• Outfits Duel

Fashion Duel #45

5. prosince 2018 v 10:35 | Posted by: Roxy
Dneska už tu jsem konečně i s fashion duelem, u kterého jsem - stejně jako u POTM - zůstala duchem v období La La Land a vybrala dva prosincové outfity z roku 2016, kdy byla Emma uprostřed největšího kolotoče právě kolem tohoto filmu a award season, pamatujete na to? S odstupem času se obdivuju, že jsem to tehdy všechno stíhala přidat, sice kolikrát se zpožděním, ale mělo to nějaký řád, teď s tím mám vnitřně podstatně větší problém a to těch novinek není ani zdaleka tolik :D. No nic, můžete hlasovat, první outfit je ze Saturday Night Live, který Emma zrovna hostovala a druhý zas ze slavnostní snídaně od The Hollywood Reporter, myslím, že na obou akcích Em zazářila :-).

Fashion Duel #44

5. listopadu 2018 v 11:55 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem po včerejší POTM i s módním duelem, do kterého jsem zase po nějaké době vybrala fotky od paparazzi - a to rovnou ty nejnovější. V obou případech to není Emmin normální street styl, protože pokaždé mířila na/z nějakou akci. Co se týče klasických paparazzi fotek, tak těch jsme se naposled dočkali někdy v červnu, což už je poměrně dlouhá doba, Emma se zkrátka naučila maskování :D. Noc nic, můžete hlasovat, sama jsem zvědavá na vítěze, oba outfity mi přijdou super.

FASHION DUEL #43

7. října 2018 v 10:15 | Posted by: Roxy
Po včerejší POTM tu jsem dnes i s Módním duelem, který tu byl naposled v červenci - no...škoda slov :D - ale tak konečně jsem se dokopala i k němu. Protentokrát padla volba na outfity z jediných dvou premiér seriálu Maniac, které se přímo nabízely do ankety. První fotka je z londýnské premiéry, kdy měla Emma na sobě outfit od Louis Vuitton, druhá pak z newyorské premiéry, na kterou se Em oblékla šaty od Givenchy, no outfity už podle mě víc být odlišné ani nemůžou, oba dva jsou naprosto skvělé, tak jsem zvědavá.

FASHION DUEL #42

4. července 2018 v 13:55 | Posted by: Roxy
Tak po POTM tu jsem klasicky i s módním duelem, do kterého jsem po šíleně dlouhé době (třeba tak po dvou letech) vybrala nějaké aktuální outfity z Emmina běžného života a ne z akcí. Nevim no, mě se sice Emmin street styl líbí, ale je to takový obyčejný, normální. Navíc mě ty poslední roky vytáčí ta zatracená čepice. Chápu, že to je kvůli paparazzi apod., ale moc nechápu, že jí to ještě baví :D, mohla by tu pokrývku hlavy aspoň střídat různými klobouky jako dřív. No nic, tady jsem vybrala dva outfity z května, kdy se Emma zdržovala v New Yorku, zrovna tam panovalo asi chladnější počasí, protože měla na sobě Emma kabátky. Ale myslím, že oba outfity jsou super, tak jsem zvědavá, pro jaký budete hlasovat.

FASHION DUEL #41

9. června 2018 v 11:15 | Posted by: Roxy
Po POTM samozřejmě nesmí chybět ani Módní duel, u kterého jsem tentokrát vlivem posledních akcí věděla celkem rychle, jaké outfity vybrat. Jelikož se Emma v posledních zúčastnila dvou módních přehlídek Louis Vuitton, volba byla jasná. První outfit je te z března, kdy se v Paříži konal slavný týden módy a druhá je teď z minulého týdne, kdy Louis Vuitton opět ve Francii představil svoji novou Cruise kolekci na příští rok. Myslím, že na obou akcích Emma svým outfitem zaujala a oslnila, takže jsem zvědavá na vítěze.

FASHION DUEL #40

18. května 2018 v 10:10 | Posted by: Roxy
Po předvčerejší POTM tu jsem dnes i s módním duelem, ve kterém teda pokračuju v krasojízdě MET Gala. Emma se téhle akce zúčastnila celkem 6x, z toho dva outfity se tu už mezi sebou utkaly (x), takže výběr se přece jen zúžil. Nakonec jsem teda vybrala šaty z roku 2012, které jsou od značky Lanvin a Emma je v nich sladká, taková jahůdka :D. Druhé už jsou pak z nejnovější akce, z minulého týdne, na kterou si Emma oblékla Louis Vuitton a i tyhle šaty jí opravdu slušely. Takže jsem zvědavá, pro které se rozhodnete :).

FASHION DUEL #39

2. dubna 2018 v 21:45 | Posted by: Roxy
Minulý měsíc jsem měla neuvěřitelně hektický a náročný, takže jsem na nějaké ankety a pomalu samotný blog neměla ani pomyšlení. Teď už se snad konečně vrací vše do normálu - no dobré znamení aspoň značí to, že mám připravené ankety :D - takže doufám, že i Emma bude akčnější, i když tomu moc velké šance nedávám. A když ne ona sama, tak aspoň její projekty (The Favourite, seriál Maniac, které točila loni, nebo připravovaná Cruella, hm?).

Každopádně - zpátky na Zem, k anketám. Jako první tu jsem s módním duelem, do kterého jsem nakonec vybrala oba outfity z oscarového večera. První je přímo z ceremoniálu a druhý z jeho after party. Oba jsou z dílny Louise Vuittona, ušité Emmě přímo na míru a v obou, si myslím, Emma skvěle zazářila, tak jsem zvědavá, jaký z nich je váš favorit.

FASHION DUEL #38

4. února 2018 v 22:55 | Posted by: Roxy
Na to, jak jsem ještě včera nevěděla, jaké outfity do nového fashion duelu zvolit, jsem ty fotky pak vybrala poměrně rychle :D. Původně jsem totiž měla v plánu sem dát outfity z letošních Zlatých Glóbů a SAG Awards, bohužel Emma mi zkazila plány tím, že se na SAG vůbec neobjevila. Ale i tak máte v téhle anketě na výběr právě mezi těmito dvěma akcemi - jen o 6 let starších. Emma se tehdejší award season účastnila díky filmu The Help, který zde získával jednu nominaci za druhou. Emma sice sama žádnou nominaci pro sebe nezískala, ale tak se na akcích poctivě objevovala a podporovala své kolegyně, je vidět, že si tam všichn sedli, byl to skvělý ansámbl. Ale teď zpátky k outfitům. Na Glóby si Emma vzala nádherné nachové šaty od značky Lanvin a na SAG Awards zase Alexander McQueen, oboje šaty jí podle mě nádherně sedly, takže jsem zvědavá, jakým dáte přednost vy.

SPECIAL FASHION POLL OF 2017 | WINNER

31. ledna 2018 v 8:25 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s vyhodnocením speciální módní ankety za rok 2017, ve které jste celý měsíc mohli volit nejlepší outfit z akcí za loňský rok. Na výběr bylo tentokrát celkem 27 outfitů a i tady to bylo poměrně těsné. No, i když vítěz je naprosto jasný. S celkovým počtem 11 hlasů vyhrál outfit číslo 3, tedy úchvatné šaty od Valentina, které si Emma vzala na Zlaté Glóby. Na druhém místě skončil neméně skvělý outfit č. 5, minimalistické rudé šaty od značky The Row, které si Emma vzala na londýnskou premiéru La La Land. A nakonec 3. místo, o které se dělí rovnou dva outfity, protože získaly stejný počet hlasů. Do hlavní fotky jsem teda dala jen jeden, protože se mi nechtěla dělat jiná šablona, tak mi to snad odpustíte, v celém článku si je oba můžete ale prohlédnout. Jsou to Emminy oscarové šaty a potom černý overal z BFI London Film Festival, oboje shodou náhod od značky Givenchy. V celém článku se můžete podívat na první pětku. Já jsem vlastně z výsledku moc spokojená, protože se tu objevily snad i všichni moji favoriti, minimálně ta první trojka (čtyrka), takže je super, že jsme se vesměs shodli :D. Na závěr chci opět poděkovat všem za účast, sešlo se vás dost, takže jsem ráda, že vás tohle baví, uvidíme zase za rok, s čím se nám letos Emma vytasí :D.

1. místo - outfit č. 3 (11 hlasů)
2. místo - outfit č. 5 (6 hlasů)
3. místo - outfity č. 13 a 25 (5 hlasů)
4. místo - outfit č. 6 (4 hlasů)
5. místo - outfity č. 10 (3 hlasů)

SPECIAL FASHION POLL OF 2017

28. prosince 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy
Konec roku 2017 nám už klepe na dveře, takže je ten nejvyšší čas i na nějaké to ohlédnutí zpátky. A stejně jako loni a předloni, jsem si i letos pro vás připravila speciální anketu, ve které vyberete své nejoblíbenější outfity Emmy za rok 2017. Akcí se díky rušnému začátku roku - award season - nakupilo dost a já se to snažila nějakým způsobem zredukovat, i tak jich tu nakonec mám 27, což není málo (loni jich bylo ale asi 40, takže jsem úspěšnější :D), Emma tenhle rok podle mě na červených kobercích zářila v samých zajímavých modelech, takže jsem zvědavá na výsledek. Tentokrát vás teda poprosím, abyste do komentářů napsali maximálně 3 outfity, které vás nejvíc zaujaly. Asi to nebude jednoduché, protože i já těch favoritů mám víc :D.

DO KOMENTÁŘŮ NAPIŠTE MAX. 3 OUTFITY, KTERÉ SE VÁM NEJVÍCE LÍBILY

FASHION DUEL #37

5. prosince 2017 v 18:25 | Posted by: Roxy
Po včerejší POTM tu jsem dneska i s Fashion Duelem, u kterého jsem jako obvykle nevěděla, co vybrat a tak jsem nakonec šáhla do loňského kolotoče propagování La La Land. Pamatujete na to? Milion novinek denně, já samozřejmě ve stresu, protože jsem byla pozadu a furt se objevovalo něco dalšího, no jsem ráda, že letos je klid - i když to může být i špatný znamení, když vemu v potaz, že všichni ostatní právě propagují filmy a o Battle of the Sexes skoro nikde ani zmínka. Možná špatnej taktickej tah dát film do kin už v září. Uvidíme, teďka nás už čekají vyhlášení nominací na různá awards (myslím, že zítra se budou vyhlašovat Critics' Choice a příští týden Glóby a SAG). Zpátky k duelu - nakonec jsem vybrala outfity ze dvou filmových premiér La La Land - jednu z Los Angeles a druhou z Paříže.

FASHION DUEL #36

2. listopadu 2017 v 18:05 | Posted by: Roxy
Koukala jsem na předchozí Fashion Duely a došlo mi, že jsem dlouho nepřidávala nějaké aktuální outfity, tak se to teď pokusím napravit. Myslela jsem teda, že vyberu fotky z premiér, ale nakonec jsem u prohlížení jsem dala přednost "kalhotovým" outfitům (ok, ten druhý je overal, ale chápeme se) z posledních akcí. Technicky vzato je to jedna velká akce - BFI London Film Festival. První outfit je z after party premiéry Battle of the Sexes a ten druhý zase z premiéry filmu Killing of Sacred Deer. Jsem hrozně zvědavá na vítěze, mě se oba tyto outfity hrozně zalíbily.

FASHION DUEL #35

5. října 2017 v 9:55 | Posted by: Roxy
Po POTM tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, který pro mě tentokrát ani nebylo těžké vybírat, protože je prostě podzim a jestli něco mám fakt ráda, tak je to Emmin styl právě pro tohle období, ještě k tomu, když se nachází třeba v New Yorku (já, abych byla upřímná, tak mě moc nebaví, když je v LA, outfity má sice pěkné, ale do duelu moc obyčejné :D). Sice jsem původně myslela, že sem dám outfity z posledních akcí teď ze září, ale nakonec na to prdim, protože tohle je ta správná doba na fotky ze všedních dní od paparazzi. Takže jsem zabrouzdala opět do minulosti a vybrala tyhle dva outfity z listopadu 2015, kdy měla Em různé pochůzky po New Yorku, a strašně jí to tam všude slušelo.

FASHION DUEL #34

10. září 2017 v 9:35 | Posted by: Roxy
Tak sláva, nakonec se mi podařil vymyslet i Fashion Duel (a to chce po dvanáctce v práci potlesk, prosím :D). Sice jsem ho asi 3x měnila, ale co, nic se mi holt nezdálo dost dobrý. Až jsem nakonec při prohlížení starších akcí opět narazila na období propagací obou Amazing Spider-Manů (ta období miluju, ach jo, to byly časy, Emma s Andrewem spolu, svět byl ještě v rovnováze :D) a vybrala tyhle dva, které kromě filmu pojí i premiéra v Německu. Jsou si teda úplně odlišné a dělí je od sebe dva roky, takže jsem zvědavá na vítěze.

FASHION DUEL #33

5. srpna 2017 v 13:05 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem konečně i s anketou Fashion Duel, nějak mi trvalo dýl jí vypracovat, protože jsem zkrátka opět nevěděla, jaké outfity zvolit. Klasicky. Nakonec jsem teda zabrouzdala do talk show a vybrala tyhle dva, oba dva jsou z roku 2014 a z show Jimmyho Fallona, Emma se tam ten rok objevila hned 2x, v dubnu s propagací The Amazing Spider-Man 2, určitě se vám vybaví jejich lip sync battle, která patří už mezi takové legendy :D, a podruhé v říjnu, kdy tam zase pro změnu propagovala film Birdman. Oba dva outfity mi přijdou hrozně super, tak jsem zvědavá, pro který se nakonec rozhodnete :).

FASHION DUEL #32

11. července 2017 v 12:15 | Posted by: Roxy
Po včerejší POTM tu dnes nesmí chybět ani Fashion Duel - u kterého jsem si teda jako obvykle nevěděla vůbec rady a projela si asi tak celou galerii 2x, než mě nakonec osvítily tyhle dvě akce a řekla jsem si why not. Takže jsem pro tuhle anketu nakonec vybrala dva starší outfity z akcí MTV Movie Awards, ta první je z roku 2011, druhá zas z 2012 a oba dva outfity jsou úplně jiné (i Emma má úplně jinou barvu vlasů :D), takže jsem nakonec zvědavá na vítěze.

FASHION DUEL #31

8. června 2017 v 22:45 | Posted by: Roxy
Bych sem ještě mohla přidat ten Fashion Duel, žejo :D. Pro tenhle měsíc jsem tentokrát vybrala dva už opravdu outfity od paparazzi a oba jsou takové cestovní, protože u obou případech byla Emma přistižena na letišti, na první fotce akorát dorazila na letiště LAX, mám pocit, že zrovna letěla na Havaj točit film Aloha, a na té druhé fotce je zase na letišti v Nice ve Francii, když opouštěla festival v Cannes. Tak jsem zvědavá, pro jaký budete hlasovat, mě se teda osobně líbí oba, navíc to třeba můžete brát jako takovou inspiraci na outfity do letadel :D.

FASHION DUEL #30

13. května 2017 v 9:45 | Posted by: Roxy
Po POTM tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, u kterého jsem teda měla snad poprvé větší problém vybrat fotky, než u POTM, to se běžně nestává :D. Chtěla jsem zase nějaké od paparazzi, protože snad poslední rok tu jely jen outfity z akcí, nakonec jsem si tolik nepomohla, protože jak vidíte, fotky jsou sice od paparazzi, ale u obou to jsou momenty, kdy Emma dorazila/opouštěla talk show - takže zase akce :D. Zalovila jsem tedy do roku 2014, ke kterému se pořád moc ráda vracím, to bylo hrozně fajn období - když už jsem u toho, zapomněla jsem na jednu věc! Před pár dny, 8. května, blog oslavil své 3. narozeniny! Článek o tom psát nebudu, trošku jsem to zazdila, protože jsem si toho všimla až včera, nicméně jsem nadšená, že se tu držím už tak dlouho. Tak snad zas za rok! :D - Zpátky k outfitům - ten první je z dubna, kdy se Emma v rámci propagace The Amazing Spiderman 2 objevila v Good Morning America a druhý je z července, kdy pro změnu propagovala Magic in the Moonlight a tahle fotka je poté, co se ukázala v Late Show Davida Lettermana.

FASHION DUEL #29

5. dubna 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy
Po POTM by to asi chtělo i Fashion Duel, co? Tak tady je :D. Trochu mi to trvalo, já jsem vůbec nějak zlenivělá, až je mi z toho samotné nevolno. Pro tenhle měsíc jsem opět vybrala fotky ze dvou akcí, příště už budu muset zalovit někam jinam, protože poslední měsíce (snad už pomalu i rok) sem dávám převážně fotky z akcí. Ale zase se nedivim, protože se jich Emma zúčastnila opravdu hodně. No, tyhle dvě akce jsou obě z letošního roku, ta první je z února z jedné z mnoha oslavných večeří na počest La La Land, Emma má na ní květinové šatky značky Giambattista Valli a ta druhá je z kraje roku, z BAFTA Tea Party, na kterou si Em oblékla karamelové puntíkaté šatky z dílny Diane von Furstenberg, tak můžete hlasovat :-).

FASHION DUEL #28

7. března 2017 v 8:15 | Posted by: Roxy
Po POTM tu dnes jsem i s Módním duelem a ani u toho nebylo těžké vybrat outfity, protože jsem prostě sáhla po dvou nejnovějších a největších akcích. Takže předávání cen BAFTA a samozřejmě Oscarů, obě to pro Emmu byly (opět) velké večery. Na obou Emma zazářila, na BAFTE měla krásné šaty od Chanelu a Oscarech měla šaty ušité na míru od Givenchy, takže jsem moc zvědavá na výsledek! :)

FASHION DUEL #27

10. února 2017 v 9:25 | Posted by: Roxy
Už mi to přijde jako celá věčnost, co se tu naposledy objevil klasický módní duel, no nejsem daleko od pravdy, předchozí tu byl v prosinci. No teď už se k němu konečně můžu vrátit a jako první duel v tomto roce jsem vybrala outfity ze dvou největších lednových akcí - Zlaté Glóby a SAG Awards - které byly i pro Emmu velkými večery, jelikož si na obou odnesla cenu za Nejlepší herečku v hlavní roli a i co se týče výběru šatů, myslím, že na obou akcích Emmaa víc než zazářila, takže jsem zvědavá, pro co budete hlasovat. Mimochodem teď jí nejblíže můžeme fandit v neděli, kdy se v Londýně koná BAFTA a Emma tam bude! :)

SPECIAL FASHION POLL OF 2016 | WINNER

9. února 2017 v 22:25 | Posted by: Roxy
Konečně jsem si našla čas na vyhodnocení speciální módní ankety za rok 2016, ve které jste mohli přes víc jak měsíc volit nejlepší outfit z akci za loňský rok. Na výběr toho byla opravdu hromada, celkem 39 outfitů, a pro mě poučení do příštího roku - udělat alespoň 2 kola, pokud toho bude zase hodně (což už teď je :D), protože takhle to hlasování je až nepříjemně těžké, že? Však taky první místa dělí pouhý jeden hlas, takže to všechno bylo opravdu těsné. Nicméně na prvním místě se umístil outfit č. 23, z akce Variety Studio: Actors on Actors s celkem 9 hlasy. Nebudu vám lhát, jsem z výsledku trošku zklamaná, čekala jsem, že se trochu víc odvážete a v předních místech budou i nějaké barevnější outfity, ale co s váma nadělám :D. Aspoň to zachraňuje to 4. místo, což byl jeden z mých oblíbenců a i ten z MET Gala, který se na 5. místě dělí s outfitem ze Stand Up To Cancer, který je ze všech zas nejobyčejnější. V celém článku se tedy můžete podívat na všech prvních 5 míst a já na závěr zase chci poděkovat všem za hlasy, sešlo se vás tam hodně, takže zase za rok s touhle anketou můžete opět počítat! :-)

1. místo - outfit č. 23 (9 hlasů)
2. místo - outfit č. 37 (8 hlasů)
3. místo - outfit č. 11 (7 hlasů
4. místo - outfit č. 35 (6 hlasů)
5. místo - outfity č. 1 a 9 (5 hlasů)

SPECIAL FASHION POLL OF 2016

3. ledna 2017 v 9:05 | Posted by: Roxy
Teď už se konečně mohu vrhnout na ankety. Emma se měla včera zúčastnit jednoho festivalu, bohužel se tam kvůli nemoci neukázala (takový pěkný start do začátku roku :D, ale snad jí brzy bude lépe). Aktuální módní duel bude malinko rozšířenější, protože stejně jako u roku 2015, i letos jsem si pro vás připravila speciální módní anketu, ve které vyberete své nejoblíbenější outfity Emmy za rok 2016. Na to jak rok 2016 začal chudě, co se týče akcí, nakonec se pořádně rozjel a outfitů tu nakonec mám 39! A to jsem ještě pár akcí vynechala :D. Kvůli takovému množství jsem nakonec rozšířila i počet oblíbenců, původně jste mohli vybrat maximálně 3, teď vám jich dovolím 5, ale nemyslím si, že by vám to nějak práci ulehčilo :D. Tak vzhůru do toho!

DO KOMENTÁŘŮ NAPIŠTE MAX. 5 OUTFITŮ, KTERÉ SE VÁM NEJVÍCE LÍBILY

FASHION DUEL #26

4. prosince 2016 v 9:45 | Posted by: Roxy
Po včerejší POTM tu samozřejmě nesmí chybět ani Fashion Duel, u kterého jsem (vlastně jako obvykle) tak nějak nevěděla, jaké outfity vybrat. Ono teda je v poslední době docela dost na výběr, což mi práci vůbec neulehčilo :D. Nakonec jsem zabrousila do dvou festivalů a vybrala outfity z Toronta a Denveru, na obou podle mě Emma zazářila, takže jsem moc zvědavá, pro jaký budete hlasovat :) Vítěze minulé ankety jinak najdete tradičně v celém článku, tentokrát to bylo opravdu těsně, rozhodly jen 3 hlasy.

FASHION DUEL #25

1. listopadu 2016 v 8:15 | Posted by: Roxy
Musím se pochválit, protože tyhle ankety jsem stihla připravit s týdenním předstihem, což se moc často - nikdy - nestává. I pro módní duel jsem chtěla zachovat téma La La Landu, jelikož bude mít příští měsíc premiéru, a tak jsem vybrala 2 outfity právě z něj - obě fotky jsou z natáčení, ze kterého se nám loni dostávalo docela velké množství fotek, takže pro mě bylo trochu těžké vybrat jen dva (zas ale můžu schovat jiné na někdy příště), nakonec jsem zvolila tyhle žluté a modré šaty, tak můžete hlasovat, které se vám líbí víc. :)

 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.