Listopad 2017

2018 Satellite Awards Nominations

30. listopadu 2017 v 10:25 | Posted by: Roxy |  NEWS
Award season klepe na dveře a já začínám být zvědavá, jakým filmům bude v tomto období tentokrát věnována pozornost. Samozřejmě doufám, že jedním z nich bude i Battle of the Sexes a spolu s ním opět Emma. Dneska tu mám první vyhlášení nominací a to na Satellite Awards, ve kterých sice Battle of the Sexes nefiguruje, ale alespoň Emma si tu ukořistila jednu nominaci a to v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli. Na zbylé kategorie se můžete podívat tady. Satellite Awards se budou mimochodem konat 10. února 2018.

PERFORMANCE BY AN ACTRESS IN A MOTION PICTURE
Emma Stone, "Battle of the Sexes"
Judi Dench, "Victoria & Abdul"
Frances McDormand, "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"
Sally Hawkins, "The Shape of Water"
Diane Kruger, "In the Fade"
Margot Robbie, "I, Tonya"
Saoirse Ronan, "Lady Bird"
Jessica Chastain, "Molly's Game"

• A když už jsem u těch nominací, film La La Land byl nominován na 4 Grammy!

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Kerhonkson, NY (27. & 28.11.2017)

29. listopadu 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Sláva! Konečně tu mám po několika dnech nové fotky a z těchle teda docela čumím. Včera a předevčírem probíhalo natáčení seriálu Maniac, tentokrát v newyorském Kerhonksonu a Westchesteru, a jak můžete vidět, z Emminy postavy se vyklubal regulérní Legolas :D. Má jak dlouhé vlasy, tak elfí uši, kostým a nechybí ani luk a šíp, takže je to jasný. A docela to miluju, zas je to změna od těch předchozích outfitů. Na fotkách kromě Emmy ještě můžete vidět herečky Julii Garner a dokonce i Sally Field, která se zjevně připojila k obsazení, což mě moc mile překvapilo. Se Sally se Emma zná už od Spider-Mana, kde hrála tetičku May.

GALLERY LINK:
[081x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (27.11.2017)

GALLERY LINK:
[012x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (28.11.2017)

GALLERY UPDATE • Battle of the Sexes, La La Land, Birdman, Paper Man

26. listopadu 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tenhle týden nejsou novinky vlastně žádné, což jsem tak trochu díky Thanksgiving očekávala a mám tu dnes alespoň filmový update. Do galerie jsem už před časem přidala pár nových fotografií k filmu Battle of the Sexes a to jak stillky, tak i dvě fotky z natáčení. Fotky jsou spíš v MQ kvalitě, ale stojí za to. Dále tu mám jeden nový plakát k La La Land se skvělou fotkou, aktualizovala jsem i stillky u filmu Birdman, které jsou parádní, a nakonec jsem přidala i dvě nové fotky k filmu Paper Man.

GALLERY LINK:
[005x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY LINK:
[006x] MOVIE PRODUCTIONS > Birdman (2014) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > Paper Man (2009) > Promotional Stills

VIDEO: Close Up With THR

20. listopadu 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Kromě photoshootu pro The Hollywood Reporter, který jsem přidávala před pár dny, tu mám i video s rozhovorem, jelikož Emma opět usedla za kruhový stůl a společně s dalšími herečkami, o kterých se mluví ve spojitosti s award season, konkrétně tedy Jennifer Lawrence (mother!), Jessica Chastain (Molly's Game), Mary J. Blige (Mudbound), Allison Janney (I, Tonya) a Saoirse Ronan (Lady Bird) si povídala o nejrůznějších tématech. Tohle video je teda zaměřené pouze na Emmu, na kanále THR jsou i ostatní. Ono se samozřejmě nakonec objeví i video z celého jejich rozhovoru, které obvykle mívá skoro hodinu, takže až se objeví, přidám ho sem taky (doufejme :D). Interview s herečkami se ale jinak můžete i přečíst a to tady.


GALLERY LINK:
[001x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > The Hollywood Reporter's Oscars Roundtables (2017)

VIDEO: Interview with BBC Radio 1

19. listopadu 2017 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Po dlouhé době jsem tu dnes zase s nějakým tím rozhovorem pro média. Moc často je sem nedávám, protože se jich objevuje spousta a většinou na stejné brdo, takže se to snažím selektovat. A tohle interview by tu určitě nemělo chybět. Jednak proto, že je pořízené pro mé oblíbené rádio Radio 1 na BBC a jednak i proto, že se v něm neřeší pouze Emmin aktuální film (Battle of the Sexes, ale i na ten samozřejmě dojde), takže to je takové svěží. První třetinu prokecají Em s moderátorem o Easy A - o scéně ve sprše nebo o Pocketful of Sunshine (mnah, mám chuť si ten film teď pustit :D). Pak padne řeč na La La Land, Emma přizná, že film viděla 9x a to je na níc moc, už končí :D.


GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (15.11.2017)

18. listopadu 2017 v 0:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu mám fotky z dalšího natáčecího dne seriálu Maniac. Ještě vás tyhle články baví? Ono jak se fotky objevují poměrně pravidelně a většinou se stejnýma outfitama, může to začínat nudit. Mě to baví, akorát už nevim, jak to komentovat :D. Je super, že fotky jsou pokaždé v super kvalitě, se skvělýma momentkama, tyhle nejsou výjimkou - navíc je na nich po dlouhé době i Jonah Hill! I Emma tu má malinko pozměněný outfit a pořád je naprosto skvělý.

GALLERY LINK:
[026x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (15.11.2017)

GALLERY UPDATE • The Hollywood Reporter

16. listopadu 2017 v 12:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Z dnešní novinky mám velkou radost, protože Emma - stejně jako loni - společně s dalšími herečkami, o kterých se mluví ve spojitosti s award season, jmenovitě teda Jennifer Lawrence, Jessica Chastain, Mary J. Blige, Allison Janney a Saoirse Ronan, nafotila photoshoot a poskytla rozhovor pro prosincové číslo magazínu The Hollywood Reporter. V galerii se zatím můžete podívat na obálku časopisu, tři krásné fotky z photoshootu a taky tři ze zákulisí focení, všechny jsou absolutně nádherné, já se nemůžu vynadívat. <3

GALLERY LINK:
[012x] MAGAZINE SCANS > 2017 > The Hollywood Reporter (December 2017)

GALLERY LINK:
[003x] PHOTOSHOOTS > 2017 > The Hollywood Reporter

GALLERY LINK:
[004x] PHOTOSHOOTS > Behind the Scenes > The Hollywood Reporter (2017)

GALLERY UPDATE • At JFK Airport in New York (11.11.2017)

15. listopadu 2017 v 19:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Emma se v Los Angeles asi kvůli natáčení Maniac moc dlouho nevydržela, jelikož hned po Governors Awards vyrazila zpátky do New Yorku a já tady mám fotky ještě z téhož dne, kdy dorazila akorát na JFK letiště. Fotky jsou jen dvě, navíc pořízené z větší dálky, takže ani nic moc vidět není. Bylo by fajn, kdyby Em ty čepice střídala a tuhletu už nejlépe vůbec nevytahovala, hrozně mi leze na nervy :D.

GALLERY LINK:
[002x] PAPARAZZI > 2017 > At JFK Airport in New York (11.11.2017)

GALLERY UPDATE • 9th Annual Governors Awards (11.11.2017)

14. listopadu 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
V sobotu se v hollywoodském Highland Center konal již 9. ročník Governors Awards, pořádaný Akademií. Je to akce, na které se mimo jiné rozdají i Oscaři cti a to lidem, kteří si jej za své životní dílo zaslouží. Letos si zlatého plešouna odnesli Donald Sutherland, Charles Burnett, Owen Roizman a Agnès Varda. Celé ceremonie se zúčastnilo spoustu hollywoodských herců a hereček, mezi nimi i naše Emma, která si pro tuto příležitost oblékla bílé šaty značky Louise Vuittona, které doplnila kabelkou a šperky taktéž od LV. U šatů se mi líbí hlavně ta horní část, dolní si nejsem úplně jistá, ale jako celek jsou docela zajímavé a Emmě celkem sluší. Moc se mi tady líbí její účes, jsem ráda, že si z natáčení Maniac nechala prodloužené prameny, takhle to vypadá parádně. Jinak samotných fotek se objevilo poměrně dost a jsou super, jak vidíte, tak za ní na červeném koberci skočila Jennifer Lawrence a společně udělali pár xichtíků, což stojí za to :D, a během pauzy se Em střetla a dala do řeči i s Andrewem (to je tak bittersweet situace, achjoo).


GALLERY LINK:
[059x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 9th Annual Governors Awards (11.11.2017)

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (9. & 10.11.2017)

13. listopadu 2017 v 8:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dnešní článek bude tak trochu maniakovej - opět se totiž objevily fotky z natáčení a to z rovnou dvou dní. 9. a 10. listopadu se natáčelo na stejné lokaci v New Yorku a točily se vlastně i ty samé scény, takže si fotky jsou hodně podobné. Emmina postava opět vylepovala letáky s hledaným psem, chodila po ulici s pytlíkem potravin a na svém pick-upu našla pokutu za parkování. K outfitu asi netřeba co dodávat, už jsme ho viděli tolikrát, že ani sama nevím, co bych k němu připsala (furt ho miluju :D) a fotky jsou opět krásné se skvělými momentkami.

GALLERY LINK:
[034x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (09.11.2017)

GALLERY LINK:
[060x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (10.11.2017)

GALLERY LINK:
[001x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Behind the Scenes


GALLERY UPDATE • Leaving a restaurant in NYC with Dave McCary (06.11.2017)

12. listopadu 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám po několika týdnech i klasické paparazzi fotky, i když tyhle jsou focené z dálky, takže toho moc vidět není, ale co už. Emma byla svoje narozeniny oslavit tak, že si zašla do jedné restaurace v New Yorku na večeři s údajně svým novým přítelem Davem McCarym. Nebudu lhát, moje Stonefield srdéčko malinko krvácí, ale Em přeju jen to nejlepší, tak doufám, že je šťastná, ať už to je jak chce. Dave jinak pracuje u Saturday Night Live jako režisér a je také spoluzakladatelem skečové komediální skupiny Good Neighbor. Nemůžu si pomoct, ale hrozně mi připomíná Andrewa :D. (což tady vidět není, ale schválně si ho můžete vygooglit)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Marie Claire, Backstage & Variety Photoshoots

11. listopadu 2017 v 12:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu mám po nějaké době opět nějaký ten photoshootový update. Nejprve se objevily dvě staronové fotky z letošního photoshootu pro magazín Marie Claire, obě teda už známe z dřívějška, tu první v černobílé verzi a tu druhou v horší kvalitě.. teď to teda taky není žádná sláva, co se kvality týče, ale obě fotky jsou nádherné. U letošního roku ještě zůstaneme, protože tu mám nový portrét pořízený pro Variety na TIFF ze září, i ten je skvělý. A nakonec tu mám ještě dvě nové fotky z loňského photoshootu pro časopis Backstage a i ty už teda známe ze scanů, teď už teda konečně i samostatně, jsou nádherné.

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Marie Claire US

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Variety Portraits (TIFF 2017)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Backstage Magazine

GALLERY UPDATE • New Personal Pictures & "Anna" Music Video BTS

10. listopadu 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Poslední dobou se to s novinkama zase relativně uklidnilo, ale dneska tu pro vás stejně něco mám. Nejprve začnu s novými osobními fotkami, které jsou celkem tři. První dvě jsou z Instagramu jedné z Emminých nejlepších kamarádek, Sugar Lynn, která takhle veřejně v pondělí popřála Emmě k narozeninám. Třetí fotka je taky ve spojitosti s narozeninami, tentokrát jí ale takhle přál taktéž Emmin dlouholetý kamarád Chris Lowell, se kterým Em hrála ve filmu The Help a ta fotka je rozkošná. Druhou částí článku jsou pak dvě nové fotky ze zákulisí natáčení videoklipu Anna, písničky od Willa Butlera z Arcade Fire a i ty jsou skvělé <3.

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[002x] OTHER PROJECTS > Music Videos > Will Butler "Anna" Music Video (2015) > Behind the Scene

VIDEO: "One Day a Week" Short Film

7. listopadu 2017 v 21:45 | Posted by: Roxy |  • Videos - Other
Dneska tu mám krátké video, které se objevilo minulý týden, a jedná se vlastně o krátký film nebo chcete-li dokument s názvem One Day a Week, jehož tvářemi jsou Paul, Stella a Mary McCartneyovi a k tomu jim pomáhají Woody Harrelson a naše Emma. Ve videu nám zdůrazňují jaký dopad na životní prostředí má zemědělský průmysl a jak se každý z nás může zapojit a pomoci tím, že budeme jíst méně masa. Podle mě skvěle zpracované video s úžasnými záběry a silným poselstvím, které by si určitě mnoho lidí mohlo vzít k srdci.


HAPPY 29th BIRTHDAY, EMMA!

6. listopadu 2017 v 10:35 | Posted by: Roxy |  NEWS

No kdo by to byl řekl, ale rok s rokem se opět sešel a já tu dnes přicházím s tímhle článkem, protože přesně tak, Emma dnes slaví narozeniny! A to už 29.! To neříkám ve smyslu, že je to hodně, Emča je furt mladá, ale spíš jakože, sakra ten čas letí. Pamatuju, když jsem tu poprvé Em přála k 26. narozeninám. Každopádně bych ráda Emmě popřála jen to nejlepší, hlavně hodně štěstí a zdraví a samozřejmě nesmím zapomenout na tunu lásky! Stejně tak i úspěšnou kariéru (sice už Oscara má, ale proč by jich nemohla mít víc :D), spoustu různorodých projektů atd.! <3

HAPPY 29th BIRTHDAY EMILY JEAN STONE

* 6.11.1988


FASHION DUEL #36

2. listopadu 2017 v 18:05 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Koukala jsem na předchozí Fashion Duely a došlo mi, že jsem dlouho nepřidávala nějaké aktuální outfity, tak se to teď pokusím napravit. Myslela jsem teda, že vyberu fotky z premiér, ale nakonec jsem u prohlížení jsem dala přednost "kalhotovým" outfitům (ok, ten druhý je overal, ale chápeme se) z posledních akcí. Technicky vzato je to jedna velká akce - BFI London Film Festival. První outfit je z after party premiéry Battle of the Sexes a ten druhý zase z premiéry filmu Killing of Sacred Deer. Jsem hrozně zvědavá na vítěze, mě se oba tyto outfity hrozně zalíbily.


POTM | December 2017

1. listopadu 2017 v 13:05 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tentokrát se tu nebudu vykecávat, protože to prostě není třeba. Samozřejmě se ale musím pozastavit nad tím, že už zase začal nový měsíc a jak to rychle letí, teď už navíc nám do konce roku zbývá docela málo času. LOL. Jak? Dobře, teď když jsem se podivila, můžu se přemístit k prosincové POTM, do které jsem vybrala tyhle čtyři fotky ze zářijové tiskové konference pro Battle of the Sexes. Mám k nim jedinou otázku. Která Emma jste dnes vy?

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.