Březen 2017

GALLERY UPDATE • Emma making the W sign to pledge support World Water Day

25. března 2017 v 23:40 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Po pár dnech tu mám opět jednu novou osobku (zdá se, že teď z těch osobních fotek a updatů budem žít :D), která pochází ze středy a Emma na ní dělá W znamení, čímž na Světový den vody (který byl právě ve středu) vyjádřila podporu světovým organizacím, které bojují proti vodní krizi - stejně jako x dalších celebrit (třeba Adele, Cara Delevingne, Beyoncé, Katy Perry nebo Jennifer Lawrence). Em to jinak na fotce moc sluší, takhle nevím, jestli to je jen tím filtrem, ale zdá se mi tu lehce blonďatá.

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

"Battle of the Sexes" Gets a Release Date

22. března 2017 v 12:35 | Posted by: Roxy |  NEWS

Fox Searchlight stanovil datum premiéry filmu Battle of the Sexes

Příběh tenisového zápasu z roku 1973 mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem - v hlavních rolích Emma Stone a Steve Carell - dorazí do kin 22. září 2017. Ve stejný den jsou mimochodem naplánované i premiéry hasičského dramatu Granite Mountain od Lionsgate a animovaný spinoff Lego Movie, Ninjago, od Warner Bros.

Vedle dvou hlavních protagonistů se ve filmu objeví i herci Alan Cumming, Andrea Riseborough, Elizabeth Shue, Austin Stowell nebo Sarah Silverman, snímek pak zrežírovalo duo Jonathan Dayton a Valerie Faris.

Battle of the Sexes líčí tenisový zápas mezi tenisovou jedničkou King a bývalým šampionem Wimbledonu Riggsem. Celý souboj se nakonec stal jednou z nejsledovanějších sportovních událostí všech dob. Zápas vyvolal globální konverzaci o rovnoprávnosti žen a mužů, popohnal feministické hnutí, zatímco King a Riggs bojovali s osobními a složitými bitvami - King se svou sexualitou a zavázáním se, aby ženy dostávaly stejný plat jako muži, a Riggs s chráněním své reputace z dob, kdy zažíval dny slávy.

GALLERY UPDATE • The Hollywood Reporter

19. března 2017 v 12:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu mám opět další update v galerii, jelikož se objevilo několik nových fotek ke dvěma photoshootům, oba jsou shodou náhod pro The Hollywood Reporter. Ten první je z letošního roku nafocený fotografkou Ramonou Rosale, nových fotek je celkem 10 a všechny jsou absolutně nádherné a i v docela dobré kvalitě. Ten druhý je z loňska a je nafocený pro speciální beauty vydání THR, Emma ho fotila společně se svým vizážistickým týmem, tady na těchto dvou fotkách je teda sama a fotky jsou opět skvělé. Nakonec, aby se neřeklo, tu mám ještě scany z březnového/dubnového čísla magazínu Global Citizien, jehož obálku zdobí právě Em, uvnitř s ní najdete i krátký rozhovor.


GALLERY LINK:
[010x] PHOTOSHOOTS > 2017 > The Hollywood Reporter

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[005x] MAGAZINE SCANS > 2017 > Global Citizen (March/April 2017)

GALLERY UPDATE • New Personal Picture

17. března 2017 v 22:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Zdravím vás po pár dnech! Dneska tu mám konečně něco nového - i když je to dost spekulativní, protože fotka byla sice zveřejněna před pár dny, jinak je ale z 1. března - nicméně je to pořád nejnovější fotka Emmy, takže se všechno počítá! :D Je pořízena od kadeřníka Mathewa (x), který Emmu ostříhal a nabarvil pro její nový film The Favourite! Já tady na fotce moc žádnou změnu nevidím, ale budiž :D.

Jinak co se týče samotného filmu The Favourite, i k němu mám pár nových zpráv. Natáčení vypukne už příští pondělí, tedy 20. března, a bude probíhat následujících 8 týdnů. Mezi lokace mimo jiné patří například i Hatfield House v Hertfordshire. No já jsem zvědavá, jestli se dočkáme i nějakých fotek, bylo by to fajn. Více o filmu si jinak můžete přečíst třeba zde.

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Personal Pictures, LA Times Photoshoot & La La Land

14. března 2017 v 11:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Aaand here we go. Awards season skončilo a po Emmě se slehla zem :D. Opravdu, od oscarového večera se v podstatě nic než kromě doplňovaček neobjevilo. A dneska to nebude výjimka, protože tu mám další gallery update. Začnu s osobními fotkami, kterých tu mám celkem 5. Ty první dvě jsou naprosto rozkošné, Emma je na nich s kočičkou svého kamaráda a prostě aaawww. Další dvě jsou takový flashback, protože jedna je z loňského léta, kdy Emma společně s přáteli cestovala po Evropě a druhá je z loňského Silvestra. No a poslední pátá fotka je z Oscarů, Emča je na ní vyfocená s maminkou Kristou a bráchou Spencerem. Dalším updatem je letošní photoshoot pro LA Times, ke kterému se objevily dvě nové fotky, no a nakonec ještě film La La Land, kam jsem do galerie přidala taktéž dvě nové fotky.

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Los Angeles Times (Kirk McKoy)

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

THE TALKS: Emma Stone: “Anxiety in its essence is fear”

9. března 2017 v 12:45 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Po nějaké době jsem si pro vás opět připravila jeden přeložený rozhovor, tentokrát pro stránky The Talk. Tenhle je z úplně jiného soudku, než na co jsme obvykle zvyklí. Hlavním tématem tu v podstatě je úzkost a jak se s ní Emma vyrovnala/vyrovnává, takže tu jdou víc do hloubky a celé je to neskutečně zajímavé a pro lidi, kteří si tímhle prošli/procházejí to může být i přínosem, takže za mě určitě doporučuju přečíst :).
Slečno Stone, kdy jste poprvé porozuměla síle hudby?
Moje mamka mi často pouštěla Bídníky, když jsem vyrůstala. Řekla mi, o čem to je, a když mi bylo osm, vzala mě na to s sebou do divadla a mě to změnilo. Milovala jsem to. Potom se pro mě zpívání stalo vyjadřování pocitů, na která jsem nemohla nalézt slova.

To bylo v době, kdy jste začala vystupovat v divadle?
Také jsem vystupovala v muzikálech, ale tanec byl asi moje nejoblíbenější forma umění. Tancovala jsem 10 let - nejvíc step. Nikdy jsem nebyla technicky zdatná tanečnice. Nemohla bych být baletkou. Neuměla jsem spoustu věcí, takže hraní ke mě nakonec promluvilo úplně jiným způsobem.

"Hraní je terapie, obzvlášť pro mě jako dítě bylo hezké mít něco takového v době, kdy jsem hodně bojovala s panickými záchvaty."

Jak to?
Myslím, že se mi líbilo oživit něco, co jsem chtěla. Vystupování mi jako dítěti pomohlo nasměrovat svoji energii někam jinam, místo abych jí směrovala zpátky do sebe. Hraní je terapie, obzvlášť pro mě jako dítě bylo hezké mít něco takového v době, kdy jsem hodně bojovala s panickými záchvaty. To, že jsem stála na jevišti v tak nízkém věku mi pomohlo zbavit se strachu ze zkoušení věcí, které jsou pro mě výzvou a děsivé.

Protože u hraní nemusíte ani tolik přemýšlet?
Správně, hraní tlumí všechno ostatní, co se právě děje, a je super něco takového mít. Jako třeba v La La Land, ten společenský tanec byl pro mě fakt těžký, protože mám na levé straně štípnutý nerv a způsob, jakým se musíte u toho tance držet: bolest mi lítala z očí pokaždé, když jsme tu scénu točili. Ale stejně jsem do toho musela dát všechno a nebát se, že to nebude technicky perfektní.

Je to docela úleva od těch úzkostí.
Jo, teda neřekla bych, že vystupování je lék na úzkost, ale když máte přebytek energie, která se do vás vstřebává a nutí vás neustále přemýšlet, můžete začít panikařit. Když jsem před pár lety dělala Cabaret, moje postava komunikovala prostřednictvím vystupování, což mi otevřelo nová místa, jako stát v centru pozornosti a zpívat finální píseň. Je to legrační, protože bych tam nikdy nechtěla stát a odříkávat monolog, ale zpívat ten song bylo jakoby pubikum vůbec neexistovalo a byla jsem tam jenom já - křičející tu píseň. Jako bych byla sama ve svém pokoji a přitom jsem stála na jevišti v divadle Studio 54.

Ulehčila vám vaše rostoucí hvězda přežít tento typ zážitků?
Víte, já si nemyslím, že to má co dělat s tímhle, protože to je úplně něco jiného. Pro mě je spolehání se na okolní svět a slyšet od lidí, jestli si vedu dobře, hrozně stresující. Právě teď se víc a víc sžívám s vědomím, proč činím rozhodnutí, která dělám, stejně tak připouštět si chyby a říkat si: "Seš v pořádku." Není to o vysokém sebevědomí nebo ve smyslu: "Seš nejlepší a vedeš si skvěle." Právě naopak, je to spíš: "Tohle jsi zkazila a tak je to v pořádku." Nemusíte se tak takhle ničit.

FASHION DUEL #28

7. března 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po POTM tu dnes jsem i s Módním duelem a ani u toho nebylo těžké vybrat outfity, protože jsem prostě sáhla po dvou nejnovějších a největších akcích. Takže předávání cen BAFTA a samozřejmě Oscarů, obě to pro Emmu byly (opět) velké večery. Na obou Emma zazářila, na BAFTE měla krásné šaty od Chanelu a Oscarech měla šaty ušité na míru od Givenchy, takže jsem moc zvědavá na výsledek! :)


POTM | April 2017

6. března 2017 v 8:05 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Únor se nám rychle přehoupl na březen, no já nechápu, že už tu máme březen! Tenhle rok zatím utíká docela rychle, pff. No mám tu jako vždycky nachystané nové ankety, tentokrát teda na měsíc duben a začínám s POTM. Vybrat téma nebylo vůbec těžké, ale vybrat fotky... to už je jiná. Z oscarové noci vzniklo tolik nádherných novinek, že jsem neměla tušení. Nakonec jsem teda náhodou střílela a do ankety vybrala dvě fotky z press roomu a dvě fotky z červeného koberce a příště asi vyberu fotky s ostatními herci, jinak nevim :D. Takže si užijte hlasování, jsem zvědavá na vítěze. :)

GALLERY UPDATE • Photoshoots (Vogue, Vanity Fair, The Hollywood Reporter)

5. března 2017 v 13:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dnešní článek bude zase po nějaké době update s několika photoshooty, protože se k pár z nich objevilo během posledních několika dnů nové fotky. Nejprve tu mám jednu novou fotku z loňského photoshootu pro Vogue, který mají na svědomí Mert Alas a Marcus Piggott, no ta fotka je absolutně nádherná <3. U dalšího photoshootu pro The Hollywood Reporter z letoška už těch fotek je poměrně víc, celkem 12, a všechny jsou nádherné, některé jsou teda potagované, ale nevadí. No a nakonec tu mám ještě po jedné fotce aktualizaci u photoshootů pro Vanity Fair a od Tima Palena a obě jsou taktéž hrozně povedené. :)

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Vogue (Mert Alas & Marcus Piggott)GALLERY LINK:
[012x] PHOTOSHOOTS > 2017 > The Hollywood Reporter

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Vanity Fair

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Tim Palen

Nicholas Hoult & Joe Alwyn Join Emma Stone And Rachel Weisz In ‘The Favourite’

4. března 2017 v 18:10 | Posted by: Roxy |  NEWS
Na úvod musím říct, že jsem hrozně ráda, že awards season skončilo. Teď by se to mohlo všechno vrátit jakžtakž do starých kolejí, klidně se nebudu zlobit i týdne bez novinek, jak jsem z toho vyčerpaná, to byste nevěřili (takže se těšim, až budu nadávat, že fakt nic novýho není :D).
Dneska tu mám skvělou zprávu ohledně připravovaného snímku The Favourite od režiséra Yorgose Lanthimose (The Lobster), jehož natáčení by již mělo vypuknout snad někdy v březnu? Prostě teď na jaře v Británii.

Byly totiž zveřejněny dvě nová jména, která se připojují k hereckému obsazení, jenž vedle Emmy tvoří například Rachel Weisz nebo Olivia Colman. První bude asi pro vás známější, jde totiž o herce Nicholase Houlta, kterého můžete znát třeba z nových X-Menů, Mad Max, Equals nebo Skins. Z něj mám mimochodem obrovskou radost, protože už dlouho patří mezi mé oblíbence, a fakt, že bude hrát společně s Emmou v jednom filmu, je prostě skvělý. Druhým hercem, který se k filmu přidal je Joe Alwyn, který si teď zahrál po boku Kristen Stewart a Garretta Hedlunda ve snímku Billy Lynn's Long Halftime Walk. Ten by se ve filmu měl zahrát postavu Mashama, do kterého se zamiluje postava Emmy a záměrně ho pak využívá, aby se dostala do výhodnější pozice u soudu. Jinak zatím není známo, koho ve filmu ztvární Nick.

Scénář snímku napsali Deborah Davis a Tony McNamara a příběh sleduje zákulisní politické machinace za vlády královny Anny, posledního monarchy rodu Stuartovců. Celé se to odehrává na konci 17. století + první roky v 18. století, kdy královna Anna vládla mezi lety 1702-1707. Olivia Colman si zahraje samotnou královnu Annu. Rachel Weisz ztvární postavu Sarah, vévodkyni z Marlborough, která je královnina blízká důvěrnice, a Emma Stone si má zahrát Abigail Masham, chudou vzdálenou příbuznou Sarah, která získá pozici u soudu směřujícího ke královně Anně. Příběh sleduje měnící se rovnováhu sil mezi hlavními postavami, které tam kvůli vlivu se všemi manipulují.

GALLERY UPDATE • The Oscars Photoshoots

3. března 2017 v 19:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu teda mám ještě nachystaný jeden poslední článek, týkající se nedělních Oscarů. Jako nakonec jsem si připravila dva photoshooty, které Emma ten večer nafotila. První jsou portréty přímo z Academy Awards, které Em nafotila vedle dalších vítězů, Mahershala Ali,Caseyho Afflecka a Violy Davis, vznikla jedna samostatná a jedna společná, no mě se moc líbí obě, ta samostatná je ale teda fakt boží, ta její pózička a pohled <3. Druhým photoshootem je taky portrét, tentokrát už z Vanity Fair Oscar Party a ta fotka je taky skvělá! :)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > 89th Annual Academy Awards

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > 2017 Vanity Fair Oscar Party Portrait

GALLERY UPDATE • Vanity Fair Oscar Party (26.02.2017)

3. března 2017 v 10:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Oscaři jsou sice za námi, ale já s články o nich ještě nekončím, mám tu nachystané rovnou dva. Tenhle první je z afterparty, kterou každoročně pořádá Vanity Fair ve Wallis Annenberg Center. Emma se už na večírek převlékla a vzala si na sebe jednoduché saténové šatičky (noční košilku :D), přes které jen oblékla sáčko s cvočky, na nožky pak obula černé sandálky na podpatku, vše je mimochodem od značky Givenchy. Nejkrásnějším doplňkem je ale stejně, kromě jejího úsměvu, ten zlatý plešoun, kterého hrdě drží v ruce :).

GALLERY LINK:
[117x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > Vanity Fair Oscar Party (26.02.2017)

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.