• Photo of the Month

POTM | February 2018

11. ledna 2018 v 16:05 | Posted by: Roxy
Říkala jsem si, že se tenhle měsíc na ankety vyprdnu, ale nakonec jsem se teda překonala a teď tu pro vás mám alespoň POTM! Klasický fashion duel dělat nebudu, protože o pár článků níž najdete Special Fashion Poll za celý rok 2017, takže kdo jste ještě nehlasovali, můžete tam zamířit (pretty please). Do únorové POTM jsem nakonec zvolila takové flashbackové momentky z loňských awards, které prostě patřily La La Land a Emmě.


POTM | January 2018

4. prosince 2017 v 14:05 | Posted by: Roxy
Prosinec už je tu, takže je zase čas na ankety! Do lednové POTM jsem vybrala 4 momentky z natáčení seriálu Maniac, takové téma se přímo nabízí už několik měsíců, když probíhá to natáčení. A vybrat jen čtyři fotky byl teda dost velký oříšek, protože skvělých momentek najdete hned několik skoro v každém dni, ze kterého máme fotky. Takže jsem nakonec vybrala tyhle, měla jsem teda v zásobě i nějaké usměvavé, ale tyhle se mi do té zimy hodí víc :D.

POTM | December 2017

1. listopadu 2017 v 13:05 | Posted by: Roxy
Tentokrát se tu nebudu vykecávat, protože to prostě není třeba. Samozřejmě se ale musím pozastavit nad tím, že už zase začal nový měsíc a jak to rychle letí, teď už navíc nám do konce roku zbývá docela málo času. LOL. Jak? Dobře, teď když jsem se podivila, můžu se přemístit k prosincové POTM, do které jsem vybrala tyhle čtyři fotky ze zářijové tiskové konference pro Battle of the Sexes. Mám k nim jedinou otázku. Která Emma jste dnes vy?

POTM | November 2017

4. října 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy
Konečně nastal říjen, což je můj nejoblíbenější měsíc v roce, a tady samozřejmě nesmí chybět ankety (i když vymýšlet je je už sakra těžký :D). Pro POTM jsem se nakonec rozhodla vrátit do minulosti, do roku 2014, kdy Emma od listopadu působila na Broadwayi ve hře Cabaret, kde ztvárnila Sally Bowles. Vy, co tu jste se mnou od začátku, si na tohle určitě pamatujete, žejo :D (a kdyby ne, tak jsem vám to právě připoměla), tohle období asi nepřestanu jen tak milovat. Do ankety jsem teda nakonec vybrala čtyři promo fotky, který jsou všechny naprosto úchvatný a skvělý, takže jsem zvědavá, která nakonec skončí v menu. :-)

POTM | October 2017

9. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy
Tenhle měsíc zase trochu opožděně, ale hlavně, že přece. Upřímně mi teda dochází nápady, hlavně u fashion duelu, který ani nemám ještě hotový, takže lol, navíc jsem tenhle víkend v práci, takže lol hned 2x :D. Ale pokusím se ho sem do zítra vymyslet a dát. Pro POTM na měsíc říjen (moje oblíbený období začalo!) jsem teda vybrala tyhle čtyři fotky, kdy se Emma podepisuje, fotí, nebo ji fotí s fanoušky. Byl teda oříšek vybrat jen 4, protože jich je spousta úžasných, nakonec jsem teda vybrala tyhle, tak jsem zvědavá, pro jakou budete hlasovat.

POTM | September 2017

1. srpna 2017 v 9:55 | Posted by: Roxy
Teda, tak to se mi zase dlouho nestalo, abych přidala anketu přesně v první den nového měsíce :D. Wow. Mám pocit, že červenec nějak hrozně rychle utekl, že je zase čas na POTM a duel. Ale je pravda, že novinky teď nejsou žádné, já popravdě taky nemám moc čas na blog, takže se vlastně ani nedivím. Říkám si ale, že srpen by už mohl být lepší, někdy v půlce měsíce by totiž mělo začít natáčení seriálu Maniac v New Yorku, tak bychom se třeba mohli dočkat nějakých fotek. Ale naděje si už raději nedělám :D. No, pro zářijovou POTM jsem vybrala fotky z nejrůznějších photoshootů, které na mě působí srpnově nebo jako z babího léta - do toho září jako dělané. Nakonec jsem vybrala tyhle čtyři a nevim no, v menu bych chtěla nejradši vidět každou z nich, tak jsem zvědavá, pro jakou budete nakonec hlasovat.

POTM | August 2017

10. července 2017 v 12:05 | Posted by: Roxy
Musím se přiznat, že mi vůbec nedošlo, že je už další měsíc, ach jo :D Má cenu se ještě podivovat, jak rychle ten čas utíká? Vždyť za chvíli už budou Vánoce, panebože. Abych začala vymýšlet dárky :D. No pro POTM anketu na měsíc srpen jsem nakonec vymyslela 4 fotky z filmu Magic in the Moonlight, který vyšel touhle dobou před 3 lety (jakoby to bylo včera), je to taková klasicka letní oddechovka od Woodyho Allena, tak pokud máte čas, určitě doporučuju, ten film mám ráda (radši než Irrational Man, který vyšel o rok později :D), děj se navíc odehrává ve slunečné jižní Francii, takže vybrat letní fotky do ankety nebylo vůbec těžké a já jsem jen zvědavá, která nakonec zvítězí :).

POTM | July 2017

6. června 2017 v 18:15 | Posted by: Roxy
Mě zas nějak nedochází, že už tu máme červen, já třeba pořád žiju v domění, že je duben a ono prd :D. Hrozně to letí. No nic, tentokrát jsem se polepšila a ankety sem dávám relativně včas - ne v půlce měsíce jako minule :D - tentokrát jsem totiž věděla, jaká témata sem zhruba dát. Do POTM jsem vybrala čtyři takové letně laděné fotky z různých photoshootů, tak doufám, že si z nich vyberete a dáte hlas té, která se vám líbí nejvíc, jsem zvědavá.

POTM | June 2017

12. května 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy
Jsme skoro v půlce měsíce, takže jako....bylo by fajn, kdybych sem konečně přidala i ankety, žejo :D. Pozdě jsou, protože jsem tradičně nevěděla, jaký fotky vybrat - začíná to být těžší a těžší - a trvalo mi to dýl než obvykle, ach ta lenost. No, nakonec jsem teda zabrousila do osobních fotek, protože ty v POTM byly snad jen jednou, a vybrala 4 fotky z příprav na nejrůznější akce, většina je z poslední award season, jen ta třetí je krapet starší, z roku 2014 z MET Gala, abych byla konkrétní. Tak jsem to snad nevybrala tak blbě a vám se bude dobře hlasovat, jsem zvědavá na vítěze.

POTM | May 2017

2. dubna 2017 v 14:45 | Posted by: Roxy
Březen je za námi, no co se týče blogu, byl to nejchudší měsíc na články za celou svoji existenci (zveřejněno jich bylo jen 12), holt když nejsou novinky, nejsou články a já ani popravdě nebyla v nějaké blogové náladě. Emmě teď natáčí v Anglii film The Favourite, ze kterého se bohužel zatím nic neobjevilo, což mě trošičku mrzí, ale co se dá dělat, třeba se ještě něco objeví. Prozatím tu mám nové ankety, opět začínám s POTM na měsíc květen, do které jsem vybrala čtyři různé fotky z letošních photoshootů, takže můžete hlasovat, jsem zvědavá na vítěze. :-)

POTM | April 2017

6. března 2017 v 8:05 | Posted by: Roxy
Únor se nám rychle přehoupl na březen, no já nechápu, že už tu máme březen! Tenhle rok zatím utíká docela rychle, pff. No mám tu jako vždycky nachystané nové ankety, tentokrát teda na měsíc duben a začínám s POTM. Vybrat téma nebylo vůbec těžké, ale vybrat fotky... to už je jiná. Z oscarové noci vzniklo tolik nádherných novinek, že jsem neměla tušení. Nakonec jsem teda náhodou střílela a do ankety vybrala dvě fotky z press roomu a dvě fotky z červeného koberce a příště asi vyberu fotky s ostatními herci, jinak nevim :D. Takže si užijte hlasování, jsem zvědavá na vítěze. :)

POTM | March 2017

11. února 2017 v 8:25 | Posted by: Roxy
Tenhle měsíc jsem se s anketami trošičku opozdila, ach jo. No bylo toho moc. :D Tak, jak v předchozím článku můžete hlasovat v módním duelu, dnes tu mám připravenou i novou POTM na měsíc březen. Tentokrát jsem už měla téma dopředu vymyšlené, ale zase na druhou stranu vybrat fotky byl trochu jiný oříšek. Nakonec se mi to nějakým způsobem povedlo a vy teda můžete hlasovat pro fotku, která se vám líbí nejvíc. Pokud vám téma stále nedošlo, jsou to společné fotky s Ryanem z akcí v průběhu let, tak přeju hodně štěstí, já bych do menu strčila nejradši všechny :D <3.

POTM | February 2017

6. ledna 2017 v 8:04 | Posted by: Roxy
Když už tu je zveřejněná módní anketa, asi by nebylo od věci sem dát i POTM, že? :D Pro únorovou fotku měsíce jsem si připravila čtyři různé momentky ze čtyř různých akcí, kterých se Emma ke konci (už) loňského roku zúčastnila. Ježiš, než já se zas naučim, že je rok 2017, to mi bude trvat :D. No každopádně jsem zvědavá na vítěze, protože jsem ty fotky vybírala dlouho a všechny se mi děsně líbí, takže ani já sama nevím, pro kterou bych hlasovala :D.

POTM | January 2017

3. prosince 2016 v 11:05 | Posted by: Roxy
Připadá to jen mně, nebo se ten listopad hrozně pomalu táhl? No nic, každopádně je za námi, teď si už konečně můžeme užívat ten pravý předvánoční čas - já tohle období neskutečně miluju, mám ho snad raději než samotné Vánoce. Vždycky jsem na Štědrý den na jednu stranu smutná a grumpy, protože po něm to už prostě není ono. No nic :D. S přichodem prosince tady samozřejmě nesmí chybět ani nové ankety, tentokrát už na měsíc leden a rok 2017! Šílený! Pořád mám pocit, že třeba rok 2012 byl tak před dvěma lety, takže se cítím podvedená :D. Na tuhle POTM anketu jsem se (na poslední chvíli) rozhodla vybrat čtyři fotky z těch nejaktuálnějších photoshootů, které působí tak nějak podzimně/zimně, prostě cozy, chápete mě, že? Myslím, že jsem vybrala nádherný fotky, tak vám přeju hodně štěstí s hlasováním :D.

POTM | December 2016

31. října 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy
Je možný, že sem dneska přidávám anketu už na poslední měsíc v roce? Jak se to stalo? Kdy se to stalo? Nebyl náhodou ještě před chvílí Nový rok? Utíká to nějak až moc rychle :D. Na prosincovou POTM jsem vybrala čtyři still fotografie z filmu La La Land, jelikož ten měsíc půjde konečně do kin. My si na něj budeme sice ještě muset chvíli počkat - k nám se snímek dostane až 5. ledna (předtím to bylo 19. ledna, takže nám to čekání díkybohu zkrátili), Slováci se ho dočkají ještě dřív, 29. prosince - kdo se těší? Těšíte se na něj třeba natolik, že na něj půjdete do kina? Já na to půjdu, i kdybych měla jít sama :D, prostě si to chci užít hezky na velkém plátně. <3

POTM | November 2016

1. října 2016 v 10:25 | Posted by: Roxy
Zaří se nám konečně přehouplo na říjen, přijde to jen mě, nebo se ten měsíc hrozně pomalu táhl? :D Na blogu tady bylo poměrně hodně živo v podstatě po celou dobu, protože těch novinek bylo pořádné množství. Poslední týden už je to klidnější, i když bylo pořád co přidávat, teď se začátkem nového měsíce tu mám čistý štít a už zase můžu číhat, kdy se co objeví. Na POTM pro měsíc listopad jsem zabrousila do dvou festivalů, kterých se Em teď zúčastnila, a to v Benátkách a Torontu a vybrala čtyři momentky z premiér a tiskových konferencí, takže můžete hlasovat. Vítěz minulé ankety už trůní v menu, na to jak jsem si myslela, že to bude vyrovnaný boj, vyhrála tahle kráska celkem jednoznačně <3.

POTM | October 2016

8. září 2016 v 8:35 | Posted by: Roxy
Tak konečně po týdnu se dostávám i k novým anketám, tentokrát na můj oblíbený měsíc říjen. Jelikož se v posledním týdnu objevilo víc novinek než jindy za měsíc, měla jsem co se týče fotek celkem na výběr. Nakonec jsem pro POTM zabrousila pouze do jedné a to do tiskové konference La La Land v Benátkách, protože ty fotky mě natolik ohromily, že jsem zkrátka nemohla odolat. Jsou tak strašně nádherný a podzimní, že bylo dost, DOST těžký vybrat jen čtyři a možná bude ještě těžší vybrat jednu z nich, protože každá by se v menu krásně vyjímala (já bych tam fakt nejradši dala všechny - tak hele, hlasujte fikaně, aby to na konci měsíce vyšlo nerozhodně a já bych je pak mohla vždycky po týdnu změnit :D great deal, ne?).

Fashion Duel už je jinak taky venku, hlasovat v něm můžete v předchozím článku.

POTM | September 2016

1. srpna 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy
V minulých obou anketách jste se snad zbláznily, protože tolik hlasů v jedné anketě jsem dlouho neměla - obě měly skoro 50 hlasů (obvykle to je +, - kolem 30 :D) a v obou ten vítěz byl naprosto jednoznačný, takže mě napadlo, že to mohl být nějaký spam. No nic. Pro zářijovou POTM jsem po 854631 letech vybrala still fotografie z nejrůznějších Emminých filmů, což prostě nechápu, že mě to nenapadlo dřív a já si vždycky lámu hlavu, jaké fotky sem vybrat, přitom z filmů se tady objevily jen dvakrát. Občas bych potřebovala fakt praštit. Jinak pokud by vás zajímalo z jakých filmů fotky jsou, tak první je z Irrational Man, pak Easy A, Crazy Stupid Love a nakonec Magic in the Moonlight.

POTM | August 2016

2. července 2016 v 11:05 | Posted by: Roxy
Další měsíc, další ankety - to je taková ta jistota, se kterou vás nemusím seznamovat :D. Na tento měsíc jsem (opět) do POTM ankety vůbec nevěděla, jaké fotky tam strčit. Tak jsem zase zapátrala po různých momentkách z akcí Emmy v průběhu let a vybrala tyhle čtyři krásky, tak přeju hodně štěstí s rozhodováním, pro kterou z nich dáte hlas. Fashion Duel tu čekejte zítra dopoledne, teda doufám, snad ho do té doby stihnu připravit :D.

POTM | July 2016

1. června 2016 v 10:35 | Posted by: Roxy
Emma se nám v posledním týdnu úplně ztratila z očí, neobjevilo se vůbec nic. Podle mě už natáčení Battle of the Sexes pro Emmu fakt skončilo a to dnem, kdy si obarvila hlavu na blond, takže se teďka trochu stáhla a daří se jí vyhýbat i foťákům paparazzi. Já jsem teď jen zvědavá, kdy začne pracovat na dalším a jakém projektu - v menu je toho celkem dost, tak uvidíme, co přijde na řadu první. Teď se ale přesunu v klasice tady na blogu, jelikož už nám začal červen, k anketám. Dnes mám jako první POTM, do které jsem vybrala čtyři fotky Emmy s jejím mladším bráchou Spencerem - já ho mám hrozně ráda, a tady v anketách ještě nebyl, což nechápu, s Emmou jsou skvělá sourozenecká dvojka.

POTM | June 2016

9. května 2016 v 9:35 | Posted by: Roxy
Minulý týden jsem měla trochu hektický, takže pořád tak nějak nechápu, že jsem stihla v klidu přidat všechny potřebné novinky sem na blog (*superžena*). Navíc začalo MS v hokeji, takže jsem víkend strávila doma u televize, protože prostě musím vidět každý zápas :D. Na ankety se tedy bohužel nedostalo, minulý týden popravdě ani nebylo kdy, tak snad nevadí, že s nimi přicházím o trochu později. Na POTM pro měsíc červen jsem nachystala čtyři různé fotky z photoshootů, které Emma nafotila pro Revlon - Emma je už několik let jednou z ambasadorek, i když nevím, jak to má teď, protože poslední kampaň (Love Is On) nafotila před dvěma lety. Zase mám ale dojem, že ta kampaň pořád trvá, takže se možná ještě v budoucnu něčeho dočkáme. Já ty photoshooty od Revlonu zbožňuju, takže bych určitě nebyla proti.

POTM | May 2016

1. dubna 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy
Máme tu další měsíc *poplácávám se po rameni, že tu jsem zase jednou přesně na čas* a s ním i klasicky nové ankety, dnes teda začnu zase pro změnu s POTM, zítra nebo pozítří přijde na řadu Fashion Duel. Pro duben jsem do téhle ankety vybrala různé fotky z photoshootů, na kterých je Emma společně se svými hereckými kolegy. Shodou okolností to jsou všechno chlapi :D. Na první fotce tak můžete vidět Michaela Keatona a Edwarda Nortona z Birdmana, na druhé Bradleyho Coopera z Aloha, na třetí Andrewa aka Amazing Spider-Man a na poslední čtvrté fotce Ryana Goslinga z Crazy, Stupid, Love nebo Gangster Squad (nebo teď nejnověji La La Land), tak můžete hlasovat :-).

POTM | April 2016

5. března 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy
Včera Fashion Duel, dnes je řada i na POTM. Stejně jako minulý měsíc, jsem i teď byla ztracená a pořádně nevěděla, jaké fotky vybrat. A tak tu máme druhé kolo momentek z akcí, snad mi to prominete :D. V PC jich mám uložených ještě víc, takže určitě přijde řada i na 3. kolo, to ale až někdy jindy, a já jen doufám, že to nebude hned příští měsíc, to by mi z toho kleplo. Asi bych už měla začít vymýšlet. No prostě nejtěžší částí těchhle anket je vybrat fotky :D. Takže snad budete mít větší štěstí nad vybíráním a hlasováním než já nad vymýšlením (i když tohle je těžký kolo, vybrala jsem samé krásné fotky...good luck, hihi).

POTM | March 2016

3. února 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy
Leden se nám rychle přehoupl do dalšího měsíce, což znamená klasicky i nové ankety. Dneska je řada na POTM, zítra bude Fashion Duel. U POTM jsem byla poněkud ztracená, protože jsem opět nevěděla, jaké fotky bych mohla vybrat. A tak jsem nakonec prohlížela akce a vybrala asi milion momentek, u kterých jsem si řekla, že mezi nimi už určitě vyberu. No, vybrala, ale až asi po 2 hodinách :D. Asi někdy jindy udělám 2. kolo, protože to se fakt nedalo. Doufám, že vy to s tím výběrem budete mít jednodušší, i když já vám nevím, ty fotky jsou všechny úžasné a všechny by se v menu krásně vyjímaly.

POTM | February 2016

6. ledna 2016 v 10:55 | Posted by: Roxy
Haha, můžete mi zatleskat (nebo dál kroutit hlavou), protože jsem úspěšně vybrala fotky i do POTM! Zázraky se dějí, nejen o Vánocích. Vlastně to nakonec nebylo tak těžké, protože začíná award season a já si uvědomila, že loni jsem do téhle ankety nevybírala pořádně fotky z žádné akce, což je docela trestuhodné! Tak napravuju teď, aspoň taková vzpomínka na loňský úvod roku, který byl opravdu pro Emmu nabitý - pořád ještě hrála v Cabaretu a mezitím létala do LA na awards. Nakonec jsem vybrala 4 zlaté a památné momentky s dalšími herci, protože proč ne? Být Emmou, tak si ty fotky nechám zarámovat :D. Na první fotce je Em mimochodem se svým kolegou z Birdmana, Michaelem Keatonem na SAG Awards, druhá a třetí fotka je z Oscarů, na té druhé je s Jennifer Aniston a na třetí s režisérem Birdmana Alejandrem G. Iñárritu, no a na poslední čtvrté fotce se Emma zdraví se svým kamarádem Eddiem Reydmanem na Zlatých Glóbech <3.

 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.