GALLERY UPDATE: Public Appearances

GALLERY UPDATE • BFI London Film Festival - "Killing of a Sacred Deer" Premiere (12.10.2017)

13. října 2017 v 11:20 | Posted by: Roxy
Včera nám Emma udělala zase milé překvapení, když se na BFI London Film Festival prošla po červeném koberci premiéry filmu Killing of a Sacred Deer, kde v hlavních rolích hrají Nicole Kidman a Colin Farrell. Asi hlavním důvodem, proč se Emma na premiéře ukázala, byla podpora režiséra snímku Yorgose Lanthimose, se kterým Em letos na jaře natočila film The Favourite. Em si jinak na tuto akci oblékla krásný černý overal od značky Givenchy, který je úplně parádní, Emmě perfektně sedne. No prostě Emma a overaly, to je vždycky trefa do černého. Malá kabelka a lodičky jsou taktéž od stejné značky, šperky má pak od Repossi.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Press Junket in London (08.10.2017)

11. října 2017 v 18:45 | Posted by: Roxy
Hned druhý den po londýnské premiéře Battle of the Sexes se k filmu konal press junket, tedy rozhovory pro nejrůznější média. Videa se zatím žádná neobjevila, ale v následujících týdnech s nimi asi můžeme počítat, nicméně tu alespoň mám takhle tři fotky, Emmě to tam moc slušelo. Kromě toho se objevily také tři staronové fotky ze zářijové akce The Billie Jean King Leadership Initiative Luncheon, o které jsem sem ani nepsala, protože se z ní v té době objevily nic moc fotky a navíc jsem byla ve skluzu, takže jsem to nechala být a oni se až teď objevily nějaké normální fotky. A i tam vypadala Emma naprosto skvěle.

GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > "Battle of the Sexes" Press Junket in London (08.10.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • BFI London Film Festival - "Battle Of The Sexes" Premiere (07.10.2017)

10. října 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy
Na dnešek tu mám nachystané tyhle nádherné fotky z premiéry filmu Battle of the Sexes na 61. ročníku BFI London Film Festivalu, která se konala teď v sobotu 7. října v Londýně. Jelikož byla Emma před pár dny jmenována novou tváří Louis Vuitton (viz. předchozí článek), asi nikoho nepřekvapí, že outfit tu má od hlavy až k patě právě od této značky. Já jsem ohledně LV docela skeptická, mám to u něj tak, že se mi šaty buď líbí, nebo ne. Tady ty šaty mě naštěstí potěšily, protože se mi líbí, mají krásný střih, vzor a ty rukávy to skvěle obzvláštnily, Emmě navíc hrozně sluší. O líčení a účesu asi netřeba mluvit, ty má super jako vždy. V galerii tedy najdete spoustu skvělých fotek jak z červeného koberce, tak z uvedení filmu, nebo z after party, na kterou se Emma už převlékla a vzala si na sebe bílý komplet od Givenchy, který je úplně parádní. Dále tu mám ještě dvě osobní fotky z příprav, na kterých je Em vyfocená s uměleckým ředitelem Louis Vuitton, Nicolasem Ghesquierem, a nechybí ani jedna zlatá fotka se šťastnou fanynkou.


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • Talk Shows (21.09.2017)

25. září 2017 v 17:55 | Posted by: Roxy
Minulý čtvrtek měla Emma taky docela napilno - stihla se objevit v několika televizních show a já vám z nich sem pro dnešek přidávám fotky. Videa zase až později. Nejprve tu teda mám fotky z Today Show, kterých se nakonec objevilo požehnaně, 9 oficiálních stillek a zbytek už jsou fotky od paparazzi, kteří byli venku před studiem. Fotky jsou super, Emmě to tam moc slušelo, měla na sobě modrý pletený top od Khaite a černé kalhoty stejné značky, a navíc si tam našla i nového kamaráda :). Dál se objevila v pořadu Live with Kelly and Ryan, ze které mám teda jen jednu osobní fotku, Emma tam je zlatá. A nakonec se večer objevila i v talk show Late Night with Seth Meyers, u kterého byla, podobně jako v úterý u Stephena, vůbec poprvé. A stejně jako na předchozích fotkách jí to i tady moc slušelo, tentokrát si na sebe vzala strakatý svetřík Louise Vuittona, tu značku letos nosí nějak často, mi přijde. On je taková klasika, ale stejně nepatří mezi mé oblíbence, mám to podobně jako třeba u Chanelu - buď se mi to líbí nebo vůbec (vím, že to někteří máte taky tak :D) a tohle zrovna mi přijde super, svetřík má pěkný vzor i barvu a Emmě krásně sedl.

GALLERY LINK:
[099x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Today Show (21.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Live with Kelly and Ryan (21.09.2017)

GALLERY LINK:
[004x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Late Night With Seth Meyers (21.09.2017)

GALLERY UPDATE • "Battle Of The Sexes" Special Anniversary Screening (19.09.2017)

23. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s dalším článkem, pokračujeme dál, co se dělo v úterý 19. září. Emma se hned po Late Show se Stephenem Colbertem rozjela do divadla SVA v New Yorku, kde se konalo speciální výroční promítání filmu Battle of the Sexes. Proč výroční? Protože teď 20. září to bylo přesně 44 let od slavného zápasu. Rovnou s tím spojené pak bylo i promítání pro Akademii a rozhovor s celým obsazením. Vlastně jsem už teď zvědavá, jak si film povede během letošní award season, myslím, že s nějakými nominacemi můžeme určitě počítat (schválně, jestli pro Emmu další nominace na nejlepší herečku - podle mě jo, to by bylo aby ne :D). Emma si tu jinak oblékla tmavomodrý komplet, top + kalhoty, od značky Sies Marjan a černé sandálky na podpadku pak od Saint Laurent. Mě se tady docela líbila, ten outfit vypadá hrozně pěkně. Účes k tomu má pak pořád stejný, jako v talk show, což je úplně super, protože se mi strašně líbí, Emmě skvěle sedne.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • The Late Show with Stephen Colbert (19.09.2017)

22. září 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy
Jak už jsem včera nastínila, Emma měla úterek opravdu nabitý. Dopoledne natáčení seriálu Maniac a teď tu mám fotky z další záležitosti, o které jsem věděla, ale v tom návalu novinek jsem vám ji sem zapoměla napsat. Emma byla v úterý vůbec poprvé hostem v Late Show Stephena Colberta a já sem jako první přidám fotky. Emče to tady úplně nejvíc slušelo, vypadala tady celkově hrozně roztomile, na sobě má šaty Ulyana Sergeenko Demi Couture, které se mi líbí jak barvou, tak vzorem i střihem, Em moc sluší. Úplně nejlíp si je asi můžete prohlédnout na fotkách z příjezdu, kdy s sebou Em ještě táhne novou knihu Hillary Clinton. Dále se objevily tři skvělé fotky přímo z talk show a nakonec tu mám i fotky z odchodu, na kterých je už Emma převlečená a připravená na další akci, o které ale až později. No a málem bych ještě zapoměla na jednu osobku, ano, Emma ukořistila společnou fotku právě s Hillary, která byla u Stephena ve stejný den také hostem.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > The Late Show with Stephen Colbert (19.09.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Movie Premiere in Los Angeles (16.09.2017)

20. září 2017 v 13:15 | Posted by: Roxy
Trošku mě mrzí, že se teď těch novinek objevuje tolik, že si je ani nestačím užít - spíš jsem ve stresu, že jsem pozadu :D - ale dá se to pochopit, v pátek jde film v USA oficiálně do kin, takže toho je teď hodně, čekám, že se to do pár dní hodí zase zpátky do klidu a já nebudu muset vyšilovat "musím připravit články," i když to jsou samozřejmě trochu silná slova, ale ono najít si čas na blog je pro mě těžší a těžší...znát to tady kupodivu moc není. Se divim :D. No nic.

Dneska tu jsem ještě s jedním článkem, tentokrát už to opravdu jsou fotky ze sobotní premiéry filmu Battle of the Sexes v Los Angeles, která se konala ve Westwood's Regency Village Theatre. Emma je tu od hlavy až k patě oblečená do Louise Vuittona, no já mám z těch šatů smíšené pocity. Na jednu stranu se mi docela hodí na premiéru takovéhleho filmu, na tu druhou se mi vlastně samy o sobě nelíbí :D. Zato se mi ale líbí ty zlaté sandálky s průhledným podpatkem, stejně tak Emmin účes a líčení. V galerii najdete opravdu spoustu fotek, premiéry se zúčastnili i další herci z filmu nebo i samotná Billie Jean King (líbí se mi, jak s nimi propaguje film) a dokonce i bývalé tenistky (takový srazík důchodkyň :D).


GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Mother" Movie Premiere in New York (13.09.2017)

18. září 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy
Po videích se zase vrátím k fotkám, Emma po Torontu hned vyrazila do New Yorku, kde se minulou středu zúčastnila premiéry filmu "Mother" a byla tak podpořit svojí kamarádku Jennifer Lawrence, která ve snímku hraje hlavní roli. To mě hrozně potěšilo, Jenn takhle byla loni na La La Land a Emma si teď pro změnu udělala čas na tohle. Fotky tu teda mám jen z after party a celkem jich je jen 5, myslím ale, že Emma svým outfitem všechny ohromila, protože něco takového jsme na ní snad ještě neviděli. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou šaty, ale nakonec to je top a kalhoty, oboje od značky Valentino a vypadá to jako celek naprosto skvěle, já tady Emmu ani na první pohled nepoznala :D. Má k tomu opět krásně udělané vlasy a líčení.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • TIFF "Battle of The Sexes" Press Conference (11.09.2017)

16. září 2017 v 16:45 | Posted by: Roxy
Dneska jsem se konečně dopracovala i k poslednímu článku k TIFF - ještě bych teda chtěla přidat nějaký rozhovor a videa, ale na ty teď vzhledem k neutichajícím novinkám není čas, dneska se má ještě navíc konat další premiéra, takže jsem pořád ve skluzu. Pro teď tu teda mám fotky z pondělí 11. září, kdy se k Battle of the Sexes konala ještě tisková konference. Emmě to tam slušelo, měla skoro-celočerný outfit, však si ho celý můžete prohlédnout v galerii jak k akci, tak i k paparazzi, kterém sem rovnou taky přidávám, protože Emma hned po konferenci vyrazila na letiště v Torontu, odkud zamířila do New Yorku a ten samý outfit měla na sobě. Jen si teda na hlavu opět narazila tu svojí čapku, kterou už začínám nenávidět :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • TIFF "Battle of The Sexes" Premiere (10.09.2017)

15. září 2017 v 18:55 | Posted by: Roxy
Dneska se teda ještě rovnou dostávám i ke zlatému bodu torontského filmového festivalu (alespoň pro nás) a tím jsou fotky z nedělní premiéry filmu Battle of the Sexes. Jen pro připomenutí, pro Emmu je to už třetí návštěva festivalu, poprvé se ho účastnila v roce 2010 díky filmu Easy A, a podruhé to bylo loni díky La La Land. Celá akce tedy proběhla v neděli odpoledne v Ryerson Theatre v Torontu a vedle Emmy se jí zúčastnili i všichni hlavní protagonisté. Jako vždy jsem byla zvědavá, co si na sebe Em vezme a ani tentokrát rozhodně nezklamala. Má na sobě krásné a jednoduché bílé šaty od Toma Forda, ke kterým sladila lodičky též značky (a barvy :D). Hrozně se mi líbí jak k tomu má udělané vlasy a make-up je jako vždy ťip ťop, celkově jí to tady moc slušelo.

Kromě premiéry sem teda přidám ještě večírek od Fox Searchlight, který se konal večer a i tam mě Emma svým outfitem okouzlila. Má na sobě jednoduché boyfriend džíny a blazer a lodičky od Toma Forda, tahle kombinace se mi hrozně líbí. Na párty je teda vyfocená třeba s Marthou MacIsaac, která patří mezi její nejbližší přátele a ve filmu s ní hraje, a v zákulisí se tam potkala s Octavií Spencer, se kterou hrála ve filmu The Help, nebo Rachel Weisz.


GALLERY LINK:
[102x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > TIFF "Battle of The Sexes" Premiere (10.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[011x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > Fox Searchlight TIFF Party (10.09.2017)

GALLERY UPDATE • TIFF "Battle of the Sexes" Press (10.09.2017)

14. září 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy
Emma měla v neděli na TIFF poměrně nabitý program, ještě před premiérou Battle of the Sexes poskytovala společně s ostatními herci rozhovory pro tisk a tak podobně. A právě z nich tu dnes mám i fotky. Konkrétně ze studií Variety, pro který dělali Emma, Billie Jean King, Steve Carell, Sarah Silverman a režiséři Valerie Faris a Jonathan Dayton rozhovor - videa se budu snažit dodat, ale nejdřív chci mít z krku všechny fotky. Kromě Variety dělali rozhovor třeba ještě pro The Hollywood Reporter, ze kterého tu také mám jednu fotku. Mimo rozhovory pak Emma nafotila i kupu photoshootů, ty čekejte v příštím článku (snad ještě dnes). Jinak je tu Em od hlavy až po kolena (:D) oblečená do Louise Vuittona, má od něj jak kalhoty, tak top i tu bundičku, či jak to mám nazvat, je hrozně zajímavá střihem, vzorem a vlastně vším. Lodičky s leopardním vzorem jsou pak od Andrey Gomez. Vlasy má tentokrát v culíku a opět je tu skvěle nalíčená, no celkově rozhodně zaujala. :)

GALLERY LINK:
[009x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Variety Studio at TIFF presented by AT&T (10.09.2017)

GALLERY LINK:
[002x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > The Hollywood Reporter Interview at TIFF (10.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • HFPA & InStyle's TIFF Celebration (09.09.2017)

13. září 2017 v 9:35 | Posted by: Roxy
Hned po US Open se Emma sbalila a vyrazila společně s ostatními do Toronta na filmový festival, kde o víkendu představila film Battle of The Sexes. Ještě předtím se ale v sobotu stačila objevit na každoroční akci HFPA & InStyle's TIFF Celebration, která se konala v hotelu Windsor Arms. Fotek tu moc nemám, Emmě to každopádně hrozně slušelo, na sobě má černé šaty od značky Chloe, které jsou střihově docela jednoduché, ale líbí se mi u nich ten detail barevných rukávů. K nim si vzala úžasné lodičky Gianvito Rossi taky černé barvy a kabelku Tyler Ellis x Petra Flannery, kterou na TIFF měla už loni (př. x). Má k tomu krásně udělané vlasy a make-up je taky parádní. <3

GALLERY LINK:
[012x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > HFPA & InStyle's TIFF Celebration (09.09.2017)

GALLERY UPDATE • US Open Tennis Championships - Day 13 (09.09.2017)

12. září 2017 v 10:35 | Posted by: Roxy
Tak jo, jdeme na to - víkend byl pro Emmu mega nabitý a díky tomu tu teď mám novinek tak na týden. Štve mě, že na to mám čas až dnes, předtím to bohužel opravdu nešlo a teď tu budu následující dny trpět :D. No dneska začnu úplně od začátku - v sobotu se konalo ženské finále US Open, ale ještě před jeho začátkem se před diváky postavila Emma a věnovala řeč Billie Jean King, pro kterou to bylo 50. výročí od jejího trojitého vítězství na US Open. Zároveň se k této příležitosti konalo i menší promo k filmu Battle of the Sexes - nechyběla tisková konfence nebo různé rozhovory (a návštěva fotobudky :D). A Emma se pak s Billie podívala i na samotný zápas mezi Madison Keys a Sloane Stephens (která nakonec vyhrála). Kromě Emmy a Billie Jean King se akce zúčastnili i oba režiséři Valerie Faris a Jonathan Dayton, a herci Alan Cumming, Andrea Riseborough, Sarah Silverman, Austin Stowell a Elisabeth Shue.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[009x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > US Open Tennis Championships - Ceremony (09.09.2017)

GALLERY LINK:
[001x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Tennis Channel Live! (09.09.2017)


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[006x] PHOTOSHOOTS > 2017 > US Open Photo Booth

GALLERY LINK:
[004x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • Telluride Film Festival (02.09.2017)

3. září 2017 v 13:15 | Posted by: Roxy
Tohle bylo pro mě upřímně překvapení, protože jsem neměla tušení, že se bude na filmovém festivale v Telluride v Coloradu promítat i Battle of the Sexes, ale stalo se tak a na světě tedy máme první šťastlivce, kteří měly možnost film vidět a tím pádem i první reakce a recenze, které jsou vesměs pozitivní a nadšené. Pár nejdůležitějších stránek si můžete rozkliknout níže pod textem. Co mi ještě navíc udělalo radost je, že se promítání zúčastnila mimo jiné i Emma, která si udělala pauzu od natáčení seriálu Maniac a do Colorada přijela. Fotky tu mám zatím takhle čtyři, ale určitě ještě budu galerii aktualizovat, jen čekám, až se objeví víc fotek v lepší kvalitě a tak. Emmě to tady každopádně hrozně slušelo, moc se mi líbí její outfit, na sobě má mimochodem tričko s Billie Jean King (která byla na festivale také přítomna), kterou ve filmu ztvárňuje, takže se hezky sladila :D.

UPDATE: Tak nakonec jsem se ke slibovanému updatu dostala až dneska, takže to jenom shrnu. V galerii teď najdete víc fotek z 2. září, Emma se tam vyfotila i například s Gary Oldmanem (to bych snad dala za rámeček :D) a Natalie Portman. Hned druhý den se konalo Q&A, kterého se kromě Emmy zúčastnila i samotná Billie Jean King a oba režiséři Jonathan Dayton a Valerie Faris. Tolik k akcím. Kromě toho tu mám ale také jeden nový potrét z festivalu s Emmou a Billie Jean, ta fotka je úplně krásná. A mimo to teda ještě přibyla jedna fotka s fanouškama, ta je ze 4. září, kdy už Emma z Telluride odlétala.

PRVNÍ RECENZE:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • Planned Parenthood Event Hosted by Emma Stone (17.07.2017)

22. července 2017 v 16:15 | Posted by: Roxy
V posledních dnech je zase takové ticho, ale dneska tu mám aspoň tyhle fotky z pondělí 17. července, kdy Emma hostovala takový menší event Planned Parenthood, Em tuhle organizaci podporuje už nějakou dobu, například na letošních Oscarech měla na šatech připnutý pin s jejich znakem. Z akce tu mám bohužel jen osobní fotky nebo fotky od fanoušků, ono to opravdu asi nebylo nic velkého. Na první fotce můžete třeba vidět jejího kamaráda Brantleyho Gutierreze (je autorem videoklipu Anna od Willa Butlera, ve kterém Emma hrála hlavní roli), Em to tady jinak slušelo :). UPDATE: Dneska se ještě objevila jedna nová osobní fotka s Emmou, na které vyjadřuje podporu právě k Planned Parenthood, tak to přidávám ještě sem do článku :).

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Dinner hosted by Rachel Goodwin in Los Angeles (29.07.2017)

3. července 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy
Dneska pokračuju s novinkama, mám tady ještě jedno fotoalbum ze čtvrtka 29. června, u kterého jsem docela smutná, že je k dispozici pouze jedna fotka, ale je to asi zase pořád lepší než nic. Em se zúčastnila večeře, kterou pořádala její vizážiska a kamarádka Rachel Goodwin, týkala se vydání nových produktů kosmetické značky NARS. Em tady má na sobě světle růžové šaty od značky Givenchy, které jsou střihově hrozně zajímavé a Emmě moc sluší, líbí se mi, že si k nim na rty nanesla tmavou rtěnku, což mi přijde jako vzácnost, tmavé rtěnky Em moc nenosí, sedí k ní ale krásně. No, jak jsem říkala, fotku tu mám jen jednu, vedle Emmy na ní můžete vidět herečky January Jones a Kat Dennings a samotnou Rachel :).

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • AFI Life Achievement Award Gala Tribute to Diane Keaton (08.06.2017)

11. června 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy
V novinkách pokračuju, ve čtvrtek se Emma po dlouhé době prošla po červeném koberci na akci (naposled to vlastně byli Oscaři), kterou byl 45. ročník American Film Institute's Life Achievement Award Gala, který letos uctil herečku Diane Keaton, což je jedna z Emminých největších hrdinek, takže mě vlastně její účast tolik nepřekvapuje :D. Naopak mě tyhle fotky strašně potěšily, hrozně ráda zase takhle Emmu někde vidím. A jako doprovod s sebou mimochodem vzala svou maminku Kristu, takže mám radost dvojnásobnou! Na sebe si Em pro tuto příležitost oblékla pestrovzorové/barevné šaty od značky Loewe, které jsou určitě zajímavé, mě se se hlavně líbí ta horní část, ke kterým obula černé lodičky Stella Luna. Hrozně se mi líbí, jak je tady nalíčená a má hezky upravené vlasy, z té blond jsem mimochodem nadšená! Snad si jí nechá o trochu déle než posledně, kdy jí měla asi 2 týdny, mohla by to tentokrát vydržet aspoň pár měsíců :D. Teď má vlastně relativně volno, protože další projekt, seriál Maniac, jí čeká až v srpnu.

UPDATE: Do galerie jsem nahrála přes 400 nových fotek!

GALLERY LINK:
[483x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > AFI Life Achievement Award Gala (08.06.2017)

GALLERY LINK:
[021x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > AFI Life Achievement Award Gala - Show (08.06.2017)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Audi Polo Challenge at Coworth Park (07.05.2017)

8. května 2017 v 14:45 | Posted by: Roxy
Cítím se až skoro provinile, za to jak to tady poslední týdny vypadá. Ono to z části není moje vina, protože Emma holt natáčí film a nic moc se kolem ní teď neobjevuje, a když už, jsou to takové drobnosti, na které jsem trestuhodně líná udělat článek (a že jsem se chystala už xkrát :D). Ale co vám budu povídat, jak nejsou ty novinky, ani já na ten blog nemám moc chuť a radši se věnuju, ehm, životu? Chci se teda tím pádem omluvit svým affs - už asi postopadesátý - já k vám sice chodím pořád, ale to psaní komentářů nějak nezvládám, ach jo (jo, vim, že to není big deal, ale stejně mi je to vůči vám trochu blbý), tak mi to snad odpustíte, já se třeba ještě polepším, ale radši už neslibuju nic :D.

Ale zpět k článku. Já mám tak strašně velkou radost z těchhle fotek! Fakt, to ani nevíte jakou! Od Oscarů se totiž nic kromě pár osobek neobjevilo a nějaké pořádné aktuální fotky mi fakt chyběli. Emma se včera objevila na druhém dni Audi Polo Challenge, které se konalo v Coworth Park v anglickém Ascotu. Byla se teda podívat na zápase pola, který si tam jen tak mimochodem zahráli i třeba princové Harry a William. Em se tam jinak dala do řeči i s hercem Lukem Evansem, vznikly z toho super fotky, a přítomen byl i Nicholas Hoult, se kterým teď Emma natáčí film The Favourite. Jinak jak jsme si tu všichni lámali hlavy s její barvou vlasou, tak opravdu to má zesvětlené, je to taková strawberry blond barva a mě se teda strašně líbí, Emmě moc sluší! Co se týče outfitu, tak šaty i kabát má od značky Stella McCartney a stříbrné sandálky jsou pak od Jimmy Choo, mě se tady moc líbila, hlavně jí fakt strašně ráda po tak dlouhé době opět vidím <3.

GALLERY LINK:
[021x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > Audi Polo Challenge at Coworth Park (07.05.2017)

GALLERY UPDATE • Vanity Fair Oscar Party (26.02.2017)

3. března 2017 v 10:05 | Posted by: Roxy
Oscaři jsou sice za námi, ale já s články o nich ještě nekončím, mám tu nachystané rovnou dva. Tenhle první je z afterparty, kterou každoročně pořádá Vanity Fair ve Wallis Annenberg Center. Emma se už na večírek převlékla a vzala si na sebe jednoduché saténové šatičky (noční košilku :D), přes které jen oblékla sáčko s cvočky, na nožky pak obula černé sandálky na podpatku, vše je mimochodem od značky Givenchy. Nejkrásnějším doplňkem je ale stejně, kromě jejího úsměvu, ten zlatý plešoun, kterého hrdě drží v ruce :).

GALLERY LINK:
[117x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > Vanity Fair Oscar Party (26.02.2017)

GALLERY UPDATE • 89th Annual Academy Awards (26.02.2017)

28. února 2017 v 15:25 | Posted by: Roxy
Sláva, konečně tu jsem i s nejdůležitější akcí awards season, která zároveň celé tohle šílené období uzavírá. V neděli se v Dolby Theatre pořádal již 89. ročník slavnostního předávání Oscarů, tedy Academy Awards.

A já začnu tradičně s výsledky. Samozřejmě musím připomenout, že film La La Land získal rekordních 14 nominací, což se v minulosti povedlo jen snímkům Titanic a All About Eve. Nakonec se mu povedlo zvítězit hned v 6 kategoriích a tím pádem se stal absolutním vítězem večera. A to i přesto, že cenu za Nejlepší film získal Moonlight (i když to bylo doslova na dosah :D. Pokud nevíte, o čem mluvím, La La Land byl skutečně vyhlášen nejlepším filmem, ale o moment později se zjistilo, že došlo k omylu a soška patří právě Moonlight *upsík*), za což mu mimochodem moc gratuluju, je to výborný film, byť jsem vítězství přála o špetku víc našemu muzikálu (ale pokud bych měla být upřímná, pro mě byl nejlepším filmem loňska Hacksaw Ridge, který mi přišel jako taková černá ovce téhle award season). La La Land si jinak odnesl ceny v kategoriích Nejlepší režisér (a Damien je tím pádem nejmladším vítězem téhle kategorie), Nejlepší kamera, Nejlepší původní hudba, Nejlepší původní píseň pro "City of Stars," Nejlepší výprava a ehm, ehm *pročišťuju si hrdlo* NEJLEPŠÍ HEREČKA V HLAVNÍ ROLI pro Emmu.

EMMA JE OSCAROVÁ VÍTĚZKA

Ježišmarja. Z naší Emily je držitelka Oscara. V novinách a článcích na internetu o ní odteď budeme číst jako o oscarové Emmě Stone. Já jsem tak-neskutečně-hrdá, mám pocit, že prasknu. Strašně moc jí gratuluju. Sošku jí mimochodem předával loňský vítěz Leonardo DiCaprio, což byl v dětství její největší filmový idol. Ten moment jí krutě závidím :D. Je to jako sen, pohádka.

Můžu už přejít k fotkám? Můžu a musím, už tak je to dlouhý článek. Myslím, že jsme všichni byli zvědaví, s čím nás Emma překvapí, protože to ona prostě umí. A samozřejmě nezklamala. Oslnila tu v nádherné zlaté róbě, vytvořené na zakázku přímo pro ní, od Givenchy Haute Couture. K ní si obula zlaté sandálky na podpatku tentokrát od Stuart Weitzman (žádný Jimmy Choo, nebo Louboutinky) a celý look doplnila šperky od značky Tiffany & Co. Vypadala překrásně. Má k tomu krásně udělané vlasy a líčení je naprosto bombastické, líbí se mi ta rtěnka i oči, nádhera. Jako doprovod s sebou mimochodem vzala svého mladšího brášku Spencera. Fotek vzniklo opravdu dost, v galerii se jimi můžete pokochat a v předchozím článku se určitě podívejte na pár videí.

GALLERY LINK:
[079x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 89th Annual Academy Awards - Arrivals (26.02.2017)

GALLERY LINK:
[038x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 89th Annual Academy Awards - Show (26.02.2017)

GALLERY LINK:
[011x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 89th Annual Academy Awards - Backstage (26.02.2017)

GALLERY LINK:
[162x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 89th Annual Academy Awards - Press Room (26.02.2017)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • 10th Annual Women In Film Pre-Oscar Cocktail Party (24.02.2017)

25. února 2017 v 23:05 | Posted by: Roxy
Oscarový víkend je v plném proudu a já tu pro vás takhle navečer mám fotky z jednoho předoscarového večírku, kterého se Emma včera zúčastnila. Jednalo se o již 18. ročník Women In Film Pre-Oscar Cocktail Party, který se konal v Nightingale Plaza v Los Angeles a vedle Emmy se na akci objevily třeba Meryl Streep, Brie Larson nebo Viola Davis. Fotek se objevilo poměrně dost, v galerii jich najdete něco málo přes stovku a všechny jsou skvělé. Emma se jinak na akci opravdu vyparádila, na sebe si oblékla komplet, top a kalhoty, od Prady, u kterého jsem si už na první pohled pomyslela wow, bomba, protože to vypadá opravdu peckově! K němu si ještě jinak vzala průsvitné lodičky od Jimmy Choo, které jsou taky super, a mě se ještě moc líbí její účes a líčení, ten odstín rtěnky se k tomu krásně hodí, no Em to tady moc slušelo! :-)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • Vanity Fair and Barneys New York Private Dinner in Celebration of 'La La Land' (22.02.2017)

23. února 2017 v 18:55 | Posted by: Roxy
Dneska sem nakonec přidávám ještě jeden článek s konečně aktuálními fotkami - i když tenhle víkend se jich dočkáme asi milion, jelikož se v neděli konají Oscaři, kterým předcházejí různé večírky a akce a Emma by se měla minimálně na dvou (dneska a zítra) objevit. Jsem zvědavá, jak to budu stíhat. No, nebudu. Ledaže by den neměl 48 hodin :D. Každopádně zpátky k článku. Včera se v Los Angeles v Chateau Marmont konala menší soukromá oslava na počest La La Land, kterou pořádali Vanity Fair a Barneys New York a vedle Emmy se jí zúčastnilo i několik dalších členů štábu nebo herců. Fotek se teda moc neobjevilo, ale Emmin outfit mě tu úplně okouzlil, působí tak jarně! Má na sobě úžasný šatky s květinami z letošní jarní kolekce Giambattista Valli, ke kterým si vzala zlaté lodičky a sametovou kabelku ve starorůžové barvě od Tyler Ellis Large Lee (x). Ještě se mi hrozně líbí, jak k tomu má sladěné líčení, ty fialové stíny jsou skvělý, no moc jí to tady slušelo!

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • 70th EE British Academy Film Awards (12.02.2017)

14. února 2017 v 14:35 | Posted by: Roxy
Jak jste v předchozím článku mohli poznat, teď v neděli 12. února se kromě Grammy konala i další velká akce a to na našem milovaném starém kontinentě, přesněji řečeno v Londýně, kde se v Royal Albert Hall odehrál již 70. ročník EE British Academy Film Awards, zkráceně BAFTA. A Emma tu jako jedna z nominovaných opět nemohla chybět.

Já tradičně začnu nejprve s výsledky. Film La La Land tu byl nominován hned v 11 kategoriích, z nichž nakonec 5 proměnil a opět se tak stal velkým vítězem večera, k čemuž mu moc gratuluju! Ceny si jinak odnesl za Nejlepší film, Nejlepší režisér, Nejlepší původní hudba, Nejlepší kinematografie a i za naší Emmu v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli, takže znovu, velká gratulace! Teď už jen zbývá ten Oscar a sbírka bude kompletní :D.

Teď už můžu přejít k fotkám, kterých zatím v galerii moc nemám, ale ono tam toho časem přibyde. Byla jsem zvědavá, co si na sebe Emma obleče a opět mě úspěšně nezklamala. Vzala si na sebe strašně zajímavé šaty z dílny Chanel Couture, které jsou asi nejvíc obzvláštněné tím, že jejich součástí jsou i kalhoty, což mě hrozně zaujalo a jako celek se mi to líbí. K nim si Em vzala stříbrné lodičky od (pozor, změna!) Christiana Louboutina, které jsou parádní, šperky pak má od Tiffany & Co. a psaníčko od Chanelu. Má k tomu také krásně udělané vlasy, takovýhle účes jsem na ní snad ještě neviděla a moc jí sluší, myslím, že nejlíp si ho můžete prohlédnout na té jedné osobce, vypadá suprově. Líčení je pak taky na jedničku, mě se moc líbí ta rtěnka.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • BAFTA Nespresso Nominees' Party (11.02.2017)

13. února 2017 v 16:35 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám ještě fotky - tyhle jsou už z Londýna a jsou ze soboty, kdy se tam v Kensington Palace konal večírek pořádaný Nespressem, věnovaný nominovaným osobnostem na BAFTA, takže se tam ukázala i naše Emma ve společnosti Damiena Chazelle. Fotek se objevilo celkem poskrovnu, většina je z červeného koberce, pár jich je i ze zákulisí. Em tu jinak vypadala naprosto nádherně, mě strašně oslovily její šaty, které jsou od Chanelu, jsou hrozně hezké a Emmě suprově padnou. K nim si obula lodičky s páskem jak-jinak od Jimmy Choo a krásně k tomu doladila i jednoduchý účes a líčení, fakt jí to tady moc slušelo.

PS: Objímací fotka s Andrewem made my day <33.

GALLERY LINK:
[048x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > BAFTA Nespresso Nominees' Party (11.02.2017)

GALLERY UPDATE • Jimmy Kimmel Live! (06.02.2017)

9. února 2017 v 9:15 | Posted by: Roxy
Emma měla pondělí trochu nabitější, protože hned po oscarovém slavnostním obědě zamířila do studií Jimmyho Kimmela, kde u něj později byla hostem v talk show. Během dneška tu tedy čekejte ještě videa, v tomhle článku se ale zaměřím na fotografie. Díky její návštěvě tu po více jak měsíci mám i fotky od paparazzi, kteří Emmu vyfotili během příchodu i odchodu ze studií, jak vidíte, tak tam dorazila ještě v tom samém overalu, co měla na obědě a i za doprovodu své maminky. Na show se už ale převlékla, měla na sobě krásné černé šaty značky Red Valentino, které jí moc slušeli a mě se fakt líbí. K nim si vzala černé lodičky Jimmy Choo a vlasy si stáhla do culíčku, vypadala tu opravdu krásně.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[004x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > Jimmy Kimmel Live! (06.02.2017)

GALLERY LINK:
 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.