Taken By Fans / With fans

Taken By Fans / With Fans #54

15. srpna 2015 v 9:57 | Posted by: Roxy
Dnešním postem se vrátíme v čase na začátek letošního roku, do ledna, kdy Emma hrála na Broadwayi v muzikálu Cabaret. Objevila se totiž jedna staronová fotka od fanouška, který Em vyfotil po představení na večeři společně s Jennifer Lawrence, která se na ní ten večer šla podívat. Což je hrozně milé, nevím teda, jestli jsou vyloženě kamarádky, ale párkrát o sobě navzájem už dřív mluvily, jedině v dobrém, a je hezké, že si spolu a s přáteli i někam šli sednout.

Taken By Fans / With Fans #53

6. srpna 2015 v 8:47 | Posted by: Roxy
Jedna šťastná fanynka měla to štěstí potkat se nedávno s Emmou a nechat se s ní vyfotit; fotku pak včera zveřejnila na svém Instagramu :-).

@angelbdreamer: This pic makes up for the one time Emma Stone and Andrew Garfield almost ran me and my brother @tehdoughboy over with their car while trying to get away from the paps. We were crossing the street and they ran the stop sign.

Taken By Fans / With Fans #52

25. července 2015 v 9:07 | Posted by: Roxy
Kromě nových paparazzi fotek, tu mám ze včerejška i jednu fotku od fanouška, který potkal Emmu a ANDREWA v kině. Takže Andrew se nám už vrátil zpátky do Los Angeles, juchů :)). A zase si oholil vousy, které mu za tu dobu začaly pomalu rašit, dvakrát juchů! No, kdo by v tam tom vedru chtěl mít vousy. Em tu má skvělý účes, s Andrewem tady oba mají takové bobky :D.

Taken By Fans / With Fans #51

10. července 2015 v 10:43 | Posted by: Roxy
Další na řadě tu mám fotky od fanoušků, které tu jsou celkem tři. Ta první je ze včerejší premiéry Irrational Man, ke které se dostanu, a další dvě jsou pak z Q&A.

Taken By Fans / With Fans #50

2. června 2015 v 8:52 | Posted by: Roxy
Kromě osobek tu mám taky jednu novou fotku od fanoušků, tahle je konkrétně z neděle, Emma byla s Andrewem na zmrzlině.

• Jeni's Ice Cream Emma Stone... She's so famous Gayan doesn't know who she is (x)

Taken By Fans / With Fans #49

23. května 2015 v 13:12 | Posted by: Roxy
TAK KONEČNĚ! MY BABIES ARE BACK AND I'M FUCKING CRYING. Konečně se nám nějaká hodná duše ohodlala vytáhnout mobil a vyfotit nám dvě sluníčka společně, i když tady zrovna Andrew není moc vidět (je přímo za Emmou), jeho New Balance boty prostě poznám i kdyby mě ve tři ráno někdo probudil. Em tu má na sobě ten úžasný dlouhý kabát a Andrew, no ten vypadá, že má teď stejně dlouhé vlasy jako Ems :D. <3<3<3 Fotka je jinak ze včerejška, pořád z Hollywoodu, vypadá to na nějaký obchod s DVD.

Taken By Fans / With Fans #48

14. května 2015 v 9:44 | Posted by: Roxy
Už poměrně dlouho se neobjevily žádné fotky od fanoušků, ale dneska tu jednu mám! Byla pořízená včera a hádejte odkud! Z Cannes! Ano, Emma se nám nakonec zúčastní premiéry filmu Irrational Man na filmovém festivale v Cannes, což je super! Premiéra bude zítra, film budou promítat v časech 11:30 a 19:30 v Grand Théâtre Lumière, takže se určitě můžeme těšit na fotky! :-)

Taken By Fans / With Fans #47

28. března 2015 v 15:08 | Posted by: Roxy
Přece jen tu pro vás mám dnes nějakou novinku! Sice se jedná "jen" o fotky od fanoušků, ale určitě lepší než nic. Emma si včera s bratrem Spencerem a přáteli zajela podívat do Disneylandu a já tu z jejich výletu mám dvě fotky.

Dneska se mimochodem koná Kids Choice Awards, kterých se účastní i Emma, takže se těšme na fotky a doufejme i v nějakou tu výhru, jelikož tam je Em nominovaná :-).

Taken By Fans / With Fans #46

16. února 2015 v 11:38 | Posted by: Roxy
Mám tady jednu fotku od fanouška ze včerejšího posledního vystoupení Emmy v muzikálu Cabaret na Broadwayi, konkrétně z jeho konce, kdy jí Alan Cumming předal kytici a řekl pár slov (o tom, jak Emma ve svých 9 letech poprvé viděla Cabaret a nakonec o několik později si v něm i zahrála), co přesně řekl, si můžete poslechnout zde.

• Touching curtain speech by Alan Cumming today at Emma Stone's final performance of Cabaret. Third time seeing it & Emma was definitely my favorite Sally Bowles. (And Alan is nothing short of perfection, as per usual.) Love this production! Don't stay away from Broadway for too long, Emma!! (x)

Taken By Fans / With Fans #46

29. ledna 2015 v 13:27 | Posted by: Roxy
• Had the pleasure of meeting Emma Stone over the weekend. She was every bit as sweet, friendly and kind as you'd expect. Solidified a fan for life!

Taken By Fans / With Fans #45

18. ledna 2015 v 17:55 | Posted by: Roxy
Got to say hello to the incomparable Emma Stone after Caberet tonight! What a beautiful soul and incredible talent! #thankyouemilyjean#thebestsallybowles (x)

Taken By Fans / With Fans #43

6. ledna 2015 v 14:21 | Posted by: Roxy
Také tu mám jednu novou, zlatou fotku od fanynky, která se s Emmou včera setkala v zákulisí Cabaretu :).

• My two favorite Broadway stars-- @kyleeconklin & Emma Stone! ❤️ (x)

Taken By Fans / With Fans #42

5. ledna 2015 v 11:45 | Posted by: Roxy
Mám tady jednu naprosto dokonalou fotku od fanynky, která byla ve stejné restauraci jako Emma a Andrew a takhle nám je vyfotila! Bože, Emmin výraz stojí za všechny prachy :D:D A Andrewa tady vidíme po dlouhé době bez čepice a omg, z něj je úplný lev! Takové háro :D Nepište mi tu, jak je to hrozný, on to má vážně kvůli roli (budeme to muset vydržet cca do konce dubna, noo :D).

Ok, so… either I caught a great moment between#AndrewGarfield & #EmmaStone or I clearly got caught and I am officially FIRED as a paparazzi… 🙈👸📷✨😬🙊 #oops {x}

Taken By Fans / With Fans #41

4. ledna 2015 v 10:24 | Posted by: Roxy
Já sem teď ty fotky od fanoušků moc nedávám, protože jsou většinou pořád na stejné brdo - když Emma opouští divadlo a podepisuje se jim - mě to nebaví přidávat, protože jak říkám, jsou vždycky stejné, tak to nemá cenu :D. Tady mám ale výjimku, včera dvě fanynky byli ve stejné restauraci jako Emma a Andrew, kteří tam snídali, tak nám je vyfotili, když byla zrovna Emma na odchodu. Druhá fotka je pak už teda z večera, kdy se Emma v dešti podepsala pár fanouškům po Cabaretu a Andrew na ní čekal mezitím v autě.

Taken By Fans / With Fans #40

2. ledna 2015 v 10:31 | Posted by: Roxy
Objevila se jedna staronová fotka od fanoušků z loňského festivalu Coachella, kterého se Emma společně s Andrewem zúčastnila (Andrew tam natáčel videoklip "We Exist" pro Arcade Fire), do celého článku jsem přidala i další dvě, které už se objevily dřív.

Taken By Fans / With Fans #39

22. prosince 2014 v 10:24 | Posted by: Roxy
Dneska tady mám další fotky od fanoušků, jsem se překonala :D. A jsou pěkné, hlavně se mi líbí ty první tři.

Taken By Fans / With Fans #38

19. prosince 2014 v 10:23 | Posted by: Roxy
Už jsem dlouho nepřidávala fotky od fanoušků :D Ne že by se žádné neobjevovaly, ale jsou pořád na stejné brdo a mě se do nich nikdy nechtělo. Co na to říct. Tak ale teď už sem nějaké přidám, ta první je pořízená ze zákulisí Cabaretu (ta slečna vypadá jako nějaká příbuzná Emmy Watson :D), druhá je přímo z vystoupení a ostatní opět venku před divadlem, když představení skončilo.

Taken By Fans / With Fans #37

6. prosince 2014 v 21:15 | Posted by: Roxy
Také sem ještě rovnou přidám několik nových fotek od fanoušků, kteří se s Emmou po Cabaretu potkali, některé jsou úplně zlaté :-).

Taken By Fans / With Fans #36

4. prosince 2014 v 9:50 | Posted by: Roxy
Mám tady novou fotku od fanoušků, kteří se s Emmou včera setkali v zákulisí muzikálu Cabaret :-).

Taken By Fans / With Fans #35

1. prosince 2014 v 12:01 | Posted by: Roxy
Po pár dnech sem opět přicházím s několika fotkami od fanoušků, kteří se s Emmou setkali po představení Cabaretu u Studia 54 v New Yorku. :)

Taken By Fans / With Fans #34

25. listopadu 2014 v 9:15 | Posted by: Roxy
Dneska se objevilo pár nových věcí a já začnu pěkně s - snad už to můžu tak říct - tradičními fotkami od fanoušků, kterým se Emma po Cabaretu v neděli podepisovala. :)

Taken By Fans / With Fans #33

24. listopadu 2014 v 9:04 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám ještě další várku fotek od fanoušků, kteří se s Emmou setkali po jejím představení v muzikálu Cabaret. Co víc říct (:D), fotky jsou hezké, Emma je zlatíčko.

Taken By Fans / With Fans #32

22. listopadu 2014 v 11:20 | Posted by: Roxy
Mám tu další várku fotek od fanoušků, kteří se s Emmou po představení Cabaretu setkali, fotky jsou zlaté :-)).

Taken By Fans / With Fans #31

21. listopadu 2014 v 7:57 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám opět několik nových zlatých fotek od fanoušků. Pomalu už nevím, co k tomu mám víc psát :D.

Taken By Fans / With Fans #30

19. listopadu 2014 v 9:19 | Posted by: Roxy
Poslední dobou se díky Cabaretu objevuje strašně moc fotek od šťastných fanoušků, kteří se s Emmou po představení setkali - no pro mě to pomalu začíná být muka, protože nejen, že viděli Cabaret, ale taky se s Emmou potkali a vyfotili, no jsem trochu jealous (trochu hodně :D). Hned ta první fotka je ale příjemná změna, protože není z Cabaretu - Emma si s Andrewem zašli do své oblíbené restaurace Cafe Cluny ve West Village (jestli se mi někdy podaří se dostat do New Yorku, určitě si tam zajdu :D) a jedné fanynce se je podařilo vyfotit - fotka se mi líbí :D. V celém článku je pak dál pár dalších fotek už z Cabaretu, ta druhá je cuteeee.

 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.