Září 2018

GALLERY UPDATE • "Maniac" Premiere in New York City (20.09.2018)

28. září 2018 v 13:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Konečně se dostávám i k newyorské premiéře seriálu Maniac, která proběhla minulý čtvrtek 20. září v Center 415. Fotek z ní se nakonec objevilo opravdu dost, v galerii jich najdete přes 500 jen z červeného (růžového) koberce, takže je na co se koukat. A Emma tady navíc vypadala naprosto nádherně. Má na sobě úžasně zajímavé šaty značky Givenchy, které se mi líbí jak střihově, tak i barvami, Emma je v nich hotová bohyně. Má k tomu i skvěle sladěné tmavší líčení a účes taky nemá chybu, no hrozně se mi tu líbila. A fotky jsou taky super, je to tam plno zlatých momentek Emmy s Jonahem Hillem nebo Julii Garner (v seriálu hraje její sestru) a i zbytkem cast.

Jinak koukáte už? Já jsem zatím u 3. dílu (nespěchám no :D) a baví mě to, sice po 1. díle jsem byla jako wtf, ale pak už to jede, tak jsem zvědavá, jak se to bude ubírat dál. Hrozně se mi líbí ten retro sci-fi nádech, co seriál má, no a Cary Fukunaga je prostě král.

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:
[507x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > "Maniac" Premiere in New York City (20.09.2018)

GALLERY LINK:
[004x] MISCELLANEOUS > Personal


GALLERY UPDATE • "Maniac" Press Conference in New York City (20.09.2018)

27. září 2018 v 15:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Minulý čtvrtek se u Emmy pořád nesl v pracovním duchu, jelikož se konala premiéra Maniac. Ještě než se k ní ale dostanu, tu mám fotografie z tiskové konference právě k tomuto seriálu, která proběhla v New Yorku. Emma na sebe oblékla parádní vzorované šaty, obzvláštněné bílým pruhem, u kterých zatím nevím, jaké jsou značky, Emmě ale každopádně sluší, tyhle barvy jí sednou a navíc se mi líbí, jak k nim sladila i barvu rtěnky, to je super. Fotek je v galerii zatím 18 a jsou skvělé, však u tiskovek to ani nemůže být jinak :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at "The Late Show With Stephen Colbert" (19.09.2018)

26. září 2018 v 10:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Dneska pokračuju v novinkové náloži, stále teda zůstaváme u středy z minulého týdne. Emma ten den stihla ještě jednu talk show a to moji oblíbenou The Late Show se Stephenem Colbertem. Dneska tu mám prostor zatím jen na fotky od paparazzi, včera ale už konečně vyšel i rozhovor, tak se tu na něj v následujících dnech můžete těšit - nejprve chci ale dodělat fotkové resty. Emmě to tady jinak slušelo, má tu na sobě krásné šaty od Marca Jacobse. V galerii najdete fotky z příjezdu i odchodu.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at 'Good Morning America' in NYC (19.09.2018)

24. září 2018 v 13:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tak, teď už se konečně mohu pomalu vrhnout na fotky z minulé středy a čtvrtka, které měla Emma díky premiéře seriálu Maniac opravdu nabité. Začnu s těmihle fotkami ze středečního rána, kdy Emma mířila do pořadu Good Morning America - rozhovor sem přidám, až se objeví na YouTube, snad. Em tu má na sobě outfit komplet od značky Fendi, který je parádní a moc jí sluší. V galerii najdete spoustu fotek z příjezdu, kde Emma rozdávala nejen úsměvy, ale i podpisy, takže nechybí ani pár fotek s fanoušky. Ze show tu pak mám zatím přímo takhle jednu fotku s moderátorkou, je zlatá.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY LINK:
[001x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2018 > Good Morning America (19.09.2018)

Layout #13

23. září 2018 v 18:50 | Posted by: Roxy |  • Past Layouts

Made by: Roxy | Od: 23.09.2018 | Do: ??? | Náhled

No. Jste si mysleli, že se na tomhle blogu už nového designu nedočkáte, co? Myslím, že jsem vytvořila minimálně svůj osobní rekord, protože (teď už) předchozí design tu byl od ledna 2017 (jako - cože?), což jsou skoro dva roky. A upřímně nechápu, že jsem se do nového opravdu pustila, protože už jsem se smířila s tím, že tamten tady už prostě bude až do konce. Kterej taky může přijít kdykoliv, protože poslední možná už i dva roky mám takovou krizi s blogem jako takovým, že to opravdu může přijít ze dne a den. Já vím, že to tady asi moc není vidět, články tu normálně přibývají, jen se to podepisuje na návštěvnosti a komentářích, které já už sama třeba píšu k affs možná jednou za měsíc (ačkoliv vaše blogy navštěvuju i několikrát týdně?), přijdu si v tomhle hrozně vyhořelá už, a proto obdivuju všechny, kteří tohle svedou, miluju vás za to, fakt. Jako neplánuju skončit, to by se muselo stát něco zlomovýho v mém životě, ale je to prostě jak to je, mít fanblog je hrozně náročný, což beztak všichni víte :D.

No, tenhle design tu mám rozpracovaný už snad od jara, však taky původně by naplánovaný jako jarní layout, jenomže jsem na něj pak zapomněla a odložila a znovu jej otevřela až před pár dny a říkala jsem si, že by byla škoda ho nedodělat. Uvidíme jak tu vydrží dlouho, ale jelikož je barevný a mě se takové u mě na blogu poměrně rychlejí okoukají, je dost možný, že na další design tu nebudete čekat dva roky :D. Tak já doufám, že se vám líbí, použité fotky jsou z loňského photoshootu pro Marie Claire, mohla jsem použít nějaké aktuálnější, ale měnit se mi to nechtělo, navíc oni do toho pěkně zapadají, že by jich byla škoda.

VIDEO: Emma Stone Gets Tested on Her Knowledge of British Slang | Lorraine

22. září 2018 v 23:55 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
Emma během svého krátkého pobytu v Anglii před pár dny stihla poskytnout i pár rozhovorů, z nichž vám sem jeden dnes přináším. Sedla si s Markem Heyesem, se kterým si mimo jiné promluvila o tom, jaké bylo znovusetkání s Jonahem Hillem před kamerami nebo o tom, jak se spousta hollywoodských herců vrací na malé obrazovky. A jelikož loni díky natáčení The Favourite nějakou dobu žila v Anglii, Mark stihl trochu otestovat Emminy znalosti britského slangu.


MANIAC IS OUT!

21. září 2018 v 13:30 | Posted by: Roxy |  NEWS
Novinek se za posledních pár dní objevilo opět víc než dost, ale než se k nim postupně dostanu, tenhle článek bych si neodpustila tu dnes nemít, takže vše ostatní na chvíli stranou. Ode dneška se můžeme všichni konečně vrhnout na seriál Maniac! Na Netflixu je dostupný už pár hodin, najdete tam všech 10 epizod, takže kdo má čas a náladu, s chutí do toho! Já se na to těším jak malá, jen si musím udělat čas, nějakej maraton určitě nedám :D.

ZHLÉDNOUT MANIAC NA NETFLIXU

Jinak kdo nemá Netflix, seriál už je třeba na topserialy.sk, takže můžete koukat i tam. Ale lepší samozřejmě Netlix (na měsíc ho máte zdarma, kdykoliv ho můžete zrušit, takže parádička - tohle není reklama :D).

Maniac

21. září 2018 v 13:10 | Posted by: Roxy

Originální název: Maniac
Český název: ---
Žánr: Drama / Komedie / Sci-Fi
Rok vydání: 2018
Země původu: USA
Režie: Cary Fukunaga
Kamera: Darren Lew
Počet sérií: 1
Počet dílů: 10
Délka dílu: 40 min.
Hrají: Jonah Hill, Emma Stone, Justin Theroux, Sally Field, Julia Garner, Josh Pais
Role Emmy: Annie
Odkazy: ČSFD | IMDB

Obsah:
Owen a Annie jsou z počátku dva naprostí cizinci zajímající se o lékařský pokus, který by mohl vyřešit veškeré jejich problémy. Ujištěni o naprosté bezpečnosti celého projektu pokus podstoupí. Jak už to tak ale bývá, věci se nevyvíjejí zcela dle plánu.

FOTOGALERIE:

GALLERY LINK:
[1280x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018)

TRAILER:


The Favourite

21. září 2018 v 13:05 | Posted by: Roxy

Originální název: The Favourite
Český název: Favoritka
Žánr: Historický / Životopisný
Rok vydání: 2018
Země původu: Irsko / Velká Británie / USA
Režie: Yorgos Lanthimos
Kamera: Robbie Ryan
Délka: 120 min.
Hrají: Olivia Colman, Rachel Weisz, Emma Stone, Nicholas Hoult, Joe Alwyn, Mark Gatiss
Role Emmy: Abigail
Odkazy: ČSFD | IMDB

Obsah:
Jsme na počátku 18. století. Anglie je ve válce s Francií. Přesto je život stejně tak sladký jako kdysi. Na trůně sedí zesláblá královna Anna (Olivia Colman). Její blízká přítelkyně lady Sarah (Rachel Weisz) jejím jménem řídí zemi a zároveň se stará o nemocnou a velice náladovou královnu. Nově příchozí služebná Abigail (Emma Stone) si díky svému osobnímu kouzlu okamžitě získává přízeň Sary. Ta se rozhodne nad Abigail držet ochrannou ruku, zatímco se Abigail neváhá chopit své šance, jak se vrátit ke svým dřívějším aristokratickým kořenům. Zatímco Sarah musí veškerý svůj čas trávit promýšlením válečné strategie, Abigail se za jejími zády rozhodne ji nahradit a stát se královninou společnicí. Jejich vzkvétající přátelství jí dává šanci naplnit své ambice a je naprosto zřejmé, že Abigail nedovolí, aby jí nějaká žena, muž nebo kdokoliv jiný stál v cestě.

FOTOGALERIE:

GALLERY LINK:
[009x] MOVIE PRODUCTIONS > The Favourite (2018)

TRAILER:


GALLERY UPDATE • Madame Figaro

18. září 2018 v 11:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Photoshoots
Tak jsem tady i s poslední novinkou, která se minulý čtvrtek objevila - říkala jsem, že se toho v jeden den objevilo až moc důležitého :D. Tím posledním je tedy zbrusu nový photoshoot, který vznikl pro francouzský magazín Madame Figaro a na svědomí jej má fotograf Victor Demarchelier. Fotek je zatím 10 a všechny jsou teda nádherné, Emma na nich vypadá fantasticky. K dispozici jsou také kompletní scany, jelikož časopis lze v novinových stáncích koupit od 14. září, ve kterých si můžete přečíst i nový rozhovor, samozřejmě ve francouzštině (takže mám smůlu).


GALLERY LINK:
[010x] PHOTOSHOOTS > 2018 > Madame Figaro

GALLERY LINK:
[011x] MAGAZINE SCANS > 2018 > Madame Figaro (September 2018)


GALLERY UPDATE • "Maniac" Premiere in London (13.09.2018)

17. září 2018 v 15:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska se konečně dostávám i k nějakým fotkám. Ve čtvrtek 13. září se v Southbank Centre v Londýně, Anglii konala i světová premiéra netflixového seriálu Maniac - kterého se teda oficiálně dočkáme již tento pátek! Emma si pro tuto příležitost opět (naprosto nečekaně) oblékla od hlavy až k patě Louis Vuitton a za mě teda palec nahoru, hrozně se mi tenhle outfit líbí. Hlavně jsem vždycky ráda, když si Emma obleče nějaké výraznější barvy, což to tílko (nebo košilka :D) naprosto splňuje, a Em to tak strašně sluší. O líčení a tom skvělém účese ani nemluvím, kráska! V galerii najdete teda dostatek fotek z červeného koberce, kde Emma pózovala společně s Justinem Theouxem a režisérem Cary Fukunagou, podepisovala se fanouškům a rozdávala úsměvy na všechny strany. <3


GALLERY LINK:
[299x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > "Maniac" Premiere in London (13.09.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

VIDEO: "Maniac" Teaser: Connection

16. září 2018 v 18:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Dneska pokračuju s dalším video článkem - klid, příště to budou zas fotky - ve čtvrtek kromě všeho ostatního vyšlo i další mini lákadlo k seriálu Maniac. Chápate, že příští týden bude venku? Na Netflixu bude dostupný od pátka 21. září, takže se připravte. V tomhle teaseru je jinak k vidění opět několik nových scén a celá ukázka je zaměřená na propojení postav Emmy a Jonaha a je podle mě skvělá, hrozně se na to těším.


VIDEO: Attrape-Rêves Fragrance Spot

14. září 2018 v 14:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Louis Vuitton
No včera se objevilo tolik nových věcí, že mám tak na týden vystaráno :D. Ale mám z toho radost, samé super věci. Včera jsem teda začala s nově vydaným dílem show Billy on the Street (to jestli jste ještě neviděli, doporučuju), dneska tu jsem i s očekávanou reklamou pro nový, v pořadí 9., parfém Louis Vuitton, který dostal jméno Attrape-Rêves ("Lapač snů"). Režíroval jí tedy Sam Mendes, se kterým Emma spolupracovala na Cabaretu a musím říct, že je skvělá, moc se povedla. Kromě ní se také objevily hned tři nové plakáty, na kterých to Emmě neskutečně sluší.

Tento krátký film plný života spojuje dva oscarové talenty, ambasadorku našeho módního domu Emmu Stone a režiséra Sama Mendese, kteří se staly součástí důležitého milníku v historii Louis Vuitton Les Parfums. Pohledem na nejrůznější okamžiky a emoce v životní cestě ženy, film odráží ducha cestování a vášně, který je ústředním bodem hodnot Louis Vuitton. Měnící se pozadí také připomínají kontrastní osobnosti výjimečných parfémů v kolekci vůní Louis Vuitton.


GALLERY LINK:
[003x] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 Attrape-Rêves Fragrance > Posters

VIDEO: BILLY ON THE STREET with EMMA STONE!

13. září 2018 v 19:21 | Posted by: Roxy |  • Videos - Interviews
No tak novinky se teď zas docela hrnou, ono se to vždycky prostě musí sejít všechno najednou :D. Dneska tu jsem konečně s vydaným dílem show Billy on the Street s naší Emmou, který se točil v červenci - možná si pamatujete i na fotky (x). A video je parádní, Billy za doprovodu Emmy vlastně zastavuje random kolemjdoucí a ptá se jích třeba proč není Emma na Instagramu a že by se měla přidat nebo jaký je jejich oblíbený film s Emmou (ten Harry Potter :D :D), je to vtipný, určitě doporučuju zhlédnout.


Venice Film Festival: "The Favourite" won Grand Jury Prize

12. září 2018 v 11:55 | Posted by: Roxy |  NEWS
Filmový festival v Benátkách teď před pár dny (8. září) skončil tradičním předáním cen vybraným filmům, kterých se letos na festivale představilo mimochodem celkem 21. Snímek The Favourite od režiséra Yorgose Lanthimose si přitom nakonec odnesl ceny rovnou dvě, první od porotců Grand Jury Prize a druhou získala Olivia Colman coby královna Anna jako Nejlepší herečka, takže obrovská gratulace!


VIDEO: "The Favourite" Official Trailer

10. září 2018 v 15:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Ten blog si ze mě asi zase dělá srandu, zrovna se toho začne dost objevovat a on prostě musí blbnout. Teď poslední dny ani nešly články zveřejňovat, tak já nevím, snad to teď už bude v pořádku.

Dneska tu jsem teda s další velkou věcí - tak snad se aspoň někomu ukáže - a tím je oficiální, plnohodnotný trailer k filmu The Favourite! Je napěchovaný novými záběry a nevím no, vypadá prostě parádně, já se na ten film fakt těším, to bude tak bláznivý, že věřím, že se mi to strefí do noty. U kritiků mimochodem film sklízí jen samé chvály, třeba na Rotten Tomatoes si několik dní držel 100% (teď už to spadlo "jen" na 96% :D), což je prostě něco neuvěřitelnýho. Kromě traileru tu máme k dispozici i jeden nový plakát a i ten je fantastický, musím říct, že zatím veškerá proma k tomuhle filmu úplně miluju! :D


GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > The Favourite (2018) > Posters

GALLERY UPDATE • Telluride Film Festival in Telluride, Colorado (02.09.2018)

5. září 2018 v 10:55 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska tu jsem teda i s druhou částí fotek z Telluride Film Festivalu. Jsou také z druhého dne, tedy 2. září, ale nechtělo se mi to dávat do jednoho článku. Emma byla opět ten den na panelu a rozdávala rozhovory, měla tady také jiný outfit, který jí opět moc slušel, ten svetřík je parádní. Kromě toho nafotila i nový portrét společně s režisérem The Favourite, Yorgosem Lanthimosem (ha, poprvé jsem to jméno napsala dobře :D), pro magazín Vanity Fair, je úplně parádní. Mimochodem, není na té první fotce rozkošná?

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2018 > Vanity Fair (Telluride Film Festival)

GALLERY UPDATE • Telluride Film Festival in Telluride, Colorado (01-02.09.2018)

4. září 2018 v 16:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
V Benátkách se Emma moc dlouho nezdržela, protože hned záhy se vrátila zpátky do Ameriky na další festival. Už potřetí v řadě se objevila na filmovém festivale v Telluride, Coloradu a já tu jsem dnes s první částí fotek. Byla zde samozřejmě představit svůj nový film The Favourite, ale mimo to byla i festivalem oceněna stříbrnou medailí, kterou jí před promítáním filmu předal Damien Chazelle, takže kouzelný reunion (Damien natočil La La Land) + Emma se tam vlastně i byla podívat na jeho nový film First Man, ve kterém hraje hlavní roli Ryan Gosling, takže super, že se tam takhle sešli. V galerii tedy najdete fotky ze dvou dní, Em to na obou slušelo, hlavně se mi líbí outfit na těch prvních fotkách, ten je skvělý.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • 75th Venice Film Festival - "The Favourite" Movie Premiere (30.08.2018)

3. září 2018 v 13:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska se konečně dostávám i k té druhé části Benátského filmového festivalu - a pro nás takového vrcholu. Ve čtvrtek večer se světu vůbec poprvé představil film The Favourite a já tu teď mám obrovskou hromadu fotek ze slavnostní premiéry. Pro Emmu to je třetí návštěva festivalu a stejně jako u předchozích ročníků, jsem i teď byla zvědavá s jakým outfitem se na nás Em a Louis Vuitton (protože koho čekat jiného :D) vytasí. A teda vytasily. A velice mile. Má na sobě nádhernou, éterickou róbu z letošní kolekce LV, ke které se vzala transparentní metalické lodičky a výsledek je prostě skvost. Líbí se mi i účes a jemnější líčení, byla tu kočka. I když upřímně, pro mě outfit z roku 2014 (x) je stále nepřekonán, ale ta laťka je tak vysoko, že nevím, co by Em musela mít na sobě, tady byla každopádně nádherná. V galerii najdete spoustu fotek z červeného koberce, pak pár skvělých momentek od fotografa Grega Williamse a také jednu osobku z přípravy.


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.