• Videos - Louis Vuitton

VIDEO: Behind The Scenes: Les Parfums Louis Vuitton

4. října 2018 v 14:15 | Posted by: Roxy
Dneska tu jsem s novým videem od Louis Vuitton, tentokrát ze zákulisí natáčení Emminy nejnovější kampaně pro parfém Attrape-Rêves. Pokud vám reklama v té záplavě novinek unikla, můžete se na ní podívat nebo si připomenout zde. Záběry z natáčení jsou jinak úplně stejně boží, jako samotný spot, moc se jim to povedlo. Kromě videa tu mám k dispozici také 4 nové fotky, taky z natáčení a i ty jsou skvělé.


GALLERY LINK:
[004x] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 Attrape-Rêves Fragrance > Behind the Scenes

VIDEO: Attrape-Rêves Fragrance Spot

14. září 2018 v 14:05 | Posted by: Roxy
No včera se objevilo tolik nových věcí, že mám tak na týden vystaráno :D. Ale mám z toho radost, samé super věci. Včera jsem teda začala s nově vydaným dílem show Billy on the Street (to jestli jste ještě neviděli, doporučuju), dneska tu jsem i s očekávanou reklamou pro nový, v pořadí 9., parfém Louis Vuitton, který dostal jméno Attrape-Rêves ("Lapač snů"). Režíroval jí tedy Sam Mendes, se kterým Emma spolupracovala na Cabaretu a musím říct, že je skvělá, moc se povedla. Kromě ní se také objevily hned tři nové plakáty, na kterých to Emmě neskutečně sluší.

Tento krátký film plný života spojuje dva oscarové talenty, ambasadorku našeho módního domu Emmu Stone a režiséra Sama Mendese, kteří se staly součástí důležitého milníku v historii Louis Vuitton Les Parfums. Pohledem na nejrůznější okamžiky a emoce v životní cestě ženy, film odráží ducha cestování a vášně, který je ústředním bodem hodnot Louis Vuitton. Měnící se pozadí také připomínají kontrastní osobnosti výjimečných parfémů v kolekci vůní Louis Vuitton.


GALLERY LINK:
[003x] OTHER PROJECTS > Modeling > LOUIS VUITTON > 2018 Attrape-Rêves Fragrance > Posters

VIDEO: The Spirit of Travel by Louis Vuitton

17. března 2018 v 16:10 | Posted by: Roxy
Tak po dlouhé době tu jsem i s něčím jiným než jen s fotkami! Od doby, co jsme se dozvěděli, že se Emma stala novou tváří módního domu Louis Vuitton, už uběhl nějaký ten pátek a teď se po tom netrpělivém čekání konečně dočkáváme i první kampaně! Ta se jmenuje The Spirit of Travel a představuje novou kolekci kabelek a oblečení na letošní pre-fall sezonu. Já tu jsem nejprve s reklamním spotem, ale kromě něj se objevil i photoshoot, který tu čekejte (snad) zítra. Reklama je jinak skvěle udělaná, celá se odehrává v kalifornské poušti, takže má takový ten správný nádech babího léta a Emma je v ní nádherná. :-).

 
 

Reklama
Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.