NEWS

Emma Stone is the new face of Louis Vuitton

9. října 2017 v 9:35 | Posted by: Roxy

Oscarová herečka Emma Stone uzavřela smlouvu v hodnotě až 10 milionů dolarů, aby se stala novou tváří LVMH značky Louise Vuittona.


Podle stránky Page Six TV se o spolupráci s touto luxusní značkou jednalo už přes rok, a až nyní se herečka upsala na dva roky.

Spolupráce bude zahrnovat televizní a tiskové reklamy po celém světě a herečka bude nosit jejich róby na červeném koberci. Podle zdroje LVMH usiloval o Emmu už skoro rok, ta byla zpočátku váhavá, ale nakonec souhlasila, že bude tváří značky dva roky a dostane za to zaplaceno 6 až 10 mil. dolarů. Pro zajímavost, francouzský módní dům takhle před třemi lety pronásledoval Emmina kolegu Ryana Goslinga, ale ten Louis Vuitton odmítl s tím, že neuzavírá smlouvy.

Před Emmou byla v roce 2015 tváří značky švédská herečka Alicia Vikander. Mezi další hvězdy, kteří se objevily v kampaních módního domu, patří například Diane Kruger, Uma Thurman, Gisele Bündchen, Pharrell Williams, Scarlett Johansson, Kanye West, Angelina Jolie, Muhammad Ali a Michelle Williams.

Emma už byla v minulosti tváří kosmetické značky Revlon, tohle je ale vůbec poprvé, co je ambasadorkou takhle významného módního domu.

V celém článku se můžete podívat na některé outfity, které Emma v poslední době/letech od LV měla.

QUICK NEWS #2

19. srpna 2017 v 11:50 | Posted by: Roxy
Emma je podle Forbes nejlépe placenou herečkou za letošní rok! Z pomyslného trůnu tak sesadila Jennifer Lawrence, která žebříčku "vládla" předchozí dva roky za sebou. Emma si za poslední rok stačila vydělat 26 mil. dolarů a to především díky muzikálu La La Land (film si mimochodem vydělal přes 445 mil. dolarů). Na druhém místě skončila Jennifer Aniston a na třetím Jennifer Lawrence. Celý žebříček si můžete prohlédnout tady.
• Tuhle informaci jsem už sem někam psala, ale ještě jednou. Battle of the Sexes bude mít svou první premiéru na filmovém festivale v Torontu (TIFF). Zatím není známo přesné datum, ani jestli se Emma zúčastní, ale festival se koná od 7. do 17. září.
• Další potvrzenou premiérou Battle of the Sexes je na BFI London Film Festival a to v úterý 10. října. Čeká se, že se všichni hlavní aktéři filmu premiéry zúčastní.
• Včera, tedy 18. srpna, to bylo přesně 10 let od vydání Emmina vůbec prvního filmu Superbad!
K hereckému obsazení seriálu Maniac, který se právě natáčí, se přidal i herec Justin Theroux. Jeho role je zatím neznámá.

QUICK NEWS

25. června 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy
Občas tenhle typ článku asi budu dělat, to je tak, když se nakupí víc zpráv během pár dní a většinou to jsou spíš takové drobnější novinky, o kterých se nevyplatí dělat jeden článek (nebo prostě nemám čas je připravit :D).

• Podle stránky Page Six by se Emma měla 27. července zúčastnit každoroční Foundation Gala Leonarda DiCapria v St. Tropez.
Ryan Gosling založil produkční společnost Arcana a jako první film, který bude produkovat, je The Favourite od režiséra Yorgose Lanthimose, který se natáčel letos na jaře a Emma v něm hraje jednu z hlavních rolí.
Tady se můžete podívat na video (nebo si přečíst článek), ve kterém Billie Jean King mluví o Emmě, o jejích přípravách na roli a jak si nakonec vedla, no a nešetří na chvále, mluví o ní hrozně hezky.
• Nakonec tu ještě mám jeden odkaz na článek, ve kterém si můžete přečíst, jak Rachel Weisz mluví o filmu The Favourite.

Actress Emma Stone Opens Up About Struggling With Anxiety

19. června 2017 v 14:25 | Posted by: Roxy

V kampani "Speak Up For Kids" herečka Emma Stone pomáhá dětem lépe se vypořádat se symptomy úzkosti.

O tom být normální:
"Dětem, které si prochází úzkostí, s čímž se plně ztotožňuju, bych řekla, že jsou úplně normální," řekla Emma ve videu pro Child Mind Institute. "Každý si prochází jinou verzí úzkosti nebo má ve svém životě obavy a možná si tím všichni procházíme jiným nebo intenzivějším způsobem po delší dobu, ale nakonec s váma není nic špatně ... nikdy nemějte pocit, že jste kvůli tomu divní, protože divní jsme my všichni."

O tom být citlivý:
"Být citlivým člověkem, který se hodně stará, který věci hodně prožívá, je vlastně to, co vás dělá úžasnými a je to jeden z největších darů v životě. Myslíte hodně, cítíte hodně a hluboce a to je nejlepší." Potom vysvětluje, že by svoji schopnost 'cítit hodně' a 'cítit hluboce' nevyměnila za nic na světě, i přesto že kvůli tomu zažívá těžké časy.

O čelení těžkým časům:
"Existuje spousta pomůcek, které vám v takových časech pomůžou. A opravdu to bude lepší a jednodušší, jak člověk stárne. Budete sami sebe poznávat víc a víc, budete vědět, jaké příhody vám úzkost nakopávají a kde se cítíte pohodlně a v bezpečí," vysvětluje. "V těch nejintenzivějších momentech je opravdu hezké vědět, že se to změní a že je spousta věcí, které můžu udělat, abych pomohla sama sobě."

O tom, že se věci zlepší:
"Život jde po úsecích a je to něco, s čím jsem vždycky žila a co pokaždé v různé době v životě vzplanulo velkým způsobem," říká. "Ale někdy, kdy se to přímo děje a já jsem ve fázi obrovského zmatku nebo je moje úzkost hodně silná, připadá mi, že to nikdy neskončí...a ono ano."

Emma Stone’s Battle of the Sexes costumes explained

25. dubna 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy
Emma Stone a kostymní designérka Mary Zophres vtipkovaly, že pár outfitů pro Battle of the Sexes se až moc podobalo oblečení v La La Land.

Emma se znovu spojila s Mary v tenisovém dramatu o zápase z roku 1973 mezi Bille Jean King a Bobby Riggsem (Steve Carell), ne dlouho poté, co společně pracovaly na oscarovém La La Land.

Ačkoliv se filmy od sebe obrovsky liší, ať už příběhem, nebo obdobím, ve kterém se odehrávají, Mary zjistila, že pár kostýmů nápadně připomíná šatník Mii, postavy, kterou Emma hrála v La La Land.

"Emmina postava se změnila. Přibrala, nabrala na svalech, kdežto v La La Land byla její postava štíhlá a půvabná," řekla Mary The Hollywood Reporter o práci na Battle of The Sexes. "To bylo docela zajímavé. Na našem prvním zkoušení jsme vtipkovali. 'Tohle se až moc podobá Mie. Sundej to.'"

Battle of the Sexes vtrhne do kin letos v září. Mary důkladně prozkoumala, co Billie v té době nosila, ale rozhodla se, že nebude do puntíku kopírovat, každý její tenisový outfit; až na jedny konkrétní bílé šaty.

"Existuje spousta fotografií Billie Jean King, takže jsem se měla od čeho odpíchnout. Neokopírovali jsme žádné šaty samy o sobě, ale je tam znát celkový dojem, jak vypadá. Billie je vlastně docela stylová," prozradila Mary.

"Jediné šaty, které jsme okopírovaly, byly ty z památného zápasu, přesně ty šaty, které si na tu událost skutečně vzala."

Time's 100 Most Influential People | Brie Larson on Emma Stone

21. dubna 2017 v 8:45 | Posted by: Roxy
Internetový portál Time zveřejnil seznam 100 nejvlivnějších lidí za letošní rok a naše Emma se v něm objevila v sekci Umělci. Pár slov o ní napsala její kamarádka, herečka Brie Larson.

Nedokážu si představit film bez Emmy Stone. A ani nechci. Jako herečka je Emma odvážná, strhující, zábavná, skutečná, komplexní, okouzlující a mnohem víc. Její oscarový výkon v La La Land je jen nejnovějším příkladem. Ale i mimo plátno přebírá významné role. Nesobecký přítel. Moudrý psychiatr. Nebojácný vůdce. Nejhustší holka na párty. (Je i vášnivou fotbalovou mámou - povzbuzuje vás z plných plic, ať se děje cokoliv.) Vím to, protože všechny ty role sehrála v mém životě. Mám neskutečné štěstí, že ji mohu nazývat svou přítelkyní.

Ale co na Emmě jako člověku - i jako herečce - nejvíc obdivuju, že se nám nikdy nebojí ukázat tu nejtěžší věc, kterou člověk může světu ukázat - sám sebe. Což není vždy příjemné. Ale s Emmou je to skutečné a nádherné.

Emma Stone wrote a very nice note for the bold teen who asked her to prom

11. dubna 2017 v 13:45 | Posted by: Roxy
Natáčení filmu The Favourite pořád probíhá tak nějak pod pokličkou, takže je i nadále ticho, ale přece jenom se za posledních pár dnů podařilo vyvolat kolem Emmy menší pozdvižení. Zasloužil se o to jeden student střední školy z Arizony, Jacob Staudenmaier, který na svůj YouTube kanál uploadnul video, ve kterém zve Emmu na maturitní ples a to docela originálním způsobem. Celé je to totiž natočené v La La Land stylu, podle úvodní scény ve filmu. Níže se na něj můžete sami podívat.


A co na to Emma? Jacob se pak později objevil i v talk show Good Morning America, kde prozradil, že Emma video viděla a dokonce mu i napsala dopis:

"Jacobe, děkuju za nejkrásnější žádost, kterou jsem kdy dostala. Nedokážu ti ani říct, jak velká čest to je a jak moc jsem se usmívala v průběhu kouzelného videa. Pracuji právě v Londýně, ale doufám, že si na plese užiješ nejkrásnější momenty, a jsem moc vděčná, že si na mě myslel. Děkuju. P.S.: Vidím ve tvých očích Goslinga. S láskou, Emma."

"Battle of the Sexes" Gets a Release Date

22. března 2017 v 12:35 | Posted by: Roxy

Fox Searchlight stanovil datum premiéry filmu Battle of the Sexes

Příběh tenisového zápasu z roku 1973 mezi Billie Jean King a Bobby Riggsem - v hlavních rolích Emma Stone a Steve Carell - dorazí do kin 22. září 2017. Ve stejný den jsou mimochodem naplánované i premiéry hasičského dramatu Granite Mountain od Lionsgate a animovaný spinoff Lego Movie, Ninjago, od Warner Bros.

Vedle dvou hlavních protagonistů se ve filmu objeví i herci Alan Cumming, Andrea Riseborough, Elizabeth Shue, Austin Stowell nebo Sarah Silverman, snímek pak zrežírovalo duo Jonathan Dayton a Valerie Faris.

Battle of the Sexes líčí tenisový zápas mezi tenisovou jedničkou King a bývalým šampionem Wimbledonu Riggsem. Celý souboj se nakonec stal jednou z nejsledovanějších sportovních událostí všech dob. Zápas vyvolal globální konverzaci o rovnoprávnosti žen a mužů, popohnal feministické hnutí, zatímco King a Riggs bojovali s osobními a složitými bitvami - King se svou sexualitou a zavázáním se, aby ženy dostávaly stejný plat jako muži, a Riggs s chráněním své reputace z dob, kdy zažíval dny slávy.

Nicholas Hoult & Joe Alwyn Join Emma Stone And Rachel Weisz In ‘The Favourite’

4. března 2017 v 18:10 | Posted by: Roxy
Na úvod musím říct, že jsem hrozně ráda, že awards season skončilo. Teď by se to mohlo všechno vrátit jakžtakž do starých kolejí, klidně se nebudu zlobit i týdne bez novinek, jak jsem z toho vyčerpaná, to byste nevěřili (takže se těšim, až budu nadávat, že fakt nic novýho není :D).
Dneska tu mám skvělou zprávu ohledně připravovaného snímku The Favourite od režiséra Yorgose Lanthimose (The Lobster), jehož natáčení by již mělo vypuknout snad někdy v březnu? Prostě teď na jaře v Británii.

Byly totiž zveřejněny dvě nová jména, která se připojují k hereckému obsazení, jenž vedle Emmy tvoří například Rachel Weisz nebo Olivia Colman. První bude asi pro vás známější, jde totiž o herce Nicholase Houlta, kterého můžete znát třeba z nových X-Menů, Mad Max, Equals nebo Skins. Z něj mám mimochodem obrovskou radost, protože už dlouho patří mezi mé oblíbence, a fakt, že bude hrát společně s Emmou v jednom filmu, je prostě skvělý. Druhým hercem, který se k filmu přidal je Joe Alwyn, který si teď zahrál po boku Kristen Stewart a Garretta Hedlunda ve snímku Billy Lynn's Long Halftime Walk. Ten by se ve filmu měl zahrát postavu Mashama, do kterého se zamiluje postava Emmy a záměrně ho pak využívá, aby se dostala do výhodnější pozice u soudu. Jinak zatím není známo, koho ve filmu ztvární Nick.

Scénář snímku napsali Deborah Davis a Tony McNamara a příběh sleduje zákulisní politické machinace za vlády královny Anny, posledního monarchy rodu Stuartovců. Celé se to odehrává na konci 17. století + první roky v 18. století, kdy královna Anna vládla mezi lety 1702-1707. Olivia Colman si zahraje samotnou královnu Annu. Rachel Weisz ztvární postavu Sarah, vévodkyni z Marlborough, která je královnina blízká důvěrnice, a Emma Stone si má zahrát Abigail Masham, chudou vzdálenou příbuznou Sarah, která získá pozici u soudu směřujícího ke královně Anně. Příběh sleduje měnící se rovnováhu sil mezi hlavními postavami, které tam kvůli vlivu se všemi manipulují.

Emma Stone & Ryan Gosling Reveal Their Oscar Nominations Celebration

5. února 2017 v 10:25 | Posted by: Roxy
Emma Stone a Ryan Gosling možná od sebe byli tisíc mil, když byly vyhlášeny nominace na Oscary, ale to neznamená, že to společně nemohli oslavit.

Stone byla v Los Angeles, zatímco Gosling s režisérem Damienem Chazelle propagoval La La Land v Číně. "Bylo hodně pozdě, když mi na dveře hlasitě zabouchal Damien," řekl Ryan na filmovém festivale v Santa Barbaře, kde mu a Emmě byla předána cena za nejlepší herecký výkon ve filmu. "Už byl napůl vevnitř s lahví šampaňského, když najednou obdržel asi 10 telefonátů a do toho ještě facetimoval s dalšími lidmi."

Emmě zase volala přes FaceTime Damienova přítelkyně, která byla také v Číně. "Řekla mi, že se chystají bouchat na Ryanovy dveře, a tak se k němu vydali a začali bouchat a Damien už byl v takovém stavu, že podle mě ani nezaznamenal, že mi volala," prozradila Emma. "A pak zas Damienovi volal Marc Platt, náš producent. Byl to velmi moderní způsob oslavy."

Chazelle řekl, že se jejich hotelová párty rozhodně nevymkla kontrole. "Nebylo to tak divoký, jak byste si mysleli. Všichni jsme na sobě měli v podstatě pyžama." La La Land získal celkem 14 nominací na Oscara. Ceremonie se odehraje 26. února v Dolby Theatre v Hollywoodu.

"Jasně, že to byl skvělý zážitek, když jsme spolu pracovali už potřetí," řekl Gosling o jeho v pořadí třetím filmu se Stone. "V těch dalších dvou filmech jsme hráli pouze vedlejší postavy, takže jsme neměli tolik scén. Tady to bylo poprvé, co jsme pro sebe měli celý film." Gosling také prozradil, že jeho hláška ve filmu ohledně LA - "They worship everything and value nothing" - poprvé řekla jeho přítelkyně (nebo manželka?) Eva Mendes a Gosling požádal Damiena, aby jí mohl použít i ve filmu.

Stone zase prozradila, že její vůbec nejoblíbenější film je komedie Steve Martina z roku 1979, The Jerk. Gosling vtipkoval, že jednou z jeho oblíbených věcí na Emmě je, že ráda v práci pije.

"Maniac" will start shooting in August

3. února 2017 v 14:35 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám skvělou zprávu ohledně připravovaného seriálu "Maniac." Byly totiž zveřejněny první střípky ohledně natáčení. To vypukne letos 15. srpna, natáčet se bude v New Yorku a předpokládaná poslední klapka padne před Díkůvzdáním.

Jen pro připomenutí, co už o Maniac víme: Jedná se o černou komedii, která je podle původně norského stejnojmenného seriálu z roku 2014. Vedle Emmy si zde hlavní roli zahraje Jonah Hill, který ztvární ústřední postavu Espena, muže, který žije ve své fantazii, zatímco ve skutečném životě je pacientem psychiatrické léčebny.

Celou 10-dílnou sérii loni v březnu objednala streamovací stanice Netflix, režírovat jej bude Cary Fukunaga, který stojí už za úspěšným HBO seriálem True Detective. Výkonnými producenty pak jsou Michael Sugar (Spotlight) a Doug Wald a do produkování se vrhnou i samotní hlavní protagonisté, Emma a Jonah.

Oscar Nominations 2017

25. ledna 2017 v 9:55 | Posted by: Roxy
Včera byly konečně v ranních hodinách (u nás teda kolem 15. hodiny) vyhlášeny nominace na letošní předávání Oscarů a musím vám říct, že se La La Land opět povedlo strhnout lavinu. Podle očekávání si ukořistil nejvíc nominací, ale že jich bude rovnou 14, to asi čekal málokdo. V historii filmu se tohle povedlo pouze dvěma snímkům a to Vše o Evě (1950) a naposledy Titanicu (1997), takže mě jen tiše spadla brada a jsem z toho neskutečně nadšená! Níže se teda můžete podívat na kategorie a nám nezbývá nic jiného než držet palce. Emma je teda podruhé v životě nominovaná na Oscara, tentokrát ale už na Nejlepší herečku v hlavní roli, což je prostě krásný, uvidíme, jestli se jí to povede a sošku si odnese. Podle mě největšími favoritkami jsou právě Emma a Natalie Portman. Celá ceremonie jinak proběhne 26. února a moderovat jí bude Jimmy Kimmel.

Jinak mě docela překvapilo, že některé filmy a herecké výkony nominace nedostali, ale co naděláme. Co mě ale ohromně těší (kromě La La Land, samozřejmě) je Hacksaw Ridge a že i Andrew je nominovaný na Nejlepšího herce v hlavní roli. On si to tak hrozně zaslouží, viděli jste ten film? Byla jsem z toho otřesená ještě druhej den, neskutečná paráda a Andrewův výkon je dechberoucí. A Stonefield bude na Oscarech, juchů. (blouzním :D)

Emmina reakce na nominace:

"Tak to je ale ráno. Jsem moc vděčná za tuhle čest a hrozně mě těší, že své pocity mohu sdílet s mojí La La Land rodinou. Nejlepší věcí v životě je spojování s lidmi a já mám ráda všechny ty neskutečně talentované, laskavé a vášnivé lidi, se kterými jsem měla to štěstí pracovat na tomhle filmu. Také jsem nadšená, jakým způsobem film oslovil diváky a snad všem, kteří jej viděli, pomohl nakopnout k dalším krokům. Tohle jsme si nepředstavovali ani ve svých nejdivočejších snech a nemůžeme se dočkat, až to společně oslavíme."


Best Picture
Arrival
Fences
Hacksaw Ridge
Hell or High Water
Hidden Figures
La La Land
Lion
Manchester by the Sea
Moonlight

Best Actress
Isabelle Huppert, Elle
Ruth Negga, Loving
Natalie Portman, Jackie
Emma Stone, La La Land
Meryl Streep, Florence Foster Jenkins

Best Actor
Casey Affleck, Manchester by the Sea
Andrew Garfield, Hacksaw Ridge
Ryan Gosling, La La Land
Viggo Mortensen, Captain Fantastic
Denzel Washington, Fences

Best Director
Denis Villeneuve, Arrival
Mel Gibson, Hacksaw Ridge
Damien Chazelle, La La Land
Kenneth Lonergan, Manchester by the Sea
Barry Jenkins, Moonlight

Best Original Score
Jackie
La La Land
Lion
Moonlight
Passengers

Best Original Song
"Audition (The Fools Who Dream)," La La Land
"Can't Stop the Feeling," Trolls
"City of Stars," La La Land
"The Empty Chair," Jim: The James Foley Story
"How Far I'll Go," Moana

Best Cinematography
Arrival
La La Land
Lion
Moonlight
Silence

Best Production Design
Arrival
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Hail, Caesar!
La La Land
Passengers

Best Costume Design
Allied
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Florence Foster Jenkins
Jackie
La La Land

Best Sound Editing
Arrival
Deepwater Horizon
Hacksaw Ridge
La La Land
Sully

Best Sound Mixing
Arrival
Hacksaw Ridge
La La Land
Rogue One: A Star Wars Story
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

Best Original Screenplay
Hell or High Water
La La Land
The Lobster
Manchester by the Sea
20th Century Women

Best Film Editing
Arrival
Hacksaw Ridge
Hell or High Water
La La Land
Moonlight

BAFTAs Nominations 2017

14. ledna 2017 v 12:05 | Posted by: Roxy
Tento týden, konkrétně v úterý, byly také vyhlášeny další awards, tentokrát britské BAFTA, na které se vedle Zlatých Glóbů a Oscarů vždycky těším nejvíc, Britové mě prostě baví no. La La Land si uloupnul opět nejvíc nominací, celkem 11, níže se můžete podívat na jaké, Emma je opět v té své kategorii, takže můžeme držet palce. Hned v závěsu za La La Land jsou jinak s 9 nominacemi filmy Arrival a Nocturnal Animals, na které jsem taky zvědavá! Mám pocit, že letos to je filmy, které chci fakt vidět, zase nabité, oproti loňsku, který až na pár filmů, zas tolik neupoutal, teď toho je zase hodně. Jinak se BAFTA budou konat v Londýně 12. února, tak jsem zvědavá, jestli se jich Emma zúčastní.

Best Film
Arrival
I, Daniel Blake
La La Land
Manchester by the Sea
Moonlight

Best Director
Denis Villeneuve (Arrival)
Ken Loach (I, Daniel Blake)
Damien Chazelle (La La Land)
Kenneth Lonergan (Manchester by the Sea)
Tom Ford (Nocturnal Animals)

Best Original Screenplay
Hell or High Water
I, Daniel Blake
La La Land
Manchester by the Sea
Moonlight

Best Actor
Andrew Garfield (Hacksaw Ridge)
Casey Affleck (Manchester by the Sea)
Jake Gyllenhaal (Nocturnal Animals)
Ryan Gosling (La La Land)
Viggo Mortensen (Captain Fantastic)

Best Actress
Amy Adams (Arrival)
Emily Blunt (The Girl on the Train)
Emma Stone (La La Land)
Meryl Streep (Florence Foster Jenkins)
Natalie Portman (Jackie)

Best Original Music
Arrival
Jackie
La La Land
Lion
Nocturnal Animals

Best Cinematography
Arrival
Hell or High Water
La La Land
Lion
Nocturnal Animals

Best Editing
Arrival
Hacksaw Ridge
La La Land
Manchester by the Sea
Nocturnal Animals

Best Production Design
Doctor Strange
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Hail, Caesar!
La La Land
Nocturnal Animals

Best Costume Design
Allied
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Florence Foster Jenkins
Jackie
La La Land

Best Sound
Arrival
Deepwater Horizon
Fantastic Beasts and Where to Find Them
Hacksaw Ridge
La La Land

"La La Land" Original Motion Soundtrack & Score

17. prosince 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy
Tenhle článek tu mám připravený už možná týden a až teď se k němu dostávám? Ale tak hlavně, že vůbec :D. Před týdnem (9.12.), když šel do vybraných kin po USA film La La Land, vyšel k němu současně i soundtrack. A to vlastně rovnou dva. První je písničkový a druhé klasické score s instrumentálními skladbami. Hudbu jinak pro připomenutí složil Justin Hurwitz, který se s Damienem zná už ze studií na Harvardu, a autory textů je duo Benj Pasek a Justin Paul. Některé písničky už jinak znáte, třeba první dvě nebo City of Stars a Audition, z trailerů a ukázek, takže nebudou žádným překvapením, zbytek ale teda taky stojí za to, podle mě je to úžasný a povedený soundtrack, miluju ty jazzové prvky v něm, takže za sebe určitě doporučuju.

Jinak vám se teda hodím i odkazy k poslechnutí na Spotify nebo ke stažení na iTunes. Nějaké torrenty, uložta, YouTube a tak podobně mi přijde zbytečné sem dávat, to si jistě umíte každý najít sám.

SPOTIFY:

SOUNDTRACK | SCORE

ITUNES:

SOUNDTRACK | SCORE

Soundtrack k filmu:

1. Another Day Of Sun (La La Land Cast)
2. Someone In The Crowd (Emma Stone, Callie Hernandez, Sonoya Mizuno, Jessica Rothe)
3. Mia & Sebastian's Theme (Justin Hurwitz)
4. A Lovely Night (Ryan Gosling, Emma Stone)
5. Herman's Habit (Justin Hurwitz)
6. City of Stars (Ryan Gosling)
7. Planetarium (Justin Hurwitz)
8. Summer Montage / Madeline (Justin Hurwitz)
9. City of Stars (Ryan Gosling, Emma Stone)
10. Start A Fire (John Legend)
11. Engagement Party (Justin Hurwitz)
12. Audition (The Fools Who Dream) (Emma Stone)
13. Epilogue (Justin Hurwitz)
14. The End (Justin Hurtwitz)
15. City of Stars (Humming) (Justin Hurwitz featuring Emma Stone)

Score k filmu:

1. Mia Gets Home
2. Bathroom Mirror / You're Coming Right?
3. Classic Rope-a-Dope
4. Mia & Sebastian's Theme
5. Stroll up the Hill
6. There the Whole Time / Twirl
7. Bogart & Bergman
8. Mia Hates Jazz
9. Herman's Habit
10. Rialto at Ten
11. Rialto
12. Mia & Sebastian's Theme (Late for the Date)
13. Planetarium
14. Holy Hell
15. Summer Montage / Madeline
16. It Pays
17. Chicken on a Stick
18. City of Stars / May Finally Come True (feat. Ryan Gosling & Emma Stone)
19. Chinatown
20. Surprise
21. Boise
22. Missed the Play
23. It's Over / Engagement Party
24. The House in Front of the Library
25. You Love Jazz Now
26. Cincinnati
27. Epilogue
28. The End
29. Credits
30. Mia & Sebastian's Theme (Celesta)

SAG Awards 2017 Nominations!

15. prosince 2016 v 16:45 | Posted by: Roxy
Předevčírem jsem přidávala nominace ze Zlatých Glóbů, dneska tu mám další, tentokrát ze Screen Actors Guild Awards, které byly vyhlášeny včera ráno. No rozjíždí se to pěkně :). La La Land tu byl nominován hned 2x a to v kategoriích Nejlepší herec a herečka v hlavních rolích, takže Emmě a Ryanovi ohromně gratuluju, je to skvělá pocta. SAG se jinak budou konat 29. ledna 2017.

Emmina reakce na nominaci:

"Hrozně moc děkuju svým kolegům ve Screen Actors Guild za tohle neuvěřitelné uznání. Je mi ctí být v kategorii společně s ženami, jejichž práci hluboce obdivuju. Hrát herce v La La Land, který zakopává, pochybuje a pracuje na svých snech byla neskutečně smysuplná (a komplikovaná a radostná a šílená) zkušenost. Tato nominace pro mě znamená hrozně moc. Děkuju."


OUTSTANDING PERFORMANCE BY A MALE ACTOR IN A LEADING ROLE
Casey Affleck, "Manchester by the Sea"
Andrew Garfield, "Hacksaw Ridge"
Ryan Gosling, "La La Land"
Viggo Mortensen, "Captain Fantastic"
Denzel Washington, "Fences"

OUTSTANDING PERFORMANCE BY A FEMALE ACTOR IN A LEADING ROLE
Amy Adams, "Arrival"
Emily Blunt, "The Girl on the Train"
Natalie Portman, "Jackie"
Emma Stone, "La La Land"
Meryl Streep, "Florence Foster Jenkins"

2017 Golden Globes Awards Nominations

13. prosince 2016 v 15:25 | Posted by: Roxy
Dalo by se říct, že s tímhle článkem jsem počítala, protože by mě velice překvapilo, kdyby Zlaté Glóby nenominovaly La La Land v ani jedné kategorii. Nakonec těch nominací získal nejvíc, takže mu (a všem ostatním filmům) patří obrovská gratulace! Glóby jsou hned po Oscarech nejprestižnějšími cenami a jsou vždycky takovou předzvěstí, kdo si ty plešouny nakonec skutečně odnese. Je mi obrovským potěšením vám oznámit, že La La Land získal celkem 7 nominací, včetně Nejlepšího filmu, režiséra, hudby a pro Emmu a Ryana Nejlepší herce a herečky, takže jim ještě jednou hrozně gratuluju a zároveň držím palce! Nemůžu se toho filmu dočkat a vlastně všech ostatních, které teď budou bojovat o ceny, vždycky se do Oscarů snažím vidět nejlépe všechny nominované, abych byla v obraze a miluju to :D. Zlaté Glóby se jinak budou konat 8. ledna 2017 a moderovat je bude Jimmy Fallon.

Emmina reakce na nominace:

"Wow! Tak to je parádní způsob, jak začít pondělí. Je mi velkou ctí být součástí tohohle úžasného filmu. Děkuju Hollywood Foreign Press Association a gratuluji Damienovi, Ryanovi, Justinovi a zbytku mojí LA LA LAND rodiny."


BEST MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
20th Century Women
Deadpool
La La Land
Florence Foster Jenkins
Sing Street

BEST PERFORMANCE BY AN ACTRESS IN A MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
Emma Stone, La La Land
Annette Bening, 20th Century Women
Lily Collins, Rules Don't Apply
Meryl Streep, Florence Foster Jenkins
Hailee Steinfeld, The Edge of Seventeen

BEST PERFORMANCE BY AN ACTOR IN A MOTION PICTURE (MUSICAL OR COMEDY)
Ryan Gosling, La La Land
Ryan Reynolds, Deadpool
Colin Farrell, The Lobster
Hugh Grant, Florence Foster Jenkins
Jonah Hill, War Dogs

BEST DIRECTOR (MOTION PICTURE)
Mel Gibson (Hacksaw Ridge)
Damien Chazelle (La La Land)
Tom Ford (Nocturnal Animals)
Kenneth Lonergan (Manchester By The Sea)
Barry Jenkins (Moonlight)

BEST SCREENPLAY (MOTION PICTURE)
La La Land
Nocturnal Animals
Moonlight
Manchester By The Sea
Hell Or High Water

ORIGINAL SCORE (MOTION PICTURE)
Arrival
Lion
La La Land
Moonlight
Hidden Figures

BEST ORIGINAL SONG (MOTION PICTURE)
"Cant Stop The Feeling," Trolls - Justin Timberlake, Max Martin, Shellback
"City Of Stars," La La Land - Justin Hurwitz, Benj Pasek, Justin Paul
"Faith," Sing - Ryan Tedder, Benny Blanco
"Gold," Gold
"How Far I'll Go," Moana - Lin-Manuel Miranda

2017 Critics’ Choice Awards Nominations

8. prosince 2016 v 11:55 | Posted by: Roxy
Předpokládám, že s podobnými články se tu s blížícími se awards budete setkávat častěji. Moc dobře si pamatuju, kolik jich bylo (= moc), když byl ve hře film Birdman. Letos to je vlastně podobné šílenství, Emmin film je opět mezi favority. Dneska tu teda mám nominace na Critics' Choice Movie Awards, které proběhnou už 11. prosince. Z filmů si nejvíc nominací odnesl právě La La Land, který jich obdržel celkem 12! Hned v závěsu za ním jsou filmy Moonlight (na ten jsem děsně zvědavá!) a Arrival s 10 nominacemi.

BEST PICTURE
Arrival
Fences
Hacksaw Ridge
Hell or High Water
La La Land
Lion
Loving
Manchester by the Sea
Moonlight
Sully

BEST ACTOR
Casey Affleck - Manchester by the Sea
Joel Edgerton - Loving
Andrew Garfield - Hacksaw Ridge
Ryan Gosling - La La Land
Tom Hanks - Sully
Denzel Washington - Fences

BEST ACTRESS
Amy Adams - Arrival
Annette Bening - 20th Century Women
Isabelle Huppert - Elle
Ruth Negga - Loving
Natalie Portman - Jackie
Emma Stone - La La Land

BEST DIRECTOR
Damien Chazelle - La La Land
Mel Gibson - Hacksaw Ridge
Barry Jenkins - Moonlight
Kenneth Lonergan - Manchester by the Sea
David Mackenzie - Hell or High Water
Denis Villeneuve - Arrival
Denzel Washington - Fences

'La La Land' Costume Designer Explains the Retro Realistic Look of the Film

2. prosince 2016 v 10:55 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám mimo jiné nachystaný i trochu jiný článek, ve kterém vám designérka Mary Zophres poví něco o Miině stylu a tak podobně. Mě takovéhle věci z výroby, procesu a natáčení filmu ohromně baví (kolikrát mě víc, než samotné filmy, baví právě tyhle bonusy :D), takže jsem si tenhle článek nadšeně přečetla a nakonec jsem se rozhodla, že vám sem část s Emmou přeložím. Jinak celý, kde mimochodem rozebírá i Sebastianovy outfity, najdete zde.

"Chtěla jsem, aby ženy v publiku byly ohromeni Ryanem a muži pocítili romantiku u Emmy," říká kostymní designérka Mary Zophres.

Emma nosí skoro celý film šaty nebo sukně.
Všechno, v čem tančí, jsme navrhli. Má nádherný výstřih, paže a takovou elegantní linii, což celé ovlivnilo konečný obraz. Chtěli jsme, aby celý film vypadal jako staré klasiky. Ty žluté šaty mají dokonce i ladící spodní prádlo.

Co se týče jejího každodenního oblečení, nechtěli jsme, aby bylo z dražších obchodů, protože jako potýkající se herečka by bylo nepravděpodobné, kdyby si nějaké kupovala. Pár kousků jsme nakoupili v Playclothes, což je jeden z mých oblíbených vintage krámků v Burbank, jako například růžovou áčkovou sukni, spárovanou s topem z H&M za 5$.

Námořnické šaty, které má na konci filmu, jsou jediné designerské, které jsme použily, jsou od Jason Wu. Jsou trochu podobné šatům, které jsme viděla na fotce s Catherine Deneuve, kde se ohlíží přes rameno. Měla jsem tu fotografii připnutou na nástěnce a ty šaty jsem našla na Saks Fifth Avenue. Připadalo nám správně mít dražší šaty pro tu scénu, protože Mia je v tu chvíli už v jiném bodě ve svém životě. Je to vyzrálá volba. Bílé šaty v epilogu jsou vlastně moje nejoblíbenější. Vypadají jako z éry Freda a Ginger, ještě s tím hvězdným pozadí.

Náhrdelník, který Mia nosi po většinu filmu, a zelený náhrdelník a náušnice, které si vzala k zeleným šatům, jsou od značky Kyle Chan Design z Los Angeles. Náhrdelník, prstýnky a náramek, které Mia má v části o-5-let-později jsou půjčené od newyorské šperkové designérky Monique Pean.

Emma Stone and J.Law’s Friendship Started With a “F*ck Off” Text

24. listopadu 2016 v 8:45 | Posted by: Roxy
Emma Stone a Jennifer Lawrence, 2/3 z oblíbeného Adele-Emma-Jennifer squadu, se seznámily tím nejromantičtějším způsobem, jak Lawrence prozradila Vanity Fair. Jejich společný kolega a přítel Woody Harrelson (s Lawrence hrál v The Hunger Games a se Stone v Zombielandu) si myslel, že se k sobě hodí a tak dal Stone číslo na Jennifer. "Napsala mi, že dostala moje číslo od Woodyho," vzpomíná Lawrence. "A já jí odepsala 'Naser si!' A od té doby se z nás staly skvělé kamarádky."

Po tomhle začátku si psaly jeden celý rok. "Připadá mi, že to byla naše verze The Notebook - 365 zpráv," říká Lawrence.

"Možná o tom ani neví," dodává Stone v e-mailu, "ale rozhodně tu byla doba, kdy jsem byla jako OH HEJ MOJE EGO ASI ŠÍLÍ ONA JE TAK SKVĚLÁ A PLNÁ ŽIVOTA A TALENTOVANÁ A JÁ JSEM V HÁJI UŽ NIKDY NEBUDU PRACOVAT SBOHEM ŽLUTÁ CIHLOVÁ CESTO.' Pak jsem se konečně uklidnila a uvědomila si, že jsme každá úplně jiná a že tu je prostor pro všechny, dokonce i pokud je to průmysl, o kterém se zdá, že moc nepodporuje tuhle myšlenku. Obě se ale máme opravdu moc rády a záleží nám na sobě jako na lidech a až potom jako na hercích. Jak jde o práci, plně jí podporuju a cítím to samé i od ní, ale vím, že bychom byly kamarádky i pokud bychom neměly stejné povolání."

Ve skutečnosti je jejich stejné povolání sblížilo, říká Lawrence. "Emma je tak normální a milá."

O Lawrence Stone pěje jen chválu: "Má v sobě neuvěřitelnou jasnost. Může být svědkem situace nebo potkat člověka a prokouknout celou věc témeř okamžitě. To je ohromující." Aww.

Ale i přes tohle pouto, Lawrence jasně uvedla, že nebude družičkou pro Stone ani pro nikoho jiného, pokud by jí požádali. "Svatby jsou skvělý, ale já už nikdy nebudu družička," řekla Lawrence, která si tento post vyzkoušela už čtyřikrát. "Musí existovat nějaký družčkový svaz. Je to strašný. Jestli mě o to někdo požádá, řeknu 'Ne. Ta část mého života skončila. Ale cením si toho.' Jestli se někdy vdám, asi nebudu mít žádné družičky. Jak jako mám zhodnotit své přátele?"

Emma will be hosting Saturday Night Live!

22. listopadu 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy
Dále tady mám naprosto skvělou zprávu, která mi udělala ohromnou radost a sice: Emma bude 3. prosince hostovat pořad Saturday Night Live! Hudebním hostem tam tentokrát bude zpěvák Shawn Mendes a my se určitě máme na co těšit! Emma SNL hostila už 2x, poprvé v roce 2010 a podruhé o rok později, 2011.

Jinak se Emma také ukázala u Ellen, videa se už nějaká objevila, takže se na ně v nejbližších dnech můžete těšit.

HAPPY 28th BIRTHDAY, EMMA!

6. listopadu 2016 v 7:00 | Posted by: Roxy

No hádejte, co je dneska zase za den. Neděle! Neděle, 6. listopadu. A co to znamená? Rok s rokem se opět sešel a naše rozkošná princezna Emily slaví už své 28. narozeniny! Má cenu se divit, že už 28.? Nemá, ten čas letí neúprosnou rychlostí a za chvilku stejně všichni skončíme pod drnem (jsem tak optimistická takhle po ránu :D:D). Každopádně ... bych Emče ráda popřála jen to nejlepší, spoustu zdravíčka, štěstíčka, lásky a spoustu úspěchů do budoucna. Teď nejblíž s La La Land, film má úspěch už teď všude možně, tak ať se zadaří i na Oscarech. A když ne teď, tak třeba za rok s Battle of The Sexes, což je podle mě taky takový ten typ filmu, který by se mohl členům Akademie líbit. Dnešek můžeme strávit tím, že si pustíme haldu filmů s Emmou a oslavíme tak její už poměrně pestrou kariéru (aspoň já to tak mám v plánu :D), takže ještě jednou, všechno nejlepší! ♥

HAPPY 28th BIRTHDAY EMILY JEAN STONE

* 6.11.1988

Broadway’s Sam Gold to Direct Emma Stone in ‘Letters From Rosemary’

13. října 2016 v 12:45 | Posted by: Roxy

Je znám režisér připravovaného filmu "Letters from Rosemary"

S novinkama je to teď opět vlažnější, což mi vlastně nevadí, protože jsem v režimu blogového odpočinku :D, a tak mi to teď vyhovuje. Dneska tu mám ale přece jenom jednu drobnější novinku týkající se jednoho z dalších (mnoha) Emminých připravovaných projektů.

Držitel ceny Tony, divadelní režisér Sam Gold se může těšit na svůj režijní debut na velkém plátně, jelikož je právě v jednání, aby natočil životopisný film o Rosemary Kennedy "Letters from Rosemary," ve kterém má hlavní roli ztvárnit Emma Stone.

Scénář byl původně v Černé listině (proslulá sbírka nejlepších dosud neprodukovaných scénářů, které jsou k dispozici) od Nicka Yarborougha, produkovat ho budou Steve Golin a Doug Wald z Anonymous Content, ještě vedle Allarda Cantora, Jarroda Murraye a Richarda Arlooka.

Příběh se točí kolem Rose Marie "Rosemary" Kennedy, prvorozené dceři Rose Fitzgerald a Josepha Kennedyho a starší sestry prezidenta Johna F. Kennedyho a senátorů Roberta F. Kennedyho a Teda Kennedyho. Po zjištění, že trpí psychickými problémy, jenž jí donutily stáhnout se do ústraní úspěchů svých mladších sourozenců, Rosemaryno mentální postižení bylo dlouho drženo v tajemství, až nakonec Joseph Kennedy naplánoval jednu z prvních prefrontálních lobotomií, když jí bylo 23 let. Proces se však úplně nezdařil a Rose tak zůstala trvale neschopná. Scénář sleduje momenty, které předcházely proceduře a jak to posléze celou rodinu ovlivnilo.

Pro Anonymous Content to znamená další film v rostoucím seznamu efektivního dramatického materiálu. Anonymous totiž stojí za filmy jako "Spotlight" nebo "The Revenant," díky kterému si domů odnesli Oscary Leonardo DiCaprio nebo režisér Alejandro G. Inarritu. Kromě toho mají na kontě i úspěšné seriály "Mr. Robot" nebo "True Detective."

Pro Golda tu bude znamenat vůbec první filmovou zkušenost, jelikož se v posledních letech zaměřuje hlavně na režii na Broadwayi. V roce 2015 získal za muzikál "Fun Home" i cenu Tony a v minulosti Gold spolupracoval například se hvězdami jako je Ewan McGregor nebo Maggie Gyllenhaal. V nejbližší době ho čeká nové divadelní představení "Othello" ve kterým si zahrají třeb Daniel Craig nebo David Oyelowo.

AUDIO: MTV - Happy/Sad/Confused with Emma Stone

29. září 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy
Tak Emma přece jen na TIFF udělala rozhovor i s Joshem Horowitzem z MTV pro speciální nový podcast stanice, Happy/Sad/Confused. Dostanete se na něj kliknutím na obrázek, je zhruba 20 minut dlouhý a hrozně osvěžující. Joshe mám ráda, jeho rozhovory jsou vždycky hrozně fajn a s Emmou si vždycky krásně sedli. Řeč tu padla samozřejmě na La La Land, pár minutek ale věnovali i Battle of The Sexes, jinak níže jsem vypsala i pár bodů, o čem se třeba bavili, jelikož je mi jasný, že ne každý má na poslechnutí čas/náladu, ale i tak určitě doporučuju si jej pustit, je to zábava.
Rozhovor s Emmou je v čase 7:30 - 26:55

• Cestou na plac La La Land (asi hodina cesty autem) Emma často poslouchala různé podcasty.
• Filmy, ke kterým se ráda vrací, jsou například The Jerk, Help (od Beatles) a Beetlejuice. A třeba Titanic viděla 7,5 krát v kině, když jí bylo 9 let.
• Poslední měsíce teď měla volno, které strávila s rodinou a přáteli a hodně cestovala.
O Game of Thrones: Už věří, že je to skutečný seriál (před 2 lety v rozhovoru pro MTV si myslela, že GoT je vtip :D). Prý si pustila dokonce i první epizodu, avšak viděla jen tu úvodní scénu za Zdí, protože jí vyděsilo, že tam sekaj hlavy. Ale možná se k tomu ještě vrátí.
• Ze seriálů se jí teď líbí The Affair a už od začátku miluje New Girl (.
• Stalo se jí, že si jí lidi spletli s Emmou Thompson (:D) nebo Rachel McAdams.
Další projekt, který Emmu čeká, je na jaře 2017 snímek The Favourite s režisérem filmu The Lobster Yorgosem Lanthimosem.

‘La La Land’ Wins TIFF’s People’s Choice Award

22. září 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy
TIFF teď v neděli oficiálně skončil a během slavnostního brunche se vyhlašovaly různé ceny a vítězové kategorií. La La Land přitom získal to nejprestižnější ocenění - People's Choice Award, čímž porazil další oblíbence publika jako filmy Lion a Queen of Katwe.

People's Choice Award je osvědčenou předzsvěstí úspěchu v award season. Vítězové z dřívejších let se například dočkali Oscara za Nejlepší snímek, včetně filmů Slumdog Millionaire, The King's Speech nebo 12 Years a Slave. Loni si tuto cenu diváků odnesl film Room, kterého pak Akademie nominovala v kategoriích Best Picture, Best Director a Best Adapted Screenplay a herečka Brie Larson získala svého prvního Oscara v kategorii Best Actress.

Ještě připomenu, že Emma vyhrála cenu na Benátském filmovém festivale jako Nejlepší herečka za svůj výkon v La La Land.

Takže to je skvělý start! Myslím, že v následující award season bude La La Land často skloňován a já se toho nemůžu dočkat!

Venice: Emma Stone Wins Best Actress Prize for ‘La La Land’

11. září 2016 v 19:05 | Posted by: Roxy
Emma byla na Benátském filmovém festivale oceněna svou prací za film La La Land a získala cenu Nejlepší herečka! V Benátkách už bohužel není, ale nahrála videozprávu, na kterou se níže můžete podívat.

"Tohle je naprosto neuvěřitelná a nečekaná pocta a já bych si tam teď přála být, už jen kvůli tomu, že Benátky, Itálie a lidé tam jsou úžasní a mě nenapadá lepší místo na premiéru La La Land než právě festival v Benátkách. Skvěle jsme si to tam užili a nikdy nezapomeneme, takže chci moc poděkovat porotě a divákům na festivale, Albertu Barberovi (ředitel VFF), úžasným producentům La La Land a Lionsgate. Musím poděkovat Ryanu Goslingovi za to, že v tomhle filmu byl opět mým partnerem a za to, že jsme si každý den skvěle užili. A obzvlášť chci poděkovat Damienu Chazellovi, že mě obsadil a pracoval se mnou a dovolil mi být součástí něčeho tak speciálního, jako je tenhle film. Zpívat a tancovat každý den se skvělými lidmi byl splněný sen a tohle pro mě opravdu hodně znamená. Děkuju."

 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.