Květen 2017

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Behind the Scenes

26. května 2017 v 16:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Teda, Emma si nás těma novinkama fakt hýčká :D. Po týdnu se opět ozývám, protože se přece jen něco objevilo, za což bychom měli všichni zatleskat a nechat vyhlásit státní svátek. Za tu dobu se objevilo celkem 5 nových fotek ze zákulisí natáčení Battle of the Sexes, na všech je Em společně s filmovým štábem a hereckými kolegy a jsou to super fotky, no určitě si natáčení mimo jiné užívali. Jsem moc ráda, že se k filmu začínají pomalu objevovat věci, po tom traileru z minulého týdne jsem na něj hodně natěšená! No a kromě fotek z natáčení tu mám také jednu zlatou fotku od šťastné fanynky, která se s Emmou potkala na Audi Polo Challenge na začátku května, fotky z akce si můžete připomenout zde.

GALLERY LINK:
[005x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" First Poster & Behind the Scenes

18. května 2017 v 15:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Vedle traileru k filmu Battle of the Sexes, na který se můžete podívat v předchozím článku, vyšel i první oficiální plakát, který je velice jednoduchý, pouze s nápisem a míčkem, mě se moc líbí a těším se, až se objeví i další. Kromě toho přidala jedna z Emminých nejlepších a nejstarších kamarádek, Martha MacIsaac, na svůj Instagram dvě fotky ještě z natáčení, díky čemuž se vlastně dozvídáme, že ve filmu hraje taky. Takže po 10 letech takový malý reunion na plátně, holky si totiž spolu zahráli už ve snímku Superbad a od té doby se spolu přátelí.

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Posters

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

VIDEO: "Battle of the Sexes" First Trailer

17. května 2017 v 11:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Jak už jsem v předchozím článku předesílala, tenhle týden jsme se měli dočkat prvního oficiálního traileru k filmu Battle of the Sexes a nakonec jsme nemuseli čekat moc dlouho, jelikož je tu! Fox Searchlight jej vypustil včera a jsem moc ráda, že to není žádná kraťoučká upoutávka, ale trailer jaksepatří. A je skvělý, po tomhle se na film těším víc a víc, já mám většinou filmy ze sportovního prostředí ráda, tohle je navíc podle skutečné události, odehrávájící se v 70. letech a se skvělým tématem, který sice může hodně lidí brát v dnešní době jako takovou propagandu, protože feminismus, ale whatever. Emma coby Bille Jean King a Steve Carell jako Bobby Riggs vypadají na skvělé duo, fakt jsem na to strašně zvědavá, nu podívejte se sami. Mimochodem, to Academy Award Winner Emma Stone, mě prostě asi jen tak neomrzí <3 <3.


GALLERY UPDATE • With Fans in London

15. května 2017 v 22:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dneska tu takhle na večer mám přece jen něco nového, dokonce toho je i víc, tak to spojím do jednoho článku. Nejprve teda začnu fotkou, která je z minulého týdne, nějací fanoušci měli to štěstí a v Londýně narazili na Emmu, která svolila, že se s nimi vyfotí, no vzniklá fotka je strašně zlatá. <3

Další dvě drobné zprávy, které se objevily dneska a sice: Natáčení The Favourite skončilo, takže jsem zvědavá, jestli se Emma ještě v Londýně zdrží, nebo se vrátí do Ameriky, uvidíme. A musím říct, že mě docela těší, že nakonec natáčení proběhlo celé pod pokličkou, aspoň budeme mít o to větší překvapení. Druhá zpráva určitě potěší vás všechny - někdy tenhle týden by měl vyjít první trailer k Battle of the Sexes! No tak to jsem zvědavá a to jako že fakt hodně!


FASHION DUEL #30

13. května 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po POTM tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, u kterého jsem teda měla snad poprvé větší problém vybrat fotky, než u POTM, to se běžně nestává :D. Chtěla jsem zase nějaké od paparazzi, protože snad poslední rok tu jely jen outfity z akcí, nakonec jsem si tolik nepomohla, protože jak vidíte, fotky jsou sice od paparazzi, ale u obou to jsou momenty, kdy Emma dorazila/opouštěla talk show - takže zase akce :D. Zalovila jsem tedy do roku 2014, ke kterému se pořád moc ráda vracím, to bylo hrozně fajn období - když už jsem u toho, zapomněla jsem na jednu věc! Před pár dny, 8. května, blog oslavil své 3. narozeniny! Článek o tom psát nebudu, trošku jsem to zazdila, protože jsem si toho všimla až včera, nicméně jsem nadšená, že se tu držím už tak dlouho. Tak snad zas za rok! :D - Zpátky k outfitům - ten první je z dubna, kdy se Emma v rámci propagace The Amazing Spiderman 2 objevila v Good Morning America a druhý je z července, kdy pro změnu propagovala Magic in the Moonlight a tahle fotka je poté, co se ukázala v Late Show Davida Lettermana.


POTM | June 2017

12. května 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Jsme skoro v půlce měsíce, takže jako....bylo by fajn, kdybych sem konečně přidala i ankety, žejo :D. Pozdě jsou, protože jsem tradičně nevěděla, jaký fotky vybrat - začíná to být těžší a těžší - a trvalo mi to dýl než obvykle, ach ta lenost. No, nakonec jsem teda zabrousila do osobních fotek, protože ty v POTM byly snad jen jednou, a vybrala 4 fotky z příprav na nejrůznější akce, většina je z poslední award season, jen ta třetí je krapet starší, z roku 2014 z MET Gala, abych byla konkrétní. Tak jsem to snad nevybrala tak blbě a vám se bude dobře hlasovat, jsem zvědavá na vítěze.

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" New Stills

10. května 2017 v 22:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tak to vidíte, my už se vlastně pomalu dostáváme do období, kdy by na nás mohli častěji vyskakovat novinky k filmu Battle of the Sexes, jelikož je jeho premiéra - 22. září - už skoro za dveřmi. Jsem na to hrozně zvědavá! Snad se do začátku prázdnin dočkáme i třeba nějakého traileru nebo tak. Dneska tu pro vás mám dvě úplně nové still fotografie právě k tomuhle snímku, obě jsou skvělé!

Nevím, jak to tady budu často připomínat, ale Battle of the Sexes vypráví příběh o památném tenisovém zápase z roku 1973, ve kterém 29-letá Billie Jean King porazila 55-letého bývalého šampiona Wimbledonu Bobbyho Riggse. Celý souboj se nakonec stal jednou z nejsledovanějších sportovních událostí všech dob. Zápas vyvolal globální konverzaci o rovnoprávnosti žen a mužů, popohnal feministické hnutí, zatímco King a Riggs bojovali s osobními a složitými bitvami - King se svou sexualitou a zavázáním se, aby ženy dostávaly stejný plat jako muži, a Riggs s chráněním své reputace z dob, kdy zažíval dny slávy.

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Promotional Stills


GALLERY UPDATE • Audi Polo Challenge at Coworth Park (07.05.2017)

8. května 2017 v 14:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Cítím se až skoro provinile, za to jak to tady poslední týdny vypadá. Ono to z části není moje vina, protože Emma holt natáčí film a nic moc se kolem ní teď neobjevuje, a když už, jsou to takové drobnosti, na které jsem trestuhodně líná udělat článek (a že jsem se chystala už xkrát :D). Ale co vám budu povídat, jak nejsou ty novinky, ani já na ten blog nemám moc chuť a radši se věnuju, ehm, životu? Chci se teda tím pádem omluvit svým affs - už asi postopadesátý - já k vám sice chodím pořád, ale to psaní komentářů nějak nezvládám, ach jo (jo, vim, že to není big deal, ale stejně mi je to vůči vám trochu blbý), tak mi to snad odpustíte, já se třeba ještě polepším, ale radši už neslibuju nic :D.

Ale zpět k článku. Já mám tak strašně velkou radost z těchhle fotek! Fakt, to ani nevíte jakou! Od Oscarů se totiž nic kromě pár osobek neobjevilo a nějaké pořádné aktuální fotky mi fakt chyběli. Emma se včera objevila na druhém dni Audi Polo Challenge, které se konalo v Coworth Park v anglickém Ascotu. Byla se teda podívat na zápase pola, který si tam jen tak mimochodem zahráli i třeba princové Harry a William. Em se tam jinak dala do řeči i s hercem Lukem Evansem, vznikly z toho super fotky, a přítomen byl i Nicholas Hoult, se kterým teď Emma natáčí film The Favourite. Jinak jak jsme si tu všichni lámali hlavy s její barvou vlasou, tak opravdu to má zesvětlené, je to taková strawberry blond barva a mě se teda strašně líbí, Emmě moc sluší! Co se týče outfitu, tak šaty i kabát má od značky Stella McCartney a stříbrné sandálky jsou pak od Jimmy Choo, mě se tady moc líbila, hlavně jí fakt strašně ráda po tak dlouhé době opět vidím <3.

GALLERY LINK:
[021x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > Audi Polo Challenge at Coworth Park (07.05.2017)

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.