GALLERY UPDATE: Paparazzi

GALLERY UPDATE • Out in West Village with a friend, NYC (13.05.2018)

14. května 2018 v 17:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem opět s novými fotkami - Emča teda opravdu nezahálí, což dokazuje i fakt, že je půlka měsíce a já díky novinkám ještě nestihla přidat ankety :D. Tyhle fotky jsou od paparazzi a jsou ze včerejška, kdy byla Emma viděna společně s kamarádkou ve West Village v New Yorku. Má tady úplně pohodový outfit, který jí moc sluší, jsem ráda, že v poslední době není all-black. No jen si v hlavě představuju, jaké by to bylo, kdyby měla normálně rozpuštěné vlasy bez té čepice - hodně bezva! :D

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in NYC (06. & 07.05.2018)

8. května 2018 v 13:45 | Posted by: Roxy
Tak Emma se včera skutečně na MET Gala objevila, ale ještě než přejdu k samotné akci, mám tu dvě alba nových fotek od paparazzi. Čekám, že zas bude ticho, za poslední dny je víc novinek, než jindy pomalu za měsíc :D. Jsem za to samozřejmě ráda. ♥ No, první fotky jsou teď z neděle 6. května, kdy byla Emma společně se svým kamarádem Noahem v jedné newyorské restauraci na večeři. Úplně jsem si zamilovala její bomber, je skvělý, slušelo jí to tady moc. Druhé fotky jsou pak ze včerejšího rána/poledne, kdy Emma dorazila do hotelu Carlyle, aby se připravila na MET Gala a i tam jí to slušelo. Ani nevíte jak moc (nebo víte :D) jsem šťastná, že ani na jedněch fotkách nemá čapku na hlavě. Zrovna na těch prvních má fakt skvělý vlasy, že by byla škoda je schovat. Ale čepici tam má, jen na kabelce.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in New York City (04.05.2018)

7. května 2018 v 16:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem i se zatím nejnovějšími fotkami Emmy, opět od paparazzi. Ti jí teď v pátek 4. května zastihli v ulicích New Yorku, když byla zrovna na pochůzkách. Miluju, jak je ten New York fotogenickej, hned z toho ty fotky i od blbých paparazzi vypadají líp. Emma si jich ani moc nevšímala, takže celkově jsou takové hezké. A i outfit se mi tu líbí, sice to vůbec není můj styl, ale líbí se mi její lehký kabátek a kabelka LV je taky super. Kromě toho se ještě Emma den předtím šla podívat na broadwayské představení "Mean Girls," z něj tu mám pár fotek ze zákulisí.

PS: Emma se dnes zúčastní MET Gala!

GALLERY LINK:
[009x] PAPARAZZI > 2018 > Out in New York City (04.05.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Heading into Blue Ribbon Sushi in NYC with Justin Theroux (02.05.2018)

6. května 2018 v 21:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s dalším článkem a dalšími fotkami od paparazzi. Jo, Emma se nám rozhodla vylézt z ulity během toho posledního týdne :D. Ve středu v podvečer byla viděna s kamarádem Justinem Therouxem, se kterým se seznámila na natáčení seriálu Maniac, jak si to míří do Blue Ribbon Sushi restaurace v New Yorku - pravděpodobně na sushi :D. Fotky nejsou zrovna v nejlepší kvalitě, ale je vidět, že se s Justinem docela dobře bavili, podle některých těch momentek.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Spotted at JFK Airport in New York City (29.04.2018)

5. května 2018 v 11:05 | Posted by: Roxy
Člověk tu pár dní není a hned se vyrojí několik nových věcí. Nejprve tu jsem s fotkami ještě z minulé neděle, kdy byla Emma viděna se svým kamarádem Noahem na letišti JFK v New Yorku, kam akorát po natáčení v Los Angeles dorazila. Oblečená je tady velice jednoduše, jako celek se mi to ale moc líbí, slušelo jí to tady a dokonce mi tady ani tolik nevadí ta čapka, ona se k tomu outfitu hodí. Jen mě nepřestane mrzet, že nosí furt tuhle jednu a nijak to nestřídá, třeba klobouky a tak.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving a photoshoot in downtown Los Angeles (28.04.2018)

1. května 2018 v 12:05 | Posted by: Roxy
A do třetice všeho dobrého jsem tu dnes i se zatím posledními fotkami z focení a natáčení nové kampaně pro Louis Vuitton. Tyhle fotky jsou tentokrát ze soboty, kdy Emma v downtown Los Angeles akorát opouštěla photoshootový set. Fotek je míň než z předchozích dní, zato je tady zase Emma líp vidět a slušelo jí to tady moc.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Doing a photoshoot in the hills of Malibu (27.04.2018)

30. dubna 2018 v 15:05 | Posted by: Roxy
V pátek pokračovalo focení/točení pro Louis Vuitton a i z toho dne tu mám pár fotek od paparazzi. Fotili to z větší dálky, takže kvalita opět nic moc, ale i tak jsem za fotky ráda, je to fajn změna od toho ticha :D. Emma jinak na focení (asi spíš focení, než natáčení, ale kdo ví) vystřídala hned dvoje šaty, první jsou roztomilé růžové a druhé zase bílé, oboje takhle na dálku vypadají hrozně pěkně. No jsem zvědavá, s čím se na nás Louis Vuitton vytasí :).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Filming on the beach in Malibu, California (25.04.2018)

28. dubna 2018 v 9:35 | Posted by: Roxy
Jak už jsem psala v předchozím článku, ze středy 25. dubna se objevily ještě jedny fotky od paparazzi, které už jsou daleko obsáhlejší. protože se objevilo docela dost fotek. Jsou tentokrát z pláže v Malibu, kde Emma něco točila. Podle mě by to mohla být nějaká reklama pro Louis Vuitton, protože na pár fotkách Emma řídí auto a má tam kufr LV. Tak uvidíme. Fotky jsou každopádně super, i když z větší dálky, takže ne zrovna kvalitní, ale je vidět, že na natáčení sršela dobrá nálada a Emmě to v těch bílých šatech slušelo.


GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out and about in Los Angeles (25.04.2018)

26. dubna 2018 v 19:40 | Posted by: Roxy
Tak ona žije! Ježiši. Asi tak po sto letech tu jsem konečně i s aktuálními fotkami Emmy. Ta byla včera viděna v Los Angeles a to rovnou 2x! Ale to zas víc v dalším článku. Tyhle fotky jsou jen z momentu, kdy vystupovala z auta...a někam šla. To je vše :D. Ale slušelo jí to, podle oblečení byla možná někde na józe nebo prostě cvičit.. Jsem za nové fotky tak ráda, že i předstírám, že nevidím tu věc na hlavě :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Flying out of Heathrow Airport to New York (26.03.2018)

27. března 2018 v 15:35 | Posted by: Roxy
Zdravím, dneska tu jsem konečně zase s nějakým novým článkem. U Emmy je v poslední době jedno velký ticho, což je v tomto období vlastně normální a mě to ani nevadí, protože na blog zas moc nemám náladu a hlavně ani čas (tenhle měsíc jsem měla jen tři dny volna, takže se fakt těším na duben, kdy se to vrátí do normálu :D). Emča byla každopádně po pár týdnech opět viděna paparazzi fotografi a to na londýnském letišti Heathrow, odkud mířila zpátky do Ameriky. Popravdě, nikdo ani netušil, že je Emma v Anglii, ale ona umí zmizet, když chce. Tady na letišti jí to každopádně moc slušelo, líbí se mi tu od krku (chtěla jsem napsat hlavy, ale tu čapku fakt nemůžu vystát :D) až k patě, parádní outfit! Zamilovala jsem si tu LV tašku, má skvělou barvu (úplně vzpomínám na ten baťůžek, co Em furt nosila před 4 lety - tenhle - k Emmě ta barva hrozně jde) a jsem hrozně ráda, že tady Emča nosí i nějaké jiné barvy než černou.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving in Paris, France (06.03.2018)

10. března 2018 v 10:15 | Posted by: Roxy
Hned druhý den po Oscarech se Emma sbalila a odletěla až do daleké Paříže na týden módy, kde měl Louis Vuitton přehlídku, ale k tomu víc až zase příště. Teď tu mám fotky z letišť, první album je z losangelského LAX a druhé už z CDG v Paříži. Oblečená je tu jak jinak od hlavy až k patě od LV a jako obvykle to taky není nic novýho. Což jí asi i tentokrát odpouštím, protože na dlouhej let bych se taky nijak nemódila. Štěstí, že ten kabátek je aspoň hezkej :D. A ta taška je teda taky boží, outfit hezky rozzářila.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Hits up the Starbucks drive thru in Los Angeles, CA (27.02.2018)

3. března 2018 v 22:30 | Posted by: Roxy
No tak tenhle týden nám to zas Emma s novinkami vynahrazuje, včera byla na akci, zítra bude na akci a ještě než na ně přijde řada, mám tu tyhle fotky od paparazzi z úterka 27. února, kdy si Emma zajela pro kafe ve Starbucks. Fotky jsou teda nijaké, Em byla celou dobu v autě, takže toho moc vidět není. Ale má super brýle. A NEMÁ ČAPKU :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (25.02.2018)

27. února 2018 v 21:25 | Posted by: Roxy
Tak teda. Dneska tu už mám konečně i aktuální fotky! Předevčírem byla Emma viděna venku v Los Angeles, kde se teď kvůli Oscarům bude zdržovat minimálně do konce týdne. Jako nebudu lhát, fakt jsem doufala, že jí ta čepice v Disneylandu ulítla :D. Ona jich má beztak plnej šuplík. Jinak tady vypadala hezky, ten šedivý kabátek je super.

GALLERY LINK:
[019x] PAPARAZZI > 2018 > Out in Los Angeles (25.02.2018)

GALLERY UPDATE • With friends in Disneyland in Anaheim (16.02.2018)

19. února 2018 v 11:25 | Posted by: Roxy
Člověk si jednou postěžuje na novinkové ticho a bum, máme tu nové fotky! Takže takhle to funguje přátelé. Dneska tu jsem tedy s novými fotkami od paparazzi, kteří na Emmu a její partu přátel narazily v Disnelandu v Anaheim a to minulý pátek. Mě se hrozně líbí jak tahle pětka - Emma, Martha, Sugar Lyn, Noah a Dave - drží spolu, to je super! Tady mě navíc pobavilo, jak mají všichni ledvinku :DD. Emma je tu jinak pěkně oblečená, je to obyč, co si budem, ale pořád to vypadá dobře. Ale dost mi chybí ten street styl, co měla pár let nazpátek, teď ten poslední rok-dva to je prostě nemastný neslaný, nuda. Jo a taky jste při pohledu na první fotku doufali, že jí ta zatracená čepice odvála? :D:D

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving SNL after party in NYC (04.02.2018)

10. února 2018 v 15:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s opět dalším článkem s fotkami od paparazzi, tyhle jsou stále z minulého týdne. Emma se totiž v sobotu objevila na after party Saturday Night Live a tyhle fotky jsou pořízené z jejího odchodu v brzkých ranních hodinách v neděli. Bohužel se žádné fotky z večírku neobjevily, takže se musíme spokojit s tímhle, což mě částečně mrzí, protože by mě zajímalo, co měla Em na sobě - vypadá to na nějaké květované šaty. Každopádně, co mě vůbec nemrzí, je že si doma nechala svoji hučku :D, díky bože, aspoň jednou.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Leaving The Smile Cafe with a friend in NYC (02.02.2018)

6. února 2018 v 22:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem zase pro změnu s novými fotkami, tyhle jsou z pátka 2. února, kdy si Emma společně s kamarádem skočila do kavárny The Smile Cafe v New Yorku. Stejně jako u předchozích fotek od paparazzi, i tady je Emma hrozně hezky oblečená, pod svým oblíbeným kabátem má tentokrát svetřík s košilí, což je kombinace, která mě asi nikdy neomrzí a k Emmě prostě patří. No a samozřejmě, hučka na hlavě nesměla chybět :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in New York City (25.01.2018)

29. ledna 2018 v 17:25 | Posted by: Roxy
Tak přece jen žije! Po pár týdnech si Emmu našli i paparazzi fotografové a já tu tak mám nové fotky! Ty jsou z minulého týdne ze čtvrtka 25. ledna, kdy byla Emma viděna v ulicích New Yorku. Povím vám, že mi hrozně, ale fakt hrozně, chybí doba, kdy Emma neměla tu zatracenou věc na hlavě. Už s ní musíme koexistovat skoro dva roky a já to pomalu přestávám dávat :D. A nejhorší věc je, že mi u tohohle konkrétního outfitu vlastně ani tolik nevadí, ale tak žijte si v mý kůži - tu věc nesnášíte, ale tady v dané situaci je vlastně ok :DD. Jinak je tady oblečená moc pěkně, vlastně v ničem novém, snad kromě botek (Stan Smith od Adidasu), všechno už známe, je to taková ta její uniforma, skvěle ale zkombinovaná.

Včera se mimochodem odehrály Grammy, kde byl La La Land nominován ve 4 kategoriích, z nichž se mu nakonec povedlo 2 proměnit! Konkrétně jsou to kategorie Best Compilation Soundtrack For Visual Media a Best Score Soundtrack For Visual Media (Justin Hurwitz), takže obrovská gratulace!

GALLERY LINK:
[016x] PAPARAZZI > 2018 > Out in New York City (25.01.2018)

GALLERY UPDATE • Leaving Sushi Park Restaurant with her mother in West Hollywood (04.01.2018)

6. ledna 2018 v 16:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s dalším článkem, tentokrát jsou to první letošní fotky od paparazzi. Ty jsou ze včerejška, kdy byla Emma zahlédnuta společně se svojí mamkou Kristou ve West Hollywoodu, kde si zašly do jedné japonské restauraci na sushi. Nevím, jestli to je jen zbožné přání, ale fakt bych si přála, aby se té čapky už letos zbavila :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in Los Angeles (20. & 22.12.2017)

26. prosince 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy
Zdravíčko, tak doufám, že si teď vánoční volno řádně užíváte! Já se poslední dva dny v podstatě jen válím a koukám na filmy (btw. Battle of the Sexes je skvělej, ale teď jsem asi úplně odvařená z Call Me By Your Name - nádhernej snímek, doporučuju!), i když bych asi mohla dělat něco produktivnějšího - ale nechce se mi. Nicméně už pomalu chystám fashion poll a ohlédnutí za rok 2017, tak doufám, že to do Silvestra dám do kupy, protože jsem teď fakt líná jak prase :D. (O novém designu ani nemluvím)

Dneska tu jsem s novými fotkami, které teda jsou už z minulého týdne, ale jak říkám, jsem líná a dřív se mi nechtělo, tak sem s nimi přicházím až teď. Jedná se od dvě alba od paparazzi. Na prvním z nich byla Emma viděna jak míří do jednoho hotelu v Los Angeles. Ma tam na sobě opět ten skvělej, dlouhej kabát, světle modrý svetřík a a botky od LV, vypadala skvěle. Druhé paparazzi jsou o dva dny později, kdy jí pro změnu vyfotili, když byla nakupovat potraviny v Beverly Hills. Outfit tu má skoro stejný, jen má legíny a tenisky, takže je docela možné, že byla ještě cvičit. Největší změnou ale rozhodně budou vlasy, protože ano, Emma je po několika měsících opět zrzka!

GALLERY LINK:
[023x] PAPARAZZI > 2017 > Heading into a hotel in LA (20.12.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at LAX airport in Los Angeles (18.12.2017)

20. prosince 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám překvapivě další fotky od paparazzi, kteří na Emmu narazili o den později, tentokrát už zpátky doma v Americe, konkrétně na letišti LAX v Los Angeles, které akorát opouštěla. Její outfit mě tady taky po dlouhé době fakt zaujal, ta kombinace dlouhého kabátu, bílých conversek a tak nemá chybu. Taky to skvěle rozzářila ta velká taška na kufru, zkuste hádat od jaké značky (ehm ehm, ano správně, opět LV :D).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Arriving at the Ritz Hotel in Paris, France (17.12.2017)

19. prosince 2017 v 12:45 | Posted by: Roxy
Emma se nám z Londýna přesunula do Paříže, odkud mám také nové fotky od paparazzi. Ti na Emmu a její maminku Kristu narazili, když společně dorazily do hotelu Ritz. Napadlo mě, že pokud se teda nejedná o obyčejnou dovolenou, důvodem Emmina výletu do Evropy by mohlo být focení nebo točení něčeho pro Louis Vuitton, u kterého je teď Em tváří. Uvidíme, každopádně jsem zvědavá na nějaké ty kampaně. Rozhodně víc, než na šaty, které asi Emma bude tahat na červené koberce, ale třeba budu mile překvapená :D. Tady jí to každopádně slušelo, kabát, boty i kabelku má právě od LV.

PS: Co kdybychom Emmě koupili pod stromeček nějakou novou čapku/klobouk?

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At the cinema to watch 'Lady Bird' with Dave in NYC (12.12.2017)

14. prosince 2017 v 18:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám nové fotky od paparazzi, které mě teda trochu matou, protože je u nich psáno, že jsou teď z 12. prosince z New Yorku, potíž je v tom, že Emma je pořád v Londýně :D. Takže je buď špatně datum, nebo místo, nebo si Emma na 1-2 dny odskočila do NYC. Ať je to, jak chce, na fotkách můžete vidět Em s Davem, jak jdou do kina na film Lady Bird, na který se teda já osobně hrozně těším a jsem zvědavá (ale to já jsem na všechny :D). Emmě to tady jinak slušelo, má tady dost podobný outfit, jako na minulých paparazzi fotkách, opět ten dlouhý kabát + kabelku a botky od Louise Vuittona, mě se tady moc líbí její svetřík. U čepice si přeju, ať shoří v pekle.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Out in New York with Dave and some friends (28.11.2017)

1. prosince 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám po nějaké době opět nějaké klasické fotky od paparazzi, tyhle jsou z úterý 28. listopadu, kdy si Emma společně se svým novým přítelem Davem a pár přáteli zašla na představení Louskáčka v New Yorku. Fotek zas tolik není, ale je vidět, že se dobře bavili. Emma tu má jinak skvělý outfit, ten kabát se mi moc líbí a má k tomu fakt parádní botky na podpatku - které jsou mimochodem, stejně jako kabelka, od Louise Vuittona, takže si Em dál užívá jejich nové spolupráce. Kromě paparazzi tu mám také jednu osobku, kterou na svůj Instagram přidala Emmina kamarádka Sugar Lyn a i ta je výborná (Emmin výraz mluví za vše :D), je pravděpodobně léta, kdy tahle partička trošku výletovala.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • At JFK Airport in New York (11.11.2017)

15. listopadu 2017 v 19:35 | Posted by: Roxy
Emma se v Los Angeles asi kvůli natáčení Maniac moc dlouho nevydržela, jelikož hned po Governors Awards vyrazila zpátky do New Yorku a já tady mám fotky ještě z téhož dne, kdy dorazila akorát na JFK letiště. Fotky jsou jen dvě, navíc pořízené z větší dálky, takže ani nic moc vidět není. Bylo by fajn, kdyby Em ty čepice střídala a tuhletu už nejlépe vůbec nevytahovala, hrozně mi leze na nervy :D.

GALLERY LINK:
[002x] PAPARAZZI > 2017 > At JFK Airport in New York (11.11.2017)

GALLERY UPDATE • Leaving a restaurant in NYC with Dave McCary (06.11.2017)

12. listopadu 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám po několika týdnech i klasické paparazzi fotky, i když tyhle jsou focené z dálky, takže toho moc vidět není, ale co už. Emma byla svoje narozeniny oslavit tak, že si zašla do jedné restaurace v New Yorku na večeři s údajně svým novým přítelem Davem McCarym. Nebudu lhát, moje Stonefield srdéčko malinko krvácí, ale Em přeju jen to nejlepší, tak doufám, že je šťastná, ať už to je jak chce. Dave jinak pracuje u Saturday Night Live jako režisér a je také spoluzakladatelem skečové komediální skupiny Good Neighbor. Nemůžu si pomoct, ale hrozně mi připomíná Andrewa :D. (což tady vidět není, ale schválně si ho můžete vygooglit)

GALLERY LINK:
 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.