Actress Emma Stone Opens Up About Struggling With Anxiety

19. června 2017 v 14:25 | Posted by: Roxy |  NEWS

V kampani "Speak Up For Kids" herečka Emma Stone pomáhá dětem lépe se vypořádat se symptomy úzkosti.

O tom být normální:
"Dětem, které si prochází úzkostí, s čímž se plně ztotožňuju, bych řekla, že jsou úplně normální," řekla Emma ve videu pro Child Mind Institute. "Každý si prochází jinou verzí úzkosti nebo má ve svém životě obavy a možná si tím všichni procházíme jiným nebo intenzivějším způsobem po delší dobu, ale nakonec s váma není nic špatně ... nikdy nemějte pocit, že jste kvůli tomu divní, protože divní jsme my všichni."

O tom být citlivý:
"Být citlivým člověkem, který se hodně stará, který věci hodně prožívá, je vlastně to, co vás dělá úžasnými a je to jeden z největších darů v životě. Myslíte hodně, cítíte hodně a hluboce a to je nejlepší." Potom vysvětluje, že by svoji schopnost 'cítit hodně' a 'cítit hluboce' nevyměnila za nic na světě, i přesto že kvůli tomu zažívá těžké časy.

O čelení těžkým časům:
"Existuje spousta pomůcek, které vám v takových časech pomůžou. A opravdu to bude lepší a jednodušší, jak člověk stárne. Budete sami sebe poznávat víc a víc, budete vědět, jaké příhody vám úzkost nakopávají a kde se cítíte pohodlně a v bezpečí," vysvětluje. "V těch nejintenzivějších momentech je opravdu hezké vědět, že se to změní a že je spousta věcí, které můžu udělat, abych pomohla sama sobě."

O tom, že se věci zlepší:
"Život jde po úsecích a je to něco, s čím jsem vždycky žila a co pokaždé v různé době v životě vzplanulo velkým způsobem," říká. "Ale někdy, kdy se to přímo děje a já jsem ve fázi obrovského zmatku nebo je moje úzkost hodně silná, připadá mi, že to nikdy neskončí...a ono ano."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.