Duben 2017

Emma Stone’s Battle of the Sexes costumes explained

25. dubna 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy |  NEWS
Emma Stone a kostymní designérka Mary Zophres vtipkovaly, že pár outfitů pro Battle of the Sexes se až moc podobalo oblečení v La La Land.

Emma se znovu spojila s Mary v tenisovém dramatu o zápase z roku 1973 mezi Bille Jean King a Bobby Riggsem (Steve Carell), ne dlouho poté, co společně pracovaly na oscarovém La La Land.

Ačkoliv se filmy od sebe obrovsky liší, ať už příběhem, nebo obdobím, ve kterém se odehrávají, Mary zjistila, že pár kostýmů nápadně připomíná šatník Mii, postavy, kterou Emma hrála v La La Land.

"Emmina postava se změnila. Přibrala, nabrala na svalech, kdežto v La La Land byla její postava štíhlá a půvabná," řekla Mary The Hollywood Reporter o práci na Battle of The Sexes. "To bylo docela zajímavé. Na našem prvním zkoušení jsme vtipkovali. 'Tohle se až moc podobá Mie. Sundej to.'"

Battle of the Sexes vtrhne do kin letos v září. Mary důkladně prozkoumala, co Billie v té době nosila, ale rozhodla se, že nebude do puntíku kopírovat, každý její tenisový outfit; až na jedny konkrétní bílé šaty.

"Existuje spousta fotografií Billie Jean King, takže jsem se měla od čeho odpíchnout. Neokopírovali jsme žádné šaty samy o sobě, ale je tam znát celkový dojem, jak vypadá. Billie je vlastně docela stylová," prozradila Mary.

"Jediné šaty, které jsme okopírovaly, byly ty z památného zápasu, přesně ty šaty, které si na tu událost skutečně vzala."

Time's 100 Most Influential People | Brie Larson on Emma Stone

21. dubna 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy |  NEWS
Internetový portál Time zveřejnil seznam 100 nejvlivnějších lidí za letošní rok a naše Emma se v něm objevila v sekci Umělci. Pár slov o ní napsala její kamarádka, herečka Brie Larson.

Nedokážu si představit film bez Emmy Stone. A ani nechci. Jako herečka je Emma odvážná, strhující, zábavná, skutečná, komplexní, okouzlující a mnohem víc. Její oscarový výkon v La La Land je jen nejnovějším příkladem. Ale i mimo plátno přebírá významné role. Nesobecký přítel. Moudrý psychiatr. Nebojácný vůdce. Nejhustší holka na párty. (Je i vášnivou fotbalovou mámou - povzbuzuje vás z plných plic, ať se děje cokoliv.) Vím to, protože všechny ty role sehrála v mém životě. Mám neskutečné štěstí, že ji mohu nazývat svou přítelkyní.

Ale co na Emmě jako člověku - i jako herečce - nejvíc obdivuju, že se nám nikdy nebojí ukázat tu nejtěžší věc, kterou člověk může světu ukázat - sám sebe. Což není vždy příjemné. Ale s Emmou je to skutečné a nádherné.


GALLERY UPDATE • Emma in Paris & London

19. dubna 2017 v 12:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Předchozím článkem jsem to trošku přivolala, protože tu dnes mám konečně i nějaké aktuálnější fotky, i když jde "jen" o osobní fotky a fotky od fanoušků. Jak všichni asi už víte, Emma stále natáčí v Londýně film The Favourite, minulý týden asi měla menší volno, protože si společně se svojí kamarádkou Sugar Lynn Beard zajela na pár dní do Paříže. Sugar pak na svůj Instagram (x) zveřejnila pár fotek z výletu, na dvou z nich je i Emma, která opravdu vypadá, že se kvůli filmu obarvila zase na blond! Kromě osobek tu teda mám i dvě fotky od fanoušků, ta první je stále z Paříže a druhá je pak už teď z neděle z Londýna, kam se Em zase vrátila.

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[002x] Miscellaneous > Taken by Fans

GALLERY UPDATE • La La Land Stills & Behind the Scenes

17. dubna 2017 v 15:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu mám připravený další update v galerii a musím přiznat, že mi docela chybí nějaké aktuální fotky :D, už druhý měsíc tu vlastně přežívám jen díky aktualizacím a nějak mě to moc nebaví. Tak, tentokrát tu teda mám update k filmu La La Land, ze kterého se během posledních několika dní/týdnů objevilo pár nových věcí. Nejprve tu mám hned 4 nové stillky, které jsou všechny super, mě se hlavně líbí ta první, Em tam je taková stylová. No a kromě nich se roztrhl pytel u fotek ze zákulisí, kterých tu mám rovnou 17 a i ty jsou všechny skvělé a povedené, některé navíc pekelně roztomilé, viz. fotka Em, Ryana a jejich filmového caparta, nebo jsou pak dobré ty z nacvičování tanečních čísel.

GALLERY LINK:
[004x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills
GALLERY LINK:
[017x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • BAFTAs and The Hollywood Reporter

15. dubna 2017 v 15:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu mám zase po nějaké době menší update v galerii v sekci photoshootů, takže se na to vrhnu. Teprve před pár dny se objevil jeden nový portrait z předávání cen BAFTA, které proběhly v únoru, a odkud si i Emma odnesla cenu za Nejlepší herečku v hlavní roli. Fotka je v supr kvalitě a je krásná, navíc se k ní objevily i dvě další ze zákulisí focení a i ty jsou skvělé. Druhým photoshootem je opět The Hollywood Reporter, ze kterého tu mám tentokrát dvě nové fotografie a i ty jsou - stejně jako zbytek photoshootu - úžasné.

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > BAFTAs

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > Behind the Scenes > BAFTAs (2017)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > The Hollywood Reporter

Emma Stone wrote a very nice note for the bold teen who asked her to prom

11. dubna 2017 v 13:45 | Posted by: Roxy |  NEWS
Natáčení filmu The Favourite pořád probíhá tak nějak pod pokličkou, takže je i nadále ticho, ale přece jenom se za posledních pár dnů podařilo vyvolat kolem Emmy menší pozdvižení. Zasloužil se o to jeden student střední školy z Arizony, Jacob Staudenmaier, který na svůj YouTube kanál uploadnul video, ve kterém zve Emmu na maturitní ples a to docela originálním způsobem. Celé je to totiž natočené v La La Land stylu, podle úvodní scény ve filmu. Níže se na něj můžete sami podívat.


A co na to Emma? Jacob se pak později objevil i v talk show Good Morning America, kde prozradil, že Emma video viděla a dokonce mu i napsala dopis:

"Jacobe, děkuju za nejkrásnější žádost, kterou jsem kdy dostala. Nedokážu ti ani říct, jak velká čest to je a jak moc jsem se usmívala v průběhu kouzelného videa. Pracuji právě v Londýně, ale doufám, že si na plese užiješ nejkrásnější momenty, a jsem moc vděčná, že si na mě myslel. Děkuju. P.S.: Vidím ve tvých očích Goslinga. S láskou, Emma."


FASHION DUEL #29

5. dubna 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po POTM by to asi chtělo i Fashion Duel, co? Tak tady je :D. Trochu mi to trvalo, já jsem vůbec nějak zlenivělá, až je mi z toho samotné nevolno. Pro tenhle měsíc jsem opět vybrala fotky ze dvou akcí, příště už budu muset zalovit někam jinam, protože poslední měsíce (snad už pomalu i rok) sem dávám převážně fotky z akcí. Ale zase se nedivim, protože se jich Emma zúčastnila opravdu hodně. No, tyhle dvě akce jsou obě z letošního roku, ta první je z února z jedné z mnoha oslavných večeří na počest La La Land, Emma má na ní květinové šatky značky Giambattista Valli a ta druhá je z kraje roku, z BAFTA Tea Party, na kterou si Em oblékla karamelové puntíkaté šatky z dílny Diane von Furstenberg, tak můžete hlasovat :-).


POTM | May 2017

2. dubna 2017 v 14:45 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Březen je za námi, no co se týče blogu, byl to nejchudší měsíc na články za celou svoji existenci (zveřejněno jich bylo jen 12), holt když nejsou novinky, nejsou články a já ani popravdě nebyla v nějaké blogové náladě. Emmě teď natáčí v Anglii film The Favourite, ze kterého se bohužel zatím nic neobjevilo, což mě trošičku mrzí, ale co se dá dělat, třeba se ještě něco objeví. Prozatím tu mám nové ankety, opět začínám s POTM na měsíc květen, do které jsem vybrala čtyři různé fotky z letošních photoshootů, takže můžete hlasovat, jsem zvědavá na vítěze. :-)

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.