GALLERY UPDATE: Magazine Scans

GALLERY UPDATE • F N.38 (September 26, 2018)

11. října 2018 v 16:05 | Posted by: Roxy
Po dlouhé době tu jsem dnes i s nějakými scany z magazínu. Emma se teď v září objevila na titulce italského časopisu F N.38, ve kterém najdete i rozhovor s ní - samozřejmě v italštině, takže kdo umí, může číst. Díky tomu tu máme k dispozici i dvě staronové fotografie z loňského photoshootu pro magazín OUT, tentokrát v barevné verzi, právě ty byly použity do aktuálního čísla italského časopisu. Byly skvělé v černobílé variantě a jsou úžasné i v téhle barevné :-).

GALLERY LINK:
[004x] MAGAZINE SCANS > 2018 > F N.38 (September 26, 2018)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > OUT Magazine

GALLERY UPDATE • Look UK (February 2018)

16. února 2018 v 10:05 | Posted by: Roxy
No, o Emmě se posledních 14 dní neobjevila ani zmínka, holka nám zase zmizela z povrchu zemského, takže jsem musela trochu zašachtrat, aby to tu nestálo, a mám tady dneska alespoň tyhle scany z únorového čísla britského Look, jehož obálku teď Emma zdobila. Uvnitř najdete krátký článek, o tom, jak to teď Emma vlastně má s Andrewem a tak. Není to úplně vycucané z prstu, tyhle zprávy se v posledních měsících skutečně objevovaly, takže určitě zajímavý update, zvlášť pro ty, co této dvojici stále fandí (jsme to ale vytvralci :D).

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2018 > Look UK (February 2018)

GALLERY UPDATE • W Magazine (January 2018)

5. ledna 2018 v 9:55 | Posted by: Roxy
První článek v roce a rovnou takováhle skvělá novinka! Jako každý rok touhle dobou, W magazín vydává své speciální filmové číslo, zaměřené na nejlepší filmy a herecké výkony za uplynulý rok. A stejně jako loni, i letos se Emma objevuje na jedné z jeho obálek (loni to bylo s Caseym Affleckem) a to díky svému výkonu ve filmu Battle of the Sexes. Na coveru jí teď dělá společnost jedna z jejích nejlepších kamarádek, Jennifer Lawrence, takže radost to je dvojnásobná. Obálka je teda supr, mě se ještě víc líbí právě ta druhá fotka, je kouzelná. V galerii zatím najdete dva scany v UHQ kvalitě, jinak se ještě objevil rozhovor a video, které přidám později.

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2018 > W Magazine (January 2018)

GALLERY UPDATE • OUT Magazine (August 2017)

9. července 2017 v 14:05 | Posted by: Roxy
Dneska sem přicházím konečně i s něčím jiným než fotkami od paparazzi a tím je rovnou nový photoshoot! Respektive zatím jen scany z magazínu, protože samotné fotky se ještě neobjevily, ale to vůbec nevadí. Emma minulý měsíc nafotila photoshoot společně s herečkou Andreou Riseborough, která v Battle of the Sexes hraje její přítelkyni, pro časopis OUT, který se teda zaměřuje na LGBT komunitu. Scany tu mám zatím čtyři, fotky to jsou opravdu povedené, ono jim snad ještě přidává na kráse, jak jsou černobílé. Emma je tu všude nádherná <3. Kromě fotek sem teda ještě hodím odkaz na rozhovor, který jsem, se přiznávám, sama ještě nečetla a upřímně nevím, jestli ho sem budu překládat, protože nevím, jak na tom budu s časem (a leností), takže pro všechny případy ho najdete tady.

GALLERY LINK:
[004x] MAGAZINE SCANS > 2017 > OUT Magazine (August 2017)

GALLERY UPDATE • The Wrap Magazine

19. února 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám opět nějaké ty fotky, tentokrát scany z magazínů. Emma se teď společně s Ryanem objevila na únorové obálce časopisu The Wrap, který jim a filmu La La Land věnoval i několik stran, takže si můžete počíst. Použité fotky jsou jinak z loňského photoshootu od Tima Palena a když už se o něm zmiňuju, nedávno se z něj objevily dvě nové fotky (tu druhou teda vidíte i na scanech), obě jsou naprosto krásné, celkově ten photoshoot je hrozně povedený. A nakonec tu ještě mám scan z německého magazínu Style, jehož březnovou obálku zdobí právě Em. Použitá fotka by měla být ze setu pro Saturday Night Live a je nádherná.

GALLERY LINK:
[005x] MAGAZINE SCANS > 2017 > The Wrap (February 15)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Tim Palen

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2017 > Style Magazine (Germany, March 2017)

GALLERY UPDATE • W Magazine (February 2017)

7. ledna 2017 v 10:05 | Posted by: Roxy
Tahle novinka mě strašně potěšila, tak jsem ráda, že vám ji sem konečně dávám. Časopis W jako každý rok vydal své speciální filmové číslo, zaměřené na nejlepší filmy a herecké výkony za uplynulý rok. Samozřejmě Emma, jakožto jedna z hlavních kandidátek na oscarové nominace, tu nesměla chybět. Společně s ní je na její verzi únorové obálky i herec Casey Affleck, který zde reprezentuje film Manchester by the Sea (na ten jsem taky moc zvědavá!). Kromě coveru tu mám také jednu fotku z photoshootu, která je naprosto skvělá. A samozřejmě vyšel i rozhovor, který momentálně překládám, tak se ho snad dočkáte co nejdřív, a také ještě video, které sem dám hned vzápětí :-).

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > W Magazine (February 2017)

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2016 > W Magazine

GALLERY UPDATE • D La Repubblica & 8 Days Magazine Scans

16. prosince 2016 v 17:05 | Posted by: Roxy
Na dnešek tu mám připravený ještě tenhle článek, ve kterém se pro změnu zase věnuju magazínům, teď v posledních dnech se totiž objevily scany k těmto dvoum časopisům. Prvním je D La Repubblica, ze kterého se objevila pouze prosincová obálka, ale myslím, že na vyražení dechu bohatě stačí :D. Nevím, jestli Emma přímo pro tenhle magazín fotila nový photoshoot, každopádně fotka je úplně nová a je překrásná <3. Takže bych byla velice ráda, kdyby se objevila i samostatně. :D A druhým časopisem je prosincové vydání 8 Days, ve kterém najdete rozhovor s Emmou a Ryanem. Jinak ta použitá fotka na obálce je taky úplně nová, ta patří ale k photoshootu pro Backstage.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > D La Repubblica (December 2016)

GALLERY LINK:
[009x] MAGAZINE SCANS > 2016 > 8 Days (December 2016)

GALLERY UPDATE • Total Film Magazine (January 2017)

22. listopadu 2016 v 9:15 | Posted by: Roxy
Dneska to vidím asi na víc článků, protože se toho pořád objevuje na Emminy poměry hrozně moc, což se samozřejmě dá čekat, jelikož propaguje La La Land, no já už pomalu nevím, kde mi hlava stojí (na krku asi ne), ale moc pozadu zatím nejsem :D. Jako první článek tu mám nachystané scany z (už) lednového čísla magazínu Total Film, který věnoval rovnou 8 stránek La La Land, kde nás tedy s tímhle filmem seznamuje. Kromě toho tam je i rozhovor s Emmou a Ryanem, který mi teda přijde super, takže si můžete přečíst aspoň ten (je to 5. a 6. scan).

GALLERY LINK:
[008x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Total Film Magazine (January 2017)

GALLERY UPDATE • Variety (November 2016)

16. listopadu 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy
Novinky neutichají, ba naopak, s blížící se premiérou toho zkrátka bude asi ještě víc, z čehož mám radost, jen doufám, že budu vše stíhat :D. Už teď nestíhám vůbec obíhání affs, za což se vám moc omlouvám, mám pocit, že jsem u některých nenapsala komentář už tak měsíc... Dneska tu teda mám pro změnu zbrusu nové scany a photoshoot pro Variety, jejichž listopadovou obálku zdobí Emma a Ryan. Photoshoot i rozhovor, který si uvnitř magazínu můžete přečíst, byly pořízeny už v září na filmovém festivale v Torontu, možná si ještě pamatujete tenhle Emmin outfit. Jinak jsou fotky skvělé, uvidíme, jestli se ještě objeví nějaké další, jinak mě asi nejvíc nadchla ta druhá ve photoshootu <3.

GALLERY LINK:
[006x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Variety (November 2016)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2016 > Variety

GALLERY UPDATE • Magazine Scans (November 2016)

23. října 2016 v 20:35 | Posted by: Roxy
Dneska takhle na večer sem přidám pár scanů, které se za posledních pár dní objevily. Jako první tu mám komplet scany k listopadovému číslu magazínu Vogue, jehož obálku zdobí právě naše Emma, uvnitř si jinak můžete přečíst samotný rozhovor (který jsem přeložila tady) a ještě jednou prohlédnout fotky. Další dva magazíny, InStyle a The Hollywood Reporter, se věnují filmům představeným na letošním festivale v Torontu, které z největší pravděpodobností čekají různé nominace na ceny a film La La Land samozřejmě mezi nimi nesměl chybět.

GALLERY LINK:
[009x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Vogue (US, November 2016)

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > InStyle USA (November 2016)

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2016 > The Hollywood Reporter (September 30, 2016)

GALLERY UPDATE • People & EW Magazines

26. září 2016 v 11:35 | Posted by: Roxy
Tenhle měsíc je na novinky až vyčerpávající :D. Píšu už v pořadí 30. článek, což se tady na blogu neobjevilo dost dlouho a do konce září tu ještě minimálně dva další přibudou. Nevím, jak to teď Emma bude mít, La La Land ještě bude mít premiéry na pár dalších festivalech (viz. kalendář v menu), ale není známo, jestli se Emma nějakého z nich zúčastní. K dnešnímu článku - z minulého týdne se objevily tyto scany hněd ke dvěma magazínům - první je Entertainment Weekly, který vyjde 30. září a druhý People, který vyjde 3. října - oba dva věnovaly pár stránek filmům, které měly premiéry na festivale v Torontu, takže La La Land tam nesměl chybět. Použité fotky jsou jinak z photoshootu pro EW a tu první jsme ještě neměli možnost vidět, no a ta druhá je prostě boží :D.

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Entertainment Weekly (September 30, 2016)

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > People (October 3, 2016)

GALLERY UPDATE • Empire & Gioia! Magazines

27. srpna 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy
Krásné sobotní ráno vám přeju, na dnešek tu mám nachystaný další článek s fotkami, tentokrát se ale jedná o scany z magazínů. Jako první tu mám scan už z říjnového vydání britského Empire, který - jak jinak - věnoval jeden článek filmu La La Land. Možná bych vám ho sem na zítra přeložila, měli byste zájem? Je poměrně zajímavý, mluví v něm teda Damien Chazelle, ale zmiňuje se tam i o naší hlavní dvojici. Jinak k němu přidali i novou fotografii z filmu, tak se jí snad brzy dočkáme i samostatně. Ke druhým scanům vám nic moc asi nepovím, jelikož jsou pro italský magazín Gioia! a já italsky umím velký kuloví :D. ALe tak snad si aspoň někdo počtete.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Empire Magazine UK (October 2016)

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Gioia! (September 2016)

GALLERY UPDATE • Entertainment Weekly (August 19, 2016)

14. srpna 2016 v 19:35 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám přece jen něco nového, objevil se totiž jeden scan z nového vydání magazínu Entertainemnt Weekly, který se věnoval filmům, které nás v letošním roce čekají a La La Land mezi nimi samozřejmě nemohl chybět. Použitou fotku už známe z minulých scanů a krátký odstavec jsem vám níže přeložila :-).

Žádný jiný filmový žánr vám nepředvede pocit zamilovanosti lépe než muzikál. Režisér Damien Chazelle (Whiplash) doufá, že přesně to se mu povedlo zachytit i v jeho novém omamném romantickém filmu. "Když jsem přesvědčil studio, aby mě nechalo natočit tenhle film, měl jsem pocit zodpovědnosti jít do toho po hlavě," říká. Názorný příklad: Ačkoliv je příběh zasazen do skutečného světa, do Los Angeles, v jedné scéně se hlavní zamilované duo (Emma Stone a Ryan Gosling) protancuje až ke hvězdám (viz. gif ♥). "Dovolil jsem si jít jak divoce a neskutečně jsem jen mohl," sděluje. Přivázání se k vašemu sedadlu v kině je doporučeno.

GALLERY LINK:
[001x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Entertainment Weekly (August 19, 2016)

GALLERY UPDATE • Total Film UK (September 2016)

3. srpna 2016 v 11:25 | Posted by: Roxy
Milé překvapení na mě dnes vykouklo v podobě nových scanů zářijového čísla magazínu Total Film. Filmu La La Land se časopis už letos jednou věnoval, nyní se o něm rozepsal i podruhé, což jistě potěší všechny, kteří jsou na film nehorázně natěšení (včetně mě :D). V krátkém článku režisér Damien Chazelle prozradí, jak to vlastně bylo s předchozím filmem Whiplash, že La La Land byl jeho plánem už od začátku, ale jako nováčkovi mu v Hollywoodu nikdo nedal prostor a nechybí ani milá zmínka o Ryanovi a Emmě. Kromě textu se můžete pokochat i zbrusu novou fotografií z filmu, která je nádherná a já doufám, že se brzy objeví i samostatně <3.

Kromě toho se objevila informace (x), že by se Emma měla ve čtvrtek zúčastnit akce HFPA Grants Banquet, tak jsem zvědavá!

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2016 > Total Film UK (September 2016)

GALLERY UPDATE • Total Film (May 2016)

22. dubna 2016 v 10:35 | Posted by: Roxy
Světe div se, ale dnes tu mám první letošní scany z magazínu! Whop whoop. Časopis Total Film se v květnovém čísle mimo jiné věnuje filmům, které jdou letos do kin, a La La Land si vysloužil jednu z dvojstránek. V článku se dočtete samozřejmě něco filmu a o jeho režisérovi Damienu Chazellovi. Jedinou chybkou, kterou tam mají, je starší informace a sice datum premiéry, které bylo původně naplánováno už na červenec, pak ale Lionsgate rozhodl o odložení až na prosinec, kvůli awards season. Jinak jako fotku použili první a zatím také jednou still fotografii z filmu, já jí úplně zbožňuju, je nádherná.

GALLERY LINK:
[002x] Magazine Scans > 2016 > Total Film (May 2016)

GALLERY UPDATE • Grazia (Italy, December 2015)

11. prosince 2015 v 10:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám pro změnu zase po nějaké době scany z magazínu. Tyhle jsou z prosincového čísla italského časopisu Grazia, ve kterých si můžete přečíst rozhovor s Emmou - pokud teda umíte italsky (takže já z toho zas nic nemám). Jinak použité fotky jsou z letošního photoshootu Interview, které naprosto zbožňuju, můžete si je připomenout v galerii (x).

GALLERY LINK:
[004x] Magazine Scans > 2015 > Grazia (Italy, December 2015)

GALLERY UPDATE • Glamour (Netherlands, December 2015)

10. listopadu 2015 v 8:45 | Posted by: Roxy
Tak konečně, po nějakých 2 týdnech, tu mám opět něco nového! Emma se nám zkrátka schovává před světem, což je dobře, zaslouží si odpočinek a aspoň tráví čas s rodinou. Pro mě a pro vás je to špatně, protože to tady nežije a je to takové...na prd. Už jsem i přemýšlela, že bych zase přeložila nějaký starší rozhovor, dlouho jsem nic nepřekládala a celkem mi to chybí (si přijdu jako jediná na blogu, koho ty překlady baví :D), no uvidíme.

Teď už k pointě článku. Není to nějaká kdovíjaká novinka, ale lepší než nic. Emma se totiž objevila v prosincovém čísle nizozemského vydání magazínu Glamour, níže si můžete prohlédnout scany i rozhovor (pokud někdo umíte holandsky, můžete si i počíst). Použité fotky jsou jinak z photoshootu pro The Wall Street Journal :-).

GALLERY LINK:
[006x] Magazine Scans > 2015 > Glamour (Netherlands, December 2015)

GALLERY UPDATE • W Magazine

19. ledna 2015 v 9:44 | Posted by: Roxy
K únorovému speciálnímu vydání magazínu W se objevily další dva scany, z toho jeden i s textem, ve kterém se píše samozřejmě o filmech, které jsou ted v awards season nominované, takže kromě jiných i o Birdmanovi.
image host image host
GALLERY LINK:
[002x] Magazine Scans > 2015 > W Magazine (February 2015)

GALLERY UPDATE • The Wrap Magazine

27. listopadu 2014 v 12:00 | Posted by: Roxy
Minulý týden se objevila obálka k magazínu The Wrap, dnes tu pro vás mám další dva scany i se dvěma úplně novými fotkami Emmy, s kolegy Michaelem Keatonem a Edwardem Nortonem, jsou skvělé!
image host image host
GALLERY LINK:
[002x] Magazine Scans > 2014 > The Wrap (November 21, 2014)
 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.