Leden 2017

GALLERY UPDATE • 23rd Annual Screen Actors Guild Awards (29.01.2017)

30. ledna 2017 v 17:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Jak jsem v předchozím článku předesílala, včera, tedy v neděli 29. ledna, se v losangelském Shrine Auditorium konal již 23. ročník Screen Actors Guild Awards, kterých se Emma jakožto jedna z nominovaných zúčastnila.

A já nejprve začnu s výsledky. Film La La Land tu byl nominavaný hned ve 2 kategoriích, s Emmou v Nejlepší herečce v hlavní roli a Ryanem v Nejlepším herci v hlavní roli. Cenu si nakonec odnesla jen Emma, z čehož mám ale obrovskou radost a taky mě to upřímně překvapilo, říkala jsem si totiž, že to asi spíš vyhraje Natalie Portman (přijde mi, že letos to je boj hlavně mezi těmihle dvěma dámami) za Jackie, no a o to větší z toho mám radost. V Ryanově kategorii si jinak sošku odnesl Denzel Washington za svůj výkon ve filmu Fences (to mě překvapilo, čekala jsem Caseyho Afflecka :D).

Teď už můžu přejít k fotkám, kterých v galerii zatím moc není, ale určitě budu aktualizovat, jen co se jich objeví víc (update: tak už jich tam je víc :D). Emmě to na akci každopádně slušelo, vzala si na sebe hrozně zajímavé, krajkové šaty z dílny Alexandera McQueena, ke kterým si vzala i psaníčko od stejného designéra, no musím říct, že šaty jí krásně padnou a vypadá v nich skvěle. Černé sandálky, které na fotkách nikde neuvidíte, jsou pak tradičně od Jimmy Choo a ještě má na sobě šperky Tiffany & Co. Jako doprovod s sebou opět vytáhla bráchu Spencera, což mi zase udělalo radost, oni jsou zkrátka skvělí. V galerii se teda můžete pokochat fotkami, které jsou jak z červeného koberce, tak z ceremonie, zákulisí nebo press roomu a některé ty momentky (viz. fotky s Brie Larson, Meryl Streep nebo Jonahem Hillem) jsou rozkošné. Jinak teda ještě doporučuju se podívat na Emminu děkovnou řeč, kterou najdete v předchozím článku, hrozně se jí povedla.

GALLERY LINK:
[135x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 23rd Annual SAG Awards - Arrivals (29.01.2017)


GALLERY LINK:
[128x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 23rd Annual SAG Awards - Ceremony (29.01.2017)

GALLERY LINK:
[008x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 23rd Annual SAG Awards - Media Complex (29.01.2017)

GALLERY LINK:
[009x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 23rd Annual SAG Awards - Trophy Room (29.01.2017)

GALLERY LINK:
[009x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 23rd Annual SAG Awards - Piano Room (29.01.2017)

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > People Magazine (SAG Awards Portraits)

GALLERY LINK:
[128x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 23rd Annual SAG Awards - Press Room (29.01.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

VIDEO: 23rd Annual Screen Actors Guild Awards (29.01.2017)

30. ledna 2017 v 15:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
Včera se konali SAG Awards a já opět začnu s videi, takže malé spoilery, protože k akci se hlavně vyjádřím v dalším článku, tady to vezmu jen hopem. Emma ve své kategorii vyhrála a tak se níže můžete podívat na její děkovnou řeč, která byla Ú-Ž-A-S-N-Á. Jako vážně, moc se mi líbila, byla naprosto rozkošná :D. Stejně roztomilá byla i reakce Jonaha Hilla, který jí cenu předával, bohužel to v tom prvním videu neuvidíte, ale pustit si jí můžete tady, no myslím, že jeho reakce byla všech reakce a je to úplně zlatý, ach jo <3 Když už mluvím o reakcích, tak i ta Emmina je dokonalá :D. Druhé video je pak z press roomu, kde Emma odpoví pár otázek novinářům a trochu tam rozvede, to co říkala už ve své děkovné řeči a třetí video je ještě z červeného koberce.
W MAGAZINE INTERVIEW

28. ledna 2017 v 8:35 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Teda tleskám si, konečně se mi podařilo najít si čas na dopřeložení tohohle rozhovoru pro magazín W, který se objevil na začátku ledna. Navíc tenhle týden je s novinkami takový klidnější, takže ho tu konečně mohu i zveřejnit. A je skvělý, tentokrát je psaný formou otázka-odpověď, což je příjemná změna, protože mám pocit, že jsem takový nepřekládala už strašně dlouho, narozdíl od těch vyprávěcích, které jsou holt u magazínů asi populárnější.

Emma Stone sice byla nervózní ze zpěvu v La La Land, ale nevadilo jí přiznat, že si dřív cucala palec

Se svojí rolí v La La Landu, moderním muzikále od Damiena Chazelle, Emma Stone ukázala, že je skutečná hollywoodská trojitá-hrozba: nejen, že umí hrát, umí i zpívat a tancovat. Tady v rozhovoru Stone, jedna z hvězd únorového čísla W, prozradí své nejoblíbenější muzikály, jaké pro ní bylo zpívání před kamerou a více.

Lynn Hirschberg: Jak jsi dostala svojí roli v La La Land?
Emma Stone: No, Damien se na mě přišel podívat, když jsem ještě hrála v Cabaretu, viděl mě zrovna tu noc, kdy jsem byla na práškách proti nachlazení, což takhle probíhalo mnoho nocí, protože jsem v té době byla hodně nemocná. A ani jsem netušila, že tam přišel se skladatelem Justinem Hurwitzem. Když jsem se dozvěděla, že tam byli, byla jsem fakt naštvaná, protože jsem tu noc celou show nebyla snad ani ve svém těle. Řekla bych, že to byl můj neoficiální konkurz pro La La Land, aniž bych o tom věděla.

Potom jsme se znovu potkali na večeři, dali si kuřecí koláče a Damien mi vysvětlil La La Land. Ještě jsem ani nečetla scénář, ale on to se mnou chtěl celé projít. Pak jsem si scénář přečetla, on za mnou přišel do mé šatny v divadle a ukázal mi pár vizuálů a zahrál něco ze soundtracku. Už od začátku to bylo hodně neobyčejné.

Byla jsi nervózní ze zpěvu ve filmu?
Byla jsem z toho nervózní, ale připadala jsem si připravenější, než kdy jindy, protože jsem dělala Cabaret 8x týdně, a nebyla jsem na sebe tak tvrdá ohledně faktu, že nejsem zrovna nejlepší zpěvačka na světě a Damien chtěl, aby to bylo velmi realistické a přirozené a ne technicky perfektní. Takže už od začátku mi připravil daleko méně děsivou vyhlídku už v tom, že nemusím být na plátně a znít jako Bette Midler nebo tak něco.

Hrála jsi v nějaký muzikálech na střední škole?
Na střední jsem chodila jen jeden semestr a byla jsem ve hře Noises Off. Hrála jsem Brooke, která ztratí své kontaktní čočky. Ale to nebyl muzikál. Jinak jsem během dospívání hrála v mládežnickém divadle a tam jsem hrála v muzikálech Oliver a Titanic.

Titanic jako muzikál?
Ach, ty neznáš muzikál Titanic?

Bohužel ne.
Hráli to i na Broadwayi, sice ani ne rok, ale i tak to bylo absolutně úžasné a bylo super, že jsem tam byla. Hrála jsem stewardku Robinson. Stewardka Robinson neměla žádná velká čísla, ale aspoň přežila. Také jsem hrála nevlastní sestru v Popelce. A tam jsem měla i písničku. Nevím, jestli znáš původní muzikál, ne ten od Disneyho, ale v tom songu se zpívá: "Why would a fellow want a girl like her?"

GALLERY UPDATE • The Hollywood Reporter Photoshoot

27. ledna 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dnes sem přicházím i se slíbeným druhým photoshootem, který se předevčírem objevil a tím je set pro magazín The Hollywood Reporter. Stejně jako u předchozího Vanity Fair, i tady mám několik fotek z photoshootu + obálku časopisu a opět to je jen radost pohledět, fotky jsou překrásné a fakt povedené <3. Společně s nimi se objevila i nějaká videa, která tu snad během víkendu čekejte a taky nový rozhovor, který nevím, jestli budu překládat, na zítra tu mám připravený jiný a u tohohle možná udělám jen nějaký výtah :).

GALLERY LINK:
[004x] PHOTOSHOOTS > 2017 > The Hollywood Reporter

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2017 > The Hollywood Reporter (February 3, 2017)

GALLERY UPDATE • Vanity Fair Photoshoot

26. ledna 2017 v 17:50 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska teda pořádně překvapení, protože se objevil ne jeden, ale rovnou dva nové photoshooty! Já si ten druhý schovám na zítra a začnu nejprve s tímhle, který Emma nafotila pro magazín Vanity Fair. A nefotila ho sama, připojilo se k ní 10 dalších hereček, jmenovitě Amy Adams, Natalie Portman, Dakota a Elle Fanningovi, Dakota Johnson, Ruth Negga, Lupita Nyong'o, Greta Gerwig, Naomi King a Janelle Monae (uf, snad jsem nikoho nezapoměla). Fotky jsou zatím dvě, jedna společná a jedná samostatná pouze s Emmou, obě jsou teda překrásné. V předchozím článku se jinak můžete podívat na nádherné záběry z focení nebo rozhovor.

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Vanity Fair

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2017 > Vanity Fair Hollywood (2017)

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > Behind the Scenes > Vanity Fair (2017)

VIDEO: Vanity Fair Interview + Behind the Scenes

26. ledna 2017 v 17:30 | Posted by: Roxy |  • Videos - Behind the Scenes
Tohle je malý spoiler, pokud si tenhle článek čtete, ještě než sem přidám fotky, což snad nebude trvat dlouho :D. No Emma nafotila nový photoshoot pro Vanity Fair a já sem nejprve přidávám dvě videa, která se spolu s ním objevila. První je rozhovor, ve kterém vám Emma poví svou cestu k La La Land nebo třeba její oblíbenou lovestory. Druhé video je pak už klasické behind the scene, tedy ze zákulisí focení celého photoshootu a rozhovorů a to je teda krásně udělané, uvidíte v něm spoustu nádherných anebo vtipných záběrů (viz. Emma skákající na pérku :D). Všem dámám to tam strašně sluší <3.GALLERY UPDATE • Rolling Stone Photoshoot & La La Land Stills

26. ledna 2017 v 9:14 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu mám opět takový update v galerii, protože se včera objevilo několik nových fotek. Jako první tu mám tuhle krásnou fotografii pro Rolling Stone, ze které jsem teda uchvácená, protože je naprosto nádherná. Prosím, ať se těch fotek z tohohle photoshootu objeví ještě víc, tři je málo <3. Druhou částí updatu jsou další still fotografie k filmu La La Land, kterých tu mám tentokrát "jen" pět, všechny jsou v super kvalitě a jsou skvělé.

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Rolling Stone (Mark Seliger)

GALLERY LINK:
[005x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

Oscar Nominations 2017

25. ledna 2017 v 9:55 | Posted by: Roxy |  NEWS
Včera byly konečně v ranních hodinách (u nás teda kolem 15. hodiny) vyhlášeny nominace na letošní předávání Oscarů a musím vám říct, že se La La Land opět povedlo strhnout lavinu. Podle očekávání si ukořistil nejvíc nominací, ale že jich bude rovnou 14, to asi čekal málokdo. V historii filmu se tohle povedlo pouze dvěma snímkům a to Vše o Evě (1950) a naposledy Titanicu (1997), takže mě jen tiše spadla brada a jsem z toho neskutečně nadšená! Níže se teda můžete podívat na kategorie a nám nezbývá nic jiného než držet palce. Emma je teda podruhé v životě nominovaná na Oscara, tentokrát ale už na Nejlepší herečku v hlavní roli, což je prostě krásný, uvidíme, jestli se jí to povede a sošku si odnese. Podle mě největšími favoritkami jsou právě Emma a Natalie Portman. Celá ceremonie jinak proběhne 26. února a moderovat jí bude Jimmy Kimmel.

Jinak mě docela překvapilo, že některé filmy a herecké výkony nominace nedostali, ale co naděláme. Co mě ale ohromně těší (kromě La La Land, samozřejmě) je Hacksaw Ridge a že i Andrew je nominovaný na Nejlepšího herce v hlavní roli. On si to tak hrozně zaslouží, viděli jste ten film? Byla jsem z toho otřesená ještě druhej den, neskutečná paráda a Andrewův výkon je dechberoucí. A Stonefield bude na Oscarech, juchů. (blouzním :D)

Emmina reakce na nominace:

"Tak to je ale ráno. Jsem moc vděčná za tuhle čest a hrozně mě těší, že své pocity mohu sdílet s mojí La La Land rodinou. Nejlepší věcí v životě je spojování s lidmi a já mám ráda všechny ty neskutečně talentované, laskavé a vášnivé lidi, se kterými jsem měla to štěstí pracovat na tomhle filmu. Také jsem nadšená, jakým způsobem film oslovil diváky a snad všem, kteří jej viděli, pomohl nakopnout k dalším krokům. Tohle jsme si nepředstavovali ani ve svých nejdivočejších snech a nemůžeme se dočkat, až to společně oslavíme."


Best Picture
Arrival
Fences
Hacksaw Ridge
Hell or High Water
Hidden Figures
La La Land
Lion
Manchester by the Sea
Moonlight

Best Actress
Isabelle Huppert, Elle
Ruth Negga, Loving
Natalie Portman, Jackie
Emma Stone, La La Land
Meryl Streep, Florence Foster Jenkins

Best Actor
Casey Affleck, Manchester by the Sea
Andrew Garfield, Hacksaw Ridge
Ryan Gosling, La La Land
Viggo Mortensen, Captain Fantastic
Denzel Washington, Fences

Best Director
Denis Villeneuve, Arrival
Mel Gibson, Hacksaw Ridge
Damien Chazelle, La La Land
Kenneth Lonergan, Manchester by the Sea
Barry Jenkins, Moonlight

Best Original Score
Jackie
La La Land
Lion
Moonlight
Passengers

Best Original Song
"Audition (The Fools Who Dream)," La La Land
"Can't Stop the Feeling," Trolls
"City of Stars," La La Land
"The Empty Chair," Jim: The James Foley Story
"How Far I'll Go," Moana

Best Cinematography
Arrival
La La Land
Lion
Moonlight
Silence

Best Production Design
Arrival
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Hail, Caesar!
La La Land
Passengers

Best Costume Design
Allied
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Florence Foster Jenkins
Jackie
La La Land

Best Sound Editing
Arrival
Deepwater Horizon
Hacksaw Ridge
La La Land
Sully

Best Sound Mixing
Arrival
Hacksaw Ridge
La La Land
Rogue One: A Star Wars Story
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Best Original Screenplay
Hell or High Water
La La Land
The Lobster
Manchester by the Sea
20th Century Women

Best Film Editing
Arrival
Hacksaw Ridge
Hell or High Water
La La Land
Moonlight

GALLERY UPDATE • Photoshoots (W, The Hollywood Reporter, Tim Palen)

24. ledna 2017 v 8:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Na dnešek tu mám připravné pro změnu menší aktualizace v pár loňských photoshootech, ke kterým se v posledních dnech objevily nové fotky. Jako první tu mám zbrusu novou fotku z photoshootu od Tima Palena, která je naprosto nádherná, no už z té první jsem byla nadšená, tak doufám, že se jich časem objeví víc. Další fotku už asi znáte, protože se objevila na obálce magazínu W, teď jí tu teda mám samostatně a v HQ kvalitě, Emma je na ni společně s Caseym Affleckem. No nakonec tu mám ještě jednu fotografii z loňského photoshootu pro The Hollywood Reporter, který Emma nafotila v září během filmového festivale v Torontu.

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Tim Palen

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2016 > W Magazine

GALLERY LINK:

VIDEO: RYAN GOSLING VS EMMA STONE! Guess The Musical Quiz!

23. ledna 2017 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
S novinkami je to teď klidnější, za což jsem docela ráda, nejbližší akcí by měly být SAG Awards, které se budou konat teď v neděli, i když nevím, jestli se jich Emma zúčastní, ale víceméně to předpokládám. Na dnešek tu mám alespoň připravené tohle video, které vzniklo během rozhovorů s tiskem v Londýně, když tam měl film před týdnem premiéru. Já už jsem tyhle videa docela bojkotovala a nepřidávala je sem, protože se jich objevilo milion, většinou na stejný brdo a já ani popravdě všechny neviděla. Tohle je odlišné (a asi příjemně odlišné i pro oba protagonisty) v tom, že jim novinářka vždycky přečte ukázku z nějaké klasického hollywoodského muzikálu a Ryan s Emmou hádají z jakého. No můžete se podívat sami, jak to dopadlo, Ryan se teda moc nechytal :D.

BTW: Zítra se budou vyhlašovat nominace na letošní Oscary! :)


Layout #12

21. ledna 2017 v 23:15 | Posted by: Roxy |  • Past Layouts
Made by: Roxy | Od: 21.01.2017 | Do: ??? | Náhled

Tak vás tu zase po dlouhé době vítám u nového kabátku blogu! Ani jsem si neuvědomila, že tu ten předchozí byl tak dlouho (od poloviny září!), já ho narcisticky naprosto milovala a ani po těch měsících se mi neokoukal. Ale jak to prostě chodí, chtělo to zase změnu a já dostala chuť na něco tmavějšího. A taky zase na tenhle styl designu, který úplně miluju a můžete mít jistotu, že se k němu budu v budoucnu rozhodně vracet (za předpokladu, že tu stále budu, samozřejmě :D). Původně jsem ho měla vymyšlený s jinými fotkami, ale pak se v prosinci objevily tyhle pro New York Times a ty do toho zapadly tak perfektně, že prostě nešlo odolat. Takže já doufám, že se vám tenhle design líbí, budete se tu s ním vídat dalších pár měsíců. Já ještě musím v následujících dnech dodělat menu, protože v něm mám šílený mezery (před několika týdny se mi tam spodní část celá smazala), chybí mi tam věci a mě to rozčiluje a zároveň se mi do toho nechce, ach jo, udělejte to někdo za mě, platím úsměvy.

Taky bych se chtěla omluvit affs, že teď v posledních měsících na vašich blozích nepíšu komentáře tak jako jindy (jestli to jindy bylo lepší :D), upřímně nevím, jestli za to může ta hora novinek (říkejme jí Emmerest :D) aka propagace La La Land, bylo pro mě docela dost časově náročné to všechno tak nějak stíhat a komentáře jsem psala dost sporadicky a ani jsem na to neměla náladu. Jako já komentáře jinak neřeším, ale už si připadám fakt provinile, když mi tu někteří pravidelně píšete krásné komentáře několikrát týdně a já ani prd. Snad to teď bude lepší, pokusím se polepšit (držte mi palce :D).

GALLERY UPDATE • "La La Land" Stills & Posters

21. ledna 2017 v 9:50 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Už docela dlouho tu nebyl žádný update k filmu La La Land jako takovému a za tu dobu se těch fotek nakupilo poměrně dost, takže se to pokusím tady dát dohromady. Nejprve začnu se still fotografiemi, kterých se objevilo celkem 13! Některé jsou v lepší kvalitě, jiným chybí větší velikost, ale všechny jsou nádherné a povedené. Hned po nich tu mám 4 oficiální fotky z promoshootu, všechny už znáte, protože zdobí nejrůznější plakáty, teď se ale objevily samostatně a jsou úchvatné, mě se nejvíc líbí ta 2. a 4. No a nakonec se objevily ještě dva nové plakáty, oba jsou nádherné, hlavně ten druhý je super, jak je namalovaný.

A také jsem se chtěla zeptat, už jste viděli film? Já na tom byla na začátku tohohle týdne konečně v kině a byla jsem naprosto okouzlená. Pak jsem koukala, že je film už i ke stažení v docela dobré kvalitě (té DVD), tak jsem se na to podívala hned druhý den po kině a jenom mě to utvrdilo, že to prostě je opravdu výjimečná podívaná. Jo a ano i podruhé jsem na konci brečela, což si zaslouží hashtag #cíťa :D.GALLERY LINK:
[013x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[004x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Official Promo

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY UPDATE • Personal Pictures #76 & With Fans

20. ledna 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Od doby, co se Emma objevila u Grahama, se nic nového neobjevilo, jediné, co víme, že se Emma stále nachází v Londýně. Někdo během týdne psal, že dokonce viděl Emmu a Andrewa, protože Andrew je teď v Londýně taky, takže.......domyslete si sami, co si myslim :D. Dneska tu mám alespoň po dlouhé době zase nějaké osobní a fanouškovské fotky. Ta první je ze včerejška, Emma byla s přáteli v kině a musím podotknout, že ti přátelé jsou vlastně Andrewovy přátelé (Em s Andym byly i na jejich svatbě) a na Twitteru už spekulují, že ten kdo sedí vedle Emmy (má na koleni položenou čapku) je Andrew. Haha, no já to zatím nechám být :D. Fotka s fanouškem by taky měla být ze včerejška a je hrozně milá :).

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

VIDEO: The Graham Norton Show (13.01.2017)

18. ledna 2017 v 11:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
V předchozím článku se můžete pokochat úžasnými fotkami, tady se už ale budu věnovat samotnému rozhovoru. Emma se tedy společně s Ryanem v pátek 13. ledna (respektive ve čtvrtek, v pátek byla show odvysílaná) objevila v talk show Grahama Nortona, kterou jestli jste nikdy neviděli, I'm judging you :D. V tomhle díle jsou na gauči společně s Em a Ryanem ještě Ben Affleck a Sienna Miller, kteří zde propagovali film Live By Night, který si Ben sám napsal a zrežíroval, takže sestava se Grahamovi opravdu povedla. Na Youtube se jako obvykle objevilo hned několik klípků a vedle nich i celý díl, takže je jen na vás, jestli si pustíte jen malé útržky nebo rovnou všechno (samozřejmě to doporučuju zhlédnout celé :D), ale minimálně ty klipy stojí za to. Emma s Ryanem v jednom z nich třeba popisují jak těžká byla pro Emmu scéna v Crazy Stupid Love, ta s Dirty Dancing zvedačkou (Ryan ji přirovnal k vačici :DD), Emma říká, že se z toho totálně složila, až si musela jít pustit Labyrint :D; nebo všichni sdělují historky o tom, jak si své rodiče zvou na různá předávání cen a v neposlední řadě Graham zajde i do minulosti a připomene jejich začátky, přičemž pustí krátké video s malým Ryanem jak tancuje v nějaké soutěži a to prostě nemá chybu :D.

CELÝ DÍL:


GALLERY UPDATE • The Graham Norton Show (13.01.2017)

18. ledna 2017 v 11:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Emmu v Londýně čekala po filmové premiéře La La Land ještě jedna zastávka a to v mé oblíbené talk show Grahama Nortona. Nejprve sem přidám fotky, na videa se můžete těšit v dalším článku. Fotek teda ve výsledku moc není, ale všechny jsou parádní a skvěle zachycují atmosféru, která po celý díl vládla, však uvidíte (jestli budete chtít :D). Em tu je jinak oblečená do burgundy kostýmku od značky Burberry, který jí ohromně sluší, no tu barvu na ní miluju. Lodičky má pak ty samé, co měla předtím na premiéře, tedy od Jimmy Choo. Vedle Emmy a Ryana si na gauč sedli Ben Affleck a Sienn Miller, kteří zde propagovali svůj film Live by Night a ty fotky Em se Siennou jsou strašně zlaté. <3

GALLERY LINK:
[012x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > The Graham Norton Show (13.01.2017)

GALLERY UPDATE • "La La Land" Movie Premiere in London (12.01.2017)

17. ledna 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska se dostávám i k premiéře La La Land v Londýně, která proběhla minulý týden ve čtvrtek 12. ledna v hotelu Ham Yard. Samozřejmě tu nechyběli ani její La La Land kolegové, Ryan Gosling a režisér Damien Chazelle, se kterými se na červeném koberci Em vyfotila. Jinak se mi tu opět hrozně líbila, na sebe si tentokrát vzala minimalistické rudé šaty od značky The Row, které pro někoho můžou působit jako noční košilka, ale mě se to děsně líbí, a někomu jako Emmě (rozuměj: postava) tohle hrozně sluší. Šaty doplnila černými lodičkami Jimmy Choo a šperky Sara Weinstock a EFFY. Má k tomu udělaný naprosto perfektní make-up, ta rtěnka je božská (btw: konkrétně by to měla být NARS Audacious Lipstick v odstínu Liv) a účes k tomu taky krásně sedí, moc se mi tady líbila! :)

GALLERY LINK:
[072x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > "La La Land" Movie Premiere in London (12.01.2017)


VIDEO: W Magazine | Emma Stone, Amy Adams & others perform "I Will Survive"

15. ledna 2017 v 16:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Málem bych zapoměla tohle video přidat - což by bylo nepřípustné! - před pár dny jej na svém kanále zveřejnil magazín W a několik vybraných hvězd - včetně naší Emmy, pak ale třeba Amy Adams, Natalie Portman, Andrew Garfield nebo Chris Pine - zpívá známý hit ze 70. let "I Will Survive" od Glorie Gaynor, ve spojitosti s inaugurací nového amerického prezidenta :D.


VIDEO: Virgin Radio UK (12.01.2017)

15. ledna 2017 v 13:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Po Francii se Emma a zbytek rychle přesunuly do Londýna, kde pokračují s La La Land propagací. Ve čtvrtek 12. ledna dopoledne se Emma společně s Ryanem zastavila do rádia Virgin, kde si společně s moderátorkou Edith Bowman povídali o La La Land. Budu upřímná a řeknu, že jsem rozhovor ještě bohužel neviděla, protože jsem celý víkend pryč, tohle je přednastavený článek, a já se na to ještě nestihla podívat. Tak snad dnes večer. Kromě videa se teda objevily ještě dvě fotky a ty jsou zlatý, Emmě to na nich moc sluší <3.


GALLERY LINK:
[002x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Virgin Radio UK (12.01.2017)BAFTAs Nominations 2017

14. ledna 2017 v 12:05 | Posted by: Roxy |  NEWS
Tento týden, konkrétně v úterý, byly také vyhlášeny další awards, tentokrát britské BAFTA, na které se vedle Zlatých Glóbů a Oscarů vždycky těším nejvíc, Britové mě prostě baví no. La La Land si uloupnul opět nejvíc nominací, celkem 11, níže se můžete podívat na jaké, Emma je opět v té své kategorii, takže můžeme držet palce. Hned v závěsu za La La Land jsou jinak s 9 nominacemi filmy Arrival a Nocturnal Animals, na které jsem taky zvědavá! Mám pocit, že letos to je filmy, které chci fakt vidět, zase nabité, oproti loňsku, který až na pár filmů, zas tolik neupoutal, teď toho je zase hodně. Jinak se BAFTA budou konat v Londýně 12. února, tak jsem zvědavá, jestli se jich Emma zúčastní.

Best Film
Arrival
I, Daniel Blake
La La Land
Manchester by the Sea
Moonlight

Best Director
Denis Villeneuve (Arrival)
Ken Loach (I, Daniel Blake)
Damien Chazelle (La La Land)
Kenneth Lonergan (Manchester by the Sea)
Tom Ford (Nocturnal Animals)

Best Original Screenplay
Hell or High Water
I, Daniel Blake
La La Land
Manchester by the Sea
Moonlight

Best Actor
Andrew Garfield (Hacksaw Ridge)
Casey Affleck (Manchester by the Sea)
Jake Gyllenhaal (Nocturnal Animals)
Ryan Gosling (La La Land)
Viggo Mortensen (Captain Fantastic)

Best Actress
Amy Adams (Arrival)
Emily Blunt (The Girl on the Train)
Emma Stone (La La Land)
Meryl Streep (Florence Foster Jenkins)
Natalie Portman (Jackie)

Best Original Music
Arrival
Jackie
La La Land
Lion
Nocturnal Animals

Best Cinematography
Arrival
Hell or High Water
La La Land
Lion
Nocturnal Animals

Best Editing
Arrival
Hacksaw Ridge
La La Land
Manchester by the Sea
Nocturnal Animals

Best Production Design
Doctor Strange
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Hail, Caesar!
La La Land
Nocturnal Animals

Best Costume Design
Allied
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Florence Foster Jenkins
Jackie
La La Land

Best Sound
Arrival
Deepwater Horizon
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Hacksaw Ridge
La La Land

GALLERY UPDATE • "La La Land" Movie Premiere in Paris, France (10.01.2017)

13. ledna 2017 v 11:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Hlavním důvodem, proč Emma, Ryan a Damien přiletěli do Paříže byla francouzská premiéra filmu La La Land a právě v tomhle článku z ní najdete spoustu fotek! Celá akce proběhla v úterý 10. ledna v UGC Normandie v Paříži a Emma si pro tuto příležitost oblékla skvostné šaty od Chanelu. Musím říct, že mě hrozně oslovily, hlavně se mi na nich líbí ta horní část, ale i sukeň je super, a celé působí prostě skvěle. Plus ta barva Emmě hrozně sluší a líbí se mi, jak má k šatům sladěné i líčení, ty oči jsou teda něco! A také má skvělý účes, holky si s ním vyhrály a přidaly i příčesky a culík vypadá ve výsledku parádně. Jinak černé sandálky jsou od Jimmy Choo, ale to už snad nikoho nepřekvapuje :D.


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

VIDEO: Le 19/45 (10.01.2017)

13. ledna 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Emma se hned druhý den po příletu do Paříže objevila společně s Ryanem v televizním pořadu Le 19/45 a já tu z něj dnes mám kompletní záznam z jejich rozhovoru + i jednu fotku. Bohužel, jak mají Francouzi ve zvyku (no, my taky), Emminy i Ryanovy odpovědi jsou přemluveny do francoužštiny, a tak z toho vlastně moc nemáme. Ale bavily se zde samozřejmě o filmu La La Land, jeho úspěchu a tak. :) Emmě to tu jinak slušelo, měla moc hezký outfit.


GALLERY LINK:
[001x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Le 19.45 (10.01.2017)

GALLERY UPDATE • Arriving to Paris, France (09.01.2017)

12. ledna 2017 v 19:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám připravené i první letošní fotky od paparazzi, jelikož se Emma hned druhý den po Zlatých Glóbech vydala na dlouhou cestu do Paříže, kde jí čekala francouzská premiéra filmu La La Land (na fotky se těšte zítra). JInak co se týče tady fotek, objevily se celkem dvě alba, to první je ještě z letiště LAX v Los Angeles a druhé už z francouzského Rouissy. Emma je tu jinak krásně oblečená, mě se moc líbí její kabátek, pod který si vzala světlý svetřík, pak klasicky džíny, černé botky a opět doma nezapoměla na svojí protipaparazzi čapku :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • 74th Annual Golden Globe Awards (08.01.2017)

11. ledna 2017 v 12:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Sláva, konečně jsem se dopracovala k té nejdůležitější události z minulého týdne! V neděli 8. ledna se v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles konalo v pořadí 74. slavnostní udělování cen Zlatých Glóbů, kterých se Emma, jakožto jedna z nominovaných, samozřejmě zúčastnila a já vám se dnes konečně přináším hromadu fotek a také výsledky!

Začnu nejprve s tím, jak to dopadlo. La La Land tu totiž, nejen že se stal absolutním vítězem, ale dokonce trhnul i rekord v počtu proměněných nominací! Jak jednoduché - 7 nominací = 7 výher - no prostě sesbíral, co mohl. A jsem neskutečně šťastná, že si svého vůbec prvního Glóba odnesla i Emma, v kategorii Nejlepší herečka v komedii/muzikálu. La La Land si teda dál odnesl ceny za kategorie Nejlepší film (komedie/muzikál), Nejlepší herec v komedii/muzikálu (Ryan Gosling), Nejlepší režisér, Nejlepší scénář, Nejlepší hudba a Nejlepší původní song (City of Stars) a já všem zúčastněným ohromně gratuluju!

Tak, výsledky známe, teď už k fotkám. Povím vám, že jsem byla strašně zvědavá, co si na sebe Emma vezme a jestli trumfne svůj předloňský outfit (pamatujete?) - nevím, jestli trumfla, to už si každý musí rozhodnout sám (sama nevim :D), každopádně tu všechny naprosto oslnila, jelikož vypadala fantasticky! Na sebe si vzala světlounce růžové šaty poseté hvězdami od Valentina a za mě to je jeden z nejlepších outfitů večera. Fakt se na ní nemůžu vynadívat, kráska naše, neskutečně jí to slušelo. K šatům si vzala stříbrné střevíčky od Jimmy Choo, které jsem nikde na fotce nepostřehla, ale nevadí, prý je měla :D, dále Tiffany and Co šperky a psaníčko také od Valentina.

Jako svůj doprovod s sebou vzala opět svého bráchu Spencera, což mě potěšilo, jeho vždycky ráda vidím. Jinak se na akcí potkala se svými bývalými kolegyněmi z filmu The Help, Jessicou Chastain a Octavií Spencer, v galerii najdete jednu zlatou fotku, jak se objímají, z té mám taky radost, oni ty holky bývaly tak skvělé spolu :D. Kromě toho ještě Emma stačila obejmout Meryl Streep, což je sen každého, a vyfotila se i s Natalie Portman <3. V galerii jinak najdete jak fotky z červeného koberce, tak z show, zákulisí, press roomu, objevily si i dva krásné portréty a nakonec nám Emmin stylistický tým nadělil i spoustu úžasných osobních fotek z příprav.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[019x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 74th Annual Golden Globe Awards - Show (08.01.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > 74th Golden Globes Awards - Portraits


GALLERY LINK:
[010x] MISCELLANEOUS > Personal

VIDEO: 74th Annual Golden Globe Awards (08.01.2017)

11. ledna 2017 v 11:25 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
Ještě než přidám fotky a výsledky ze Zlatých Glóbů, dám sem videa z akce, takže pokud tenhle článek čtete dřív, než následující, asi tu budou malé spoilery :D. Řekla bych ale, že kdybych nejdřív přidala fotky, k videím bych se už vůbec nedostala, protože toho je teď hrozně moc, a to by byla fakt chyba. Takže k videím: jak jistě víte (nebo nevíte :D), La La Land na Glóbech jen válel, odnesl se všechny ceny, co mohl, včetně Emmy, která získala sošku v kategorii Nejlepší herečka v komedii/muzikálu. A právě první dvě videa jsou z její reakce a následující děkovné řeči, která se jí moc jí povedla a já jsem dojatá <3. U toho prvního videa bych ráda vyzdvihla fakt, že když Emma jde na pódium, uvidíte tam i Andrewa, jak jako jediný u svého stolu stojí a tleská a je prostě na Emmu pyšnej, mé Stonefield srdéčko spokojeně přede :D.


V druhém videu uvidíte Emminu reakci na moment, kdy si Ryan Gosling šel pro svou cenu a mezitím vlepil Andrew Garfield pořádnou pusu Ryanu Reynoldsovi. Nevím, co je lepší, jestli ta pusa nebo Emmina reakce :D :D.

Tohle třetí video, je z tiskové místnosti, kde tradičně pokládají novináři hercům a štábu otázky, no znáte to. V celém článku je pak rozhovorů víc, tak pokud se chcete kochat jejich úspěchem, určitě doporučuju se dívat, ta noc se jim prostě povedla <3.

GALLERY UPDATE • The BAFTA Tea Party (07.01.2017)

10. ledna 2017 v 11:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska se konečně dostávám i k poslední akci před nedělními Zlatými Glóby, kterou je The BAFTA Tea Party, večírek, jenž se konal v sobotu 7. ledna v hotelu Four Seasons v LA. Opět sem dorazila ve společnosti svých La La Land kolegů, s Ryanem Goslingem a režisérem Damienem Chazelle, se kterými se také na červeném koberci vyfotila. Mě tady Emma tentokrát naprosto oslnila, na sebe si vzala krásné karamelové šaty s puntíky od Diane von Furstenberg, ke kterým obula opět lodičky od Jimmy Choo, náušnice má pak od značky EF Collection a psaníčko od Max Mara. Ještě se mi hrozně líbí, jak k tomu má sladěné líčení a vlasy, slušelo jí to tady moc <3. V zákulisí se jinak stihla vyfotit i s děckama ze Stranger Things, Millie Bobby Brown a Noahem Schnappem. Zítra se teda těšte (snad, pokud mi to internet povolí :D) na report ze Zlatých Glóbů, který se prostě...povedly! :))

GALLERY LINK:
[074x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > The BAFTA Tea Party - Arrivals (07.01.2017)

GALLERY LINK:
[005x] PUBLIC APPEARANCES > 2016 > The BAFTA Tea Party - Inside (07.01.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.