Srpen 2018

GALLERY UPDATE • 75th Venice Film Festival - Photocall & Press Conference (30.08.2018)

31. srpna 2018 v 15:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Benátský filmový festival den druhý už byl poněkud nabitější, já sem dnes přicházím se zatím první - a taky obsáhlejší - částí. Začnu rovnou s dopolednem, kdy už byla Emma viděna, jak opouští opět svůj hotel a míří na festival, pravděpodobně dělat opět rozhovory atd. Má tady úplně krásný, sofistikovaný outfit - halenka a sukně jsou od značky Fendi, bílé lodičky pak od Louis Vuitton - hrozně jí to tady slušelo. Zbytek fotek už se týká odpoledního programu, kterým byl tisková konference a následně photocall k filmu The Favourite. Na to už se Emma převlékla, oblečená tu je kompletně od Louis Vuitton a opět tu vypadala krásně, ta pastelově modrá jí jde krásně k vlasům. V galerii se tedy můžete podívat na spoustu fotek z photocallu, které se vedle Emmy zúčastnily ještě režisér Yorgos Lanthimos a herečtí kolegové Olivia Colman, Nicholas Hoult a Joe Alwyn, album je plné spoustu úžasných momentek. Kromě photocallu zatím pár fotek z konference a nakonec ještě jedna výborná osobka :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Leaving Hotel Excelsior in Venice (29.08.2018)

30. srpna 2018 v 11:50 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Myslím, že teď se už v následujících dnech můžete těšit na fotky jen z Benátek :-) Dneska tu začínám dnem prvním, tedy včerejškem, kdy byla Emma viděna paparazzi, jak opouští svůj hotel Excelsior a míří do středu dění festivalu - včera teda byly na programu zatím jen rozhovory pro tisk, dnes už jí čeká samotná premiéra filmu The Favourite. Na těchto fotkách to jinak Emmě moc slušelo, na sobě má komplet outfit - jak jinak - od Louis Vuitton a jako celek se mi to líbí, Em v tom vypadá skvěle. A je hrozně super jí po tak dlouhé době vidět. Pokud nepočítám osobní fotky, tak snad skoro celé léto nebyly žádné aktuální fotky. Kromě fotek od paparazzi tu teda mám ještě jednu fotografii, na které můžete vidět karty s motivem filmu, takže docela dobré promo :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > The Favourite (2018) > Playing Cards at Venice Film Festival (2018)


Emma Stone gives up ‘Little Women’

29. srpna 2018 v 15:40 | Posted by: Roxy |  NEWS
VARIETY - Emma Watson se připojuje k hereckému obsazení filmového remaku "Little Women," který bude režírovat Greta Gerwig.

Podle všeho bude Watson hrát postavu, která byla původně určena pro Emmu Stone (zpráva), která musela nakonec z projektu odstoupit, kvůli propagačním povinnostem k filmu The Favourite od studia Fox Searchlight, který se na podzim ponoří do award season kolotoče. A jelikož produkce začne už za měsíc, Sony rychle reagovalo a kontaktovalo Watson.

Z tohohle jsem docela smutná, protože jsem se hrozně těšila na Emminu spolupráci s Gretou, Meryl, Saoirse a Timotheem. Myslím, že Emma W. je pro roli taky skvělá volba, tak aspoň tak. A my se zas na druhou stranu budeme moci těšit na fotky z festivalů a dalších akcí, které bude Emma během award season zřejmě objíždět.

GALLERY UPDATE • 2018 Attrape-Rêves Louis Vuitton Fragrance

28. srpna 2018 v 9:50 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Tak Emma nám už sedí v letadle do Benátek, ale ještě než do Itálie dorazí, tu mám připravený tenhle článek. Jedná se o další kampaň Louis Vuitton! Tentokrát se Emma stala tváří jejich v pořadí 9. parfému, který dostal název Attrape-Rêves a já tu prozatím mám první plakát a také pár fotek ze zákulisí natáčení krátkého filmu, který mimochodem zrežíroval Sam Mendes, se kterým Emma pracovala na broadwayském muzikálu Cabaret, takže malý reunion. Fotky jsou jinak krásný, jsem hrozně zvědavá na celý film, který vyjde 12. září, a vlastně i na samotnou vůni :D.

GALLERY LINK:
[001] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 Attrape-Rêves Fragrance > Posters

GALLERY LINK:
[006] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 Attrape-Rêves Fragrance > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • New "The Favourite" Poster

27. srpna 2018 v 11:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu jsem opět s jedno-fotkovým článkem :D. Tentokrát se jedná o zbrusu nový plakát k filmu The Favourite, který bude mít premiéru už za pár dní na filmovém festivale v Benátkách - ve čtvrtek 30. srpna! Emma by se měla zúčastnit, tak jsem zvědavá, jak tohle budu stíhat (nebudu). Každopádně nový plakát je skvělý, myslím, že rozhodně zaujme, mě pobavil, je super.


GALLERY UPDATE • Mara Roszak's Wedding (18.08.2018)

23. srpna 2018 v 19:20 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Teď o víkendu se konala svatba Mary Roszak, Emminy kamarádky a zároveň vlasové stylistky, kterou si Emma samozřejmě nemohla nechat ujít! Z celé události tu mám prozatím jednu fotku, budeme doufat, že se s námi budou chtít v budoucnu všichni zúčastnění podělit i o další na svých sociálních sítí. Na téhle fotce tedy můžete vidět vedle Emmy samozřejmě novomanžele, potom Petru Flannery (Emmina stylistka) a i třeba Davea, Emmina přítele (je obdivuhodný, jak se jim daří svůj vztah nijak neventilovat na veřejnosti, už jsem si pomalu myslela, že se rozešli, naposledy spolu byly vidět snad někdy v zimě :D)


INTERVIEW WITH ELLE MAGAZINE (2018)

21. srpna 2018 v 10:35 | Posted by: Roxy |  • Interviews

Emma Stone se otevírá Jennifer Lawrence o blížící se 30, jejím novém projektu a o rodině

Přátelství je pro Emmu Stone všechno. Což je i důvod, proč herečka a výkonná producentka netflixového seriálu Maniac - a také tvář nové vůně Louis Vuitton - požadovala, aby jí vyzpovídala její dlouholetá kamarádka Jennifer Lawrence (která jí oslovuje jejím pravým jménem, Emily). Herecká dvojka se sešla v New Yorku, aby si promluvila o Emmině novém projektu, životě pod drobnohledem a blížící se velké 30.

Jennifer Lawrence: Okay, tak se do toho dáme! Emily, seš nejlepší. Chceš to komentovat?
Emma Stone: Um, bože. Uh, nekomentuju.

Hrozně ti to sluší. Jak ses k tomu dopracovala?
(smích) Jak je ta hláška z Bridesmaids, co pořád říkáš?

To že, voníš jako borovicové šišky a vypadáš jako Popelka. Chceš to komentovat?
A tohle mi říká furt.

Dělat rozhovor je o nervy! Já prostě začnu se svým seznamem. Takže, Emily, my dvě jsme spolu nikdy nemluvily o herectví, protože nejsme máničky. Ale teď bychom o tom mohli hodit řeč.
Dobře.

Když hraješ, používáš svojí fantazii? Nebo bolístky z minulosti?
No to je dobrá otázka!

Já vím, v rozhovorech jsem skvělá.
No, hodně využívám věci, které se mi v životě opravdu staly a nechávám se strhnout emocemi z určitých zážitků. Pak mi aspoň přijde produktivní takové pocity mít (smích), což je i důvod, proč jsem v podstatě začala s hraním. A dá se říct, že do značné míry využívám i představivosti.

Takže se dokážeš přinutit k pláči jen z představování si něčeho hrozného?
Jen.

Já tě znám, ale musím se zeptat za lidi, kteří tě neznají. Emily, seš citlivá?
Jsem citlivá na takové úrovni, že to až hraničí.

Emily se červená už jen při sledování televize. Červená se za někoho v televizi.
(smích) Hele, mluvila jsem o tom se svou psycholožkou a ona mi na to odpověděla 'Díky bohu, že jste našla herectví.'

GALLERY UPDATE • ELLE US Photoshoot

16. srpna 2018 v 11:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu jsem s další velkou novinkou, kterým je opět nový photoshoot! Začíná se to na nás sypat. Emma po dost dlouhé době nafotila photoshoot pro magazín ELLE (naposledy to bylo v roce 2011) a já tu z něj dneska mám obálku a první fotky! Autorem je fotograf Ben Hassett a fotky jsou krásný, typicky ellovský, a prostě povedený, snad se jich dočkáme i víc. Kromě fotek samozřejmě vzniknul i rozhovor, ve kterém Emmu zpovídala její kamarádka Jennifer Lawrence - na překladu už pracuju, takže snad o víkendu by tu mohl být, máte se na co těšit! No a když takhle hezky Emma zdobí americkou obálku, mohli bychom se dočkat i té české, ne? To by bylo super.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2018 > ELLE US (September 2018)

GALLERY LINK:
[005x] PHOTOSHOOTS > 2018 > ELLE US (by Ben Hassett)

GALLERY UPDATE • "The Favourite" & "Maniac" Behind the Scene

15. srpna 2018 v 20:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Mám takový pocit, že nám pomalinku začínají novinkové žně. Pomoc, už teď nestíhám :D. Nicméně, dneska tu mám tyhle dvě fotky ze natáčení Emminých nejaktuálnějších projektů - první je z filmu The Favourite, kterou na svůj Instagram přidal Emmin kolega Joe Alwin, na fotce je mj. i Nicholas Hoult, Rachel Weisz nebo Olivia Culman a je super. Když se film loni natáčel, neobjevila se jediná fotka, tak konečně něco. Druhá fotka je pak z natáčení seriálu Maniac, Emma tam je se svým mladším já, holky tam jsou obě dvě hrozně zlatý. <3


GALLERY UPDATE • Mara's Bridal Party

14. srpna 2018 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dneska tu jsem s pár osobními fotkami z minulého týdne, kdy se konala rozlučka se svobodou Mary Roszak, Emminy kamarádky a zároveň vlasové stylistky. Holky kromě všeho jiného strávily čas vyráběním keramických hrnečků nebo cvičením jógy, v galerii si můžete prohlédnout pár fotek, je vidět, že si všichni zúčastnění hezky užili.

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • LOVE Magazine Photoshoot

10. srpna 2018 v 9:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu jsem s další super novinkou - poslední dobou mám pocit, že se objevují samé skvělé věci - kterou je nový photoshoot! Je pro magazín LOVE a zatím se z něj objevily tyhle čtyři naprosto překrásný fotky. Ani nedokážu vybrat, která se mi líbí nejvíc, všechny jsou nádherný, Emmě to na nich hrozně sluší. Doufám, že se teda v blízké době dočkáme i scanů a hlavně nějakého rozhovoru, už jsem dlouho nic nepřekládala :D.

Ještě dodatek - Film The Favourite bude mít premiéru na Benátském filmovém festivale 30 srpna! K tomu přibyla další premiéra a to 18. října na filmovém festivale v Londýně!

GALLERY LINK:
[004x] PHOTOSHOOTS > 2018 > LOVE Magazine

VIDEO: "Maniac" Official Trailer

7. srpna 2018 v 13:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Tak to netrvalo tak dlouho, konečně jsme se po malinké upoutávce z minulého týdne dočkali i plnohodnotného traileru k seriálu Maniac! A teda to už je jiná paráda. Připomíná mi to Black Mirror nebo Inception, tak jsem na to neuvěřitelně zvědavá, protože takovéhle věci miluju. Je tam spousta super záběrů, Emma je tam prostě kočka a Jonah neuvěřitelně pohublý, což už jste si všichni všimli minule, ale taky to musím podotknout. Těším se na to moc! Pod videem se teda můžete podívat i na zbrusu nový plakát a také pár dalších still fotografií, všechny jsou úžasné.


GALLERY LINK:
[001x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Posters

GALLERY LINK:
[004x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Promotional Stills


POTM | September 2018

3. srpna 2018 v 20:45 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tak co, jak přežíváte poslední týdny v tomhle peklu? Začíná to být na hranici snesitelnosti, potřebovala bych aspoň jeden den nějakou pořádnou bouřku, hrozně mi to vedro leze na mozek :D. To jsem buď v práci nebo někde u vody, a je to takový až moc jednotvárný. Jediná výhoda je, že jsem se tak po 10 letech normálně opálila (jinak jsem prosímvás jak ředitelka vápenky :D), takže aspoň nějaký bonus. Nicméně - začal nový měsíc a k němu patří i samozřejmě nové ankety. Do aktuální POTM jsem se rozhodla vybrat čtyři momentky z Emminých návštěv Benátského filmového festivalu, což se hodí, protože na přelomu srpna a září se opět koná a odehraje se na něm premiéra Emmina filmu The Favourite - pevně doufám, že se tam Em ukáže, byla by to její třetí návštěva festivalu. Poprvé na něm byla v roce 2014 díky Birdmanovi (2. a 3. fotka) a podruhé před dvěma lety na premiéře La La Land (1. a 4.), tak můžete hlasovat <3.

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.