Prosinec 2017

HAPPY NEW YEAR!

31. prosince 2017 v 8:05 | Posted by: Roxy |  • Messages
Tak jsme tu zas, konec roku! K Vánocům jsem vám sice nepopřála, na tohle už ale nezapomenu :D. Do nového roku bych vám chtěla popřát jen to nejlepší, ať se vám daří v každém aspektu života a ať se máte ještě líp než letos! Musím teda říct, že pro mě byl tenhle rok dost divokej, plnej změn - stěhování, nová práce, noví lidi a zážitky - a nakonec se z něj vyklubal nejlepší rok mýho života, což si možná řeknete "wow, dobrý!" (vim, neřeknete), ale zas tak horký to nebylo, jen to díkybohu nebyla taková šeď, jako v předchozích letech (jsem nějak sdílná, já zas sklapnu :D - je divný sem psát něco o sobě, hah). No nic, dnešek si každopádně hezky užijte, tak jak je vám to nejmilejší, ať už někde na horách, v hospodě s přáteli, doma s rodinou, nebo sami u filmu - hlavně v klidu a bezpečně (nikdy nevíte, kdy vám u filmu zaskočí burák).

VŠEM VÁM PŘEJU ŠTASTNÝ NOVÝ ROK!


A stejně jako loni, jsem i letos stihla malé ohlédnutí za tímto rokem. Myslím si, že to je dobrý pro připomenutí, ono nebýt toho, že o Emmě bloguju, asi bych na půlku věcí dávno zapomněla :D. Letos to bylo trochu těžší, protože to byl pro Emmu zčásti pracovní a zčásti volný rok (aspoň z toho, co nám vyplulo na veřejnost) a tolik zásadních novinek se neobjevovalo. Výjimkou je jen ten začátek roku a potom podzim. Loni jsem měla problém vměstnat 10 nejdůležitějších bodů, letos pro změnu jich přesně tolik vymyslet :D.


1. Začátek roku byl opravdu rušný, protože Emma byla díky La La Land uprostřed award season. A taky se jí podařilo vyhrát každou cenu, jakou mohla, včetně té nejcennější - Oscara.

SPECIAL FASHION POLL OF 2017

28. prosince 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Konec roku 2017 nám už klepe na dveře, takže je ten nejvyšší čas i na nějaké to ohlédnutí zpátky. A stejně jako loni a předloni, jsem si i letos pro vás připravila speciální anketu, ve které vyberete své nejoblíbenější outfity Emmy za rok 2017. Akcí se díky rušnému začátku roku - award season - nakupilo dost a já se to snažila nějakým způsobem zredukovat, i tak jich tu nakonec mám 27, což není málo (loni jich bylo ale asi 40, takže jsem úspěšnější :D), Emma tenhle rok podle mě na červených kobercích zářila v samých zajímavých modelech, takže jsem zvědavá na výsledek. Tentokrát vás teda poprosím, abyste do komentářů napsali maximálně 3 outfity, které vás nejvíc zaujaly. Asi to nebude jednoduché, protože i já těch favoritů mám víc :D.

DO KOMENTÁŘŮ NAPIŠTE MAX. 3 OUTFITY, KTERÉ SE VÁM NEJVÍCE LÍBILY


GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (20. & 22.12.2017)

26. prosince 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Zdravíčko, tak doufám, že si teď vánoční volno řádně užíváte! Já se poslední dva dny v podstatě jen válím a koukám na filmy (btw. Battle of the Sexes je skvělej, ale teď jsem asi úplně odvařená z Call Me By Your Name - nádhernej snímek, doporučuju!), i když bych asi mohla dělat něco produktivnějšího - ale nechce se mi. Nicméně už pomalu chystám fashion poll a ohlédnutí za rok 2017, tak doufám, že to do Silvestra dám do kupy, protože jsem teď fakt líná jak prase :D. (O novém designu ani nemluvím)

Dneska tu jsem s novými fotkami, které teda jsou už z minulého týdne, ale jak říkám, jsem líná a dřív se mi nechtělo, tak sem s nimi přicházím až teď. Jedná se od dvě alba od paparazzi. Na prvním z nich byla Emma viděna jak míří do jednoho hotelu v Los Angeles. Ma tam na sobě opět ten skvělej, dlouhej kabát, světle modrý svetřík a a botky od LV, vypadala skvěle. Druhé paparazzi jsou o dva dny později, kdy jí pro změnu vyfotili, když byla nakupovat potraviny v Beverly Hills. Outfit tu má skoro stejný, jen má legíny a tenisky, takže je docela možné, že byla ještě cvičit. Největší změnou ale rozhodně budou vlasy, protože ano, Emma je po několika měsících opět zrzka!

GALLERY LINK:
[023x] PAPARAZZI > 2017 > Heading into a hotel in LA (20.12.2017)

GALLERY LINK:

BATTLE OF THE SEXES • Download

24. prosince 2017 v 13:05 | Posted by: Roxy |  NEWS
Zdravím a přeju krásné Vánoce!

Dneska jsem sem ani nechtěla nic přidat, ale nakonec si říkám, že bych sem mohla dát tohle, jako takový malý vánoční dárek. Sice ne ode mně, ale aspoň to jako informaci jistě rádi oceníte. Battle of the Sexes teď 19. prosince vycházel v digitální formě, takže se logicky objevil i volně ke stažení všude možně na torrentech apod. Samotný film jinak vyjde na DVD a Blu-Ray 2. ledna (v US, u nás zatím nevím). A jelikož s českou premiérou v kinech to nevypadá dobře, dám vám se dnes odkazy ke stažení + už i s českými titulky, za které mimochodem můžeme poděkovat skvělé Katie*! Do odkazu jsem teda dala stránku, ze které stahuju vlastně veškeré filmy, takže pokud používáte torrent, asi to nebude problém. Film je krásně v blu-ray kvalitě a titulky sedí (vyzkoušeno za vás :D).

DOWNLOAD | ČESKÉ TITULKY


GALLERY UPDATE • Arriving at LAX airport in Los Angeles (18.12.2017)

20. prosince 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám překvapivě další fotky od paparazzi, kteří na Emmu narazili o den později, tentokrát už zpátky doma v Americe, konkrétně na letišti LAX v Los Angeles, které akorát opouštěla. Její outfit mě tady taky po dlouhé době fakt zaujal, ta kombinace dlouhého kabátu, bílých conversek a tak nemá chybu. Taky to skvěle rozzářila ta velká taška na kufru, zkuste hádat od jaké značky (ehm ehm, ano správně, opět LV :D).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at the Ritz Hotel in Paris, France (17.12.2017)

19. prosince 2017 v 12:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Emma se nám z Londýna přesunula do Paříže, odkud mám také nové fotky od paparazzi. Ti na Emmu a její maminku Kristu narazili, když společně dorazily do hotelu Ritz. Napadlo mě, že pokud se teda nejedná o obyčejnou dovolenou, důvodem Emmina výletu do Evropy by mohlo být focení nebo točení něčeho pro Louis Vuitton, u kterého je teď Em tváří. Uvidíme, každopádně jsem zvědavá na nějaké ty kampaně. Rozhodně víc, než na šaty, které asi Emma bude tahat na červené koberce, ale třeba budu mile překvapená :D. Tady jí to každopádně slušelo, kabát, boty i kabelku má právě od LV.

PS: Co kdybychom Emmě koupili pod stromeček nějakou novou čapku/klobouk?

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At Victoria Palace Theatre in London to see the Hamilton Musical (13.12.2017)

16. prosince 2017 v 22:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dneska tu jsem s dalšíma fotkama, tentokrát ze 13. prosince, kdy se Emma s maminkou byla podívat na muzikál Hamilton v londýnském Victoria Palace Theatre (proto mě ty předchozí fotky tak matou :D). Z celého představení tu mám fotky po show, kdy se Emma vyfotila s hereckým obsazením nebo fanoušy a fotky jsou zlaté.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At the cinema to watch 'Lady Bird' with Dave in NYC (12.12.2017)

14. prosince 2017 v 18:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám nové fotky od paparazzi, které mě teda trochu matou, protože je u nich psáno, že jsou teď z 12. prosince z New Yorku, potíž je v tom, že Emma je pořád v Londýně :D. Takže je buď špatně datum, nebo místo, nebo si Emma na 1-2 dny odskočila do NYC. Ať je to, jak chce, na fotkách můžete vidět Em s Davem, jak jdou do kina na film Lady Bird, na který se teda já osobně hrozně těším a jsem zvědavá (ale to já jsem na všechny :D). Emmě to tady jinak slušelo, má tady dost podobný outfit, jako na minulých paparazzi fotkách, opět ten dlouhý kabát + kabelku a botky od Louise Vuittona, mě se tady moc líbí její svetřík. U čepice si přeju, ať shoří v pekle.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Maniac & La La Land BTS, New Personal Pic

13. prosince 2017 v 14:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dnešní článek bude opět trochu namixlý, ale nechce se mi to dělit zvlášť, když to je jen po kouscích :D. Jako první a asi nejzajímavější věc tu mám krátké video, které na svůj Instagram přidal herec Justin Theroux, který se v seriálu Maniac taky objeví. Ve videu si s Emmou sice jen skočí, ale i to mně stačilo na navnazení, já se fakt toho seriálu nemůžu dočkat, bude to bomba! Jeho natáčení také už mimochodem skončilo, jak potvrdil sám Justin v jednom z hastagů. Od Maniacu se přesouvám dál, objevila se totiž i jedna nová fotka z natáčení filmu La La Land, je krásná <3. A nakonec tu mám i jednu aktuální osobní fotku, opět z Londýna a opět je na ní Emča se svou mamkou a tetou :).

@justintheroux: MANIAC 2018🚀 #thatsawrap #bts

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

2018 Golden Globes Awards Nominations

11. prosince 2017 v 22:15 | Posted by: Roxy |  NEWS
Dneska se vyhlašovaly nominace na Zlaté Glóby a mě je ohromným potěšením vám oznámit, že i tady získala naše Emča svou nominaci! Film Battle of the Sexes se sice neobjevil v žádné filmové kategorii (ona ta konkurence je letos veliká), ale alespoň herecké výkony obou dvou hlavních protagonistů nebyly opomenuty. Takže jak Emma, tak Steve získali nominace v kategoriích Nejlepší herec/herečka v hlavních rolích v muzikálu nebo komedii, oběma moc gratuluji! Pro Emmu to jinak znamená již čtvrtá nominace na Glóbech, předtím to bylo za filmy Easy A, Birdman a samozřejmě La La Land. 75. ročník Zlatých Glóbů se jinak bude konat 7. ledna 2018 a moderovat jej bude Seth Meyers.

Emmina reakce na nominaci:

"Děkuji HFPA za tuhle poctu, ale největší dík patří jedinečné Billie Jean King. Je to brilantní, statečná a životy měnící osobnost a já si přeju, abych jednou byla aspoň z poloviny takovou ženou, jakou je ona. Sdílím tuhle nominaci společně s celým obsazením a štábem BATTLE OF THE SEXES, filmu, u kterého jsem neskutečně vděčná, že mohu být jeho součástí."


BEST PERFORMANCE BY AN ACTRESS IN A MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
Judi Dench, Victoria & Abdul
Margot Robbie, I, Tonya
Saoirse Ronan, Lady Bird
Emma Stone, Battle of the Sexes
Helen Mirren, The Leisure Seeker

BEST PERFORMANCE BY AN ACTOR IN A MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
Steve Carell, Battle of the Sexes
Ansel Elgort, Baby Driver
James Franco, The Disaster Artist
Hugh Jackman, The Greatest Showman
Daniel Kaluuya, Get Out

GALLERY UPDATE • "The Battle Of The Sexes" BAFTA Screening and Q&A in London (07.12.2017)

10. prosince 2017 v 9:50 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Emma se nám někde po delší době opět ukázala, takže tu dnes mám fotky. A to rovnou z Londýna! Tam se totiž ve čtvrtek 7. prosince pořádalo promítání a Q&A k filmu Battle of the Sexes, speciálně pro BAFTA. Společně s ní se tam objevily i Simon Beaufoy, který je autorem scénáře pro film, a režisér Danny Boyle, kterému letos vyšel film T2 Trainspotting. Emma si tu na sebe oblékla tmavé šaty od značky Givenchy, které jsou fakt pěkné a jí sluší, a k nim vytáhla své milované černé Jimmy Choo. Kromě fotek z akce se objevila i jedna osobka, také z Londýna, na které je Emča se svojí mamkou Kristou a tetou.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

VIDEO: W Magazine | "I Will Not Be Silent" Against Sexual Assault

9. prosince 2017 v 8:35 | Posted by: Roxy |  • Videos - Other
Na kanále magazínu W se objevilo tohle video, ve kterém kupa celebrit sděluje světu větu "I won't be silent," tedy Nebudu mlčet, čímž se staví proti sexuálním útokům, které poslední měsíce doslova zaplavují Hollywood. No kromě desítky dalších se do videa přidala i naše Emma, která se tam objevila po boku Jennifer Lawrence.


2018 Critics’ Choice Awards Nominations

7. prosince 2017 v 18:15 | Posted by: Roxy |  NEWS
Před týdnem jsem přidávala první nominace a dneska tu mám další! Tentokrát na Critics' Choice Awards, které se budou konat 11. ledna. Battle of the Sexes tu jako film samotný bohužel neutrhl ani jednu nominaci, ale alespoň herecké výkony dvou hlavních protagonistů byly oceněny. Emma i Steve Carell tu byli oba nominovaní v kategorii Nejlepší herec/herečka v komedii, což je zvláštní, mě Battle of the Sexes svým tématem nepřijde jako komedie, ale dobře, hlavně že něco :D. Na zbytek nominací se můžete podívat třeba zde, já zas musím říct, že jsem na víc jak polovinu filmů děsně zvědavá (na Lady Bird se teď asi těším nejvíc), na to award season se fakt těším!

BEST ACTRESS IN A COMEDY
Tiffany Haddish - Girls Trip
Zoe Kazan - The Big Sick
Margot Robbie - I, Tonya
Saoirse Ronan - Lady Bird
Emma Stone - Battle of the Sexes

BEST ACTOR IN A COMEDY
Steve Carell - Battle of the Sexes
James Franco - The Disaster Artist
Chris Hemsworth - Thor: Ragnarok
Kumail Nanjiani - The Big Sick
Adam Sandler - The Meyerowitz Stories (New and Selected)

FASHION DUEL #37

5. prosince 2017 v 18:25 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po včerejší POTM tu jsem dneska i s Fashion Duelem, u kterého jsem jako obvykle nevěděla, co vybrat a tak jsem nakonec šáhla do loňského kolotoče propagování La La Land. Pamatujete na to? Milion novinek denně, já samozřejmě ve stresu, protože jsem byla pozadu a furt se objevovalo něco dalšího, no jsem ráda, že letos je klid - i když to může být i špatný znamení, když vemu v potaz, že všichni ostatní právě propagují filmy a o Battle of the Sexes skoro nikde ani zmínka. Možná špatnej taktickej tah dát film do kin už v září. Uvidíme, teďka nás už čekají vyhlášení nominací na různá awards (myslím, že zítra se budou vyhlašovat Critics' Choice a příští týden Glóby a SAG). Zpátky k duelu - nakonec jsem vybrala outfity ze dvou filmových premiér La La Land - jednu z Los Angeles a druhou z Paříže.


POTM | January 2018

4. prosince 2017 v 14:05 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Prosinec už je tu, takže je zase čas na ankety! Do lednové POTM jsem vybrala 4 momentky z natáčení seriálu Maniac, takové téma se přímo nabízí už několik měsíců, když probíhá to natáčení. A vybrat jen čtyři fotky byl teda dost velký oříšek, protože skvělých momentek najdete hned několik skoro v každém dni, ze kterého máme fotky. Takže jsem nakonec vybrala tyhle, měla jsem teda v zásobě i nějaké usměvavé, ale tyhle se mi do té zimy hodí víc :D.


GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Westchester, NYC (29.11.2017)

2. prosince 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Další fotky z natáčení seriálu Maniac na sebe nenechaly dlouho čekat, tyhle jsou teď ze středy 29. listopadu - mě by zajímalo, kdy klapne poslední klapka, protože v původních zprávách se psalo, že by to mělo být právě kolem Díkůvzádní, které bylo teď minulý týden. Tak uvidíme. Emma tu je jinak opět oblečená jako Legolas, což je prostě nejlepší věc na světě :D.

GALLERY LINK:
[013x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Westchester, NYC (29.11.2017)

GALLERY UPDATE • Out in New York with Dave and some friends (28.11.2017)

1. prosince 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu mám po nějaké době opět nějaké klasické fotky od paparazzi, tyhle jsou z úterý 28. listopadu, kdy si Emma společně se svým novým přítelem Davem a pár přáteli zašla na představení Louskáčka v New Yorku. Fotek zas tolik není, ale je vidět, že se dobře bavili. Emma tu má jinak skvělý outfit, ten kabát se mi moc líbí a má k tomu fakt parádní botky na podpatku - které jsou mimochodem, stejně jako kabelka, od Louise Vuittona, takže si Em dál užívá jejich nové spolupráce. Kromě paparazzi tu mám také jednu osobku, kterou na svůj Instagram přidala Emmina kamarádka Sugar Lyn a i ta je výborná (Emmin výraz mluví za vše :D), je pravděpodobně léta, kdy tahle partička trošku výletovala.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.