Květen 2018

GALLERY UPDATE • Louis Vuitton 2019 Cruise Collection (28.05.2018)

31. května 2018 v 10:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Od půlky května se zase Emma stáhla do ústraní a až v tomhle týdnu se opět někde ukázala. Zajela si až do Francie do městečka Saint-Paul-de-Vence, kde Louis Vuitton v pondělí uspořádal módní přehlídku pro kolekci Cruise na příští rok. Sjelo se tam poměrně dost celebrit, kromě naší Emmy třeba Sienna Miller, Jennifer Connelly, Lea Seydoux, Justin Theroux nebo Sophie Turner - na samotnou show se můžete mimochodem podívat tady. Emma samotná je tu jinak nečekaně od hlavy až k patě oblečená v Louis Vuittonovi a no..já vlastně vůbec nevím, jestli se mi to líbí :D. Samotné kousky jsou super a takhle poskládané to taky není zas tak špatné, ale nemám z toho takový ten "wow" efekt. Je tady teda ale zase opět krásně nalíčená a vlasy má skvěle upravené - přijde mi, že je má zase nějaké tmavší. Fotek v galerii najdete poměrně dost ať už z příchodu, ze samotné přehlídky nebo z pak následující after party a samozřejmě nechybí ani osobky, které jsou skvělé.


GALLERY LINK:
[110x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > Louis Vuitton 2019 Cruise Collection (28.05.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

FASHION DUEL #40

18. května 2018 v 10:10 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po předvčerejší POTM tu jsem dnes i s módním duelem, ve kterém teda pokračuju v krasojízdě MET Gala. Emma se téhle akce zúčastnila celkem 6x, z toho dva outfity se tu už mezi sebou utkaly (x), takže výběr se přece jen zúžil. Nakonec jsem teda vybrala šaty z roku 2012, které jsou od značky Lanvin a Emma je v nich sladká, taková jahůdka :D. Druhé už jsou pak z nejnovější akce, z minulého týdne, na kterou si Emma oblékla Louis Vuitton a i tyhle šaty jí opravdu slušely. Takže jsem zvědavá, pro které se rozhodnete :).


POTM | June 2018

16. května 2018 v 9:55 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tak dneska tu už jsem konečně i s anketami - trvalo to, ale přece. Jelikož se na začátku měsíce konala velká módní událost, MET Gala, rozhodla jsem se, že se i aktuální ankety budou nést ve stejném duchu. Takže jako první tu jsem s POTM, do které jsem vybrala čtyři momentky právě z MET Gala za poslední čtyři Emminy návštěvy, takže si tak i můžete připomenout její předchozí outfity. Za mě teda musím říct, že look z roku 2014 (č.3) pro mě zůstal nepřekonán ♥.


GALLERY UPDATE • Out in West Village with a friend, NYC (13.05.2018)

14. května 2018 v 17:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu jsem opět s novými fotkami - Emča teda opravdu nezahálí, což dokazuje i fakt, že je půlka měsíce a já díky novinkám ještě nestihla přidat ankety :D. Tyhle fotky jsou od paparazzi a jsou ze včerejška, kdy byla Emma viděna společně s kamarádkou ve West Village v New Yorku. Má tady úplně pohodový outfit, který jí moc sluší, jsem ráda, že v poslední době není all-black. No jen si v hlavě představuju, jaké by to bylo, kdyby měla normálně rozpuštěné vlasy bez té čepice - hodně bezva! :D

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Brooklyn, NYC (09.05.2018)

13. května 2018 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu jsem s poněkud obsáhlejším článkem, ale za poslední dny se toho nakupilo docela dost a všechno se vším souvisí, takže to dávám do jednoho článku. Emma teď v New Yorku poslední dny dotáčí/přetáčí nějaké scény pro seriál Maniac, takže tu máme hned ze tří dní spoustu fotek od paparazzi. Myslím, že její seriálový outfit všichni důvěrně známe a netřeba ho nějak víc komentovat, protože jsem to už dělala tolikrát :D. Kromě fotek z natáčení tu mám po dlouhé době i něco od fanoušků, ten první Emmu odchytl v jedné ruské restauraci a na tajňaka jí blýsknul na instastories, druhá fotka je pak od fanynky, která Emmu obsloužila v baru a Em se pak s ní ochotně vyfotila.

GALLERY LINK:
[056x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Brooklyn, NYC (09.05.2018)

GALLERY LINK:
[049x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming on Park Avenue in NYC (10.05.2018)

GALLERY LINK:
[024x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York City (11.05.2018)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Taken by Fans

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • MET Gala (07.05.2018)

9. května 2018 v 15:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Konečně se dostávám i k těm nejhlavnějším fotkám tohohle týdne. V pondělí večer se v newyorském Metropolitním muzeu umění konala každoroční událost roku - MET Gala a naše Emma se jí, po dvou letech opět zúčastnila! Letošním tématem bylo Heavenly Bodies: Fashion & The Catholic Imagination, čili se dbalo na outfity s katolickými prvky apod. a teda musím říct, že to letos stálo za to.

Emma se na akci objevila v rámci své spolupráce s Louis Vuitton, takže nikoho nemůže překvapit, že šaty, šité přímo na míru, jsou právě od této značky. Však i Emminým doprovodem byl samotný Nicolas Ghesquiere, současný kreativní ředitel značky. Jinak samotné šaty mě mile překvapily, jsou v takovém námořnickém stylu s docela dost hlubokým výstřihem (což si Em může v klidu dovolit :D) a se zlatými prvky, celkově se mi moc líbí, i když asi nepatří mezí mojí topku večera (tu si ukradly Blake Lively, Emilia Clarke, papež-Rihanna a pár dalších :D). Má k tomu krásně udělané vlasy, svázané na jednu stranu a o make-upu asi netřeba mluvit, ten je povedený jako vždy. Fotek se zatím objevilo takové střízlivé množství, ale i tak je na co koukat. Em se pak objevila i na after party, odkud odjížděla s herečkou Shailene Woodley a Justinem Therouxem.

GALLERY LINK:
[043x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > MET Gala (07.05.2018)

GALLERY LINK:
[005x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > MET Gala - Inside (07.05.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2018 > MET Gala Portraits (by Craig McDean)

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Out in NYC (06. & 07.05.2018)

8. května 2018 v 13:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tak Emma se včera skutečně na MET Gala objevila, ale ještě než přejdu k samotné akci, mám tu dvě alba nových fotek od paparazzi. Čekám, že zas bude ticho, za poslední dny je víc novinek, než jindy pomalu za měsíc :D. Jsem za to samozřejmě ráda. ♥ No, první fotky jsou teď z neděle 6. května, kdy byla Emma společně se svým kamarádem Noahem v jedné newyorské restauraci na večeři. Úplně jsem si zamilovala její bomber, je skvělý, slušelo jí to tady moc. Druhé fotky jsou pak ze včerejšího rána/poledne, kdy Emma dorazila do hotelu Carlyle, aby se připravila na MET Gala a i tam jí to slušelo. Ani nevíte jak moc (nebo víte :D) jsem šťastná, že ani na jedněch fotkách nemá čapku na hlavě. Zrovna na těch prvních má fakt skvělý vlasy, že by byla škoda je schovat. Ale čepici tam má, jen na kabelce.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in New York City (04.05.2018)

7. května 2018 v 16:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu jsem i se zatím nejnovějšími fotkami Emmy, opět od paparazzi. Ti jí teď v pátek 4. května zastihli v ulicích New Yorku, když byla zrovna na pochůzkách. Miluju, jak je ten New York fotogenickej, hned z toho ty fotky i od blbých paparazzi vypadají líp. Emma si jich ani moc nevšímala, takže celkově jsou takové hezké. A i outfit se mi tu líbí, sice to vůbec není můj styl, ale líbí se mi její lehký kabátek a kabelka LV je taky super. Kromě toho se ještě Emma den předtím šla podívat na broadwayské představení "Mean Girls," z něj tu mám pár fotek ze zákulisí.

PS: Emma se dnes zúčastní MET Gala!

GALLERY LINK:
[009x] PAPARAZZI > 2018 > Out in New York City (04.05.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Heading into Blue Ribbon Sushi in NYC with Justin Theroux (02.05.2018)

6. května 2018 v 21:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska tu jsem s dalším článkem a dalšími fotkami od paparazzi. Jo, Emma se nám rozhodla vylézt z ulity během toho posledního týdne :D. Ve středu v podvečer byla viděna s kamarádem Justinem Therouxem, se kterým se seznámila na natáčení seriálu Maniac, jak si to míří do Blue Ribbon Sushi restaurace v New Yorku - pravděpodobně na sushi :D. Fotky nejsou zrovna v nejlepší kvalitě, ale je vidět, že se s Justinem docela dobře bavili, podle některých těch momentek.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Spotted at JFK Airport in New York City (29.04.2018)

5. května 2018 v 11:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Člověk tu pár dní není a hned se vyrojí několik nových věcí. Nejprve tu jsem s fotkami ještě z minulé neděle, kdy byla Emma viděna se svým kamarádem Noahem na letišti JFK v New Yorku, kam akorát po natáčení v Los Angeles dorazila. Oblečená je tady velice jednoduše, jako celek se mi to ale moc líbí, slušelo jí to tady a dokonce mi tady ani tolik nevadí ta čapka, ona se k tomu outfitu hodí. Jen mě nepřestane mrzet, že nosí furt tuhle jednu a nijak to nestřídá, třeba klobouky a tak.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving a photoshoot in downtown Los Angeles (28.04.2018)

1. května 2018 v 12:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
A do třetice všeho dobrého jsem tu dnes i se zatím posledními fotkami z focení a natáčení nové kampaně pro Louis Vuitton. Tyhle fotky jsou tentokrát ze soboty, kdy Emma v downtown Los Angeles akorát opouštěla photoshootový set. Fotek je míň než z předchozích dní, zato je tady zase Emma líp vidět a slušelo jí to tady moc.

GALLERY LINK:

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.