Září 2017

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Q&A, Club Cumming (21.09.2017)

30. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Novinky už teď jsou naštěstí úplně v klidu (vlastně poslední dny žádné :D), takže můžu v klidu dopřidat, co mi zbývá, i když jsem hrozně líná a do ničeho se mi moc nechce - tenhle článek tu mám připravený několik dnů a pořád ho ne a ne dodělat. Tak snad dnes je ten den. Je teda trošku miš maš, ale většina fotek spolu souvisí, protože jsou pořízené ze stejného dne. 21. září se v New Yorku konalo ještě menší Q&A k Battle of the Sexes, ze kterého tu mám celkem 4 fotky. Hned potom vyrazila Emma společně s Alanem Cummingem a Paulem McCartneym (jo přesně tím) do klubu Cumming, kde si na stagi podle všeho zazpívali "Part of Your World" (asi ten song z Malé mořské víly? :D). Zbytek fotek už je mix osobek a fotek od fanoušků, ta první osobka je třeba úplně rozkošná, Emma je na ní vyfocená se svým trenérem Jasonem Walshem, pak tam má jednu společnou s Paulem - strašně jí to tam mimochodem sluší, na Q&A měla k šatům podpatky, ale tady s těma bílýma conveskama to vypadá ještě líp - další dvě fotky jsou ze zákulisí Late Night Show Setha Meyerse a poslední je společná s Emminým týmem a ta je taky teda naprosto skvělá :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[006x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > With Fans

VIDEO: Talk Shows (21.09.2017)

28. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Před pár dny byly fotky, dneska tu jsem i se samotnými rozhovory. Přidám sem všechny z toho dne, takže to bude trochu delší článek (ale nemusíte na to koukat :DD). Nejprve tu mám video z Today Show, nakonec z toho vznikl hrozně příjemný rozhovor, Emma tu samozřejmě představuje a mluví o filmu Battle of the Sexes, říká, jaká byla její příprava na roli Billie Jean King, o fyzické přípravě nebo osvojení si jejích pohybů.


Dále tu mám rozhovor z pořadu Live with Kelly & Ryan a i ten je skvělý. Kelly hned na začátku ještě pogratuluje Emmě k Oscaru a chvíli se tam baví o filmu La La Land. Pak už přejdou na Emminy začátky, jak přesvědčila rodiče, aby se přestěhovali do LA, o konkurzech, až nakonec díky jedné show poznala svého manažera a díky tomu se to pak vlastně celé rozjelo. Pak už se baví o Battle of the Sexes, Emma říká, jaké měla pochybnosti, než roli přijala, a co na film říkala samotná Billie Jean King.

A nakonec tu teda ještě mám rozhovor z Late Night Show with Seth Meyers, u kterého byla Em vlastně úplně poprvé, i když se Sethem se už znají z dřívějška. Naposledy se viděli během oscarové noci a tak se jí Seth ptá, kde má svého Oscara a Emma říká, že ho má její mamka. Říká, že u sebe doma má jen takhle vystavené dvě ceny a to z Nickelodeon a pak trofej Spelling Bee, kterou vyhrála ve 4. třídě v soutěži hláskování. Pak se tam baví o tom, jak byla Emma s Billie Jean King na US Open a jak jí celý zápas Billie komentovala do ucha. :D V druhém videu Emma říká, jak se učila hrát tenis, jaké měli s choreografem fígle (:DDD) a nakonec i přizná, že na základce zkoušela napsat i scénář.


GALLERY UPDATE • Talk Shows (21.09.2017)

25. září 2017 v 17:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Minulý čtvrtek měla Emma taky docela napilno - stihla se objevit v několika televizních show a já vám z nich sem pro dnešek přidávám fotky. Videa zase až později. Nejprve tu teda mám fotky z Today Show, kterých se nakonec objevilo požehnaně, 9 oficiálních stillek a zbytek už jsou fotky od paparazzi, kteří byli venku před studiem. Fotky jsou super, Emmě to tam moc slušelo, měla na sobě modrý pletený top od Khaite a černé kalhoty stejné značky, a navíc si tam našla i nového kamaráda :). Dál se objevila v pořadu Live with Kelly and Ryan, ze které mám teda jen jednu osobní fotku, Emma tam je zlatá. A nakonec se večer objevila i v talk show Late Night with Seth Meyers, u kterého byla, podobně jako v úterý u Stephena, vůbec poprvé. A stejně jako na předchozích fotkách jí to i tady moc slušelo, tentokrát si na sebe vzala strakatý svetřík Louise Vuittona, tu značku letos nosí nějak často, mi přijde. On je taková klasika, ale stejně nepatří mezi mé oblíbence, mám to podobně jako třeba u Chanelu - buď se mi to líbí nebo vůbec (vím, že to někteří máte taky tak :D) a tohle zrovna mi přijde super, svetřík má pěkný vzor i barvu a Emmě krásně sedl.

GALLERY LINK:
[099x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Today Show (21.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Live with Kelly and Ryan (21.09.2017)

GALLERY LINK:
[004x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Late Night With Seth Meyers (21.09.2017)

GALLERY UPDATE • "Battle Of The Sexes" Special Anniversary Screening (19.09.2017)

23. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska tu jsem s dalším článkem, pokračujeme dál, co se dělo v úterý 19. září. Emma se hned po Late Show se Stephenem Colbertem rozjela do divadla SVA v New Yorku, kde se konalo speciální výroční promítání filmu Battle of the Sexes. Proč výroční? Protože teď 20. září to bylo přesně 44 let od slavného zápasu. Rovnou s tím spojené pak bylo i promítání pro Akademii a rozhovor s celým obsazením. Vlastně jsem už teď zvědavá, jak si film povede během letošní award season, myslím, že s nějakými nominacemi můžeme určitě počítat (schválně, jestli pro Emmu další nominace na nejlepší herečku - podle mě jo, to by bylo aby ne :D). Emma si tu jinak oblékla tmavomodrý komplet, top + kalhoty, od značky Sies Marjan a černé sandálky na podpadku pak od Saint Laurent. Mě se tady docela líbila, ten outfit vypadá hrozně pěkně. Účes k tomu má pak pořád stejný, jako v talk show, což je úplně super, protože se mi strašně líbí, Emmě skvěle sedne.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

VIDEO: The Late Show with Stephen Colbert (19.09.2017)

22. září 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Když už tu mám fotky, samozřejmě nesmím zapomenout ani na video. Emma teda byla v úterý úplně poprvé hostem talk show Late Show with Stephen Colbert, kterou si vždycky moc ráda pustím, Stephen je hrozně fajn, stejně tak jeho rozhovory. A tenhle s Emmou není výjimkou! Navíc je výhoda, že na oficiálním YouTube kanále najdete rovnou celé interview, za což jsem hrozně vděčná, protože u talk show to teda běžné není. Hned v úvodu tam oba vtipkují, kdo že to tam byl hostem před Emmou (Hillary Clinton :D) a pak se teda vrhnou na Battle of the Sexes a říkají o čem to vlastně celé je. I Stephen, protože ten zápas zažil a vzpomíná, jak velká exhibice to byla (já nevim, jestli to je smutný, ale já třeba o tom zápase až do tohohle filmu vůbec nevěděla, jsem fakt tak nevzdělaná, nebo na tom jste stejně? :D). Baví se pak i o Billie Jean, o tom, jak s ní Emma byla na tenisovém zápase a jak jí celou dobu Billie komentovala do uší, co se děje na kurtu. Ukaží tam i fotku s Hillary Clinton, kterou pořídili v zákulisí, Emma na ní chudák vypadá jako by neměla žádné tričko :D. Stephen pak i vytáhne další fotku, kresbičku, kterou Em nakreslila, když jí bylo devět a je na ní Emma a malinká příšerka (děloha :DD) představující úzkost a nad tím nápis I'm bigger than my anxiety, což je hrozně inspirativní a asi si něco podobného dám na stěnu :D :D. Em vysvětluje, že jako malá trpěla na panické záchvaty a tohle nakreslila při terapii.

BTW: Emma je jinak na říjnové obálce české Marie Claire, jsou tam použité stejné fotky i rozhovor, jako pro US verzi (x), takže jestli někdo chcete, určitě si udělejte radost. Já už mám číslo doma, pokud budu mít možnost, nascanuju vám ho, ale nevím kdy, protože tiskárnu u sebe doma bohužel nemám (zkusím v práci nebo u rodičů no :D).


GALLERY UPDATE • The Late Show with Stephen Colbert (19.09.2017)

22. září 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Jak už jsem včera nastínila, Emma měla úterek opravdu nabitý. Dopoledne natáčení seriálu Maniac a teď tu mám fotky z další záležitosti, o které jsem věděla, ale v tom návalu novinek jsem vám ji sem zapoměla napsat. Emma byla v úterý vůbec poprvé hostem v Late Show Stephena Colberta a já sem jako první přidám fotky. Emče to tady úplně nejvíc slušelo, vypadala tady celkově hrozně roztomile, na sobě má šaty Ulyana Sergeenko Demi Couture, které se mi líbí jak barvou, tak vzorem i střihem, Em moc sluší. Úplně nejlíp si je asi můžete prohlédnout na fotkách z příjezdu, kdy s sebou Em ještě táhne novou knihu Hillary Clinton. Dále se objevily tři skvělé fotky přímo z talk show a nakonec tu mám i fotky z odchodu, na kterých je už Emma převlečená a připravená na další akci, o které ale až později. No a málem bych ještě zapoměla na jednu osobku, ano, Emma ukořistila společnou fotku právě s Hillary, která byla u Stephena ve stejný den také hostem.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > The Late Show with Stephen Colbert (19.09.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York City (19.09.2017)

21. září 2017 v 17:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Emma je asi superžena, protože od všeho toho propagování Battle of the Sexes a lítání po USA z jedný strany na druhou se ještě teď v úterý 19. září stihla zastavit a natočit pár scén pro seriál Maniac. A to bylo teprve ráno, později ten den, měla další povinnosti - o tom ale zas víc zítra (a pozítří :D). Tady těch fotek naštěstí není moc, seriálový outfit navíc taky známe už z dřívějších fotek, takže já vlastně k tomu nemám moc co dalšího říct. (pardon, já už si tady připadám hrozně vykecaná :D)

GALLERY LINK:
[011x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming "Maniac" in New York City (19.09.2017)

GALLERY UPDATE • Arriving at JFK Airport in NYC (17.09.2017)

21. září 2017 v 10:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Jedeme dál, už se pomalu blížím k těm nejnovějším fotkám. Trošku doufám, že to stíháte aspoň sledovat a neztrácíte se v tom. Emma teď má za poslední dva týdny pěkně nalítáno - to stačila zajet do Toronta, potom na pár dní do New Yorku, pak zase na otočku do Los Angeles a dneska tu mám fotky z letiště JFK, z neděle 17. září, takže se zase vrátila do New Yorku, kde už by podle mě teda mohla nějakou dobu vydržet. Tady na letišti jí to jinak moc slušelo, ten outfit se mi celkově moc líbí, je takový chic. Tady mi tentokrát ani moc nevadí ta čepice, jak má rozpuštěné vlasy, hned to vypadá o něco líp.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Movie Premiere in Los Angeles (16.09.2017)

20. září 2017 v 13:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Trošku mě mrzí, že se teď těch novinek objevuje tolik, že si je ani nestačím užít - spíš jsem ve stresu, že jsem pozadu :D - ale dá se to pochopit, v pátek jde film v USA oficiálně do kin, takže toho je teď hodně, čekám, že se to do pár dní hodí zase zpátky do klidu a já nebudu muset vyšilovat "musím připravit články," i když to jsou samozřejmě trochu silná slova, ale ono najít si čas na blog je pro mě těžší a těžší...znát to tady kupodivu moc není. Se divim :D. No nic.

Dneska tu jsem ještě s jedním článkem, tentokrát už to opravdu jsou fotky ze sobotní premiéry filmu Battle of the Sexes v Los Angeles, která se konala ve Westwood's Regency Village Theatre. Emma je tu od hlavy až k patě oblečená do Louise Vuittona, no já mám z těch šatů smíšené pocity. Na jednu stranu se mi docela hodí na premiéru takovéhleho filmu, na tu druhou se mi vlastně samy o sobě nelíbí :D. Zato se mi ale líbí ty zlaté sandálky s průhledným podpatkem, stejně tak Emmin účes a líčení. V galerii najdete opravdu spoustu fotek, premiéry se zúčastnili i další herci z filmu nebo i samotná Billie Jean King (líbí se mi, jak s nimi propaguje film) a dokonce i bývalé tenistky (takový srazík důchodkyň :D).


GALLERY LINK:


VIDEO: "Battle of the Sexes" Press Junket in LA (16.09.2017)

20. září 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
V sobotu se ještě před premiérou Battle of the Sexes dělaly rozhovory pro nejrůznější média, prostě takové ty krátké interview, kterých se většinou objeví velká hromada a většina je na stejné brdo, že se v tom člověk začne ztrácet :D. Pro teď tu mám takhle tři, otázky se tolik neopakují a jsou příjemné na poslech. Kromě videí pak najdete v galerii i čtyři fotografie :-).
GALLERY LINK:
[004x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > "Battle of the Sexes" Press Junket in LA (16.09.2017)

GALLERY UPDATE • Out in NYC & Los Angeles (14.-16.09.2017)

19. září 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám na řadě další fotky, tentokrát jen od paparazzi a jelikož se jich docela nakupilo, dávám je takhle do jednoho článku. První album je ještě z New Yorku, Emma byla den po premiéře filmu Mother její kamarádky Jennifer Lawrence viděna s jinou kamarádkou v ulicích New Yorku, oblečená tam byla pohodlně a slušelo jí to (tu čepici bych zahodila). Další fotky jsou o den později, kdy byla Emma viděna už na letišti LAX v Los Angeles (Tu. Čepici. Už prosím Emmo vyhoď), kam dorazila kvůli premiéře filmu Battle of the Sexes (o tom zas víc zítra), ale ještě předtím stačila vyrazit na narozeninovou oslavu jednoho ze svých přátel do restaurace Fogo de Chão v Beverly Hills (uf, a bez čepice).

GALLERY LINK:
[014x] PAPARAZZI > 2017 > Out in NYC with a friend (14.09.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Mother" Movie Premiere in New York (13.09.2017)

18. září 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Po videích se zase vrátím k fotkám, Emma po Torontu hned vyrazila do New Yorku, kde se minulou středu zúčastnila premiéry filmu "Mother" a byla tak podpořit svojí kamarádku Jennifer Lawrence, která ve snímku hraje hlavní roli. To mě hrozně potěšilo, Jenn takhle byla loni na La La Land a Emma si teď pro změnu udělala čas na tohle. Fotky tu teda mám jen z after party a celkem jich je jen 5, myslím ale, že Emma svým outfitem všechny ohromila, protože něco takového jsme na ní snad ještě neviděli. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou šaty, ale nakonec to je top a kalhoty, oboje od značky Valentino a vypadá to jako celek naprosto skvěle, já tady Emmu ani na první pohled nepoznala :D. Má k tomu opět krásně udělané vlasy a líčení.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

VIDEO: TIFF "Battle of the Sexes" Interviews

17. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Takhle na dopoledne tu mám tea nachystaný ještě jeden článek týkající se filmového festivalu v Torontu a tím jsou rozhovory pro různé internetové stránky. Níže tedy najdete celkem čtyři videa, pro The Hollywood Reporter, Variety, Access Hollywood a ET Canada. Emma se zde společně se zbytkem obsazení a Billie Jean King samozřejmě baví o Battle of the Sexes, o čem vlastně film je, o tom jaké to bylo zahrát si skutečnou postavu (což je pro Emmu poprvé) atd. Pokud tedy máte čas a chuť si aspoň nějaké video pustit, vřele doporučuju, jsou skvělá :).

GALLERY UPDATE • TIFF "Battle of The Sexes" Press Conference (11.09.2017)

16. září 2017 v 16:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska jsem se konečně dopracovala i k poslednímu článku k TIFF - ještě bych teda chtěla přidat nějaký rozhovor a videa, ale na ty teď vzhledem k neutichajícím novinkám není čas, dneska se má ještě navíc konat další premiéra, takže jsem pořád ve skluzu. Pro teď tu teda mám fotky z pondělí 11. září, kdy se k Battle of the Sexes konala ještě tisková konference. Emmě to tam slušelo, měla skoro-celočerný outfit, však si ho celý můžete prohlédnout v galerii jak k akci, tak i k paparazzi, kterém sem rovnou taky přidávám, protože Emma hned po konferenci vyrazila na letiště v Torontu, odkud zamířila do New Yorku a ten samý outfit měla na sobě. Jen si teda na hlavu opět narazila tu svojí čapku, kterou už začínám nenávidět :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • TIFF "Battle of The Sexes" Premiere (10.09.2017)

15. září 2017 v 18:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska se teda ještě rovnou dostávám i ke zlatému bodu torontského filmového festivalu (alespoň pro nás) a tím jsou fotky z nedělní premiéry filmu Battle of the Sexes. Jen pro připomenutí, pro Emmu je to už třetí návštěva festivalu, poprvé se ho účastnila v roce 2010 díky filmu Easy A, a podruhé to bylo loni díky La La Land. Celá akce tedy proběhla v neděli odpoledne v Ryerson Theatre v Torontu a vedle Emmy se jí zúčastnili i všichni hlavní protagonisté. Jako vždy jsem byla zvědavá, co si na sebe Em vezme a ani tentokrát rozhodně nezklamala. Má na sobě krásné a jednoduché bílé šaty od Toma Forda, ke kterým sladila lodičky též značky (a barvy :D). Hrozně se mi líbí jak k tomu má udělané vlasy a make-up je jako vždy ťip ťop, celkově jí to tady moc slušelo.

Kromě premiéry sem teda přidám ještě večírek od Fox Searchlight, který se konal večer a i tam mě Emma svým outfitem okouzlila. Má na sobě jednoduché boyfriend džíny a blazer a lodičky od Toma Forda, tahle kombinace se mi hrozně líbí. Na párty je teda vyfocená třeba s Marthou MacIsaac, která patří mezi její nejbližší přátele a ve filmu s ní hraje, a v zákulisí se tam potkala s Octavií Spencer, se kterou hrála ve filmu The Help, nebo Rachel Weisz.


GALLERY LINK:
[102x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > TIFF "Battle of The Sexes" Premiere (10.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[011x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > Fox Searchlight TIFF Party (10.09.2017)

GALLERY UPDATE • TIFF Portraits

15. září 2017 v 10:10 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Tak dneska sem přicházím s kupou photoshootů, které Emma stihla během TIFF nafotit a které se k dnešnímu dni zatím objevily (ale snad už jich moc nebude :D), i tak jich je teda dost. Fotky z premiéry přidám možná ještě dneska, nejpozději zítra, slibuju. Photoshootů tu teda momentálně mám celkem šest (+ jedno BTS), tak uvidíme, jestli se objeví ještě nějaké další. Emma nafotila portréty pro stránky a magazíny jako Vanity Fair, Variety, Deadline, People nebo The Hollywood Reporter, někde je teda vyfocená i společně s Billie Jean King nebo Stevem Carellem a fotky jsou všechny skvělé. :)

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Vanity Fair Portraits (TIFF 2017)

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Variety Portraits (TIFF 2017)

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Deadline (2017)

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > People (TIFF 2017)

GALLERY LINK:
[008x] PHOTOSHOOTS > 2017 > TIFF Portraits (by Chris Nicholls)

GALLERY LINK:
[003x] PHOTOSHOOTS > 2017 > The Hollywood Reporter (TIFF 2017)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > Behind the Scenes > The Hollywood Reporter (2017)

GALLERY UPDATE • TIFF "Battle of the Sexes" Press (10.09.2017)

14. září 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Emma měla v neděli na TIFF poměrně nabitý program, ještě před premiérou Battle of the Sexes poskytovala společně s ostatními herci rozhovory pro tisk a tak podobně. A právě z nich tu dnes mám i fotky. Konkrétně ze studií Variety, pro který dělali Emma, Billie Jean King, Steve Carell, Sarah Silverman a režiséři Valerie Faris a Jonathan Dayton rozhovor - videa se budu snažit dodat, ale nejdřív chci mít z krku všechny fotky. Kromě Variety dělali rozhovor třeba ještě pro The Hollywood Reporter, ze kterého tu také mám jednu fotku. Mimo rozhovory pak Emma nafotila i kupu photoshootů, ty čekejte v příštím článku (snad ještě dnes). Jinak je tu Em od hlavy až po kolena (:D) oblečená do Louise Vuittona, má od něj jak kalhoty, tak top i tu bundičku, či jak to mám nazvat, je hrozně zajímavá střihem, vzorem a vlastně vším. Lodičky s leopardním vzorem jsou pak od Andrey Gomez. Vlasy má tentokrát v culíku a opět je tu skvěle nalíčená, no celkově rozhodně zaujala. :)

GALLERY LINK:
[009x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Variety Studio at TIFF presented by AT&T (10.09.2017)

GALLERY LINK:
[002x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > The Hollywood Reporter Interview at TIFF (10.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • HFPA & InStyle's TIFF Celebration (09.09.2017)

13. září 2017 v 9:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Hned po US Open se Emma sbalila a vyrazila společně s ostatními do Toronta na filmový festival, kde o víkendu představila film Battle of The Sexes. Ještě předtím se ale v sobotu stačila objevit na každoroční akci HFPA & InStyle's TIFF Celebration, která se konala v hotelu Windsor Arms. Fotek tu moc nemám, Emmě to každopádně hrozně slušelo, na sobě má černé šaty od značky Chloe, které jsou střihově docela jednoduché, ale líbí se mi u nich ten detail barevných rukávů. K nim si vzala úžasné lodičky Gianvito Rossi taky černé barvy a kabelku Tyler Ellis x Petra Flannery, kterou na TIFF měla už loni (př. x). Má k tomu krásně udělané vlasy a make-up je taky parádní. <3

GALLERY LINK:
[012x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > HFPA & InStyle's TIFF Celebration (09.09.2017)

GALLERY UPDATE • US Open Tennis Championships - Day 13 (09.09.2017)

12. září 2017 v 10:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Tak jo, jdeme na to - víkend byl pro Emmu mega nabitý a díky tomu tu teď mám novinek tak na týden. Štve mě, že na to mám čas až dnes, předtím to bohužel opravdu nešlo a teď tu budu následující dny trpět :D. No dneska začnu úplně od začátku - v sobotu se konalo ženské finále US Open, ale ještě před jeho začátkem se před diváky postavila Emma a věnovala řeč Billie Jean King, pro kterou to bylo 50. výročí od jejího trojitého vítězství na US Open. Zároveň se k této příležitosti konalo i menší promo k filmu Battle of the Sexes - nechyběla tisková konfence nebo různé rozhovory (a návštěva fotobudky :D). A Emma se pak s Billie podívala i na samotný zápas mezi Madison Keys a Sloane Stephens (která nakonec vyhrála). Kromě Emmy a Billie Jean King se akce zúčastnili i oba režiséři Valerie Faris a Jonathan Dayton, a herci Alan Cumming, Andrea Riseborough, Sarah Silverman, Austin Stowell a Elisabeth Shue.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[009x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > US Open Tennis Championships - Ceremony (09.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Tennis Channel Live! (09.09.2017)


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[006x] PHOTOSHOOTS > 2017 > US Open Photo Booth

GALLERY LINK:
[004x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

FASHION DUEL #34

10. září 2017 v 9:35 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Tak sláva, nakonec se mi podařil vymyslet i Fashion Duel (a to chce po dvanáctce v práci potlesk, prosím :D). Sice jsem ho asi 3x měnila, ale co, nic se mi holt nezdálo dost dobrý. Až jsem nakonec při prohlížení starších akcí opět narazila na období propagací obou Amazing Spider-Manů (ta období miluju, ach jo, to byly časy, Emma s Andrewem spolu, svět byl ještě v rovnováze :D) a vybrala tyhle dva, které kromě filmu pojí i premiéra v Německu. Jsou si teda úplně odlišné a dělí je od sebe dva roky, takže jsem zvědavá na vítěze.


POTM | October 2017

9. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tenhle měsíc zase trochu opožděně, ale hlavně, že přece. Upřímně mi teda dochází nápady, hlavně u fashion duelu, který ani nemám ještě hotový, takže lol, navíc jsem tenhle víkend v práci, takže lol hned 2x :D. Ale pokusím se ho sem do zítra vymyslet a dát. Pro POTM na měsíc říjen (moje oblíbený období začalo!) jsem teda vybrala tyhle čtyři fotky, kdy se Emma podepisuje, fotí, nebo ji fotí s fanoušky. Byl teda oříšek vybrat jen 4, protože jich je spousta úžasných, nakonec jsem teda vybrala tyhle, tak jsem zvědavá, pro jakou budete hlasovat.

VIDEO: "Battle of the Sexes" Movie Clip & BTS Featurette

8. září 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Včera byly fotky, dneska tu mám tři videa k Battle of the Sexes, všechna jsou kraťoučká, tak vám moc času nezaberou. První je minutová ukázka přímo z filmu, Bobby Riggs v ní navrhuje Billie, aby s ním hrála ten slavný zápas. Další dvě videa jsou ze zákulisí natáčení, promlouvají v něm jak Steve Carell, Emma Stone, tak oba režiséři, obě videa jsou protkaná záběry z filmu nebo z natáčení, a jsou skvělá.
GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" New Stills & Behind the Scene

7. září 2017 v 12:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu mám po delší době připravené něco přímo k filmu Battle of the Sexes, jehož premiéra se nezadržitelně blíží - už 22. září v amerických kinech (o cz/sk teda zatím není nic známo)! A za pár dní teda ještě na festivale v Torontu. No a jelikož to už je pomalu za dveřmi, objevují se k tomu samozřejmě i nové fotky, videa apod. Dneska tu mám teda na paškál fotky, v galerii najdete rovnou 8 nových HQ stillek a jednu fotku ze zákulisí natáčení, všechny jsou parádní , na ten film se fakt těším.


GALLERY LINK:
[008x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Upstate New York (05.09.2017)

6. září 2017 v 11:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Emma se na filmovém festivale v Telluride moc dlouho nezdržela (mimochodem, předchozí článek jsem aktualizovala a najdete tam nové fotky), jelikož tu už dneska mám nové fotky ze včerejška, které jsou opět z natáčení seriálu Maniac, tentokrát se natáčelo v oblasti Upstate New York. Emma tady zase vypadá úplně jinak, od těch šílených paruk tu teď má nakrátko udělané vlasy (jestli to je další paruka nebo to má fakt ostříháné, to se asi dozvíme později), každopádně jí moc sluší, mě se i tahle délka na ní hrozně líbí, takže by mi vlastně vůbec nevadilo, kdyby si to takhle opravdu zkrátila.

GALLERY LINK:
[080x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Upstate New York (05.09.2017)

GALLERY UPDATE • Telluride Film Festival (02.09.2017)

3. září 2017 v 13:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Tohle bylo pro mě upřímně překvapení, protože jsem neměla tušení, že se bude na filmovém festivale v Telluride v Coloradu promítat i Battle of the Sexes, ale stalo se tak a na světě tedy máme první šťastlivce, kteří měly možnost film vidět a tím pádem i první reakce a recenze, které jsou vesměs pozitivní a nadšené. Pár nejdůležitějších stránek si můžete rozkliknout níže pod textem. Co mi ještě navíc udělalo radost je, že se promítání zúčastnila mimo jiné i Emma, která si udělala pauzu od natáčení seriálu Maniac a do Colorada přijela. Fotky tu mám zatím takhle čtyři, ale určitě ještě budu galerii aktualizovat, jen čekám, až se objeví víc fotek v lepší kvalitě a tak. Emmě to tady každopádně hrozně slušelo, moc se mi líbí její outfit, na sobě má mimochodem tričko s Billie Jean King (která byla na festivale také přítomna), kterou ve filmu ztvárňuje, takže se hezky sladila :D.

UPDATE: Tak nakonec jsem se ke slibovanému updatu dostala až dneska, takže to jenom shrnu. V galerii teď najdete víc fotek z 2. září, Emma se tam vyfotila i například s Gary Oldmanem (to bych snad dala za rámeček :D) a Natalie Portman. Hned druhý den se konalo Q&A, kterého se kromě Emmy zúčastnila i samotná Billie Jean King a oba režiséři Jonathan Dayton a Valerie Faris. Tolik k akcím. Kromě toho tu mám ale také jeden nový potrét z festivalu s Emmou a Billie Jean, ta fotka je úplně krásná. A mimo to teda ještě přibyla jedna fotka s fanouškama, ta je ze 4. září, kdy už Emma z Telluride odlétala.

PRVNÍ RECENZE:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.