GALLERY UPDATE: Paparazzi

GALLERY UPDATE • Leaving Sushi Park Restaurant with her mother in West Hollywood (04.01.2018)

6. ledna 2018 v 16:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s dalším článkem, tentokrát jsou to první letošní fotky od paparazzi. Ty jsou ze včerejška, kdy byla Emma zahlédnuta společně se svojí mamkou Kristou ve West Hollywoodu, kde si zašly do jedné japonské restauraci na sushi. Nevím, jestli to je jen zbožné přání, ale fakt bych si přála, aby se té čapky už letos zbavila :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (20. & 22.12.2017)

26. prosince 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy
Zdravíčko, tak doufám, že si teď vánoční volno řádně užíváte! Já se poslední dva dny v podstatě jen válím a koukám na filmy (btw. Battle of the Sexes je skvělej, ale teď jsem asi úplně odvařená z Call Me By Your Name - nádhernej snímek, doporučuju!), i když bych asi mohla dělat něco produktivnějšího - ale nechce se mi. Nicméně už pomalu chystám fashion poll a ohlédnutí za rok 2017, tak doufám, že to do Silvestra dám do kupy, protože jsem teď fakt líná jak prase :D. (O novém designu ani nemluvím)

Dneska tu jsem s novými fotkami, které teda jsou už z minulého týdne, ale jak říkám, jsem líná a dřív se mi nechtělo, tak sem s nimi přicházím až teď. Jedná se od dvě alba od paparazzi. Na prvním z nich byla Emma viděna jak míří do jednoho hotelu v Los Angeles. Ma tam na sobě opět ten skvělej, dlouhej kabát, světle modrý svetřík a a botky od LV, vypadala skvěle. Druhé paparazzi jsou o dva dny později, kdy jí pro změnu vyfotili, když byla nakupovat potraviny v Beverly Hills. Outfit tu má skoro stejný, jen má legíny a tenisky, takže je docela možné, že byla ještě cvičit. Největší změnou ale rozhodně budou vlasy, protože ano, Emma je po několika měsících opět zrzka!

GALLERY LINK:
[023x] PAPARAZZI > 2017 > Heading into a hotel in LA (20.12.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at LAX airport in Los Angeles (18.12.2017)

20. prosince 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám překvapivě další fotky od paparazzi, kteří na Emmu narazili o den později, tentokrát už zpátky doma v Americe, konkrétně na letišti LAX v Los Angeles, které akorát opouštěla. Její outfit mě tady taky po dlouhé době fakt zaujal, ta kombinace dlouhého kabátu, bílých conversek a tak nemá chybu. Taky to skvěle rozzářila ta velká taška na kufru, zkuste hádat od jaké značky (ehm ehm, ano správně, opět LV :D).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at the Ritz Hotel in Paris, France (17.12.2017)

19. prosince 2017 v 12:45 | Posted by: Roxy
Emma se nám z Londýna přesunula do Paříže, odkud mám také nové fotky od paparazzi. Ti na Emmu a její maminku Kristu narazili, když společně dorazily do hotelu Ritz. Napadlo mě, že pokud se teda nejedná o obyčejnou dovolenou, důvodem Emmina výletu do Evropy by mohlo být focení nebo točení něčeho pro Louis Vuitton, u kterého je teď Em tváří. Uvidíme, každopádně jsem zvědavá na nějaké ty kampaně. Rozhodně víc, než na šaty, které asi Emma bude tahat na červené koberce, ale třeba budu mile překvapená :D. Tady jí to každopádně slušelo, kabát, boty i kabelku má právě od LV.

PS: Co kdybychom Emmě koupili pod stromeček nějakou novou čapku/klobouk?

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At the cinema to watch 'Lady Bird' with Dave in NYC (12.12.2017)

14. prosince 2017 v 18:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám nové fotky od paparazzi, které mě teda trochu matou, protože je u nich psáno, že jsou teď z 12. prosince z New Yorku, potíž je v tom, že Emma je pořád v Londýně :D. Takže je buď špatně datum, nebo místo, nebo si Emma na 1-2 dny odskočila do NYC. Ať je to, jak chce, na fotkách můžete vidět Em s Davem, jak jdou do kina na film Lady Bird, na který se teda já osobně hrozně těším a jsem zvědavá (ale to já jsem na všechny :D). Emmě to tady jinak slušelo, má tady dost podobný outfit, jako na minulých paparazzi fotkách, opět ten dlouhý kabát + kabelku a botky od Louise Vuittona, mě se tady moc líbí její svetřík. U čepice si přeju, ať shoří v pekle.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in New York with Dave and some friends (28.11.2017)

1. prosince 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám po nějaké době opět nějaké klasické fotky od paparazzi, tyhle jsou z úterý 28. listopadu, kdy si Emma společně se svým novým přítelem Davem a pár přáteli zašla na představení Louskáčka v New Yorku. Fotek zas tolik není, ale je vidět, že se dobře bavili. Emma tu má jinak skvělý outfit, ten kabát se mi moc líbí a má k tomu fakt parádní botky na podpatku - které jsou mimochodem, stejně jako kabelka, od Louise Vuittona, takže si Em dál užívá jejich nové spolupráce. Kromě paparazzi tu mám také jednu osobku, kterou na svůj Instagram přidala Emmina kamarádka Sugar Lyn a i ta je výborná (Emmin výraz mluví za vše :D), je pravděpodobně léta, kdy tahle partička trošku výletovala.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At JFK Airport in New York (11.11.2017)

15. listopadu 2017 v 19:35 | Posted by: Roxy
Emma se v Los Angeles asi kvůli natáčení Maniac moc dlouho nevydržela, jelikož hned po Governors Awards vyrazila zpátky do New Yorku a já tady mám fotky ještě z téhož dne, kdy dorazila akorát na JFK letiště. Fotky jsou jen dvě, navíc pořízené z větší dálky, takže ani nic moc vidět není. Bylo by fajn, kdyby Em ty čepice střídala a tuhletu už nejlépe vůbec nevytahovala, hrozně mi leze na nervy :D.

GALLERY LINK:
[002x] PAPARAZZI > 2017 > At JFK Airport in New York (11.11.2017)

GALLERY UPDATE • Leaving a restaurant in NYC with Dave McCary (06.11.2017)

12. listopadu 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám po několika týdnech i klasické paparazzi fotky, i když tyhle jsou focené z dálky, takže toho moc vidět není, ale co už. Emma byla svoje narozeniny oslavit tak, že si zašla do jedné restaurace v New Yorku na večeři s údajně svým novým přítelem Davem McCarym. Nebudu lhát, moje Stonefield srdéčko malinko krvácí, ale Em přeju jen to nejlepší, tak doufám, že je šťastná, ať už to je jak chce. Dave jinak pracuje u Saturday Night Live jako režisér a je také spoluzakladatelem skečové komediální skupiny Good Neighbor. Nemůžu si pomoct, ale hrozně mi připomíná Andrewa :D. (což tady vidět není, ale schválně si ho můžete vygooglit)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Heading to a gym in NYC (22.10.2017)

25. října 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy
Už je to celkem doba, kdy se objevily nějaké klasické fotky od paparazzi, ono vlastně celkově mi přijde, že jich letos není tolik (v galerii jen 25 alb a už je konec října, loni jich bylo přes 70 :D), Emma holt ví, jak se před nimi ukrýt. Tentokrát si jí teda fotografové našli a vyfotili teď v neděli 22. října, jak s kamarádkou razí do posilovny. Fotky jsou celkem čtyři, Emma je tu oblečená logicky ve sportovním, přes to si ale vzala šedý kabátek, který je fakt super a malou zelenou kabelkou od Louis Vuitton, která je z jejich nejnovější jarní kolekce a tudíž jí ještě nikdo nemá - jedna z výhod být tváří LV. PS: Tu zatracenou čepici fakt nenávidím.

GALLERY LINK:
[004x] PAPARAZZI > 2017 > Heading to a gym in NYC (22.10.2017)

GALLERY UPDATE • Arriving at JFK Airport in NYC (17.09.2017)

21. září 2017 v 10:25 | Posted by: Roxy
Jedeme dál, už se pomalu blížím k těm nejnovějším fotkám. Trošku doufám, že to stíháte aspoň sledovat a neztrácíte se v tom. Emma teď má za poslední dva týdny pěkně nalítáno - to stačila zajet do Toronta, potom na pár dní do New Yorku, pak zase na otočku do Los Angeles a dneska tu mám fotky z letiště JFK, z neděle 17. září, takže se zase vrátila do New Yorku, kde už by podle mě teda mohla nějakou dobu vydržet. Tady na letišti jí to jinak moc slušelo, ten outfit se mi celkově moc líbí, je takový chic. Tady mi tentokrát ani moc nevadí ta čepice, jak má rozpuštěné vlasy, hned to vypadá o něco líp.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in NYC & Los Angeles (14.-16.09.2017)

19. září 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám na řadě další fotky, tentokrát jen od paparazzi a jelikož se jich docela nakupilo, dávám je takhle do jednoho článku. První album je ještě z New Yorku, Emma byla den po premiéře filmu Mother její kamarádky Jennifer Lawrence viděna s jinou kamarádkou v ulicích New Yorku, oblečená tam byla pohodlně a slušelo jí to (tu čepici bych zahodila). Další fotky jsou o den později, kdy byla Emma viděna už na letišti LAX v Los Angeles (Tu. Čepici. Už prosím Emmo vyhoď), kam dorazila kvůli premiéře filmu Battle of the Sexes (o tom zas víc zítra), ale ještě předtím stačila vyrazit na narozeninovou oslavu jednoho ze svých přátel do restaurace Fogo de Chão v Beverly Hills (uf, a bez čepice).

GALLERY LINK:
[014x] PAPARAZZI > 2017 > Out in NYC with a friend (14.09.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Visiting a friend in Los Angeles (11.07.2017)

15. července 2017 v 22:45 | Posted by: Roxy
Dneska se dostávám i k zatím poslední novince, kterou jsou tyhle fotky od paparazzi z úterý 11. července, kdy byla Emma viděna v jednom losangelském sousedství, jak zrovna navštěvuje přátele. Oblečená je tady opět velice jednoduše, na sobě má basic černé tričko, džíny a balerínky, na hlavě jí opět nechybí její krycí čepice (už mě rozčiluje :D) a má taky super sluneční brýle a kabelku. :)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving a yoga studio after a morning workout in LA (02.07.2017)

8. července 2017 v 0:25 | Posted by: Roxy
Musím říct, že chystání článků mi teď fakt nejde, tenhle článek tu mohl být tak předevčírem, tak nic, s Roxy to už lepší nebude :D. Nicméně, mám tu další fotky od paparazzi, které jsou zároveň i nejnovější, takže si od nich zase na chvíli odpočineme. Jsou z neděle 2. července, kdy Emma akorát opouštěla hodinu jógy v LA. Em je tu oblečená ještě napůl ve sportovním, přes legíny a top si oblékla svojí džísku a na hlavě jí samozřejmě nesměla chybět její oblíbená protipaparazziovská čapka :D. Celkově se mi tady líbila, slušelo jí to.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving her doctor's office with her mother Krista in Brentwood (01.07.2017)

5. července 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s opět dalším článkem, dalšími fotkami od paparazzi, ke konci minulého týdne se opravdu činili :). Tyhle fotky jsou ze soboty, kdy byla Emma viděna v Brentwoodu, společně se svojí maminkou Kristou zrovna odcházela od doktora. Oblečená tu je opět jednoduše, no to už snad ani nemůže nikoho překvapit, má na sobě hrozně hezkou šedivou mikinu, černé kalhoty a balerínky s leopardím vzorem a na hlavu si vzala nečekaně svojí oblíbenou čapku.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • In Los Angeles (30.06.2017)

4. července 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám další fotky, tentokrát to jsou rovnou dvě alba od paparazzi, jsou z jednoho dne, z pátka 30. června, tak jsem se rozhodla je spojit. Ty první jsou z rána, kdy Emma dorazila na meeting v hotelu v Beverly Hills, oblečená tu je opět moc hezky a jednoduše, no však víme, vypadá to, že tu čepici má snad k hlavě přilepenou, protože poslední měsíce jí tam má pořád :D. Další fotky jsou potom z odpoledne, kdy vyrazila s kamarádkou na hodinu jógy, fotek se tentokrát objevilo poměrně dost a Emmě to tady opět slušelo.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out and about in Los Angeles (29.06.2017)

30. června 2017 v 23:45 | Posted by: Roxy
Tak to moc nechápu, dneska se objevilo víc novinek než za posledních snad 14 dní :D. A já prostě nemám tolik času, jak bych chtěla (mohl by den mít prosím 48 hodin?), abych ten blog nějak lépe stíhala, ale budu se snažit to sem všechno přidat snad co nejdřív. Dneska začnu těmihle fotkami od paparazzi ze včerejška, kdy Emmu vyfotili v jednom losangelském sousedství. Víc k fotkám ani nevím, Em to tady každopádně moc slušelo, oblečená tu je jednoduše, jak jsme zvyklí, jako celek se mi to moc líbí, takový pohodový outfit :).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out and about in West Hollywood (22.06.2017)

24. června 2017 v 14:45 | Posted by: Roxy
Teď jsem si chvíli říkala, že za červen je těch novinek nějak dost a pak koukám na počet článku a omyl, tohle je v pořadí 10., takže....no vlastně akorát :D. Kde jsou ty časy, kdy mi přišlo naprosto normální přidat 5 a víc článků za den a za měsíc jich pravidelně mít přes 100. Vůbec si to teď nedokážu představit, absolutě bych to nezvládala, jsem ráda, že se tu vůbec během týdne párkrát ukážu :D. Předtím to teda bylo taky úplně jiný, fanblogů bylo milion, teď mám pocit, že je nás tu posledních pár přeživších, nezdá se vám to taky? Kde jsou všichni? (Asi žijou :D) No nic, to já se jen tak lehce zamyslela. Dneska tu mám jedno nové album fotek od paparazzi, kteří Emmu zastihli ve čtvrtek ve West Hollywoodu. Em tam ani moc vidět a přijde mi, že outfit má stejný jako na těch předešlých fotkách, každopádně tu džínovou bundičku asi miluju, je skvělá!

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles with her friend Noah (10.06.2017)

14. června 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám další fotky, tentokrát od paparazzi, no tak jsem ráda, že je teď zas trochu víc živo. Tyhle fotky jsou ze soboty 10. června, kdy byla Emma viděna se svým kamarádem Noahem v ulicích Los Angeles. Má tady parádní outfit, sestavený z černých legín s průhlednými průřezy, bílého topu a denimové bundičky a samozřejmě nezapomněla ani na svojí maskovací čepičku :D, mě se to jako celek hrozně líbí, slušelo jí to. Zpětně se také ještě objevily jedny fotky od paparazzi, které jsou z minulého týdne ze středy 7. června, kdy byla Emma s přáteli v restauraci Craig's, no fotky jsou z jejich odjezdu a z auta, já bych ty paparazzi na místě přejela, tenhle typ fotek nemám ráda.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving a friend's house in Los Angeles (02.06.2017)

3. června 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy
Uuuu, tak jsme se konečně dožili i nějakých paparazzi fotek! Už to byla celkem doba, naposled, co jsem koukala, jí takhle fotografové vyfotili v únoru a to už je přece jen...dlouho :D. Takže jsem za tyhle fotky moc ráda. Emmu takhle včera přistihli jak akorát odchází z domu jednoho ze svých přátel. No, a vypadala tady krásně, oblečená v tom svém jednoduchém stylu, jak jsme zvyklí, mě se moc líbí její košile, slušelo jí to tady moc. A zase na sobě měla tu proti-paparazzi čapku, kterou nosí poslední měsíce snad furt, kdykoliv jí přistihnou právě paparazzi :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at JFK Airport (10.02.2017)

13. února 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy
Po pracovním víkendu se vám opět hlásím s velkou dávkou novinek, do které se nějak musím pustit. Začnu zlehka s těmihle nejnovějšími fotkami od paparazzi, kteří na Emmu narazili v pátek 10. února na letišti JFK v New Yorku odkud už mířila do Londýna, kde se včera konalo předávání cen BAFTA. Fotek moc není, Emma je tu oblečená úplně obyčejně, jak jsme u ní zvyklí, a moc jí to slušelo <3.

GALLERY LINK:
[006x] PAPARAZZI > 2017 > Arriving at JFK Airport (10.02.2017)

GALLERY UPDATE • Arriving to Paris, France (09.01.2017)

12. ledna 2017 v 19:25 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám připravené i první letošní fotky od paparazzi, jelikož se Emma hned druhý den po Zlatých Glóbech vydala na dlouhou cestu do Paříže, kde jí čekala francouzská premiéra filmu La La Land (na fotky se těšte zítra). JInak co se týče tady fotek, objevily se celkem dvě alba, to první je ještě z letiště LAX v Los Angeles a druhé už z francouzského Rouissy. Emma je tu jinak krásně oblečená, mě se moc líbí její kabátek, pod který si vzala světlý svetřík, pak klasicky džíny, černé botky a opět doma nezapoměla na svojí protipaparazzi čapku :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at LAX airport (19.12.2016)

21. prosince 2016 v 8:05 | Posted by: Roxy
Emma se ve Francii moc dlouho nezdržela, protože už hned v pondělí 19. prosince byla viděna na losangelském letišti LAX a já tu pro vás dnes mám i několik fotek od paparazzi. Oblečená tu je velice jednoduše, však co byste čekali do dlouhého letu. Opět si jako ochranu proti otravným foťákům vzala tuhle svojí kšiltovku, bez které poslední měsíce snad nevychází z baráku :D. Jinak je teda sladěná do své oblíbené barevné kombinace - celá v černém - jen pro změnu vytáhla po dlouhé době adidasky Superstary, podle kterých jí v té tmě můžem vidět :D Ale slušelo jí to moc!

GALLERY LINK:
[035x] PAPARAZZI > 2016 > Arriving at LAX airport (19.12.2016)

GALLERY UPDATE • Arriving at Gare du Nord station in Paris (17.12.2016)

20. prosince 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy
Z Londýna se Emma přesunula do francouzské Paříže, kde se konalo další speciální promítání filmu La La Land, ze kterého teda žádné fotky nemám. Mám alespoň fotky od paparazzi, kteří na Emmu a její stylistický tým Rachel a Maru narazili v sobotu na železniční stanici Gare du Nord, takže se holky vydaly na malý výlet...někam za jídlem, protože je paparazzi ještě zastihli, jak odcházejí z jedné restaurace. Emma tu teda stihla vystřídat dva kabáty, ten první ve vínové barvě se mi strašně líbí, je boží! Druhý je už černý a je taky super. Co mě teda z outfitu vedle kabátu zaujalo nejvíc, jsou rozhodně botky, které jsou prďácké! Emma je má mimochodem i v černé variantě (x), jinak jsou od značky Acne Studios. Kromě fotek od paparazzi sem ještě dodávám i dvě osobní fotky, pořízené z Paříže, ta první je naprosto výborná (:DD) a druhá je ze zmíněného promítání, Em je na ní s návrhářem Alberem Elbazem.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At Picturehouse Central in London (15.12.2016)

17. prosince 2016 v 22:25 | Posted by: Roxy
Zdravím vás takhle ještě jednou večer s novým článkem! Opět se jedná o fotky, tentokrát od paparazzi, kteří Emmu přistihli, jak teď ve čtvrtek 15. prosince v obležení fanoušků a fotografů dorazila do Picturehouse Central v Londýně, kde pravděpodobně proběhlo nějaké promítání filmu La La Land nebo nějaký večírek nebo prostě něco takovýho (:D), protože je tu Emma vystrojená do gala. Všechno teda schované pod kabátem, takže toho bohužel moc nevidíme a fotky z uvnitř místa žádné nejsou. Ale ty šaty vypadají hrozně pěkně. Jsou s límečkem a límečky jsou nejlepší :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • At Heathrow Airport in London (13.12.2016)

15. prosince 2016 v 12:25 | Posted by: Roxy
Ne prostě, Emma mi ten pokoj nedopřeje, pořád musí být něco nového :D. Doufám, že aspoň na svátky to bude klidnější, jinak se z toho opravdu zblázním. To neberte zle, jsem nadšená, že je teď kolem ní takhle živo, ale držet s ní krok je prostě náročný. I dnes tu tedy mám něco nového, tentokrát opět fotky od paparazzi, kteří Emmu nachytali na londýnském letišti Heathrow, kde v úterý 13. prosince zrovna přistála. Em teď taky chvíli nikde neposedí. Jinak jí to tady slušelo, po dlouhém letu tu je oblečená jednoduše a pohodlně, mě se moc líbí ten dlouhý černý kabát a botky. Jinak mám pocit, že tu šálu nosila už tak před 3 lety, nejsem si jistá, jestli to je ta samá, ale je mi povědomá :D.

GALLERY LINK:
 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.