GALLERY UPDATE: Paparazzi

GALLERY UPDATE • Leaving a restaurant in NYC (28.09.2018)

10. října 2018 v 17:05 | Posted by: Roxy
Tyhle fotky jsou sice z 28. září, objevily se ale teprve před pár dny a já si říkala, že by byla škoda k nim neudělat článek, protože takových paparazzi fotek už moc nemíváme. Jsou pořízené v rámci propagace filmu The Favourite na newyorském filmovém festivale (hned potom se konala tisková konference), Emma si společně s hereckými kolegy Nicholasem Houltem a Joe Alwynem zašla do restaurace na jídlo, fotky jsou pak z jejich odchodu, no a Em to tady hrozně slušelo <3.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at "The Late Show With Stephen Colbert" (19.09.2018)

26. září 2018 v 10:25 | Posted by: Roxy
Dneska pokračuju v novinkové náloži, stále teda zůstaváme u středy z minulého týdne. Emma ten den stihla ještě jednu talk show a to moji oblíbenou The Late Show se Stephenem Colbertem. Dneska tu mám prostor zatím jen na fotky od paparazzi, včera ale už konečně vyšel i rozhovor, tak se tu na něj v následujících dnech můžete těšit - nejprve chci ale dodělat fotkové resty. Emmě to tady jinak slušelo, má tu na sobě krásné šaty od Marca Jacobse. V galerii najdete fotky z příjezdu i odchodu.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at 'Good Morning America' in NYC (19.09.2018)

24. září 2018 v 13:05 | Posted by: Roxy
Tak, teď už se konečně mohu pomalu vrhnout na fotky z minulé středy a čtvrtka, které měla Emma díky premiéře seriálu Maniac opravdu nabité. Začnu s těmihle fotkami ze středečního rána, kdy Emma mířila do pořadu Good Morning America - rozhovor sem přidám, až se objeví na YouTube, snad. Em tu má na sobě outfit komplet od značky Fendi, který je parádní a moc jí sluší. V galerii najdete spoustu fotek z příjezdu, kde Emma rozdávala nejen úsměvy, ale i podpisy, takže nechybí ani pár fotek s fanoušky. Ze show tu pak mám zatím přímo takhle jednu fotku s moderátorkou, je zlatá.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY LINK:
[001x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2018 > Good Morning America (19.09.2018)

GALLERY UPDATE • Leaving Hotel Excelsior in Venice (29.08.2018)

30. srpna 2018 v 11:50 | Posted by: Roxy
Myslím, že teď se už v následujících dnech můžete těšit na fotky jen z Benátek :-) Dneska tu začínám dnem prvním, tedy včerejškem, kdy byla Emma viděna paparazzi, jak opouští svůj hotel Excelsior a míří do středu dění festivalu - včera teda byly na programu zatím jen rozhovory pro tisk, dnes už jí čeká samotná premiéra filmu The Favourite. Na těchto fotkách to jinak Emmě moc slušelo, na sobě má komplet outfit - jak jinak - od Louis Vuitton a jako celek se mi to líbí, Em v tom vypadá skvěle. A je hrozně super jí po tak dlouhé době vidět. Pokud nepočítám osobní fotky, tak snad skoro celé léto nebyly žádné aktuální fotky. Kromě fotek od paparazzi tu teda mám ještě jednu fotografii, na které můžete vidět karty s motivem filmu, takže docela dobré promo :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > The Favourite (2018) > Playing Cards at Venice Film Festival (2018)

GALLERY UPDATE • Filming "Billy on the Street" in New York (16.07.2018)

18. července 2018 v 21:25 | Posted by: Roxy
Po skoro měsíci tu jsem dnes i s nějakými aktuálními fotkami Emmy! Ta byla v pondělí v ulicích New Yorku natáčet díl pro pořad Billy on the Street, což je zábavní televizní show, ve které moderátor Billy Eichner chodí po městě a klade lidem různé otázky týkající se pop kultury. Takže jsem rozhodně zvědavá, až vyjde i díl s Emmou, to by mohlo být dobré, schválně jsem koukala na youtube na nějaké sestřihy a docela sranda. Emmě to tady jinak hrozně slušelo, má tady na sobě jen obyčejný hnědý svetřík, džíny a tenisky, ale vypadala skvěle!

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out on a stroll in New York City (26.06.2018)

1. července 2018 v 14:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s novými fotkami od paparazzi, kteří na Emmu narazili teď v úterý v ulicích New Yorku, když byla opět na pochůzkách. Oblečená je tu hrozně pěkně, vlastně něco podobného měla i pár dní nazpět, takže zas taková změna nenastala, ale slušelo jí to moc. Bohužel, společnost jí dělá opět ta věc na hlavě. To za chvíli bude její nejdelší vztah :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Emma out in New York City

18. června 2018 v 11:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s maličko obsáhlejším článkem, protože se za minulý týden objevily hned tři alba fotek od paparazzi, což mi přijde na jeden týden poměrně dost u Emmy :D. Každopádně čas je přidat mám až teď (já vám nevím, ale v posledních týdnech mám fakt problém se k tomu blogu dokopat), takže sem s nimi. První set je z minulého pondělí, kdy byla Emma viděna na pochůzkách v New Yorku. Vypadala skvěle, její outfit se mi moc líbí. Druhý set je hned z druhého dne, kdy byla Emma, Jennifer Lawrence a další jejich přátele viděna na terase (tuším, že u Jenn doma?), moc toho tam teda vidět není, ale alespoň něco. No a zatím nejnovější fotky jsou z minulého čtvrtka, kdy byla Emma viděna na vlakovém nádraží v New Yorku, odkud mířila asi někam na víkend si odpočinout. I tady jí to moc slušelo, kabelku LV si fakt oblíbila, když jí má i tady, no a celkově outfit vypadá pohodlně.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Walks to The Class by Taryn Toomey in Tribeca in NYC (09.06.2018)

13. června 2018 v 19:15 | Posted by: Roxy
Emma se po několika týdnech strávených ve Francii vrátila na svůj rodný kontinent, jelikož tu dnes mám fotky od paparazzi, kteří Em v sobotu zastihli v ulicích New Yorku, jak zrovna míří na hodinu Taryn Toomey (x), takže oblečená je tu pochopitelně ve sportovním - má skvělý legíny - přes tílko si akorát vzala džísku, která je teda taky parádní, a kabelku Louis Vuitton, kterou už měla na LVMH Prize Edition (viz. minulý článek) a evidentně se jí zalíbila. Pokrývka hlavy, no comment :D :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Having fun in France (29.-30.05.2018)

3. června 2018 v 20:35 | Posted by: Roxy
Po módní přehlídce Louis Vuitton si Emma a ostatní zúčastnění nesbalily saky paky, ale svůj pobyt si v malém městečku Saint-Paul-de-Vence na jihu Francie protáhli. A paparazzi nelenili a následující dva dny nám náležitě zdokumentovali. První set fotek je z minulého úterka, kdy byla Emma viděna s Justinem Therouxem v soukromém resortu. Samozřejmě se hned vyrojily drby, že spolu něco mají, Emma sama komentovala, že Justin je pro ní jako bratr, takže bych se v tom dál nehnípala, ani by mě to nebavilo. Emmě to tam každopádně seklo, má na sobě skvělý a odvážný červený plavky, který jí fakt sluší. Další fotky jsou z druhého dne, kdy celý tým Louis Vuitton byl na místní "pláži." Můžete tam vidět opět Justina, Siennu Miller nebo třeba Lauru Harrier (která hrála ve Spidermanovi: Homecoming, tak je to takové úsměvné, Spider girls :D). I tady je vidět, že se všichni skvěle bavily, Emmu tady po x letech vidíme v plavkách, které jsou sami o sobě super, ale škoda, že na albínce Emmě zrovna nevyniknou. Em si pak přes ně vzala úžasný žlutý šatky, takže aspoň tak ♥. No a poslední set fotek je pár osobek, které všechny rozhodně stojí za to. :)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Out in West Village with a friend, NYC (13.05.2018)

14. května 2018 v 17:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem opět s novými fotkami - Emča teda opravdu nezahálí, což dokazuje i fakt, že je půlka měsíce a já díky novinkám ještě nestihla přidat ankety :D. Tyhle fotky jsou od paparazzi a jsou ze včerejška, kdy byla Emma viděna společně s kamarádkou ve West Village v New Yorku. Má tady úplně pohodový outfit, který jí moc sluší, jsem ráda, že v poslední době není all-black. No jen si v hlavě představuju, jaké by to bylo, kdyby měla normálně rozpuštěné vlasy bez té čepice - hodně bezva! :D

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in NYC (06. & 07.05.2018)

8. května 2018 v 13:45 | Posted by: Roxy
Tak Emma se včera skutečně na MET Gala objevila, ale ještě než přejdu k samotné akci, mám tu dvě alba nových fotek od paparazzi. Čekám, že zas bude ticho, za poslední dny je víc novinek, než jindy pomalu za měsíc :D. Jsem za to samozřejmě ráda. ♥ No, první fotky jsou teď z neděle 6. května, kdy byla Emma společně se svým kamarádem Noahem v jedné newyorské restauraci na večeři. Úplně jsem si zamilovala její bomber, je skvělý, slušelo jí to tady moc. Druhé fotky jsou pak ze včerejšího rána/poledne, kdy Emma dorazila do hotelu Carlyle, aby se připravila na MET Gala a i tam jí to slušelo. Ani nevíte jak moc (nebo víte :D) jsem šťastná, že ani na jedněch fotkách nemá čapku na hlavě. Zrovna na těch prvních má fakt skvělý vlasy, že by byla škoda je schovat. Ale čepici tam má, jen na kabelce.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in New York City (04.05.2018)

7. května 2018 v 16:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem i se zatím nejnovějšími fotkami Emmy, opět od paparazzi. Ti jí teď v pátek 4. května zastihli v ulicích New Yorku, když byla zrovna na pochůzkách. Miluju, jak je ten New York fotogenickej, hned z toho ty fotky i od blbých paparazzi vypadají líp. Emma si jich ani moc nevšímala, takže celkově jsou takové hezké. A i outfit se mi tu líbí, sice to vůbec není můj styl, ale líbí se mi její lehký kabátek a kabelka LV je taky super. Kromě toho se ještě Emma den předtím šla podívat na broadwayské představení "Mean Girls," z něj tu mám pár fotek ze zákulisí.

PS: Emma se dnes zúčastní MET Gala!

GALLERY LINK:
[009x] PAPARAZZI > 2018 > Out in New York City (04.05.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Heading into Blue Ribbon Sushi in NYC with Justin Theroux (02.05.2018)

6. května 2018 v 21:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s dalším článkem a dalšími fotkami od paparazzi. Jo, Emma se nám rozhodla vylézt z ulity během toho posledního týdne :D. Ve středu v podvečer byla viděna s kamarádem Justinem Therouxem, se kterým se seznámila na natáčení seriálu Maniac, jak si to míří do Blue Ribbon Sushi restaurace v New Yorku - pravděpodobně na sushi :D. Fotky nejsou zrovna v nejlepší kvalitě, ale je vidět, že se s Justinem docela dobře bavili, podle některých těch momentek.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Spotted at JFK Airport in New York City (29.04.2018)

5. května 2018 v 11:05 | Posted by: Roxy
Člověk tu pár dní není a hned se vyrojí několik nových věcí. Nejprve tu jsem s fotkami ještě z minulé neděle, kdy byla Emma viděna se svým kamarádem Noahem na letišti JFK v New Yorku, kam akorát po natáčení v Los Angeles dorazila. Oblečená je tady velice jednoduše, jako celek se mi to ale moc líbí, slušelo jí to tady a dokonce mi tady ani tolik nevadí ta čapka, ona se k tomu outfitu hodí. Jen mě nepřestane mrzet, že nosí furt tuhle jednu a nijak to nestřídá, třeba klobouky a tak.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving a photoshoot in downtown Los Angeles (28.04.2018)

1. května 2018 v 12:05 | Posted by: Roxy
A do třetice všeho dobrého jsem tu dnes i se zatím posledními fotkami z focení a natáčení nové kampaně pro Louis Vuitton. Tyhle fotky jsou tentokrát ze soboty, kdy Emma v downtown Los Angeles akorát opouštěla photoshootový set. Fotek je míň než z předchozích dní, zato je tady zase Emma líp vidět a slušelo jí to tady moc.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Doing a photoshoot in the hills of Malibu (27.04.2018)

30. dubna 2018 v 15:05 | Posted by: Roxy
V pátek pokračovalo focení/točení pro Louis Vuitton a i z toho dne tu mám pár fotek od paparazzi. Fotili to z větší dálky, takže kvalita opět nic moc, ale i tak jsem za fotky ráda, je to fajn změna od toho ticha :D. Emma jinak na focení (asi spíš focení, než natáčení, ale kdo ví) vystřídala hned dvoje šaty, první jsou roztomilé růžové a druhé zase bílé, oboje takhle na dálku vypadají hrozně pěkně. No jsem zvědavá, s čím se na nás Louis Vuitton vytasí :).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Filming on the beach in Malibu, California (25.04.2018)

28. dubna 2018 v 9:35 | Posted by: Roxy
Jak už jsem psala v předchozím článku, ze středy 25. dubna se objevily ještě jedny fotky od paparazzi, které už jsou daleko obsáhlejší. protože se objevilo docela dost fotek. Jsou tentokrát z pláže v Malibu, kde Emma něco točila. Podle mě by to mohla být nějaká reklama pro Louis Vuitton, protože na pár fotkách Emma řídí auto a má tam kufr LV. Tak uvidíme. Fotky jsou každopádně super, i když z větší dálky, takže ne zrovna kvalitní, ale je vidět, že na natáčení sršela dobrá nálada a Emmě to v těch bílých šatech slušelo.


GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out and about in Los Angeles (25.04.2018)

26. dubna 2018 v 19:40 | Posted by: Roxy
Tak ona žije! Ježiši. Asi tak po sto letech tu jsem konečně i s aktuálními fotkami Emmy. Ta byla včera viděna v Los Angeles a to rovnou 2x! Ale to zas víc v dalším článku. Tyhle fotky jsou jen z momentu, kdy vystupovala z auta...a někam šla. To je vše :D. Ale slušelo jí to, podle oblečení byla možná někde na józe nebo prostě cvičit.. Jsem za nové fotky tak ráda, že i předstírám, že nevidím tu věc na hlavě :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Flying out of Heathrow Airport to New York (26.03.2018)

27. března 2018 v 15:35 | Posted by: Roxy
Zdravím, dneska tu jsem konečně zase s nějakým novým článkem. U Emmy je v poslední době jedno velký ticho, což je v tomto období vlastně normální a mě to ani nevadí, protože na blog zas moc nemám náladu a hlavně ani čas (tenhle měsíc jsem měla jen tři dny volna, takže se fakt těším na duben, kdy se to vrátí do normálu :D). Emča byla každopádně po pár týdnech opět viděna paparazzi fotografi a to na londýnském letišti Heathrow, odkud mířila zpátky do Ameriky. Popravdě, nikdo ani netušil, že je Emma v Anglii, ale ona umí zmizet, když chce. Tady na letišti jí to každopádně moc slušelo, líbí se mi tu od krku (chtěla jsem napsat hlavy, ale tu čapku fakt nemůžu vystát :D) až k patě, parádní outfit! Zamilovala jsem si tu LV tašku, má skvělou barvu (úplně vzpomínám na ten baťůžek, co Em furt nosila před 4 lety - tenhle - k Emmě ta barva hrozně jde) a jsem hrozně ráda, že tady Emča nosí i nějaké jiné barvy než černou.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving in Paris, France (06.03.2018)

10. března 2018 v 10:15 | Posted by: Roxy
Hned druhý den po Oscarech se Emma sbalila a odletěla až do daleké Paříže na týden módy, kde měl Louis Vuitton přehlídku, ale k tomu víc až zase příště. Teď tu mám fotky z letišť, první album je z losangelského LAX a druhé už z CDG v Paříži. Oblečená je tu jak jinak od hlavy až k patě od LV a jako obvykle to taky není nic novýho. Což jí asi i tentokrát odpouštím, protože na dlouhej let bych se taky nijak nemódila. Štěstí, že ten kabátek je aspoň hezkej :D. A ta taška je teda taky boží, outfit hezky rozzářila.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Hits up the Starbucks drive thru in Los Angeles, CA (27.02.2018)

3. března 2018 v 22:30 | Posted by: Roxy
No tak tenhle týden nám to zas Emma s novinkami vynahrazuje, včera byla na akci, zítra bude na akci a ještě než na ně přijde řada, mám tu tyhle fotky od paparazzi z úterka 27. února, kdy si Emma zajela pro kafe ve Starbucks. Fotky jsou teda nijaké, Em byla celou dobu v autě, takže toho moc vidět není. Ale má super brýle. A NEMÁ ČAPKU :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (25.02.2018)

27. února 2018 v 21:25 | Posted by: Roxy
Tak teda. Dneska tu už mám konečně i aktuální fotky! Předevčírem byla Emma viděna venku v Los Angeles, kde se teď kvůli Oscarům bude zdržovat minimálně do konce týdne. Jako nebudu lhát, fakt jsem doufala, že jí ta čepice v Disneylandu ulítla :D. Ona jich má beztak plnej šuplík. Jinak tady vypadala hezky, ten šedivý kabátek je super.

GALLERY LINK:
[019x] PAPARAZZI > 2018 > Out in Los Angeles (25.02.2018)

GALLERY UPDATE • With friends in Disneyland in Anaheim (16.02.2018)

19. února 2018 v 11:25 | Posted by: Roxy
Člověk si jednou postěžuje na novinkové ticho a bum, máme tu nové fotky! Takže takhle to funguje přátelé. Dneska tu jsem tedy s novými fotkami od paparazzi, kteří na Emmu a její partu přátel narazily v Disnelandu v Anaheim a to minulý pátek. Mě se hrozně líbí jak tahle pětka - Emma, Martha, Sugar Lyn, Noah a Dave - drží spolu, to je super! Tady mě navíc pobavilo, jak mají všichni ledvinku :DD. Emma je tu jinak pěkně oblečená, je to obyč, co si budem, ale pořád to vypadá dobře. Ale dost mi chybí ten street styl, co měla pár let nazpátek, teď ten poslední rok-dva to je prostě nemastný neslaný, nuda. Jo a taky jste při pohledu na první fotku doufali, že jí ta zatracená čepice odvála? :D:D

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving SNL after party in NYC (04.02.2018)

10. února 2018 v 15:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s opět dalším článkem s fotkami od paparazzi, tyhle jsou stále z minulého týdne. Emma se totiž v sobotu objevila na after party Saturday Night Live a tyhle fotky jsou pořízené z jejího odchodu v brzkých ranních hodinách v neděli. Bohužel se žádné fotky z večírku neobjevily, takže se musíme spokojit s tímhle, což mě částečně mrzí, protože by mě zajímalo, co měla Em na sobě - vypadá to na nějaké květované šaty. Každopádně, co mě vůbec nemrzí, je že si doma nechala svoji hučku :D, díky bože, aspoň jednou.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving The Smile Cafe with a friend in NYC (02.02.2018)

6. února 2018 v 22:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem zase pro změnu s novými fotkami, tyhle jsou z pátka 2. února, kdy si Emma společně s kamarádem skočila do kavárny The Smile Cafe v New Yorku. Stejně jako u předchozích fotek od paparazzi, i tady je Emma hrozně hezky oblečená, pod svým oblíbeným kabátem má tentokrát svetřík s košilí, což je kombinace, která mě asi nikdy neomrzí a k Emmě prostě patří. No a samozřejmě, hučka na hlavě nesměla chybět :D.

GALLERY LINK:
 
 

Reklama
Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.