Červen 2017

GALLERY UPDATE • Out and about in Los Angeles (29.06.2017)

30. června 2017 v 23:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tak to moc nechápu, dneska se objevilo víc novinek než za posledních snad 14 dní :D. A já prostě nemám tolik času, jak bych chtěla (mohl by den mít prosím 48 hodin?), abych ten blog nějak lépe stíhala, ale budu se snažit to sem všechno přidat snad co nejdřív. Dneska začnu těmihle fotkami od paparazzi ze včerejška, kdy Emmu vyfotili v jednom losangelském sousedství. Víc k fotkám ani nevím, Em to tady každopádně moc slušelo, oblečená tu je jednoduše, jak jsme zvyklí, jako celek se mi to moc líbí, takový pohodový outfit :).

GALLERY LINK:

VIDEO: "Battle of the Sexes" UK Trailer

26. června 2017 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies

Dneska tu mám po měsíci další trailer k filmu Battle of the Sexes, z čehož mám obrovskou radost! Tenhle trailer vyšel před pár dny a je určen pro UK a já jsem ráda, že je prakticky úplně jiný než předchozí, vlastně každá scéna je úplně nová a předtím jsme jí ještě neviděli. Tím pádem jsem samozřejmě na film ještě natěšenější a zvědavější, nu podívejte se sami!


QUICK NEWS

25. června 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy |  NEWS
Občas tenhle typ článku asi budu dělat, to je tak, když se nakupí víc zpráv během pár dní a většinou to jsou spíš takové drobnější novinky, o kterých se nevyplatí dělat jeden článek (nebo prostě nemám čas je připravit :D).

• Podle stránky Page Six by se Emma měla 27. července zúčastnit každoroční Foundation Gala Leonarda DiCapria v St. Tropez.
Ryan Gosling založil produkční společnost Arcana a jako první film, který bude produkovat, je The Favourite od režiséra Yorgose Lanthimose, který se natáčel letos na jaře a Emma v něm hraje jednu z hlavních rolí.
Tady se můžete podívat na video (nebo si přečíst článek), ve kterém Billie Jean King mluví o Emmě, o jejích přípravách na roli a jak si nakonec vedla, no a nešetří na chvále, mluví o ní hrozně hezky.
• Nakonec tu ještě mám jeden odkaz na článek, ve kterém si můžete přečíst, jak Rachel Weisz mluví o filmu The Favourite.

GALLERY UPDATE • Out and about in West Hollywood (22.06.2017)

24. června 2017 v 14:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Teď jsem si chvíli říkala, že za červen je těch novinek nějak dost a pak koukám na počet článku a omyl, tohle je v pořadí 10., takže....no vlastně akorát :D. Kde jsou ty časy, kdy mi přišlo naprosto normální přidat 5 a víc článků za den a za měsíc jich pravidelně mít přes 100. Vůbec si to teď nedokážu představit, absolutě bych to nezvládala, jsem ráda, že se tu vůbec během týdne párkrát ukážu :D. Předtím to teda bylo taky úplně jiný, fanblogů bylo milion, teď mám pocit, že je nás tu posledních pár přeživších, nezdá se vám to taky? Kde jsou všichni? (Asi žijou :D) No nic, to já se jen tak lehce zamyslela. Dneska tu mám jedno nové album fotek od paparazzi, kteří Emmu zastihli ve čtvrtek ve West Hollywoodu. Em tam ani moc vidět a přijde mi, že outfit má stejný jako na těch předešlých fotkách, každopádně tu džínovou bundičku asi miluju, je skvělá!

GALLERY LINK:

Actress Emma Stone Opens Up About Struggling With Anxiety

19. června 2017 v 14:25 | Posted by: Roxy |  NEWS

V kampani "Speak Up For Kids" herečka Emma Stone pomáhá dětem lépe se vypořádat se symptomy úzkosti.

O tom být normální:
"Dětem, které si prochází úzkostí, s čímž se plně ztotožňuju, bych řekla, že jsou úplně normální," řekla Emma ve videu pro Child Mind Institute. "Každý si prochází jinou verzí úzkosti nebo má ve svém životě obavy a možná si tím všichni procházíme jiným nebo intenzivějším způsobem po delší dobu, ale nakonec s váma není nic špatně ... nikdy nemějte pocit, že jste kvůli tomu divní, protože divní jsme my všichni."

O tom být citlivý:
"Být citlivým člověkem, který se hodně stará, který věci hodně prožívá, je vlastně to, co vás dělá úžasnými a je to jeden z největších darů v životě. Myslíte hodně, cítíte hodně a hluboce a to je nejlepší." Potom vysvětluje, že by svoji schopnost 'cítit hodně' a 'cítit hluboce' nevyměnila za nic na světě, i přesto že kvůli tomu zažívá těžké časy.

O čelení těžkým časům:
"Existuje spousta pomůcek, které vám v takových časech pomůžou. A opravdu to bude lepší a jednodušší, jak člověk stárne. Budete sami sebe poznávat víc a víc, budete vědět, jaké příhody vám úzkost nakopávají a kde se cítíte pohodlně a v bezpečí," vysvětluje. "V těch nejintenzivějších momentech je opravdu hezké vědět, že se to změní a že je spousta věcí, které můžu udělat, abych pomohla sama sobě."

O tom, že se věci zlepší:
"Život jde po úsecích a je to něco, s čím jsem vždycky žila a co pokaždé v různé době v životě vzplanulo velkým způsobem," říká. "Ale někdy, kdy se to přímo děje a já jsem ve fázi obrovského zmatku nebo je moje úzkost hodně silná, připadá mi, že to nikdy neskončí...a ono ano."


GALLERY UPDATE • Movie Night with Friends (11.06.2017)

15. června 2017 v 19:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dneska tu mám pro změnu další fotku, sice jen jednu, ale jsem ráda za všechno. Jedná se o osobku, kterou na svůj Instagram přidala jedna z Emminých nejlepších kamarádek Martha MacIsaac a můžeme na ní vidět celou tu jejich partu, jak si minulý víkend zajeli na hřbitov Hollywood Forever, který tam pravidelně pořáda filmové večery pod širákem. Fotka je skvělá, určitě si večer skvěle užili, no Marthin popisek "Off to see the wizard with this group of garbage." taky mluví za vše :D.


GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles with her friend Noah (10.06.2017)

14. června 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám další fotky, tentokrát od paparazzi, no tak jsem ráda, že je teď zas trochu víc živo. Tyhle fotky jsou ze soboty 10. června, kdy byla Emma viděna se svým kamarádem Noahem v ulicích Los Angeles. Má tady parádní outfit, sestavený z černých legín s průhlednými průřezy, bílého topu a denimové bundičky a samozřejmě nezapomněla ani na svojí maskovací čepičku :D, mě se to jako celek hrozně líbí, slušelo jí to. Zpětně se také ještě objevily jedny fotky od paparazzi, které jsou z minulého týdne ze středy 7. června, kdy byla Emma s přáteli v restauraci Craig's, no fotky jsou z jejich odjezdu a z auta, já bych ty paparazzi na místě přejela, tenhle typ fotek nemám ráda.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • AFI Life Achievement Award Gala Tribute to Diane Keaton (08.06.2017)

11. června 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
V novinkách pokračuju, ve čtvrtek se Emma po dlouhé době prošla po červeném koberci na akci (naposled to vlastně byli Oscaři), kterou byl 45. ročník American Film Institute's Life Achievement Award Gala, který letos uctil herečku Diane Keaton, což je jedna z Emminých největších hrdinek, takže mě vlastně její účast tolik nepřekvapuje :D. Naopak mě tyhle fotky strašně potěšily, hrozně ráda zase takhle Emmu někde vidím. A jako doprovod s sebou mimochodem vzala svou maminku Kristu, takže mám radost dvojnásobnou! Na sebe si Em pro tuto příležitost oblékla pestrovzorové/barevné šaty od značky Loewe, které jsou určitě zajímavé, mě se se hlavně líbí ta horní část, ke kterým obula černé lodičky Stella Luna. Hrozně se mi líbí, jak je tady nalíčená a má hezky upravené vlasy, z té blond jsem mimochodem nadšená! Snad si jí nechá o trochu déle než posledně, kdy jí měla asi 2 týdny, mohla by to tentokrát vydržet aspoň pár měsíců :D. Teď má vlastně relativně volno, protože další projekt, seriál Maniac, jí čeká až v srpnu.

UPDATE: Do galerie jsem nahrála přes 400 nových fotek!

GALLERY LINK:
[483x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > AFI Life Achievement Award Gala (08.06.2017)

GALLERY LINK:
[021x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > AFI Life Achievement Award Gala - Show (08.06.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Personal Pictures

10. června 2017 v 10:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Budete se možná divit, ale za poslední dny se kolem Emmy objevilo pár novinek, které vám sem teda můžu postupně servírovat. Nejprve začnu těmihle dvěmi osobními fotkami, ta první je teď z úterka 6. června, Emma je na ní vyfocená s jedním fotografem - tak že by nás čekal nějaký nový photoshoot? Každopádně je skvělá a Emmě to na ní moc sluší. Druhá osobka je pak flashbacková, včera jí na svůj Instagram přidala Emmina vizážistka Rachel a je to throwback na londýnskou premiéru The Amazing Spider-Man 2, na které Em prostě zazářila a doteď je to jeden z mých nejoblíbenějších kobercových outfitů - fotky si sami můžete připomenout v galerii zde.

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

FASHION DUEL #31

8. června 2017 v 22:45 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Bych sem ještě mohla přidat ten Fashion Duel, žejo :D. Pro tenhle měsíc jsem tentokrát vybrala dva už opravdu outfity od paparazzi a oba jsou takové cestovní, protože u obou případech byla Emma přistižena na letišti, na první fotce akorát dorazila na letiště LAX, mám pocit, že zrovna letěla na Havaj točit film Aloha, a na té druhé fotce je zase na letišti v Nice ve Francii, když opouštěla festival v Cannes. Tak jsem zvědavá, pro jaký budete hlasovat, mě se teda osobně líbí oba, navíc to třeba můžete brát jako takovou inspiraci na outfity do letadel :D.


POTM | July 2017

6. června 2017 v 18:15 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Mě zas nějak nedochází, že už tu máme červen, já třeba pořád žiju v domění, že je duben a ono prd :D. Hrozně to letí. No nic, tentokrát jsem se polepšila a ankety sem dávám relativně včas - ne v půlce měsíce jako minule :D - tentokrát jsem totiž věděla, jaká témata sem zhruba dát. Do POTM jsem vybrala čtyři takové letně laděné fotky z různých photoshootů, tak doufám, že si z nich vyberete a dáte hlas té, která se vám líbí nejvíc, jsem zvědavá.


GALLERY UPDATE • Leaving a friend's house in Los Angeles (02.06.2017)

3. června 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Uuuu, tak jsme se konečně dožili i nějakých paparazzi fotek! Už to byla celkem doba, naposled, co jsem koukala, jí takhle fotografové vyfotili v únoru a to už je přece jen...dlouho :D. Takže jsem za tyhle fotky moc ráda. Emmu takhle včera přistihli jak akorát odchází z domu jednoho ze svých přátel. No, a vypadala tady krásně, oblečená v tom svém jednoduchém stylu, jak jsme zvyklí, mě se moc líbí její košile, slušelo jí to tady moc. A zase na sobě měla tu proti-paparazzi čapku, kterou nosí poslední měsíce snad furt, kdykoliv jí přistihnou právě paparazzi :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • At the screening of "La La Land in Concert" at the Hollywood Bow (27.05.2017)

1. června 2017 v 16:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dneska tu mám konečně zase nějaké aktuálnější fotky s Emmou, to mi vždycky dělá radost a jen je škoda, že jich v poslední době není tak často. O víkendu se Emma zajela s přáteli a maminkou Kristou podívat na promítání La La Land s živým orchestrem, které proběhlo v sobotu v Hollywood Bow v Los Angeles, takže aspoň víme, že se Em vrátila z Londýna zpátky do Ameriky. Z celé události tu mám pár osobních fotek, na kterých můžete vidět Emmu s kamarádkou Marthou, holkami z jejího vizážistického týmu Rachel a Marou, potom s Karen a Chrisem Woodsovými, kteří ve filmu tancovali při písni City of Stars a nakonec s režisérem Damienem Chazelle a skladatelem Justinem Hurwitzem, který celý koncert dirigoval.

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Taken by Fans

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.