GALLERY UPDATE: Public Appearances

GALLERY UPDATE • Great Minds Think Unalike: A Conversation (01.10.2018)

5. října 2018 v 12:35 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem i se zatím nejaktuálnějšími fotkami Emmy - chci říct, že pořád je co přidat, ale aspoň tu mám nejnovější fotky, takže nejsem v takovém skluzu - tyhle jsou teď z pondělka 1. října, kdy se v AMC Lincoln Square Theater v New Yorku konalo v rámci Advertising Week Q&A pro Child Mind Institute. Emma si zde sedla společně s doktorem Haroldem S. Koplewiczem, aby si promluvila o úzkostech, depresích apod., na celý záznam se můžete podívat níže ve videu (které jsem ještě neviděla, takže nic moc nevím :D). Slušelo jí to tady moc, zatím nevím, jakou značku má na sobě, ale je to cute outfit. Kromě fotek přímo z Q&A v galerii pak najdete fotky i z jejího odchodu.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • NYFF - "The Favourite" Movie Premiere (28.09.2018)

2. října 2018 v 11:15 | Posted by: Roxy
Dneska rovnou přidám i fotky z premiéry, abych to měla v klidu z krku. Jak jsem psala v předchozím článku, minulý pátek se na 56. ročníku filmového festivalu v New Yorku odehrála i premiéra filmu The Favourite, ze které vám právě teď přináším spoustu fotek. Kromě Emmy se na akci objevili i v podstatě všichni hlavní protagonisté - až na Rachel Weisz, která před měsícem porodila - takže na fotkách uvidíte Olivii Colman, Joea Alwyna, Nicholase Houlta a samozřejmě i režiséra Yorgose Lanthimose. Z Emmina outfitu mám takové rozporuplné pocity. Šaty i botky (oboje Louis Vuitton, samozřejmě) jsou super a vlastně se mi líbí, ale vůbec se mi to nehodí k tomu líčení a účesu. Které je mimochodem naprosto geniální, strašně se mi líbí ty kytičky ve vlasech a líčení k tomu je taky parádní, ale prostě ke zbytku outfitu se mi to nehodí. Takže půl na půl :D. Jinak mimochodem, na společných fotkách sice nikde nejsou, ale na premiéru dorazily i Emminy kamarádky Jennifer Lawrence a Taylor Swift (dobře, ta spíš kvůli Joeovi :D), takže milá podpora.

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[004x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • NYFF - "The Favourite" Press Conference (28.09.2018)

2. října 2018 v 9:25 | Posted by: Roxy
Propagaci Maniac máme pravděpodobně minimálně z větší části za sebou, teď už se to bude opět točit hlavně kolem snímku The Favourite, kterého teď čeká objíždění různých festivalů, než se v listopadu oficiálně dostane do kin. Jeho další zastávkou byl 56. ročník filmového festivalu v New Yorku minulý týden v pátek. Ještě než sem ale přidám fotky z premiéry, tu mám nachystané tyhle z tiskovky a Q&A, které proběhly před promítáním snímku. Fotek sice není tolik, ani nejsou nějak super kvalitní, Emmě to tam ale slušelo. Kromě toho sem ještě přidávám dvě fotky ze zákulisí focení nějakého photoshootu a jednu fotku s fanynkou, která je zlatá.

GALLERY LINK:
[011x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > NYFF - "The Favourite" Press Conference (28.09.2018)

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > Behind the Scenes > NYFF Portraits (2018)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > With Fans

GALLERY UPDATE • "Maniac" Premiere in New York City (20.09.2018)

28. září 2018 v 13:05 | Posted by: Roxy
Konečně se dostávám i k newyorské premiéře seriálu Maniac, která proběhla minulý čtvrtek 20. září v Center 415. Fotek z ní se nakonec objevilo opravdu dost, v galerii jich najdete přes 500 jen z červeného (růžového) koberce, takže je na co se koukat. A Emma tady navíc vypadala naprosto nádherně. Má na sobě úžasně zajímavé šaty značky Givenchy, které se mi líbí jak střihově, tak i barvami, Emma je v nich hotová bohyně. Má k tomu i skvěle sladěné tmavší líčení a účes taky nemá chybu, no hrozně se mi tu líbila. A fotky jsou taky super, je to tam plno zlatých momentek Emmy s Jonahem Hillem nebo Julii Garner (v seriálu hraje její sestru) a i zbytkem cast.

Jinak koukáte už? Já jsem zatím u 3. dílu (nespěchám no :D) a baví mě to, sice po 1. díle jsem byla jako wtf, ale pak už to jede, tak jsem zvědavá, jak se to bude ubírat dál. Hrozně se mi líbí ten retro sci-fi nádech, co seriál má, no a Cary Fukunaga je prostě král.

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:
[507x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > "Maniac" Premiere in New York City (20.09.2018)

GALLERY LINK:
[004x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "Maniac" Press Conference in New York City (20.09.2018)

27. září 2018 v 15:45 | Posted by: Roxy
Minulý čtvrtek se u Emmy pořád nesl v pracovním duchu, jelikož se konala premiéra Maniac. Ještě než se k ní ale dostanu, tu mám fotografie z tiskové konference právě k tomuto seriálu, která proběhla v New Yorku. Emma na sebe oblékla parádní vzorované šaty, obzvláštněné bílým pruhem, u kterých zatím nevím, jaké jsou značky, Emmě ale každopádně sluší, tyhle barvy jí sednou a navíc se mi líbí, jak k nim sladila i barvu rtěnky, to je super. Fotek je v galerii zatím 18 a jsou skvělé, však u tiskovek to ani nemůže být jinak :D.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Maniac" Premiere in London (13.09.2018)

17. září 2018 v 15:25 | Posted by: Roxy
Dneska se konečně dostávám i k nějakým fotkám. Ve čtvrtek 13. září se v Southbank Centre v Londýně, Anglii konala i světová premiéra netflixového seriálu Maniac - kterého se teda oficiálně dočkáme již tento pátek! Emma si pro tuto příležitost opět (naprosto nečekaně) oblékla od hlavy až k patě Louis Vuitton a za mě teda palec nahoru, hrozně se mi tenhle outfit líbí. Hlavně jsem vždycky ráda, když si Emma obleče nějaké výraznější barvy, což to tílko (nebo košilka :D) naprosto splňuje, a Em to tak strašně sluší. O líčení a tom skvělém účese ani nemluvím, kráska! V galerii najdete teda dostatek fotek z červeného koberce, kde Emma pózovala společně s Justinem Theouxem a režisérem Cary Fukunagou, podepisovala se fanouškům a rozdávala úsměvy na všechny strany. <3


GALLERY LINK:
[299x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > "Maniac" Premiere in London (13.09.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Telluride Film Festival in Telluride, Colorado (02.09.2018)

5. září 2018 v 10:55 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem teda i s druhou částí fotek z Telluride Film Festivalu. Jsou také z druhého dne, tedy 2. září, ale nechtělo se mi to dávat do jednoho článku. Emma byla opět ten den na panelu a rozdávala rozhovory, měla tady také jiný outfit, který jí opět moc slušel, ten svetřík je parádní. Kromě toho nafotila i nový portrét společně s režisérem The Favourite, Yorgosem Lanthimosem (ha, poprvé jsem to jméno napsala dobře :D), pro magazín Vanity Fair, je úplně parádní. Mimochodem, není na té první fotce rozkošná?

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] PHOTOSHOOTS > 2018 > Vanity Fair (Telluride Film Festival)

GALLERY UPDATE • Telluride Film Festival in Telluride, Colorado (01-02.09.2018)

4. září 2018 v 16:25 | Posted by: Roxy
V Benátkách se Emma moc dlouho nezdržela, protože hned záhy se vrátila zpátky do Ameriky na další festival. Už potřetí v řadě se objevila na filmovém festivale v Telluride, Coloradu a já tu jsem dnes s první částí fotek. Byla zde samozřejmě představit svůj nový film The Favourite, ale mimo to byla i festivalem oceněna stříbrnou medailí, kterou jí před promítáním filmu předal Damien Chazelle, takže kouzelný reunion (Damien natočil La La Land) + Emma se tam vlastně i byla podívat na jeho nový film First Man, ve kterém hraje hlavní roli Ryan Gosling, takže super, že se tam takhle sešli. V galerii tedy najdete fotky ze dvou dní, Em to na obou slušelo, hlavně se mi líbí outfit na těch prvních fotkách, ten je skvělý.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • 75th Venice Film Festival - "The Favourite" Movie Premiere (30.08.2018)

3. září 2018 v 13:05 | Posted by: Roxy
Dneska se konečně dostávám i k té druhé části Benátského filmového festivalu - a pro nás takového vrcholu. Ve čtvrtek večer se světu vůbec poprvé představil film The Favourite a já tu teď mám obrovskou hromadu fotek ze slavnostní premiéry. Pro Emmu to je třetí návštěva festivalu a stejně jako u předchozích ročníků, jsem i teď byla zvědavá s jakým outfitem se na nás Em a Louis Vuitton (protože koho čekat jiného :D) vytasí. A teda vytasily. A velice mile. Má na sobě nádhernou, éterickou róbu z letošní kolekce LV, ke které se vzala transparentní metalické lodičky a výsledek je prostě skvost. Líbí se mi i účes a jemnější líčení, byla tu kočka. I když upřímně, pro mě outfit z roku 2014 (x) je stále nepřekonán, ale ta laťka je tak vysoko, že nevím, co by Em musela mít na sobě, tady byla každopádně nádherná. V galerii najdete spoustu fotek z červeného koberce, pak pár skvělých momentek od fotografa Grega Williamse a také jednu osobku z přípravy.


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • 75th Venice Film Festival - Photocall & Press Conference (30.08.2018)

31. srpna 2018 v 15:45 | Posted by: Roxy
Benátský filmový festival den druhý už byl poněkud nabitější, já sem dnes přicházím se zatím první - a taky obsáhlejší - částí. Začnu rovnou s dopolednem, kdy už byla Emma viděna, jak opouští opět svůj hotel a míří na festival, pravděpodobně dělat opět rozhovory atd. Má tady úplně krásný, sofistikovaný outfit - halenka a sukně jsou od značky Fendi, bílé lodičky pak od Louis Vuitton - hrozně jí to tady slušelo. Zbytek fotek už se týká odpoledního programu, kterým byl tisková konference a následně photocall k filmu The Favourite. Na to už se Emma převlékla, oblečená tu je kompletně od Louis Vuitton a opět tu vypadala krásně, ta pastelově modrá jí jde krásně k vlasům. V galerii se tedy můžete podívat na spoustu fotek z photocallu, které se vedle Emmy zúčastnily ještě režisér Yorgos Lanthimos a herečtí kolegové Olivia Colman, Nicholas Hoult a Joe Alwyn, album je plné spoustu úžasných momentek. Kromě photocallu zatím pár fotek z konference a nakonec ještě jedna výborná osobka :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Backstage at 'The Band's Visit' on Broadway (23.06.2018)

26. června 2018 v 19:45 | Posted by: Roxy
Emma se teď v sobotu byla podívat na představení muzikálu The Band's Visit na Broadwayi v New Yorku a já tu dnes mám několik zlatých fotek ze zákulisí, kde se Emma vyfotila s herci. Muzikál samotný je mimochodem už pár týdnů držitelem ceny Tony, takže mu patří obrovská gratulace! Emma je tu jinak krásná, vsadila na přirozený look a moc jí to tady slušelo! :-)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • LVMH Prize 2018 Edition in Paris (06.06.2018)

11. června 2018 v 10:45 | Posted by: Roxy
Teď zase zpátky k novinkám. Po pár dnech pracovně strávených na jihu Francie se Emma přesunula do Paříže, kde se ve středu 6. června konalo finále LVMH Prize 2018 Edition, ve kterém představilo devět finalistů své kolekce porotě, složené ze 12 vlivných lidí v módním průmyslu. Cenu pak vítězi předávala právě naše Emma (a zvládla to ve francoužštině!). Která se na tuto akci opravdu vyparádila, a podle mě je tohle zatím nejlepší model Louis Vuitton, který na sobě Em dosud měla. Naprosto parádní a stylový, strašně se mi tady Emma líbí. Má k tomu udělaný skvělý účes a make-up taky nemá chybu, hlavně ta červená rtěnka to posunula ještě o úroveň výš. Vzniklo spoustu skvělých fotek, zvlášť některé ty momentky z příjezdu jsou povedené <3.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Louis Vuitton 2019 Cruise Collection (28.05.2018)

31. května 2018 v 10:55 | Posted by: Roxy
Od půlky května se zase Emma stáhla do ústraní a až v tomhle týdnu se opět někde ukázala. Zajela si až do Francie do městečka Saint-Paul-de-Vence, kde Louis Vuitton v pondělí uspořádal módní přehlídku pro kolekci Cruise na příští rok. Sjelo se tam poměrně dost celebrit, kromě naší Emmy třeba Sienna Miller, Jennifer Connelly, Lea Seydoux, Justin Theroux nebo Sophie Turner - na samotnou show se můžete mimochodem podívat tady. Emma samotná je tu jinak nečekaně od hlavy až k patě oblečená v Louis Vuittonovi a no..já vlastně vůbec nevím, jestli se mi to líbí :D. Samotné kousky jsou super a takhle poskládané to taky není zas tak špatné, ale nemám z toho takový ten "wow" efekt. Je tady teda ale zase opět krásně nalíčená a vlasy má skvěle upravené - přijde mi, že je má zase nějaké tmavší. Fotek v galerii najdete poměrně dost ať už z příchodu, ze samotné přehlídky nebo z pak následující after party a samozřejmě nechybí ani osobky, které jsou skvělé.


GALLERY LINK:
[110x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > Louis Vuitton 2019 Cruise Collection (28.05.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • MET Gala (07.05.2018)

9. května 2018 v 15:25 | Posted by: Roxy
Konečně se dostávám i k těm nejhlavnějším fotkám tohohle týdne. V pondělí večer se v newyorském Metropolitním muzeu umění konala každoroční událost roku - MET Gala a naše Emma se jí, po dvou letech opět zúčastnila! Letošním tématem bylo Heavenly Bodies: Fashion & The Catholic Imagination, čili se dbalo na outfity s katolickými prvky apod. a teda musím říct, že to letos stálo za to.

Emma se na akci objevila v rámci své spolupráce s Louis Vuitton, takže nikoho nemůže překvapit, že šaty, šité přímo na míru, jsou právě od této značky. Však i Emminým doprovodem byl samotný Nicolas Ghesquiere, současný kreativní ředitel značky. Jinak samotné šaty mě mile překvapily, jsou v takovém námořnickém stylu s docela dost hlubokým výstřihem (což si Em může v klidu dovolit :D) a se zlatými prvky, celkově se mi moc líbí, i když asi nepatří mezí mojí topku večera (tu si ukradly Blake Lively, Emilia Clarke, papež-Rihanna a pár dalších :D). Má k tomu krásně udělané vlasy, svázané na jednu stranu a o make-upu asi netřeba mluvit, ten je povedený jako vždy. Fotek se zatím objevilo takové střízlivé množství, ale i tak je na co koukat. Em se pak objevila i na after party, odkud odjížděla s herečkou Shailene Woodley a Justinem Therouxem.

GALLERY LINK:
[043x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > MET Gala (07.05.2018)

GALLERY LINK:
[005x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > MET Gala - Inside (07.05.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[002x] PHOTOSHOOTS > 2018 > MET Gala Portraits (by Craig McDean)

GALLERY LINK:
[005x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Paris Fashion Week - Louis Vuitton Womenswear 2018/2019 Show (06.03.2018)

12. března 2018 v 10:15 | Posted by: Roxy
Jak už jsem v předchozím článku psala, Emma minulý týden vyrazila do Francie na Pařížský týden módy, jelikož tam měl svou přehlídku i Louis Vuitton se svou kolekcí dámského oblečení na podzim a zimu 2018/2019. Jsem strašně ráda, že tam Emma vyrazila, protože se takéhle velké módní události už nezúčastnila několik let. Je tu od hlavy až k patě oblečená právě v LV, což vzhledem k příležitosti nemůže nikoho překvapit :D, a jako celek to vypadá hrozně hezky. Možná jsem čekala víc experimentování, protože v tomhle outfitu bych snad klidně i vyšla do města, ale co už :D. Šatičky jsou krásné, škoda, že přes ně měla Em celou dobu sáčko a tak je nevidíme v celé své kráse. Kozačky nad kolena jsou k tomu taky super. V galerii jinak najdete fotky z příjezdu, ze zákulisí a i přímo z přehlídky.

GALLERY LINK:


GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Vanity Fair Oscar Party (04.03.2018)

8. března 2018 v 15:35 | Posted by: Roxy
Po slavnostním předávání zlatých plešounů se konal i každoroční po-oscarový večírek, pořádaný Vanity Fair a ani ten Emma nevynechala. Na něj se už tedy převlékla, vzala si na sebe šatky z dílny - jak, jinak - Louis Vuitton a stejně jako oscarový look, mě i tenhle hrozně zaujal. Ty šatky mají super střih a líbí se mi svou hravostí a barvami, jsem moc ráda, že si ten večer celkově vyhrály s barvami, Em to svědčí, když obvykle takhle barevně oblečená nechodí. Vlasy už má zastrčené za uchem, říkala jsem si, že chybí už jen čelenka a byla by jak Violet z Úžasňáků :D. No, rozkošnost sama.

GALLERY LINK:
[088x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > Vanity Fair Oscar Party (04.03.2018)

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • The 90th Annual Academy Awards (04.03.2018)

6. března 2018 v 23:25 | Posted by: Roxy
Tak teď už se teda konečně dopracovávám ke zlatému hřebu minulého víkendu - 90. ročníku slavnostního předávání Oscarů, tedy Academy Awards, které se tradičně konalo v Dolby Theatre v Los Angeles. Stejně jako loni, i letos jej moderoval Jimmy Kimmel.

Emma se akce zúčastnila jako jedna z prezenterů, předávala zde cenu nejlepšímu režisérovi (v kategorii vyhrál Guillermo del Toro za snímek The Shape of Water). Malinko mě štve, že zrovna režisérovi, protože je tradicí, že loňská vítězka v hlavní herecké úloze obvykle předá cenu nejlepšímu herci v hlavní roli, což se letos teda nestalo, nu což. Na konci článku se jinak můžete podívat na krátké video z Emmina výstupu. Mě moc nebylo po chuti, jak řekla "4 muži a Greta Gerwig." Chápu ten smysl a asi by mě to jindy pobavilo, ale působí to na mě jako takové zneuctění mužských režisérů. Ono to je téma na delší povídání, upřímně si přeju, aby už nastala doba, kdy na sebe ženy nebudou muset takhle upozorňovat a tenhle cirkus nebude třeba.

Teď už můžu přejít k fotkám, kterých se nakonec objevilo opět poměrně dost, jako první v galerii najdete fotky ještě ze soboty, kdy se konaly finální zkoušky. Poté už následují fotografie z neděle, nejprve tradiční fotky z příprav, jsem ráda, že nám to holky stylistky vždycky tak pěkně zdokumentují. Pak už následuje samotný ceremoniál, nechybí fotky jak z červeného koberce, tak ze samotné show nebo zákulisí. Emma se mi tady jinak hrozně líbila. Je tady oblečená od hlavy až k patě v Louis Vuitton (já vím, naprosto nečekaný!), kostýmek byl ušitý přímo na míru a mě příjemně překvapil, vypadá parádně. Však víte, jak to mám s LV, jednou jo, podruhý ne. Je k tomu i hezky nalíčená a vlasy má tentokrát vyžehlené. Jinak jako doprovod s sebou opět vzala bráchu Spencera a v hledišti seděla vedle Jennifer Lawrence, takže asi musela být sranda. :D

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[015x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > The 90th Annual Academy Awards - Show (04.03.2018)

GALLERY LINK:


GALLERY UPDATE • The 11th Women in Film Pre-Oscar Cocktail Party (02.03.2018)

5. března 2018 v 9:50 | Posted by: Roxy
Tak se konečně můžu vrhnout na ten nabitý víkend. V pátek Emma hostovala již 11. ročník předoscarového koktejlového večírku Women in Film, který se konal Crustacean v Los Angeles a vedle Emmy se tam objevily například Margot Robbie, Olivia Wilde, Greta Gerwig, Viola Davis nebo i Billie Jean King. V galerii najdete fotek poměrně dost a to jak příjezdu, tak přímo z akce + ještě tři osobky (ta druhá je rozkošná <3). Em jinak na sobě má černé, transparentní šaty od značky Givenchy, které získaly docela rozporuplné reakce. Já se teda řadím mezi ty, kterým se líbí, jsou odvážné a Emmě krásně padnou. Moc se mi k tomu líbí i její make-up a účes taky nemá chybu.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • Marie Claire's Image Makers Awards in LA (11.01.2018)

15. ledna 2018 v 17:35 | Posted by: Roxy
O víkendu se sice konaly Critics' Choice Awards, kterých se však Emma nezúčastnila, aby nám to ale nebylo líto, ve čtvrtek 11. ledna se objevila na akci Marie Claire's Image Makers Awards, kde byla podpořit svou vizážistku a vlasovou stylistku Rachel Goodwin a Maru Roszak, se kterýma už léta spolupracuje a přátelí (však jim vždycky můžeme děkovat za ty krásné fotky z příprav). Emma si pro tuto příležitost vzala šaty i sandálky od - jak jinak - značky Louis Vuitton. Upřímně vám povím, že se mi na šatech líbí akorát ta barva a materiál, střihově mě moc nezaujaly. Každopádně barva je božská a Emmě jako zrzce hrozně sluší. Taky se mi ještě moc líbí upravené vlasy a make-up, holky jako vždy odvedly skvělou práci.

A bylo potvrzeno, že se Emma zúčastní SAG Awards, kde bude jako jedna z loňských vítězek předávat cenu. Ceremonie se bude konat teď v neděli 21. ledna.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • 75th Annual Golden Globe Awards (07.01.2018)

9. ledna 2018 v 0:35 | Posted by: Roxy
V neděli 7. ledna se v hotelu Beverly Hilton v Los Angeles konalo v pořadí 75. slavnostní udělování cen Zlatých Glóbů, kterých se Emma, jakožto jedna z nominovaných, samozřejmě zúčastnila a já vám sem dnes přináším nějaké ty fotky a výsledky.

Začnu s výsledky, protože to bude rychlovka. Film Battle of the Sexes tu měl zástupce pouze ve dvou kategoriích a to v hlavních hereckých výkonech, konkrétně v kategorii Nejlepší herec (Steve Carell) a herečka (Emma) v komedii/muzikálu. Bohužel ani jedna nebyla proměněna, v mužské kategorii sošku získal James Franco (The Disaster Artist - těším se, až ten film konečně uvidím!) a v ženské Saoirse Ronan (Lady Bird - zaslouženě, film je boží!). Upřímně by mě asi překvapilo, kdyby vyhrála Emma - ne že bych jí to nepřála, ale konkurence je letos veliká a myslím si, že každý, kdo to teď sleduje, ví, že favoriti jsou trochu jinde. Jinak na kompletní výsledky se můžete podívat třeba zde.

Tak, výsledky máme zfouknuté, teď už se můžu vrhnout i na fotky. Těch prozatím v galerii tolik nenajdete, ale v průběhu budu stopro aktualizovat. Em na akci dorazila společně s Billie Jean King, což mě moc potěšilo, je super, že spolu hezky vycházejí. Byla jsem jako vždy zvědavá, co si na sebe Emma vezme, vlastně jsme mohli počítat se dvěmi věcmi - to že outfit bude pravděpodobně od Louis Vuitton a že bude černý. A obě se potvrdily. Emma si na sebe skutečně oblékla černé šaty od LV, které mě osobně mile překvapily, myslela jsem si, že to bude horší :D. Jako celek mě celkem zaujaly, Emmě nádherně padnou a líbí se mi jejích detail jednoho ramene a i krajkový vzor nemá chybu. Má k tomu krásně udělané vlasy a líčení taky skvěle ladí - ta rtěnka je mimochodem boží (konkrétně je to od NARSu - Audacious Lipstic, odstín Dominique). A proč vlastně černá? Emma stejně jako zbytek dam na akci podpořila hnutí Time's Up (hollywoodská kampaň proti sexuálnímu obtěžování). Na Glóbech to tudíž vypadalo opravdu jako na pohřbu :D. No, tak si holky zaprotestovaly, a příště už chci zase nějaké barvy :D.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[003x] PUBLIC APPEARANCES > 2018 > 75th Annual Golden Globe Awards - Show (07.01.2018)

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[006x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "The Battle Of The Sexes" BAFTA Screening and Q&A in London (07.12.2017)

10. prosince 2017 v 9:50 | Posted by: Roxy
Emma se nám někde po delší době opět ukázala, takže tu dnes mám fotky. A to rovnou z Londýna! Tam se totiž ve čtvrtek 7. prosince pořádalo promítání a Q&A k filmu Battle of the Sexes, speciálně pro BAFTA. Společně s ní se tam objevily i Simon Beaufoy, který je autorem scénáře pro film, a režisér Danny Boyle, kterému letos vyšel film T2 Trainspotting. Emma si tu na sebe oblékla tmavé šaty od značky Givenchy, které jsou fakt pěkné a jí sluší, a k nim vytáhla své milované černé Jimmy Choo. Kromě fotek z akce se objevila i jedna osobka, také z Londýna, na které je Emča se svojí mamkou Kristou a tetou.

GALLERY LINK:

GALLERY LINK:
[001x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • 9th Annual Governors Awards (11.11.2017)

14. listopadu 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy
V sobotu se v hollywoodském Highland Center konal již 9. ročník Governors Awards, pořádaný Akademií. Je to akce, na které se mimo jiné rozdají i Oscaři cti a to lidem, kteří si jej za své životní dílo zaslouží. Letos si zlatého plešouna odnesli Donald Sutherland, Charles Burnett, Owen Roizman a Agnès Varda. Celé ceremonie se zúčastnilo spoustu hollywoodských herců a hereček, mezi nimi i naše Emma, která si pro tuto příležitost oblékla bílé šaty značky Louise Vuittona, které doplnila kabelkou a šperky taktéž od LV. U šatů se mi líbí hlavně ta horní část, dolní si nejsem úplně jistá, ale jako celek jsou docela zajímavé a Emmě celkem sluší. Moc se mi tady líbí její účes, jsem ráda, že si z natáčení Maniac nechala prodloužené prameny, takhle to vypadá parádně. Jinak samotných fotek se objevilo poměrně dost a jsou super, jak vidíte, tak za ní na červeném koberci skočila Jennifer Lawrence a společně udělali pár xichtíků, což stojí za to :D, a během pauzy se Em střetla a dala do řeči i s Andrewem (to je tak bittersweet situace, achjoo).


GALLERY LINK:
[059x] PUBLIC APPEARANCES > 2017 > 9th Annual Governors Awards (11.11.2017)

GALLERY LINK:
[002x] MISCELLANEOUS > Personal

GALLERY UPDATE • "Cumming for Good" at Club Cumming (21.10.2017)

24. října 2017 v 12:40 | Posted by: Roxy
Jak jsem psala v jednom z předchozích článků, v sobotu se v Club Cumming pořádala taková komornější akce "Cumming for Good" na podporu charitativních organizací Gilda's Club a The Southern Poverty Law Center a Emma byla jedním z čestných hostů. Nějaké pořádné fotky se neobjevily, ale tyhle bohatě stačí, Emma to tam moc slušelo a vypadá to, že si akci spolu s ostatními skvěle užila. Kromě fotek se objevila i krátká videa, na která se můžete podívat zde.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • BFI London Film Festival - "Killing of a Sacred Deer" Premiere (12.10.2017)

13. října 2017 v 11:20 | Posted by: Roxy
Včera nám Emma udělala zase milé překvapení, když se na BFI London Film Festival prošla po červeném koberci premiéry filmu Killing of a Sacred Deer, kde v hlavních rolích hrají Nicole Kidman a Colin Farrell. Asi hlavním důvodem, proč se Emma na premiéře ukázala, byla podpora režiséra snímku Yorgose Lanthimose, se kterým Em letos na jaře natočila film The Favourite. Em si jinak na tuto akci oblékla krásný černý overal od značky Givenchy, který je úplně parádní, Emmě perfektně sedne. No prostě Emma a overaly, to je vždycky trefa do černého. Malá kabelka a lodičky jsou taktéž od stejné značky, šperky má pak od Repossi.

GALLERY LINK:

GALLERY UPDATE • "Battle of the Sexes" Press Junket in London (08.10.2017)

11. října 2017 v 18:45 | Posted by: Roxy
Hned druhý den po londýnské premiéře Battle of the Sexes se k filmu konal press junket, tedy rozhovory pro nejrůznější média. Videa se zatím žádná neobjevila, ale v následujících týdnech s nimi asi můžeme počítat, nicméně tu alespoň mám takhle tři fotky, Emmě to tam moc slušelo. Kromě toho se objevily také tři staronové fotky ze zářijové akce The Billie Jean King Leadership Initiative Luncheon, o které jsem sem ani nepsala, protože se z ní v té době objevily nic moc fotky a navíc jsem byla ve skluzu, takže jsem to nechala být a oni se až teď objevily nějaké normální fotky. A i tam vypadala Emma naprosto skvěle.

GALLERY LINK:
[003x] TALK SHOWS & INTERVIEWS > 2017 > "Battle of the Sexes" Press Junket in London (08.10.2017)

GALLERY LINK:

 
 

Reklama
Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.