Říjen 2017

"The Croods 2" Finds Its Director

31. října 2017 v 17:55 | Posted by: Roxy |  NEWS
Aby tu taky furt nebyla řeč o Maniac nebo Battle of the Sexes, mám tu dnes článek i o něčem jiném. Vlastně ani nevím, jestli jsem to sem někdy psala, jelikož o druhém díle úspěšného animáku The Croods se mluví už v podstatě od vydání jedničky. Film si už prošel nejrůznějšími fázemi, od šuškání si o něm, přes první data premiéry, až po jeho zrušení. Letos se o něm ale opět začalo mluvit, tentokrát už to však vypadá nadějně.

Před pár dny bylo i zveřejněno jméno režiséra, kterým je Joel Crawford, pro kterého to bude režijní debut. V minulosti ale pracoval v uměleckém oddělení na filmech jako všechny díly Kung Fu Panda, posledním Shrekovi nebo nejnověji Trolls. The Croods 2 mají prozatím stanovené datum premiéry 18. září 2020 a produkovat je bude Mark Swift.

Nicolas Cage, Emma Stone a Ryan Reynolds se vrací k pravěké rodince, která tentokrát bude čelit zatím největší výzvě od doby, co opustila svoji jeskyni: další rodině. Dalšími jmény, kteří si zopakují své role, jsou Catherine Keener, Cloris Leachman a Clark Duke, nově se k obsazení přidává i herečka Leslie Mann.

GALLERY UPDATE • New "Battle of the Sexes" Behind the Scene (2016)

30. října 2017 v 12:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu mám další osobní fotku, tentokrát ale ještě z natáčení filmu Battle of the Sexes, který právě běží v amerických kinech. Jsem zvědavá, jestli půjde i u nás, zatím o tom nejsou žádné zprávy. Ale když už, řekla bych, že to bude spíš až někdy zkraje příštího roku, až bude začne oscarový buzz (předpokládám, že film toho bude součástí). Jinak je tahle fotka miloučká, Emmě to moc sluší.


GALLERY UPDATE • On the set of "Maniac" with her family

27. října 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
V poslední době se objevují jen samé fotky :D - i dnes tomu není jinak. Mám tady jednu skvělou osobní fotku, kterou zveřejnila Emmina babička už někdy v srpnu, k nám se ale dostala až teď. Emma si na plac natáčení seriálu Maniac pozvala i svojí rodinu a ve svém traileru se s nimi vyfotila. Na fotce tedy můžete zleva vidět Emmu, její tetu, maminku Kristu, babičku Jean a jejího strejdu.


GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (23.10.2017)

26. října 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu mám další fotky z natáčení seriálu Maniac, už pomalu ani nevím, jak je pořádně komentovat :D. Tyhle jsou teďka z pondělka 23. října a natáčelo se tentokrát v Brooklynu. Emma tu má opět ten skvělý outfit, jako z předešlých dní, a na fotkách můžete vidět i režiséra Caryho Fukunaga.

GALLERY LINK:
[053x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (23.10.2017)

GALLERY UPDATE • Heading to a gym in NYC (22.10.2017)

25. října 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Už je to celkem doba, kdy se objevily nějaké klasické fotky od paparazzi, ono vlastně celkově mi přijde, že jich letos není tolik (v galerii jen 25 alb a už je konec října, loni jich bylo přes 70 :D), Emma holt ví, jak se před nimi ukrýt. Tentokrát si jí teda fotografové našli a vyfotili teď v neděli 22. října, jak s kamarádkou razí do posilovny. Fotky jsou celkem čtyři, Emma je tu oblečená logicky ve sportovním, přes to si ale vzala šedý kabátek, který je fakt super a malou zelenou kabelkou od Louis Vuitton, která je z jejich nejnovější jarní kolekce a tudíž jí ještě nikdo nemá - jedna z výhod být tváří LV. PS: Tu zatracenou čepici fakt nenávidím.

GALLERY LINK:
[004x] PAPARAZZI > 2017 > Heading to a gym in NYC (22.10.2017)

GALLERY UPDATE • "Cumming for Good" at Club Cumming (21.10.2017)

24. října 2017 v 12:40 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Jak jsem psala v jednom z předchozích článků, v sobotu se v Club Cumming pořádala taková komornější akce "Cumming for Good" na podporu charitativních organizací Gilda's Club a The Southern Poverty Law Center a Emma byla jedním z čestných hostů. Nějaké pořádné fotky se neobjevily, ale tyhle bohatě stačí, Emma to tam moc slušelo a vypadá to, že si akci spolu s ostatními skvěle užila. Kromě fotek se objevila i krátká videa, na která se můžete podívat zde.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (20.10.2017)

23. října 2017 v 15:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska sem přináším další fotky z natáčení seriálu Maniac, které jsou teď z pátka 20. října. Natáčelo se opět v New Yorku, tentokrát v nějakém parku a šlo zrovna o scénu, ve které Emmina postava hraje šachy s ... poněkud netradičním sokem - plyšovou koalou (která je teda naprosto pecková :D). Fotek vzniklo opravdu dost, některé jsou fakt povedené, takže je se na co dávat. Emmě to tam jinak opět slušelo.


GALLERY LINK:
[209x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (20.10.2017)

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (18.10.2017)

20. října 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tak dneska tu mám další fotky z 18. října, tentokrát je to už z natáčení seriálu Maniac, které i nadále pokračuje v New Yorku (skončit by mělo až někdy kolem Díkůvzdání). Fotek tu mám celkem pět, natáčelo se až nějak k večeru. Emmě to tady každopádně slušelo, ten outfit už teda taky známe, měla ho během prvních dnů a mě se celkově hrozně líbí, působí tak podzimně. :)

GALLERY LINK:
[005x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (18.10.2017)

GALLERY UPDATE • With a fan (New York, 18.10.2017)

19. října 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dneska tu mám opět takový drobnější článek, upřímně příjemná změna, že nemusím ukládat několik desítek fotek :D. Emma byla včera v New Yorku a na ulici na ní narazily fanoušci, tak se s jednou holčičkou ochotně vyfotila. Naprosto zlaté fotky a Emmě to tady moc sluší, líbí se mi její outfit (čepici nepočítám, tu ať už konečně vyhodí :D).


GALLERY UPDATE • Emma at Gilda's Club (13.10.2017)

18. října 2017 v 9:10 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Od Emminy účasti na premiéře filmu "Killing of a Sacred Deer" se vlastně nic nového neobjevilo a až dnes tu mám jednu novou fotku, která pochází z pátka 13. října, kdy byla Emma navštívit v (už) New Yorku Gilda's Club, což je charitativní organizace, která se zaměřuje na lidi žijící s rakovinou a jejich rodiny. Em k tomuhle má samozřejmě blízko a tyhle nadace podporuje, jelikož si její maminka prošla rakovinou prsu.

Objevila se mimochodem informace, že teď v sobotu 21. října se Em společně s Alanem Cummingem zúčastní benefiční akce Cumming for Good, která podpoří právě nadaci Gilda's Club a The Southern Poverty Law Center.


GALLERY UPDATE • Photoshoots (2011-2017)

17. října 2017 v 9:40 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
No tak tohle bude mega dlouhý článek. Třetí a zatím poslední update za poslední skoro dva měsíce, který se celý týká pouze photoshootů. Jako první tu mám dvě nové fotky z photoshootu pro Vogue z roku 2011, obě jsou naprosto fantastické, hlavně jsem se zamilovala do té první. Dalším setem ze stejného roku jsou pak outtakes pro Saturday Night Live, který Emma ten rok podruhé v životě moderovala. Nových fotek je celkem 19 a všechny jsou sice potagované, ale i tak stojí za to. Dále se přesouváme do roku 2012, kde tu mám tři staronové fotky od fotografa J. Russoa, už je vlastně známe zdřívějška z černobílé verze, tyhle už jsou teda barevné. Další photoshoot patří mezi mé vůbec nejoblíbenější s Emmou, je z roku 2015 a je pořízen pro The Wall Street Journal, k němu se teda objevily další dvě rozkošné fotky. Zbývající čtyři photoshooty jsou už z letoška, nové fotky se objevily u setů k magazínům The Hollywood Reporter, Rolling Stone a nejnovějšímu Marie Claire a kromě toho tu mám také 4 nové portréty z předávání cen BAFTA.

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2011 > Vogue

GALLERY LINK:
[019x] PHOTOSHOOTS > 2011 > Saturday Night Live

GALLERY LINK:
[003x] PHOTOSHOOTS > 2012 > J. Russo

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2015 > The Wall Street Journal

GALLERY LINK:
[011x] PHOTOSHOOTS > 2017 > The Hollywood Reporter

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Rolling Stone (Mark Seliger)

GALLERY LINK:
[004x] PHOTOSHOOTS > 2017 > BAFTAs

GALLERY LINK:
[006x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Marie Claire US

GALLERY UPDATE • Birdman, The Amazing Spider-Man 2, La La Land

16. října 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tenhle článek už bude malinko delší, jelikož tu mám nové fotky rovnou ke třem filmům. Tím prvním je Birdman z roku 2014, ke kterému se objevily čtyři nové a parádní fotky ze zákulisí. Trochu nostalgie pro mě, úplně si pamatuju, jak se k tomu filmu objevovaly novinky (pamatuju si i ten design, co tu byl, takový tmavý ve fialových barvách, ááá, už bych taky mohla začít pracovat na novém :D). Dále tu mám dvě nové fotky opět ze zákulisí, tentokrát ale z filmu The Amazing Spider-Man 2, který vyšel ve stejném roce. Obě fotky jsou teda z té poslední Gweniny scény ve věži a jsou super. Posledním filmem je pak La La Land, ze kterých tu mám několik nových oficiálních promo fotek, plakátů a taky se našla jedna nová stillka.

GALLERY LINK:
[004x] MOVIE PRODUCTIONS > Birdman (2014) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > The Amazing Spider-Man 2 (2014) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[005x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Official Promo

GALLERY LINK:
[006x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Posters/BTS/Stills

15. října 2017 v 10:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Od začátku září, kdy se nad novinkami roztrhl pytel, jsem byla ráda, že jsem stíhala na blog přidávat aktuální fotky, jenže ono se toho objevovalo víc, a to už jsem teda byla ráda, že jsem to aspoň stihla dát do galerie. A až teď jsem se nějakým způsobem dopracovala k napsání článků, takže jdeme na to, bude toho víc. Dneska tu mám připravený update k filmu Battle of the Sexes, za tu dobu se totiž objevilo docela dost nových fotek. Nejprve v galerii najdete celkem 19 nových stillek, některé jsou v lepší, jiné v horší kvalitě, všechny jsou ale super. Dále tu mám jednu fotku ze zákulisí a nakonec také tři nové plakáty, všechny ve slušné kvalitě.


GALLERY LINK:
[019x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Posters

GALLERY UPDATE • BFI London Film Festival - "Killing of a Sacred Deer" Premiere (12.10.2017)

13. října 2017 v 11:20 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Včera nám Emma udělala zase milé překvapení, když se na BFI London Film Festival prošla po červeném koberci premiéry filmu Killing of a Sacred Deer, kde v hlavních rolích hrají Nicole Kidman a Colin Farrell. Asi hlavním důvodem, proč se Emma na premiéře ukázala, byla podpora režiséra snímku Yorgose Lanthimose, se kterým Em letos na jaře natočila film The Favourite. Em si jinak na tuto akci oblékla krásný černý overal od značky Givenchy, který je úplně parádní, Emmě perfektně sedne. No prostě Emma a overaly, to je vždycky trefa do černého. Malá kabelka a lodičky jsou taktéž od stejné značky, šperky má pak od Repossi.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Press Junket in London (08.10.2017)

11. října 2017 v 18:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Hned druhý den po londýnské premiéře Battle of the Sexes se k filmu konal press junket, tedy rozhovory pro nejrůznější média. Videa se zatím žádná neobjevila, ale v následujících týdnech s nimi asi můžeme počítat, nicméně tu alespoň mám takhle tři fotky, Emmě to tam moc slušelo. Kromě toho se objevily také tři staronové fotky ze zářijové akce The Billie Jean King Leadership Initiative Luncheon, o které jsem sem ani nepsala, protože se z ní v té době objevily nic moc fotky a navíc jsem byla ve skluzu, takže jsem to nechala být a oni se až teď objevily nějaké normální fotky. A i tam vypadala Emma naprosto skvěle.

GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > "Battle of the Sexes" Press Junket in London (08.10.2017)

GALLERY LINK:


GALLERY UPDATE • BFI London Film Festival - "Battle Of The Sexes" Premiere (07.10.2017)

10. října 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Na dnešek tu mám nachystané tyhle nádherné fotky z premiéry filmu Battle of the Sexes na 61. ročníku BFI London Film Festivalu, která se konala teď v sobotu 7. října v Londýně. Jelikož byla Emma před pár dny jmenována novou tváří Louis Vuitton (viz. předchozí článek), asi nikoho nepřekvapí, že outfit tu má od hlavy až k patě právě od této značky. Já jsem ohledně LV docela skeptická, mám to u něj tak, že se mi šaty buď líbí, nebo ne. Tady ty šaty mě naštěstí potěšily, protože se mi líbí, mají krásný střih, vzor a ty rukávy to skvěle obzvláštnily, Emmě navíc hrozně sluší. O líčení a účesu asi netřeba mluvit, ty má super jako vždy. V galerii tedy najdete spoustu skvělých fotek jak z červeného koberce, tak z uvedení filmu, nebo z after party, na kterou se Emma už převlékla a vzala si na sebe bílý komplet od Givenchy, který je úplně parádní. Dále tu mám ještě dvě osobní fotky z příprav, na kterých je Em vyfocená s uměleckým ředitelem Louis Vuitton, Nicolasem Ghesquierem, a nechybí ani jedna zlatá fotka se šťastnou fanynkou.


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

Emma Stone is the new face of Louis Vuitton

9. října 2017 v 9:35 | Posted by: Roxy |  NEWS

Oscarová herečka Emma Stone uzavřela smlouvu v hodnotě až 10 milionů dolarů, aby se stala novou tváří LVMH značky Louise Vuittona.


Podle stránky Page Six TV se o spolupráci s touto luxusní značkou jednalo už přes rok, a až nyní se herečka upsala na dva roky.

Spolupráce bude zahrnovat televizní a tiskové reklamy po celém světě a herečka bude nosit jejich róby na červeném koberci. Podle zdroje LVMH usiloval o Emmu už skoro rok, ta byla zpočátku váhavá, ale nakonec souhlasila, že bude tváří značky dva roky a dostane za to zaplaceno 6 až 10 mil. dolarů. Pro zajímavost, francouzský módní dům takhle před třemi lety pronásledoval Emmina kolegu Ryana Goslinga, ale ten Louis Vuitton odmítl s tím, že neuzavírá smlouvy.

Před Emmou byla v roce 2015 tváří značky švédská herečka Alicia Vikander. Mezi další hvězdy, kteří se objevily v kampaních módního domu, patří například Diane Kruger, Uma Thurman, Gisele Bündchen, Pharrell Williams, Scarlett Johansson, Kanye West, Angelina Jolie, Muhammad Ali a Michelle Williams.

Emma už byla v minulosti tváří kosmetické značky Revlon, tohle je ale vůbec poprvé, co je ambasadorkou takhle významného módního domu.

V celém článku se můžete podívat na některé outfity, které Emma v poslední době/letech od LV měla.

VANITY FAIR: Emma Stone on Battle of the Sexes, Her Love Scene, and That “Surreal” Oscar Win

7. října 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy |  • Interviews
Ve svých 28 letech, už Emma Stone zvládla všechno, od muzikálu na Broadwayi po historické drama. Ale až s Battle of the Sexes, jejím novým filmem o ikonickém tenisovém představení, kde hraje po boku Steva Carella, se Stone dostala do neprobádaných koutů, jelikož si poprvé zahrála skutečnou osobu.

"Naštěstí je Billie Jean čistou silou přirozenosti a pozitivity," řekla Stone Vanity Fair v neděli ráno na filmovém festivale v Torontu. "Během natáčení jsem s ní moc nemluvila, protože jsem byla hodně pod tlakem a ona má výhodu zpětného pohledu, když je starší. Ale ze začátku to bylo opravdu děsivé."

A jakoby samotný fakt, že hraje skutečnou živoucí bytost, nebyl už sám o sobě zastrašující, Stone přiznala, že se potýkala s tím, že opravdu neumí koordinovat pohyby. "Rychle jsem se zjistili, že choreografie je nejdůležitější věc, protože naučit se podávat nebo dělat backhand jako Billie Jean, to byl spíš neuskutečnitelný sen než realita," řekla Stone. "Taky to bylo poprvé, kdy jsem se hodně soustředila na tělesnou stránku postavy. . .ve chvíli, kdy jsem si začala připadat fyzicky schopná, začala jsem víc pracovat na jejím vnitřním životě. Během příprav to bylo hodně cvičení, tenisových lekcí, učení jejího postoje a celkového vciťování do jejího těla. Ona je mašina."

"Včera jsme s Billie Jean šli na US Open a ona chytala a házela míčky," řekla Stone. "A já jí říkala, že to je pro ní ta nejjednodušší věc. . házet míček. Co mě samotné trvalo měsíce se naučit. Na tenisovém zápase jsem takhle byla úplně poprvé a ona mi ho celý komentovala do ucha. To bylo úžasné."

Film, který jde do kin 22. září, zahrnuje události, které se staly před 44 lety, ale Stone chce, aby publikum vědělo, že témata filmu jsou stále relevantní. "Tohle je příběh, který se stal před 44 lety. Tahle žena je absolutní ikona, co se týče rovnoprávnosti a právy LGBT komunity. A je naprosto úžasné, že můžeme ukázat mojí generaci, která Battle of the Sexes nezažila, nebo neznala celý příběh Billie Jean o tom, jak moc bojovala za změnu v jejím oboru, který pak ovlivnil další a větší změny."

VIDEO: Chelsea & Sports Illustrated Interviews

6. října 2017 v 20:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
CHELSEA (22.09.2017)
Dneska tu mám ještě další dva rozhovory k filmu Battle of the Sexes. Ono se jich během září objevilo víc, ale nebudu je sem dávat, protože jsem ani upřímně všechny neviděla a ty co jo, často se otázky opakují, takže mi nepřijdou zas tak důležité. Tenhle první je z pořadu Chelsea na Netflixu, který moderuje (překvapivě) Chelsea Handler a rozhovor taky podle toho tak vypadá, Emmu a Billie úplně bombarduje otázkami, ale je to zábavná podívaná :D. Škoda, že nebyly hosty rovnou v její talk show, ale i tenhle menší rozhovor bohatě stačí.

SPORTS ILLUSTRATED (09.09.2017)
Druhý rozhovor je pro Sports Illustrated, vyšel ve stejný den jako interview výše, ale pořízen byl už na finále US Open ze začátku září. Tenhle je už teda serioznější, s moderátorem se tu baví o slavném zápase, o kterém film je, a jak se ženská práva od té doby, co Billie Jean zvítězila nad Riggsem, změnila. Kromě rozhovoru se také objevilo na oficiálních stránkách SI Q&A, které si můžete přečíst zde a také menší photoshoot, který pro změnu najdete v galerii.

GALLERY LINK:
[003x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Sports Illustrated

FASHION DUEL #35

5. října 2017 v 9:55 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po POTM tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, který pro mě tentokrát ani nebylo těžké vybírat, protože je prostě podzim a jestli něco mám fakt ráda, tak je to Emmin styl právě pro tohle období, ještě k tomu, když se nachází třeba v New Yorku (já, abych byla upřímná, tak mě moc nebaví, když je v LA, outfity má sice pěkné, ale do duelu moc obyčejné :D). Sice jsem původně myslela, že sem dám outfity z posledních akcí teď ze září, ale nakonec na to prdim, protože tohle je ta správná doba na fotky ze všedních dní od paparazzi. Takže jsem zabrouzdala opět do minulosti a vybrala tyhle dva outfity z listopadu 2015, kdy měla Em různé pochůzky po New Yorku, a strašně jí to tam všude slušelo.


POTM | November 2017

4. října 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Konečně nastal říjen, což je můj nejoblíbenější měsíc v roce, a tady samozřejmě nesmí chybět ankety (i když vymýšlet je je už sakra těžký :D). Pro POTM jsem se nakonec rozhodla vrátit do minulosti, do roku 2014, kdy Emma od listopadu působila na Broadwayi ve hře Cabaret, kde ztvárnila Sally Bowles. Vy, co tu jste se mnou od začátku, si na tohle určitě pamatujete, žejo :D (a kdyby ne, tak jsem vám to právě připoměla), tohle období asi nepřestanu jen tak milovat. Do ankety jsem teda nakonec vybrala čtyři promo fotky, který jsou všechny naprosto úchvatný a skvělý, takže jsem zvědavá, která nakonec skončí v menu. :-)


VIDEO: Saturday Night Live (30.09.2017)

1. října 2017 v 10:50 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Dneska tu mám takové milé překvápko! Včera začala nová sezona Saturday Night Live, kterou odmoderoval Ryan Gosling a během jeho úvodního monologu mu do toho skočila Emma! Ryan tam celou dobu mele o tom, jak zachránil jazz, což je naprosto skvělý ("Nerlins" :D:D), Emma to pak svým cameem ještě povýší na jiný level :D. Kromě videa tu také mám jednu fotku ze zákulisí, kde to Em moc slušelo, stejně jako přímo v pořadu, krásná tam byla. EDIT: Tak se objevily ještě dvě still fotky přímo z show.


GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Saturday Night Live (30.09.2017)

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.