• Outfits Duel

SPECIAL FASHION POLL OF 2017

28. prosince 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy
Konec roku 2017 nám už klepe na dveře, takže je ten nejvyšší čas i na nějaké to ohlédnutí zpátky. A stejně jako loni a předloni, jsem si i letos pro vás připravila speciální anketu, ve které vyberete své nejoblíbenější outfity Emmy za rok 2017. Akcí se díky rušnému začátku roku - award season - nakupilo dost a já se to snažila nějakým způsobem zredukovat, i tak jich tu nakonec mám 27, což není málo (loni jich bylo ale asi 40, takže jsem úspěšnější :D), Emma tenhle rok podle mě na červených kobercích zářila v samých zajímavých modelech, takže jsem zvědavá na výsledek. Tentokrát vás teda poprosím, abyste do komentářů napsali maximálně 3 outfity, které vás nejvíc zaujaly. Asi to nebude jednoduché, protože i já těch favoritů mám víc :D.

DO KOMENTÁŘŮ NAPIŠTE MAX. 3 OUTFITY, KTERÉ SE VÁM NEJVÍCE LÍBILY

FASHION DUEL #37

5. prosince 2017 v 18:25 | Posted by: Roxy
Po včerejší POTM tu jsem dneska i s Fashion Duelem, u kterého jsem jako obvykle nevěděla, co vybrat a tak jsem nakonec šáhla do loňského kolotoče propagování La La Land. Pamatujete na to? Milion novinek denně, já samozřejmě ve stresu, protože jsem byla pozadu a furt se objevovalo něco dalšího, no jsem ráda, že letos je klid - i když to může být i špatný znamení, když vemu v potaz, že všichni ostatní právě propagují filmy a o Battle of the Sexes skoro nikde ani zmínka. Možná špatnej taktickej tah dát film do kin už v září. Uvidíme, teďka nás už čekají vyhlášení nominací na různá awards (myslím, že zítra se budou vyhlašovat Critics' Choice a příští týden Glóby a SAG). Zpátky k duelu - nakonec jsem vybrala outfity ze dvou filmových premiér La La Land - jednu z Los Angeles a druhou z Paříže.

FASHION DUEL #36

2. listopadu 2017 v 18:05 | Posted by: Roxy
Koukala jsem na předchozí Fashion Duely a došlo mi, že jsem dlouho nepřidávala nějaké aktuální outfity, tak se to teď pokusím napravit. Myslela jsem teda, že vyberu fotky z premiér, ale nakonec jsem u prohlížení jsem dala přednost "kalhotovým" outfitům (ok, ten druhý je overal, ale chápeme se) z posledních akcí. Technicky vzato je to jedna velká akce - BFI London Film Festival. První outfit je z after party premiéry Battle of the Sexes a ten druhý zase z premiéry filmu Killing of Sacred Deer. Jsem hrozně zvědavá na vítěze, mě se oba tyto outfity hrozně zalíbily.

FASHION DUEL #35

5. října 2017 v 9:55 | Posted by: Roxy
Po POTM tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, který pro mě tentokrát ani nebylo těžké vybírat, protože je prostě podzim a jestli něco mám fakt ráda, tak je to Emmin styl právě pro tohle období, ještě k tomu, když se nachází třeba v New Yorku (já, abych byla upřímná, tak mě moc nebaví, když je v LA, outfity má sice pěkné, ale do duelu moc obyčejné :D). Sice jsem původně myslela, že sem dám outfity z posledních akcí teď ze září, ale nakonec na to prdim, protože tohle je ta správná doba na fotky ze všedních dní od paparazzi. Takže jsem zabrouzdala opět do minulosti a vybrala tyhle dva outfity z listopadu 2015, kdy měla Em různé pochůzky po New Yorku, a strašně jí to tam všude slušelo.

FASHION DUEL #34

10. září 2017 v 9:35 | Posted by: Roxy
Tak sláva, nakonec se mi podařil vymyslet i Fashion Duel (a to chce po dvanáctce v práci potlesk, prosím :D). Sice jsem ho asi 3x měnila, ale co, nic se mi holt nezdálo dost dobrý. Až jsem nakonec při prohlížení starších akcí opět narazila na období propagací obou Amazing Spider-Manů (ta období miluju, ach jo, to byly časy, Emma s Andrewem spolu, svět byl ještě v rovnováze :D) a vybrala tyhle dva, které kromě filmu pojí i premiéra v Německu. Jsou si teda úplně odlišné a dělí je od sebe dva roky, takže jsem zvědavá na vítěze.

FASHION DUEL #33

5. srpna 2017 v 13:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem konečně i s anketou Fashion Duel, nějak mi trvalo dýl jí vypracovat, protože jsem zkrátka opět nevěděla, jaké outfity zvolit. Klasicky. Nakonec jsem teda zabrouzdala do talk show a vybrala tyhle dva, oba dva jsou z roku 2014 a z show Jimmyho Fallona, Emma se tam ten rok objevila hned 2x, v dubnu s propagací The Amazing Spider-Man 2, určitě se vám vybaví jejich lip sync battle, která patří už mezi takové legendy :D, a podruhé v říjnu, kdy tam zase pro změnu propagovala film Birdman. Oba dva outfity mi přijdou hrozně super, tak jsem zvědavá, pro který se nakonec rozhodnete :).

FASHION DUEL #32

11. července 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy
Po včerejší POTM tu dnes nesmí chybět ani Fashion Duel - u kterého jsem si teda jako obvykle nevěděla vůbec rady a projela si asi tak celou galerii 2x, než mě nakonec osvítily tyhle dvě akce a řekla jsem si why not. Takže jsem pro tuhle anketu nakonec vybrala dva starší outfity z akcí MTV Movie Awards, ta první je z roku 2011, druhá zas z 2012 a oba dva outfity jsou úplně jiné (i Emma má úplně jinou barvu vlasů :D), takže jsem nakonec zvědavá na vítěze.

FASHION DUEL #31

8. června 2017 v 22:45 | Posted by: Roxy
Bych sem ještě mohla přidat ten Fashion Duel, žejo :D. Pro tenhle měsíc jsem tentokrát vybrala dva už opravdu outfity od paparazzi a oba jsou takové cestovní, protože u obou případech byla Emma přistižena na letišti, na první fotce akorát dorazila na letiště LAX, mám pocit, že zrovna letěla na Havaj točit film Aloha, a na té druhé fotce je zase na letišti v Nice ve Francii, když opouštěla festival v Cannes. Tak jsem zvědavá, pro jaký budete hlasovat, mě se teda osobně líbí oba, navíc to třeba můžete brát jako takovou inspiraci na outfity do letadel :D.

FASHION DUEL #30

13. května 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy
Po POTM tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, u kterého jsem teda měla snad poprvé větší problém vybrat fotky, než u POTM, to se běžně nestává :D. Chtěla jsem zase nějaké od paparazzi, protože snad poslední rok tu jely jen outfity z akcí, nakonec jsem si tolik nepomohla, protože jak vidíte, fotky jsou sice od paparazzi, ale u obou to jsou momenty, kdy Emma dorazila/opouštěla talk show - takže zase akce :D. Zalovila jsem tedy do roku 2014, ke kterému se pořád moc ráda vracím, to bylo hrozně fajn období - když už jsem u toho, zapomněla jsem na jednu věc! Před pár dny, 8. května, blog oslavil své 3. narozeniny! Článek o tom psát nebudu, trošku jsem to zazdila, protože jsem si toho všimla až včera, nicméně jsem nadšená, že se tu držím už tak dlouho. Tak snad zas za rok! :D - Zpátky k outfitům - ten první je z dubna, kdy se Emma v rámci propagace The Amazing Spiderman 2 objevila v Good Morning America a druhý je z července, kdy pro změnu propagovala Magic in the Moonlight a tahle fotka je poté, co se ukázala v Late Show Davida Lettermana.

FASHION DUEL #29

5. dubna 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy
Po POTM by to asi chtělo i Fashion Duel, co? Tak tady je :D. Trochu mi to trvalo, já jsem vůbec nějak zlenivělá, až je mi z toho samotné nevolno. Pro tenhle měsíc jsem opět vybrala fotky ze dvou akcí, příště už budu muset zalovit někam jinam, protože poslední měsíce (snad už pomalu i rok) sem dávám převážně fotky z akcí. Ale zase se nedivim, protože se jich Emma zúčastnila opravdu hodně. No, tyhle dvě akce jsou obě z letošního roku, ta první je z února z jedné z mnoha oslavných večeří na počest La La Land, Emma má na ní květinové šatky značky Giambattista Valli a ta druhá je z kraje roku, z BAFTA Tea Party, na kterou si Em oblékla karamelové puntíkaté šatky z dílny Diane von Furstenberg, tak můžete hlasovat :-).

FASHION DUEL #28

7. března 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy
Po POTM tu dnes jsem i s Módním duelem a ani u toho nebylo těžké vybrat outfity, protože jsem prostě sáhla po dvou nejnovějších a největších akcích. Takže předávání cen BAFTA a samozřejmě Oscarů, obě to pro Emmu byly (opět) velké večery. Na obou Emma zazářila, na BAFTE měla krásné šaty od Chanelu a Oscarech měla šaty ušité na míru od Givenchy, takže jsem moc zvědavá na výsledek! :)

FASHION DUEL #27

10. února 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy
Už mi to přijde jako celá věčnost, co se tu naposledy objevil klasický módní duel, no nejsem daleko od pravdy, předchozí tu byl v prosinci. No teď už se k němu konečně můžu vrátit a jako první duel v tomto roce jsem vybrala outfity ze dvou největších lednových akcí - Zlaté Glóby a SAG Awards - které byly i pro Emmu velkými večery, jelikož si na obou odnesla cenu za Nejlepší herečku v hlavní roli a i co se týče výběru šatů, myslím, že na obou akcích Emmaa víc než zazářila, takže jsem zvědavá, pro co budete hlasovat. Mimochodem teď jí nejblíže můžeme fandit v neděli, kdy se v Londýně koná BAFTA a Emma tam bude! :)

SPECIAL FASHION POLL OF 2016 | WINNER

9. února 2017 v 22:25 | Posted by: Roxy
Konečně jsem si našla čas na vyhodnocení speciální módní ankety za rok 2016, ve které jste mohli přes víc jak měsíc volit nejlepší outfit z akci za loňský rok. Na výběr toho byla opravdu hromada, celkem 39 outfitů, a pro mě poučení do příštího roku - udělat alespoň 2 kola, pokud toho bude zase hodně (což už teď je :D), protože takhle to hlasování je až nepříjemně těžké, že? Však taky první místa dělí pouhý jeden hlas, takže to všechno bylo opravdu těsné. Nicméně na prvním místě se umístil outfit č. 23, z akce Variety Studio: Actors on Actors s celkem 9 hlasy. Nebudu vám lhát, jsem z výsledku trošku zklamaná, čekala jsem, že se trochu víc odvážete a v předních místech budou i nějaké barevnější outfity, ale co s váma nadělám :D. Aspoň to zachraňuje to 4. místo, což byl jeden z mých oblíbenců a i ten z MET Gala, který se na 5. místě dělí s outfitem ze Stand Up To Cancer, který je ze všech zas nejobyčejnější. V celém článku se tedy můžete podívat na všech prvních 5 míst a já na závěr zase chci poděkovat všem za hlasy, sešlo se vás tam hodně, takže zase za rok s touhle anketou můžete opět počítat! :-)

1. místo - outfit č. 23 (9 hlasů)
2. místo - outfit č. 37 (8 hlasů)
3. místo - outfit č. 11 (7 hlasů
4. místo - outfit č. 35 (6 hlasů)
5. místo - outfity č. 1 a 9 (5 hlasů)

SPECIAL FASHION POLL OF 2016

3. ledna 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy
Teď už se konečně mohu vrhnout na ankety. Emma se měla včera zúčastnit jednoho festivalu, bohužel se tam kvůli nemoci neukázala (takový pěkný start do začátku roku :D, ale snad jí brzy bude lépe). Aktuální módní duel bude malinko rozšířenější, protože stejně jako u roku 2015, i letos jsem si pro vás připravila speciální módní anketu, ve které vyberete své nejoblíbenější outfity Emmy za rok 2016. Na to jak rok 2016 začal chudě, co se týče akcí, nakonec se pořádně rozjel a outfitů tu nakonec mám 39! A to jsem ještě pár akcí vynechala :D. Kvůli takovému množství jsem nakonec rozšířila i počet oblíbenců, původně jste mohli vybrat maximálně 3, teď vám jich dovolím 5, ale nemyslím si, že by vám to nějak práci ulehčilo :D. Tak vzhůru do toho!

DO KOMENTÁŘŮ NAPIŠTE MAX. 5 OUTFITŮ, KTERÉ SE VÁM NEJVÍCE LÍBILY

FASHION DUEL #26

4. prosince 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy
Po včerejší POTM tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, u kterého jsem (vlastně jako obvykle) tak nějak nevěděla, jaké outfity vybrat. Ono teda je v poslední době docela dost na výběr, což mi práci vůbec neulehčilo :D. Nakonec jsem zabrousila do dvou festivalů a vybrala outfity z Toronta a Denveru, na obou podle mě Emma zazářila, takže jsem moc zvědavá, pro jaký budete hlasovat :) Vítěze minulé ankety jinak najdete tradičně v celém článku, tentokrát to bylo opravdu těsně, rozhodly jen 3 hlasy.

FASHION DUEL #25

1. listopadu 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy
Musím se pochválit, protože tyhle ankety jsem stihla připravit s týdenním předstihem, což se moc často - nikdy - nestává. I pro módní duel jsem chtěla zachovat téma La La Landu, jelikož bude mít příští měsíc premiéru, a tak jsem vybrala 2 outfity právě z něj - obě fotky jsou z natáčení, ze kterého se nám loni dostávalo docela velké množství fotek, takže pro mě bylo trochu těžké vybrat jen dva (zas ale můžu schovat jiné na někdy příště), nakonec jsem zvolila tyhle žluté a modré šaty, tak můžete hlasovat, které se vám líbí víc. :)

FASHION DUEL #24

2. října 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy
Když už tu včera přibylo POTM, dneska je řada samozřejmě i na Fashion Duelu. Už v předchozí anketě jsem načala Benátský filmový festival, kterého se Emma zúčastnila celkem 2x - poprvé před dvěma lety s filmem Birdman a podruhé letos se snímkem La La Land - V minulém souboji se "utkaly" dva outfity z photocallu a na tento měsíc tu mám nachystané fotky z večerních hlavních premiér, které shodou okolností obě celý festival také zahajovaly. Na první premiéru k filmu Birdman si Emma vzala tmavězelenou róbu od Valentina, ještě teď si pamatuju, jak mě tam uchvátila (jak to, že to už je dva roky zpátky?!) a na premiéře La La Land zase zazářila ve stříbrných šatech od Versace, tak jsem zvědavá, pro jaký outfit budete hlasovat.

FASHION DUEL #23

8. září 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy
U módního duelu pro tento měsíc jsem jistě věděla, že použiju fotky z Benátského festivalu - jen jsem ještě nevěděla, jak to udělám :D. Jelikož se ho Emma zúčastnila celkem 2x - poprvé před dvěma lety s filmem Birdman a podruhé letos se snímkem La La Land, rozhodla jsem se, že teď budete hlasovat pro outfity z obou photocallů, na kterých Emma podle mě zazářila, a v příští anketě přijdou na řadu hlavní premiéry.

FASHION DUEL #22

2. srpna 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy
Když už včera byla POTM, dneska samozřejmě pokračuju i s Fashion Duelem, no ne ne. Tentokrát jsem po delší době opět zabrousila do akcí a vybrala tyhle dvě (jediné) premiéry filmu Magic in the Moonlight z roku 2014. První je z New Yorku, Emma si tam na sebe oblékla rozkošné šaty Dolce&Gabbana, úplně si pamatuju, jak mě na první pohled moc neohromily, ale o to víc jsem si je pak zamilovala, jsou nádherné. Druhá premiéra je z Paříže, tam si na sebe Emma vzala černé šaty od značky Chloe, ve kterých opět zazářila a podle mě celkově ten outfit je úžasný na premiéru ve Francii. Tak jsem zvědavá pro co budete hlasovat. :)

FASHION DUEL Poll #21

3. července 2016 v 10:05 | Posted by: Roxy
Jak jsem slíbila, dneska sem přicházím i s Fashion Duelem. Opět jsem teda vybrala fotky od paparazzi, tentokrát ale nějaké aktuálnější, což je v tomhle roce poprvé :D. Ono holt nebylo dřív moc mezi čím vybírat, protože Em první měsíce v roce chodila akorát do posilovny a ty outfity měla prakticky pořád stejné. Tak jsem tedy zabrousila do Emminy krátké, asi 2 týdenní blond éry a vybrala tyhle dva outfity z konce května, takže můžete hlasovat pro ten, který vás víc zaujal. :-)

FASHION DUEL Poll #20

2. června 2016 v 9:25 | Posted by: Roxy
Po POTM, kterou jsem přidávala včera, tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, takže sem s ním. Na tenhle měsíc jsem se vrátila trochu v čase (jako skoro vždycky), konkrétně do června před dvěma lety. Vybrala jsem dva outfity z alb od paparazzi, aby se to trochu prostřídalo. Oba dva od sebe dělí pár dní a jsou z pochůzek/procházek po New Yorku a na obou nesmí chybět Andrew (*it still hurts* jak sem po dlouhé době píšu jeho jméno), Em tu má i pár kousků outfitu stejných, jak je jejím dobrým zvykem, třeba si všimnete jakých. No, oba dva patří mezi mé oblíbené, takže jsem zvědavá, který z tohoto duelu vzejde jako vítěz.

FASHION DUEL Poll #19

10. května 2016 v 8:55 | Posted by: Roxy
Včera POTM, dneska už je klasicky řada i na módním duelu. Pro tenhle měsíc jsem už asi půl roku věděla, že prostě bude v duchu MET Gala - ať už se Emma této akce letos zúčastní nebo ne. Nakonec se jí teda k mé radosti zúčastnila, takže jsem trochu pozměnila svůj původní plán a do ankety rovnou šoupla i letošní outfit. Ve výsledku je to tedy boj mezi outfitem z roku 2014, který neodvolatelně miluju, a pořád patří mezi mé vůbec nejoblíbenější, a i zatím nejnovějším z roku 2016, který jsem si také okamžitě zamilovala, takže jsem moc zvědavá na výsledek.

FASHION DUEL Poll #18

2. dubna 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy
Jak jsem psala u včerejší POTM, dneska je na řadě Módní duel, do kterého jsem zase po delší době vybrala dva všední outfity z fotek od paparazzi. Chtěla jsem nějaké jarnější a tak jsem při vybírání zabrousila až do roku 2013, konkrétně do května - oba dva od sebe dělí dva dny a dokonce jsou focené i na stejném místě, čehož jsem si všimla až teď při psaní článku :D. Myslím, že oba docela dobře vystihují jarní počasí, jednou teplo, podruhé zima (I když mám pocit, že ten druhý outfit je z rána, kdy prostě chladno ještě je. Ale chápeme se, že?) a musím říct, že oba jsou z toho roku mé oblíbené, takže můžete hlasovat pro ten, který vás zaujal víc :-).

FASHION DUEL Poll #17

4. března 2016 v 15:09 | Posted by: Roxy
Únor je konečně za námi (ten měsíc je vždycky tak divnej...ještě že je krátkej), březen je tu a s ním doufejme i lepší počasí (i když si nebudu nic nalhávat :D), co vám budu povídat, na jaro se těším hrozně moc, ať už je tu! A s ním i kupa stěžujících si alergiků :D. No nic, na tenhle měsíc tu mám co se týče Fashion Duelu připravené dva takové svěžejší outfity, první si Emma oblékla na photocall k filmu 'The Croods' na Berlínském filmovém festivale, musím říct, že to je jeden z mých oblíbených outfitů, šaty jsou jednoduššího střihu a já tyhlety věci miluju, jsou moc krásné. Druhý outfit si Em vzala na 19. ročník ELLE Women In Hollywood Celebration a i tady naprosto oslnila. Doslova. Ty šaty jsou oslňující :D. I přesto, že takovouhle růžovou moc nemusím, se mi šaty moc líbí - to bude tím límečkem, aha! I tohle je jeden z mých oblíbených outfitů, takže jsem zvědavá, pro který budete hlasovat vy. Vítěz minulé ankety je jinak jako obvykle v celém článku.

FASHION DUEL Poll #16

4. února 2016 v 10:35 | Posted by: Roxy
Dnes sem přicházím i s módním duelem, u kterého jsem musela zabrousit trochu do minulosti, protože minulý měsíc se prakticky nic neobjevilo a z loňského roku tu tak zhruba všechno nejzajímavější už bylo. Emmo, no tak, objev se už někde. Chtěla jsem vybrat dva úplně odlišné outfity, takže tu nakonec mám jeden "kalhotový model" a jeden "šatový model," oba dva jsou doplněné prďáckými lodičkami, které se mi v té kombinaci hrozně líbí. Shodou okolností (opravdu jsem to tak neměla v plánu) to jsou obě stejné akce - photo cally pro film The Amazing Spider-Man 2, ten první je z Los Angeles z listopadu 2013, kdy byla Emma ještě blondýnka, a druhý je z března 2014 ze Sydney. Tak můžete hlasovat pro ten, který vás zaujal víc. Vítěz minulé ankety je jinak klasicky v celém článku.

 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.