GALLERY UPDATE: Projects

GALLERY UPDATE • 2018 Attrape-Rêves Louis Vuitton Fragrance

28. srpna 2018 v 9:50 | Posted by: Roxy
Tak Emma nám už sedí v letadle do Benátek, ale ještě než do Itálie dorazí, tu mám připravený tenhle článek. Jedná se o další kampaň Louis Vuitton! Tentokrát se Emma stala tváří jejich v pořadí 9. parfému, který dostal název Attrape-Rêves a já tu prozatím mám první plakát a také pár fotek ze zákulisí natáčení krátkého filmu, který mimochodem zrežíroval Sam Mendes, se kterým Emma pracovala na broadwayském muzikálu Cabaret, takže malý reunion. Fotky jsou jinak krásný, jsem hrozně zvědavá na celý film, který vyjde 12. září, a vlastně i na samotnou vůni :D.

GALLERY LINK:
[001] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 Attrape-Rêves Fragrance > Posters

GALLERY LINK:
[006] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 Attrape-Rêves Fragrance > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • New "The Favourite" Poster

27. srpna 2018 v 11:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem opět s jedno-fotkovým článkem :D. Tentokrát se jedná o zbrusu nový plakát k filmu The Favourite, který bude mít premiéru už za pár dní na filmovém festivale v Benátkách - ve čtvrtek 30. srpna! Emma by se měla zúčastnit, tak jsem zvědavá, jak tohle budu stíhat (nebudu). Každopádně nový plakát je skvělý, myslím, že rozhodně zaujme, mě pobavil, je super.

GALLERY UPDATE • "The Favourite" & "Maniac" Behind the Scene

15. srpna 2018 v 20:05 | Posted by: Roxy
Mám takový pocit, že nám pomalinku začínají novinkové žně. Pomoc, už teď nestíhám :D. Nicméně, dneska tu mám tyhle dvě fotky ze natáčení Emminých nejaktuálnějších projektů - první je z filmu The Favourite, kterou na svůj Instagram přidal Emmin kolega Joe Alwin, na fotce je mj. i Nicholas Hoult, Rachel Weisz nebo Olivia Culman a je super. Když se film loni natáčel, neobjevila se jediná fotka, tak konečně něco. Druhá fotka je pak z natáčení seriálu Maniac, Emma tam je se svým mladším já, holky tam jsou obě dvě hrozně zlatý. <3

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Brooklyn, NYC (09.05.2018)

13. května 2018 v 11:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s poněkud obsáhlejším článkem, ale za poslední dny se toho nakupilo docela dost a všechno se vším souvisí, takže to dávám do jednoho článku. Emma teď v New Yorku poslední dny dotáčí/přetáčí nějaké scény pro seriál Maniac, takže tu máme hned ze tří dní spoustu fotek od paparazzi. Myslím, že její seriálový outfit všichni důvěrně známe a netřeba ho nějak víc komentovat, protože jsem to už dělala tolikrát :D. Kromě fotek z natáčení tu mám po dlouhé době i něco od fanoušků, ten první Emmu odchytl v jedné ruské restauraci a na tajňaka jí blýsknul na instastories, druhá fotka je pak od fanynky, která Emmu obsloužila v baru a Em se pak s ní ochotně vyfotila.

GALLERY LINK:
[056x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Brooklyn, NYC (09.05.2018)

GALLERY LINK:
[049x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming on Park Avenue in NYC (10.05.2018)

GALLERY LINK:
[024x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York City (11.05.2018)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Taken by Fans

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • First "Maniac" Stills!

19. dubna 2018 v 16:20 | Posted by: Roxy
YESS, tak konečně jsme se dočkali nějaké střípku, že se něco bude dít. Včera byly zveřejněny čtyři úplně první still fotografie z netflixového seriálu Maniac, které si teď můžete prohlédnout v galerii. Tak by brzy mohl následovat i trailer, hm? Fotky jsou každopádně super, já upřímně vůbec nevím, co mám od seriálu čekat, ale těším se na něj nehorázně. Emma i Jonah Hill tu vypadají skvěle. Datum premiéry je pořád tajemstvím, ale mělo by to být někdy na podzim.

GALLERY LINK:
[004x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • Louis Vuitton "The Spirit of Travel Campaign" Photoshoot

18. března 2018 v 20:30 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem teda i se slíbeným photoshootem z Emminy první kampaně pro Louis Vuitton, The Spirit of Travel, která představuje nové kabelky a oblečení pro letošní pre-fall sezonu. Fotek tu mám zatím 7, uvidíme, jestli se jich časem objeví víc. Jejich autorem je jinak Craig McDean, který fotil i předchozí shoot LV pro magazín W. No a fotky samotné jsou stejně jako reklama (viz. předchozí článek) fakt krásné a povedené.

GALLERY LINK:
[007] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 The Spirit of Travel > Photoshoot

GALLERY UPDATE • With WWO in Haiti (2014)

20. ledna 2018 v 11:55 | Posted by: Roxy
Nadace WWO (Worlwide Orphans) před pár dny na svém Twitteru zveřejnila tuhle rozkošnou fotku Emmy s děvčátky na Haiti, kam se společně před čtyřmi lety letěli podívat na výročí zničujícího zemětřesení, které tam proběhlo v roce 2010. Jedna z věcí, která mě udivuje, je že jsme se o tomto výletu dozvěděli až teď, ale o to je ta zpráva hezčí.

Můj výlet na Haiti v roce 2014 s WWO mi v mnoha směrech otevřel oči. Ta odolnost dětí, kteří zde žijí a kteří si toho tolik zažily kvůli přírodním katastrofám a chudobě, je až neuvěřitelná. Duch této země, ohromnost lásky, vděčnosti a velkorysosti jejího lidu se mi hluboce vryla pod kůži.

GALLERY UPDATE • Maniac & Birdman BTS

19. ledna 2018 v 14:50 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem po delší době zase s nějakým updatem, objevilo se totiž pár nových fotek ze zákulisí natáčení. A to rovnou ze dvou projektů. Prvním je seriál Maniac, ze kterého mám dvě fotky, obě jsou skvělé, ta druhá je mimochodem pořízená z veřejné knihovny v Brooklynu, Emma na ní doporučuje knížku Raise High the Roof Beam, Carpenters (v češtině Vzhůru, tesaři, do výše střechu zvedněte!) od J.D. Salingera. Druhým projektem je film Birdman z roku 2014, na fotce můžete vidět Emmu společně s Edwardem Nortonem. A kromě toho sem ještě přidávám jednu novou fotku z loňského photoshootu pro Variety, když byla Em na filmovém festivale v Torontu.

GALLERY LINK:
[002x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Birdman (2014) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2017 > Variety Portraits (TIFF 2017)

GALLERY UPDATE • Time's Up Campaign (2018)

7. ledna 2018 v 21:15 | Posted by: Roxy
Za pár hodin se v Americe konají Zlaté Glóby, kterých se Emma účastní, ale ještě než na ně přijde čas, mám tu jednu novou fotku, kterou na svůj Instagram přidala herečka Laura Dern. Můžete na ní vidět celou řadu známých i méně známých hereček a osobností, které se přidaly do nové hollywoodské kampaně Time's Up, která otevřeně bojuje proti sexuálnímu obtěžování. Mě se tenhle projekt líbí, má moji plnou podporu a jsem ráda, že se do něj zapojila i Emma, která mimochodem do jeho zahajovacího fondu Times Up Now Legal Defense Fund věnovala 50 000 dolarů.

GALLERY UPDATE • Maniac & La La Land BTS, New Personal Pic

13. prosince 2017 v 14:35 | Posted by: Roxy
Dnešní článek bude opět trochu namixlý, ale nechce se mi to dělit zvlášť, když to je jen po kouscích :D. Jako první a asi nejzajímavější věc tu mám krátké video, které na svůj Instagram přidal herec Justin Theroux, který se v seriálu Maniac taky objeví. Ve videu si s Emmou sice jen skočí, ale i to mně stačilo na navnazení, já se fakt toho seriálu nemůžu dočkat, bude to bomba! Jeho natáčení také už mimochodem skončilo, jak potvrdil sám Justin v jednom z hastagů. Od Maniacu se přesouvám dál, objevila se totiž i jedna nová fotka z natáčení filmu La La Land, je krásná <3. A nakonec tu mám i jednu aktuální osobní fotku, opět z Londýna a opět je na ní Emča se svou mamkou a tetou :).

@justintheroux: MANIAC 2018🚀 #thatsawrap #bts

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Westchester, NYC (29.11.2017)

2. prosince 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy
Další fotky z natáčení seriálu Maniac na sebe nenechaly dlouho čekat, tyhle jsou teď ze středy 29. listopadu - mě by zajímalo, kdy klapne poslední klapka, protože v původních zprávách se psalo, že by to mělo být právě kolem Díkůvzádní, které bylo teď minulý týden. Tak uvidíme. Emma tu je jinak opět oblečená jako Legolas, což je prostě nejlepší věc na světě :D.

GALLERY LINK:
[013x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Westchester, NYC (29.11.2017)

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Kerhonkson, NY (27. & 28.11.2017)

29. listopadu 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy
Sláva! Konečně tu mám po několika dnech nové fotky a z těchle teda docela čumím. Včera a předevčírem probíhalo natáčení seriálu Maniac, tentokrát v newyorském Kerhonksonu a Westchesteru, a jak můžete vidět, z Emminy postavy se vyklubal regulérní Legolas :D. Má jak dlouhé vlasy, tak elfí uši, kostým a nechybí ani luk a šíp, takže je to jasný. A docela to miluju, zas je to změna od těch předchozích outfitů. Na fotkách kromě Emmy ještě můžete vidět herečky Julii Garner a dokonce i Sally Field, která se zjevně připojila k obsazení, což mě moc mile překvapilo. Se Sally se Emma zná už od Spider-Mana, kde hrála tetičku May.

GALLERY LINK:
[081x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (27.11.2017)

GALLERY LINK:
[012x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (28.11.2017)

GALLERY UPDATE • Battle of the Sexes, La La Land, Birdman, Paper Man

26. listopadu 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy
Tenhle týden nejsou novinky vlastně žádné, což jsem tak trochu díky Thanksgiving očekávala a mám tu dnes alespoň filmový update. Do galerie jsem už před časem přidala pár nových fotografií k filmu Battle of the Sexes a to jak stillky, tak i dvě fotky z natáčení. Fotky jsou spíš v MQ kvalitě, ale stojí za to. Dále tu mám jeden nový plakát k La La Land se skvělou fotkou, aktualizovala jsem i stillky u filmu Birdman, které jsou parádní, a nakonec jsem přidala i dvě nové fotky k filmu Paper Man.

GALLERY LINK:
[005x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY LINK:
[006x] MOVIE PRODUCTIONS > Birdman (2014) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > Paper Man (2009) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (15.11.2017)

18. listopadu 2017 v 0:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám fotky z dalšího natáčecího dne seriálu Maniac. Ještě vás tyhle články baví? Ono jak se fotky objevují poměrně pravidelně a většinou se stejnýma outfitama, může to začínat nudit. Mě to baví, akorát už nevim, jak to komentovat :D. Je super, že fotky jsou pokaždé v super kvalitě, se skvělýma momentkama, tyhle nejsou výjimkou - navíc je na nich po dlouhé době i Jonah Hill! I Emma tu má malinko pozměněný outfit a pořád je naprosto skvělý.

GALLERY LINK:
[026x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (15.11.2017)

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (9. & 10.11.2017)

13. listopadu 2017 v 8:35 | Posted by: Roxy
Dnešní článek bude tak trochu maniakovej - opět se totiž objevily fotky z natáčení a to z rovnou dvou dní. 9. a 10. listopadu se natáčelo na stejné lokaci v New Yorku a točily se vlastně i ty samé scény, takže si fotky jsou hodně podobné. Emmina postava opět vylepovala letáky s hledaným psem, chodila po ulici s pytlíkem potravin a na svém pick-upu našla pokutu za parkování. K outfitu asi netřeba co dodávat, už jsme ho viděli tolikrát, že ani sama nevím, co bych k němu připsala (furt ho miluju :D) a fotky jsou opět krásné se skvělými momentkami.

GALLERY LINK:
[034x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (09.11.2017)

GALLERY LINK:
[060x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (10.11.2017)

GALLERY LINK:
[001x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • New "Battle of the Sexes" Behind the Scene (2016)

30. října 2017 v 12:25 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám další osobní fotku, tentokrát ale ještě z natáčení filmu Battle of the Sexes, který právě běží v amerických kinech. Jsem zvědavá, jestli půjde i u nás, zatím o tom nejsou žádné zprávy. Ale když už, řekla bych, že to bude spíš až někdy zkraje příštího roku, až bude začne oscarový buzz (předpokládám, že film toho bude součástí). Jinak je tahle fotka miloučká, Emmě to moc sluší.

GALLERY UPDATE • On the set of "Maniac" with her family

27. října 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy
V poslední době se objevují jen samé fotky :D - i dnes tomu není jinak. Mám tady jednu skvělou osobní fotku, kterou zveřejnila Emmina babička už někdy v srpnu, k nám se ale dostala až teď. Emma si na plac natáčení seriálu Maniac pozvala i svojí rodinu a ve svém traileru se s nimi vyfotila. Na fotce tedy můžete zleva vidět Emmu, její tetu, maminku Kristu, babičku Jean a jejího strejdu.

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (23.10.2017)

26. října 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám další fotky z natáčení seriálu Maniac, už pomalu ani nevím, jak je pořádně komentovat :D. Tyhle jsou teďka z pondělka 23. října a natáčelo se tentokrát v Brooklynu. Emma tu má opět ten skvělý outfit, jako z předešlých dní, a na fotkách můžete vidět i režiséra Caryho Fukunaga.

GALLERY LINK:
[053x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (23.10.2017)

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (20.10.2017)

23. října 2017 v 15:05 | Posted by: Roxy
Dneska sem přináším další fotky z natáčení seriálu Maniac, které jsou teď z pátka 20. října. Natáčelo se opět v New Yorku, tentokrát v nějakém parku a šlo zrovna o scénu, ve které Emmina postava hraje šachy s ... poněkud netradičním sokem - plyšovou koalou (která je teda naprosto pecková :D). Fotek vzniklo opravdu dost, některé jsou fakt povedené, takže je se na co dávat. Emmě to tam jinak opět slušelo.


GALLERY LINK:
[209x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (20.10.2017)

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York (18.10.2017)

20. října 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy
Tak dneska tu mám další fotky z 18. října, tentokrát je to už z natáčení seriálu Maniac, které i nadále pokračuje v New Yorku (skončit by mělo až někdy kolem Díkůvzdání). Fotek tu mám celkem pět, natáčelo se až nějak k večeru. Emmě to tady každopádně slušelo, ten outfit už teda taky známe, měla ho během prvních dnů a mě se celkově hrozně líbí, působí tak podzimně. :)

GALLERY LINK:
[005x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in New York (18.10.2017)

GALLERY UPDATE • Birdman, The Amazing Spider-Man 2, La La Land

16. října 2017 v 11:05 | Posted by: Roxy
Tenhle článek už bude malinko delší, jelikož tu mám nové fotky rovnou ke třem filmům. Tím prvním je Birdman z roku 2014, ke kterému se objevily čtyři nové a parádní fotky ze zákulisí. Trochu nostalgie pro mě, úplně si pamatuju, jak se k tomu filmu objevovaly novinky (pamatuju si i ten design, co tu byl, takový tmavý ve fialových barvách, ááá, už bych taky mohla začít pracovat na novém :D). Dále tu mám dvě nové fotky opět ze zákulisí, tentokrát ale z filmu The Amazing Spider-Man 2, který vyšel ve stejném roce. Obě fotky jsou teda z té poslední Gweniny scény ve věži a jsou super. Posledním filmem je pak La La Land, ze kterých tu mám několik nových oficiálních promo fotek, plakátů a taky se našla jedna nová stillka.

GALLERY LINK:
[004x] MOVIE PRODUCTIONS > Birdman (2014) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > The Amazing Spider-Man 2 (2014) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[005x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Official Promo

GALLERY LINK:
[006x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Posters/BTS/Stills

15. října 2017 v 10:55 | Posted by: Roxy
Od začátku září, kdy se nad novinkami roztrhl pytel, jsem byla ráda, že jsem stíhala na blog přidávat aktuální fotky, jenže ono se toho objevovalo víc, a to už jsem teda byla ráda, že jsem to aspoň stihla dát do galerie. A až teď jsem se nějakým způsobem dopracovala k napsání článků, takže jdeme na to, bude toho víc. Dneska tu mám připravený update k filmu Battle of the Sexes, za tu dobu se totiž objevilo docela dost nových fotek. Nejprve v galerii najdete celkem 19 nových stillek, některé jsou v lepší, jiné v horší kvalitě, všechny jsou ale super. Dále tu mám jednu fotku ze zákulisí a nakonec také tři nové plakáty, všechny ve slušné kvalitě.


GALLERY LINK:
[019x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Posters

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in New York City (19.09.2017)

21. září 2017 v 17:55 | Posted by: Roxy
Emma je asi superžena, protože od všeho toho propagování Battle of the Sexes a lítání po USA z jedný strany na druhou se ještě teď v úterý 19. září stihla zastavit a natočit pár scén pro seriál Maniac. A to bylo teprve ráno, později ten den, měla další povinnosti - o tom ale zas víc zítra (a pozítří :D). Tady těch fotek naštěstí není moc, seriálový outfit navíc taky známe už z dřívějších fotek, takže já vlastně k tomu nemám moc co dalšího říct. (pardon, já už si tady připadám hrozně vykecaná :D)

GALLERY LINK:
[011x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming "Maniac" in New York City (19.09.2017)

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" New Stills & Behind the Scene

7. září 2017 v 12:45 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám po delší době připravené něco přímo k filmu Battle of the Sexes, jehož premiéra se nezadržitelně blíží - už 22. září v amerických kinech (o cz/sk teda zatím není nic známo)! A za pár dní teda ještě na festivale v Torontu. No a jelikož to už je pomalu za dveřmi, objevují se k tomu samozřejmě i nové fotky, videa apod. Dneska tu mám teda na paškál fotky, v galerii najdete rovnou 8 nových HQ stillek a jednu fotku ze zákulisí natáčení, všechny jsou parádní , na ten film se fakt těším.


GALLERY LINK:
[008x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Upstate New York (05.09.2017)

6. září 2017 v 11:15 | Posted by: Roxy
Emma se na filmovém festivale v Telluride moc dlouho nezdržela (mimochodem, předchozí článek jsem aktualizovala a najdete tam nové fotky), jelikož tu už dneska mám nové fotky ze včerejška, které jsou opět z natáčení seriálu Maniac, tentokrát se natáčelo v oblasti Upstate New York. Emma tady zase vypadá úplně jinak, od těch šílených paruk tu teď má nakrátko udělané vlasy (jestli to je další paruka nebo to má fakt ostříháné, to se asi dozvíme později), každopádně jí moc sluší, mě se i tahle délka na ní hrozně líbí, takže by mi vlastně vůbec nevadilo, kdyby si to takhle opravdu zkrátila.

GALLERY LINK:
[080x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Upstate New York (05.09.2017)
 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.