GALLERY UPDATE: Public Appearances

GALLERY UPDATE • Backstage at 'The Band's Visit' on Broadway (23.06.2018)

26. června 2018 v 19:45 | Posted by: Roxy
Emma se teď v sobotu byla podívat na představení muzikálu The Band's Visit na Broadwayi v New Yorku a já tu dnes mám několik zlatých fotek ze zákulisí, kde se Emma vyfotila s herci. Muzikál samotný je mimochodem už pár týdnů držitelem ceny Tony, takže mu patří obrovská gratulace! Emma je tu jinak krásná, vsadila na přirozený look a moc jí to tady slušelo! :-)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • LVMH Prize 2018 Edition in Paris (06.06.2018)

11. června 2018 v 10:45 | Posted by: Roxy
Teď zase zpátky k novinkám. Po pár dnech pracovně strávených na jihu Francie se Emma přesunula do Paříže, kde se ve středu 6. června konalo finále LVMH Prize 2018 Edition, ve kterém představilo devět finalistů své kolekce porotě, složené ze 12 vlivných lidí v módním průmyslu. Cenu pak vítězi předávala právě naše Emma (a zvládla to ve francoužštině!). Která se na tuto akci opravdu vyparádila, a podle mě je tohle zatím nejlepší model Louis Vuitton, který na sobě Em dosud měla. Naprosto parádní a stylový, strašně se mi tady Emma líbí. Má k tomu udělaný skvělý účes a make-up taky nemá chybu, hlavně ta červená rtěnka to posunula ještě o úroveň výš. Vzniklo spoustu skvělých fotek, zvlášť některé ty momentky z příjezdu jsou povedené <3.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Louis Vuitton 2019 Cruise Collection (28.05.2018)

31. května 2018 v 10:55 | Posted by: Roxy
Od půlky května se zase Emma stáhla do ústraní a až v tomhle týdnu se opět někde ukázala. Zajela si až do Francie do městečka Saint-Paul-de-Vence, kde Louis Vuitton v pondělí uspořádal módní přehlídku pro kolekci Cruise na příští rok. Sjelo se tam poměrně dost celebrit, kromě naší Emmy třeba Sienna Miller, Jennifer Connelly, Lea Seydoux, Justin Theroux nebo Sophie Turner - na samotnou show se můžete mimochodem podívat tady. Emma samotná je tu jinak nečekaně od hlavy až k patě oblečená v Louis Vuittonovi a no..já vlastně vůbec nevím, jestli se mi to líbí :D. Samotné kousky jsou super a takhle poskládané to taky není zas tak špatné, ale nemám z toho takový ten "wow" efekt. Je tady teda ale zase opět krásně nalíčená a vlasy má skvěle upravené - přijde mi, že je má zase nějaké tmavší. Fotek v galerii najdete poměrně dost ať už z příchodu, ze samotné přehlídky nebo z pak následující after party a samozřejmě nechybí ani osobky, které jsou skvělé.


GALLERY LINK:
[110x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > Louis Vuitton 2019 Cruise Collection (28.05.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • MET Gala (07.05.2018)

9. května 2018 v 15:25 | Posted by: Roxy
Konečně se dostávám i k těm nejhlavnějším fotkám tohohle týdne. V pondělí večer se v newyorském Metropolitním muzeu umění konala každoroční událost roku - MET Gala a naše Emma se jí, po dvou letech opět zúčastnila! Letošním tématem bylo Heavenly Bodies: Fashion & The Catholic Imagination, čili se dbalo na outfity s katolickými prvky apod. a teda musím říct, že to letos stálo za to.

Emma se na akci objevila v rámci své spolupráce s Louis Vuitton, takže nikoho nemůže překvapit, že šaty, šité přímo na míru, jsou právě od této značky. Však i Emminým doprovodem byl samotný Nicolas Ghesquiere, současný kreativní ředitel značky. Jinak samotné šaty mě mile překvapily, jsou v takovém námořnickém stylu s docela dost hlubokým výstřihem (což si Em může v klidu dovolit :D) a se zlatými prvky, celkově se mi moc líbí, i když asi nepatří mezí mojí topku večera (tu si ukradly Blake Lively, Emilia Clarke, papež-Rihanna a pár dalších :D). Má k tomu krásně udělané vlasy, svázané na jednu stranu a o make-upu asi netřeba mluvit, ten je povedený jako vždy. Fotek se zatím objevilo takové střízlivé množství, ale i tak je na co koukat. Em se pak objevila i na after party, odkud odjížděla s herečkou Shailene Woodley a Justinem Therouxem.

GALLERY LINK:
[043x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > MET Gala (07.05.2018)

GALLERY LINK:
[005x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > MET Gala - Inside (07.05.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2018 > MET Gala Portraits (by Craig McDean)

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Paris Fashion Week - Louis Vuitton Womenswear 2018/2019 Show (06.03.2018)

12. března 2018 v 10:15 | Posted by: Roxy
Jak už jsem v předchozím článku psala, Emma minulý týden vyrazila do Francie na Pařížský týden módy, jelikož tam měl svou přehlídku i Louis Vuitton se svou kolekcí dámského oblečení na podzim a zimu 2018/2019. Jsem strašně ráda, že tam Emma vyrazila, protože se takéhle velké módní události už nezúčastnila několik let. Je tu od hlavy až k patě oblečená právě v LV, což vzhledem k příležitosti nemůže nikoho překvapit :D, a jako celek to vypadá hrozně hezky. Možná jsem čekala víc experimentování, protože v tomhle outfitu bych snad klidně i vyšla do města, ale co už :D. Šatičky jsou krásné, škoda, že přes ně měla Em celou dobu sáčko a tak je nevidíme v celé své kráse. Kozačky nad kolena jsou k tomu taky super. V galerii jinak najdete fotky z příjezdu, ze zákulisí a i přímo z přehlídky.

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Vanity Fair Oscar Party (04.03.2018)

8. března 2018 v 15:35 | Posted by: Roxy
Po slavnostním předávání zlatých plešounů se konal i každoroční po-oscarový večírek, pořádaný Vanity Fair a ani ten Emma nevynechala. Na něj se už tedy převlékla, vzala si na sebe šatky z dílny - jak, jinak - Louis Vuitton a stejně jako oscarový look, mě i tenhle hrozně zaujal. Ty šatky mají super střih a líbí se mi svou hravostí a barvami, jsem moc ráda, že si ten večer celkově vyhrály s barvami, Em to svědčí, když obvykle takhle barevně oblečená nechodí. Vlasy už má zastrčené za uchem, říkala jsem si, že chybí už jen čelenka a byla by jak Violet z Úžasňáků :D. No, rozkošnost sama.

GALLERY LINK:
[088x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > Vanity Fair Oscar Party (04.03.2018)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • The 90th Annual Academy Awards (04.03.2018)

6. března 2018 v 23:25 | Posted by: Roxy
Tak teď už se teda konečně dopracovávám ke zlatému hřebu minulého víkendu - 90. ročníku slavnostního předávání Oscarů, tedy Academy Awards, které se tradičně konalo v Dolby Theatre v Los Angeles. Stejně jako loni, i letos jej moderoval Jimmy Kimmel.

Emma se akce zúčastnila jako jedna z prezenterů, předávala zde cenu nejlepšímu režisérovi (v kategorii vyhrál Guillermo del Toro za snímek The Shape of Water). Malinko mě štve, že zrovna režisérovi, protože je tradicí, že loňská vítězka v hlavní herecké úloze obvykle předá cenu nejlepšímu herci v hlavní roli, což se letos teda nestalo, nu což. Na konci článku se jinak můžete podívat na krátké video z Emmina výstupu. Mě moc nebylo po chuti, jak řekla "4 muži a Greta Gerwig." Chápu ten smysl a asi by mě to jindy pobavilo, ale působí to na mě jako takové zneuctění mužských režisérů. Ono to je téma na delší povídání, upřímně si přeju, aby už nastala doba, kdy na sebe ženy nebudou muset takhle upozorňovat a tenhle cirkus nebude třeba.

Teď už můžu přejít k fotkám, kterých se nakonec objevilo opět poměrně dost, jako první v galerii najdete fotky ještě ze soboty, kdy se konaly finální zkoušky. Poté už následují fotografie z neděle, nejprve tradiční fotky z příprav, jsem ráda, že nám to holky stylistky vždycky tak pěkně zdokumentují. Pak už následuje samotný ceremoniál, nechybí fotky jak z červeného koberce, tak ze samotné show nebo zákulisí. Emma se mi tady jinak hrozně líbila. Je tady oblečená od hlavy až k patě v Louis Vuitton (já vím, naprosto nečekaný!), kostýmek byl ušitý přímo na míru a mě příjemně překvapil, vypadá parádně. Však víte, jak to mám s LV, jednou jo, podruhý ne. Je k tomu i hezky nalíčená a vlasy má tentokrát vyžehlené. Jinak jako doprovod s sebou opět vzala bráchu Spencera a v hledišti seděla vedle Jennifer Lawrence, takže asi musela být sranda. :D

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[015x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > The 90th Annual Academy Awards - Show (04.03.2018)

GALLERY LINK:


GALLERY UPDATE • The 11th Women in Film Pre-Oscar Cocktail Party (02.03.2018)

5. března 2018 v 9:50 | Posted by: Roxy
Tak se konečně můžu vrhnout na ten nabitý víkend. V pátek Emma hostovala již 11. ročník předoscarového koktejlového večírku Women in Film, který se konal Crustacean v Los Angeles a vedle Emmy se tam objevily například Margot Robbie, Olivia Wilde, Greta Gerwig, Viola Davis nebo i Billie Jean King. V galerii najdete fotek poměrně dost a to jak příjezdu, tak přímo z akce + ještě tři osobky (ta druhá je rozkošná <3). Em jinak na sobě má černé, transparentní šaty od značky Givenchy, které získaly docela rozporuplné reakce. Já se teda řadím mezi ty, kterým se líbí, jsou odvážné a Emmě krásně padnou. Moc se mi k tomu líbí i její make-up a účes taky nemá chybu.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Marie Claire's Image Makers Awards in LA (11.01.2018)

15. ledna 2018 v 17:35 | Posted by: Roxy
O víkendu se sice konaly Critics' Choice Awards, kterých se však Emma nezúčastnila, aby nám to ale nebylo líto, ve čtvrtek 11. ledna se objevila na akci Marie Claire's Image Makers Awards, kde byla podpořit svou vizážistku a vlasovou stylistku Rachel Goodwin a Maru Roszak, se kterýma už léta spolupracuje a přátelí (však jim vždycky můžeme děkovat za ty krásné fotky z příprav). Emma si pro tuto příležitost vzala šaty i sandálky od - jak jinak - značky Louis Vuitton. Upřímně vám povím, že se mi na šatech líbí akorát ta barva a materiál, střihově mě moc nezaujaly. Každopádně barva je božská a Emmě jako zrzce hrozně sluší. Taky se mi ještě moc líbí upravené vlasy a make-up, holky jako vždy odvedly skvělou práci.

A bylo potvrzeno, že se Emma zúčastní SAG Awards, kde bude jako jedna z loňských vítězek předávat cenu. Ceremonie se bude konat teď v neděli 21. ledna.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • 75th Annual Golden Globe Awards (07.01.2018)

9. ledna 2018 v 0:35 | Posted by: Roxy
V neděli 7. ledna se v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles konalo v pořadí 75. slavnostní udělování cen Zlatých Glóbů, kterých se Emma, jakožto jedna z nominovaných, samozřejmě zúčastnila a já vám sem dnes přináším nějaké ty fotky a výsledky.

Začnu s výsledky, protože to bude rychlovka. Film Battle of the Sexes tu měl zástupce pouze ve dvou kategoriích a to v hlavních hereckých výkonech, konkrétně v kategorii Nejlepší herec (Steve Carell) a herečka (Emma) v komedii/muzikálu. Bohužel ani jedna nebyla proměněna, v mužské kategorii sošku získal James Franco (The Disaster Artist - těším se, až ten film konečně uvidím!) a v ženské Saoirse Ronan (Lady Bird - zaslouženě, film je boží!). Upřímně by mě asi překvapilo, kdyby vyhrála Emma - ne že bych jí to nepřála, ale konkurence je letos veliká a myslím si, že každý, kdo to teď sleduje, ví, že favoriti jsou trochu jinde. Jinak na kompletní výsledky se můžete podívat třeba zde.

Tak, výsledky máme zfouknuté, teď už se můžu vrhnout i na fotky. Těch prozatím v galerii tolik nenajdete, ale v průběhu budu stopro aktualizovat. Em na akci dorazila společně s Billie Jean King, což mě moc potěšilo, je super, že spolu hezky vycházejí. Byla jsem jako vždy zvědavá, co si na sebe Emma vezme, vlastně jsme mohli počítat se dvěmi věcmi - to že outfit bude pravděpodobně od Louis Vuitton a že bude černý. A obě se potvrdily. Emma si na sebe skutečně oblékla černé šaty od LV, které mě osobně mile překvapily, myslela jsem si, že to bude horší :D. Jako celek mě celkem zaujaly, Emmě nádherně padnou a líbí se mi jejích detail jednoho ramene a i krajkový vzor nemá chybu. Má k tomu krásně udělané vlasy a líčení taky skvěle ladí - ta rtěnka je mimochodem boží (konkrétně je to od NARSu - Audacious Lipstic, odstín Dominique). A proč vlastně černá? Emma stejně jako zbytek dam na akci podpořila hnutí Time's Up (hollywoodská kampaň proti sexuálnímu obtěžování). Na Glóbech to tudíž vypadalo opravdu jako na pohřbu :D. No, tak si holky zaprotestovaly, a příště už chci zase nějaké barvy :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > 75th Annual Golden Globe Awards - Show (07.01.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[006x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "The Battle Of The Sexes" BAFTA Screening and Q&A in London (07.12.2017)

10. prosince 2017 v 9:50 | Posted by: Roxy
Emma se nám někde po delší době opět ukázala, takže tu dnes mám fotky. A to rovnou z Londýna! Tam se totiž ve čtvrtek 7. prosince pořádalo promítání a Q&A k filmu Battle of the Sexes, speciálně pro BAFTA. Společně s ní se tam objevily i Simon Beaufoy, který je autorem scénáře pro film, a režisér Danny Boyle, kterému letos vyšel film T2 Trainspotting. Emma si tu na sebe oblékla tmavé šaty od značky Givenchy, které jsou fakt pěkné a jí sluší, a k nim vytáhla své milované černé Jimmy Choo. Kromě fotek z akce se objevila i jedna osobka, také z Londýna, na které je Emča se svojí mamkou Kristou a tetou.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • 9th Annual Governors Awards (11.11.2017)

14. listopadu 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy
V sobotu se v hollywoodském Highland Center konal již 9. ročník Governors Awards, pořádaný Akademií. Je to akce, na které se mimo jiné rozdají i Oscaři cti a to lidem, kteří si jej za své životní dílo zaslouží. Letos si zlatého plešouna odnesli Donald Sutherland, Charles Burnett, Owen Roizman a Agnès Varda. Celé ceremonie se zúčastnilo spoustu hollywoodských herců a hereček, mezi nimi i naše Emma, která si pro tuto příležitost oblékla bílé šaty značky Louise Vuittona, které doplnila kabelkou a šperky taktéž od LV. U šatů se mi líbí hlavně ta horní část, dolní si nejsem úplně jistá, ale jako celek jsou docela zajímavé a Emmě celkem sluší. Moc se mi tady líbí její účes, jsem ráda, že si z natáčení Maniac nechala prodloužené prameny, takhle to vypadá parádně. Jinak samotných fotek se objevilo poměrně dost a jsou super, jak vidíte, tak za ní na červeném koberci skočila Jennifer Lawrence a společně udělali pár xichtíků, což stojí za to :D, a během pauzy se Em střetla a dala do řeči i s Andrewem (to je tak bittersweet situace, achjoo).


GALLERY LINK:
[059x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 9th Annual Governors Awards (11.11.2017)

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "Cumming for Good" at Club Cumming (21.10.2017)

24. října 2017 v 12:40 | Posted by: Roxy
Jak jsem psala v jednom z předchozích článků, v sobotu se v Club Cumming pořádala taková komornější akce "Cumming for Good" na podporu charitativních organizací Gilda's Club a The Southern Poverty Law Center a Emma byla jedním z čestných hostů. Nějaké pořádné fotky se neobjevily, ale tyhle bohatě stačí, Emma to tam moc slušelo a vypadá to, že si akci spolu s ostatními skvěle užila. Kromě fotek se objevila i krátká videa, na která se můžete podívat zde.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • BFI London Film Festival - "Killing of a Sacred Deer" Premiere (12.10.2017)

13. října 2017 v 11:20 | Posted by: Roxy
Včera nám Emma udělala zase milé překvapení, když se na BFI London Film Festival prošla po červeném koberci premiéry filmu Killing of a Sacred Deer, kde v hlavních rolích hrají Nicole Kidman a Colin Farrell. Asi hlavním důvodem, proč se Emma na premiéře ukázala, byla podpora režiséra snímku Yorgose Lanthimose, se kterým Em letos na jaře natočila film The Favourite. Em si jinak na tuto akci oblékla krásný černý overal od značky Givenchy, který je úplně parádní, Emmě perfektně sedne. No prostě Emma a overaly, to je vždycky trefa do černého. Malá kabelka a lodičky jsou taktéž od stejné značky, šperky má pak od Repossi.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Press Junket in London (08.10.2017)

11. října 2017 v 18:45 | Posted by: Roxy
Hned druhý den po londýnské premiéře Battle of the Sexes se k filmu konal press junket, tedy rozhovory pro nejrůznější média. Videa se zatím žádná neobjevila, ale v následujících týdnech s nimi asi můžeme počítat, nicméně tu alespoň mám takhle tři fotky, Emmě to tam moc slušelo. Kromě toho se objevily také tři staronové fotky ze zářijové akce The Billie Jean King Leadership Initiative Luncheon, o které jsem sem ani nepsala, protože se z ní v té době objevily nic moc fotky a navíc jsem byla ve skluzu, takže jsem to nechala být a oni se až teď objevily nějaké normální fotky. A i tam vypadala Emma naprosto skvěle.

GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > "Battle of the Sexes" Press Junket in London (08.10.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • BFI London Film Festival - "Battle Of The Sexes" Premiere (07.10.2017)

10. října 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy
Na dnešek tu mám nachystané tyhle nádherné fotky z premiéry filmu Battle of the Sexes na 61. ročníku BFI London Film Festivalu, která se konala teď v sobotu 7. října v Londýně. Jelikož byla Emma před pár dny jmenována novou tváří Louis Vuitton (viz. předchozí článek), asi nikoho nepřekvapí, že outfit tu má od hlavy až k patě právě od této značky. Já jsem ohledně LV docela skeptická, mám to u něj tak, že se mi šaty buď líbí, nebo ne. Tady ty šaty mě naštěstí potěšily, protože se mi líbí, mají krásný střih, vzor a ty rukávy to skvěle obzvláštnily, Emmě navíc hrozně sluší. O líčení a účesu asi netřeba mluvit, ty má super jako vždy. V galerii tedy najdete spoustu skvělých fotek jak z červeného koberce, tak z uvedení filmu, nebo z after party, na kterou se Emma už převlékla a vzala si na sebe bílý komplet od Givenchy, který je úplně parádní. Dále tu mám ještě dvě osobní fotky z příprav, na kterých je Em vyfocená s uměleckým ředitelem Louis Vuitton, Nicolasem Ghesquierem, a nechybí ani jedna zlatá fotka se šťastnou fanynkou.


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • Talk Shows (21.09.2017)

25. září 2017 v 17:55 | Posted by: Roxy
Minulý čtvrtek měla Emma taky docela napilno - stihla se objevit v několika televizních show a já vám z nich sem pro dnešek přidávám fotky. Videa zase až později. Nejprve tu teda mám fotky z Today Show, kterých se nakonec objevilo požehnaně, 9 oficiálních stillek a zbytek už jsou fotky od paparazzi, kteří byli venku před studiem. Fotky jsou super, Emmě to tam moc slušelo, měla na sobě modrý pletený top od Khaite a černé kalhoty stejné značky, a navíc si tam našla i nového kamaráda :). Dál se objevila v pořadu Live with Kelly and Ryan, ze které mám teda jen jednu osobní fotku, Emma tam je zlatá. A nakonec se večer objevila i v talk show Late Night with Seth Meyers, u kterého byla, podobně jako v úterý u Stephena, vůbec poprvé. A stejně jako na předchozích fotkách jí to i tady moc slušelo, tentokrát si na sebe vzala strakatý svetřík Louise Vuittona, tu značku letos nosí nějak často, mi přijde. On je taková klasika, ale stejně nepatří mezi mé oblíbence, mám to podobně jako třeba u Chanelu - buď se mi to líbí nebo vůbec (vím, že to někteří máte taky tak :D) a tohle zrovna mi přijde super, svetřík má pěkný vzor i barvu a Emmě krásně sedl.

GALLERY LINK:
[099x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Today Show (21.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Live with Kelly and Ryan (21.09.2017)

GALLERY LINK:
[004x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Late Night With Seth Meyers (21.09.2017)

GALLERY UPDATE • "Battle Of The Sexes" Special Anniversary Screening (19.09.2017)

23. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s dalším článkem, pokračujeme dál, co se dělo v úterý 19. září. Emma se hned po Late Show se Stephenem Colbertem rozjela do divadla SVA v New Yorku, kde se konalo speciální výroční promítání filmu Battle of the Sexes. Proč výroční? Protože teď 20. září to bylo přesně 44 let od slavného zápasu. Rovnou s tím spojené pak bylo i promítání pro Akademii a rozhovor s celým obsazením. Vlastně jsem už teď zvědavá, jak si film povede během letošní award season, myslím, že s nějakými nominacemi můžeme určitě počítat (schválně, jestli pro Emmu další nominace na nejlepší herečku - podle mě jo, to by bylo aby ne :D). Emma si tu jinak oblékla tmavomodrý komplet, top + kalhoty, od značky Sies Marjan a černé sandálky na podpadku pak od Saint Laurent. Mě se tady docela líbila, ten outfit vypadá hrozně pěkně. Účes k tomu má pak pořád stejný, jako v talk show, což je úplně super, protože se mi strašně líbí, Emmě skvěle sedne.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • The Late Show with Stephen Colbert (19.09.2017)

22. září 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy
Jak už jsem včera nastínila, Emma měla úterek opravdu nabitý. Dopoledne natáčení seriálu Maniac a teď tu mám fotky z další záležitosti, o které jsem věděla, ale v tom návalu novinek jsem vám ji sem zapoměla napsat. Emma byla v úterý vůbec poprvé hostem v Late Show Stephena Colberta a já sem jako první přidám fotky. Emče to tady úplně nejvíc slušelo, vypadala tady celkově hrozně roztomile, na sobě má šaty Ulyana Sergeenko Demi Couture, které se mi líbí jak barvou, tak vzorem i střihem, Em moc sluší. Úplně nejlíp si je asi můžete prohlédnout na fotkách z příjezdu, kdy s sebou Em ještě táhne novou knihu Hillary Clinton. Dále se objevily tři skvělé fotky přímo z talk show a nakonec tu mám i fotky z odchodu, na kterých je už Emma převlečená a připravená na další akci, o které ale až později. No a málem bych ještě zapoměla na jednu osobku, ano, Emma ukořistila společnou fotku právě s Hillary, která byla u Stephena ve stejný den také hostem.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > The Late Show with Stephen Colbert (19.09.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Movie Premiere in Los Angeles (16.09.2017)

20. září 2017 v 13:15 | Posted by: Roxy
Trošku mě mrzí, že se teď těch novinek objevuje tolik, že si je ani nestačím užít - spíš jsem ve stresu, že jsem pozadu :D - ale dá se to pochopit, v pátek jde film v USA oficiálně do kin, takže toho je teď hodně, čekám, že se to do pár dní hodí zase zpátky do klidu a já nebudu muset vyšilovat "musím připravit články," i když to jsou samozřejmě trochu silná slova, ale ono najít si čas na blog je pro mě těžší a těžší...znát to tady kupodivu moc není. Se divim :D. No nic.

Dneska tu jsem ještě s jedním článkem, tentokrát už to opravdu jsou fotky ze sobotní premiéry filmu Battle of the Sexes v Los Angeles, která se konala ve Westwood's Regency Village Theatre. Emma je tu od hlavy až k patě oblečená do Louise Vuittona, no já mám z těch šatů smíšené pocity. Na jednu stranu se mi docela hodí na premiéru takovéhleho filmu, na tu druhou se mi vlastně samy o sobě nelíbí :D. Zato se mi ale líbí ty zlaté sandálky s průhledným podpatkem, stejně tak Emmin účes a líčení. V galerii najdete opravdu spoustu fotek, premiéry se zúčastnili i další herci z filmu nebo i samotná Billie Jean King (líbí se mi, jak s nimi propaguje film) a dokonce i bývalé tenistky (takový srazík důchodkyň :D).


GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Mother" Movie Premiere in New York (13.09.2017)

18. září 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy
Po videích se zase vrátím k fotkám, Emma po Torontu hned vyrazila do New Yorku, kde se minulou středu zúčastnila premiéry filmu "Mother" a byla tak podpořit svojí kamarádku Jennifer Lawrence, která ve snímku hraje hlavní roli. To mě hrozně potěšilo, Jenn takhle byla loni na La La Land a Emma si teď pro změnu udělala čas na tohle. Fotky tu teda mám jen z after party a celkem jich je jen 5, myslím ale, že Emma svým outfitem všechny ohromila, protože něco takového jsme na ní snad ještě neviděli. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou šaty, ale nakonec to je top a kalhoty, oboje od značky Valentino a vypadá to jako celek naprosto skvěle, já tady Emmu ani na první pohled nepoznala :D. Má k tomu opět krásně udělané vlasy a líčení.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • TIFF "Battle of The Sexes" Press Conference (11.09.2017)

16. září 2017 v 16:45 | Posted by: Roxy
Dneska jsem se konečně dopracovala i k poslednímu článku k TIFF - ještě bych teda chtěla přidat nějaký rozhovor a videa, ale na ty teď vzhledem k neutichajícím novinkám není čas, dneska se má ještě navíc konat další premiéra, takže jsem pořád ve skluzu. Pro teď tu teda mám fotky z pondělí 11. září, kdy se k Battle of the Sexes konala ještě tisková konference. Emmě to tam slušelo, měla skoro-celočerný outfit, však si ho celý můžete prohlédnout v galerii jak k akci, tak i k paparazzi, kterém sem rovnou taky přidávám, protože Emma hned po konferenci vyrazila na letiště v Torontu, odkud zamířila do New Yorku a ten samý outfit měla na sobě. Jen si teda na hlavu opět narazila tu svojí čapku, kterou už začínám nenávidět :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • TIFF "Battle of The Sexes" Premiere (10.09.2017)

15. září 2017 v 18:55 | Posted by: Roxy
Dneska se teda ještě rovnou dostávám i ke zlatému bodu torontského filmového festivalu (alespoň pro nás) a tím jsou fotky z nedělní premiéry filmu Battle of the Sexes. Jen pro připomenutí, pro Emmu je to už třetí návštěva festivalu, poprvé se ho účastnila v roce 2010 díky filmu Easy A, a podruhé to bylo loni díky La La Land. Celá akce tedy proběhla v neděli odpoledne v Ryerson Theatre v Torontu a vedle Emmy se jí zúčastnili i všichni hlavní protagonisté. Jako vždy jsem byla zvědavá, co si na sebe Em vezme a ani tentokrát rozhodně nezklamala. Má na sobě krásné a jednoduché bílé šaty od Toma Forda, ke kterým sladila lodičky též značky (a barvy :D). Hrozně se mi líbí jak k tomu má udělané vlasy a make-up je jako vždy ťip ťop, celkově jí to tady moc slušelo.

Kromě premiéry sem teda přidám ještě večírek od Fox Searchlight, který se konal večer a i tam mě Emma svým outfitem okouzlila. Má na sobě jednoduché boyfriend džíny a blazer a lodičky od Toma Forda, tahle kombinace se mi hrozně líbí. Na párty je teda vyfocená třeba s Marthou MacIsaac, která patří mezi její nejbližší přátele a ve filmu s ní hraje, a v zákulisí se tam potkala s Octavií Spencer, se kterou hrála ve filmu The Help, nebo Rachel Weisz.


GALLERY LINK:
[102x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > TIFF "Battle of The Sexes" Premiere (10.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[011x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > Fox Searchlight TIFF Party (10.09.2017)

GALLERY UPDATE • TIFF "Battle of the Sexes" Press (10.09.2017)

14. září 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy
Emma měla v neděli na TIFF poměrně nabitý program, ještě před premiérou Battle of the Sexes poskytovala společně s ostatními herci rozhovory pro tisk a tak podobně. A právě z nich tu dnes mám i fotky. Konkrétně ze studií Variety, pro který dělali Emma, Billie Jean King, Steve Carell, Sarah Silverman a režiséři Valerie Faris a Jonathan Dayton rozhovor - videa se budu snažit dodat, ale nejdřív chci mít z krku všechny fotky. Kromě Variety dělali rozhovor třeba ještě pro The Hollywood Reporter, ze kterého tu také mám jednu fotku. Mimo rozhovory pak Emma nafotila i kupu photoshootů, ty čekejte v příštím článku (snad ještě dnes). Jinak je tu Em od hlavy až po kolena (:D) oblečená do Louise Vuittona, má od něj jak kalhoty, tak top i tu bundičku, či jak to mám nazvat, je hrozně zajímavá střihem, vzorem a vlastně vším. Lodičky s leopardním vzorem jsou pak od Andrey Gomez. Vlasy má tentokrát v culíku a opět je tu skvěle nalíčená, no celkově rozhodně zaujala. :)

GALLERY LINK:
[009x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Variety Studio at TIFF presented by AT&T (10.09.2017)

GALLERY LINK:
[002x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > The Hollywood Reporter Interview at TIFF (10.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • HFPA & InStyle's TIFF Celebration (09.09.2017)

13. září 2017 v 9:35 | Posted by: Roxy
Hned po US Open se Emma sbalila a vyrazila společně s ostatními do Toronta na filmový festival, kde o víkendu představila film Battle of The Sexes. Ještě předtím se ale v sobotu stačila objevit na každoroční akci HFPA & InStyle's TIFF Celebration, která se konala v hotelu Windsor Arms. Fotek tu moc nemám, Emmě to každopádně hrozně slušelo, na sobě má černé šaty od značky Chloe, které jsou střihově docela jednoduché, ale líbí se mi u nich ten detail barevných rukávů. K nim si vzala úžasné lodičky Gianvito Rossi taky černé barvy a kabelku Tyler Ellis x Petra Flannery, kterou na TIFF měla už loni (př. x). Má k tomu krásně udělané vlasy a make-up je taky parádní. <3

GALLERY LINK:
[012x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > HFPA & InStyle's TIFF Celebration (09.09.2017)
 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.