NEWS

Emma is going to be on Paul McCartney's next music video

8. října 2018 v 17:35 | Posted by: Roxy
Tahle úžasná zpráva obletěla minulý týden internet vlastně úplně omylem - na akci Great Minds Think Unlike ji v rozhovoru s Emmou omylem prokecl doktor Harold S. Koplewicz, ale buďme za to rádi. Emma bude hrát ve videoklipu Paula McCartneyho k singlu Who Cares, který je z jeho nového alba Egypt Station! Samotný Paul pak vyžehlil situaci tím, že zprávu potvrdil na svém Twitteru - můžete si přečíst níže.

Videoklip jinak zrežíroval Emmin kamarád Brantley Gutierrez, se kterým Emma spolupracovala už na své první zkušenosti s hudebním videoklipem - písni Anna od Willa Butlera z Arcade Fire z roku 2015 (můžete si připomenout zde). Z aktuálního klipu zatím máme pár fotek přímo z natáčení, no můžeme se těšit, že v něm Emma bude opět tancovat a vypadá to zajímavě, těším se! Kdy se klipu dočkáme ještě není známo. Písničku si prozatím ale můžete poslechnout třeba tady.


GALLERY LINK:
[004x] OTHER PROJECTS > Music Videos > Paul McCartney "Who Cares" Music Video (2018) > On the set

MANIAC IS OUT!

21. září 2018 v 13:30 | Posted by: Roxy
Novinek se za posledních pár dní objevilo opět víc než dost, ale než se k nim postupně dostanu, tenhle článek bych si neodpustila tu dnes nemít, takže vše ostatní na chvíli stranou. Ode dneška se můžeme všichni konečně vrhnout na seriál Maniac! Na Netflixu je dostupný už pár hodin, najdete tam všech 10 epizod, takže kdo má čas a náladu, s chutí do toho! Já se na to těším jak malá, jen si musím udělat čas, nějakej maraton určitě nedám :D.

ZHLÉDNOUT MANIAC NA NETFLIXU

Jinak kdo nemá Netflix, seriál už je třeba na topserialy.sk, takže můžete koukat i tam. Ale lepší samozřejmě Netlix (na měsíc ho máte zdarma, kdykoliv ho můžete zrušit, takže parádička - tohle není reklama :D).

Venice Film Festival: "The Favourite" won Grand Jury Prize

12. září 2018 v 11:55 | Posted by: Roxy
Filmový festival v Benátkách teď před pár dny (8. září) skončil tradičním předáním cen vybraným filmům, kterých se letos na festivale představilo mimochodem celkem 21. Snímek The Favourite od režiséra Yorgose Lanthimose si přitom nakonec odnesl ceny rovnou dvě, první od porotců Grand Jury Prize a druhou získala Olivia Colman coby královna Anna jako Nejlepší herečka, takže obrovská gratulace!

Emma Stone gives up ‘Little Women’

29. srpna 2018 v 15:40 | Posted by: Roxy
VARIETY - Emma Watson se připojuje k hereckému obsazení filmového remaku "Little Women," který bude režírovat Greta Gerwig.

Podle všeho bude Watson hrát postavu, která byla původně určena pro Emmu Stone (zpráva), která musela nakonec z projektu odstoupit, kvůli propagačním povinnostem k filmu The Favourite od studia Fox Searchlight, který se na podzim ponoří do award season kolotoče. A jelikož produkce začne už za měsíc, Sony rychle reagovalo a kontaktovalo Watson.

Z tohohle jsem docela smutná, protože jsem se hrozně těšila na Emminu spolupráci s Gretou, Meryl, Saoirse a Timotheem. Myslím, že Emma W. je pro roli taky skvělá volba, tak aspoň tak. A my se zas na druhou stranu budeme moci těšit na fotky z festivalů a dalších akcí, které bude Emma během award season zřejmě objíždět.

Film Festivals, "Little Women" & "Zombieland 2" Release Dates

25. července 2018 v 13:25 | Posted by: Roxy
Za poslední dobu se objevilo několik nových zpráv, takže to sem dávám hezky do jednoho článku. Jsou to samé super věci, tak určitě čtěte! (:D)

• Začnu s tím, co se týká přímo nás. Film Battle of the Sexes (česky Souboj pohlaví) bude u nás na DVD a Blu-Ray vycházet 22. srpna!
• Za druhé tu mám hned dvě první premiéry filmu The Favourite! První proběhne na Benátském filmovém festivale (zatím nevím, kdy přesně, ale festival se koná od 29.srpna do 8.září) a druhá o chvíli později, 28. září na filmovém festivale v New Yorku.
Little Women, nový film s Emmou, ve kterém si zahrají Saoirse Ronan, Timothee Chalamet a Meryl Streep, má stanovenou premiéru na 25.12.2019. Natáčení vypukne už letos v říjnu.
• I pokračování komedie Zombieland zná svou premiéru! Ta by měla být 11.10.2019. Natáčení přitom začne v lednu.
• A naposled se opět vracím k The Favourite, u kterého jsme se konečně dočkali první still fotografie! A je skvělá.
• No asi nás (mě) opět čeká perný podzim, Emma bude propagovat film, seriál a k tomu ještě natáčet další film.

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > The Favourite (2018) > Promotional Stills

CONFIRMED: Zombieland is getting a sequel!

16. července 2018 v 14:15 | Posted by: Roxy

Zombieland se vrací se všemi hlavními protagonisty!

Příští rok to bude nejen desáté výročí od hororové komedie Zombieland, ale také desáté výročí, co se mluví o jejím možném pokračování. A nyní se to konečně děje!

Do režisérského křesla se vrací Ruben Fleischer, který momentálně pracuje na Venomovi, a scénáře se opět ujmou Rhett Reese a Paul Wernick, kteří mají úspěšně za sebou oba dva díly Deadpoola. A jakoby těch dobrých zpráv nebylo málo, hlavní herecká čtveřice - Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone a Abigail Breslin - se vrací taky!

Nový film se opět zaměří na komediální chaos, který hlavní čtveřici odveze z Bílého domu až do srdce Ameriky, kde budou čelit novým druhům zombie, které se od dob prvního filmu vyvinuly, a cestou u toho narazí i na další přeživší. Podle studia však nejvíc budou muset čelit bolesti své vlastní improvizované rodinky.

Film začne produkci v lednu 2019 a jeho vydání je naplánováno na říjen toho roku - přesně 10 let od premiéry prvního dílu.

Greta Gerwig Eyes ‘Little Women’ With Meryl Streep, Emma Stone, Saoirse Ronan, Timothee Chalamet

9. července 2018 v 14:35 | Posted by: Roxy

Emma Stone si zahraje po boku Meryl Streep, Saoirse Ronan a Timothee Chalameta ve snímku "Little Women"

Do režisérského křesla usedne Greta Gerwig, která má za sebou úspěšný a na Oscara nominovaný debutový snímek Lady Bird, což tedy znamená i menší reunion pro Gretu, Saoirse a Timotheeho, kteří už spolu na zmíněném filmu pracovali.

"Little Women" bude další adaptací stejnojmenného románu od Louisy May Alcott, jejíž nejznámější verze byla zfilmována v roce 1994 režisérkou Gillian Armstrong a blýskli se v ní herci jako Winona Ryder, Susan Sarandon, Kirsten Dunst nebo Christian Bale. Loni vznikla i třídílná minisérie z dílny BBC. Příběh sleduje sestry Marchovy a jejich život po občanské válce v Americe.

Ronan si zahraje nebojácnou a nezávislou Jo; Stone zase nejstarší a rozumnou sestru Meg; Florence Pugh bude nejmladší a sebejistá sestra Amy. Chalamet ztvární Laurieho, okouzlujícího a bohatého souseda, který si zamiluje Marchovu rodinu a dvě ze sester dokonce požádá o ruku. Meryl Streep si pak zahraje jízlivou tetu March.

Natáčení vypukne letos v říjnu v Bostonu.

The Favourite's Release Date Revealed

21. dubna 2018 v 11:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s takovou drobnou novinkou, která vás ale určitě potěší. Studio Fox Searchlight včera zveřejnilo datum premiéry filmu The Favourite, ve kterém hraje Emma po boku hereček Olivie Colman a Rachel Weisz. Do vybraných kin půjde snímek, který zrežíroval Yorgos Lanthimos (The Lobster, The Killing of a Sacred Deer), 23. listopadu 2018! Tak držme palce, že bude na podzim promítán i na filmových festivalech, jak je to dobrým zvykem. Mohlo by to zase začít v Benátkách :D. Škoda, že už ne v Cannes za pár týdnů, ale režisér sám uvedl, že film je momentálně v post-produkci, tudíž ještě není hotový.

Scénář snímku napsali Deborah Davis a Tony McNamara a příběh sleduje zákulisní politické machinace za vlády královny Anny, posledního monarchy rodu Stuartovců. Celé se to odehrává na konci 17. století + první roky v 18. století, kdy královna Anna vládla mezi lety 1702-1707. Olivia Colman si zahraje samotnou královnu Annu. Rachel Weisz ztvární postavu Sarah, vévodkyni z Marlborough, která je královnina blízká důvěrnice, a Emma Stone si má zahrát Abigail Masham, chudou vzdálenou příbuznou Sarah, která získá pozici u soudu směřujícího ke královně Anně. Příběh sleduje měnící se rovnováhu sil mezi hlavními postavami, které tam kvůli vlivu se všemi manipulují.

"Battle of the Sexes" v českých kinech!

30. března 2018 v 9:45 | Posted by: Roxy
Tuhle zprávu vlastně vím úplně náhodou, protože skoro každý den chodím kolem kina. Před pár dny tam vylepily i tenhle nový plakát. Tak ano, přece jen se díky distributorovi Bontonfilm Battle of the Sexes dostává do českých kin a to od 5. dubna, takže od příštího čtvrtka! Přijde mi to až směšně pozdě, protože už někdy od ledna je film dostupný na DVD a Blu-Ray (ne u nás), ale dobře, že se vlastně v kinech vůbec ukáže. Já už počítala s tím, že k nám snímek dorazí rovnou právě na DVD a BR nosičích. Ve slovenských kinech se jinak film objeví taky, o dva týdny později, 19. dubna.

GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > Battle of the Sexes (2017) > Posters

Pro připomentí, synopse:
Šovinistické prase proti feministce s chlupatýma nohama, takhle neodolatelná nabídka se nedá odmítnout. Začátkem 70. let je sexuální revoluce v plném proudu, v tomto případě dochází mezi muži a ženami ke vzácnému a oboustranně příjemnému souznění a shodě. Ovšem společenská rovnoprávnost žije často jen v představách žen. A tenis není výjimkou, spíše zářným příkladem. Bobby Riggs je ztělesněný testosteron, představuje vše mužské, proti čemu jakékoliv ženské hnutí vždy bojovalo, bojuje a bojovat bude. Bývalý tenisový šampion, gambler, floutek a velkohubý šoumen je známý větou: "Žena patří do ložnice a do kuchyně. Přesně v tomto pořadí." Billie Jean King je moderní žena, která jakoby do příběhu spadla z jednadvacátého století. V tom, co dělá, je výjimečná, angažuje se, prosazuje lepší podmínky v ženském tenise, řeší milostné vztahy s muži i ženami. Dva póly, které se odpuzují, až se nakonec přitáhnou. Bobby totiž v tenisové exhibici poráží ženskou světovou dvojku a zápas je posměšně nazýván "Masakrem na Den matek". To je moment, kdy Billie Jean King zvedne hozenou rukavici a rozhodne se nakopat mu zadek. V následné monstrózní show už nejde jen o tenis, ten je pouhou zástěrkou. Rozehraje se zábavná bitva mezi mužským a ženským světem, která sice nemůže vyhrát na věky vedený střet... ale každý podařený kopanec do koulí se počítá.(Bontonfilm CZ)

Disney’s ‘Cruella’ Starring Emma Stone Set In 1970’s London

14. ledna 2018 v 8:05 | Posted by: Roxy
• Dneska tu mám nějaké novinky ohledně filmů Cruella a The Favourite, začnu s tím prvním - Cruella bude dějově zasazená do roku 1979 v Londýně, kdy tam řádila punková hudební scéna (Sex Pistols, The Clash atd.). Takže tu kolují drby, jestli jí nějakým způsobem nezačlení i do filmu. Což by bylo určitě zajímavé, protože takoví Sex Pistols v podstatě vznikli v obchodě a s módní scénou byli přímo spojení. Režisérem jinak bude Alex Timbers (Mozart In The Jungle) a natáčet by se mělo začít někdy v průběhu roku v Londýně.

• Teď k filmu The Favourite - ten bude obsahovat milostný, lesbický trojúhelník, mezi Olivií Colman (královna Anna), Rachel Weisz (její tajnou milenkou) a Emmou. Bylo také oznámeno, že film bude rated R (pro silnou řeč, nahotu apod.).

BATTLE OF THE SEXES • Download

24. prosince 2017 v 13:05 | Posted by: Roxy
Zdravím a přeju krásné Vánoce!

Dneska jsem sem ani nechtěla nic přidat, ale nakonec si říkám, že bych sem mohla dát tohle, jako takový malý vánoční dárek. Sice ne ode mně, ale aspoň to jako informaci jistě rádi oceníte. Battle of the Sexes teď 19. prosince vycházel v digitální formě, takže se logicky objevil i volně ke stažení všude možně na torrentech apod. Samotný film jinak vyjde na DVD a Blu-Ray 2. ledna (v US, u nás zatím nevím). A jelikož s českou premiérou v kinech to nevypadá dobře, dám vám se dnes odkazy ke stažení + už i s českými titulky, za které mimochodem můžeme poděkovat skvělé Katie*! Do odkazu jsem teda dala stránku, ze které stahuju vlastně veškeré filmy, takže pokud používáte torrent, asi to nebude problém. Film je krásně v blu-ray kvalitě a titulky sedí (vyzkoušeno za vás :D).

DOWNLOAD | ČESKÉ TITULKY

2018 Golden Globes Awards Nominations

11. prosince 2017 v 22:15 | Posted by: Roxy
Dneska se vyhlašovaly nominace na Zlaté Glóby a mě je ohromným potěšením vám oznámit, že i tady získala naše Emča svou nominaci! Film Battle of the Sexes se sice neobjevil v žádné filmové kategorii (ona ta konkurence je letos veliká), ale alespoň herecké výkony obou dvou hlavních protagonistů nebyly opomenuty. Takže jak Emma, tak Steve získali nominace v kategoriích Nejlepší herec/herečka v hlavních rolích v muzikálu nebo komedii, oběma moc gratuluji! Pro Emmu to jinak znamená již čtvrtá nominace na Glóbech, předtím to bylo za filmy Easy A, Birdman a samozřejmě La La Land. 75. ročník Zlatých Glóbů se jinak bude konat 7. ledna 2018 a moderovat jej bude Seth Meyers.

Emmina reakce na nominaci:

"Děkuji HFPA za tuhle poctu, ale největší dík patří jedinečné Billie Jean King. Je to brilantní, statečná a životy měnící osobnost a já si přeju, abych jednou byla aspoň z poloviny takovou ženou, jakou je ona. Sdílím tuhle nominaci společně s celým obsazením a štábem BATTLE OF THE SEXES, filmu, u kterého jsem neskutečně vděčná, že mohu být jeho součástí."


BEST PERFORMANCE BY AN ACTRESS IN A MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
Judi Dench, Victoria & Abdul
Margot Robbie, I, Tonya
Saoirse Ronan, Lady Bird
Emma Stone, Battle of the Sexes
Helen Mirren, The Leisure Seeker

BEST PERFORMANCE BY AN ACTOR IN A MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
Steve Carell, Battle of the Sexes
Ansel Elgort, Baby Driver
James Franco, The Disaster Artist
Hugh Jackman, The Greatest Showman
Daniel Kaluuya, Get Out

2018 Critics’ Choice Awards Nominations

7. prosince 2017 v 18:15 | Posted by: Roxy
Před týdnem jsem přidávala první nominace a dneska tu mám další! Tentokrát na Critics' Choice Awards, které se budou konat 11. ledna. Battle of the Sexes tu jako film samotný bohužel neutrhl ani jednu nominaci, ale alespoň herecké výkony dvou hlavních protagonistů byly oceněny. Emma i Steve Carell tu byli oba nominovaní v kategorii Nejlepší herec/herečka v komedii, což je zvláštní, mě Battle of the Sexes svým tématem nepřijde jako komedie, ale dobře, hlavně že něco :D. Na zbytek nominací se můžete podívat třeba zde, já zas musím říct, že jsem na víc jak polovinu filmů děsně zvědavá (na Lady Bird se teď asi těším nejvíc), na to award season se fakt těším!

BEST ACTRESS IN A COMEDY
Tiffany Haddish - Girls Trip
Zoe Kazan - The Big Sick
Margot Robbie - I, Tonya
Saoirse Ronan - Lady Bird
Emma Stone - Battle of the Sexes

BEST ACTOR IN A COMEDY
Steve Carell - Battle of the Sexes
James Franco - The Disaster Artist
Chris Hemsworth - Thor: Ragnarok
Kumail Nanjiani - The Big Sick
Adam Sandler - The Meyerowitz Stories (New and Selected)

2018 Satellite Awards Nominations

30. listopadu 2017 v 10:25 | Posted by: Roxy
Award season klepe na dveře a já začínám být zvědavá, jakým filmům bude v tomto období tentokrát věnována pozornost. Samozřejmě doufám, že jedním z nich bude i Battle of the Sexes a spolu s ním opět Emma. Dneska tu mám první vyhlášení nominací a to na Satellite Awards, ve kterých sice Battle of the Sexes nefiguruje, ale alespoň Emma si tu ukořistila jednu nominaci a to v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli. Na zbylé kategorie se můžete podívat tady. Satellite Awards se budou mimochodem konat 10. února 2018.

PERFORMANCE BY AN ACTRESS IN A MOTION PICTURE
Emma Stone, "Battle of the Sexes"
Judi Dench, "Victoria & Abdul"
Frances McDormand, "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"
Sally Hawkins, "The Shape of Water"
Diane Kruger, "In the Fade"
Margot Robbie, "I, Tonya"
Saoirse Ronan, "Lady Bird"
Jessica Chastain, "Molly's Game"

• A když už jsem u těch nominací, film La La Land byl nominován na 4 Grammy!

HAPPY 29th BIRTHDAY, EMMA!

6. listopadu 2017 v 10:35 | Posted by: Roxy

No kdo by to byl řekl, ale rok s rokem se opět sešel a já tu dnes přicházím s tímhle článkem, protože přesně tak, Emma dnes slaví narozeniny! A to už 29.! To neříkám ve smyslu, že je to hodně, Emča je furt mladá, ale spíš jakože, sakra ten čas letí. Pamatuju, když jsem tu poprvé Em přála k 26. narozeninám. Každopádně bych ráda Emmě popřála jen to nejlepší, hlavně hodně štěstí a zdraví a samozřejmě nesmím zapomenout na tunu lásky! Stejně tak i úspěšnou kariéru (sice už Oscara má, ale proč by jich nemohla mít víc :D), spoustu různorodých projektů atd.! <3

HAPPY 29th BIRTHDAY EMILY JEAN STONE

* 6.11.1988

"The Croods 2" Finds Its Director

31. října 2017 v 17:55 | Posted by: Roxy
Aby tu taky furt nebyla řeč o Maniac nebo Battle of the Sexes, mám tu dnes článek i o něčem jiném. Vlastně ani nevím, jestli jsem to sem někdy psala, jelikož o druhém díle úspěšného animáku The Croods se mluví už v podstatě od vydání jedničky. Film si už prošel nejrůznějšími fázemi, od šuškání si o něm, přes první data premiéry, až po jeho zrušení. Letos se o něm ale opět začalo mluvit, tentokrát už to však vypadá nadějně.

Před pár dny bylo i zveřejněno jméno režiséra, kterým je Joel Crawford, pro kterého to bude režijní debut. V minulosti ale pracoval v uměleckém oddělení na filmech jako všechny díly Kung Fu Panda, posledním Shrekovi nebo nejnověji Trolls. The Croods 2 mají prozatím stanovené datum premiéry 18. září 2020 a produkovat je bude Mark Swift.

Nicolas Cage, Emma Stone a Ryan Reynolds se vrací k pravěké rodince, která tentokrát bude čelit zatím největší výzvě od doby, co opustila svoji jeskyni: další rodině. Dalšími jmény, kteří si zopakují své role, jsou Catherine Keener, Cloris Leachman a Clark Duke, nově se k obsazení přidává i herečka Leslie Mann.

Emma Stone is the new face of Louis Vuitton

9. října 2017 v 9:35 | Posted by: Roxy

Oscarová herečka Emma Stone uzavřela smlouvu v hodnotě až 10 milionů dolarů, aby se stala novou tváří LVMH značky Louise Vuittona.


Podle stránky Page Six TV se o spolupráci s touto luxusní značkou jednalo už přes rok, a až nyní se herečka upsala na dva roky.

Spolupráce bude zahrnovat televizní a tiskové reklamy po celém světě a herečka bude nosit jejich róby na červeném koberci. Podle zdroje LVMH usiloval o Emmu už skoro rok, ta byla zpočátku váhavá, ale nakonec souhlasila, že bude tváří značky dva roky a dostane za to zaplaceno 6 až 10 mil. dolarů. Pro zajímavost, francouzský módní dům takhle před třemi lety pronásledoval Emmina kolegu Ryana Goslinga, ale ten Louis Vuitton odmítl s tím, že neuzavírá smlouvy.

Před Emmou byla v roce 2015 tváří značky švédská herečka Alicia Vikander. Mezi další hvězdy, kteří se objevily v kampaních módního domu, patří například Diane Kruger, Uma Thurman, Gisele Bündchen, Pharrell Williams, Scarlett Johansson, Kanye West, Angelina Jolie, Muhammad Ali a Michelle Williams.

Emma už byla v minulosti tváří kosmetické značky Revlon, tohle je ale vůbec poprvé, co je ambasadorkou takhle významného módního domu.

V celém článku se můžete podívat na některé outfity, které Emma v poslední době/letech od LV měla.

QUICK NEWS #2

19. srpna 2017 v 11:50 | Posted by: Roxy
Emma je podle Forbes nejlépe placenou herečkou za letošní rok! Z pomyslného trůnu tak sesadila Jennifer Lawrence, která žebříčku "vládla" předchozí dva roky za sebou. Emma si za poslední rok stačila vydělat 26 mil. dolarů a to především díky muzikálu La La Land (film si mimochodem vydělal přes 445 mil. dolarů). Na druhém místě skončila Jennifer Aniston a na třetím Jennifer Lawrence. Celý žebříček si můžete prohlédnout tady.
• Tuhle informaci jsem už sem někam psala, ale ještě jednou. Battle of the Sexes bude mít svou první premiéru na filmovém festivale v Torontu (TIFF). Zatím není známo přesné datum, ani jestli se Emma zúčastní, ale festival se koná od 7. do 17. září.
• Další potvrzenou premiérou Battle of the Sexes je na BFI London Film Festival a to v úterý 10. října. Čeká se, že se všichni hlavní aktéři filmu premiéry zúčastní.
• Včera, tedy 18. srpna, to bylo přesně 10 let od vydání Emmina vůbec prvního filmu Superbad!
K hereckému obsazení seriálu Maniac, který se právě natáčí, se přidal i herec Justin Theroux. Jeho role je zatím neznámá.

QUICK NEWS

25. června 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy
Občas tenhle typ článku asi budu dělat, to je tak, když se nakupí víc zpráv během pár dní a většinou to jsou spíš takové drobnější novinky, o kterých se nevyplatí dělat jeden článek (nebo prostě nemám čas je připravit :D).

• Podle stránky Page Six by se Emma měla 27. července zúčastnit každoroční Foundation Gala Leonarda DiCapria v St. Tropez.
Ryan Gosling založil produkční společnost Arcana a jako první film, který bude produkovat, je The Favourite od režiséra Yorgose Lanthimose, který se natáčel letos na jaře a Emma v něm hraje jednu z hlavních rolí.
Tady se můžete podívat na video (nebo si přečíst článek), ve kterém Billie Jean King mluví o Emmě, o jejích přípravách na roli a jak si nakonec vedla, no a nešetří na chvále, mluví o ní hrozně hezky.
• Nakonec tu ještě mám jeden odkaz na článek, ve kterém si můžete přečíst, jak Rachel Weisz mluví o filmu The Favourite.

Actress Emma Stone Opens Up About Struggling With Anxiety

19. června 2017 v 14:25 | Posted by: Roxy

V kampani "Speak Up For Kids" herečka Emma Stone pomáhá dětem lépe se vypořádat se symptomy úzkosti.

O tom být normální:
"Dětem, které si prochází úzkostí, s čímž se plně ztotožňuju, bych řekla, že jsou úplně normální," řekla Emma ve videu pro Child Mind Institute. "Každý si prochází jinou verzí úzkosti nebo má ve svém životě obavy a možná si tím všichni procházíme jiným nebo intenzivějším způsobem po delší dobu, ale nakonec s váma není nic špatně ... nikdy nemějte pocit, že jste kvůli tomu divní, protože divní jsme my všichni."

O tom být citlivý:
"Být citlivým člověkem, který se hodně stará, který věci hodně prožívá, je vlastně to, co vás dělá úžasnými a je to jeden z největších darů v životě. Myslíte hodně, cítíte hodně a hluboce a to je nejlepší." Potom vysvětluje, že by svoji schopnost 'cítit hodně' a 'cítit hluboce' nevyměnila za nic na světě, i přesto že kvůli tomu zažívá těžké časy.

O čelení těžkým časům:
"Existuje spousta pomůcek, které vám v takových časech pomůžou. A opravdu to bude lepší a jednodušší, jak člověk stárne. Budete sami sebe poznávat víc a víc, budete vědět, jaké příhody vám úzkost nakopávají a kde se cítíte pohodlně a v bezpečí," vysvětluje. "V těch nejintenzivějších momentech je opravdu hezké vědět, že se to změní a že je spousta věcí, které můžu udělat, abych pomohla sama sobě."

O tom, že se věci zlepší:
"Život jde po úsecích a je to něco, s čím jsem vždycky žila a co pokaždé v různé době v životě vzplanulo velkým způsobem," říká. "Ale někdy, kdy se to přímo děje a já jsem ve fázi obrovského zmatku nebo je moje úzkost hodně silná, připadá mi, že to nikdy neskončí...a ono ano."

Emma Stone’s Battle of the Sexes costumes explained

25. dubna 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy
Emma Stone a kostymní designérka Mary Zophres vtipkovaly, že pár outfitů pro Battle of the Sexes se až moc podobalo oblečení v La La Land.

Emma se znovu spojila s Mary v tenisovém dramatu o zápase z roku 1973 mezi Bille Jean King a Bobby Riggsem (Steve Carell), ne dlouho poté, co společně pracovaly na oscarovém La La Land.

Ačkoliv se filmy od sebe obrovsky liší, ať už příběhem, nebo obdobím, ve kterém se odehrávají, Mary zjistila, že pár kostýmů nápadně připomíná šatník Mii, postavy, kterou Emma hrála v La La Land.

"Emmina postava se změnila. Přibrala, nabrala na svalech, kdežto v La La Land byla její postava štíhlá a půvabná," řekla Mary The Hollywood Reporter o práci na Battle of The Sexes. "To bylo docela zajímavé. Na našem prvním zkoušení jsme vtipkovali. 'Tohle se až moc podobá Mie. Sundej to.'"

Battle of the Sexes vtrhne do kin letos v září. Mary důkladně prozkoumala, co Billie v té době nosila, ale rozhodla se, že nebude do puntíku kopírovat, každý její tenisový outfit; až na jedny konkrétní bílé šaty.

"Existuje spousta fotografií Billie Jean King, takže jsem se měla od čeho odpíchnout. Neokopírovali jsme žádné šaty samy o sobě, ale je tam znát celkový dojem, jak vypadá. Billie je vlastně docela stylová," prozradila Mary.

"Jediné šaty, které jsme okopírovaly, byly ty z památného zápasu, přesně ty šaty, které si na tu událost skutečně vzala."

Time's 100 Most Influential People | Brie Larson on Emma Stone

21. dubna 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy
Internetový portál Time zveřejnil seznam 100 nejvlivnějších lidí za letošní rok a naše Emma se v něm objevila v sekci Umělci. Pár slov o ní napsala její kamarádka, herečka Brie Larson.

Nedokážu si představit film bez Emmy Stone. A ani nechci. Jako herečka je Emma odvážná, strhující, zábavná, skutečná, komplexní, okouzlující a mnohem víc. Její oscarový výkon v La La Land je jen nejnovějším příkladem. Ale i mimo plátno přebírá významné role. Nesobecký přítel. Moudrý psychiatr. Nebojácný vůdce. Nejhustší holka na párty. (Je i vášnivou fotbalovou mámou - povzbuzuje vás z plných plic, ať se děje cokoliv.) Vím to, protože všechny ty role sehrála v mém životě. Mám neskutečné štěstí, že ji mohu nazývat svou přítelkyní.

Ale co na Emmě jako člověku - i jako herečce - nejvíc obdivuju, že se nám nikdy nebojí ukázat tu nejtěžší věc, kterou člověk může světu ukázat - sám sebe. Což není vždy příjemné. Ale s Emmou je to skutečné a nádherné.

Emma Stone wrote a very nice note for the bold teen who asked her to prom

11. dubna 2017 v 13:45 | Posted by: Roxy
Natáčení filmu The Favourite pořád probíhá tak nějak pod pokličkou, takže je i nadále ticho, ale přece jenom se za posledních pár dnů podařilo vyvolat kolem Emmy menší pozdvižení. Zasloužil se o to jeden student střední školy z Arizony, Jacob Staudenmaier, který na svůj YouTube kanál uploadnul video, ve kterém zve Emmu na maturitní ples a to docela originálním způsobem. Celé je to totiž natočené v La La Land stylu, podle úvodní scény ve filmu. Níže se na něj můžete sami podívat.


A co na to Emma? Jacob se pak později objevil i v talk show Good Morning America, kde prozradil, že Emma video viděla a dokonce mu i napsala dopis:

"Jacobe, děkuju za nejkrásnější žádost, kterou jsem kdy dostala. Nedokážu ti ani říct, jak velká čest to je a jak moc jsem se usmívala v průběhu kouzelného videa. Pracuji právě v Londýně, ale doufám, že si na plese užiješ nejkrásnější momenty, a jsem moc vděčná, že si na mě myslel. Děkuju. P.S.: Vidím ve tvých očích Goslinga. S láskou, Emma."

"Battle of the Sexes" Gets a Release Date

22. března 2017 v 12:35 | Posted by: Roxy

Fox Searchlight stanovil datum premiéry filmu Battle of the Sexes

Příběh tenisového zápasu z roku 1973 mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem - v hlavních rolích Emma Stone a Steve Carell - dorazí do kin 22. září 2017. Ve stejný den jsou mimochodem naplánované i premiéry hasičského dramatu Granite Mountain od Lionsgate a animovaný spinoff Lego Movie, Ninjago, od Warner Bros.

Vedle dvou hlavních protagonistů se ve filmu objeví i herci Alan Cumming, Andrea Riseborough, Elizabeth Shue, Austin Stowell nebo Sarah Silverman, snímek pak zrežírovalo duo Jonathan Dayton a Valerie Faris.

Battle of the Sexes líčí tenisový zápas mezi tenisovou jedničkou King a bývalým šampionem Wimbledonu Riggsem. Celý souboj se nakonec stal jednou z nejsledovanějších sportovních událostí všech dob. Zápas vyvolal globální konverzaci o rovnoprávnosti žen a mužů, popohnal feministické hnutí, zatímco King a Riggs bojovali s osobními a složitými bitvami - King se svou sexualitou a zavázáním se, aby ženy dostávaly stejný plat jako muži, a Riggs s chráněním své reputace z dob, kdy zažíval dny slávy.

Nicholas Hoult & Joe Alwyn Join Emma Stone And Rachel Weisz In ‘The Favourite’

4. března 2017 v 18:10 | Posted by: Roxy
Na úvod musím říct, že jsem hrozně ráda, že awards season skončilo. Teď by se to mohlo všechno vrátit jakžtakž do starých kolejí, klidně se nebudu zlobit i týdne bez novinek, jak jsem z toho vyčerpaná, to byste nevěřili (takže se těšim, až budu nadávat, že fakt nic novýho není :D).
Dneska tu mám skvělou zprávu ohledně připravovaného snímku The Favourite od režiséra Yorgose Lanthimose (The Lobster), jehož natáčení by již mělo vypuknout snad někdy v březnu? Prostě teď na jaře v Británii.

Byly totiž zveřejněny dvě nová jména, která se připojují k hereckému obsazení, jenž vedle Emmy tvoří například Rachel Weisz nebo Olivia Colman. První bude asi pro vás známější, jde totiž o herce Nicholase Houlta, kterého můžete znát třeba z nových X-Menů, Mad Max, Equals nebo Skins. Z něj mám mimochodem obrovskou radost, protože už dlouho patří mezi mé oblíbence, a fakt, že bude hrát společně s Emmou v jednom filmu, je prostě skvělý. Druhým hercem, který se k filmu přidal je Joe Alwyn, který si teď zahrál po boku Kristen Stewart a Garretta Hedlunda ve snímku Billy Lynn's Long Halftime Walk. Ten by se ve filmu měl zahrát postavu Mashama, do kterého se zamiluje postava Emmy a záměrně ho pak využívá, aby se dostala do výhodnější pozice u soudu. Jinak zatím není známo, koho ve filmu ztvární Nick.

Scénář snímku napsali Deborah Davis a Tony McNamara a příběh sleduje zákulisní politické machinace za vlády královny Anny, posledního monarchy rodu Stuartovců. Celé se to odehrává na konci 17. století + první roky v 18. století, kdy královna Anna vládla mezi lety 1702-1707. Olivia Colman si zahraje samotnou královnu Annu. Rachel Weisz ztvární postavu Sarah, vévodkyni z Marlborough, která je královnina blízká důvěrnice, a Emma Stone si má zahrát Abigail Masham, chudou vzdálenou příbuznou Sarah, která získá pozici u soudu směřujícího ke královně Anně. Příběh sleduje měnící se rovnováhu sil mezi hlavními postavami, které tam kvůli vlivu se všemi manipulují.
 
 

Reklama
Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.