GALLERY UPDATE: Projects

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Manhattan, NYC (17.08.2017)

Pátek v 19:55 | Posted by: Roxy
Zdravíčko, dneska tu jsem s dalšími fotkami z natáčení seriálu Maniac! Tyhle jsou ze včerejška asi nějak z dopoledne/poledne, Em tu opět dorazila na plac, takže oblečená tu je ještě ve svém a slušelo jí to, měla na sobě jednoduchý světlý top, modré džíny a pantoflíčky na podpatku. A ty blond delší vlasy jí podle mě hrozně sluší, vypadá tady roztomile a mlaďounce :).

GALLERY LINK:
[028x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming "Maniac" in Manhattan, NYC (17.08.2017)

GALLERY UPDATE • On the set of "Maniac" in NYC (15.08.2017)

Úterý v 22:10 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s dalšími fotkami z natáčení seriálu Maniac! Tak jestli to takhle půjde dál, budu ještě nadávat, že je těch fotek moc :D. Fotografie jsou z dneška a v galerii najdete rovnou dvě alba, to první je, když Emma akorát dorazila na plac ke svému traileru, oblečená je tu ještě ve svém a mě se tu moc líbí, hlavně ta džíska je prostě skvělá! Druhé album fotek už je pak opět z natáčení, Emma tady je oblečená prakticky skoro stejně jako včera, takže pokračovali v natáčení stejných scén. Musím poznamenat, že ty fotky, jak tam stojí uprostřed silnice, mi silně připomínají záběry na Michaela Keatona v Birdmanovi :D (jestli nevíte, které myslím, nevadí, mě se jen líbí ta paralela, tak jsem to sem musela napsat :D).

GALLERY LINK:
[010x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > On the set of "Maniac" in NYC (15.08.2017)

GALLERY LINK:
[042x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Chinatown, NYC (15.08.2017)

GALLERY UPDATE • Filming "Maniac" in Manhattan, NYC (14.08.2017)

14. srpna 2017 v 19:45 | Posted by: Roxy
Teďka tu tiše jásám, protože tu mám během pár dní další skvělou novinku! Vypadá to, že dneska oficiálně začalo natáčení seriálu Maniac, protože tu mám první fotky pravděpodobně z dopoledne, kdy se točilo na newyorském Manhattanu. Nevím teda přesně, jestli jsou tyhle fotky přímo z natáčení nějaké scény nebo z pauzy (asi bych spíš řekla to první), Emma je tu každopádně zachycena jak jí. Paparazzi si prostě umí najít chvíli, ach jo :D. Naštěstí to vypadá, že si jich Em ani nevšimla, protože je tu celá rozzářená a usměvavá a fotky jsou zlaté. Celkově jí to tady slušelo, můžete si všimnout, že má i kvůli roli prodloužené vlasy (nebo jí za tu dobu, co jsme jí neviděli, povyrostly :D) a outfit je super, takový hodně podzimní. EDIT: Tak v galerii najdete spouuustu nových fotek z další části dne, na některých si můžete všimnout i režiséra Caryho Fukunagy. Doufám, že se fotky z natáčení budou objevovat častějc. Jo a to cigáro je součástí role, aby se někteří z vás hned nepohoršovali :D.

Jen pro připomenutí, co už o Maniac víme: Jedná se o černou komedii, která je podle původně norského stejnojmenného seriálu z roku 2014. Vedle Emmy si zde hlavní roli zahraje Jonah Hill, který ztvární ústřední postavu Espena, muže, který žije ve své fantazii, zatímco ve skutečném životě je pacientem psychiatrické léčebny. Celou 10-dílnou sérii loni v březnu objednala streamovací stanice Netflix, režírovat jí bude Cary Fukunaga, který stojí už za úspěšným HBO seriálem True Detective. Výkonnými producenty pak jsou Michael Sugar (Spotlight) a Doug Wald a do produkování se vrhnou i samotní hlavní protagonisté, Emma a Jonah.


GALLERY LINK:
[260x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > On the set > Filming in Manhattan, NYC (14.08.2017)

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Behind the Scenes

26. května 2017 v 16:05 | Posted by: Roxy
Teda, Emma si nás těma novinkama fakt hýčká :D. Po týdnu se opět ozývám, protože se přece jen něco objevilo, za což bychom měli všichni zatleskat a nechat vyhlásit státní svátek. Za tu dobu se objevilo celkem 5 nových fotek ze zákulisí natáčení Battle of the Sexes, na všech je Em společně s filmovým štábem a hereckými kolegy a jsou to super fotky, no určitě si natáčení mimo jiné užívali. Jsem moc ráda, že se k filmu začínají pomalu objevovat věci, po tom traileru z minulého týdne jsem na něj hodně natěšená! No a kromě fotek z natáčení tu mám také jednu zlatou fotku od šťastné fanynky, která se s Emmou potkala na Audi Polo Challenge na začátku května, fotky z akce si můžete připomenout zde.

GALLERY LINK:
[005x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" First Poster & Behind the Scenes

18. května 2017 v 15:05 | Posted by: Roxy
Vedle traileru k filmu Battle of the Sexes, na který se můžete podívat v předchozím článku, vyšel i první oficiální plakát, který je velice jednoduchý, pouze s nápisem a míčkem, mě se moc líbí a těším se, až se objeví i další. Kromě toho přidala jedna z Emminých nejlepších a nejstarších kamarádek, Martha MacIsaac, na svůj Instagram dvě fotky ještě z natáčení, díky čemuž se vlastně dozvídáme, že ve filmu hraje taky. Takže po 10 letech takový malý reunion na plátně, holky si totiž spolu zahráli už ve snímku Superbad a od té doby se spolu přátelí.

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Posters

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" New Stills

10. května 2017 v 22:45 | Posted by: Roxy
Tak to vidíte, my už se vlastně pomalu dostáváme do období, kdy by na nás mohli častěji vyskakovat novinky k filmu Battle of the Sexes, jelikož je jeho premiéra - 22. září - už skoro za dveřmi. Jsem na to hrozně zvědavá! Snad se do začátku prázdnin dočkáme i třeba nějakého traileru nebo tak. Dneska tu pro vás mám dvě úplně nové still fotografie právě k tomuhle snímku, obě jsou skvělé!

Nevím, jak to tady budu často připomínat, ale Battle of the Sexes vypráví příběh o památném tenisovém zápase z roku 1973, ve kterém 29-letá Billie Jean King porazila 55-letého bývalého šampiona Wimbledonu Bobbyho Riggse. Celý souboj se nakonec stal jednou z nejsledovanějších sportovních událostí všech dob. Zápas vyvolal globální konverzaci o rovnoprávnosti žen a mužů, popohnal feministické hnutí, zatímco King a Riggs bojovali s osobními a složitými bitvami - King se svou sexualitou a zavázáním se, aby ženy dostávaly stejný plat jako muži, a Riggs s chráněním své reputace z dob, kdy zažíval dny slávy.

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • La La Land Stills & Behind the Scenes

17. dubna 2017 v 15:25 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám připravený další update v galerii a musím přiznat, že mi docela chybí nějaké aktuální fotky :D, už druhý měsíc tu vlastně přežívám jen díky aktualizacím a nějak mě to moc nebaví. Tak, tentokrát tu teda mám update k filmu La La Land, ze kterého se během posledních několika dní/týdnů objevilo pár nových věcí. Nejprve tu mám hned 4 nové stillky, které jsou všechny super, mě se hlavně líbí ta první, Em tam je taková stylová. No a kromě nich se roztrhl pytel u fotek ze zákulisí, kterých tu mám rovnou 17 a i ty jsou všechny skvělé a povedené, některé navíc pekelně roztomilé, viz. fotka Em, Ryana a jejich filmového caparta, nebo jsou pak dobré ty z nacvičování tanečních čísel.

GALLERY LINK:
[004x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills
GALLERY LINK:
[017x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • La La Land Stills & Behind the Scenes

23. února 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy
Už je to docela dlouho, co jsem tu naposled přidávala fotky z La La Land a od té doby, zvlášť za posledních pár dnů, se toho opět objevilo docela dost. Jako první tu mám tři nové fotky ze zákulisí natáčení filmu, třeba ta druhá je z úplně prvního dne, tedy 12. srpna 2015! Zbytek fotek jsou už pak stillky, kterých tu mám rovných 15, takže poměrně hodně. Některé jsou v supr HQ kvalitě, jiným chybí větší velikost, ale všechny jsou nádherné a povedené. :)

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Behind the ScenesGALLERY LINK:
[015x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • "La La Land" Stills & Posters

21. ledna 2017 v 9:50 | Posted by: Roxy
Už docela dlouho tu nebyl žádný update k filmu La La Land jako takovému a za tu dobu se těch fotek nakupilo poměrně dost, takže se to pokusím tady dát dohromady. Nejprve začnu se still fotografiemi, kterých se objevilo celkem 13! Některé jsou v lepší kvalitě, jiným chybí větší velikost, ale všechny jsou nádherné a povedené. Hned po nich tu mám 4 oficiální fotky z promoshootu, všechny už znáte, protože zdobí nejrůznější plakáty, teď se ale objevily samostatně a jsou úchvatné, mě se nejvíc líbí ta 2. a 4. No a nakonec se objevily ještě dva nové plakáty, oba jsou nádherné, hlavně ten druhý je super, jak je namalovaný.

A také jsem se chtěla zeptat, už jste viděli film? Já na tom byla na začátku tohohle týdne konečně v kině a byla jsem naprosto okouzlená. Pak jsem koukala, že je film už i ke stažení v docela dobré kvalitě (té DVD), tak jsem se na to podívala hned druhý den po kině a jenom mě to utvrdilo, že to prostě je opravdu výjimečná podívaná. Jo a ano i podruhé jsem na konci brečela, což si zaslouží hashtag #cíťa :D.GALLERY LINK:
[013x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[004x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Official Promo

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY UPDATE • "La La Land" Stills, BTS & Poster

18. prosince 2016 v 15:35 | Posted by: Roxy
Zhruba před dvěma týdny jsem sem přidávala obdobný článek, no od té doby se zase objevilo několik nových fotek, tak je potřeba udělat menší update. Opět se to celé týká filmu La La Land a já nejprve začnu novými still fotografiemi, kterých se objevilo celkem 8 a všechny jsou nádherné a ve skvělé kvalitě! No těch fotek nikdy není dost, jen ať se jich objeví i víc :D. Kromě stillek tu mám ale i hned 5 nových fotek ze zákulisí natáčení, které teda taky stojí za to, už jen ty první dvě s celým castem jsou výborný. No a nakonec tu mám i jeden úplně nový plakát, na kterém je zase Emma s Ryanem a teda povím vám, že ten se mi asi z dosud zveřejněných posterů líbí nejvíc, je úplně snový a působí právě tak jako ze starého Hollywoodu, no nádhera. <3


GALLERY LINK:
[008x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[005x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY UPDATE • "La La Land" Stills & Posters

4. prosince 2016 v 18:35 | Posted by: Roxy
Jak jsem včera přidávala článek s photoshooty, dneska tu mám ještě jeden update rest a tím je film La La Land (jaké překvapení :DD), ze kterého se v poslední době (týdnech) také objevilo několik nových fotek. Jako první tu mám hned tři nové stillky, z nichž tu první mám v galerii uloženou už aspoň 14 dní (no jsem prostě čekala, až se objeví další - trvalo to :D), já stejně úplně nejvíc miluju tu druhou, která se konečně objevila v HQ kvalitě a už hezky zdobí mojí tapetu na PC<3<3.Dále zalezeme do sekce Posters & Covers, kde se taky najde něco nového. Vyšel oficiální cover k soundtracku k filmu, který by měl, tuším, vyjít 16. prosince, na ten se ohromně těším! I když nevím, jestli nemám na poslechnutí počkat až po zhlédnutí filmu (beztak to nevydržím). Další dva plakáty se liší pouze barvou (a jazykem :D) a jsou naprosto báječné, vlastně tu fotku už vidíme ve 3. plakátové verzi, tahle se mi teda líbí úplně nejvíc. Další fotka je osobka, ale s filmem souvisí, protože je pořízená Emminou kolegyní na place, když se film natáčel, a oba snímky na fotce jsou kouzelné. No a nakonec tu mám ještě scany z lednového čísla briského magazínu Empire, který La La Land věnoval dvojstránku. Tu hlavní fotku jsme taky mimochodem ještě předtím neviděli, snad vyjde i samostatně, je krásná.

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[002x] MAGAZINE SCANS > 2017 > Empire Magazine (UK, January 2017)

GALLERY UPDATE • New "La La Land" Stills & Poster

11. listopadu 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy
Opět tu mám něco nového k filmu La La Land, snad vás takové články ještě nenudí, já jsem popravdě pokaždé nadšená, když se k němu objeví něco nového. Dneska to je hned šest nových still fotografií a jeden plakát. Stillky jsou nádherné, mě se hlavně líbí ty poslední tři, ty první jsou pořízené jakoby z větší dálky, tak to asi není ono, ale všechny stojí za to. Ta poslední je kouzelná, škoda, že zrovna ona ještě není v HQ kvalitě. Co se týče plakátu, ten je úplně nový a je určen pro Francii, kde film vychází 25. ledna 2017, u něj jsem si nejdřív říkala, že ten font vypadá jako z plakátu k Době ledové :D, jinak tu fotku známe už z úplně prvního plakátu, no pořád doufám, že se objeví i samostatně, protože je překrásná.


GALLERY LINK:
[006x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY UPDATE • "La La Land" Behind the Scenes & Poster

4. listopadu 2016 v 20:35 | Posted by: Roxy
Vedle traileru (pokud jste neviděli, upalujte k minulému článku!) se včera objevily i nové fotky ze zákulisí natáčení La La Land a i jeden nový plakát. BTS fotky jsou senzační, ve skvělé kvalitě a kromě Emmy je na nich i třeba režisér Damien Chazelle. Plakát je trochu podobný tomu předchozímu, je na stejném pozadí, ale fotka je jiná (i když ze stejné scény), navíc je posázený slogany a hodnocením známých stránek a magazínů, no a vypadá skvěle.

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY UPDATE • "La La Land" New Still & Middleburg Film Festival

29. října 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy
I na dnešek tu mám připravený další článek, no tenhle týden je co se novinek týče opravdu plodný. I když dneska to bude spíš doplňující. Nejprve tu mám po dlouhé době další novou still fotografii k filmu La La Land, na které je Em s Ryanem. Druhou částí článku je pak Middleburg Film Festival, který se odehrál minulý týden a ke kterému se jsem před několika dny přidávala dvě osobní fotky (x), nakonec se z něj přece jen objevilo i něco víc. Em tam vypadala naprosto rozkošně, oblečená je tu celá do Prady, lodičky jsou pak od Jimmy Choo. UPDATE: Tak se objevila ještě jedna další stillka z filmu!

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Vote Your Future (2016) Behind the Scenes

10. října 2016 v 9:11 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám jednu novou fotku ze zákulisí natáčení kampaně Vote Your Future, do které se Emma vedle několik desítek celebrit zapojila a která nabádá americké občany, aby šly k prezidentským volbám. Samotná videa jsem přidávala minulý týden, můžete se na ně podívat zde. Jinak je tohle úžasná momentka, Emma je tu takové zlatíčko. :)

GALLERY LINK:
[001x]OTHER PROJECTS > Other Campaigns > Vote Your Future (2016) Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • Movies (La La Land, Aloha)

25. září 2016 v 18:35 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám o trošičku obsáhlejší článek s Emminými projekty. Jako první se objevily tyhle dvě still fotografie k filmu La La Land, z nichž tu první asi už znáte, protože se objevila už dřív, teď je ale bez jakéhokoliv tagu a v krásné UHQ kvalitě. Druhá je jinak nová a je ze scény v planetáriu, kde si pak Mia a Sebastian zatančí doslova ve hvězdách. Další fotky jsou ze zákulisí natáčení filmu Aloha, který vyšel loni, fotky jsou sice tři, ale jak můžete vidět, ty první jsou spíše koláže, každopádně jsou všechny zlaté. Nakonec tu ještě mám jednu staronovou stillku ze seriálu 30 Rock, kde si Emma v jedné epizodě v roce 2012 zahrála.

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTION > Aloha (2015) > Behind the Scenes

GALLERY LINK:
[001x] TV PRODUCTION > 30 Rock (2012) > Episode Stills

GALLERY UPDATE • "La La Land" Stills

6. září 2016 v 7:55 | Posted by: Roxy
Upřímně doufám, že teď pár dní bude od novinek klídek (to je hrozný, když nejsou, stěžuju si, že nejsou a když konečně jsou, tak doufám, že zas chvíli nebudou...věčný koloběh života :D), abych mohla přidat ankety a tak. Jinak příští týden v pondělí bude mít La La Land zase premiéru na festivale v Torontu, i tam by se měla Emma ukázat, takže novinky opět budou. Dneska tady mám dvě nové still fotografie, které jsem do galerie přidávala už před několika dny, na článek se dostalo až teď. Tu první fotku už jistě znáte, je to úplně první stillka, která se k filmu objevila, tahle je ale malinko jiná - jakoby o vteřinku dřív pořízená - a ve skvělé kvalitě. Ta druhá je zbrusu nová a je rozkošná <3.

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • New "La La Land" Movie Stills + Poster

25. srpna 2016 v 11:35 | Posted by: Roxy
Posledních pár dní nám La La Land dělá jen samou radost. Včera jsem přidávala druhý trailer, dneska tu mám i pár nových fotek, které se během těchto dní objevily. Jestli to tak půjde dál, budu nejvíc spoko <3. S Emmou tu mám tři nové still fotografie, na dvou z nich je Ryan, na té třetí i John Legend. Z nich mě nejvíc okouzlila ta prostřední, Emma je na ní nádherná, a kdyby nebyla z filmu, myslela bych si, že je z nějaké kampaně (třeba pro Revlon :D). Kromě toho vyšel i nový plakát, který, stejně jako ten předchozí, vyšel k traileru, a je taky úplně nádherný.

GALLERY LINK:
[003x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > La La Land (2016) > Posters

GALLERY UPDATE • New "La La Land" Movie Stills

16. srpna 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy
Tak jestli nám pomalu začíná období, kdy se nám pomaličku, polehoučku začnou objevovat nové a nové fotky z filmu La La Land, tiše tu skáču radostí. Dneska tu totiž mám hned dvě nové still fotografie! Tu druhou snad už představovat nemusím, znát jí můžete ze dvou magazínů, ve kterých se nedávno objevila, tu první však vidíme úplně poprvé. Obě jsou ale naprosto nádherné a já si nemůžu odpustit jednu poznámku - Emmino obočí! Ona si ho takhle upravovat začala až někdy loni (právě v tom období natáčení La La Land) a já na něj od té doby vždycky chvíli civím, protože prostě dovede upoutat pozornost :D. Má ho skvělý.

GALLERY LINK:
[002x] MOVIE PRODUCTION > La La Land (2016) > Promotional Stills

GALLERY UPDATE • "La La Land" Poster

16. července 2016 v 21:06 | Posted by: Roxy
Dnešním článkem ještě stále zůstávám u La La Landu, u kterého jsem vám zapomněla přidat i úplně první plakát, který se objevil ve stejný den jako teaser trailer (který pokud jste stále neviděli, vřele doporučuju, je krátký a plný nádherných scén a já ho viděla už aspoň 20x :D), byla jsem tak nadšená z videa, že na tohle mi už místo v hlavě nezůstalo. Nicméně se mi moc líbí, působí na mě, že spíš než k filmu, to bude plakát k soundtracku, to provedení je opravdu super. Doufám, že se té fotky Emmy a Ryana dočkáme i samostatně, je sladká. Jinak sem ještě přihodím jako bonusek samotnou písničku, kterou zpíval Ryan už v upoutávce, i s textem. Tu písničku jsem si od prvního okamžiku zamilovala, je nádherná, jak hudebně, tak i co se týče textu, kterého tu není mnoho, ale myslím, že je dost výstižný.

GALLERY LINK:
[001x] Movie Productions > La La Land (2016) > Posters

GALLERY UPDATE • "Popstar: Never Stop Never Stopping" Screen Captures

22. června 2016 v 10:25 | Posted by: Roxy
Pamatujete, když jsem sem zhruba před dvěma týdny přidávala písničku Turn Up The Beef, kterou Emma nazpívala speciálně pro film Popstar: Never Stop Never Stopping? Teď se objevily dokonce i screen captures, takže to nakonec vypadá, že si Emma ve filmu menší cameo opravdu vystřihla. Film jsem ještě neviděla, takže nemůžu nic víc říct (už by ale měl být ve slušné kvalitě ke stažení), ale teda, docela se těším na tuhle scénu s Emmou, pro tu písničku evidentně natočili i videoklip a vypadá to teda...bezvadně! :D

GALLERY LINK:
[020x] Film Production > Popstar: Never Stop Never Stopping (2016) > Screen Captures

GALLERY UPDATE • On the set of "Battle of the Sexes" (22.05.2016)

24. května 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy
Hned druhý den, co byla Emma viděna, jak odchází z vlasového salonu s novým blond účesem, se objevily fotky z placu Battle of the Sexes, takže jak je vidět, natáčení ještě není u konce. Tyhle fotky jsou z pauzy mezi scénami, Emma si tu zkoušela řídit dron. Jinak asi není třeba nic víc k tomu říct, Em tu má opět stejný outfit, jako na minulých fotkách, takže se pořád pokračovalo v natáčení stejných scén. Kromě fotek z placu tu dále mám ještě dvě fotky ze zákulisí.

GALLERY LINK:
[023x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > On the set - May 22, 2016

GALLERY LINK:
[002x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > Behind the Scenes

GALLERY UPDATE • On the set of "Battle of the Sexes" (20.05.2016)

21. května 2016 v 19:49 | Posted by: Roxy
Po asi 2 týdnech tu dnes mám konečně i nějaké nové fotky z natáčení Battle of the Sexes, tyhle jsou ze včerejška 20. května. Pokud jste viděli minulé fotky, outfit vás tady asi moc nepřekvapí, protože je úplně stejný :D, takže se pokračovalo dál v natáčení stejné scény, tady už pokročili, protože se Emma dostala dokonce i k řízení dobového autíčka. Jinak jsou fotky skvělý, ještě mě to pořád nepřešlo a nad fotkami se bavím, já myslím, že se pak u sledování tohohle filmu budu celou dobu culit už jen kvůli Emmině vizáži :D.

GALLERY LINK:
[037x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > On the set - May 20, 2016

GALLERY UPDATE • On the set of "Battle of the Sexes" (29.04.2016)

15. května 2016 v 10:27 | Posted by: Roxy
Tyhle fotky jsou celkem překvapení, protože se objevily teprve před pár dny a přitom jsou vyfocené už 29. dubna. No nic, ten den opět probíhalo natáčení filmu Battle of the Sexes, tentokrát, jak můžete vidět, se natáčelo na tenisových kurtech. Fotek moc není a můžete na nich vidět Emmu (+ štáb), jak se během pauzy ještě trochu upravuje.

GALLERY LINK:
[010x] Film Production > Battle of the Sexes (2017) > On the set - April 29, 2016

GALLERY UPDATE • New/Old "Anna" Behind the Scene

13. května 2016 v 16:55 | Posted by: Roxy
Teď je zas poslední dny celkem klid na novinky, dneska tu alespoň mám jednu novou fotku z natáčení videoklipu Willa Butlera, "Anna." Ten pokud jste dosud neviděli, rozhodně doporučuju se podívat (x), je to prostě bomba, jediná škoda, že se klip nedočkal větší pozornosti, kterou by si rozhodně zasloužil. Jinak je fotka moc hezká, co mi vadí je ta její úprava, škoda, Em to na ní moc sluší a ty balónky za ní jsou skvělý.

GALLERY LINK:
[001x] Other Projects > Music Videos > Will Butler "Anna" Music Video (2015) > Behind the Scene
 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.