Leden 2018

SPECIAL FASHION POLL OF 2017 | WINNER

31. ledna 2018 v 8:25 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Dneska tu jsem s vyhodnocením speciální módní ankety za rok 2017, ve které jste celý měsíc mohli volit nejlepší outfit z akcí za loňský rok. Na výběr bylo tentokrát celkem 27 outfitů a i tady to bylo poměrně těsné. No, i když vítěz je naprosto jasný. S celkovým počtem 11 hlasů vyhrál outfit číslo 3, tedy úchvatné šaty od Valentina, které si Emma vzala na Zlaté Glóby. Na druhém místě skončil neméně skvělý outfit č. 5, minimalistické rudé šaty od značky The Row, které si Emma vzala na londýnskou premiéru La La Land. A nakonec 3. místo, o které se dělí rovnou dva outfity, protože získaly stejný počet hlasů. Do hlavní fotky jsem teda dala jen jeden, protože se mi nechtěla dělat jiná šablona, tak mi to snad odpustíte, v celém článku si je oba můžete ale prohlédnout. Jsou to Emminy oscarové šaty a potom černý overal z BFI London Film Festival, oboje shodou náhod od značky Givenchy. V celém článku se můžete podívat na první pětku. Já jsem vlastně z výsledku moc spokojená, protože se tu objevily snad i všichni moji favoriti, minimálně ta první trojka (čtyrka), takže je super, že jsme se vesměs shodli :D. Na závěr chci opět poděkovat všem za účast, sešlo se vás dost, takže jsem ráda, že vás tohle baví, uvidíme zase za rok, s čím se nám letos Emma vytasí :D.

1. místo - outfit č. 3 (11 hlasů)
2. místo - outfit č. 5 (6 hlasů)
3. místo - outfity č. 13 a 25 (5 hlasů)
4. místo - outfit č. 6 (4 hlasů)
5. místo - outfity č. 10 (3 hlasů)


GALLERY UPDATE • Out in New York City (25.01.2018)

29. ledna 2018 v 17:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tak přece jen žije! Po pár týdnech si Emmu našli i paparazzi fotografové a já tu tak mám nové fotky! Ty jsou z minulého týdne ze čtvrtka 25. ledna, kdy byla Emma viděna v ulicích New Yorku. Povím vám, že mi hrozně, ale fakt hrozně, chybí doba, kdy Emma neměla tu zatracenou věc na hlavě. Už s ní musíme koexistovat skoro dva roky a já to pomalu přestávám dávat :D. A nejhorší věc je, že mi u tohohle konkrétního outfitu vlastně ani tolik nevadí, ale tak žijte si v mý kůži - tu věc nesnášíte, ale tady v dané situaci je vlastně ok :DD. Jinak je tady oblečená moc pěkně, vlastně v ničem novém, snad kromě botek (Stan Smith od Adidasu), všechno už známe, je to taková ta její uniforma, skvěle ale zkombinovaná.

Včera se mimochodem odehrály Grammy, kde byl La La Land nominován ve 4 kategoriích, z nichž se mu nakonec povedlo 2 proměnit! Konkrétně jsou to kategorie Best Compilation Soundtrack For Visual Media a Best Score Soundtrack For Visual Media (Justin Hurwitz), takže obrovská gratulace!

GALLERY LINK:
[016x] PAPARAZZI > 2018 > Out in New York City (25.01.2018)

GALLERY UPDATE • Emma with her vocal coach Eric Vetro

22. ledna 2018 v 23:30 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Tak jsem se těšila, jak budu přidávat kupu fotek ze SAG Awards a ona se tam Emma nakonec vůbec neukázala :D. Důvod její nepřítomnosti je pro nás neznámý, ale mohla by to být třeba nemoc nebo náhla pracovní vytíženost. Tak či tak, snad je u ní všechno v pořádku. Jako náplast tu mám alespoň jednu staronovu osobní fotku, na které je Emma společně se svým hlasovým trenérem Ericem Vetro, fotka je z doby, kdy se natáčel film La La Land. :)


GALLERY UPDATE • New/Old Personal Pictures

21. ledna 2018 v 23:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Už za pár hodin se konají SAG Awards, kterých se Emma jako jedna z prezentujících účastní, ale ještě než k tomu dojde, přidám sem tyhle nové osobní fotky s Emmou. První z nich přidal na svůj Instagram herec Josh Gad, který si zavzpomínal na staré časy, kdy hrál společně s Em ve filmu The Rocker, takže fotka je stará cca 10 let. Druhá je taky vzpomínková, i když se nenoří do tak hluboké minulosti, jako Josh :D. Na Instagram jí přidala jedna z Emminých nejlepších kamarádek, Sugar Lyn Beard. Fotka je z loňského léta, kdy čtveřice byla čtveřice na dovolené.

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • With WWO in Haiti (2014)

20. ledna 2018 v 11:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Nadace WWO (Worlwide Orphans) před pár dny na svém Twitteru zveřejnila tuhle rozkošnou fotku Emmy s děvčátky na Haiti, kam se společně před čtyřmi lety letěli podívat na výročí zničujícího zemětřesení, které tam proběhlo v roce 2010. Jedna z věcí, která mě udivuje, je že jsme se o tomto výletu dozvěděli až teď, ale o to je ta zpráva hezčí.

Můj výlet na Haiti v roce 2014 s WWO mi v mnoha směrech otevřel oči. Ta odolnost dětí, kteří zde žijí a kteří si toho tolik zažily kvůli přírodním katastrofám a chudobě, je až neuvěřitelná. Duch této země, ohromnost lásky, vděčnosti a velkorysosti jejího lidu se mi hluboce vryla pod kůži.


GALLERY UPDATE • Maniac & Birdman BTS

19. ledna 2018 v 14:50 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu jsem po delší době zase s nějakým updatem, objevilo se totiž pár nových fotek ze zákulisí natáčení. A to rovnou ze dvou projektů. Prvním je seriál Maniac, ze kterého mám dvě fotky, obě jsou skvělé, ta druhá je mimochodem pořízená z veřejné knihovny v Brooklynu, Emma na ní doporučuje knížku Raise High the Roof Beam, Carpenters (v češtině Vzhůru, tesaři, do výše střechu zvedněte!) od J.D. Salingera. Druhým projektem je film Birdman z roku 2014, na fotce můžete vidět Emmu společně s Edwardem Nortonem. A kromě toho sem ještě přidávám jednu novou fotku z loňského photoshootu pro Variety, když byla Em na filmovém festivale v Torontu.

GALLERY LINK:
[002x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Birdman (2014) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Variety Portraits (TIFF 2017)


GALLERY UPDATE • Marie Claire's Image Makers Awards in LA (11.01.2018)

15. ledna 2018 v 17:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
O víkendu se sice konaly Critics' Choice Awards, kterých se však Emma nezúčastnila, aby nám to ale nebylo líto, ve čtvrtek 11. ledna se objevila na akci Marie Claire's Image Makers Awards, kde byla podpořit svou vizážistku a vlasovou stylistku Rachel Goodwin a Maru Roszak, se kterýma už léta spolupracuje a přátelí (však jim vždycky můžeme děkovat za ty krásné fotky z příprav). Emma si pro tuto příležitost vzala šaty i sandálky od - jak jinak - značky Louis Vuitton. Upřímně vám povím, že se mi na šatech líbí akorát ta barva a materiál, střihově mě moc nezaujaly. Každopádně barva je božská a Emmě jako zrzce hrozně sluší. Taky se mi ještě moc líbí upravené vlasy a make-up, holky jako vždy odvedly skvělou práci.

A bylo potvrzeno, že se Emma zúčastní SAG Awards, kde bude jako jedna z loňských vítězek předávat cenu. Ceremonie se bude konat teď v neděli 21. ledna.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

Disney’s ‘Cruella’ Starring Emma Stone Set In 1970’s London

14. ledna 2018 v 8:05 | Posted by: Roxy |  NEWS
• Dneska tu mám nějaké novinky ohledně filmů Cruella a The Favourite, začnu s tím prvním - Cruella bude dějově zasazená do roku 1979 v Londýně, kdy tam řádila punková hudební scéna (Sex Pistols, The Clash atd.). Takže tu kolují drby, jestli jí nějakým způsobem nezačlení i do filmu. Což by bylo určitě zajímavé, protože takoví Sex Pistols v podstatě vznikli v obchodě a s módní scénou byli přímo spojení. Režisérem jinak bude Alex Timbers (Mozart In The Jungle) a natáčet by se mělo začít někdy v průběhu roku v Londýně.

• Teď k filmu The Favourite - ten bude obsahovat milostný, lesbický trojúhelník, mezi Olivií Colman (královna Anna), Rachel Weisz (její tajnou milenkou) a Emmou. Bylo také oznámeno, že film bude rated R (pro silnou řeč, nahotu apod.).

POTM | February 2018

11. ledna 2018 v 16:05 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Říkala jsem si, že se tenhle měsíc na ankety vyprdnu, ale nakonec jsem se teda překonala a teď tu pro vás mám alespoň POTM! Klasický fashion duel dělat nebudu, protože o pár článků níž najdete Special Fashion Poll za celý rok 2017, takže kdo jste ještě nehlasovali, můžete tam zamířit (pretty please). Do únorové POTM jsem nakonec zvolila takové flashbackové momentky z loňských awards, které prostě patřily La La Land a Emmě.GALLERY UPDATE • 75th Annual Golden Globe Awards (07.01.2018)

9. ledna 2018 v 0:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
V neděli 7. ledna se v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles konalo v pořadí 75. slavnostní udělování cen Zlatých Glóbů, kterých se Emma, jakožto jedna z nominovaných, samozřejmě zúčastnila a já vám sem dnes přináším nějaké ty fotky a výsledky.

Začnu s výsledky, protože to bude rychlovka. Film Battle of the Sexes tu měl zástupce pouze ve dvou kategoriích a to v hlavních hereckých výkonech, konkrétně v kategorii Nejlepší herec (Steve Carell) a herečka (Emma) v komedii/muzikálu. Bohužel ani jedna nebyla proměněna, v mužské kategorii sošku získal James Franco (The Disaster Artist - těším se, až ten film konečně uvidím!) a v ženské Saoirse Ronan (Lady Bird - zaslouženě, film je boží!). Upřímně by mě asi překvapilo, kdyby vyhrála Emma - ne že bych jí to nepřála, ale konkurence je letos veliká a myslím si, že každý, kdo to teď sleduje, ví, že favoriti jsou trochu jinde. Jinak na kompletní výsledky se můžete podívat třeba zde.

Tak, výsledky máme zfouknuté, teď už se můžu vrhnout i na fotky. Těch prozatím v galerii tolik nenajdete, ale v průběhu budu stopro aktualizovat. Em na akci dorazila společně s Billie Jean King, což mě moc potěšilo, je super, že spolu hezky vycházejí. Byla jsem jako vždy zvědavá, co si na sebe Emma vezme, vlastně jsme mohli počítat se dvěmi věcmi - to že outfit bude pravděpodobně od Louis Vuitton a že bude černý. A obě se potvrdily. Emma si na sebe skutečně oblékla černé šaty od LV, které mě osobně mile překvapily, myslela jsem si, že to bude horší :D. Jako celek mě celkem zaujaly, Emmě nádherně padnou a líbí se mi jejích detail jednoho ramene a i krajkový vzor nemá chybu. Má k tomu krásně udělané vlasy a líčení taky skvěle ladí - ta rtěnka je mimochodem boží (konkrétně je to od NARSu - Audacious Lipstic, odstín Dominique). A proč vlastně černá? Emma stejně jako zbytek dam na akci podpořila hnutí Time's Up (hollywoodská kampaň proti sexuálnímu obtěžování). Na Glóbech to tudíž vypadalo opravdu jako na pohřbu :D. No, tak si holky zaprotestovaly, a příště už chci zase nějaké barvy :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > 75th Annual Golden Globe Awards - Show (07.01.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[006x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Time's Up Campaign (2018)

7. ledna 2018 v 21:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Za pár hodin se v Americe konají Zlaté Glóby, kterých se Emma účastní, ale ještě než na ně přijde čas, mám tu jednu novou fotku, kterou na svůj Instagram přidala herečka Laura Dern. Můžete na ní vidět celou řadu známých i méně známých hereček a osobností, které se přidaly do nové hollywoodské kampaně Time's Up, která otevřeně bojuje proti sexuálnímu obtěžování. Mě se tenhle projekt líbí, má moji plnou podporu a jsem ráda, že se do něj zapojila i Emma, která mimochodem do jeho zahajovacího fondu Times Up Now Legal Defense Fund věnovala 50 000 dolarů.


GALLERY UPDATE • Leaving Sushi Park Restaurant with her mother in West Hollywood (04.01.2018)

6. ledna 2018 v 16:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu jsem s dalším článkem, tentokrát jsou to první letošní fotky od paparazzi. Ty jsou ze včerejška, kdy byla Emma zahlédnuta společně se svojí mamkou Kristou ve West Hollywoodu, kde si zašly do jedné japonské restauraci na sushi. Nevím, jestli to je jen zbožné přání, ale fakt bych si přála, aby se té čapky už letos zbavila :D.

GALLERY LINK:

VIDEO: W Magazine | Jennifer Lawrence and Emma Stone Have a Lot in Common

5. ledna 2018 v 18:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Kromě fotografií pro speciální filmové vydání časopisu W tu mám ještě slibovaný rozhovor, který je teda společný s Jennifer Lawrence. Holky se ve videu rozpovídají o své první práci, o domácích mazlíčcích, nejoblíbenějším halloweenském kostýmu, o Johnovi the stalker guy (stalker, který je vlastně dal dohromady :D) nebo o svém největším strachu (Emma zmíní, když jí během představení v Cabaretu vypadly obě čočky, bez kterých nevidí ani prd). Já určitě doporučuju se na rozhovor podívat, je to sranda, holky u toho navíc staví zvířátka (Em slona a Jenn žirafu, která pak ve finále vypadá...no fakt jako brontosaurus :D), jinak pokud tam něčemu nerozumíte nebo se nechcete dívat, máte možnost si rozhovor i přečíst tady.


Jinak teď v neděli se konají Zlaté Glóby, kterých se Emma určitě zúčastní, jednak je sama nominovaná a jednak bude i prezentovat jednu z cen.

GALLERY UPDATE • W Magazine (January 2018)

5. ledna 2018 v 9:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
První článek v roce a rovnou takováhle skvělá novinka! Jako každý rok touhle dobou, W magazín vydává své speciální filmové číslo, zaměřené na nejlepší filmy a herecké výkony za uplynulý rok. A stejně jako loni, i letos se Emma objevuje na jedné z jeho obálek (loni to bylo s Caseym Affleckem) a to díky svému výkonu ve filmu Battle of the Sexes. Na coveru jí teď dělá společnost jedna z jejích nejlepších kamarádek, Jennifer Lawrence, takže radost to je dvojnásobná. Obálka je teda supr, mě se ještě víc líbí právě ta druhá fotka, je kouzelná. V galerii zatím najdete dva scany v UHQ kvalitě, jinak se ještě objevil rozhovor a video, které přidám později.

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2018 > W Magazine (January 2018)

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.