Říjen 2018

GALLERY UPDATE • "The Favourite" New Stills

Pátek v 10:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
Světe div se, ale po těch několika týdnech jsem konečně dospěla i k nejaktuálnějšá novince :D. No, teď nás budou čekat nějaké festivaly, takže neříkám, že to budu stíhat, ale snad to nebude takový humbuk, jako v září. K věci - zrovna v týdnu jsem si říkala, že nás zatím moc nezásobují fotkama k filmu The Favourite a oni mě asi vyslyšeli, protože se včera objevilo hned několik nových still fotografií, sice nejsou v nějaké top kvalitě, ale pořád jsou parádní!

Také se objevila super zpráva a sice, že se Emma objeví 26. října v talk show Grahama Nortona! Na gauč si společně s ní sednou Jude Law, Eddie Redmayne a Melissa McCarthy, takže to opět vypadá na super sestavu, těším se moc!


GALLERY LINK:
[008x] MOVIE PRODUCTIONS > The Favourite (2018) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • F N.38 (September 26, 2018)

Čtvrtek v 16:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Magazine Scans
Po dlouhé době tu jsem dnes i s nějakými scany z magazínu. Emma se teď v září objevila na titulce italského časopisu F N.38, ve kterém najdete i rozhovor s ní - samozřejmě v italštině, takže kdo umí, může číst. Díky tomu tu máme k dispozici i dvě staronové fotografie z loňského photoshootu pro magazín OUT, tentokrát v barevné verzi, právě ty byly použity do aktuálního čísla italského časopisu. Byly skvělé v černobílé variantě a jsou úžasné i v téhle barevné :-).

GALLERY LINK:
[004x] MAGAZINE SCANS > 2018 > F N.38 (September 26, 2018)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > OUT Magazine

GALLERY UPDATE • Leaving a restaurant in NYC (28.09.2018)

10. října 2018 v 17:05 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Paparazzi
Tyhle fotky jsou sice z 28. září, objevily se ale teprve před pár dny a já si říkala, že by byla škoda k nim neudělat článek, protože takových paparazzi fotek už moc nemíváme. Jsou pořízené v rámci propagace filmu The Favourite na newyorském filmovém festivale (hned potom se konala tisková konference), Emma si společně s hereckými kolegy Nicholasem Houltem a Joe Alwynem zašla do restaurace na jídlo, fotky jsou pak z jejich odchodu, no a Em to tady hrozně slušelo <3.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Maniac" New Stills & BTS

9. října 2018 v 14:45 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Projects
No tenhle článek mám v rozepsaných už asi měsíc a za tu dobu se těch stillek objevilo hrozně moc a pořád se objevuje, ale jelikož se to s novinkama trochu uklidnilo, konečně je vhodná příležitost ho sem přidat. V galerii teda nyní najdete celkem 29 nových still fotografií ze seriálu Maniac + i pár fotek ze zákulisí natáčení. Fotky jsou parádní a jsem ráda, že se objevují, no byla bych radši, kdybych už to konečně dokoukala, ale čas je proti mě :D.


GALLERY LINK:
[029x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[007x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Behind the Scenes

Emma is going to be on Paul McCartney's next music video

8. října 2018 v 17:35 | Posted by: Roxy |  NEWS
Tahle úžasná zpráva obletěla minulý týden internet vlastně úplně omylem - na akci Great Minds Think Unlike ji v rozhovoru s Emmou omylem prokecl doktor Harold S. Koplewicz, ale buďme za to rádi. Emma bude hrát ve videoklipu Paula McCartneyho k singlu Who Cares, který je z jeho nového alba Egypt Station! Samotný Paul pak vyžehlil situaci tím, že zprávu potvrdil na svém Twitteru - můžete si přečíst níže.

Videoklip jinak zrežíroval Emmin kamarád Brantley Gutierrez, se kterým Emma spolupracovala už na své první zkušenosti s hudebním videoklipem - písni Anna od Willa Butlera z Arcade Fire z roku 2015 (můžete si připomenout zde). Z aktuálního klipu zatím máme pár fotek přímo z natáčení, no můžeme se těšit, že v něm Emma bude opět tancovat a vypadá to zajímavě, těším se! Kdy se klipu dočkáme ještě není známo. Písničku si prozatím ale můžete poslechnout třeba tady.


GALLERY LINK:
[004x] OTHER PROJECTS > Music Videos > Paul McCartney "Who Cares" Music Video (2018) > On the set

FASHION DUEL #43

7. října 2018 v 10:15 | Posted by: Roxy |  • Outfits Duel
Po včerejší POTM tu jsem dnes i s Módním duelem, který tu byl naposled v červenci - no...škoda slov :D - ale tak konečně jsem se dokopala i k němu. Protentokrát padla volba na outfity z jediných dvou premiér seriálu Maniac, které se přímo nabízely do ankety. První fotka je z londýnské premiéry, kdy měla Emma na sobě outfit od Louis Vuitton, druhá pak z newyorské premiéry, na kterou se Em oblékla šaty od Givenchy, no outfity už podle mě víc být odlišné ani nemůžou, oba dva jsou naprosto skvělé, tak jsem zvědavá.


POTM | November 2018

6. října 2018 v 9:55 | Posted by: Roxy |  • Photo of the Month
Tak se mi to tenhle měsíc konečně povedlo! Přes léto jsem na ty ankety trochu prděla, minulý měsíc nebyla anketa vůbec žádná (i když za to mohl spíš blog samotný, když se v tu dobu neukazovaly fotky), tak teď jsem s nimi zpět! Do aktuální podzimní, listopadové POTM jsem nakonec vybrala fotky z nejrůznějších photoshootů v průběhu let, na kterých má Emma něco žlutého na sobě - ta barva prostě k podzimu patří a navíc tyhle fotky mají i takový ten správný podzimní nádech, tak jsem moc zvědavá, pro jakou budete hlasovat, protože já bych v menu viděla nejradši všechny :D.


GALLERY UPDATE • Great Minds Think Unalike: A Conversation (01.10.2018)

5. října 2018 v 12:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska tu jsem i se zatím nejaktuálnějšími fotkami Emmy - chci říct, že pořád je co přidat, ale aspoň tu mám nejnovější fotky, takže nejsem v takovém skluzu - tyhle jsou teď z pondělka 1. října, kdy se v AMC Lincoln Square Theater v New Yorku konalo v rámci Advertising Week Q&A pro Child Mind Institute. Emma si zde sedla společně s doktorem Haroldem S. Koplewiczem, aby si promluvila o úzkostech, depresích apod., na celý záznam se můžete podívat níže ve videu (které jsem ještě neviděla, takže nic moc nevím :D). Slušelo jí to tady moc, zatím nevím, jakou značku má na sobě, ale je to cute outfit. Kromě fotek přímo z Q&A v galerii pak najdete fotky i z jejího odchodu.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:


VIDEO: Behind The Scenes: Les Parfums Louis Vuitton

4. října 2018 v 14:15 | Posted by: Roxy |  • Videos - Louis Vuitton
Dneska tu jsem s novým videem od Louis Vuitton, tentokrát ze zákulisí natáčení Emminy nejnovější kampaně pro parfém Attrape-Rêves. Pokud vám reklama v té záplavě novinek unikla, můžete se na ní podívat nebo si připomenout zde. Záběry z natáčení jsou jinak úplně stejně boží, jako samotný spot, moc se jim to povedlo. Kromě videa tu mám k dispozici také 4 nové fotky, taky z natáčení a i ty jsou skvělé.


GALLERY LINK:
[004x] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 Attrape-Rêves Fragrance > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • With Fans in New York City (29.09.2018)

3. října 2018 v 18:35 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Miscellaneous
Druhý den po premiéře filmu The Favourite na NYFF se ještě konalo další Q&A, ze kterého teda žádné kloudné fotky nemám, ale stačí alespoň tyhle dvě fotky od fanoušků, kteří Emmu zastihli venku před budovou, kde se celá událost odehrála. Škoda, že není víc fotek, Emmě to každopádně slušelo. :-)


GALLERY UPDATE • NYFF - "The Favourite" Movie Premiere (28.09.2018)

2. října 2018 v 11:15 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Dneska rovnou přidám i fotky z premiéry, abych to měla v klidu z krku. Jak jsem psala v předchozím článku, minulý pátek se na 56. ročníku filmového festivalu v New Yorku odehrála i premiéra filmu The Favourite, ze které vám právě teď přináším spoustu fotek. Kromě Emmy se na akci objevili i v podstatě všichni hlavní protagonisté - až na Rachel Weisz, která před měsícem porodila - takže na fotkách uvidíte Olivii Colman, Joea Alwyna, Nicholase Houlta a samozřejmě i režiséra Yorgose Lanthimose. Z Emmina outfitu mám takové rozporuplné pocity. Šaty i botky (oboje Louis Vuitton, samozřejmě) jsou super a vlastně se mi líbí, ale vůbec se mi to nehodí k tomu líčení a účesu. Které je mimochodem naprosto geniální, strašně se mi líbí ty kytičky ve vlasech a líčení k tomu je taky parádní, ale prostě ke zbytku outfitu se mi to nehodí. Takže půl na půl :D. Jinak mimochodem, na společných fotkách sice nikde nejsou, ale na premiéru dorazily i Emminy kamarádky Jennifer Lawrence a Taylor Swift (dobře, ta spíš kvůli Joeovi :D), takže milá podpora.

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[004x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • NYFF - "The Favourite" Press Conference (28.09.2018)

2. října 2018 v 9:25 | Posted by: Roxy |  GALLERY UPDATE: Public Appearances
Propagaci Maniac máme pravděpodobně minimálně z větší části za sebou, teď už se to bude opět točit hlavně kolem snímku The Favourite, kterého teď čeká objíždění různých festivalů, než se v listopadu oficiálně dostane do kin. Jeho další zastávkou byl 56. ročník filmového festivalu v New Yorku minulý týden v pátek. Ještě než sem ale přidám fotky z premiéry, tu mám nachystané tyhle z tiskovky a Q&A, které proběhly před promítáním snímku. Fotek sice není tolik, ani nejsou nějak super kvalitní, Emmě to tam ale slušelo. Kromě toho sem ještě přidávám dvě fotky ze zákulisí focení nějakého photoshootu a jednu fotku s fanynkou, která je zlatá.

GALLERY LINK:
[011x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > NYFF - "The Favourite" Press Conference (28.09.2018)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > Behind the Scenes > NYFF Portraits (2018)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

VIDEO: The Late Show With Stephen Colbert (19.09.2018)

1. října 2018 v 10:30 | Posted by: Roxy |  • Videos - Talk Shows
Jak jsem před pár dny přidávala fotky z příjezdu a odjezdu The Late Show With Stephen Colbert, dneska tu už jsem konečně i s celým rozhovorem, já vím, trvá mi to. Jsem ráda, že Em šla zrovna ke Stephenovi do talk show, je skvělý a jeho rozhovory jsou vždycky hrozně fajn. Navíc je výhoda, že se na YouTube objevují celé. Emma sem šla propagovat seriál Maniac, který se mu tam snažila vysvětlit, což evidentně není tak jednoduché :D. Stephena samozřejmě nejvíc zaujal díl, ve kterém byla Emma elfka, protože je sám velký fanoušek LOTRa a fantasy obecně, a jeho snaha bavit se o tom zrovna s Emmou je roztomilá (Em taky :D). Jinak u celého rozhovoru je přítomen i Dwayne "The Dog" Johnson - a jeho a pár dalších štěnátek se pak snaží zachránit v druhém videu, které tady stojí za to. Obzvlášť, jestli máte rádi štěňátka :D.GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2018 > The Late Show With Stephen Colbert (19.09.2018)

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.