Srpen 2018

INTERVIEW WITH ELLE MAGAZINE (2018)

Dnes v 10:35 | Posted by: Roxy |  • Interviews

Emma Stone se otevírá Jennifer Lawrence o blížící se 30, jejím novém projektu a o rodině

Přátelství je pro Emmu Stone všechno. Což je i důvod, proč herečka a výkonná producentka netflixového seriálu Maniac - a také tvář nové vůně Louis Vuitton - požadovala, aby jí vyzpovídala její dlouholetá kamarádka Jennifer Lawrence (která jí oslovuje jejím pravým jménem, Emily). Herecká dvojka se sešla v New Yorku, aby si promluvila o Emmině novém projektu, životě pod drobnohledem a blížící se velké 30.

Jennifer Lawrence: Okay, tak se do toho dáme! Emily, seš nejlepší. Chceš to komentovat?
Emma Stone: Um, bože. Uh, nekomentuju.

Hrozně ti to sluší. Jak ses k tomu dopracovala?
(smích) Jak je ta hláška z Bridesmaids, co pořád říkáš?

To že, voníš jako borovicové šišky a vypadáš jako Popelka. Chceš to komentovat?
A tohle mi říká furt.

Dělat rozhovor je o nervy! Já prostě začnu se svým seznamem. Takže, Emily, my dvě jsme spolu nikdy nemluvily o herectví, protože nejsme máničky. Ale teď bychom o tom mohli hodit řeč.
Dobře.

Když hraješ, používáš svojí fantazii? Nebo bolístky z minulosti?
No to je dobrá otázka!

Já vím, v rozhovorech jsem skvělá.
No, hodně využívám věci, které se mi v životě opravdu staly a nechávám se strhnout emocemi z určitých zážitků. Pak mi aspoň přijde produktivní takové pocity mít (smích), což je i důvod, proč jsem v podstatě začala s hraním. A dá se říct, že do značné míry využívám i představivosti.

Takže se dokážeš přinutit k pláči jen z představování si něčeho hrozného?
Jen.

Já tě znám, ale musím se zeptat za lidi, kteří tě neznají. Emily, seš citlivá?
Jsem citlivá na takové úrovni, že to až hraničí.

Emily se červená už jen při sledování televize. Červená se za někoho v televizi.
(smích) Hele, mluvila jsem o tom se svou psycholožkou a ona mi na to odpověděla 'Díky bohu, že jste našla herectví.'

GALLERY UPDATE • ELLE US Photoshoot

Čtvrtek v 11:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu jsem s další velkou novinkou, kterým je opět nový photoshoot! Začíná se to na nás sypat. Emma po dost dlouhé době nafotila photoshoot pro magazín ELLE (naposledy to bylo v roce 2011) a já tu z něj dneska mám obálku a první fotky! Autorem je fotograf Ben Hassett a fotky jsou krásný, typicky ellovský, a prostě povedený, snad se jich dočkáme i víc. Kromě fotek samozřejmě vzniknul i rozhovor, ve kterém Emmu zpovídala její kamarádka Jennifer Lawrence - na překladu už pracuju, takže snad o víkendu by tu mohl být, máte se na co těšit! No a když takhle hezky Emma zdobí americkou obálku, mohli bychom se dočkat i té české, ne? To by bylo super.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2018 > ELLE US (September 2018)

GALLERY LINK:
[005x] PHOTOSHOOTS > 2018 > ELLE US (by Ben Hassett)

GALLERY UPDATE • "The Favourite" & "Maniac" Behind the Scene

Středa v 20:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Mám takový pocit, že nám pomalinku začínají novinkové žně. Pomoc, už teď nestíhám :D. Nicméně, dneska tu mám tyhle dvě fotky ze natáčení Emminých nejaktuálnějších projektů - první je z filmu The Favourite, kterou na svůj Instagram přidal Emmin kolega Joe Alwin, na fotce je mj. i Nicholas Hoult, Rachel Weisz nebo Olivia Culman a je super. Když se film loni natáčel, neobjevila se jediná fotka, tak konečně něco. Druhá fotka je pak z natáčení seriálu Maniac, Emma tam je se svým mladším já, holky tam jsou obě dvě hrozně zlatý. <3


GALLERY UPDATE • Mara's Bridal Party

14. srpna 2018 v 9:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Dneska tu jsem s pár osobními fotkami z minulého týdne, kdy se konala rozlučka se svobodou Mary Roszak, Emminy kamarádky a zároveň vlasové stylistky. Holky kromě všeho jiného strávily čas vyráběním keramických hrnečků nebo cvičením jógy, v galerii si můžete prohlédnout pár fotek, je vidět, že si všichni zúčastnění hezky užili.

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • LOVE Magazine Photoshoot

10. srpna 2018 v 9:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Dneska tu jsem s další super novinkou - poslední dobou mám pocit, že se objevují samé skvělé věci - kterou je nový photoshoot! Je pro magazín LOVE a zatím se z něj objevily tyhle čtyři naprosto překrásný fotky. Ani nedokážu vybrat, která se mi líbí nejvíc, všechny jsou nádherný, Emmě to na nich hrozně sluší. Doufám, že se teda v blízké době dočkáme i scanů a hlavně nějakého rozhovoru, už jsem dlouho nic nepřekládala :D.

Ještě dodatek - Film The Favourite bude mít premiéru na Benátském filmovém festivale 30 srpna! K tomu přibyla další premiéra a to 18. října na filmovém festivale v Londýně!

GALLERY LINK:
[004x] PHOTOSHOOTS > 2018 > LOVE Magazine

VIDEO: "Maniac" Official Trailer

7. srpna 2018 v 13:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Tak to netrvalo tak dlouho, konečně jsme se po malinké upoutávce z minulého týdne dočkali i plnohodnotného traileru k seriálu Maniac! A teda to už je jiná paráda. Připomíná mi to Black Mirror nebo Inception, tak jsem na to neuvěřitelně zvědavá, protože takovéhle věci miluju. Je tam spousta super záběrů, Emma je tam prostě kočka a Jonah neuvěřitelně pohublý, což už jste si všichni všimli minule, ale taky to musím podotknout. Těším se na to moc! Pod videem se teda můžete podívat i na zbrusu nový plakát a také pár dalších still fotografií, všechny jsou úžasné.


GALLERY LINK:
[001x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Posters

GALLERY LINK:
[004x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Promotional Stills


POTM | September 2018

3. srpna 2018 v 20:45 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tak co, jak přežíváte poslední týdny v tomhle peklu? Začíná to být na hranici snesitelnosti, potřebovala bych aspoň jeden den nějakou pořádnou bouřku, hrozně mi to vedro leze na mozek :D. To jsem buď v práci nebo někde u vody, a je to takový až moc jednotvárný. Jediná výhoda je, že jsem se tak po 10 letech normálně opálila (jinak jsem prosímvás jak ředitelka vápenky :D), takže aspoň nějaký bonus. Nicméně - začal nový měsíc a k němu patří i samozřejmě nové ankety. Do aktuální POTM jsem se rozhodla vybrat čtyři momentky z Emminých návštěv Benátského filmového festivalu, což se hodí, protože na přelomu srpna a září se opět koná a odehraje se na něm premiéra Emmina filmu The Favourite - pevně doufám, že se tam Em ukáže, byla by to její třetí návštěva festivalu. Poprvé na něm byla v roce 2014 díky Birdmanovi (2. a 3. fotka) a podruhé před dvěma lety na premiéře La La Land (1. a 4.), tak můžete hlasovat <3.

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.