• Videos - Behind the Scenes

VIDEO: Marie Claire US Behind the Scenes Video

12. srpna 2017 v 23:55 | Posted by: Roxy
Před pár dny jsem sem přidávala první fotky, dneska tu mám ještě takový dodatek v podobě krátkého videa ze zákulisí focení photoshootu pro Marie Claire, jehož zářijovou obálku zdobí právě naše Emma. Video je krásně udělané, se skvělými záběry a Emma je tam všude absolutně nádherná :).

VIDEO: Vanity Fair & The Hollywood Reporter

7. února 2017 v 8:25 | Posted by: Roxy
Úplně jsem zapomněla tyhle dvě videa přidat a nemít je tady by bylo docela ostudné. Takže: jsou to ještě dodatky ke dvoum photoshootům, které Emma nafotila a které před několika dny vyšly, pro Vanity Fair a The Hollywood Reporter. V prvním videu vás Emma naučí - nebo se o to alespoň pokusí - jak skákat na skákací tyči a je to jedna z nejvtipnějších věcí, které jsem letos zatím viděla :D, a v druhém videu si zase zaloví do mísy pro otázky, mezi kterými je třeba její první koncert, první práce v Hollywoodu nebo nejlepší předvedení Ryana Goslinga. Kromě odpovídání na otázky je video ještě protkané záběry z focení photoshootu, které jsou teda parádní!


VIDEO: Vanity Fair Interview + Behind the Scenes

26. ledna 2017 v 17:30 | Posted by: Roxy
Tohle je malý spoiler, pokud si tenhle článek čtete, ještě než sem přidám fotky, což snad nebude trvat dlouho :D. No Emma nafotila nový photoshoot pro Vanity Fair a já sem nejprve přidávám dvě videa, která se spolu s ním objevila. První je rozhovor, ve kterém vám Emma poví svou cestu k La La Land nebo třeba její oblíbenou lovestory. Druhé video je pak už klasické behind the scene, tedy ze zákulisí focení celého photoshootu a rozhovorů a to je teda krásně udělané, uvidíte v něm spoustu nádherných anebo vtipných záběrů (viz. Emma skákající na pérku :D). Všem dámám to tam strašně sluší <3.


VIDEO: 'Rolling Stone' Behind the Scene

26. prosince 2016 v 9:58 | Posted by: Roxy
No já jsem hrozná ostuda, ani jsem vám nepopřála Veselý Vánoce. Tak aspoň doufám, že jste si je s rodinou krásně užili, dostali plno dárečků a také plno milých dárečků nadělili a udělali radost ostatním. Já tu dnes mám pro vás přichystané tohle video ze zákulisí focení photoshootu pro magazín Rolling Stone, jehož lednovou obálku zdobí právě Emma. Video je udělané ve formě klipu, takže žádné povídání, Q&A nebo něco takového. Je nádherně udělané, hrozně se mi líbí prostředí farmy, do toho záběry s Emmou jsou překrásné, ona je tam všude ták krásná. Snad se co nejdřív dočkáme i více fotek z photoshootu, protože podle videa nás ještě jistě nějaké čekají <3.

VIDEO: "Anna" Behind the Scene video with Ryan Heffington

15. října 2015 v 9:15 | Posted by: Roxy
Před týdnem vyšel videoklip "Anna" od Willa Butlera z Arcade Fire (pokud jste ještě neviděli, okamžitě běžte napravit sem, je to neskutečně boží), ve kterém si Emma střihla hlavní roli, a dnes tu mám video ze zákulisí natáčení, které je neméně zajímavé!

Je to teda celé z pohledu autora tance, choreografa Ryana Heffingtona, vypráví zde, kde vyrostl a jak se k tomuhle všemu dostal. Natáčel videoklipy třeba pro Paula McCartneyho nebo i samotné Arcade Fire (klip "We Exist," ve kterém si zase hlavní roli zahrál Andrew Garfield) nebo právě pro Siu (Chandelier má skoro 1 miliardu zhlédnutí). Sám říká že Anna byla pro něj jedním z nejoblíbenějších projektů, natáčelo se na lodi Queen Mary, což je opravdový parník, který teď slouží jako hotel. Kromě Ryana má ve videu rozhovor i Emma, mluví zde třeba o své nejoblíbenější části klipu, kterou je (stejně jako moje a většiny z vás) "klavírová" scéna.

GALLERY LINK:
[053x] Other Projects > Music Videos > Will Butler "Anna" Music Video (2015) > Screen Captures - BTS

VIDEO: The Hollywood Reporter: Top 25 Stylists

19. března 2015 v 8:34 | Posted by: Roxy
Poslední týdny je to s novinkami tak trochu na štíru, ale dnes tu mám přece jen něco nového a vzrušujícího! Tím je nový photoshoot pro The Hollywood Reporter. Ještě než se k němu dostanu, sem přidám hned tři videa, která tvoří rozhovor a spoustu záběru ze zákulisí focení. Nejprve ale oč vůbec jde: The Hollywood Reporter sestavil žebříček 25 top stylistů, mezi kterými se objevila i Petra Flannely, která už několik let pracuje s Emmou.

Jak už jsem psala, nejprve tu mám videa, to první je rozhovor mezi Emmou a Petrou, ptají se v něm navzájem na spoustu věcí a je to určitě zajímavé a zábavné, mimoto je tam spoustu záběrů z focení. V dalších dvou videích je to už pomíchanější, objevují se tam hvězdy jako Kate Hudson, Lady Gaga, Rita Ora nebo Lily James a jejich stylisti. Ve druhém videu se jich ptají, jaké jsou jejich letošní jarní must-haves a ve třetím sdělují, jaké jsou jejich nejoblíbenější outfity a jaká byla jejich první spolupráce (u Emmy to byly Zlaté Glóby v roce 2011).


 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.