GALLERY UPDATE: Paparazzi

GALLERY UPDATE • Arriving at JFK Airport in NYC (17.09.2017)

21. září 2017 v 10:25 | Posted by: Roxy
Jedeme dál, už se pomalu blížím k těm nejnovějším fotkám. Trošku doufám, že to stíháte aspoň sledovat a neztrácíte se v tom. Emma teď má za poslední dva týdny pěkně nalítáno - to stačila zajet do Toronta, potom na pár dní do New Yorku, pak zase na otočku do Los Angeles a dneska tu mám fotky z letiště JFK, z neděle 17. září, takže se zase vrátila do New Yorku, kde už by podle mě teda mohla nějakou dobu vydržet. Tady na letišti jí to jinak moc slušelo, ten outfit se mi celkově moc líbí, je takový chic. Tady mi tentokrát ani moc nevadí ta čepice, jak má rozpuštěné vlasy, hned to vypadá o něco líp.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in NYC & Los Angeles (14.-16.09.2017)

19. září 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám na řadě další fotky, tentokrát jen od paparazzi a jelikož se jich docela nakupilo, dávám je takhle do jednoho článku. První album je ještě z New Yorku, Emma byla den po premiéře filmu Mother její kamarádky Jennifer Lawrence viděna s jinou kamarádkou v ulicích New Yorku, oblečená tam byla pohodlně a slušelo jí to (tu čepici bych zahodila). Další fotky jsou o den později, kdy byla Emma viděna už na letišti LAX v Los Angeles (Tu. Čepici. Už prosím Emmo vyhoď), kam dorazila kvůli premiéře filmu Battle of the Sexes (o tom zas víc zítra), ale ještě předtím stačila vyrazit na narozeninovou oslavu jednoho ze svých přátel do restaurace Fogo de Chão v Beverly Hills (uf, a bez čepice).

GALLERY LINK:
[014x] PAPARAZZI > 2017 > Out in NYC with a friend (14.09.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Visiting a friend in Los Angeles (11.07.2017)

15. července 2017 v 22:45 | Posted by: Roxy
Dneska se dostávám i k zatím poslední novince, kterou jsou tyhle fotky od paparazzi z úterý 11. července, kdy byla Emma viděna v jednom losangelském sousedství, jak zrovna navštěvuje přátele. Oblečená je tady opět velice jednoduše, na sobě má basic černé tričko, džíny a balerínky, na hlavě jí opět nechybí její krycí čepice (už mě rozčiluje :D) a má taky super sluneční brýle a kabelku. :)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving a yoga studio after a morning workout in LA (02.07.2017)

8. července 2017 v 0:25 | Posted by: Roxy
Musím říct, že chystání článků mi teď fakt nejde, tenhle článek tu mohl být tak předevčírem, tak nic, s Roxy to už lepší nebude :D. Nicméně, mám tu další fotky od paparazzi, které jsou zároveň i nejnovější, takže si od nich zase na chvíli odpočineme. Jsou z neděle 2. července, kdy Emma akorát opouštěla hodinu jógy v LA. Em je tu oblečená ještě napůl ve sportovním, přes legíny a top si oblékla svojí džísku a na hlavě jí samozřejmě nesměla chybět její oblíbená protipaparazziovská čapka :D. Celkově se mi tady líbila, slušelo jí to.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving her doctor's office with her mother Krista in Brentwood (01.07.2017)

5. července 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s opět dalším článkem, dalšími fotkami od paparazzi, ke konci minulého týdne se opravdu činili :). Tyhle fotky jsou ze soboty, kdy byla Emma viděna v Brentwoodu, společně se svojí maminkou Kristou zrovna odcházela od doktora. Oblečená tu je opět jednoduše, no to už snad ani nemůže nikoho překvapit, má na sobě hrozně hezkou šedivou mikinu, černé kalhoty a balerínky s leopardím vzorem a na hlavu si vzala nečekaně svojí oblíbenou čapku.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • In Los Angeles (30.06.2017)

4. července 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám další fotky, tentokrát to jsou rovnou dvě alba od paparazzi, jsou z jednoho dne, z pátka 30. června, tak jsem se rozhodla je spojit. Ty první jsou z rána, kdy Emma dorazila na meeting v hotelu v Beverly Hills, oblečená tu je opět moc hezky a jednoduše, no však víme, vypadá to, že tu čepici má snad k hlavě přilepenou, protože poslední měsíce jí tam má pořád :D. Další fotky jsou potom z odpoledne, kdy vyrazila s kamarádkou na hodinu jógy, fotek se tentokrát objevilo poměrně dost a Emmě to tady opět slušelo.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out and about in Los Angeles (29.06.2017)

30. června 2017 v 23:45 | Posted by: Roxy
Tak to moc nechápu, dneska se objevilo víc novinek než za posledních snad 14 dní :D. A já prostě nemám tolik času, jak bych chtěla (mohl by den mít prosím 48 hodin?), abych ten blog nějak lépe stíhala, ale budu se snažit to sem všechno přidat snad co nejdřív. Dneska začnu těmihle fotkami od paparazzi ze včerejška, kdy Emmu vyfotili v jednom losangelském sousedství. Víc k fotkám ani nevím, Em to tady každopádně moc slušelo, oblečená tu je jednoduše, jak jsme zvyklí, jako celek se mi to moc líbí, takový pohodový outfit :).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out and about in West Hollywood (22.06.2017)

24. června 2017 v 14:45 | Posted by: Roxy
Teď jsem si chvíli říkala, že za červen je těch novinek nějak dost a pak koukám na počet článku a omyl, tohle je v pořadí 10., takže....no vlastně akorát :D. Kde jsou ty časy, kdy mi přišlo naprosto normální přidat 5 a víc článků za den a za měsíc jich pravidelně mít přes 100. Vůbec si to teď nedokážu představit, absolutě bych to nezvládala, jsem ráda, že se tu vůbec během týdne párkrát ukážu :D. Předtím to teda bylo taky úplně jiný, fanblogů bylo milion, teď mám pocit, že je nás tu posledních pár přeživších, nezdá se vám to taky? Kde jsou všichni? (Asi žijou :D) No nic, to já se jen tak lehce zamyslela. Dneska tu mám jedno nové album fotek od paparazzi, kteří Emmu zastihli ve čtvrtek ve West Hollywoodu. Em tam ani moc vidět a přijde mi, že outfit má stejný jako na těch předešlých fotkách, každopádně tu džínovou bundičku asi miluju, je skvělá!

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles with her friend Noah (10.06.2017)

14. června 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám další fotky, tentokrát od paparazzi, no tak jsem ráda, že je teď zas trochu víc živo. Tyhle fotky jsou ze soboty 10. června, kdy byla Emma viděna se svým kamarádem Noahem v ulicích Los Angeles. Má tady parádní outfit, sestavený z černých legín s průhlednými průřezy, bílého topu a denimové bundičky a samozřejmě nezapomněla ani na svojí maskovací čepičku :D, mě se to jako celek hrozně líbí, slušelo jí to. Zpětně se také ještě objevily jedny fotky od paparazzi, které jsou z minulého týdne ze středy 7. června, kdy byla Emma s přáteli v restauraci Craig's, no fotky jsou z jejich odjezdu a z auta, já bych ty paparazzi na místě přejela, tenhle typ fotek nemám ráda.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving a friend's house in Los Angeles (02.06.2017)

3. června 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy
Uuuu, tak jsme se konečně dožili i nějakých paparazzi fotek! Už to byla celkem doba, naposled, co jsem koukala, jí takhle fotografové vyfotili v únoru a to už je přece jen...dlouho :D. Takže jsem za tyhle fotky moc ráda. Emmu takhle včera přistihli jak akorát odchází z domu jednoho ze svých přátel. No, a vypadala tady krásně, oblečená v tom svém jednoduchém stylu, jak jsme zvyklí, mě se moc líbí její košile, slušelo jí to tady moc. A zase na sobě měla tu proti-paparazzi čapku, kterou nosí poslední měsíce snad furt, kdykoliv jí přistihnou právě paparazzi :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at JFK Airport (10.02.2017)

13. února 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy
Po pracovním víkendu se vám opět hlásím s velkou dávkou novinek, do které se nějak musím pustit. Začnu zlehka s těmihle nejnovějšími fotkami od paparazzi, kteří na Emmu narazili v pátek 10. února na letišti JFK v New Yorku odkud už mířila do Londýna, kde se včera konalo předávání cen BAFTA. Fotek moc není, Emma je tu oblečená úplně obyčejně, jak jsme u ní zvyklí, a moc jí to slušelo <3.

GALLERY LINK:
[006x] PAPARAZZI > 2017 > Arriving at JFK Airport (10.02.2017)

GALLERY UPDATE • Arriving to Paris, France (09.01.2017)

12. ledna 2017 v 19:25 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám připravené i první letošní fotky od paparazzi, jelikož se Emma hned druhý den po Zlatých Glóbech vydala na dlouhou cestu do Paříže, kde jí čekala francouzská premiéra filmu La La Land (na fotky se těšte zítra). JInak co se týče tady fotek, objevily se celkem dvě alba, to první je ještě z letiště LAX v Los Angeles a druhé už z francouzského Rouissy. Emma je tu jinak krásně oblečená, mě se moc líbí její kabátek, pod který si vzala světlý svetřík, pak klasicky džíny, černé botky a opět doma nezapoměla na svojí protipaparazzi čapku :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at LAX airport (19.12.2016)

21. prosince 2016 v 8:05 | Posted by: Roxy
Emma se ve Francii moc dlouho nezdržela, protože už hned v pondělí 19. prosince byla viděna na losangelském letišti LAX a já tu pro vás dnes mám i několik fotek od paparazzi. Oblečená tu je velice jednoduše, však co byste čekali do dlouhého letu. Opět si jako ochranu proti otravným foťákům vzala tuhle svojí kšiltovku, bez které poslední měsíce snad nevychází z baráku :D. Jinak je teda sladěná do své oblíbené barevné kombinace - celá v černém - jen pro změnu vytáhla po dlouhé době adidasky Superstary, podle kterých jí v té tmě můžem vidět :D Ale slušelo jí to moc!

GALLERY LINK:
[035x] PAPARAZZI > 2016 > Arriving at LAX airport (19.12.2016)

GALLERY UPDATE • Arriving at Gare du Nord station in Paris (17.12.2016)

20. prosince 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy
Z Londýna se Emma přesunula do francouzské Paříže, kde se konalo další speciální promítání filmu La La Land, ze kterého teda žádné fotky nemám. Mám alespoň fotky od paparazzi, kteří na Emmu a její stylistický tým Rachel a Maru narazili v sobotu na železniční stanici Gare du Nord, takže se holky vydaly na malý výlet...někam za jídlem, protože je paparazzi ještě zastihli, jak odcházejí z jedné restaurace. Emma tu teda stihla vystřídat dva kabáty, ten první ve vínové barvě se mi strašně líbí, je boží! Druhý je už černý a je taky super. Co mě teda z outfitu vedle kabátu zaujalo nejvíc, jsou rozhodně botky, které jsou prďácké! Emma je má mimochodem i v černé variantě (x), jinak jsou od značky Acne Studios. Kromě fotek od paparazzi sem ještě dodávám i dvě osobní fotky, pořízené z Paříže, ta první je naprosto výborná (:DD) a druhá je ze zmíněného promítání, Em je na ní s návrhářem Alberem Elbazem.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At Picturehouse Central in London (15.12.2016)

17. prosince 2016 v 22:25 | Posted by: Roxy
Zdravím vás takhle ještě jednou večer s novým článkem! Opět se jedná o fotky, tentokrát od paparazzi, kteří Emmu přistihli, jak teď ve čtvrtek 15. prosince v obležení fanoušků a fotografů dorazila do Picturehouse Central v Londýně, kde pravděpodobně proběhlo nějaké promítání filmu La La Land nebo nějaký večírek nebo prostě něco takovýho (:D), protože je tu Emma vystrojená do gala. Všechno teda schované pod kabátem, takže toho bohužel moc nevidíme a fotky z uvnitř místa žádné nejsou. Ale ty šaty vypadají hrozně pěkně. Jsou s límečkem a límečky jsou nejlepší :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • At Heathrow Airport in London (13.12.2016)

15. prosince 2016 v 12:25 | Posted by: Roxy
Ne prostě, Emma mi ten pokoj nedopřeje, pořád musí být něco nového :D. Doufám, že aspoň na svátky to bude klidnější, jinak se z toho opravdu zblázním. To neberte zle, jsem nadšená, že je teď kolem ní takhle živo, ale držet s ní krok je prostě náročný. I dnes tu tedy mám něco nového, tentokrát opět fotky od paparazzi, kteří Emmu nachytali na londýnském letišti Heathrow, kde v úterý 13. prosince zrovna přistála. Em teď taky chvíli nikde neposedí. Jinak jí to tady slušelo, po dlouhém letu tu je oblečená jednoduše a pohodlně, mě se moc líbí ten dlouhý černý kabát a botky. Jinak mám pocit, že tu šálu nosila už tak před 3 lety, nejsem si jistá, jestli to je ta samá, ale je mi povědomá :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving "La La Land" Q&A in Hollywood (11.12.2016)

14. prosince 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám po delší době i nové fotky od paparazzi, tyhle jsou z neděle 11. prosince, kdy Emma akorát dorazila na další Q&A k filmu La La Land, které se tentokrát konalo v Hollywoodu. No nebýt těchto fotek, ani bych nevěděla, že se nějaké koná :D. Emmě to tady každopádně slušelo, měla na sobě krásný kostkovaný svetřík, obyčejné džíny a lodičky od Jimmy Choo. :)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in New York City (28.11.2016)

1. prosince 2016 v 10:45 | Posted by: Roxy
Jak už jsem psala v předchozím článku, z pondělka 28. listopadu se objevilo poměrně dost fotek od paparazzi, z nichž druhou a zároveň poslední várku vám právě dnes přináším. Emma ten den byla fakt akční, po ranních objížďkách v TV pořadech si stihla zajít i do jedné posilovny na Manhattanu, odkud mám také první fotky. Přes sportovní oblečení si vzala jen černý kabát a krásnou černou kabelku značky Marni, která mě teda hned zaujala, i když to není poprvé, co jí u ní můžeme vidět. Na hlavu si opět narazila černou kšiltovku, která se asi osvědčila jako skvělá ochrana před paparazzi :D. Druhé fotky jsou pak už z večera, kdy Emma mířila na Q&A k filmu La La Land, ze kterého teda bohužel fotky nejsou, ale aspoň máme tyhle, protože Emmin outfit se mi opravdu moc líbí. Což hlavně způsobil žlutý svetřík, který je naprosto boží! Sama mám podobný a letošní podzim nenosím pomalu nic jiného, ach jak já tu žlutou miluju! :D K němu si teda vzala ještě světlé džíny a opět černý kabátek s kabelkou. Stříbrné lodičky jsou jinak od Jimmy Choo.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • At JFK Airport in New York City (22.11.2016)

26. listopadu 2016 v 15:05 | Posted by: Roxy
Dneska sem přidám ještě tyhle zatím nejaktuálnější fotografie od paparazzi, které jsou z úterka 22. listopadu, kdy Emma společně se svojí maminkou Kristou akorát dorazila na letiště JFK v New Yorku. Takže hádám, že tam byly buď na rychlou zastávku, nebo tam strávily Díkůvzdání. Takže doufám, že si Em užívá odpočinku a načerpává nové síly, protože propagace La La Land určitě ještě není u konce. Jinak jí to tady hrozně slušelo, sice na sobě nemá barvy duhy, ale outfit se mi moc líbí! :)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • At LAX Airport in Los Angeles (08.11.2016)

10. listopadu 2016 v 9:55 | Posted by: Roxy
Po skoro dvou týdnech tu dnes mám opět nové fotky od našich drahocenných paparazzi fotografů, kteří si v úterý 8. listopadu na Emmu počíhali na letišti LAX v Los Angeles, kam akorát kolem večera dorazila. Jelikož šlo o volební den, Em se ještě jednou naposled vytasila s odznáčkem na podporu Hillary Clinton, která, jak už teď všichni dobře víme, se první americkou prezidentkou nestala - navzdory tomu, že měla víc hlasů než čuník (ten americkej volební systém je prostě na hlavu :D). Emmě to tady každopádně slušelo, měla na sobě své oblíbené zvonové džíny, (hádám) volební tričko, černý kabátek a balerínky s leopardím vzorem a opět se schovávala pod černou kšiltovkou.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (27.10.2016)

29. října 2016 v 14:05 | Posted by: Roxy
Světe div se, ale dneska tu ještě mám další fotky od paparazzi, tenhle týden to už je podruhé (!!). Emma byla teď ve čtvrtek viděna opět v Los Angeles a teda paparazzi jí zachytili v tom správném okamžiku, protože se na fotkách směje a culí a na to je vždycky radost pohledět :D. Třeba jí pobavila celá ta situace s fotografy, protože to vypadá, že se tam baví s paní v autě za ní. No, ať je to jak chce, Emmě to tady každopádně hrozně slušelo, její outfit je boží! Má na sobě světlý svetřík, který je teda fakt skvělý, potom černé džíny, kabelku a botky, které tady nejsou moc vidět, ale podle jejich vršku usuzuju, že jsou taky supr :D.

GALLERY LINK:
[016x] PAPARAZZI > 2016 > In Los Angeles (27.10.2016)

GALLERY UPDATE • Out in West Hollywood (25.10.2016)

27. října 2016 v 8:35 | Posted by: Roxy
Je docela vtipné a neobvyklé, že se v posledních týdnech objevují spíš fotky z akci, než od paparazzi :D. Dneska tu ale přece jen mám fotografie právě od nich - po skoro měsíci. Emma byla teď v úterý viděna ve West Hollywoodu při nějakých pochůzkách. Trochu mě zajímá, jak to teď má, jestli ještě pořád bydlí v LA, protože v rozhovoru pro Vogue bylo zmíněno, že se stěhuje zpátky do New Yorku. Každopádně jí to tady moc slušelo, její outfit se mi hrozně líbí, má krásný světlý top, k tomu džíny, černou kabelku a nakonec botky, které mě samy o sobě tolik nezaujaly, ale k outfitu a Emmě mi skvěle pasují.

GALLERY LINK:
[018x] PAPARAZZI > 2016 > Out in West Hollywood (25.10.2016)

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (30.09.2016)

4. října 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy
Emma se nám po týdnu stráveném v New Yorku vrátila zpátky domů do Los Angeles a já tu dnes mám fotky od paparazzi právě z LA z posledního zářijového dne, kdy si byla Em skočit pro kafe. Po dlouhé době jí také vidíme zase v něčem sportovnějším - asi byla nebo zrovna mířila do posilovny. Mě se hrozně líbí tyhle její legíny a bundička, kterou po delší době opět vytáhla. A zase má ten baťůžek s mega dlouhými ramínky. Na hlavu si narazila ještě černou čepici, no jestli byl její záměr být inkognito, tak nevyšel. :D

GALLERY LINK:
[003x] PAPARAZZI > 2016 > Out in Los Angeles (30.09.2016)

GALLERY UPDATE • In New York City (29.09.2016)

30. září 2016 v 10:50 | Posted by: Roxy
Emma se stále zdržuje v New Yorku, dneska tu mám fotky od paparazzi ze včerejšího dopoledne, kdy byla právě zahlédnuta, jak na Manhattanu nastupuje do taxíku. Už tam asi taky musí mít chladněji, protože si Emma oblékla béžový kabátek, který je teda super, jen škoda, že outfit vidíme pouze zezadu, Emma je zkrátka rychlík. Jinak má také pěkný baťůžek, úplně mě u něj ale irituje, že ho má až u zadku :D.

GALLERY LINK:
[006x] PAPARAZZI > 2016 > In New York City (29.09.2016)

GALLERY UPDATE • Flying out of Toronto after attending TIFF (14.09.2016)

21. září 2016 v 7:55 | Posted by: Roxy
Dneska si od všech těch videí odpočineme, protože tu mám i zatím nejnovější fotky, které jsou od paparazzi a jsou ještě z minulého týdne, kdy Emma ve středu 14. září už z Toronta odlétala pravděpodobně zpátky domů do Los Angeles. Em se na cestu do letadla oblékla víc než pohodlně, vzala si tmavomodrý svetřík s proděravělými rukávy, který se mi líbí, navíc Emmě ta barva hrozně sluší, potom obyčejné džíny a černé balerínky, které také nejsou špatné.

GALLERY LINK:
 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.