Říjen 2018

VIDEO: The Graham Norton Show (26.10.2018)

29. října 2018 v 22:05 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
(Když už jsem přidala fotky, bylo by dobrý přidat i videa, že? :D) Jak už jste mohli vidět v předchozím článku, Emma byla už potřetí v životě hostem v talk show Grahama Nortona, celý díl byl odvysílán teď v pátek 26. října a kromě Emmy se na červený gauč posadili i Eddie Redmayne a Jude Law, kteří zde propagovali nový díl Fantastických zvířat, a Melissa McCarthy s filmem Can You Ever Forgive Me? Samotná Emma tu pak samozřejmě byla se snímkem The Favourite, do pořadu dorazila ale až asi v jeho půlce, jelikož pospíchala z premiéry na londýnském festivale. I proto tu z celého dílu mám pouze tři videa s Emmou - v tom prvním Em (a Eddie :D :D) vypráví, jak je nepohodlné nosit korzet a ve druhém zopakuje svůj příběh o tom, jak se dostala do Hollywoodu a v třetím se zase rozpovídá o tom, jak byla "rickrollována" :D, hudebním hostem tam byl Rick Astley, tak proto :D. Jinak poslední video je úplně celý díl, takže pokud si najdete čas, určtiě doporučuju zhlédnout, je to super, ale tak to u Grahama ani jinak nejde :D.
CELÝ DÍL:


GALLERY UPDATE • The Graham Norton Show (26.10.2018)

26. října 2018 v 10:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Jak už jsem psala v jednom z předchozích článků, Emma se dnes objeví v talk show Grahama Nortona a já tu teď prozatím jsem s prvními fotkami, jelikož díl točili už minulý týden ve čtvrtek po premiéře filmu The Favourite na londýnském festivale. Emma tu proto má stejný kostýmek od Louis Vuitton, který měla i na after party - je hrozně super! Celý díl bude mimochodem dnes odvysílán ve 22:35 na BBC One, takže se v té době začnou objevovat i nějaké highlighty z dílu, stejně tak můžeme čekat i celý díl, který se na Youtube vždycky objevuje, takže se máme určitě na co těšit.

GALLERY LINK:
[008x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2018 > The Graham Norton Show (26.10.2018)

VIDEO: Maniac | Inside the Series

24. října 2018 v 12:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Movies
Málem bych zapomněla na tohle video, no tak sem s ním. V něm se podívate do zákulisí natáčení seriálu Maniac, hlavní herečtí protagonisté a režisér se scénaristou vám prozradí, o čem tato limitovaná série vlastně je. Video asi obsahuje drobné spoilery, takže pokud jste neviděli, aspoň prvních pár dílů, asi Vám to víc objasní, o co tam jde. Samozřejmě nechybí pár záběrů z natáčení, i přímo ze seriálu, a rozhodně stojí za zhlédnutí.


GALLERY UPDATE • London Film Festival - "The Favourite" Premiere (18.10.2018)

19. října 2018 v 15:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Včera se teda konečně už odehrála i britská premiéra filmu The Favourite a to na 62. ročníku BFI London Film Festival a já jsem tu dnes s fotkami! Emma si pro tuto příležitost oblékla nádherné stříbrné šaty z dílny Louis Vuitton, které se mi asi za ten rok jejich spolupráce líbí úplně nejvíc a vůbec celkový look mě tady neuvěřitelně baví. Líbí se mi, že si k takhle světlým šatům vzala tmavou rtěnku + líčení a účes má taky parádní, ta čelenka tomu dodala úžasný efekt, fakt mi tady Em udělala obrovskou radost. Vedle Emmy se premiéry zúčastnily i její hlavní herecké kolegyně, Olivia Colman a Rachel Weisz, dále Joe Alwyn a samozřejmě nechyběl ani režisér Yorgos Lanthimos. V galerii pak ještě najdete fotky z after party, na kterou se už Emma převlékla a vzala si na sebe bílý kostýmek, který jí taky moc slušel. Hned potom mimochodem vyrazila už do studií talk show Grahama Nortona, celého dílu se dočkáme už příští týden, no a závěrem samozřejmě nechybí ani fotky z příprav.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "The Favourite" Press Junket in London (17.10.2018)

18. října 2018 v 10:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska tu už jsem s prvními fotkami z Londýna. Tam se dnes na filmovém festivale koná premiéra filmu The Favourite, propagování už začalo ale včera, kdy se v jednom z hotelů dělaly rozhovory pro média. Kromě Emmy se jich zúčastnily i Olivia Colman a konečně se připojila i Rachel Weisz, která si teď poslední týdny užívala mateřské povinnosti, jelikož na konci srpna porodila holčičku. Dámám to tady jinak slušelo, Emmin outfit se mi moc líbí. Emmina vlasová stylistka Mara Roszak pak ještě na svůj Instagram přidala dvě nové fotky s Emmou, na kterých si můžete prohlédnout nový účes, Em si nechala vlasy trochu ostříhat a zezadu pak víc zkrátit, vypadá to suprově!

GALLERY LINK:
[002x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > "The Favourite" Press Junket in London (17.10.2018)

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "Maniac" Stills & BTS

17. října 2018 v 10:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Dneska tu jsem s další várkou fotek ze seriálu Maniac, opět se jedná o stillky a fotografie ze zákulisí. A jsou opět parádní, mě se nejvíc líbí ty, kde je Emma opět coby elfka-Legoas :D, ty jsou skvělé, těším se, až se k tomu dílu dostanu, jde mi to nějak pomalu. Tak, to je taky zatím jediná novinka, která se za poslední týden objevila, zítra se ale na festivale v Londýně odehraje další premiéra filmu The Favourite, které by se Emma měla účastnit, tak se zase dočkáme nových fotek.

GALLERY LINK:
[007x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[009x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • "The Favourite" New Stills

12. října 2018 v 10:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Světe div se, ale po těch několika týdnech jsem konečně dospěla i k nejaktuálnějšá novince :D. No, teď nás budou čekat nějaké festivaly, takže neříkám, že to budu stíhat, ale snad to nebude takový humbuk, jako v září. K věci - zrovna v týdnu jsem si říkala, že nás zatím moc nezásobují fotkama k filmu The Favourite a oni mě asi vyslyšeli, protože se včera objevilo hned několik nových still fotografií, sice nejsou v nějaké top kvalitě, ale pořád jsou parádní!

Také se objevila super zpráva a sice, že se Emma objeví 26. října v talk show Grahama Nortona! Na gauč si společně s ní sednou Jude Law, Eddie Redmayne a Melissa McCarthy, takže to opět vypadá na super sestavu, těším se moc!


GALLERY LINK:
[008x] MOVIE PRODUCTIONS > The Favourite (2018) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • F N.38 (September 26, 2018)

11. října 2018 v 16:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Po dlouhé době tu jsem dnes i s nějakými scany z magazínu. Emma se teď v září objevila na titulce italského časopisu F N.38, ve kterém najdete i rozhovor s ní - samozřejmě v italštině, takže kdo umí, může číst. Díky tomu tu máme k dispozici i dvě staronové fotografie z loňského photoshootu pro magazín OUT, tentokrát v barevné verzi, právě ty byly použity do aktuálního čísla italského časopisu. Byly skvělé v černobílé variantě a jsou úžasné i v téhle barevné :-).

GALLERY LINK:
[004x] MAGAZINE SCANS > 2018 > F N.38 (September 26, 2018)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > OUT Magazine

GALLERY UPDATE • Leaving a restaurant in NYC (28.09.2018)

10. října 2018 v 17:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tyhle fotky jsou sice z 28. září, objevily se ale teprve před pár dny a já si říkala, že by byla škoda k nim neudělat článek, protože takových paparazzi fotek už moc nemíváme. Jsou pořízené v rámci propagace filmu The Favourite na newyorském filmovém festivale (hned potom se konala tisková konference), Emma si společně s hereckými kolegy Nicholasem Houltem a Joe Alwynem zašla do restaurace na jídlo, fotky jsou pak z jejich odchodu, no a Em to tady hrozně slušelo <3.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Maniac" New Stills & BTS

9. října 2018 v 14:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
No tenhle článek mám v rozepsaných už asi měsíc a za tu dobu se těch stillek objevilo hrozně moc a pořád se objevuje, ale jelikož se to s novinkama trochu uklidnilo, konečně je vhodná příležitost ho sem přidat. V galerii teda nyní najdete celkem 29 nových still fotografií ze seriálu Maniac + i pár fotek ze zákulisí natáčení. Fotky jsou parádní a jsem ráda, že se objevují, no byla bych radši, kdybych už to konečně dokoukala, ale čas je proti mě :D.


GALLERY LINK:
[029x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[007x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Behind the Scenes

Emma is going to be on Paul McCartney's next music video

8. října 2018 v 17:35 | Posted by: Roxy |  NEWS
Tahle úžasná zpráva obletěla minulý týden internet vlastně úplně omylem - na akci Great Minds Think Unlike ji v rozhovoru s Emmou omylem prokecl doktor Harold S. Koplewicz, ale buďme za to rádi. Emma bude hrát ve videoklipu Paula McCartneyho k singlu Who Cares, který je z jeho nového alba Egypt Station! Samotný Paul pak vyžehlil situaci tím, že zprávu potvrdil na svém Twitteru - můžete si přečíst níže.

Videoklip jinak zrežíroval Emmin kamarád Brantley Gutierrez, se kterým Emma spolupracovala už na své první zkušenosti s hudebním videoklipem - písni Anna od Willa Butlera z Arcade Fire z roku 2015 (můžete si připomenout zde). Z aktuálního klipu zatím máme pár fotek přímo z natáčení, no můžeme se těšit, že v něm Emma bude opět tancovat a vypadá to zajímavě, těším se! Kdy se klipu dočkáme ještě není známo. Písničku si prozatím ale můžete poslechnout třeba tady.


GALLERY LINK:
[004x] OTHER PROJECTS > Music Videos > Paul McCartney "Who Cares" Music Video (2018) > On the set

FASHION DUEL #43

7. října 2018 v 10:15 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po včerejší POTM tu jsem dnes i s Módním duelem, který tu byl naposled v červenci - no...škoda slov :D - ale tak konečně jsem se dokopala i k němu. Protentokrát padla volba na outfity z jediných dvou premiér seriálu Maniac, které se přímo nabízely do ankety. První fotka je z londýnské premiéry, kdy měla Emma na sobě outfit od Louis Vuitton, druhá pak z newyorské premiéry, na kterou se Em oblékla šaty od Givenchy, no outfity už podle mě víc být odlišné ani nemůžou, oba dva jsou naprosto skvělé, tak jsem zvědavá.


POTM | November 2018

6. října 2018 v 9:55 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tak se mi to tenhle měsíc konečně povedlo! Přes léto jsem na ty ankety trochu prděla, minulý měsíc nebyla anketa vůbec žádná (i když za to mohl spíš blog samotný, když se v tu dobu neukazovaly fotky), tak teď jsem s nimi zpět! Do aktuální podzimní, listopadové POTM jsem nakonec vybrala fotky z nejrůznějších photoshootů v průběhu let, na kterých má Emma něco žlutého na sobě - ta barva prostě k podzimu patří a navíc tyhle fotky mají i takový ten správný podzimní nádech, tak jsem moc zvědavá, pro jakou budete hlasovat, protože já bych v menu viděla nejradši všechny :D.


GALLERY UPDATE • Great Minds Think Unalike: A Conversation (01.10.2018)

5. října 2018 v 12:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska tu jsem i se zatím nejaktuálnějšími fotkami Emmy - chci říct, že pořád je co přidat, ale aspoň tu mám nejnovější fotky, takže nejsem v takovém skluzu - tyhle jsou teď z pondělka 1. října, kdy se v AMC Lincoln Square Theater v New Yorku konalo v rámci Advertising Week Q&A pro Child Mind Institute. Emma si zde sedla společně s doktorem Haroldem S. Koplewiczem, aby si promluvila o úzkostech, depresích apod., na celý záznam se můžete podívat níže ve videu (které jsem ještě neviděla, takže nic moc nevím :D). Slušelo jí to tady moc, zatím nevím, jakou značku má na sobě, ale je to cute outfit. Kromě fotek přímo z Q&A v galerii pak najdete fotky i z jejího odchodu.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:


VIDEO: Behind The Scenes: Les Parfums Louis Vuitton

4. října 2018 v 14:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Louis Vuitton
Dneska tu jsem s novým videem od Louis Vuitton, tentokrát ze zákulisí natáčení Emminy nejnovější kampaně pro parfém Attrape-Rêves. Pokud vám reklama v té záplavě novinek unikla, můžete se na ní podívat nebo si připomenout zde. Záběry z natáčení jsou jinak úplně stejně boží, jako samotný spot, moc se jim to povedlo. Kromě videa tu mám k dispozici také 4 nové fotky, taky z natáčení a i ty jsou skvělé.


GALLERY LINK:
[004x] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 Attrape-Rêves Fragrance > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • With Fans in New York City (29.09.2018)

3. října 2018 v 18:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Druhý den po premiéře filmu The Favourite na NYFF se ještě konalo další Q&A, ze kterého teda žádné kloudné fotky nemám, ale stačí alespoň tyhle dvě fotky od fanoušků, kteří Emmu zastihli venku před budovou, kde se celá událost odehrála. Škoda, že není víc fotek, Emmě to každopádně slušelo. :-)


GALLERY UPDATE • NYFF - "The Favourite" Movie Premiere (28.09.2018)

2. října 2018 v 11:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska rovnou přidám i fotky z premiéry, abych to měla v klidu z krku. Jak jsem psala v předchozím článku, minulý pátek se na 56. ročníku filmového festivalu v New Yorku odehrála i premiéra filmu The Favourite, ze které vám právě teď přináším spoustu fotek. Kromě Emmy se na akci objevili i v podstatě všichni hlavní protagonisté - až na Rachel Weisz, která před měsícem porodila - takže na fotkách uvidíte Olivii Colman, Joea Alwyna, Nicholase Houlta a samozřejmě i režiséra Yorgose Lanthimose. Z Emmina outfitu mám takové rozporuplné pocity. Šaty i botky (oboje Louis Vuitton, samozřejmě) jsou super a vlastně se mi líbí, ale vůbec se mi to nehodí k tomu líčení a účesu. Které je mimochodem naprosto geniální, strašně se mi líbí ty kytičky ve vlasech a líčení k tomu je taky parádní, ale prostě ke zbytku outfitu se mi to nehodí. Takže půl na půl :D. Jinak mimochodem, na společných fotkách sice nikde nejsou, ale na premiéru dorazily i Emminy kamarádky Jennifer Lawrence a Taylor Swift (dobře, ta spíš kvůli Joeovi :D), takže milá podpora.

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[004x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • NYFF - "The Favourite" Press Conference (28.09.2018)

2. října 2018 v 9:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Propagaci Maniac máme pravděpodobně minimálně z větší části za sebou, teď už se to bude opět točit hlavně kolem snímku The Favourite, kterého teď čeká objíždění různých festivalů, než se v listopadu oficiálně dostane do kin. Jeho další zastávkou byl 56. ročník filmového festivalu v New Yorku minulý týden v pátek. Ještě než sem ale přidám fotky z premiéry, tu mám nachystané tyhle z tiskovky a Q&A, které proběhly před promítáním snímku. Fotek sice není tolik, ani nejsou nějak super kvalitní, Emmě to tam ale slušelo. Kromě toho sem ještě přidávám dvě fotky ze zákulisí focení nějakého photoshootu a jednu fotku s fanynkou, která je zlatá.

GALLERY LINK:
[011x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > NYFF - "The Favourite" Press Conference (28.09.2018)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > Behind the Scenes > NYFF Portraits (2018)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

VIDEO: The Late Show With Stephen Colbert (19.09.2018)

1. října 2018 v 10:30 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Jak jsem před pár dny přidávala fotky z příjezdu a odjezdu The Late Show With Stephen Colbert, dneska tu už jsem konečně i s celým rozhovorem, já vím, trvá mi to. Jsem ráda, že Em šla zrovna ke Stephenovi do talk show, je skvělý a jeho rozhovory jsou vždycky hrozně fajn. Navíc je výhoda, že se na YouTube objevují celé. Emma sem šla propagovat seriál Maniac, který se mu tam snažila vysvětlit, což evidentně není tak jednoduché :D. Stephena samozřejmě nejvíc zaujal díl, ve kterém byla Emma elfka, protože je sám velký fanoušek LOTRa a fantasy obecně, a jeho snaha bavit se o tom zrovna s Emmou je roztomilá (Em taky :D). Jinak u celého rozhovoru je přítomen i Dwayne "The Dog" Johnson - a jeho a pár dalších štěnátek se pak snaží zachránit v druhém videu, které tady stojí za to. Obzvlášť, jestli máte rádi štěňátka :D.GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2018 > The Late Show With Stephen Colbert (19.09.2018)

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.