Únor 2017

GALLERY UPDATE • 89th Annual Academy Awards (26.02.2017)

28. února 2017 v 15:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Sláva, konečně tu jsem i s nejdůležitější akcí awards season, která zároveň celé tohle šílené období uzavírá. V neděli se v Dolby Theatre pořádal již 89. ročník slavnostního předávání Oscarů, tedy Academy Awards.

A já začnu tradičně s výsledky. Samozřejmě musím připomenout, že film La La Land získal rekordních 14 nominací, což se v minulosti povedlo jen snímkům Titanic a All About Eve. Nakonec se mu povedlo zvítězit hned v 6 kategoriích a tím pádem se stal absolutním vítězem večera. A to i přesto, že cenu za Nejlepší film získal Moonlight (i když to bylo doslova na dosah :D. Pokud nevíte, o čem mluvím, La La Land byl skutečně vyhlášen nejlepším filmem, ale o moment později se zjistilo, že došlo k omylu a soška patří právě Moonlight *upsík*), za což mu mimochodem moc gratuluju, je to výborný film, byť jsem vítězství přála o špetku víc našemu muzikálu (ale pokud bych měla být upřímná, pro mě byl nejlepším filmem loňska Hacksaw Ridge, který mi přišel jako taková černá ovce téhle award season). La La Land si jinak odnesl ceny v kategoriích Nejlepší režisér (a Damien je tím pádem nejmladším vítězem téhle kategorie), Nejlepší kamera, Nejlepší původní hudba, Nejlepší původní píseň pro "City of Stars," Nejlepší výprava a ehm, ehm *pročišťuju si hrdlo* NEJLEPŠÍ HEREČKA V HLAVNÍ ROLI pro Emmu.

EMMA JE OSCAROVÁ VÍTĚZKA

Ježišmarja. Z naší Emily je držitelka Oscara. V novinách a článcích na internetu o ní odteď budeme číst jako o oscarové Emmě Stone. Já jsem tak-neskutečně-hrdá, mám pocit, že prasknu. Strašně moc jí gratuluju. Sošku jí mimochodem předával loňský vítěz Leonardo DiCaprio, což byl v dětství její největší filmový idol. Ten moment jí krutě závidím :D. Je to jako sen, pohádka.

Můžu už přejít k fotkám? Můžu a musím, už tak je to dlouhý článek. Myslím, že jsme všichni byli zvědaví, s čím nás Emma překvapí, protože to ona prostě umí. A samozřejmě nezklamala. Oslnila tu v nádherné zlaté róbě, vytvořené na zakázku přímo pro ní, od Givenchy Haute Couture. K ní si obula zlaté sandálky na podpatku tentokrát od Stuart Weitzman (žádný Jimmy Choo, nebo Louboutinky) a celý look doplnila šperky od značky Tiffany & Co. Vypadala překrásně. Má k tomu krásně udělané vlasy a líčení je naprosto bombastické, líbí se mi ta rtěnka i oči, nádhera. Jako doprovod s sebou mimochodem vzala svého mladšího brášku Spencera. Fotek vzniklo opravdu dost, v galerii se jimi můžete pokochat a v předchozím článku se určitě podívejte na pár videí.

GALLERY LINK:
[079x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 89th Annual Academy Awards - Arrivals (26.02.2017)

GALLERY LINK:
[038x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 89th Annual Academy Awards - Show (26.02.2017)

GALLERY LINK:
[011x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 89th Annual Academy Awards - Backstage (26.02.2017)

GALLERY LINK:
[162x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 89th Annual Academy Awards - Press Room (26.02.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

VIDEO: 89th Annual Academy Awards (26.02.2017)

28. února 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
Ták, v neděli se konalo slavnostní udělování Oscarů a já sem jako obvykle nejprve přicházím s videi, k akci samotné se víc vyjádřím v dalším článku, takže tady to bude opět bez nějakého zdlouhavého okecávání (+ bacha na spoilery, pokud nevíte výsledky). První video je rozhovor ještě z červeného koberce, tam je vtipný moment, kdy tam Emmu vyphotobombuje Justin Timberlake, když kolem prochází :D. Druhé video je potom z děkovné řeči Emmy, když vyhrála svého prvního Oscara <3<3<3, je tam absolutně nádherná a rozkošná a všechno <3. Třetí vido je pak kompletní rozhovor z press roomu, kde Em klasicky kladou novináři nejrůznější otázky a taky to má vtipné momenty. A v posledním videu uvidíte Emmu s Brie Larson v zákulisí, jak se tam tak dojemně vyplakávají na rameni. To jejich přátelství se mi hrozně líbí :).

GALLERY UPDATE • 10th Annual Women In Film Pre-Oscar Cocktail Party (24.02.2017)

25. února 2017 v 23:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Oscarový víkend je v plném proudu a já tu pro vás takhle navečer mám fotky z jednoho předoscarového večírku, kterého se Emma včera zúčastnila. Jednalo se o již 18. ročník Women In Film Pre-Oscar Cocktail Party, který se konal v Nightingale Plaza v Los Angeles a vedle Emmy se na akci objevily třeba Meryl Streep, Brie Larson nebo Viola Davis. Fotek se objevilo poměrně dost, v galerii jich najdete něco málo přes stovku a všechny jsou skvělé. Emma se jinak na akci opravdu vyparádila, na sebe si oblékla komplet, top a kalhoty, od Prady, u kterého jsem si už na první pohled pomyslela wow, bomba, protože to vypadá opravdu peckově! K němu si ještě jinak vzala průsvitné lodičky od Jimmy Choo, které jsou taky super, a mě se ještě moc líbí její účes a líčení, ten odstín rtěnky se k tomu krásně hodí, no Em to tady moc slušelo! :-)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Vanity Fair and Barneys New York Private Dinner in Celebration of 'La La Land' (22.02.2017)

23. února 2017 v 18:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska sem nakonec přidávám ještě jeden článek s konečně aktuálními fotkami - i když tenhle víkend se jich dočkáme asi milion, jelikož se v neděli konají Oscaři, kterým předcházejí různé večírky a akce a Emma by se měla minimálně na dvou (dneska a zítra) objevit. Jsem zvědavá, jak to budu stíhat. No, nebudu. Ledaže by den neměl 48 hodin :D. Každopádně zpátky k článku. Včera se v Los Angeles v Chateau Marmont konala menší soukromá oslava na počest La La Land, kterou pořádali Vanity Fair a Barneys New York a vedle Emmy se jí zúčastnilo i několik dalších členů štábu nebo herců. Fotek se teda moc neobjevilo, ale Emmin outfit mě tu úplně okouzlil, působí tak jarně! Má na sobě úžasný šatky s květinami z letošní jarní kolekce Giambattista Valli, ke kterým si vzala zlaté lodičky a sametovou kabelku ve starorůžové barvě od Tyler Ellis Large Lee (x). Ještě se mi hrozně líbí, jak k tomu má sladěné líčení, ty fialové stíny jsou skvělý, no moc jí to tady slušelo!

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • La La Land Stills & Behind the Scenes

23. února 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Už je to docela dlouho, co jsem tu naposled přidávala fotky z La La Land a od té doby, zvlášť za posledních pár dnů, se toho opět objevilo docela dost. Jako první tu mám tři nové fotky ze zákulisí natáčení filmu, třeba ta druhá je z úplně prvního dne, tedy 12. srpna 2015! Zbytek fotek jsou už pak stillky, kterých tu mám rovných 15, takže poměrně hodně. Některé jsou v supr HQ kvalitě, jiným chybí větší velikost, ale všechny jsou nádherné a povedené. :)

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Behind the ScenesGALLERY LINK:
[015x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

LOS ANGELES TIMES INTERVIEW (2017)

21. února 2017 v 8:05 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Jak jsem slíbila, mám tu dnes nachystaný přeložený rozhovor pro Los Angeles Times, který Emma pořídila společně s Ryanem Goslingem. Asi to nebudu nějak víc okecávat, snad jen, že rozhovor to je opravdu skvělý a velmi vtipný, to jejich škádlení je zkrátka senzační, mě se ještě líbí, že jim do toho ten reportér ani moc nezasahoval a většinu doby se Emma baví jen s Ryanem, no a vystačí si :D. Takže přeju příjemné čtení!
Emma Stone a Ryan Gosling se poprvé setkali na konkurzu pro romantickou komedii "Crazy Stupid Love." Byli požádáni, aby scénu zaimprovizovali a Gosling si pamatuje, že "jsme prostě nemohli zavřít pusu. Měli jsme si hodně o čem povídat a bylo to velmi jednoduché."

Jejich okamžité přátelství bylo evidentní v "Crazy Stupid Love," "Gangster Squad" a teď samozřejmě i v "La La Land," neodolatelném muzikálu, který už stačil ukořistit rekordních 14 oscarových nominací, včetně dvou pro hlavní představitele.

A to se promítá i mimo plátno. V jejich nedávném lalalandovém perfektním dni, kdy seděli na balkóně hotelu v Beverly Hills, který podle Goslinga vlastní "silný palmový hráč," se oba herci, popoháněni silnými vitaminovými drinky, navzájem škádlili o výhodách majonézy, veřejné televizi a samozřejmě i o samotném Los Angeles.

A pokud, jak film žertovně předpokládá, je LA opravdu místem, které uctívá všechno a necení si ničeho (věta, kterou si Gosling vypůjčil od jeho partnerky Evy Mendes), oba Gosling i Stone přidávají na vtipu a cennosti všech těch pomíjivých momentů, kdy se město opravdu zdá jakoby zahalené magií. Jen si pojďte počíst ...

Když jste se jako teenageři přestěhovali do Los Angeles, měli jste v hlavě zafixovaný obrázek na město?
Stone: Už jsem tady byla předtím a viděla hollywoodský nápis a Chodník slávy. Takže jsem se spíš snažila přijít na to, jak tu žít. Držela jsem se ve své malé oblasti Miracle Mile, kolem Tar Pits. Z Tar Pits jsem byla unešená. Chodíte do Tar Pits často? (moje pozn.: Tar Pits jsou jezírka a významné naleziště fosílií)
Gosling: Moc často ne.
Stone: Znáš vůbec Tar Pits?
Gosling: Jasně, že znám Tar Pits. (naklání se k reportérovi a zašeptá: O čem to mluví?) OK. Tak tam jsem nikdy nebyl.
Stone: (nevěřícně) Nikdy?
Gosling: Tohle se mění v intervenci.
Stone: Vždyť je fascinující, že uprostřed Los Angeles jsou asfaltová jezírka plná kostí mamutů a nějakých dinosaurů.
Gosling: (K reportérovi) Můžeme to zkrátit? Musím zajet do Tar Pits ... hned teď.
Stone: Kde jsi bydlel, když ses sem přistěhoval?
Gosling: (Dlouhá pauza) U Canter's (restaurace). V podstatě jsem bydlel v Canter's na jejich bramborovém salátě.
Stone: V jaké části města jsi bydlel?
Gosling: Měla jsi jejich bramborový salát?
Stone: Nemám ráda jídla s majonézou.
Gosling: Vidíš, automaticky ses rozhodla, že ti to nebude chutnat.
Stone: Protože nemám ráda, když věci drží pohromadě díky majonéze!
Gosling: Je spousta způsobů, jak udělat bramborový salát. Ty se na to díváš hned černě. Zkus bramborový salát v Canter's.
Stone: Dobře. Zkusím si rozšířit obzory u bramborových salátů. Ale jen když mi řekneš, v jaké části města jsi bydlel.
Gosling: V Západním Hollywoodu. A pro mě, žít v LA jako teenager ... no, když jsem se sem poprvé přestěhoval, viděl jsem v kině "Rebel Without a Cause." Hrálo mi to do karet společně s "A Streetcar Named Desire."
Stone: (vydechne) Jaká to životní změna!
Gosling: Pak jsem jel ke Griffithově observatoři a myslel na to, že bych mohl najít páčidlo Jamese Deana, které tam zahodil přes okraj. Pořád trvám na tom, že tam někde je. V observatoři jsme také natáčeli "Gangster Squad." Je to tam nádherný. Byli jsme tam od 5 od rána, všechno připravovali, a to místo bylo zalité mlhou a kolem busty Jamese Deana byli lidé a cvičili tai chi. Takže vrátit se tam díky "La La Land" bylo hrozně super.
Stone: Já jsem tam nikdy předtím nebyla uvnitř. Nikdy jsem neviděla planetárium.
Gosling: Slyšel jsem, že tam teď mají i "La La Land" tour. Můžeš vidět všechny lokace z filmu i ostatní ikonická místa Los Angeles. Jenom ne ... no .. Tar Pits.
Stone: Tar Pits jsou hustý! Všichni to vědí!

GALLERY UPDATE • Los Angeles Times Photoshoot

20. února 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Před pár dny jsem sem přidávala nový photoshoot, dnes tu mám další! Doufám, že máte aspoň podobnou radost jako já! Tentokrát je to set pro plátek Los Angeles Times, jeho autorem je fotograf Kirk McKoy a vedle Emmy je na fotkách i Ryan, takže radost to je dvojitá :D. Fotek tu zatím mám celkem šest, všechny jsou naprosto krásné, zvlášť jsem se zamilovala do té druhé, ta je naprosto boží! <3. Kromě fotek se objevil také rozhovor, který momentálně překládám, tak se ho snad zítra nebo prostě v následujících dnech tady dočkáte.


GALLERY LINK:
[006x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Los Angeles Times (Kirk McKoy)

GALLERY UPDATE • The Wrap Magazine

19. února 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Dneska tu mám opět nějaké ty fotky, tentokrát scany z magazínů. Emma se teď společně s Ryanem objevila na únorové obálce časopisu The Wrap, který jim a filmu La La Land věnoval i několik stran, takže si můžete počíst. Použité fotky jsou jinak z loňského photoshootu od Tima Palena a když už se o něm zmiňuju, nedávno se z něj objevily dvě nové fotky (tu druhou teda vidíte i na scanech), obě jsou naprosto krásné, celkově ten photoshoot je hrozně povedený. A nakonec tu ještě mám scan z německého magazínu Style, jehož březnovou obálku zdobí právě Em. Použitá fotka by měla být ze setu pro Saturday Night Live a je nádherná.

GALLERY LINK:
[005x] MAGAZINE SCANS > 2017 > The Wrap (February 15)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Tim Palen

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2017 > Style Magazine (Germany, March 2017)

VIDEO: People Q&A | PEN

18. února 2017 v 22:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Jak jsem dopoledne přidávala photoshoot, teď takhle večer tu mám i slíbená videa, kterou tu nakonec mám dvě. Jde o takové Q&A pro People magazín s tématem na filmy, takže se tam reportér ptá Emmy například na první film, který si vědomě pamatuje, že viděla, film, který jí nejvíc rozesměje, první filmový crush nebo třeba její oblíbený filmový moment. V druhém videu jsou pak i ostatní dámy nominované na Oscara a tam zase popisují svůj vysněný outfit na Oscary.GALLERY UPDATE • People Photoshoot

18. února 2017 v 10:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Hrozně milé překvapení, které se sice objevilo už před několika dny, ale vy jste ho možná ještě nezaregistrovali, takže honem sem s ním. Po několika týdnech tu mám další nový photoshoot, tentokrát pořízený pro magazín People, který se v tomhle období věnuje jak-jinak filmům a hvězdám nominovaných na Oscara. Z photoshootu tu mám takhle dvě fotografie, obě dvě jsou naprosto krásné, Em tam na sobě má krásný žlutý top nebo šaty, no a vy víte, jak já tu žlutou miluju, zvlášť na Emmě, takže jsem naprosto okouzlená, navíc ty fotky samotné jsou prostě překrásné. Kromě fotek se objevily i videa, která sem přidám později :).

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > People Magazine

VIDEO: Emma Stone's ever-brighter star | CBS

17. února 2017 v 12:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Dneska tu mám pro vás nachystané zase pro změnu nějaké to video, aby se to prostřídalo. Jde o rozhovor pro CBS, i když rozhovor asi to není to správné slovo, spíš je to takový 10 minutový dokument o Emmě a její zářící hvězdě. Ve videu se vedle Emmy mihnou i její dvě nejlepší kamarádky Martha MacIsaac a Sugar Lynn Beard nebo její brácha Spencer (TY FOTKY Z DĚTSTVÍ JSOU NEJROZKOŠNĚJŠÍ <333) a s moderátorem se Em podívá i do svého rodného města Phoenixu, do mládežnického divadla, kde si jako teenager zahrála ve skoro 20 hrách. Vzpomíná na to jak přesvědčila rodiče, aby jí pustily do Hollywoodu, na konkurzy (které teda docela trefně popsala :D) nebo i o rakovině, kterou prodělala její maminka, kvůli které málem odmítla roli v Easy A. Rozhovor je opravdu výborný, takže určitě doporučuju zhlédnout, stojí to za to! :)


GALLERY UPDATE • 70th EE British Academy Film Awards (12.02.2017)

14. února 2017 v 14:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Jak jste v předchozím článku mohli poznat, teď v neděli 12. února se kromě Grammy konala i další velká akce a to na našem milovaném starém kontinentě, přesněji řečeno v Londýně, kde se v Royal Albert Hall odehrál již 70. ročník EE British Academy Film Awards, zkráceně BAFTA. A Emma tu jako jedna z nominovaných opět nemohla chybět.

Já tradičně začnu nejprve s výsledky. Film La La Land tu byl nominován hned v 11 kategoriích, z nichž nakonec 5 proměnil a opět se tak stal velkým vítězem večera, k čemuž mu moc gratuluju! Ceny si jinak odnesl za Nejlepší film, Nejlepší režisér, Nejlepší původní hudba, Nejlepší kinematografie a i za naší Emmu v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli, takže znovu, velká gratulace! Teď už jen zbývá ten Oscar a sbírka bude kompletní :D.

Teď už můžu přejít k fotkám, kterých zatím v galerii moc nemám, ale ono tam toho časem přibyde. Byla jsem zvědavá, co si na sebe Emma obleče a opět mě úspěšně nezklamala. Vzala si na sebe strašně zajímavé šaty z dílny Chanel Couture, které jsou asi nejvíc obzvláštněné tím, že jejich součástí jsou i kalhoty, což mě hrozně zaujalo a jako celek se mi to líbí. K nim si Em vzala stříbrné lodičky od (pozor, změna!) Christiana Louboutina, které jsou parádní, šperky pak má od Tiffany & Co. a psaníčko od Chanelu. Má k tomu také krásně udělané vlasy, takovýhle účes jsem na ní snad ještě neviděla a moc jí sluší, myslím, že nejlíp si ho můžete prohlédnout na té jedné osobce, vypadá suprově. Líčení je pak taky na jedničku, mě se moc líbí ta rtěnka.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:

VIDEO: 70th EE British Academy Film Awards (12.02.2017)

14. února 2017 v 11:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Public Events
V neděli se konalo slavnostní předávání cen BAFTA a já opět začnu s videi a opět se k akci víc vyjádřím až v příštím článku, takže tady jen rychle a bacha na spoilery :D. Emma tu zase vyhrála ve své kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli, takže se hned v prvním videu můžete podívat na její děkovnou řeč, která se jí opět povedla. Dále tu mám dva rozhovory s červeného koberce a následně ještě krátké video z press roomu.

GALLERY UPDATE • BAFTA Nespresso Nominees' Party (11.02.2017)

13. února 2017 v 16:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska tu mám ještě fotky - tyhle jsou už z Londýna a jsou ze soboty, kdy se tam v Kensington Palace konal večírek pořádaný Nespressem, věnovaný nominovaným osobnostem na BAFTA, takže se tam ukázala i naše Emma ve společnosti Damiena Chazelle. Fotek se objevilo celkem poskrovnu, většina je z červeného koberce, pár jich je i ze zákulisí. Em tu jinak vypadala naprosto nádherně, mě strašně oslovily její šaty, které jsou od Chanelu, jsou hrozně hezké a Emmě suprově padnou. K nim si obula lodičky s páskem jak-jinak od Jimmy Choo a krásně k tomu doladila i jednoduchý účes a líčení, fakt jí to tady moc slušelo.

PS: Objímací fotka s Andrewem made my day <33.

GALLERY LINK:
[048x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > BAFTA Nespresso Nominees' Party (11.02.2017)

GALLERY UPDATE • Arriving at JFK Airport (10.02.2017)

13. února 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Po pracovním víkendu se vám opět hlásím s velkou dávkou novinek, do které se nějak musím pustit. Začnu zlehka s těmihle nejnovějšími fotkami od paparazzi, kteří na Emmu narazili v pátek 10. února na letišti JFK v New Yorku odkud už mířila do Londýna, kde se včera konalo předávání cen BAFTA. Fotek moc není, Emma je tu oblečená úplně obyčejně, jak jsme u ní zvyklí, a moc jí to slušelo <3.

GALLERY LINK:
[006x] PAPARAZZI > 2017 > Arriving at JFK Airport (10.02.2017)

POTM | March 2017

11. února 2017 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tenhle měsíc jsem se s anketami trošičku opozdila, ach jo. No bylo toho moc. :D Tak, jak v předchozím článku můžete hlasovat v módním duelu, dnes tu mám připravenou i novou POTM na měsíc březen. Tentokrát jsem už měla téma dopředu vymyšlené, ale zase na druhou stranu vybrat fotky byl trochu jiný oříšek. Nakonec se mi to nějakým způsobem povedlo a vy teda můžete hlasovat pro fotku, která se vám líbí nejvíc. Pokud vám téma stále nedošlo, jsou to společné fotky s Ryanem z akcí v průběhu let, tak přeju hodně štěstí, já bych do menu strčila nejradši všechny :D <3.

FASHION DUEL #27

10. února 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Už mi to přijde jako celá věčnost, co se tu naposledy objevil klasický módní duel, no nejsem daleko od pravdy, předchozí tu byl v prosinci. No teď už se k němu konečně můžu vrátit a jako první duel v tomto roce jsem vybrala outfity ze dvou největších lednových akcí - Zlaté Glóby a SAG Awards - které byly i pro Emmu velkými večery, jelikož si na obou odnesla cenu za Nejlepší herečku v hlavní roli a i co se týče výběru šatů, myslím, že na obou akcích Emmaa víc než zazářila, takže jsem zvědavá, pro co budete hlasovat. Mimochodem teď jí nejblíže můžeme fandit v neděli, kdy se v Londýně koná BAFTA a Emma tam bude! :)


SPECIAL FASHION POLL OF 2016 | WINNER

9. února 2017 v 22:25 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Konečně jsem si našla čas na vyhodnocení speciální módní ankety za rok 2016, ve které jste mohli přes víc jak měsíc volit nejlepší outfit z akci za loňský rok. Na výběr toho byla opravdu hromada, celkem 39 outfitů, a pro mě poučení do příštího roku - udělat alespoň 2 kola, pokud toho bude zase hodně (což už teď je :D), protože takhle to hlasování je až nepříjemně těžké, že? Však taky první místa dělí pouhý jeden hlas, takže to všechno bylo opravdu těsné. Nicméně na prvním místě se umístil outfit č. 23, z akce Variety Studio: Actors on Actors s celkem 9 hlasy. Nebudu vám lhát, jsem z výsledku trošku zklamaná, čekala jsem, že se trochu víc odvážete a v předních místech budou i nějaké barevnější outfity, ale co s váma nadělám :D. Aspoň to zachraňuje to 4. místo, což byl jeden z mých oblíbenců a i ten z MET Gala, který se na 5. místě dělí s outfitem ze Stand Up To Cancer, který je ze všech zas nejobyčejnější. V celém článku se tedy můžete podívat na všech prvních 5 míst a já na závěr zase chci poděkovat všem za hlasy, sešlo se vás tam hodně, takže zase za rok s touhle anketou můžete opět počítat! :-)

1. místo - outfit č. 23 (9 hlasů)
2. místo - outfit č. 37 (8 hlasů)
3. místo - outfit č. 11 (7 hlasů
4. místo - outfit č. 35 (6 hlasů)
5. místo - outfity č. 1 a 9 (5 hlasů)


VIDEO: Jimmy Kimmel Live! (06.02.2017)

9. února 2017 v 14:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Kromě fotek, které jsem sem přidávala ráno se z Emminy pondělní návštěvy talk show Jimmyho Kimmela objevila i poměrně kupa videí, na která se níže můžete podívat. Emma nebyla u Jimmyho poměrně dlouhou dobu, naposledy se u něj ukázala před 3 lety, v roce 2014 s The Amazing Spider-Manem 2, tak jsem ráda, že se to zase zlomilo. rozhovory s ním jsou většinou příjemné (on aspoň není tak přeafektovaný jako Fallon, který mě už leze na nervy, ach jo :DD) a tenhle není výjimkou. Emma si teda hned na začátku svým příchodem vysloužila bouřlivý potlesk od diváků a hned se začala s Jimmym bavit o Superbowlu nebo o jejím trapném momentě na Zlatých Glóbech, kdy chtěla obejmout Damiena ve stejnou chvíli, kdy Damien objal svou přítelkyni :D. Dále se bavily třeba o tom, jestli už má přichystanou řeč na Oscary, o ceremonii, kdy Emma s Ryanem obtiskly své ruce a nohy do cementu, o tom, kdy věděla, že chce být herečkou a jak k tom přemluvila rodiče nebo o oscarovém luncheonu, na kterém byla Emma hned před Jimmyho show - dobrý je, jak se Jimmy diví, že tam je Matt Damon, když ani není pořádně nominovaný :D.


GALLERY UPDATE • Jimmy Kimmel Live! (06.02.2017)

9. února 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Emma měla pondělí trochu nabitější, protože hned po oscarovém slavnostním obědě zamířila do studií Jimmyho Kimmela, kde u něj později byla hostem v talk show. Během dneška tu tedy čekejte ještě videa, v tomhle článku se ale zaměřím na fotografie. Díky její návštěvě tu po více jak měsíci mám i fotky od paparazzi, kteří Emmu vyfotili během příchodu i odchodu ze studií, jak vidíte, tak tam dorazila ještě v tom samém overalu, co měla na obědě a i za doprovodu své maminky. Na show se už ale převlékla, měla na sobě krásné černé šaty značky Red Valentino, které jí moc slušeli a mě se fakt líbí. K nim si vzala černé lodičky Jimmy Choo a vlasy si stáhla do culíčku, vypadala tu opravdu krásně.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[004x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Jimmy Kimmel Live! (06.02.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • 89th Annual Academy Awards Nominee Luncheon (06.02.2017)

8. února 2017 v 11:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
V pondělí se v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills konala každoroční akce k Oscarům, Academy Awards Nominee Luncheon, což je slavnostní oběd pro všechny nominované, kteří se zde sejdou, zapózují před fotografy, odpoví na otázky novinářům a samozřejmě se i nají. Emma tu jako jedna z nominovaných nesměla chybět, tentokrát s sebou vzala svojí maminku Kristu, kterou můžete vidět na osobní fotce. A moc jí to tady slušelo, na sebe si vzala tmavomodrý overal od Stella McCartney, no letos to už je potřetí, co má na sobě něco jen s jedním ramenem, asi si to oblíbila :D, dále černé lodičky klasicky od Jimmy Choo a šperky Fernando Jorge. Hrozně se mi líbí její líčení, jak to má sladěné do broskvova, k tomu ten její účes, takový typický :D. Kráska. V galerii teda najdete několik desítek fotek, mě hrozně potěšila ta společná s Octavií Spencer a Violou Davis, se kterými Emma hrála v The Help. A zas na té hromadné můžete hledat, kde Emma je :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:

VIDEO: Vanity Fair & The Hollywood Reporter

7. února 2017 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Videos - Behind the Scenes
Úplně jsem zapomněla tyhle dvě videa přidat a nemít je tady by bylo docela ostudné. Takže: jsou to ještě dodatky ke dvoum photoshootům, které Emma nafotila a které před několika dny vyšly, pro Vanity Fair a The Hollywood Reporter. V prvním videu vás Emma naučí - nebo se o to alespoň pokusí - jak skákat na skákací tyči a je to jedna z nejvtipnějších věcí, které jsem letos zatím viděla :D, a v druhém videu si zase zaloví do mísy pro otázky, mezi kterými je třeba její první koncert, první práce v Hollywoodu nebo nejlepší předvedení Ryana Goslinga. Kromě odpovídání na otázky je video ještě protkané záběry z focení photoshootu, které jsou teda parádní!GALLERY UPDATE • 69th Annual Directors Guild of America Awards (04.02.2017)

6. února 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska tu mám fotky z další akce, které se Emma tento víkend zúčastnila. Jedná se o 69. ročník Directors Guild of America Awards, která se konala v hotelu Beverly Hilton v Beverly Hills. Fotky se objevily pouze z ceremonie, na které Emma společně s Ryanem předávali jednu z cen, Feature Film Nomination Plaque, a to rovnou svému režisérovi Damienu Chazellovi za film La La Land. Emmě to tady opět slušelo, na sebe si tentokrát vzala dlouhé tmavé šaty se stříbrným vzorem od značky Louis Vuitton, moc se mi líbí střihově a Emmě hezky sedí. Má taky krásně udělané vlasy, tenhle účes se mi na ní líbí, a líčení je zase on point.

GALLERY LINK:

Emma Stone & Ryan Gosling Reveal Their Oscar Nominations Celebration

5. února 2017 v 10:25 | Posted by: Roxy |  NEWS
Emma Stone a Ryan Gosling možná od sebe byli tisíc mil, když byly vyhlášeny nominace na Oscary, ale to neznamená, že to společně nemohli oslavit.

Stone byla v Los Angeles, zatímco Gosling s režisérem Damienem Chazelle propagoval La La Land v Číně. "Bylo hodně pozdě, když mi na dveře hlasitě zabouchal Damien," řekl Ryan na filmovém festivale v Santa Barbaře, kde mu a Emmě byla předána cena za nejlepší herecký výkon ve filmu. "Už byl napůl vevnitř s lahví šampaňského, když najednou obdržel asi 10 telefonátů a do toho ještě facetimoval s dalšími lidmi."

Emmě zase volala přes FaceTime Damienova přítelkyně, která byla také v Číně. "Řekla mi, že se chystají bouchat na Ryanovy dveře, a tak se k němu vydali a začali bouchat a Damien už byl v takovém stavu, že podle mě ani nezaznamenal, že mi volala," prozradila Emma. "A pak zas Damienovi volal Marc Platt, náš producent. Byl to velmi moderní způsob oslavy."

Chazelle řekl, že se jejich hotelová párty rozhodně nevymkla kontrole. "Nebylo to tak divoký, jak byste si mysleli. Všichni jsme na sobě měli v podstatě pyžama." La La Land získal celkem 14 nominací na Oscara. Ceremonie se odehraje 26. února v Dolby Theatre v Hollywoodu.

"Jasně, že to byl skvělý zážitek, když jsme spolu pracovali už potřetí," řekl Gosling o jeho v pořadí třetím filmu se Stone. "V těch dalších dvou filmech jsme hráli pouze vedlejší postavy, takže jsme neměli tolik scén. Tady to bylo poprvé, co jsme pro sebe měli celý film." Gosling také prozradil, že jeho hláška ve filmu ohledně LA - "They worship everything and value nothing" - poprvé řekla jeho přítelkyně (nebo manželka?) Eva Mendes a Gosling požádal Damiena, aby jí mohl použít i ve filmu.

Stone zase prozradila, že její vůbec nejoblíbenější film je komedie Steve Martina z roku 1979, The Jerk. Gosling vtipkoval, že jednou z jeho oblíbených věcí na Emmě je, že ráda v práci pije.

GALLERY UPDATE • Outstanding Performers of the Year Award at SBIFF (03.02.2017)

4. února 2017 v 12:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Po několika dnech se Emma opět ukázala na nějaké té akcičce a já vám z ní sem teď přidávám fotky. Včera si společně s Ryanem Goslingem a Damienem Chazelle zajela do Santa Barbary na filmový festival, který se konal v Arlington Theatre. Kromě povídání o filmu La La Land si tam Ryan a Emma ještě vyzvedli ceny v kategorii Outstanding Performers of the Year, za což jim oběma moc gratuluju, je to další cenná pocta do sbírky. Fotky tu zatím mám jen z příjezdu, ale mělo by se toho objevit víc, článek ještě budu určitě aktualizovat (update: už se stalo :D). Emma si tu na sebe jinak oblékla krásné, černé od značky Stella McCartney, které jí teda moc sluší, mě se hrozně líbí střihem, mají krásně řešená záda a ty řezy tam jsou super. O vlasech a make-upu snad ani mluvit nemusím, ty má krásné, jako vždy :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.