• Videos - Movies

VIDEO: Maniac | Inside the Series

24. října 2018 v 12:15 | Posted by: Roxy
Málem bych zapomněla na tohle video, no tak sem s ním. V něm se podívate do zákulisí natáčení seriálu Maniac, hlavní herečtí protagonisté a režisér se scénaristou vám prozradí, o čem tato limitovaná série vlastně je. Video asi obsahuje drobné spoilery, takže pokud jste neviděli, aspoň prvních pár dílů, asi Vám to víc objasní, o co tam jde. Samozřejmě nechybí pár záběrů z natáčení, i přímo ze seriálu, a rozhodně stojí za zhlédnutí.

VIDEO: "Maniac" Teaser: Connection

16. září 2018 v 18:05 | Posted by: Roxy
Dneska pokračuju s dalším video článkem - klid, příště to budou zas fotky - ve čtvrtek kromě všeho ostatního vyšlo i další mini lákadlo k seriálu Maniac. Chápate, že příští týden bude venku? Na Netflixu bude dostupný od pátka 21. září, takže se připravte. V tomhle teaseru je jinak k vidění opět několik nových scén a celá ukázka je zaměřená na propojení postav Emmy a Jonaha a je podle mě skvělá, hrozně se na to těším.

VIDEO: "The Favourite" Official Trailer

10. září 2018 v 15:05 | Posted by: Roxy
Ten blog si ze mě asi zase dělá srandu, zrovna se toho začne dost objevovat a on prostě musí blbnout. Teď poslední dny ani nešly články zveřejňovat, tak já nevím, snad to teď už bude v pořádku.

Dneska tu jsem teda s další velkou věcí - tak snad se aspoň někomu ukáže - a tím je oficiální, plnohodnotný trailer k filmu The Favourite! Je napěchovaný novými záběry a nevím no, vypadá prostě parádně, já se na ten film fakt těším, to bude tak bláznivý, že věřím, že se mi to strefí do noty. U kritiků mimochodem film sklízí jen samé chvály, třeba na Rotten Tomatoes si několik dní držel 100% (teď už to spadlo "jen" na 96% :D), což je prostě něco neuvěřitelnýho. Kromě traileru tu máme k dispozici i jeden nový plakát a i ten je fantastický, musím říct, že zatím veškerá proma k tomuhle filmu úplně miluju! :D


GALLERY LINK:
[001x] MOVIE PRODUCTIONS > The Favourite (2018) > Posters

VIDEO: "Maniac" Official Trailer

7. srpna 2018 v 13:55 | Posted by: Roxy
Tak to netrvalo tak dlouho, konečně jsme se po malinké upoutávce z minulého týdne dočkali i plnohodnotného traileru k seriálu Maniac! A teda to už je jiná paráda. Připomíná mi to Black Mirror nebo Inception, tak jsem na to neuvěřitelně zvědavá, protože takovéhle věci miluju. Je tam spousta super záběrů, Emma je tam prostě kočka a Jonah neuvěřitelně pohublý, což už jste si všichni všimli minule, ale taky to musím podotknout. Těším se na to moc! Pod videem se teda můžete podívat i na zbrusu nový plakát a také pár dalších still fotografií, všechny jsou úžasné.


GALLERY LINK:
[001x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Posters

GALLERY LINK:
[004x] TV PRODUCTIONS > MANIAC (2018) > Promotional Stills

VIDEO: "Maniac" Teaser Trailer!

30. července 2018 v 23:20 | Posted by: Roxy
No, tak další vzrušující zpráva na sebe nenechala dlouho čekat! Včera Netflix do světa vypustil i vůbec první teaser trailer na seriál Maniac! V celém minutovém klipu se vlastně nic neděje, Jonah a Emma tam sedí jen u stolu, ale jsem i za takovou upoutávku neskutečně ráda. Navíc jsme se konečně dočkali i data, kdy seriál vyjde - už 21. září! A jelikož je to Netflix, všech 10 dílů vyjde samozřejmě najednou, takže myslím, že jeden den si dám volno od všeho a budu jen koukat :D. Objevila se jinak i oficiální synopse, tu já sem pak kdyžtak dopřeložím, stejně musím připravit i samostatný článek o seriálu.

VIDEO: "The Favourite" Teaser Trailer

12. července 2018 v 10:05 | Posted by: Roxy

Moc exciting zpráv tenhle týden! Po minulé úžasné zprávě o novém projektu, tu mám dnes konečně i dlouho očekávanou první upoutávku na film The Favourite! Plnohodnotný trailer to sice není, ale myslím, že lákadlo je to velké! Teaser je skvěle sestříhaný a provedený, je v něm plno záběrů a jako celek to působí úplně divoce, šíleně a divně? No prostě režisér Yorgos Lanthimos, jak to jinak vysvětlit :D No rozhodně se asi máme na co těšit! Film jde do kin jinak 23. listopadu, tak se snad v následujících týdnech/měsících začne objevovat víc informací nebo aspoň fotek.

VIDEO: "Battle of the Sexes" Movie Clip & BTS Featurette

8. září 2017 v 10:45 | Posted by: Roxy
Včera byly fotky, dneska tu mám tři videa k Battle of the Sexes, všechna jsou kraťoučká, tak vám moc času nezaberou. První je minutová ukázka přímo z filmu, Bobby Riggs v ní navrhuje Billie, aby s ním hrála ten slavný zápas. Další dvě videa jsou ze zákulisí natáčení, promlouvají v něm jak Steve Carell, Emma Stone, tak oba režiséři, obě videa jsou protkaná záběry z filmu nebo z natáčení, a jsou skvělá.VIDEO: "Battle of the Sexes" UK Trailer

26. června 2017 v 8:25 | Posted by: Roxy

Dneska tu mám po měsíci další trailer k filmu Battle of the Sexes, z čehož mám obrovskou radost! Tenhle trailer vyšel před pár dny a je určen pro UK a já jsem ráda, že je prakticky úplně jiný než předchozí, vlastně každá scéna je úplně nová a předtím jsme jí ještě neviděli. Tím pádem jsem samozřejmě na film ještě natěšenější a zvědavější, nu podívejte se sami!

VIDEO: "Battle of the Sexes" First Trailer

17. května 2017 v 11:45 | Posted by: Roxy
Jak už jsem v předchozím článku předesílala, tenhle týden jsme se měli dočkat prvního oficiálního traileru k filmu Battle of the Sexes a nakonec jsme nemuseli čekat moc dlouho, jelikož je tu! Fox Searchlight jej vypustil včera a jsem moc ráda, že to není žádná kraťoučká upoutávka, ale trailer jaksepatří. A je skvělý, po tomhle se na film těším víc a víc, já mám většinou filmy ze sportovního prostředí ráda, tohle je navíc podle skutečné události, odehrávájící se v 70. letech a se skvělým tématem, který sice může hodně lidí brát v dnešní době jako takovou propagandu, protože feminismus, ale whatever. Emma coby Bille Jean King a Steve Carell jako Bobby Riggs vypadají na skvělé duo, fakt jsem na to strašně zvědavá, nu podívejte se sami. Mimochodem, to Academy Award Winner Emma Stone, mě prostě asi jen tak neomrzí <3 <3.

VIDEO: "La La Land" Official Clip – “Callback”

7. prosince 2016 v 22:15 | Posted by: Roxy
Já si už hrdě prohlásila, že na žádné další videa a klípky z filmu koukat nebudu, no pak se objevilo tohle video a já to samozřejmě nevydržela, čili moje odhodlání je pod bodem nula :D. Naštěstí jsem klip už viděla předtím - a vy možná také - protože ho pouštěli už v Emmině rozhovoru u Ellen DeGeneres. Takže jsem sice selhala, ale nic novýho jsem neviděla, což mě těší :D. Pokud jste ukázku neviděli, jedná se o telefonát, který Mia obdržela z jedné televizní show.

VIDEO: "La La Land" The Music Featurette

2. prosince 2016 v 8:05 | Posted by: Roxy
Dneska sem hned takhle po ránu přidám další video ze zákulisí La La Land (pokud jste neviděli předchozí, tak tady), tohle je teda zaměřené na hudbu ve filmu, kterou složil Justin Hurwitz. Pro ty, kteří se obávají možných spoilerů - mimochodem rozumím vám, sama se toho snažím vidět a číst co nejmíň :D - nebojte, nic nového se z videa nedozvíte. Teda samozřejmě až na tu hudbu, jaký byl proces skládání a tak.

VIDEO: "La La Land" Backstage Exclusive Featurette

23. listopadu 2016 v 8:35 | Posted by: Roxy
Jestli milujete videa z natáčení, tohle bude přesně něco pro vás! Mám tady totiž tohle naprosto parádní exkluzivní video z natáčení rozhovory s herci, kteří nás tam seznamují se svými postavami a tak podobně. Kromě toho tam je opět i několik nových záběrů z filmu, které nejsou nijak spoilerové, takže nemějte strach. A mě se hrozně líbí ty záběry z nacvičování choreografie a tak, ježišmarjá, já se toho fakt nemůžu dočkat. V kině budu brečet blahem :D.

VIDEO: "La La Land" Trailer #2 & City of Stars

18. listopadu 2016 v 11:55 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám pro změnu jeden nový trailer k filmu La La Land, který se včera objevil. Tenhle je určen pro Francii a je poměrně jiný od toho oficiálního amerického. Obsahuje několik nových scén a záběrů, takže se určitě mrkněte, pokud jste na film natěšení nebo pokud vám ten předchozí trailer ušel. Ať už mi toho prosím víc neukazují, nebo se nedočkám :D No doufám, že se pak nebude ukazovat moc scének, ty já vždycky moc ráda nemám, protože chci mít z filmu ten nejlepší možný zážitek a u těch filmů s Emmou to je komplikovanější, protože vám o nich sem musím psát a ono je tudíž těžší se na ně nekoukat :D.


A aby toho nebylo málo, speciálně pro Variety byla také zveřejněna píseň City of Stars, kterou jistě znáte z úplně prvního teaseru, kde jí zpíval Ryan Gosling. V téhle verzi se jedná ovšem o duet a společně s Ryanem zde zpívá Emma a ach bože... já už si od prvního poslechu zamilovala původní verzi, a tahle je taky naprosto skvělá, taková lidská, ještě jak se tam do toho Emma zasměje <3 Nemůžu se dočkat, až si budeme moci poslechnout celý soundtrack, to pak asi nebudu poslouchat nic jiného :D.

VIDEO: "La La Land" Official TV Spots

16. listopadu 2016 v 17:05 | Posted by: Roxy
Dneska ještě jeden článek, teď to bude po všech těch fotkách opět nějaké video. Vlastně rovnou dvě. Mám tady totiž oficiální televizní reklamy pro La La Land. Oba klipy jsou tedy kraťoučké, mají 30 sekund, ale i do tak krátkého času se jim tam podařilo nacpat několik nových záběrů, takže určitě doporučuji zhlédnout, je to zkrátka rozkošnost prvního stupně <3.


VIDEO: "La La Land" Official Trailer - 'Dreamers'

3. listopadu 2016 v 20:29 | Posted by: Roxy

Tak jo, dámy a pánové, do premiéry filmu nás čeká ještě zhruba měsíc (nás Čechy dva) a až teď před několika hodinami se konečně objevil oficiální trailer k La La Land! Do teď jsme se mohli těšit ze dvou nádherných teaserů, se kterými bych se totálně spokojila, i kdyby už nic jiného nevyšlo, ale tohle je naprostá pecka! Trailer je nabitý novými záběry, dialogy a tanečními čísly, a myslím, že se z toho dá odnést ještě větší obrázek, co od filmu můžeme očekávat (třeba Oscara, haha). No nic, rozhodně doporučuju zhlédnout, mě až štěstím do očí vhrkly slzy, no jsem dojatá až na půdu, co vám budu povídat ♥ A jdu si to pustit znova. A pak ještě jednou :D.

VIDEO: "La La Land" Official Teaser Trailer - "Audition"

24. srpna 2016 v 8:25 | Posted by: Roxy

Tak tohle je strašně nečekané a příjemné překvápko! Včera se objevil další teaser trailer k filmu La La Land pod názvem "Audition" - a tentokrát v něm zpívá Emma! Stejně jako první upoutávka (x) je i tahle kraťoučká, má minutu a půl, je v ní ale spousta nových scén a je to opět hrozně pěkně udělané. Já jsem z toho taková úplně rozněžnělá, strašně krásně to vypadá a jako já už nevěřím, že by mě film zklamal (samozřejmě stát se to může :D). Tváří se, jako ty klasické hollywoodské muzikály, které miluju, akorát je zasazený do moderní doby, no Damien Chazelle je talent. Myslím, že Oscaři jsou jasní :D. No nic, já si to video jdu znovu pustit (už včera jsem ho viděla apsoň 20x :D), v celém článku je jinak i text, takže si můžete s Emmou společně zazpívat. Ach bože, to je fakt nádherný.

VIDEO: "La La Land" Official Trailer Teaser

14. července 2016 v 9:05 | Posted by: Roxy

Měla jsem silné, opravdu silné nutkání přidat tenhle článek už včera, ale kvůli novinkám jsem odolala. A možná je to dobře, protože včera bych se neudržela a psala sem *ňuňu* blbosti a spoustu srdíček. Ale ach bože. Včera konečně vyšel úplně první teaser trailer k filmu La La Land. Je skoro minutu a půl dlouhý a je nádherný. A když říkám nádherný, tak je opravdu nádherný. Jedná se spíš o minimalistickou montáž plnou scén s Emmou a Ryanem, do které zpívá Ryan "City of Stars," písničkou napsanou přímo pro film (je už mimochodem i na iTunes a Spotify!). A i když nám tahle upoutávka neprozradí nic o ději, vizuálně vypadá úžasně a já plně chápu Lionsgate, že se rozhodl film odložit až na konec roku - původně měl mít premiéru zítra 15. července, ale kvůli award season se dostane do vybraných kin až 2. prosince, celosvětově pak 16. prosince (čili ve stejný den jako třeba Star Wars; jinak v SK premiéra 29.12. a u nás až 19.1.). Poprvé se ale světu představí už příští měsíc na Benátském filmovém festivale. Opravdu se nemůžu dočkat, až film konečně uvidím, na mě se tváří jako budoucí další klasika v žánru muzikálů.


Pro připomenutí:
Snímek je popsán jako moderní muzikál s klasickou hollywoodskou romancí a s úžasnými tanečními a pěveckými čísly. Sleduje příběh ctižádostivé zpěvačky Mii a jazzového pianisty Sebastiana, kteří se do sebe zamilují, následně však musí čelit nástrahám slávy a úspěchu. V hlavních rolích se zde blýsknou Emma Stone a Ryan Gosling, jimž bude sekundovat J.K. Simmons, který si za svou roli v předchozím Chazellově snímku Whiplash odnesl i Oscara. Damien Chazelle si jinak film. stejně jako Whiplash, opět sám napsal a zrežíroval.

VIDEO: "Irrational Man" Red Carpet DVD Featurette - HQ

14. ledna 2016 v 10:00 | Posted by: Roxy
Přijde mi to jako věčnost, kdy jsem naposled přidávala nějaký rozhovor k filmu nebo prostě nějaké video. Teď tu konečně jedno mám. 12. ledna v USA oficiálně vyšlo DVD a Blu-Ray k filmu Irrational Man a jedním z bonusů je i tento rozhovor s herci. Jednak tam je část přímo z červeného koberce losangelské premiéry filmu a jednak pak i klasicky z press rozhovoru. Emma tu mluví proč vzala tuhle roli, o Joaquinovi Phoenixovi nebo o práci s Woodym. Jinak v ČR vyjde Irrational Man (pod názvem Iracionální muž) na DVD a Blu-Ray 27. ledna, už teď si jej ale lze předobjednat (např. zde)

VIDEO: "Aloha" Deleted Scene & Gag Reel

26. srpna 2015 v 13:59 | Posted by: Roxy
Dneska tu mám další dvě videa k filmu Aloha, to první je smazaná scéna, kde si postavy Emmy a Bradleyho volají, a druhé video jsou nepovedené záběry, tentokrát už kompletní, žádná jedna minuta, nýbrž rovnou 6 a je fakt skvělý! Hlavně Alec Baldwin a Bradley Cooper, ti tam jedou :D.


VIDEO: "Aloha" Gag Reel

22. srpna 2015 v 8:37 | Posted by: Roxy
Mám pocit, že jsem video nepřidávala už hotové věky. Dneska tu nějaké po dlouhé době konečně mám! Jsou to krátké bloopers k filmu Aloha a jediné, co mě štve, že je to tak krátké! Jinak boží video, lepší než samotný film. :D

VIDEO: Irrational Man “You’re Paranoid” Clip

11. června 2015 v 8:55 | Posted by: Roxy
Také tu mám ještě jeden nový klip "You're Paranoid" z filmu Irrational Man. No, není úplně nový, poprvé jsme měli možnost ho vidět už na festivale v Cannes, na internet se dostal ale až teď. V klipu uvidíte Emminu postavu Jill a jejího přítele Roye, jak se dohadují o koncertě, na který měli společně jít, ale Jill to nakonec odvolala.

VIDEO: Watch the First 8 Minutes of 'Aloha'

29. května 2015 v 16:00 | Posted by: Roxy
Na stránce Aol.com se můžete podívat na exkluzivní sneak peak nového filmu režiséra Camerona Crowea, Aloha. Jedna se rovnou o prvních skoro 8 minut filmu, takže asi spoiler alert pro všechny, kteří si nechtějí film kazit (žádný spoiler tam ale stejně není :D). Film jde mimochodem dneska oficiálně do kin (v ČR/SK až 3. září)!

A co jsem zatím tak koukala, recenze na film nejsou zrovna pozitivní - The Hollywood Reporter popsal film jako "težce zmatený" s "z největší části donucenou" chemií, Variety řekl, že to bylo "hodně zavádějící," a IndieWire to označil za "otřesně špatný" s "příšernými dialogy."

VIDEO: “Aloha” Vingette - “Mana” (Ft Emma Stone and other cast)

21. května 2015 v 9:23 | Posted by: Roxy
A ještě jedno video, které se týká přímo filmu Aloha, ve kterém uvidíte několik nových scén, režisérův komentář a také vyjádření od samotných herců. Fakt se na tenhle film hrozně těším, o to víc mě mrzí, že premiéra u nás bude tak pozdě (i když to posunuli, původně se psalo, že v říjnu, teď 3. září - na Slovensku to samé).

VIDEO: "Aloha" New Clip + BTS B-Roll

18. května 2015 v 9:36 | Posted by: Roxy
Během víkendu se také objevilo několik nových videí k filmu Aloha! První je televizní reklama, je kraťounká, ale uvidíme v ní několik nových, skvělých záběrů! Další video je už pak nová scéna z filmu, ve které Bradley a Emma bloudí lesem, je skvělá, jen škoda, že neznáme celý kontext...musíme holt počkat na film :D. Ve třetím videu uvidíte spoustu záběrů z natáčení, určitě se podívejte, já tyhle videa miluju. A poslední video je rozhovor s Emmou, ve kterém mluví nejprve o režiséru Cameronu Croweovi a pak největší výzvě na tomhle filmu.
VIDEO: "Aloha" Featurette - Making Aloha (2015)

9. května 2015 v 8:40 | Posted by: Roxy
Dnes tu mám jedno nové, minutové featurette video k filmu Aloha, kde můžete vidět několik záběrů z natáčení i z filmu + komentáře od režiséra Camerona Crowea, Bradleyho Coopera a Rachel McAdams.
 
 

Reklama

BACK TO EMMASTONE-HQ

archiv | search | credits | EMMASTONE-HQ.blog.cz | Copyright © 2014-2016
All rights reserved.