GALLERY UPDATE: Miscellaneous

GALLERY UPDATE • With Fans in New York City (29.09.2018)

3. října 2018 v 18:35 | Posted by: Roxy
Druhý den po premiéře filmu The Favourite na NYFF se ještě konalo další Q&A, ze kterého teda žádné kloudné fotky nemám, ale stačí alespoň tyhle dvě fotky od fanoušků, kteří Emmu zastihli venku před budovou, kde se celá událost odehrála. Škoda, že není víc fotek, Emmě to každopádně slušelo. :-)

GALLERY UPDATE • Mara Roszak's Wedding (18.08.2018)

23. srpna 2018 v 19:20 | Posted by: Roxy
Teď o víkendu se konala svatba Mary Roszak, Emminy kamarádky a zároveň vlasové stylistky, kterou si Emma samozřejmě nemohla nechat ujít! Z celé události tu mám prozatím jednu fotku, budeme doufat, že se s námi budou chtít v budoucnu všichni zúčastnění podělit i o další na svých sociálních sítí. Na téhle fotce tedy můžete vidět vedle Emmy samozřejmě novomanžele, potom Petru Flannery (Emmina stylistka) a i třeba Davea, Emmina přítele (je obdivuhodný, jak se jim daří svůj vztah nijak neventilovat na veřejnosti, už jsem si pomalu myslela, že se rozešli, naposledy spolu byly vidět snad někdy v zimě :D)

GALLERY UPDATE • Mara's Bridal Party

14. srpna 2018 v 9:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s pár osobními fotkami z minulého týdne, kdy se konala rozlučka se svobodou Mary Roszak, Emminy kamarádky a zároveň vlasové stylistky. Holky kromě všeho jiného strávily čas vyráběním keramických hrnečků nebo cvičením jógy, v galerii si můžete prohlédnout pár fotek, je vidět, že si všichni zúčastnění hezky užili.

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Celebrating her grandma's birthday

19. června 2018 v 10:45 | Posted by: Roxy
Tak už víme, kam mířila na víkend vlakem, za svojí babičkou! Ta slavila slavila své 85. narozeniny, takže nesměla chybět oslava! Ze které tu mám jednu osobní fotku a dokonce i jedno krátké video, ve kterém všichni babče (přijde mi strašně cute, jak jí říkají neanie) zpívají happy birthday a je to hrozně sladký <3

GALLERY UPDATE • New Personal Pic

8. dubna 2018 v 21:55 | Posted by: Roxy
No Emma nám v poslední době moc nedopřává nával novinek, vlastně vůbec nic :D. Dneska tu mám alespoň jednu osobní fotku, kterou do svých insta stories přidal herec Justin Theroux, se kterým si Emma zahrála v netflixovém seriálu Maniac, který vyjde letos na podzim. Fotka je super, navíc na ní Justin v textu ukončuje drby o tom, že by s Emmou něco měl (ano, protože takové klepy nedávno skutečně kolovaly :D), je to úsměvný no.

GALLERY UPDATE • New/Old Picture with Woody Harrelson and Bob Dylan

26. února 2018 v 23:40 | Posted by: Roxy
Ty novinky za tenhle měsíc teda stojí za starou belu. Tenhle týden by to tedy mohlo být jinak, poněvadž se blíží oscarový víkend, který si Emma určitě nenechá ujít. Jednak by se měla jakožto loňská vítězka zúčastnit samotného ceremoniálu Academy Awards v neděli, kde bude předávat cenu nejlepšímu herci. Kromě toho se také vyskytla zpráva, že Emma bude v pátek hostovat předoscarový koktejlový večírek Women in Film. Ještě teda než k tomu dojde, mám tu přece jenom něco nového. Herec Woody Harrelson teď nedávno přidal na svůj Instagram tuhle vzpomínkovou fotku na které je společně s Emmou a Bobem Dylanem. Fotka je z října 2016, kdy si udělali výlet na hudební festival Desert Trip (x) a je rozkošná.

GALLERY UPDATE • New Personal Pictures

1. února 2018 v 8:05 | Posted by: Roxy
Na ankety se snad vrhnu nějak během víkendu, teďka dám přednost jedné milé novince. Včera na svůj Instagram přidala Emmina kamarádka a vizážistka v jedné osobě Rachel Goodwin fotky o tom, jak si s Emmou nechali společně udělat trvalou :D. Pecka, jsem zvědavá, jestli se dočkáme i nějakých normálních, jak to bude potom vypadat, každopádně mě to pobavilo, i ten Rachelin popisek. Em má jinak supr mikinu, která je mimochodem z kolekce kapely HAIM (x).

📷 Rachel Goodwin: We have a permanent bond! Some friends get tattoos, well we get PERMS! We're here to tell you that they are BACK and they are not your grandmas perm!

GALLERY UPDATE • Emma with her vocal coach Eric Vetro

22. ledna 2018 v 23:30 | Posted by: Roxy
Tak jsem se těšila, jak budu přidávat kupu fotek ze SAG Awards a ona se tam Emma nakonec vůbec neukázala :D. Důvod její nepřítomnosti je pro nás neznámý, ale mohla by to být třeba nemoc nebo náhla pracovní vytíženost. Tak či tak, snad je u ní všechno v pořádku. Jako náplast tu mám alespoň jednu staronovu osobní fotku, na které je Emma společně se svým hlasovým trenérem Ericem Vetro, fotka je z doby, kdy se natáčel film La La Land. :)

GALLERY UPDATE • New/Old Personal Pictures

21. ledna 2018 v 23:05 | Posted by: Roxy
Už za pár hodin se konají SAG Awards, kterých se Emma jako jedna z prezentujících účastní, ale ještě než k tomu dojde, přidám sem tyhle nové osobní fotky s Emmou. První z nich přidal na svůj Instagram herec Josh Gad, který si zavzpomínal na staré časy, kdy hrál společně s Em ve filmu The Rocker, takže fotka je stará cca 10 let. Druhá je taky vzpomínková, i když se nenoří do tak hluboké minulosti, jako Josh :D. Na Instagram jí přidala jedna z Emminých nejlepších kamarádek, Sugar Lyn Beard. Fotka je z loňského léta, kdy čtveřice byla čtveřice na dovolené.

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At Victoria Palace Theatre in London to see the Hamilton Musical (13.12.2017)

16. prosince 2017 v 22:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s dalšíma fotkama, tentokrát ze 13. prosince, kdy se Emma s maminkou byla podívat na muzikál Hamilton v londýnském Victoria Palace Theatre (proto mě ty předchozí fotky tak matou :D). Z celého představení tu mám fotky po show, kdy se Emma vyfotila s hereckým obsazením nebo fanoušy a fotky jsou zlaté.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • New Personal Pictures & "Anna" Music Video BTS

10. listopadu 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy
Poslední dobou se to s novinkama zase relativně uklidnilo, ale dneska tu pro vás stejně něco mám. Nejprve začnu s novými osobními fotkami, které jsou celkem tři. První dvě jsou z Instagramu jedné z Emminých nejlepších kamarádek, Sugar Lynn, která takhle veřejně v pondělí popřála Emmě k narozeninám. Třetí fotka je taky ve spojitosti s narozeninami, tentokrát jí ale takhle přál taktéž Emmin dlouholetý kamarád Chris Lowell, se kterým Em hrála ve filmu The Help a ta fotka je rozkošná. Druhou částí článku jsou pak dvě nové fotky ze zákulisí natáčení videoklipu Anna, písničky od Willa Butlera z Arcade Fire a i ty jsou skvělé <3.

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[002x] OTHER PROJECTS > Music Videos > Will Butler "Anna" Music Video (2015) > Behind the Scene

GALLERY UPDATE • With a fan (New York, 18.10.2017)

19. října 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám opět takový drobnější článek, upřímně příjemná změna, že nemusím ukládat několik desítek fotek :D. Emma byla včera v New Yorku a na ulici na ní narazily fanoušci, tak se s jednou holčičkou ochotně vyfotila. Naprosto zlaté fotky a Emmě to tady moc sluší, líbí se mi její outfit (čepici nepočítám, tu ať už konečně vyhodí :D).

GALLERY UPDATE • Emma at Gilda's Club (13.10.2017)

18. října 2017 v 9:10 | Posted by: Roxy
Od Emminy účasti na premiéře filmu "Killing of a Sacred Deer" se vlastně nic nového neobjevilo a až dnes tu mám jednu novou fotku, která pochází z pátka 13. října, kdy byla Emma navštívit v (už) New Yorku Gilda's Club, což je charitativní organizace, která se zaměřuje na lidi žijící s rakovinou a jejich rodiny. Em k tomuhle má samozřejmě blízko a tyhle nadace podporuje, jelikož si její maminka prošla rakovinou prsu.

Objevila se mimochodem informace, že teď v sobotu 21. října se Em společně s Alanem Cummingem zúčastní benefiční akce Cumming for Good, která podpoří právě nadaci Gilda's Club a The Southern Poverty Law Center.

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Q&A, Club Cumming (21.09.2017)

30. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy
Novinky už teď jsou naštěstí úplně v klidu (vlastně poslední dny žádné :D), takže můžu v klidu dopřidat, co mi zbývá, i když jsem hrozně líná a do ničeho se mi moc nechce - tenhle článek tu mám připravený několik dnů a pořád ho ne a ne dodělat. Tak snad dnes je ten den. Je teda trošku miš maš, ale většina fotek spolu souvisí, protože jsou pořízené ze stejného dne. 21. září se v New Yorku konalo ještě menší Q&A k Battle of the Sexes, ze kterého tu mám celkem 4 fotky. Hned potom vyrazila Emma společně s Alanem Cummingem a Paulem McCartneym (jo přesně tím) do klubu Cumming, kde si na stagi podle všeho zazpívali "Part of Your World" (asi ten song z Malé mořské víly? :D). Zbytek fotek už je mix osobek a fotek od fanoušků, ta první osobka je třeba úplně rozkošná, Emma je na ní vyfocená se svým trenérem Jasonem Walshem, pak tam má jednu společnou s Paulem - strašně jí to tam mimochodem sluší, na Q&A měla k šatům podpatky, ale tady s těma bílýma conveskama to vypadá ještě líp - další dvě fotky jsou ze zákulisí Late Night Show Setha Meyerse a poslední je společná s Emminým týmem a ta je taky teda naprosto skvělá :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[006x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • New/Old Pic of Emma During Her Training (2016)

9. srpna 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy
Zdravím, dneska tu jsem konečně s něčím novým! I když to berte s rezervou, protože fotka je přes rok stará, jen byla zveřejněna až teď. Je teda zkraje loňského roku, kdy se Emma intenzivně věnovala tréninku a přípravám na roli Billie Jean King v Battle of the Sexes. Mimochodem, k filmu tu mám i skvělou zprávu a sice: bude se promítat na filmovém festivalu v Torontu! Nevím, jak na tom bude Emma v té době časově (měl by se totiž už natáčet seriál Maniac), ale bylo by super, kdyby se tam objevila. Zatím nevím přesné datum promítání, ale festival se koná od 7. do 17. září.

GALLERY UPDATE • With friends at Kunde Family Winery in Kenwood (08.07.2017)

14. července 2017 v 23:55 | Posted by: Roxy
Minulý víkend si Emma společně s přáteli vyjela až do Kenwoodu, kde mimo jiné navštívili vinárnu Kunde Family Winery. Z celého výletu tu mám několik osobních fotek, z čehož mám fakt radost, je znich znát, že se všichni báječně bavily (tak asi víno bylo dobrý :D). Emmě to na fotkách hrozně sluší, ostatně i jako všem, tuhle jejich partičku mám hrozně ráda.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Movie Night with Friends (11.06.2017)

15. června 2017 v 19:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám pro změnu další fotku, sice jen jednu, ale jsem ráda za všechno. Jedná se o osobku, kterou na svůj Instagram přidala jedna z Emminých nejlepších kamarádek Martha MacIsaac a můžeme na ní vidět celou tu jejich partu, jak si minulý víkend zajeli na hřbitov Hollywood Forever, který tam pravidelně pořáda filmové večery pod širákem. Fotka je skvělá, určitě si večer skvěle užili, no Marthin popisek "Off to see the wizard with this group of garbage." taky mluví za vše :D.

GALLERY UPDATE • Personal Pictures

10. června 2017 v 10:05 | Posted by: Roxy
Budete se možná divit, ale za poslední dny se kolem Emmy objevilo pár novinek, které vám sem teda můžu postupně servírovat. Nejprve začnu těmihle dvěmi osobními fotkami, ta první je teď z úterka 6. června, Emma je na ní vyfocená s jedním fotografem - tak že by nás čekal nějaký nový photoshoot? Každopádně je skvělá a Emmě to na ní moc sluší. Druhá osobka je pak flashbacková, včera jí na svůj Instagram přidala Emmina vizážistka Rachel a je to throwback na londýnskou premiéru The Amazing Spider-Man 2, na které Em prostě zazářila a doteď je to jeden z mých nejoblíbenějších kobercových outfitů - fotky si sami můžete připomenout v galerii zde.

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At the screening of "La La Land in Concert" at the Hollywood Bow (27.05.2017)

1. června 2017 v 16:35 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám konečně zase nějaké aktuálnější fotky s Emmou, to mi vždycky dělá radost a jen je škoda, že jich v poslední době není tak často. O víkendu se Emma zajela s přáteli a maminkou Kristou podívat na promítání La La Land s živým orchestrem, které proběhlo v sobotu v Hollywood Bow v Los Angeles, takže aspoň víme, že se Em vrátila z Londýna zpátky do Ameriky. Z celé události tu mám pár osobních fotek, na kterých můžete vidět Emmu s kamarádkou Marthou, holkami z jejího vizážistického týmu Rachel a Marou, potom s Karen a Chrisem Woodsovými, kteří ve filmu tancovali při písni City of Stars a nakonec s režisérem Damienem Chazelle a skladatelem Justinem Hurwitzem, který celý koncert dirigoval.

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] Miscellaneous > Taken by Fans

GALLERY UPDATE • With Fans in London

15. května 2017 v 22:35 | Posted by: Roxy
Dneska tu takhle na večer mám přece jen něco nového, dokonce toho je i víc, tak to spojím do jednoho článku. Nejprve teda začnu fotkou, která je z minulého týdne, nějací fanoušci měli to štěstí a v Londýně narazili na Emmu, která svolila, že se s nimi vyfotí, no vzniklá fotka je strašně zlatá. <3

Další dvě drobné zprávy, které se objevily dneska a sice: Natáčení The Favourite skončilo, takže jsem zvědavá, jestli se Emma ještě v Londýně zdrží, nebo se vrátí do Ameriky, uvidíme. A musím říct, že mě docela těší, že nakonec natáčení proběhlo celé pod pokličkou, aspoň budeme mít o to větší překvapení. Druhá zpráva určitě potěší vás všechny - někdy tenhle týden by měl vyjít první trailer k Battle of the Sexes! No tak to jsem zvědavá a to jako že fakt hodně!

GALLERY UPDATE • Emma in Paris & London

19. dubna 2017 v 12:55 | Posted by: Roxy
Předchozím článkem jsem to trošku přivolala, protože tu dnes mám konečně i nějaké aktuálnější fotky, i když jde "jen" o osobní fotky a fotky od fanoušků. Jak všichni asi už víte, Emma stále natáčí v Londýně film The Favourite, minulý týden asi měla menší volno, protože si společně se svojí kamarádkou Sugar Lynn Beard zajela na pár dní do Paříže. Sugar pak na svůj Instagram (x) zveřejnila pár fotek z výletu, na dvou z nich je i Emma, která opravdu vypadá, že se kvůli filmu obarvila zase na blond! Kromě osobek tu teda mám i dvě fotky od fanoušků, ta první je stále z Paříže a druhá je pak už teď z neděle z Londýna, kam se Em zase vrátila.

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[002x] Miscellaneous > Taken by Fans

GALLERY UPDATE • Emma making the W sign to pledge support World Water Day

25. března 2017 v 23:40 | Posted by: Roxy
Po pár dnech tu mám opět jednu novou osobku (zdá se, že teď z těch osobních fotek a updatů budem žít :D), která pochází ze středy a Emma na ní dělá W znamení, čímž na Světový den vody (který byl právě ve středu) vyjádřila podporu světovým organizacím, které bojují proti vodní krizi - stejně jako x dalších celebrit (třeba Adele, Cara Delevingne, Beyoncé, Katy Perry nebo Jennifer Lawrence). Em to jinak na fotce moc sluší, takhle nevím, jestli to je jen tím filtrem, ale zdá se mi tu lehce blonďatá.

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • New Personal Picture

17. března 2017 v 22:15 | Posted by: Roxy
Zdravím vás po pár dnech! Dneska tu mám konečně něco nového - i když je to dost spekulativní, protože fotka byla sice zveřejněna před pár dny, jinak je ale z 1. března - nicméně je to pořád nejnovější fotka Emmy, takže se všechno počítá! :D Je pořízena od kadeřníka Mathewa (x), který Emmu ostříhal a nabarvil pro její nový film The Favourite! Já tady na fotce moc žádnou změnu nevidím, ale budiž :D.

Jinak co se týče samotného filmu The Favourite, i k němu mám pár nových zpráv. Natáčení vypukne už příští pondělí, tedy 20. března, a bude probíhat následujících 8 týdnů. Mezi lokace mimo jiné patří například i Hatfield House v Hertfordshire. No já jsem zvědavá, jestli se dočkáme i nějakých fotek, bylo by to fajn. Více o filmu si jinak můžete přečíst třeba zde.

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Personal Pictures, LA Times Photoshoot & La La Land

14. března 2017 v 11:45 | Posted by: Roxy
Aaand here we go. Awards season skončilo a po Emmě se slehla zem :D. Opravdu, od oscarového večera se v podstatě nic než kromě doplňovaček neobjevilo. A dneska to nebude výjimka, protože tu mám další gallery update. Začnu s osobními fotkami, kterých tu mám celkem 5. Ty první dvě jsou naprosto rozkošné, Emma je na nich s kočičkou svého kamaráda a prostě aaawww. Další dvě jsou takový flashback, protože jedna je z loňského léta, kdy Emma společně s přáteli cestovala po Evropě a druhá je z loňského Silvestra. No a poslední pátá fotka je z Oscarů, Emča je na ní vyfocená s maminkou Kristou a bráchou Spencerem. Dalším updatem je letošní photoshoot pro LA Times, ke kterému se objevily dvě nové fotky, no a nakonec ještě film La La Land, kam jsem do galerie přidala taktéž dvě nové fotky.

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Los Angeles Times (Kirk McKoy)

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • Personal Pictures #76 & With Fans

20. ledna 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy
Od doby, co se Emma objevila u Grahama, se nic nového neobjevilo, jediné, co víme, že se Emma stále nachází v Londýně. Někdo během týdne psal, že dokonce viděl Emmu a Andrewa, protože Andrew je teď v Londýně taky, takže.......domyslete si sami, co si myslim :D. Dneska tu mám alespoň po dlouhé době zase nějaké osobní a fanouškovské fotky. Ta první je ze včerejška, Emma byla s přáteli v kině a musím podotknout, že ti přátelé jsou vlastně Andrewovy přátelé (Em s Andym byly i na jejich svatbě) a na Twitteru už spekulují, že ten kdo sedí vedle Emmy (má na koleni položenou čapku) je Andrew. Haha, no já to zatím nechám být :D. Fotka s fanouškem by taky měla být ze včerejška a je hrozně milá :).

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans
 
 

Reklama
Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.