Březen 2018

"Battle of the Sexes" v českých kinech!

30. března 2018 v 9:45 | Posted by: Roxy |  NEWS
Tuhle zprávu vlastně vím úplně náhodou, protože skoro každý den chodím kolem kina. Před pár dny tam vylepily i tenhle nový plakát. Tak ano, přece jen se díky distributorovi Bontonfilm Battle of the Sexes dostává do českých kin a to od 5. dubna, takže od příštího čtvrtka! Přijde mi to až směšně pozdě, protože už někdy od ledna je film dostupný na DVD a Blu-Ray (ne u nás), ale dobře, že se vlastně v kinech vůbec ukáže. Já už počítala s tím, že k nám snímek dorazí rovnou právě na DVD a BR nosičích. Ve slovenských kinech se jinak film objeví taky, o dva týdny později, 19. dubna.

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Posters

Pro připomentí, synopse:
Šovinistické prase proti feministce s chlupatýma nohama, takhle neodolatelná nabídka se nedá odmítnout. Začátkem 70. let je sexuální revoluce v plném proudu, v tomto případě dochází mezi muži a ženami ke vzácnému a oboustranně příjemnému souznění a shodě. Ovšem společenská rovnoprávnost žije často jen v představách žen. A tenis není výjimkou, spíše zářným příkladem. Bobby Riggs je ztělesněný testosteron, představuje vše mužské, proti čemu jakékoliv ženské hnutí vždy bojovalo, bojuje a bojovat bude. Bývalý tenisový šampion, gambler, floutek a velkohubý šoumen je známý větou: "Žena patří do ložnice a do kuchyně. Přesně v tomto pořadí." Billie Jean King je moderní žena, která jakoby do příběhu spadla z jednadvacátého století. V tom, co dělá, je výjimečná, angažuje se, prosazuje lepší podmínky v ženském tenise, řeší milostné vztahy s muži i ženami. Dva póly, které se odpuzují, až se nakonec přitáhnou. Bobby totiž v tenisové exhibici poráží ženskou světovou dvojku a zápas je posměšně nazýván "Masakrem na Den matek". To je moment, kdy Billie Jean King zvedne hozenou rukavici a rozhodne se nakopat mu zadek. V následné monstrózní show už nejde jen o tenis, ten je pouhou zástěrkou. Rozehraje se zábavná bitva mezi mužským a ženským světem, která sice nemůže vyhrát na věky vedený střet... ale každý podařený kopanec do koulí se počítá.(Bontonfilm CZ)

GALLERY UPDATE • Flying out of Heathrow Airport to New York (26.03.2018)

27. března 2018 v 15:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Zdravím, dneska tu jsem konečně zase s nějakým novým článkem. U Emmy je v poslední době jedno velký ticho, což je v tomto období vlastně normální a mě to ani nevadí, protože na blog zas moc nemám náladu a hlavně ani čas (tenhle měsíc jsem měla jen tři dny volna, takže se fakt těším na duben, kdy se to vrátí do normálu :D). Emča byla každopádně po pár týdnech opět viděna paparazzi fotografi a to na londýnském letišti Heathrow, odkud mířila zpátky do Ameriky. Popravdě, nikdo ani netušil, že je Emma v Anglii, ale ona umí zmizet, když chce. Tady na letišti jí to každopádně moc slušelo, líbí se mi tu od krku (chtěla jsem napsat hlavy, ale tu čapku fakt nemůžu vystát :D) až k patě, parádní outfit! Zamilovala jsem si tu LV tašku, má skvělou barvu (úplně vzpomínám na ten baťůžek, co Em furt nosila před 4 lety - tenhle - k Emmě ta barva hrozně jde) a jsem hrozně ráda, že tady Emča nosí i nějaké jiné barvy než černou.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Louis Vuitton "The Spirit of Travel Campaign" Photoshoot

18. března 2018 v 20:30 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu jsem teda i se slíbeným photoshootem z Emminy první kampaně pro Louis Vuitton, The Spirit of Travel, která představuje nové kabelky a oblečení pro letošní pre-fall sezonu. Fotek tu mám zatím 7, uvidíme, jestli se jich časem objeví víc. Jejich autorem je jinak Craig McDean, který fotil i předchozí shoot LV pro magazín W. No a fotky samotné jsou stejně jako reklama (viz. předchozí článek) fakt krásné a povedené.

GALLERY LINK:
[007] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 The Spirit of Travel > Photoshoot

VIDEO: The Spirit of Travel by Louis Vuitton

17. března 2018 v 16:10 | Posted by: Roxy |  • Videos - Louis Vuitton
Tak po dlouhé době tu jsem i s něčím jiným než jen s fotkami! Od doby, co jsme se dozvěděli, že se Emma stala novou tváří módního domu Louis Vuitton, už uběhl nějaký ten pátek a teď se po tom netrpělivém čekání konečně dočkáváme i první kampaně! Ta se jmenuje The Spirit of Travel a představuje novou kolekci kabelek a oblečení na letošní pre-fall sezonu. Já tu jsem nejprve s reklamním spotem, ale kromě něj se objevil i photoshoot, který tu čekejte (snad) zítra. Reklama je jinak skvěle udělaná, celá se odehrává v kalifornské poušti, takže má takový ten správný nádech babího léta a Emma je v ní nádherná. :-).


GALLERY UPDATE • Paris Fashion Week - Louis Vuitton Womenswear 2018/2019 Show (06.03.2018)

12. března 2018 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Jak už jsem v předchozím článku psala, Emma minulý týden vyrazila do Francie na Pařížský týden módy, jelikož tam měl svou přehlídku i Louis Vuitton se svou kolekcí dámského oblečení na podzim a zimu 2018/2019. Jsem strašně ráda, že tam Emma vyrazila, protože se takéhle velké módní události už nezúčastnila několik let. Je tu od hlavy až k patě oblečená právě v LV, což vzhledem k příležitosti nemůže nikoho překvapit :D, a jako celek to vypadá hrozně hezky. Možná jsem čekala víc experimentování, protože v tomhle outfitu bych snad klidně i vyšla do města, ale co už :D. Šatičky jsou krásné, škoda, že přes ně měla Em celou dobu sáčko a tak je nevidíme v celé své kráse. Kozačky nad kolena jsou k tomu taky super. V galerii jinak najdete fotky z příjezdu, ze zákulisí a i přímo z přehlídky.

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Arriving in Paris, France (06.03.2018)

10. března 2018 v 10:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Hned druhý den po Oscarech se Emma sbalila a odletěla až do daleké Paříže na týden módy, kde měl Louis Vuitton přehlídku, ale k tomu víc až zase příště. Teď tu mám fotky z letišť, první album je z losangelského LAX a druhé už z CDG v Paříži. Oblečená je tu jak jinak od hlavy až k patě od LV a jako obvykle to taky není nic novýho. Což jí asi i tentokrát odpouštím, protože na dlouhej let bych se taky nijak nemódila. Štěstí, že ten kabátek je aspoň hezkej :D. A ta taška je teda taky boží, outfit hezky rozzářila.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Vanity Fair Oscar Party (04.03.2018)

8. března 2018 v 15:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Po slavnostním předávání zlatých plešounů se konal i každoroční po-oscarový večírek, pořádaný Vanity Fair a ani ten Emma nevynechala. Na něj se už tedy převlékla, vzala si na sebe šatky z dílny - jak, jinak - Louis Vuitton a stejně jako oscarový look, mě i tenhle hrozně zaujal. Ty šatky mají super střih a líbí se mi svou hravostí a barvami, jsem moc ráda, že si ten večer celkově vyhrály s barvami, Em to svědčí, když obvykle takhle barevně oblečená nechodí. Vlasy už má zastrčené za uchem, říkala jsem si, že chybí už jen čelenka a byla by jak Violet z Úžasňáků :D. No, rozkošnost sama.

GALLERY LINK:
[088x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > Vanity Fair Oscar Party (04.03.2018)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • The 90th Annual Academy Awards (04.03.2018)

6. března 2018 v 23:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Tak teď už se teda konečně dopracovávám ke zlatému hřebu minulého víkendu - 90. ročníku slavnostního předávání Oscarů, tedy Academy Awards, které se tradičně konalo v Dolby Theatre v Los Angeles. Stejně jako loni, i letos jej moderoval Jimmy Kimmel.

Emma se akce zúčastnila jako jedna z prezenterů, předávala zde cenu nejlepšímu režisérovi (v kategorii vyhrál Guillermo del Toro za snímek The Shape of Water). Malinko mě štve, že zrovna režisérovi, protože je tradicí, že loňská vítězka v hlavní herecké úloze obvykle předá cenu nejlepšímu herci v hlavní roli, což se letos teda nestalo, nu což. Na konci článku se jinak můžete podívat na krátké video z Emmina výstupu. Mě moc nebylo po chuti, jak řekla "4 muži a Greta Gerwig." Chápu ten smysl a asi by mě to jindy pobavilo, ale působí to na mě jako takové zneuctění mužských režisérů. Ono to je téma na delší povídání, upřímně si přeju, aby už nastala doba, kdy na sebe ženy nebudou muset takhle upozorňovat a tenhle cirkus nebude třeba.

Teď už můžu přejít k fotkám, kterých se nakonec objevilo opět poměrně dost, jako první v galerii najdete fotky ještě ze soboty, kdy se konaly finální zkoušky. Poté už následují fotografie z neděle, nejprve tradiční fotky z příprav, jsem ráda, že nám to holky stylistky vždycky tak pěkně zdokumentují. Pak už následuje samotný ceremoniál, nechybí fotky jak z červeného koberce, tak ze samotné show nebo zákulisí. Emma se mi tady jinak hrozně líbila. Je tady oblečená od hlavy až k patě v Louis Vuitton (já vím, naprosto nečekaný!), kostýmek byl ušitý přímo na míru a mě příjemně překvapil, vypadá parádně. Však víte, jak to mám s LV, jednou jo, podruhý ne. Je k tomu i hezky nalíčená a vlasy má tentokrát vyžehlené. Jinak jako doprovod s sebou opět vzala bráchu Spencera a v hledišti seděla vedle Jennifer Lawrence, takže asi musela být sranda. :D

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[015x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > The 90th Annual Academy Awards - Show (04.03.2018)

GALLERY LINK:GALLERY UPDATE • The 11th Women in Film Pre-Oscar Cocktail Party (02.03.2018)

5. března 2018 v 9:50 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Tak se konečně můžu vrhnout na ten nabitý víkend. V pátek Emma hostovala již 11. ročník předoscarového koktejlového večírku Women in Film, který se konal Crustacean v Los Angeles a vedle Emmy se tam objevily například Margot Robbie, Olivia Wilde, Greta Gerwig, Viola Davis nebo i Billie Jean King. V galerii najdete fotek poměrně dost a to jak příjezdu, tak přímo z akce + ještě tři osobky (ta druhá je rozkošná <3). Em jinak na sobě má černé, transparentní šaty od značky Givenchy, které získaly docela rozporuplné reakce. Já se teda řadím mezi ty, kterým se líbí, jsou odvážné a Emmě krásně padnou. Moc se mi k tomu líbí i její make-up a účes taky nemá chybu.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Hits up the Starbucks drive thru in Los Angeles, CA (27.02.2018)

3. března 2018 v 22:30 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
No tak tenhle týden nám to zas Emma s novinkami vynahrazuje, včera byla na akci, zítra bude na akci a ještě než na ně přijde řada, mám tu tyhle fotky od paparazzi z úterka 27. února, kdy si Emma zajela pro kafe ve Starbucks. Fotky jsou teda nijaké, Em byla celou dobu v autě, takže toho moc vidět není. Ale má super brýle. A NEMÁ ČAPKU :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • W Magazine (by Craig McDean)

1. března 2018 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu jsem s dalšími novými fotkami, které mi teda udělaly velkou radost! Emma společně s Nicolasem Ghesquièrem nafotila nový photoshoot pro magazín W, v rámci své spolupráce s Louis Vuitton, u které je Nicolas kreativním ředitelem. Fotky má na svědomí fotograf Craig McDean a jsou hrozně povedené, no vypadají už jak z nějaké kampaně! Těším se na to, doufám, že se nějaké výsledky jejich spolupráce dostaví co nejdřív. Tohle je slibný začátek, takže šup, šup, jen tak dál.

GALLERY LINK:
[005x] PHOTOSHOOTS > 2018 > W Magazine (by Craig McDean)

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.