• Photo of the Month

POTM | November 2018

6. října 2018 v 9:55 | Posted by: Roxy
Tak se mi to tenhle měsíc konečně povedlo! Přes léto jsem na ty ankety trochu prděla, minulý měsíc nebyla anketa vůbec žádná (i když za to mohl spíš blog samotný, když se v tu dobu neukazovaly fotky), tak teď jsem s nimi zpět! Do aktuální podzimní, listopadové POTM jsem nakonec vybrala fotky z nejrůznějších photoshootů v průběhu let, na kterých má Emma něco žlutého na sobě - ta barva prostě k podzimu patří a navíc tyhle fotky mají i takový ten správný podzimní nádech, tak jsem moc zvědavá, pro jakou budete hlasovat, protože já bych v menu viděla nejradši všechny :D.

POTM | September 2018

3. srpna 2018 v 20:45 | Posted by: Roxy
Tak co, jak přežíváte poslední týdny v tomhle peklu? Začíná to být na hranici snesitelnosti, potřebovala bych aspoň jeden den nějakou pořádnou bouřku, hrozně mi to vedro leze na mozek :D. To jsem buď v práci nebo někde u vody, a je to takový až moc jednotvárný. Jediná výhoda je, že jsem se tak po 10 letech normálně opálila (jinak jsem prosímvás jak ředitelka vápenky :D), takže aspoň nějaký bonus. Nicméně - začal nový měsíc a k němu patří i samozřejmě nové ankety. Do aktuální POTM jsem se rozhodla vybrat čtyři momentky z Emminých návštěv Benátského filmového festivalu, což se hodí, protože na přelomu srpna a září se opět koná a odehraje se na něm premiéra Emmina filmu The Favourite - pevně doufám, že se tam Em ukáže, byla by to její třetí návštěva festivalu. Poprvé na něm byla v roce 2014 díky Birdmanovi (2. a 3. fotka) a podruhé před dvěma lety na premiéře La La Land (1. a 4.), tak můžete hlasovat <3.

POTM | August 2018

2. července 2018 v 15:25 | Posted by: Roxy
Začal nám nový měsíc a co si budem, na chvíli jsem se zarazila, jestli ten měsíc píšu správně. No jo, oni vám už zas začaly prázdniny, vy smradi :D. Tentokrát jsem se i překonala a ankety připravila na čas, což prostě nechápu, protože v poslední době na ten blog nemám moc chuť. Ale tak, potlesk, prosím :D. Do aktuální POTM na měsíc srpen jsem se rozhodla vybrat zase nějaké fotky z filmů, konkrétně teda z natáčení a skončila jsem u těchto čtyř - Birdmana, Magic in the Moonlight, Irrational Man a La La Land - takže jsem zvědavá, pro jakou fotku budete hlasovat.

POTM | July 2018

7. června 2018 v 15:55 | Posted by: Roxy
Začal nový měsíc a já tu jsem, tentokrát i docela na čas, s novými anketami! :D Nejprve tedy POTM, u které jsem se zase po nějaké době rozhodla zavzpomínat na Emminu spolupráci se značkou Revlon, u které byla ambasadorkou do roku 2014, od té doby už bohužel nic. Což je škoda, protože její kampaně byly vždycky nádherné! Vybrat čtyři summer vibe fotky taky nebylo nejjednodušší, protože už se jich tu dost ukázalo, ale nakonec jsem vybrala tyhle behind the scenes a jsem s tím poměrně spokojená, tak jsem zvědavá, pro jakou budete hlasovat :).

POTM | June 2018

16. května 2018 v 9:55 | Posted by: Roxy
Tak dneska tu už jsem konečně i s anketami - trvalo to, ale přece. Jelikož se na začátku měsíce konala velká módní událost, MET Gala, rozhodla jsem se, že se i aktuální ankety budou nést ve stejném duchu. Takže jako první tu jsem s POTM, do které jsem vybrala čtyři momentky právě z MET Gala za poslední čtyři Emminy návštěvy, takže si tak i můžete připomenout její předchozí outfity. Za mě teda musím říct, že look z roku 2014 (č.3) pro mě zůstal nepřekonán ♥.

POTM | May 2018

4. dubna 2018 v 10:35 | Posted by: Roxy
Dneska je na řadě Fotka měsíce, u které jsem se tentokrát rozhodla zavzpomínat na druhý díl Amazing Spider-Mana, který před 4 lety (??? cože) šel touhle dobou do kin. Fotky jsem nakonec vybírala z natáčení, které máme více než uspokojivě zdokumentované, takže vybrat jen čtyři fotky byl skoro nadlidský úkol. Nakonec jsem teda vybrala 2 momentky se samotnou Emmou a 2 společné s Andrewem. Protože když se mi naskytne příležitost, dát do POTM Stonefield, bez váhání jí vezmu :D. Takže přeju šťastnou ruku při hlasování, zase si myslím, že jsem vám to udělala těžší, než jsem původně zamýšlela, protože ty fotky jsou všechny krásné a rozkošné (+Andy!), ale já si holt nemůžu pomoct :D.

POTM | March 2018

3. února 2018 v 21:05 | Posted by: Roxy
Leden se nám rychle přehoupl do dalšího měsíce, což znamená klasicky i nové ankety. Dneska je řada na POTM, zítra (nebo v následujících dnech, protože ještě nevim :D) bude Fashion Duel. Do POTM jsem zase chtěla použít nějaké fotky z photoshootů a nakonec jsem vybrala tyhle čtyři z photoshootů pro magazín W v průběhu let. Emma pro tenhle časopis fotila celkem 5x, já nakonec použila fotky ze 4 posledních (2013, 2015, 2017 a 2018). Všechny ty fotky jsou strašně skvělý a miluju je, takže jsem zvědavá na vítěze.

POTM | February 2018

11. ledna 2018 v 16:05 | Posted by: Roxy
Říkala jsem si, že se tenhle měsíc na ankety vyprdnu, ale nakonec jsem se teda překonala a teď tu pro vás mám alespoň POTM! Klasický fashion duel dělat nebudu, protože o pár článků níž najdete Special Fashion Poll za celý rok 2017, takže kdo jste ještě nehlasovali, můžete tam zamířit (pretty please). Do únorové POTM jsem nakonec zvolila takové flashbackové momentky z loňských awards, které prostě patřily La La Land a Emmě.


POTM | January 2018

4. prosince 2017 v 14:05 | Posted by: Roxy
Prosinec už je tu, takže je zase čas na ankety! Do lednové POTM jsem vybrala 4 momentky z natáčení seriálu Maniac, takové téma se přímo nabízí už několik měsíců, když probíhá to natáčení. A vybrat jen čtyři fotky byl teda dost velký oříšek, protože skvělých momentek najdete hned několik skoro v každém dni, ze kterého máme fotky. Takže jsem nakonec vybrala tyhle, měla jsem teda v zásobě i nějaké usměvavé, ale tyhle se mi do té zimy hodí víc :D.

POTM | December 2017

1. listopadu 2017 v 13:05 | Posted by: Roxy
Tentokrát se tu nebudu vykecávat, protože to prostě není třeba. Samozřejmě se ale musím pozastavit nad tím, že už zase začal nový měsíc a jak to rychle letí, teď už navíc nám do konce roku zbývá docela málo času. LOL. Jak? Dobře, teď když jsem se podivila, můžu se přemístit k prosincové POTM, do které jsem vybrala tyhle čtyři fotky ze zářijové tiskové konference pro Battle of the Sexes. Mám k nim jedinou otázku. Která Emma jste dnes vy?

POTM | November 2017

4. října 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy
Konečně nastal říjen, což je můj nejoblíbenější měsíc v roce, a tady samozřejmě nesmí chybět ankety (i když vymýšlet je je už sakra těžký :D). Pro POTM jsem se nakonec rozhodla vrátit do minulosti, do roku 2014, kdy Emma od listopadu působila na Broadwayi ve hře Cabaret, kde ztvárnila Sally Bowles. Vy, co tu jste se mnou od začátku, si na tohle určitě pamatujete, žejo :D (a kdyby ne, tak jsem vám to právě připoměla), tohle období asi nepřestanu jen tak milovat. Do ankety jsem teda nakonec vybrala čtyři promo fotky, který jsou všechny naprosto úchvatný a skvělý, takže jsem zvědavá, která nakonec skončí v menu. :-)

POTM | October 2017

9. září 2017 v 10:15 | Posted by: Roxy
Tenhle měsíc zase trochu opožděně, ale hlavně, že přece. Upřímně mi teda dochází nápady, hlavně u fashion duelu, který ani nemám ještě hotový, takže lol, navíc jsem tenhle víkend v práci, takže lol hned 2x :D. Ale pokusím se ho sem do zítra vymyslet a dát. Pro POTM na měsíc říjen (moje oblíbený období začalo!) jsem teda vybrala tyhle čtyři fotky, kdy se Emma podepisuje, fotí, nebo ji fotí s fanoušky. Byl teda oříšek vybrat jen 4, protože jich je spousta úžasných, nakonec jsem teda vybrala tyhle, tak jsem zvědavá, pro jakou budete hlasovat.

POTM | September 2017

1. srpna 2017 v 9:55 | Posted by: Roxy
Teda, tak to se mi zase dlouho nestalo, abych přidala anketu přesně v první den nového měsíce :D. Wow. Mám pocit, že červenec nějak hrozně rychle utekl, že je zase čas na POTM a duel. Ale je pravda, že novinky teď nejsou žádné, já popravdě taky nemám moc čas na blog, takže se vlastně ani nedivím. Říkám si ale, že srpen by už mohl být lepší, někdy v půlce měsíce by totiž mělo začít natáčení seriálu Maniac v New Yorku, tak bychom se třeba mohli dočkat nějakých fotek. Ale naděje si už raději nedělám :D. No, pro zářijovou POTM jsem vybrala fotky z nejrůznějších photoshootů, které na mě působí srpnově nebo jako z babího léta - do toho září jako dělané. Nakonec jsem vybrala tyhle čtyři a nevim no, v menu bych chtěla nejradši vidět každou z nich, tak jsem zvědavá, pro jakou budete nakonec hlasovat.

POTM | August 2017

10. července 2017 v 12:05 | Posted by: Roxy
Musím se přiznat, že mi vůbec nedošlo, že je už další měsíc, ach jo :D Má cenu se ještě podivovat, jak rychle ten čas utíká? Vždyť za chvíli už budou Vánoce, panebože. Abych začala vymýšlet dárky :D. No pro POTM anketu na měsíc srpen jsem nakonec vymyslela 4 fotky z filmu Magic in the Moonlight, který vyšel touhle dobou před 3 lety (jakoby to bylo včera), je to taková klasicka letní oddechovka od Woodyho Allena, tak pokud máte čas, určitě doporučuju, ten film mám ráda (radši než Irrational Man, který vyšel o rok později :D), děj se navíc odehrává ve slunečné jižní Francii, takže vybrat letní fotky do ankety nebylo vůbec těžké a já jsem jen zvědavá, která nakonec zvítězí :).

POTM | July 2017

6. června 2017 v 18:15 | Posted by: Roxy
Mě zas nějak nedochází, že už tu máme červen, já třeba pořád žiju v domění, že je duben a ono prd :D. Hrozně to letí. No nic, tentokrát jsem se polepšila a ankety sem dávám relativně včas - ne v půlce měsíce jako minule :D - tentokrát jsem totiž věděla, jaká témata sem zhruba dát. Do POTM jsem vybrala čtyři takové letně laděné fotky z různých photoshootů, tak doufám, že si z nich vyberete a dáte hlas té, která se vám líbí nejvíc, jsem zvědavá.

POTM | June 2017

12. května 2017 v 11:35 | Posted by: Roxy
Jsme skoro v půlce měsíce, takže jako....bylo by fajn, kdybych sem konečně přidala i ankety, žejo :D. Pozdě jsou, protože jsem tradičně nevěděla, jaký fotky vybrat - začíná to být těžší a těžší - a trvalo mi to dýl než obvykle, ach ta lenost. No, nakonec jsem teda zabrousila do osobních fotek, protože ty v POTM byly snad jen jednou, a vybrala 4 fotky z příprav na nejrůznější akce, většina je z poslední award season, jen ta třetí je krapet starší, z roku 2014 z MET Gala, abych byla konkrétní. Tak jsem to snad nevybrala tak blbě a vám se bude dobře hlasovat, jsem zvědavá na vítěze.

POTM | May 2017

2. dubna 2017 v 14:45 | Posted by: Roxy
Březen je za námi, no co se týče blogu, byl to nejchudší měsíc na články za celou svoji existenci (zveřejněno jich bylo jen 12), holt když nejsou novinky, nejsou články a já ani popravdě nebyla v nějaké blogové náladě. Emmě teď natáčí v Anglii film The Favourite, ze kterého se bohužel zatím nic neobjevilo, což mě trošičku mrzí, ale co se dá dělat, třeba se ještě něco objeví. Prozatím tu mám nové ankety, opět začínám s POTM na měsíc květen, do které jsem vybrala čtyři různé fotky z letošních photoshootů, takže můžete hlasovat, jsem zvědavá na vítěze. :-)

POTM | April 2017

6. března 2017 v 8:05 | Posted by: Roxy
Únor se nám rychle přehoupl na březen, no já nechápu, že už tu máme březen! Tenhle rok zatím utíká docela rychle, pff. No mám tu jako vždycky nachystané nové ankety, tentokrát teda na měsíc duben a začínám s POTM. Vybrat téma nebylo vůbec těžké, ale vybrat fotky... to už je jiná. Z oscarové noci vzniklo tolik nádherných novinek, že jsem neměla tušení. Nakonec jsem teda náhodou střílela a do ankety vybrala dvě fotky z press roomu a dvě fotky z červeného koberce a příště asi vyberu fotky s ostatními herci, jinak nevim :D. Takže si užijte hlasování, jsem zvědavá na vítěze. :)

POTM | March 2017

11. února 2017 v 8:25 | Posted by: Roxy
Tenhle měsíc jsem se s anketami trošičku opozdila, ach jo. No bylo toho moc. :D Tak, jak v předchozím článku můžete hlasovat v módním duelu, dnes tu mám připravenou i novou POTM na měsíc březen. Tentokrát jsem už měla téma dopředu vymyšlené, ale zase na druhou stranu vybrat fotky byl trochu jiný oříšek. Nakonec se mi to nějakým způsobem povedlo a vy teda můžete hlasovat pro fotku, která se vám líbí nejvíc. Pokud vám téma stále nedošlo, jsou to společné fotky s Ryanem z akcí v průběhu let, tak přeju hodně štěstí, já bych do menu strčila nejradši všechny :D <3.

POTM | February 2017

6. ledna 2017 v 8:04 | Posted by: Roxy
Když už tu je zveřejněná módní anketa, asi by nebylo od věci sem dát i POTM, že? :D Pro únorovou fotku měsíce jsem si připravila čtyři různé momentky ze čtyř různých akcí, kterých se Emma ke konci (už) loňského roku zúčastnila. Ježiš, než já se zas naučim, že je rok 2017, to mi bude trvat :D. No každopádně jsem zvědavá na vítěze, protože jsem ty fotky vybírala dlouho a všechny se mi děsně líbí, takže ani já sama nevím, pro kterou bych hlasovala :D.

POTM | January 2017

3. prosince 2016 v 11:05 | Posted by: Roxy
Připadá to jen mně, nebo se ten listopad hrozně pomalu táhl? No nic, každopádně je za námi, teď si už konečně můžeme užívat ten pravý předvánoční čas - já tohle období neskutečně miluju, mám ho snad raději než samotné Vánoce. Vždycky jsem na Štědrý den na jednu stranu smutná a grumpy, protože po něm to už prostě není ono. No nic :D. S přichodem prosince tady samozřejmě nesmí chybět ani nové ankety, tentokrát už na měsíc leden a rok 2017! Šílený! Pořád mám pocit, že třeba rok 2012 byl tak před dvěma lety, takže se cítím podvedená :D. Na tuhle POTM anketu jsem se (na poslední chvíli) rozhodla vybrat čtyři fotky z těch nejaktuálnějších photoshootů, které působí tak nějak podzimně/zimně, prostě cozy, chápete mě, že? Myslím, že jsem vybrala nádherný fotky, tak vám přeju hodně štěstí s hlasováním :D.

POTM | December 2016

31. října 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy
Je možný, že sem dneska přidávám anketu už na poslední měsíc v roce? Jak se to stalo? Kdy se to stalo? Nebyl náhodou ještě před chvílí Nový rok? Utíká to nějak až moc rychle :D. Na prosincovou POTM jsem vybrala čtyři still fotografie z filmu La La Land, jelikož ten měsíc půjde konečně do kin. My si na něj budeme sice ještě muset chvíli počkat - k nám se snímek dostane až 5. ledna (předtím to bylo 19. ledna, takže nám to čekání díkybohu zkrátili), Slováci se ho dočkají ještě dřív, 29. prosince - kdo se těší? Těšíte se na něj třeba natolik, že na něj půjdete do kina? Já na to půjdu, i kdybych měla jít sama :D, prostě si to chci užít hezky na velkém plátně. <3

POTM | November 2016

1. října 2016 v 10:25 | Posted by: Roxy
Zaří se nám konečně přehouplo na říjen, přijde to jen mě, nebo se ten měsíc hrozně pomalu táhl? :D Na blogu tady bylo poměrně hodně živo v podstatě po celou dobu, protože těch novinek bylo pořádné množství. Poslední týden už je to klidnější, i když bylo pořád co přidávat, teď se začátkem nového měsíce tu mám čistý štít a už zase můžu číhat, kdy se co objeví. Na POTM pro měsíc listopad jsem zabrousila do dvou festivalů, kterých se Em teď zúčastnila, a to v Benátkách a Torontu a vybrala čtyři momentky z premiér a tiskových konferencí, takže můžete hlasovat. Vítěz minulé ankety už trůní v menu, na to jak jsem si myslela, že to bude vyrovnaný boj, vyhrála tahle kráska celkem jednoznačně <3.

POTM | October 2016

8. září 2016 v 8:35 | Posted by: Roxy
Tak konečně po týdnu se dostávám i k novým anketám, tentokrát na můj oblíbený měsíc říjen. Jelikož se v posledním týdnu objevilo víc novinek než jindy za měsíc, měla jsem co se týče fotek celkem na výběr. Nakonec jsem pro POTM zabrousila pouze do jedné a to do tiskové konference La La Land v Benátkách, protože ty fotky mě natolik ohromily, že jsem zkrátka nemohla odolat. Jsou tak strašně nádherný a podzimní, že bylo dost, DOST těžký vybrat jen čtyři a možná bude ještě těžší vybrat jednu z nich, protože každá by se v menu krásně vyjímala (já bych tam fakt nejradši dala všechny - tak hele, hlasujte fikaně, aby to na konci měsíce vyšlo nerozhodně a já bych je pak mohla vždycky po týdnu změnit :D great deal, ne?).

Fashion Duel už je jinak taky venku, hlasovat v něm můžete v předchozím článku.

POTM | September 2016

1. srpna 2016 v 10:15 | Posted by: Roxy
V minulých obou anketách jste se snad zbláznily, protože tolik hlasů v jedné anketě jsem dlouho neměla - obě měly skoro 50 hlasů (obvykle to je +, - kolem 30 :D) a v obou ten vítěz byl naprosto jednoznačný, takže mě napadlo, že to mohl být nějaký spam. No nic. Pro zářijovou POTM jsem po 854631 letech vybrala still fotografie z nejrůznějších Emminých filmů, což prostě nechápu, že mě to nenapadlo dřív a já si vždycky lámu hlavu, jaké fotky sem vybrat, přitom z filmů se tady objevily jen dvakrát. Občas bych potřebovala fakt praštit. Jinak pokud by vás zajímalo z jakých filmů fotky jsou, tak první je z Irrational Man, pak Easy A, Crazy Stupid Love a nakonec Magic in the Moonlight.
 
 

Reklama
Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.