Srpen 2017

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Valley Stream and Long Island, NY (22.-25.08.2017)

28. srpna 2017 v 13:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Zdravíčko, dneska se konečně po pár dnech opět ozývám s poněkud obsáhlejším článkem, protože se za tu dobu od minula nakupilo docela dost nových fotek. Všechny samozřejmě spojené s natáčením seriálu Maniac, které se minulý týden přesunulo hned na dvě lokace a to Valley Stream a Long Island v New Yorku a k natáčení se konečně připojil i Jonah Hill (nebo my ho konečně vidíme :D). Šmarjá, já jsem ho dlouho nikde neviděla, tak mě úplně překvapilo, jak ten člověk zas vypadá jinak (no zhubl :D). Fotky jsou jinak ze tří různých dní a je to docela prdel vidět Emmu i Jonaha v parukách a 80's hadrech, takže se natáčeli scény, které se odehrávají ve fantazii, jelikož Jonahova a podle posledních zpráv i Emmina postava jsou pacienty psychiatrické léčebny a od reality utíkají tím, že si v hlavě vytváří vlastní svět.

GALLERY LINK:
[012x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming "Maniac" in Valley Stream, NY (22.08.2017)

GALLERY LINK:
[032x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming "Maniac" in Long Island, NY (24.08.2017)

GALLERY LINK:
[057x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming "Maniac" in Long Island, NY (25.08.2017)

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > With Fans


MARIE CLAIRE INTERVIEW (2017) | Highlights

22. srpna 2017 v 11:55 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Dneska tady jsem nakonec jen s menší ukázkou z nového rozhovoru pro Marie Claire. Trošku mě mrzí, že to tu nemám komplet, ale rozhovor je celý dostupný jen na scanech a já bohužel nemám tolik volného času, abych to sem celé přepisovala, takže se nakonec budete muset spokojit jen s přeloženou částí, která se objevila na oficiálních stránkách MC. V galerii ale jinak najdete kompletní scany, takže pokud máte čas a chuť, určitě vám doporučuju si rozhovor přečíst, rozhodně za to stojí!

"Chci se naučit lépe bojovat": Emma Stone o politice a rovnoprávnosti

MARIE CLAIRE - Naše zářijová hvězda hraje legendární tenisovou šampionku Billie Jean King ve filmu Battle of the Sexes - a tady, společně s její hereckou kolegyní Sarah Silverman rozvede, jak jí její role naučila najít svůj hlas.

Chci udělat rozhovor s Emmou Stone pro Marie Claire? Kurva jo, chci. Emmu Stone jako osobnost si uživám nějaký ten pátek. Možná už od Superbad? Ale doopravdy si mě získala svým kouskem na Oscarech v roce 2012 (x). Poté jsem jí totálně podlehla. Měla na sobě červené šaty s velkou mašlí a prezentovala cenu pro vizuální efekty a její komediální um byl přesný. Ben Stiller a Jonah Hill byly oba perfektní parťáci do pozadí, kde obvykle bývají ženy, zatímco muži předvádějí své komediální zdatnosti. Bez žádného šíleného kostýmu nebo vizuálního vtipu a daleko za komickými schopnostmi každého průměrného herce, to úplně zabila.

Napsané to bylo skvěle, ale ten výstup byl perfektní. Jako komediální snob, jsem byla oficiálně ohromena. V ten okamžik se mi jméno "Emma Stone" vrylo do paměti. A potom jsem s ní loni na jaře měla tu možnost pracovat na filmu Battle of the Sexes. Všechny mé scény byly společně s Emmou a já zjistila další skvělé věci: Tahle lil mama není jen ubertalentovaná, ona je i ten nejmilejší, nejpozornější a nejskutečnejší člověk na obou stranách Mississipi.

Celý štáb si připadal jako na putovním karnevale jen v tom nejlepším slova smyslu. Od vlasového a makeupového oddělení, až po režiséra fotografie - všichni přišli k tomuhle filmu z La La Land. Vypadali jako velká rodina, co cestuje s Emmou z jednoho natáčecího placu na druhý. Nebyli jako nějaká zájmová skupina: spíš opravdu jako rodina. Ta rodina, která na tebe zvolá: "Hej, pojď se k nám přidat! Jsme banda podivínů a ty k nám patříš!" A tato atmosféra a vřelost začíná ztřeštěným, rezatým a okatým zdrojem čisté lásky a umění, nazvaným Emily Jean Stone. Už kvůli jejím prostřednímu jménu jí bylo předurčeno zahrát si jednu z největších amerických sportovních hrdinek a ikon pro rovnoprávní hnutí.

Už jsem slyšela příběh o tom, jak 14letá Emma udělala powerpointovou prezentaci pro své rodiče, aby jim vysvětlila, proč by se jako rodina měli přestěhovat z Arizony do Los Angeles, aby se mohla stát herečkou. Dává to perfektní smysl. A udělali správnou věc. Pokud vůbec znáte Emmu (a opravdově, tak jak jí znám já), určitě vám je jasné, že neexistuje jiné místo, kde by měla být.

Miluje sledování filmu, stejně jako jejich výrobu a prostě celý ten proces. Hele, hraní je zábava, ale hodně se u toho během čekání nasedíte, a tahle žena vypadá, jakoby byla pohlcena celým procesem s až divokým zanícením a obrovskou vděčností. Upřímně bylo velmi inspirující být toho svědkem. Popíšu Emmu tak, jako moje mamka popisuje Johnnyho Carsona: Je zajímavá, protože se zajímá. Tohle je Emma. Jednou jsem slyšela moji sestru, jak říká svým dcerám, když si stěžovaly, že se nudí, "Jen nudní lidé se nudí." Emma Stone, moji přátelé, se nikdy nenudí.

O tom, co Emmu naučilo hraní Billie Jean King: "Řekla bych, že hraní Billie Jean byla totální změna.. Většinu času jsem hrozně nervozní říkat své názory nahlas, obzvlášť veřejně...Ale ona je tak přímá a sebejistá, když přednáší věci, ve které věří, že jsou správné. Mít možnost vstoupit do tohohle byl docela silný zážitek. Pořád je to něco, u čeho se necítím úplně spokojeně, ale zároveň to bylo jednou z nejlepších částí, když jsem ji hrála."

O tom, co bylo odlišné na její roli v Battle of the Sexes: "Nikdy jsem k člověku nebo k roli nepřistupovala podle tělesného vzhledu, nejspíš proto, že jsem nikdy nehrála skutečnou postavu, takže jsem se nikdy nesoustředila, jak mám hýbat rukama a tak podobně. Takže jsem se na víc než cokoliv jiného soustředila na budování zevnějšku."

O rovnoprávnosti: "Naše hlasy mají obrovskou moc a my musíme mluvit. S tím jsem se v minulosti docela potýkala, ale teď není těžké cítit se povzbuzeně, ať už vědomě nebo politicky."

O tom, co jí dává naději v těchto nejistých politických časech: "Nikdo se nevzdá bez boje - pro lásku a lidskost a rovnost a spojení. Je hrozně inspirativní vidět různé pochody a krásná psaní nebo kreativní práci. Z lidí, kteří mají co ztratit, vychází tolik síly a laskavosti. Lidský duch je neuvěřitelný. A za to stojí bojovat každý den. A já se chci naučit lépe bojovat."

Celý rozhovor si můžete přečíst v galerii tady, kde na vás čekají kompletní scany z magazínu.

QUICK NEWS #2

19. srpna 2017 v 11:50 | Posted by: Roxy |  NEWS
Emma je podle Forbes nejlépe placenou herečkou za letošní rok! Z pomyslného trůnu tak sesadila Jennifer Lawrence, která žebříčku "vládla" předchozí dva roky za sebou. Emma si za poslední rok stačila vydělat 26 mil. dolarů a to především díky muzikálu La La Land (film si mimochodem vydělal přes 445 mil. dolarů). Na druhém místě skončila Jennifer Aniston a na třetím Jennifer Lawrence. Celý žebříček si můžete prohlédnout tady.
• Tuhle informaci jsem už sem někam psala, ale ještě jednou. Battle of the Sexes bude mít svou první premiéru na filmovém festivale v Torontu (TIFF). Zatím není známo přesné datum, ani jestli se Emma zúčastní, ale festival se koná od 7. do 17. září.
• Další potvrzenou premiérou Battle of the Sexes je na BFI London Film Festival a to v úterý 10. října. Čeká se, že se všichni hlavní aktéři filmu premiéry zúčastní.
• Včera, tedy 18. srpna, to bylo přesně 10 let od vydání Emmina vůbec prvního filmu Superbad!
K hereckému obsazení seriálu Maniac, který se právě natáčí, se přidal i herec Justin Theroux. Jeho role je zatím neznámá.

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Manhattan, NYC (17.08.2017)

18. srpna 2017 v 19:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Zdravíčko, dneska tu jsem s dalšími fotkami z natáčení seriálu Maniac! Tyhle jsou ze včerejška asi nějak z dopoledne/poledne, Em tu opět dorazila na plac, takže oblečená tu je ještě ve svém a slušelo jí to, měla na sobě jednoduchý světlý top, modré džíny a pantoflíčky na podpatku. A ty blond delší vlasy jí podle mě hrozně sluší, vypadá tady roztomile a mlaďounce :).

GALLERY LINK:
[028x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming "Maniac" in Manhattan, NYC (17.08.2017)

GALLERY UPDATE • On the set of "Maniac" in NYC (15.08.2017)

15. srpna 2017 v 22:10 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu jsem s dalšími fotkami z natáčení seriálu Maniac! Tak jestli to takhle půjde dál, budu ještě nadávat, že je těch fotek moc :D. Fotografie jsou z dneška a v galerii najdete rovnou dvě alba, to první je, když Emma akorát dorazila na plac ke svému traileru, oblečená je tu ještě ve svém a mě se tu moc líbí, hlavně ta džíska je prostě skvělá! Druhé album fotek už je pak opět z natáčení, Emma tady je oblečená prakticky skoro stejně jako včera, takže pokračovali v natáčení stejných scén. Musím poznamenat, že ty fotky, jak tam stojí uprostřed silnice, mi silně připomínají záběry na Michaela Keatona v Birdmanovi :D (jestli nevíte, které myslím, nevadí, mě se jen líbí ta paralela, tak jsem to sem musela napsat :D).

GALLERY LINK:
[010x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > On the set of "Maniac" in NYC (15.08.2017)

GALLERY LINK:
[042x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Chinatown, NYC (15.08.2017)

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Manhattan, NYC (14.08.2017)

14. srpna 2017 v 19:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Teďka tu tiše jásám, protože tu mám během pár dní další skvělou novinku! Vypadá to, že dneska oficiálně začalo natáčení seriálu Maniac, protože tu mám první fotky pravděpodobně z dopoledne, kdy se točilo na newyorském Manhattanu. Nevím teda přesně, jestli jsou tyhle fotky přímo z natáčení nějaké scény nebo z pauzy (asi bych spíš řekla to první), Emma je tu každopádně zachycena jak jí. Paparazzi si prostě umí najít chvíli, ach jo :D. Naštěstí to vypadá, že si jich Em ani nevšimla, protože je tu celá rozzářená a usměvavá a fotky jsou zlaté. Celkově jí to tady slušelo, můžete si všimnout, že má i kvůli roli prodloužené vlasy (nebo jí za tu dobu, co jsme jí neviděli, povyrostly :D) a outfit je super, takový hodně podzimní. EDIT: Tak v galerii najdete spouuustu nových fotek z další části dne, na některých si můžete všimnout i režiséra Caryho Fukunagy. Doufám, že se fotky z natáčení budou objevovat častějc. Jo a to cigáro je součástí role, aby se někteří z vás hned nepohoršovali :D.

Jen pro připomenutí, co už o Maniac víme: Jedná se o černou komedii, která je podle původně norského stejnojmenného seriálu z roku 2014. Vedle Emmy si zde hlavní roli zahraje Jonah Hill, který ztvární ústřední postavu Espena, muže, který žije ve své fantazii, zatímco ve skutečném životě je pacientem psychiatrické léčebny. Celou 10-dílnou sérii loni v březnu objednala streamovací stanice Netflix, režírovat jí bude Cary Fukunaga, který stojí už za úspěšným HBO seriálem True Detective. Výkonnými producenty pak jsou Michael Sugar (Spotlight) a Doug Wald a do produkování se vrhnou i samotní hlavní protagonisté, Emma a Jonah.


GALLERY LINK:
[260x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Manhattan, NYC (14.08.2017)

VIDEO: Marie Claire US Behind the Scenes Video

12. srpna 2017 v 23:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Behind the Scenes
Před pár dny jsem sem přidávala první fotky, dneska tu mám ještě takový dodatek v podobě krátkého videa ze zákulisí focení photoshootu pro Marie Claire, jehož zářijovou obálku zdobí právě naše Emma. Video je krásně udělané, se skvělými záběry a Emma je tam všude absolutně nádherná :).


GALLERY UPDATE • Marie Claire US (September 2017)

10. srpna 2017 v 11:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
HA! To je panečku překvapení, kdy se po skoro třech týdnech naprostého ticha objeví nějaká novinka a rovnou takováhle. To mě potěšilo :). Emma nafotila zbrusu nový photoshoot pro magazín Marie Claire a já tu pro vás dnes přináším první fotky. Em tedy zdobí zářijové číslo, které bude ve stáncích od 15. srpna, tak se snad v té době dočkáme i scanů s rozhovorem, který bych vám sem teda mohla přeložit, ne? A snad se tedy objeví i víc fotek z photoshootu, protože tenhle počet je pro mě nepřípustný :D. Fotky jsou nádherné, jen mě u nich mrzí, jak jsou vyphotoshopované, je to aspoň pro mě až moc okaté a já toho nejsem fanoušek. Ale proti gustu, i tak jsou povedené, Emma je na nich úplná kráska <3.

GALLERY LINK:
[007x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Marie Claire US

GALLERY LINK:
[005x] MAGAZINE SCANS > 2017 > Marie Claire US (September 2017)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > Behind the Scenes > Marie Claire (2017)

GALLERY UPDATE • New/Old Pic of Emma During Her Training (2016)

9. srpna 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Zdravím, dneska tu jsem konečně s něčím novým! I když to berte s rezervou, protože fotka je přes rok stará, jen byla zveřejněna až teď. Je teda zkraje loňského roku, kdy se Emma intenzivně věnovala tréninku a přípravám na roli Billie Jean King v Battle of the Sexes. Mimochodem, k filmu tu mám i skvělou zprávu a sice: bude se promítat na filmovém festivalu v Torontu! Nevím, jak na tom bude Emma v té době časově (měl by se totiž už natáčet seriál Maniac), ale bylo by super, kdyby se tam objevila. Zatím nevím přesné datum promítání, ale festival se koná od 7. do 17. září.


FASHION DUEL #33

5. srpna 2017 v 13:05 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Dneska tu jsem konečně i s anketou Fashion Duel, nějak mi trvalo dýl jí vypracovat, protože jsem zkrátka opět nevěděla, jaké outfity zvolit. Klasicky. Nakonec jsem teda zabrouzdala do talk show a vybrala tyhle dva, oba dva jsou z roku 2014 a z show Jimmyho Fallona, Emma se tam ten rok objevila hned 2x, v dubnu s propagací The Amazing Spider-Man 2, určitě se vám vybaví jejich lip sync battle, která patří už mezi takové legendy :D, a podruhé v říjnu, kdy tam zase pro změnu propagovala film Birdman. Oba dva outfity mi přijdou hrozně super, tak jsem zvědavá, pro který se nakonec rozhodnete :).


POTM | September 2017

1. srpna 2017 v 9:55 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Teda, tak to se mi zase dlouho nestalo, abych přidala anketu přesně v první den nového měsíce :D. Wow. Mám pocit, že červenec nějak hrozně rychle utekl, že je zase čas na POTM a duel. Ale je pravda, že novinky teď nejsou žádné, já popravdě taky nemám moc čas na blog, takže se vlastně ani nedivím. Říkám si ale, že srpen by už mohl být lepší, někdy v půlce měsíce by totiž mělo začít natáčení seriálu Maniac v New Yorku, tak bychom se třeba mohli dočkat nějakých fotek. Ale naděje si už raději nedělám :D. No, pro zářijovou POTM jsem vybrala fotky z nejrůznějších photoshootů, které na mě působí srpnově nebo jako z babího léta - do toho září jako dělané. Nakonec jsem vybrala tyhle čtyři a nevim no, v menu bych chtěla nejradši vidět každou z nich, tak jsem zvědavá, pro jakou budete nakonec hlasovat.

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.