016)

GALLERY UPDATE • 'La La Land' Reception in London (14.12.2016)

16. prosince 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Nevím, jestli tohle je jediný důvod, proč Emma letěla až do Londýna, ale mám tu nové fotky právě z britského hlavního města, kde se ve středu 14. prosince konal večírek věnovaný právě filmu La La Land. Vedle Emmy na akci dorazil i režisér Damien Chazelle a skladatel Justin Hurwitz. Fotek se moc neobjevilo, ale jsou všechny milé, Emmě to tady jinak slušelo, kalhoty a roztomilou halenku má od Giorgio Armaniho, černé lodičky pak od Jimmy Choo. No, Em tu na mě působí docela unaveně, ale těžko se divit, po tom dlouhém letu a kolotoči v posledních týdnech. Sama říkala v jednom rozhovoru, že se těší, až se konečně vyspí :D.

GALLERY LINK:
[010x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > 'La La Land' Reception in London (14.12.2016)

SAG Awards 2017 Nominations!

15. prosince 2016 v 16:45 | Posted by: Roxy |  NEWS
Předevčírem jsem přidávala nominace ze Zlatých Glóbů, dneska tu mám další, tentokrát ze Screen Actors Guild Awards, které byly vyhlášeny včera ráno. No rozjíždí se to pěkně :). La La Land tu byl nominován hned 2x a to v kategoriích Nejlepší herec a herečka v hlavních rolích, takže Emmě a Ryanovi ohromně gratuluju, je to skvělá pocta. SAG se jinak budou konat 29. ledna 2017.

Emmina reakce na nominaci:

"Hrozně moc děkuju svým kolegům ve Screen Actors Guild za tohle neuvěřitelné uznání. Je mi ctí být v kategorii společně s ženami, jejichž práci hluboce obdivuju. Hrát herce v La La Land, který zakopává, pochybuje a pracuje na svých snech byla neskutečně smysuplná (a komplikovaná a radostná a šílená) zkušenost. Tato nominace pro mě znamená hrozně moc. Děkuju."


OUTSTANDING PERFORMANCE BY A MALE ACTOR IN A LEADING ROLE
Casey Affleck, "Manchester by the Sea"
Andrew Garfield, "Hacksaw Ridge"
Ryan Gosling, "La La Land"
Viggo Mortensen, "Captain Fantastic"
Denzel Washington, "Fences"

OUTSTANDING PERFORMANCE BY A FEMALE ACTOR IN A LEADING ROLE
Amy Adams, "Arrival"
Emily Blunt, "The Girl on the Train"
Natalie Portman, "Jackie"
Emma Stone, "La La Land"
Meryl Streep, "Florence Foster Jenkins"

GALLERY UPDATE • At Heathrow Airport in London (13.12.2016)

15. prosince 2016 v 12:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Ne prostě, Emma mi ten pokoj nedopřeje, pořád musí být něco nového :D. Doufám, že aspoň na svátky to bude klidnější, jinak se z toho opravdu zblázním. To neberte zle, jsem nadšená, že je teď kolem ní takhle živo, ale držet s ní krok je prostě náročný. I dnes tu tedy mám něco nového, tentokrát opět fotky od paparazzi, kteří Emmu nachytali na londýnském letišti Heathrow, kde v úterý 13. prosince zrovna přistála. Em teď taky chvíli nikde neposedí. Jinak jí to tady slušelo, po dlouhém letu tu je oblečená jednoduše a pohodlně, mě se moc líbí ten dlouhý černý kabát a botky. Jinak mám pocit, že tu šálu nosila už tak před 3 lety, nejsem si jistá, jestli to je ta samá, ale je mi povědomá :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Critics' Choice Awards (11.12.2016)

14. prosince 2016 v 19:38 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska sem ještě přidám poslední fotky z minulého týdne, které jsou rovnou z jeho konce, tedy z neděle 11. prosince, kdy se v Barker Hangar v Santa Monice odehrál 22. ročník Critics' Choice Awards! Mě docela překvapilo, že se konaly už teď, měla jsem za to, že vždycky byly někdy na začátku ledna. No nic :D. Emma se akce zúčastnila, protože byla sama nominovaná v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli za svůj výkon ve filmu La La Land, který zde získal celkem 12 nominací. A jak to dopadlo?

La La Land byl celkovým vítězem, protože z celkových 12 nominací jich proměnil 8, včetně kategorie Nejlepší film, z čehož mám ohromnou radost! Bohužel, co se týče Emminy kategorie, cenu si nakonec odnesla Natalie Portman za svou roli ve filmu Jackie (achjo :D Jackie jsem zatím neviděla, ale Natalie mám moc ráda, takže tentokrát jsem přející...haha, pořád jsem se nepřenesla přes Boyhood před dvěma lety :DD). La La Land jinak zvítězil v kategoriích Nejlepší režisér, Nejlepší původní scénář, Nejlepší kinematografie, Nejlepší design, Nejlepší střih, Nejlepší song ("City of Stars") a Nejlepší hudba. Takže jim patří obrovská gratulace!

Co se týče Emmy a jejího vzhledu na akci, no podle mě tam patřila mezi nejlépe oblečené, moc se mi tam líbila. Má na sobě zajímavé tmavé šaty od značky Roland Mouret, které jí střihově krásně padnou a na mě mají takový 90's nádech, což mě hrozně baví. K nim si vzala lodičky od Jimmy Choo, potom psaníčko Christiana Louboutina a šperky má od Cartiera. Vlasy a make-up tu má víceméně stejný jako na předchozí akci, což vůbec nevadí, protože to je peckový vzhled, ty vyžehlené vlasy se mi na ní hrozně líbí, vypadá tak roztomile. Jako doprovod si s sebou mimochodem vzala svého mladšího bráchu Spencera, což mě ohromně potěšilo, no Emma má ve zvyku brát na tyhle akce svou rodinu a jsem ráda, že v tom pokračuje. Fotek se jinak objevilo velká kupa, v galerii najdete jak fotky z červeného (modrého) koberce, show, zákulisí, tak z press roomu a také pár krásných osobek (na té první je mimochodem i Andrew :DD).

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Arriving "La La Land" Q&A in Hollywood (11.12.2016)

14. prosince 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám po delší době i nové fotky od paparazzi, tyhle jsou z neděle 11. prosince, kdy Emma akorát dorazila na další Q&A k filmu La La Land, které se tentokrát konalo v Hollywoodu. No nebýt těchto fotek, ani bych nevěděla, že se nějaké koná :D. Emmě to tady každopádně slušelo, měla na sobě krásný kostkovaný svetřík, obyčejné džíny a lodičky od Jimmy Choo. :)

GALLERY LINK:

2017 Golden Globes Awards Nominations

13. prosince 2016 v 15:25 | Posted by: Roxy |  NEWS
Dalo by se říct, že s tímhle článkem jsem počítala, protože by mě velice překvapilo, kdyby Zlaté Glóby nenominovaly La La Land v ani jedné kategorii. Nakonec těch nominací získal nejvíc, takže mu (a všem ostatním filmům) patří obrovská gratulace! Glóby jsou hned po Oscarech nejprestižnějšími cenami a jsou vždycky takovou předzvěstí, kdo si ty plešouny nakonec skutečně odnese. Je mi obrovským potěšením vám oznámit, že La La Land získal celkem 7 nominací, včetně Nejlepšího filmu, režiséra, hudby a pro Emmu a Ryana Nejlepší herce a herečky, takže jim ještě jednou hrozně gratuluju a zároveň držím palce! Nemůžu se toho filmu dočkat a vlastně všech ostatních, které teď budou bojovat o ceny, vždycky se do Oscarů snažím vidět nejlépe všechny nominované, abych byla v obraze a miluju to :D. Zlaté Glóby se jinak budou konat 8. ledna 2017 a moderovat je bude Jimmy Fallon.

Emmina reakce na nominace:

"Wow! Tak to je parádní způsob, jak začít pondělí. Je mi velkou ctí být součástí tohohle úžasného filmu. Děkuju Hollywood Foreign Press Association a gratuluji Damienovi, Ryanovi, Justinovi a zbytku mojí LA LA LAND rodiny."


BEST MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
20th Century Women
Deadpool
La La Land
Florence Foster Jenkins
Sing Street

BEST PERFORMANCE BY AN ACTRESS IN A MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
Emma Stone, La La Land
Annette Bening, 20th Century Women
Lily Collins, Rules Don't Apply
Meryl Streep, Florence Foster Jenkins
Hailee Steinfeld, The Edge of Seventeen

BEST PERFORMANCE BY AN ACTOR IN A MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
Ryan Gosling, La La Land
Ryan Reynolds, Deadpool
Colin Farrell, The Lobster
Hugh Grant, Florence Foster Jenkins
Jonah Hill, War Dogs

BEST DIRECTOR (MOTION PICTURE)
Mel Gibson (Hacksaw Ridge)
Damien Chazelle (La La Land)
Tom Ford (Nocturnal Animals)
Kenneth Lonergan (Manchester By The Sea)
Barry Jenkins (Moonlight)

BEST SCREENPLAY (MOTION PICTURE)
La La Land
Nocturnal Animals
Moonlight
Manchester By The Sea
Hell Or High Water

ORIGINAL SCORE (MOTION PICTURE)
Arrival
Lion
La La Land
Moonlight
Hidden Figures

BEST ORIGINAL SONG (MOTION PICTURE)
"Cant Stop The Feeling," Trolls - Justin Timberlake, Max Martin, Shellback
"City Of Stars," La La Land - Justin Hurwitz, Benj Pasek, Justin Paul
"Faith," Sing - Ryan Tedder, Benny Blanco
"Gold," Gold
"How Far I'll Go," Moana - Lin-Manuel Miranda

GALLERY UPDATE • New Photoshoots

13. prosince 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Jak se teď koukám na hlavní stránku tohohle blogu, všechny nejnovější články se týkají nějaké akce. To je šílený už :D. No teď na chvíli odběhnu do jiného koutu a přidám sem tenhle článek s novými photoshooty. Aby byla trochu změna :D. Za poslední dobu se objevily celkem tři, tak vám je sem takhle dohromady naservíruju, protože fotek se celkem moc neobjevilo, ale nevadí. Hned první se mi z trojice líbí úplně nejvíc, je pořízený pro magazín The New York Times, a fotky jsou naprosto fantastický. Líbí se mi jak jsou černobílé a tématicky jsou parádní, Emma je na nich navíc nádherná. Druhý photoshoot obsahuje jen jednu fotku, jejímž autorem je Tim Palen, a Emma je na ní společně s Ryanem. I ta je strašně povedené a zlatá. A nakonec tu mám ještě portréty pro USA Today, vyfocené Danem MacMedanem, a i ty jsou skvělé a vtipné :D.

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > New York Times

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Tim Palen

GALLERY LINK:
[003x] PHOTOSHOOTS > 2016 > USA Today (Dan MacMedan)

GALLERY UPDATE • SF Film Society Presents SF Honors: "La La Land" (08.12.2016)

12. prosince 2016 v 17:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Další akcí, která se minulý týden konala, bylo speciální promítání filmu La La Land, tentokrát pořádaným SF Film Society. Celá událost proběhla ve čtvrtek 8. prosince v divadle Castro v San Franciscu a zúčastnila se jí naše hlavní trojice filmu, Emma, Ryan a Damien. Fotek už se (naštěstí) neobjevilo tolik, všechny najdete v galerii (jak jinak). Emma jinak ubrala na barvách a vzala si na sebe černé šaty značky Preen, které jí teda hrozně sluší, ten střih je pro ní jako dělaný. K nim si vzala nádherné zlaté lodičky Jimmy Choo, zdobené takovými kytičkami, které se mi hned zalíbily, jsou rozkošné. Vlasy má tentokrát vyžehlené a dělá to úplně jiný dojem, než vlnky, taky jí ovšem velice sluší. K tomu ta rtěnka a celkově líčení, no zase kočka :).

GALLERY LINK:

VIDEO: Hands & Feet Ceremony at TCL Chinese Theater (07.12.2016)

12. prosince 2016 v 12:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
Ke včerejším fotkám sem nakonec ještě přidávám video z celé ceremonie, kdy si Emma a Ryan obtiskli své ruce a nohy do cementu a nechali se tak zvěčnit. Jak vidíte, netrvalo to tak dlouho, jen půl hodiny, takže kdo máte čas, můžete se v klídku podívat. Mě teda první minuty nejde zvuk, ale ono to není podstatné, protože Emma a Ryan přijdou na pódium až někdy v 8. minutě. Oba tam řeknou pár slov a pak se jde rovnou na věc. Je to celý takový hrozně awkward, jak je tam paní instruuje a fotografové na ně pokřikujou, ať se podívají doprava a doleva. Emma tam u podepisování se do cementu vtipně prohodí "Guys, this is high pressure," což je trefný :D. Jako soustředit se na psaní a ještě se u toho nějak tvářit a pózovat musí být těžký :D


GALLERY UPDATE • Ryan Gosling & Emma Stone Hand And Footprint Ceremony (07.12.2016)

11. prosince 2016 v 14:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Ani dnes vás tu nenechám na pokoji s dalším článkem a budu předpokládat, že vám to vadit nebude :D. Ve středu se Emma totiž zúčastnila ještě jedné akce, která byla určena přímo pro ní. A Ryana. Oboum dvoum se totiž dostalo velké pocty a v TCL Chinese Theatre si obtiskli své ruce a nohy do cementu, čímž se zařadili mezi další hollywodské osobnosti, kteří byli tímto způsobem zvěčněni. Jsem hrozně ráda, že tohle Em mohla podstoupit zrovna s Ryanem, když už spolu natočili tři filmy (Crazy Stupid Love, Gangster Squad a La La Land), podpořit je tam jinak byl i režisér Damien Chazelle. Emma jinak opět zářila, stejně jako dopoledne si i pro tuhle příležitost oblékla žluté šaty, tentokrát ale od značky Rochas a k nim světlé lodičky Jimmy Choo. Z celé ceremonie se objevilo asi milion fotek, opět jsem vám jich docela velké množství nahrála do galerie (připomeňte mi, že když mi blbne internet a jde zoufale pomalu, ukládat několik stovek fotek je o nervy a ať už to nikdy nedělám), Emma s Ryanem házeli úžasné pózičky a výrazy :D.


GALLERY LINK:
[679x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > Hand And Footprint Ceremony (07.12.2016)

GALLERY LINK:
[006x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > Hand And Footprint Ceremony - Inside (07.12.2016)

GALLERY UPDATE • The Hollywood Reporter's Annual Women In Entertainment Breakfast (07.12.2016)

10. prosince 2016 v 12:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Hned druhý den ráno po premiéře měla Emma naplánovanou další akci, kterou byla každoroční The Hollywood Reporter's Annual Women In Entertainment Breakfast, jak už z názvu můžete vyčíst, jednalo se o snídani určenou pro ženy v zábavním průmyslu, pořádanou The Hollywood Reporter. Emma si pro tuto příležitost na sebe oblékla nádherné šaty Giambattista Valli, které jí opravdu hrozně sluší. Ach, jak já na ní miluju žlutou! Jak já miluju žlutou na komukoliv. Lidi, noste víc žlutou :D. K šatům si vzala roztomilé červené psaníčko Tyler Ellis a lodičky v burgundy barvě od značky Gianvito Rossi (pozor, ne Jimmy Choo nebo Louboutinky :D). Má k tomu ještě krásně upravené vlasy a líčení je jako vždy na jedničku. Fakt kráska tady <3.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "La La Land" Movie Premiere in Los Angeles (06.12.2016)

9. prosince 2016 v 19:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Povím vám, vybrat úvodní fotku z toho množství byl normálně porod :D. Zabralo mi to pomalu víc času než ukládání fotek, kterých je - no jak vidíte, fakt hodně, prostě jsem si to nemohla odpustit a musela jsem jich uploadnout co nejvíc (a ne, neukládala jsem to ručně, kdybyste se chtěli zeptat, to bych tu byla ještě další tejden :D). Každopádně... v úterý 6. prosince se ve Westwood Village Theatre v Los Angeles konala slavnostní a konečně pořádná premiéra k filmu La La Land, který je ode dneška ve vybraných amerických kinech (příští týden už ve všech), takže amíci se mají noo. Emma si jinak pro tuto příležitost opravdu vyparádila a vzala si na sebe krásné, zdobené modré šaty od Prady, které jí skvěle padnou, líbí se mi ta jejich barva a jsou z takového lehkého materiálu, že určitě musely být pohodlné. Emma k nim navíc ještě sladila líčení a účes má k tomu taky naprosto výborný! Jinak tmavomodré lodičky s kamínky a peříčky jsou potom tradičně od Jimmy Choo. V galerii najdete fotky jak od paparazzi z příchodu, tak koberce a následně i z after party.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Bulleit Bourbon 'La La Land' Special Screening (05.12.2016)

9. prosince 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Emma měla první polovinu týdne opravdu nabitou velkými akcemi, já ale začnu touhle menší, kterou je další speciální promítání filmu La La Land, opět pořádaným Bulleit Bourbon, to už je snad jejich 4. hostování, což je od nich super milé. No tentokrát už dorazil i Ryan Gosling, kterému pravděpodobně natáčení filmu skončilo, tak jsem ráda, že se aspoň takhle ke konci propagace k Emmě a ostatním připojil. Jinak to tady Em slušelo, je tady oblečená velice jednoduše a mě se moc líbí ta její kožená bundička.

GALLERY LINK:

2017 Critics’ Choice Awards Nominations

8. prosince 2016 v 11:55 | Posted by: Roxy |  NEWS
Předpokládám, že s podobnými články se tu s blížícími se awards budete setkávat častěji. Moc dobře si pamatuju, kolik jich bylo (= moc), když byl ve hře film Birdman. Letos to je vlastně podobné šílenství, Emmin film je opět mezi favority. Dneska tu teda mám nominace na Critics' Choice Movie Awards, které proběhnou už 11. prosince. Z filmů si nejvíc nominací odnesl právě La La Land, který jich obdržel celkem 12! Hned v závěsu za ním jsou filmy Moonlight (na ten jsem děsně zvědavá!) a Arrival s 10 nominacemi.

BEST PICTURE
Arrival
Fences
Hacksaw Ridge
Hell or High Water
La La Land
Lion
Loving
Manchester by the Sea
Moonlight
Sully

BEST ACTOR
Casey Affleck - Manchester by the Sea
Joel Edgerton - Loving
Andrew Garfield - Hacksaw Ridge
Ryan Gosling - La La Land
Tom Hanks - Sully
Denzel Washington - Fences

BEST ACTRESS
Amy Adams - Arrival
Annette Bening - 20th Century Women
Isabelle Huppert - Elle
Ruth Negga - Loving
Natalie Portman - Jackie
Emma Stone - La La Land

BEST DIRECTOR
Damien Chazelle - La La Land
Mel Gibson - Hacksaw Ridge
Barry Jenkins - Moonlight
Kenneth Lonergan - Manchester by the Sea
David Mackenzie - Hell or High Water
Denis Villeneuve - Arrival
Denzel Washington - Fences

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.